Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / hello    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 125 126 127 128 129 130 131
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Hello!!!!=)

09-03-2009 16:01:15
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Buna dimineata , Prea Mare Cap al Trebii !
Postarea cu nr. 5000 nu spune nimic .
Ce-ar fi sa ramai cu noi pana la postarea cu nr. 6666 ?


20-03-2009 09:45:01
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Salut , Domnu' Traven-Hoover !
Sa-ntors Zii33 , stiurlubatica !
Dumneata pe unde umbli de cateva zile-ncoace ?


20-03-2009 11:09:25
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:

Buna dimineata , Prea Mare Cap al Trebii !
Postarea cu nr. 5000 nu spune nimic .
Ce-ar fi sa ramai cu noi pana la postarea cu nr. 6666 ?

Cineva de-aici imi propunea nr. 5.555 ... :D:D
NU, de 5.000 de ori NU insa, din pacate prioritatile mele din momentu' asta frig prea tare ca sa mai lase loc halucinarilor :D de prin zona asta, draga Tit...
Cu citiva forumisti/e o sa mentin insa o legatura previzibila. :)


20-03-2009 12:09:14
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
... cu mine, normal, nici nu trebuie sa ne scriem :D:D

20-03-2009 21:40:53
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Neata, o zi frumoasa tuturor.O dau naibii de criza. Toti vecinii/prietenii mei sunt "gri" de cand cu criza. Ne afecteaza pe toti, intr-un fel sau altul, da' ce dracu rezolv daca sunt trista si ingrijorata?

22-03-2009 11:04:24
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

hotbrain a scris:

Neata, o zi frumoasa tuturor.O dau naibii de criza. Toti vecinii/prietenii mei sunt "gri" de cand cu criza. Ne afecteaza pe toti, intr-un fel sau altul, da' ce dracu rezolv daca sunt trista si ingrijorata?

Buna dimineata , Minte-ncinsa !
Nu e nici o criza , e la fel cum a fost mereu , in ultimii douazeci de ani .


23-03-2009 09:46:34
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Doamne..incerc sa tin capul sus, da" e grav, sincer. Eu am fost desemnata sa dau vestea disponibilizarii unor colegi cu care am lucrat  10 ani. Am plans vreo 2 zile...Nu cred ca poti sa-ti inchipui cat de dureros este sa spui unui om de 45 de ani, cu 3 copii minori, ca e pus pe liber. Groaznic.Incerc sa fiu optimista da' nu prea reusesc, asta-i.

23-03-2009 18:39:27
   
?? wetwo
Cont Sters

Inregistat: 16-03-2009
Mesaje: 1

hotbrain a scris:

Doamne..incerc sa tin capul sus, da" e grav, sincer. Eu am fost desemnata sa dau vestea disponibilizarii unor colegi cu care am lucrat  10 ani. Am plans vreo 2 zile...Nu cred ca poti sa-ti inchipui cat de dureros este sa spui unui om de 45 de ani, cu 3 copii minori, ca e pus pe liber. Groaznic.Incerc sa fiu optimista da' nu prea reusesc, asta-i.


buna seara , hotbrain
gust amar, tare de tot....same ii si la mine, criza-ha-reduceri, inclusiv din departamentul meu,  a trebuit sa-i multumesc unui coleg -53 de ani -de activitate, + multi altii din firma/grea lupta interioara/incerc sa raman vertebrata- tu?


23-03-2009 20:07:21
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

wetwo a scris:


hotbrain a scris:

Doamne..incerc sa tin capul sus, da" e grav, sincer. Eu am fost desemnata sa dau vestea disponibilizarii unor colegi cu care am lucrat  10 ani. Am plans vreo 2 zile...Nu cred ca poti sa-ti inchipui cat de dureros este sa spui unui om de 45 de ani, cu 3 copii minori, ca e pus pe liber. Groaznic.Incerc sa fiu optimista da' nu prea reusesc, asta-i.


buna seara , hotbrain
gust amar, tare de tot....same ii si la mine, criza-ha-reduceri, inclusiv din departamentul meu,  a trebuit sa-i multumesc unui coleg -53 de ani -de activitate, + multi altii din firma/grea lupta interioara/incerc sa raman vertebrata- tu?

E destul de greu. E mai aproape maieul decat camasa, nu?..Ma consider o persoana cu coloana, dar daca ar trebui sa apar bunastarea familiei mele...ha, cred ca as uita multe lucruri care ma definesc acum. Suna urat, da' asta e.


23-03-2009 22:14:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Lucrurile care definesc o persoana tare ma tem ca nu-s (sau n-ar trebui sa fie) din categoria alora care se... uita, :rolleyes: hotbrain ! Si... atentie, ca daca-ti pierzi coloana (vertebrala, nu coloana a 5-a ori aia a infinitului :D) risti sa ti se raceasca mintea aia incinsa !!! :D:D (caldura sa stii ca circula de la noada spre crestet :D:D).
Acu, ce-i drept, unii uitam si cum ne cheama pe prafu' crizelor astora clar regizate :( - care-ar fi de fapt atit de usor rezolvabile... de fapt chiar prevenite, cu conditia unei minime solidaritati interumane (a nu se citi "capitalist = uman" :x, in orice caz). Nu ma sucesc asadar de la pozitia din topicul "Bogatia excesiva si lipsa de scrupule" !!! :)

Cred c-ar merita in orice caz sa incercam mai mult decit multzumiri (ipocrite, in definitiv) inaintea unor shuturi in cur :D - si nu neaparat pasi inainte - aplicati altora.
Sint atitea solutii de compromis - si nu neaparat sacrificii eroice. Uite, cunosc de exemplu un ciudat :D care a refuzat de un an si ceva sa plece de la firma lui spre o oferta mult mai buna, doar ca sa nu afecteze locurile de munca ale altor 5 ciumpalaci care depindeau clar de prezentza lui acolo. Acum, in fine, pleaca si el - chiar pe vremile astea de criza - fiindca cei 5 au fost oricum dati afara (unii) sau au plecat si ei deja la mai bine (altii). Chiar daca a trebuit, in consecventza lui idioata aparent, sa faca un timp si munca alora disparutzi rind pe rind - si nu pe mai multi bani.

Ultima modificare facuta de Xtremul (24-03-2009 04:14:47)


24-03-2009 03:49:23
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

Xtremul a scris:

Lucrurile care definesc o persoana tare ma tem ca nu-s (sau n-ar trebui sa fie) din categoria alora care se... uita, :rolleyes: hotbrain ! Si... atentie, ca daca-ti pierzi coloana (vertebrala, nu coloana a 5-a ori aia a infinitului :D) risti sa ti se raceasca mintea aia incinsa !!! :D:D (caldura sa stii ca circula de la noada spre crestet :D:D).
Acu, ce-i drept, unii uitam si cum ne cheama pe prafu' crizelor astora clar regizate :( - care-ar fi de fapt atit de usor rezolvabile... de fapt chiar prevenite, cu conditia unei minime solidaritati interumane (a nu se citi "capitalist = uman" :x, in orice caz). Nu ma sucesc asadar de la pozitia din topicul "Bogatia excesiva si lipsa de scrupule" !!! :)

Cred c-ar merita in orice caz sa incercam mai mult decit multzumiri (ipocrite, in definitiv) inaintea unor shuturi in cur :D - si nu neaparat pasi inainte - aplicati altora.
Sint atitea solutii de compromis - si nu neaparat sacrificii eroice. Uite, cunosc de exemplu un ciudat :D care a refuzat de un an si ceva sa plece de la firma lui spre o oferta mult mai buna, doar ca sa nu afecteze locurile de munca ale altor 5 ciumpalaci care depindeau clar de prezentza lui acolo. Acum, in fine, pleaca si el - chiar pe vremile astea de criza - fiindca cei 5 au fost oricum dati afara (unii) sau au plecat si ei deja la mai bine (altii). Chiar daca a trebuit, in consecventza lui idioata aparent, sa faca un timp si munca alora disparutzi rind pe rind - si nu pe mai multi bani.

Teoretic e perfect adevarat ce spui, stiu asta. Da" ia gandeste-te ca ai vreo 2 copii care depind doar de tine...E usor sa te sacrifici pe tine insuti, mai greu cand e vorba de cei dragi.Nu zic ca e bine, asta e doar parerea mea si chiar daca par lipsita de scrupule, sunt in stare de orice pt cei dragi.


24-03-2009 09:26:57
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

hotbrain a scris:


Xtremul a scris:

Lucrurile care definesc o persoana tare ma tem ca nu-s (sau n-ar trebui sa fie) din categoria alora care se... uita, :rolleyes: hotbrain ! Si... atentie, ca daca-ti pierzi coloana (vertebrala, nu coloana a 5-a ori aia a infinitului :D) risti sa ti se raceasca mintea aia incinsa !!!

sunt in stare de orice

Ai dreptate Minte-ncinsa !
"Orice-ul" acesta insa iti aduce beneficii doar pe termen scurt !
La anul va fi randul tau !


24-03-2009 09:37:22
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

titmouse a scris:


hotbrain a scris:


Xtremul a scris:

Lucrurile care definesc o persoana tare ma tem ca nu-s (sau n-ar trebui sa fie) din categoria alora care se... uita, :rolleyes: hotbrain ! Si... atentie, ca daca-ti pierzi coloana (vertebrala, nu coloana a 5-a ori aia a infinitului :D) risti sa ti se raceasca mintea aia incinsa !!!

sunt in stare de orice

Ai dreptate Minte-ncinsa !
"Orice-ul" acesta insa iti aduce beneficii doar pe termen scurt !
La anul va fi randul tau !

Se poate...tu ai fi in stare sa sacrifici persoanele dragi?..sincer..


24-03-2009 09:58:48
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

hotbrain a scris:


titmouse a scris:


hotbrain a scris:


sunt in stare de orice

Ai dreptate Minte-ncinsa !
"Orice-ul" acesta insa iti aduce beneficii doar pe termen scurt !
La anul va fi randul tau !

Se poate...tu ai fi in stare sa sacrifici persoanele dragi?..sincer..

HotBrain , eu nu-s in stare sa ma sacrific nici macar pe mine catusi de putin in numele omenirii , daramite copiii mei !!!
E suficient sa dau ochii roata-mprejur ca sa-mi revin ca dupa o galeata cu apa rece-n cap si sa-mi dau seama ca nu merita sa sacrific nimic mai pentru nimeni !
Sigur ca tu ai dreptate , cine-ar putea acuza o mama ca lupta pentru copiii ei cu ORICE mijloace ? Atata doar ca mijloacele necinstite sunt de platit mai tarziu .
Pe de alta parte , ....hai sa gandim invers ca sa intelegi de ce iti dau dreptate : daca maine copiii tai nu ar mai avea ce sa manance , colegului tau proaspat concediat crezi ca i-ar pasa foarte tare de copiii tai  ? Eu cred ca nu .Ar spune si el la fel : e mai aproape maieul decat camasa .
Ce sa-i faci , traim ca intr-o jungla si trebuie sa supravietuim intr-un fel sau altul si la fel ca-n salbaticie , cel mai puternic il inghite pe cel mai slab .
Interesant ca pana si la animale ( LA ANIMALE !!!!) am vazut spirit de sacrificiu si compasiune . Am vazut un documentar  nu demult despre manguste . O micuta comunitate de manguste urmarite de-a lungul la cativa ani si filmate ; unul dintre pui se nascuse orb , echipa de filmari nu-i dadea nici o sansa de supravietuire considerand ca soarta lui este deja pecetluita pentru ca micutul orb punea in pericol intregul grup de manguste si instinctul lor de supravietuire ( acela care functioneaza atat de bine la noi oamenii !!) le-au determinat sa-l elimine . El a reusit sa se descurce si sa suga asa orb pana a crescut mai marisor  si-a inceput sa mearga dupa care s-a intamplat  ceva TOTAL NEOBISNUIT in lumea animalelor . Unul din membrii grupului , fara sa fie ruda in vreun fel cu micutul orb , fara sa se fi stabilit intre ei vreo relatie afectiva anterioara , l-a luat sub protectia sa si a inceput sa aive grija de el . Cei care faceau documentarul au fost uimiti , mangusta care l-a luat sub protectia sa era un membru adult si pur si simplu isi punea viata in pericol pentru micutul orb de fiecare data cand plecau dupa hrana , AVEA GRIJA DE EL PUR SI SIMPLU ! Ramanea in urma grupului ca sa-l ghideze si sa-l ajute sa ajunga inapoi la adapost , punanadu-si de fiecare data viata in pericol . Sa ramai in urma grupului e lucru serios in lumea mangustelor !
Intamplarea senzationala ( filmata ) care i-a uimit pe toti a fost una care tine de spiritul de sacrificiu . Intr-o zi intregul grup de manguste a fost atacat de hiene , mangustele au mirosul foarte bun , au simtit pericolul si au fugit inainte de-a ajunge masa de pranz pentru hiene dar micutul orb n-a fugit , era dezorientat , grupul a inceput sa-l strige prin semnalele lor...degeaba...a inceput sa planga ca copiii si echipa de filmari l-au considerat ca si mort pentru ca hienele erau deja acolo si seful clanului de manguste nu putea pune in pericol tot grupul ca sa-l salveze pe micut . Asta se intampla de obicei , cel mal slab este sacrificat . Atunci mangusta care l-a luat sub protectie  si avea grija de el s-a intors din drum in mjilocul hienelor ( dupa mai multe ezitari) , si-a riscat viata si printr-un noroc absolut inexplicabil l-a salvat pe micutul orb si-a scapat si el cu viata .
Asa ceva nu s-a mai intalnit in lumea animalelor decat intre membrii unei familii , in special intre mama si pui .
Uite de-aia-mi plac mie mangustele ! Cateodata mai mult decat oamenii !

Ultima modificare facuta de titmouse (25-03-2009 10:38:51)


25-03-2009 10:23:26
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

titmouse a scris:


hotbrain a scris:


titmouse a scris:


Ai dreptate Minte-ncinsa !
"Orice-ul" acesta insa iti aduce beneficii doar pe termen scurt !
La anul va fi randul tau !

Se poate...tu ai fi in stare sa sacrifici persoanele dragi?..sincer..

HotBrain , eu nu-s in stare sa ma sacrific nici macar pe mine catusi de putin in numele omenirii , daramite copiii mei !!!
E suficient sa dau ochii roata-mprejur ca sa-mi revin ca dupa o galeata cu apa rece-n cap si sa-mi dau seama ca nu merita sa sacrific nimic mai pentru nimeni !
Sigur ca tu ai dreptate , cine-ar putea acuza o mama ca lupta pentru copiii ei cu ORICE mijloace ? Atata doar ca mijloacele necinstite sunt de platit mai tarziu .
Pe de alta parte , ....hai sa gandim invers ca sa intelegi de ce iti dau dreptate : daca maine copiii tai nu ar mai avea ce sa manance , colegului tau proaspat concediat crezi ca i-ar pasa foarte tare de copiii tai  ? Eu cred ca nu .Ar spune si el la fel : e mai aproape maieul decat camasa .
Ce sa-i faci , traim ca intr-o jungla si trebuie sa supravietuim intr-un fel sau altul si la fel ca-n salbaticie , cel mai puternic il inghite pe cel mai slab .
Interesant ca pana si la animale ( LA ANIMALE !!!!) am vazut spirit de sacrificiu si compasiune . Am vazut un documentar  nu demult despre manguste . O micuta comunitate de manguste urmarite de-a lungul la cativa ani si filmate ; unul dintre pui se nascuse orb , echipa de filmari nu-i dadea nici o sansa de supravietuire considerand ca soarta lui este deja pecetluita pentru ca micutul orb punea in pericol intregul grup de manguste si instinctul lor de supravietuire ( acela care functioneaza atat de bine la noi oamenii !!) le-au determinat sa-l elimine . El a reusit sa se descurce si sa suga asa orb pana a crescut mai marisor  si-a inceput sa mearga dupa care s-a intamplat  ceva TOTAL NEOBISNUIT in lumea animalelor . Unul din membrii grupului , fara sa fie ruda in vreun fel cu micutul orb , fara sa se fi stabilit intre ei vreo relatie afectiva anterioara , l-a luat sub protectia sa si a inceput sa aive grija de el . Cei care faceau documentarul au fost uimiti , mangusta care l-a luat sub protectia sa era un membru adult si pur si simplu isi punea viata in pericol pentru micutul orb de fiecare data cand plecau dupa hrana , AVEA GRIJA DE EL PUR SI SIMPLU ! Ramanea in urma grupului ca sa-l ghideze si sa-l ajute sa ajunga inapoi la adapost , punanadu-si de fiecare data viata in pericol . Sa ramai in urma grupului e lucru serios in lumea mangustelor !
Intamplarea senzationala ( filmata ) care i-a uimit pe toti a fost una care tine de spiritul de sacrificiu . Intr-o zi intregul grup de manguste a fost atacat de hiene , mangustele au mirosul foarte bun , au simtit pericolul si au fugit inainte de-a ajunge masa de pranz pentru hiene dar micutul orb n-a fugit , era dezorientat , grupul a inceput sa-l strige prin semnalele lor...degeaba...a inceput sa planga ca copiii si echipa de filmari l-au considerat ca si mort pentru ca hienele erau deja acolo si seful clanului de manguste nu putea pune in pericol tot grupul ca sa-l salveze pe micut . Asta se intampla de obicei , cel mal slab este sacrificat . Atunci mangusta care l-a luat sub protectie  si avea grija de el s-a intors din drum in mjilocul hienelor ( dupa mai multe ezitari) , si-a riscat viata si printr-un noroc absolut inexplicabil l-a salvat pe micutul orb si-a scapat si el cu viata .
Asa ceva nu s-a mai intalnit in lumea animalelor decat intre membrii unei familii , in special intre mama si pui .
Uite de-aia-mi plac mie mangustele ! Cateodata mai mult decat oamenii !

Stiu ca totul se plateste, intr-un mod sau altul. Cat despre povestea asta...impresionant, imi pare rau ca nu am vazut documentarul. O seara buna si sa auzim de bine.


25-03-2009 19:17:41
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Un weekend placut tuturor, multa liniste si soare in suflet. Mmm...cam pustiu pe aici=)

27-03-2009 16:35:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

hotbrain a scris:

Un weekend placut tuturor, multa liniste si soare in suflet. Mmm...cam pustiu pe aici=)


Mercic asemenea, draga minte-ncinsa !!! :)
Si... curind (dupa ultima mea postare - urmatoarea adica :D) o sa fie SI MAI PUSTIU prin zona asta...
Observ oricum (fara surprindere totusi) ca, cu minore exceptii, mai nimeni nu intra in dialog nici macar cu ei inshisi, :D daramite cu nesemnificativu' de mine ! :rolleyes:
Si ca pe nimeni nu-l mai misca /intereseaza.... mai nimic. :(
Apatia asta generalizata nu-i a buna, clar, da' se pare ca-i inevitabila inainte de marile / radicalele schimbari :) care urmeaza mintenash
(sincer acu', eu sper sa... chiar fie cataclismice :D schimbarile, fiindca o alta shansa de revigorare a nefericitei specii Homo zis Sapiens :D:D e putin plauzibila).
Concluzia: mai bine putzini... da' buni ;) - raportul de 75.000 ciumpalaci inregistrati/ 20-25 "ginditori-scriitori", :D
vizibil si pe parodia asta de forum, va fi se pare respectat si-n apropiata "epurare" planetara ;)... :D:D hihihi, let's rock, Xenule taica !!!

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-03-2009 18:24:00)


27-03-2009 18:07:34
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Salut Minten-ncinsa !
Salut Prea Mare Cap al Trebii !


27-03-2009 18:33:52
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

titmouse a scris:

Salut Minten-ncinsa !
Salut Prea Mare Cap al Trebii !

Buna seara, draguto...


27-03-2009 19:51:06
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

Xtremul a scris:


hotbrain a scris:

Un weekend placut tuturor, multa liniste si soare in suflet. Mmm...cam pustiu pe aici=)


Mercic asemenea, draga minte-ncinsa !!! :)
Si... curind (dupa ultima mea postare - urmatoarea adica :D) o sa fie SI MAI PUSTIU prin zona asta...
Observ oricum (fara surprindere totusi) ca, cu minore exceptii, mai nimeni nu intra in dialog nici macar cu ei inshisi, :D daramite cu nesemnificativu' de mine ! :rolleyes:
Si ca pe nimeni nu-l mai misca /intereseaza.... mai nimic. :(
Apatia asta generalizata nu-i a buna, clar, da' se pare ca-i inevitabila inainte de marile / radicalele schimbari :) care urmeaza mintenash
(sincer acu', eu sper sa... chiar fie cataclismice :D schimbarile, fiindca o alta shansa de revigorare a nefericitei specii Homo zis Sapiens :D:D e putin plauzibila).
Concluzia: mai bine putzini... da' buni ;) - raportul de 75.000 ciumpalaci inregistrati/ 20-25 "ginditori-scriitori", :D
vizibil si pe parodia asta de forum, va fi se pare respectat si-n apropiata "epurare" planetara ;)... :D:D hihihi, let's rock, Xenule taica !!!

Raule!
Am sa ma sinucid, doar pentru ca asta sa imi ofere motivul sa te bantui!


27-03-2009 22:45:51
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Buna dimineataaa...aici la mine e o superba zi de primavara. Deci, cu catel, cu purcel, afara in curte la gratar. O sa fac un gratar de post...hihihi, cu ciuperci si alte poame=D. O zi frumoasa va doresc.

28-03-2009 11:17:38
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

zitreishtrei a scris:


Xtremul a scris:


hotbrain a scris:

Un weekend placut tuturor, multa liniste si soare in suflet. Mmm...cam pustiu pe aici=)


Mercic asemenea, draga minte-ncinsa !!! :)
Si... curind (dupa ultima mea postare - urmatoarea adica :D) o sa fie SI MAI PUSTIU prin zona asta...
Observ oricum (fara surprindere totusi) ca, cu minore exceptii, mai nimeni nu intra in dialog nici macar cu ei inshisi, :D daramite cu nesemnificativu' de mine ! :rolleyes:
Si ca pe nimeni nu-l mai misca /intereseaza.... mai nimic. :(

Raule!
Am sa ma sinucid, doar pentru ca asta sa imi ofere motivul sa te bantui!

Nu-i nevoie sa te sinucizi ! Poti sa-l bantuiesti si-n viata fiind , creatura malefica !
Iti dau idei daca vrei ...ah , dar ti-ai sters contul....


28-03-2009 18:54:48
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Cand am intrat aici prima data, nu cu mult timp in urma, era mare agitatie. Xtremule, gura ta adevar graieste;).

29-03-2009 20:26:47
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Sarbatori fericite va doresc si sa primiti un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o promisiune la fiecare grija, o binecuvantare la fiecare pas.

11-04-2009 08:21:25
   
?? lea72
Cont Sters

Inregistat: 03-04-2009
Mesaje: 20
Sarbatori fericite si tie hotbrain!

11-04-2009 10:10:28
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Salut tuturor...hom suit hom,repede sa ma corecteze cineva imi este dor de cind nu m-am injurat cu cineva in romana...

15-04-2009 11:11:14
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Helloooo..unde este toata lumea? Lasati mancarea si treceti la chat..=D Mielul provoaca indigestie si vinul dureri de cap.=D=D

Ultima modificare facuta de hotbrain (20-04-2009 13:48:25)


20-04-2009 12:19:22
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

hotbrain a scris:

Helloooo..unde este toata lumea?  [...] Mielul provoaca indigestie [...]






:D:D:D ...Iata cum asistam la lansarea (si) pe 3x a campaniei:
Spune NU droburilor!!!...  ;):D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (20-04-2009 18:46:54)


20-04-2009 18:39:54
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

traven a scris:


hotbrain a scris:

Helloooo..unde este toata lumea?  [...] Mielul provoaca indigestie [...]



http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg


:D:D:D ...Iata cum asistam la lansarea (si) pe 3x a campaniei:
Spune NU droburilor!!!...  ;):D:D:D

Hihihi..cine strange semnaturi?..Era sa zic semanaturi, da' cu alea-i usor, k nu prea mai avem;)

Ultima modificare facuta de hotbrain (20-04-2009 19:33:29)


20-04-2009 19:32:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Un NU hotarit dropsurilor! :D (semnat: un diabetic ;))

21-04-2009 14:26:32
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
HELL  Oooo!
HIC!


05-05-2009 00:58:00
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Hello,Evil! =)

05-05-2009 15:00:18
   
?? stefan1980
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2009
Mesaje: 2
Salut! Oferta cazare la mare incepand cu 1 iunie. Apartament 2 camere, baie , bucatarie , aragaz, cuptor microunde , combina frigorifica , televizor in fiecare camera, internet. Zona Tomis Nord la 15 minute de mers pe jos pana in statiunea Mamaia. pretul este de 250 ron pe seara negociabil in functie de cate persoane sunt sau cate zile stati. pt mai multe detalii contact id de mes stefan1980_2709 sau tel www.matrimoniale3x.ro / XXXXXXXXXXX

05-05-2009 22:29:30
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Weekend placut, dragi prieteni virtuali!
Sa aveti pace in suflet si sa va luati ragaz de a fi buni cu voi insiva, ca sa puteti fi buni si cu cei din jur si cu planeta Pamint!
=)


19-06-2009 13:40:55
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61
salut!

21-06-2009 13:09:28
   
?? gira
Cont Sters

Inregistat: 15-01-2009
Mesaje: 194
fuse si se duse!  :D

21-06-2009 23:12:07
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Buna dimineata,sa aveti o saptamina implinitoare!=)

22-06-2009 07:29:51
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Buna seara si bine v-am gasit !

02-07-2009 23:09:50
   

Adela Ilie
Femeie

Nou venit

Inregistat: 30-05-2009
Mesaje: 39
bine te-am gasit!

03-07-2009 20:39:43
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Buna ziua la toata lumea!

07-07-2009 09:05:20
   
?? avali
Cont Sters

Inregistat: 06-07-2009
Mesaje: 15
buna si tie

07-07-2009 10:27:27
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Weekend placut tuturor!

11-07-2009 14:46:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
O duminica odihnitoare,linistita...sau nelinistita? cum e bine sa va urez?;)

12-07-2009 11:04:16
   

Adela Ilie
Femeie

Nou venit

Inregistat: 30-05-2009
Mesaje: 39
una mai putin ploioasa...

12-07-2009 19:38:42
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Buna ziua!(desi...prea calduroasa totusi...;)  )

15-07-2009 17:47:24
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Noapte buna!

29-07-2009 21:43:28
   
?? anniella
Cont Sters

Inregistat: 01-08-2009
Mesaje: 3
hello

01-08-2009 23:28:09
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
hello,anniella!=)

02-08-2009 17:14:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Salut forumistii si le doresc o seara magnifica!=)

05-08-2009 20:53:53
   
Pagini: 1 ... 125 126 127 128 129 130 131    
Mergeti la