Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / cand se fac intalnirile (chat live) : locul,data si ora!!!!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 10 11 12 13 14
?? Andruska18
Cont Sters

Inregistat: 11-03-2008
Mesaje: 5
mi se pare cam departe...dar mi-ar place o intalnire sa ne regasim mai multi ne cunoastem mai bine...bine k ar fi bine sa vina numai cine e serios nu toti care isi bat joc:)

13-03-2008 11:42:23
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
fata moshului vezi ca in general aia serioshii shi-o cam trag la poponetz ....matale sa intzeleg ca eshti serioasa ?
Andruska18 a scris:

mi se pare cam departe...dar mi-ar place o intalnire sa ne regasim mai multi ne cunoastem mai bine...bine k ar fi bine sa vina numai cine e serios nu toti care isi bat joc:)


13-03-2008 16:57:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mahhhhhhhh ce aia a mea mare e plictiseala asta p-aci statzi totzi ca bursucii in privaturi ?

13-03-2008 21:43:13
   
?? mihaela f
Cont Sters

Inregistat: 27-12-2007
Mesaje: 315
Hiberneaza lumea ! :D :D

14-03-2008 00:24:59
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

Mahhhhhhhh ce aia a mea mare e plictiseala asta p-aci statzi totzi ca bursucii in privaturi ?

ai dreptate,ne-am piedut pe messenger...am uitat de noi...=D=D


14-03-2008 00:40:02
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:


Ce te freaca grija pe tine?
Tu vezi de postul tau...!!!!!
Si nu-mi mai rastalmaci raspunsurile rogu-te!:x:x

Sa lamurim si trebushoara asta :
- incearca un simplu calcul matematic si in functie de numarul  plus frecventa postarilor, vezi care-i probabilitatea ca raspunsul sa-ti fie adresat tie sau altuia.
Retine un dat specific forumului si, in general , al net-ului : cat timp stam fata-n fata, esti Tasha, un om real si tratat ca atare ; cat hoinarim intr-un spatiu virtual, esti doar un nick care enuntza sau combate o idee.


14-03-2008 11:53:53
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140
mai draga P Pan!!! Eu cred ca daca ai stat odata cu un "nick" de aici fata in fata si te-ai simtit si bine in compania lui sau nu...nu poti sa-l mai consideri doar o persoana virtuala,il apelezi chiar cu numele real,daca nu doreste el altfel, etc. etc.!
Asa ca nu prea tine scuza!! ;)


14-03-2008 18:56:42
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

chrisdrag a scris:

mai draga P Pan!!! Eu cred ca daca ai stat odata cu un "nick" de aici fata in fata si te-ai simtit si bine in compania lui sau nu...nu poti sa-l mai consideri doar o persoana virtuala,il apelezi chiar cu numele real,daca nu doreste el altfel, etc. etc.!
Asa ca nu prea tine scuza!! ;)

Nenica, tu citesti pe diagonala ?!!!
Daca era sa-mi cer scuze, as fi formulat asa :


و بينا معاد لو أحنا بعاد اكيد راجع و لو بيني و بينو بلاد
و بينا معاد لوعاد لو نحنا بعاد اكيد راجع و لو بيني و بينو بلاد
قصاد عيني في كل مكان
قصاد عيني في كل مكان
ومن تاني اكي

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (14-03-2008 19:25:55)


14-03-2008 19:25:25
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140
offf... asta era... eu citisem asa:
ومن تاني اكي
قصاد عيني في كل مكان
قصاد عيني في كل مكان
و بينا معاد لوعاد لو نحنا بعاد اكيد راجع و لو بيني و بينو بلاد
و بينا معاد لو أحنا بعاد اكيد راجع و لو بيني و بينو بلاد


14-03-2008 19:46:04
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
al dracu pan al dracu crisdrag ! io-te ce s-au intarat ashtia !

14-03-2008 20:56:50
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Pe 21 martie chiar nu pot merge la Bucuresti dar voi fi la o conferinta  pe 9-10 aprilie, eventual in apropiere de zilele astea daca s-ar putea...as fi tare incantata!=)

14-03-2008 22:24:18
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Mmmhm, deci adio intalnirea de pe 22.

17-03-2008 20:22:57
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ups, a aparut o poza....:D:D

17-03-2008 20:27:47
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

SandieShaw a scris:

ups, a aparut o poza....:D:D


LOL, adevarul e ca inca nu sunt foarte convinsa in privinta disparitiei chefului meu de intalneala.  Si ca m-am gandit ca e mai bine sa nu citesc dezamagirea in direct pe fetzele voastre - tineti cont totusi de aceea ca asta e moaca mea cea mai serioasa. :D

Ultima modificare facuta de alintatura (17-03-2008 21:15:31)


17-03-2008 20:32:00
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

alintatura a scris:


SandieShaw a scris:

ups, a aparut o poza....:D:D


LOL, adevarul e ca inca nu sunt foarte convinsa in privinta disparitiei chefului meu de intalneala.  Si ca m-am gandit ca e mai bine sa nu citesc dezamagirea in direct pe fetzele voastre - tineti cont totusi de aceea ca asta e totusi moaca mea cea mai serioasa. :D


Tin cont de ce vrei, tu, alintato, ma gindeam doar ca unii forumisti (s. masculin, plural) vor fibrila... si desteapta si frumusica, parca e cam mult pentru un singur forum... iar feminismul meu isi freaca satisfacut miinile (deci se poate... :D:D )


17-03-2008 20:37:53
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Gata, m-am intimidat. :)

17-03-2008 20:39:53
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

alintatura a scris:

Gata, m-am intimidat. :)

Nu pot sa cred!chiar bine spune Sandie, de trei ori femeie!
Abia astept sa te intalnesc alintaturo!
Poate se gandeste cineva la o alta data...sau poate totusi va intalniti cei din Bucuresti,la data stabilita..!=)


17-03-2008 22:34:45
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140
uuups!! ;)
alintatura a scris:

Gata, m-am intimidat. :)


17-03-2008 23:30:29
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Ei,ce faceti fratilor va intalniti ori ba?
Nu mai zice nimeni nimic de intalnire?Eu sunt cea mai de departe...mi-e grau sa merg oricand hotariti dar,incerc,deci hotariti-va!=)


20-03-2008 02:55:10
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

Ei,ce faceti fratilor va intalniti ori ba?
Nu mai zice nimeni nimic de intalnire?Eu sunt cea mai de departe...mi-e grau sa merg oricand hotariti dar,incerc,deci hotariti-va!=)


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D


20-03-2008 02:59:46
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Ei,ce faceti fratilor va intalniti ori ba?
Nu mai zice nimeni nimic de intalnire?Eu sunt cea mai de departe...mi-e grau sa merg oricand hotariti dar,incerc,deci hotariti-va!=)


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D


Ah, poate zice totusi ceva vreuna dintre fantomitzele chrisdrag sau NDJ.  Ca fantomitza kamin oricum zicea ca nu poate sa vina, deci sigur nu va zice nimic. :)


20-03-2008 03:05:00
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Ei,ce faceti fratilor va intalniti ori ba?
Nu mai zice nimeni nimic de intalnire?Eu sunt cea mai de departe...mi-e grau sa merg oricand hotariti dar,incerc,deci hotariti-va!=)


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D

HAI, CA AI FOST SIMPATICA,ZAU ASA!=)
M-ai facut sa rad de una singura...uite eu zic 100% pe 9 Aprilie sunt la Bucuresti la o conferinta...atunci ne-am putea intalni (mai precis in jurul acestei zile inainte cu doua trei zile,sau dupa cu o toleranta de trei zile tot asa...)Sandie garantez ca va veni la intalnire,pe PPan il iau cu forta de la joob-ul lui...=D=D...Crisdrag,Doriana cred ca vor veni,sper sa-i fie bine si Xtremului pina atunci,Ciudatul sa ne spuna daca poate veni si el.....asa ca,sper sa ne intalnim in cele din urma!=)


20-03-2008 03:37:11
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

alintatura a scris:


alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Ei,ce faceti fratilor va intalniti ori ba?
Nu mai zice nimeni nimic de intalnire?Eu sunt cea mai de departe...mi-e grau sa merg oricand hotariti dar,incerc,deci hotariti-va!=)


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D


Ah, poate zice totusi ceva vreuna dintre fantomitzele chrisdrag sau NDJ.  Ca fantomitza kamin oricum zicea ca nu poate sa vina, deci sigur nu va zice nimic. :)

Kamin e din Constanta...mai greu,eu cunosc situatia ei,Chrisdrag chiar daca are contul sters cred ca va veni,asa am inteles in urma celor scrise de el,NDJ,este din pacate cam departe,dincolo de ocean,cu siguranta ca nu vine des in Romania...


20-03-2008 03:44:41
   
?? bulgari
Cont Sters

Inregistat: 23-02-2008
Mesaje: 1
Eu sunt,new pe aici. Buna dimineata si seara in acelasi timp,tuturor.

20-03-2008 05:34:50
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140
fantomelu' Chrisdrag zice asa... pe 21 martie... anul curent... la Casa Mov din Bucuresti (nu stiu de ce se numeste asa dar voi vedea) la ziua unui BEBE se vor intalni toti aceia care vor vrea si care vor putea (n.a. "daca vrei poti")... asa ca draga tasho si draga alintato =D nu mai bateti saua ca iapa nu pricepe (sau nu citeste) si veniti!!! ;)
alintatura a scris:


alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Ei,ce faceti fratilor va intalniti ori ba?
Nu mai zice nimeni nimic de intalnire?Eu sunt cea mai de departe...mi-e grau sa merg oricand hotariti dar,incerc,deci hotariti-va!=)


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D


Ah, poate zice totusi ceva vreuna dintre fantomitzele chrisdrag sau NDJ.  Ca fantomitza kamin oricum zicea ca nu poate sa vina, deci sigur nu va zice nimic. :)


20-03-2008 06:17:34
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

alintatura a scris:


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D

Serafica doamna, personal sunt in febra pregatirilor unei expeditii  in delta, motiv pentru care timpul mi-e mai mult decat limitat...
Mai zic si de multamanata dar dorita intalnire a enigmaticului Extrem, rezultand de aici ca o decizie comuna ar fi de dorit.
... ca de o bulibasheala la gramada, cu personagii neinteresante ori anoste din galeata fara fund a saitului de fata, chiar ca nu-s interesat...

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (20-03-2008 09:59:49)


20-03-2008 08:16:56
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

chrisdrag a scris:

fantomelu' Chrisdrag zice asa... pe 21 martie... anul curent... la Casa Mov din Bucuresti (nu stiu de ce se numeste asa dar voi vedea) la ziua unui BEBE se vor intalni toti aceia care vor vrea si care vor putea (n.a. "daca vrei poti")... asa ca draga tasho si draga alintato =D nu mai bateti saua ca iapa nu pricepe (sau nu citeste) si veniti!!! ;)


Fantomelule :D, draga, mersi frumos pentru invitatia care, din pacate si din punctul meu de vedere, a venit cam din scurt - 21 martie e astazi, iar azi am deja program pentru intreaga zi. Pana la urma, cred ca singura solutie de intalneala este pe bisericute/clanuri/gasti: daca lui X ii vine cheful si gaseste timpul, isi anunta toti interlocutorii simpatizati si se intalneste cu cei care raspund "prezent".

Daca viitoare, pe mine anunta-ma totusi un pic mai din timp! :)


21-03-2008 04:35:45
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

(...) uite eu zic 100% pe 9 Aprilie sunt la Bucuresti la o conferinta...atunci ne-am putea intalni (mai precis in jurul acestei zile inainte cu doua trei zile,sau dupa cu o toleranta de trei zile tot asa...)Sandie garantez ca va veni la intalnire,pe PPan il iau cu forta de la joob-ul lui...=D=D...Crisdrag,Doriana cred ca vor veni,sper sa-i fie bine si Xtremului pina atunci,Ciudatul sa ne spuna daca poate veni si el.....asa ca,sper sa ne intalnim in cele din urma!=)


Super, imi place si formatia - astept cu nerabdare! ...Ce ati zice de Taverna Sarbului (ma refer la aia din Bucuresti :D)? Mie imi place atmosfera, acolo, dar marturisesc ca nu sunt deloc convinsa ca nu am putea gasi un loc mai potrivit - vin cu propunerea mai ales pentru incurajare si mobilizare. :)


21-03-2008 04:43:19
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

P. Pan 63 a scris:


alintatura a scris:


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D

Serafica doamna, personal sunt in febra pregatirilor unei expeditii  in delta, motiv pentru care timpul mi-e mai mult decat limitat...
Mai zic si de multamanata dar dorita intalnire a enigmaticului Extrem, rezultand de aici ca o decizie comuna ar fi de dorit.
... ca de o bulibasheala la gramada, cu personagii neinteresante ori anoste din galeata fara fund a saitului de fata, chiar ca nu-s interesat...


...Clar. :)


21-03-2008 04:44:39
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

alintatura a scris:

Ce ati zice de Taverna Sarbului (ma refer la aia din Bucuresti :D)

Daca s-ar pune de-o nunta, de-un bal sau macar de-o cumetrie, mi-ar pare a fi alegerea optima ; cum e vorba de-o sueta gandesc ca o cheste micuta si linistita ar fi ideala. Plus ca o locatie centrala ar fi la-ndemana oricaruia.
Petit Bistro, Red Lion, Restaurant Classic - ce parere aveti ?
PS. Ultimul are o terasa demna de luat in seama, la vremea cand infloresc teii.


21-03-2008 09:21:50
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:


alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Ei,ce faceti fratilor va intalniti ori ba?
Nu mai zice nimeni nimic de intalnire?Eu sunt cea mai de departe...mi-e grau sa merg oricand hotariti dar,incerc,deci hotariti-va!=)


Io nu mai zic nimic, uite-asa! ...Sandie nu zice cand poate, tu nu zici, Xtremul a disparut, iar cu P.Pan cica ma pot intalni si intr-o viata viitoare - ce sa mai zic?! :D

HAI, CA AI FOST SIMPATICA,ZAU ASA!=)
M-ai facut sa rad de una singura...uite eu zic 100% pe 9 Aprilie sunt la Bucuresti la o conferinta...atunci ne-am putea intalni (mai precis in jurul acestei zile inainte cu doua trei zile,sau dupa cu o toleranta de trei zile tot asa...)Sandie garantez ca va veni la intalnire,pe PPan il iau cu forta de la joob-ul lui...=D=D...Crisdrag,Doriana cred ca vor veni,sper sa-i fie bine si Xtremului pina atunci,Ciudatul sa ne spuna daca poate veni si el.....asa ca,sper sa ne intalnim in cele din urma!=)


In jur de (ori un pic dupa) 9 aprilie pare sa fie cel mai bine, si din pdv al preavizului suficient cred pentru toti/toate, si fiindc-ar fi dupa timpenia de summit satanic care-o sa paralizeze Bucurestiul in saptamina dinainte.
In plus, pin-atunci poate se mai limpezesc unele ape... interumane, sa zicem. :D

Fiindca, fara sa fiu adeptul total al teoriei elitelor (chestie care denota totusi doar aparent arogantza), un gen de "comunism" la gramada poate ca n-ar fi prea productiv nici intr-o ocazie ca asta. ;)

P.S. Nici stabilirea locatiei (chestie secundara, cred io) inainte de DATA nu cred ca-i prea nimerita.

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-03-2008 18:22:23)


21-03-2008 18:09:42
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Desigur, exista nenumarate posibilitati. Aseara, cand mi-am dat cu parerea, tocmai ma intorsesem de la Taverna Sarbului, unde imi place atmosfera boema.

21-03-2008 18:26:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Asa-i, cu lemnaraia de-acolo :D
Eu, mai ciudat fiind (nu doar Ciudy SA-i asa ;) ) n-am mai calcat insa pe-acolo de cind am aflat ca Taverna-i a caracaleanului Marius Tuca Show :x
Desi, daca ma gindesc mai bine, locatia-i OK, macar din motivul ca-i aproape de serviciul meu drag :(, unde ma uita Dzeu citeodata cu zilele si noptile.
In ritmul asta de fapt o sa ajung la concluzia ca mai bine ne-ntrunim la mine-n birou! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-03-2008 18:35:41)


21-03-2008 18:31:44
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:

Asa-i, cu lemnaraia de-acolo :D
Eu, mai ciudat fiind (nu doar Ciudy SA-i asa ;) ) n-am mai calcat insa pe-acolo de cind am aflat ca Taverna-i a caracaleanului Marius Tuca Show :x
Desi, daca ma gindesc mai bine, locatia-i OK, macar din motivul ca-i aproape de serviciul meu drag :(, unde ma uita Dzeu citeodata cu zilele si noptile.
In ritmul asta de fapt o sa ajung la concluzia ca mai bine ne-ntrunim la mine-n birou! :D:D

Atunci,eu zic ca voi cei din Bucuresti puteti stabili cel mai bine locatia,iar noi cei din provincie va spunem data...;)
Ne invoim asa?=)


21-03-2008 23:36:07
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Mie mi se pare corect. :)

22-03-2008 01:14:16
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

alintatura a scris:

Desigur, exista nenumarate posibilitati. Aseara, cand mi-am dat cu parerea, tocmai ma intorsesem de la Taverna Sarbului, unde imi place atmosfera boema.


atmosfera bohema??? cu 10 lei chiofteaua? haida de... dragilor, mie sa inghesui bani cu forta in buzunarele unor patroni de circiumi de fitze nu doresc... mai bine la terasa in regie, la patroni harapi evazionisti fiscali netagaduiti si studente fomiste pe post de curve... eu daca-s intr-o crisma si-mi apare f'un manelist sau f'o pitipoanca d-astea UNICEFizde, mi se obstrueaza coledocul cu bolul sirbesc si tre' sa .. .cit despre 'orchestra" lu' bregovici... vai, simt ca lesin... asa ca alegeti un loc unde si ciudateniile astea ca mine sa se "simteste" bine... eu si Tashicai i-am spus ca la hogeacul mormonului ala de-si spune marriott cuibarit in casoiul lui nea nicu nu ma prinde... :D:D


22-03-2008 01:28:55
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Ei,faptul ca eu voi fi cazata la Marriot nu inseamna ca acolo trebuie sa ne intalnim...voi o sa-mi spuneti unde si ma descurc eu cu un taxi...nicio problema!=)

22-03-2008 02:25:23
   
?? un suras
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

SandieShaw a scris:

atmosfera bohema??? cu 10 lei chiofteaua? haida de... dragilor, mie sa inghesui bani cu forta in buzunarele unor patroni de circiumi de fitze nu doresc... mai bine la terasa in regie, la patroni harapi evazionisti fiscali netagaduiti si studente fomiste pe post de curve... eu daca-s intr-o crisma si-mi apare f'un manelist sau f'o pitipoanca d-astea UNICEFizde, mi se obstrueaza coledocul cu bolul sirbesc si tre' sa .. .cit despre 'orchestra" lu' bregovici... vai, simt ca lesin... asa ca alegeti un loc unde si ciudateniile astea ca mine sa se "simteste" bine... eu si Tashicai i-am spus ca la hogeacul mormonului ala de-si spune marriott cuibarit in casoiul lui nea nicu nu ma prinde... :D:D


Aa, recunosc ca inca n-am mancat chiftele pe-acolo. :) Nici macar chifteaua aia mare la gratar, ditamai specialitatea n-am gasit curajul s-o incerc deocamdata, dar promit sa-mi iau inima in dinti cu prima ocazie.  In rest, mai recunosc ca pe mine chiar nu ma intereseaza al cui e localul sau cine mananca langa mine, atat timp cat mancarea e acceptabila si te poti intelege cu comesenii. ...Mi-o fi aparut deja pe forum ultimul nume de scena? :D


22-03-2008 18:50:48
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
HE,HE,HE...ti-a aparut! surasule!
Un suras in primavara!=)


22-03-2008 20:07:49
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

HE,HE,HE...ti-a aparut! surasule!
Un suras in primavara!=)


Mnaaah, eu vorbeam de ultimul nume de scena. Sa vad daca apare acum. :)


22-03-2008 21:23:41
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Yep :D

22-03-2008 21:24:58
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:

HE,HE,HE...ti-a aparut! surasule!
Un suras in primavara!=)


Mnaaah, eu vorbeam de ultimul nume de scena. Sa vad daca apare acum. :)

Sa repetem:
alintatura,un suras.spuneti-mi Aly...ia sa vedem cu ce ne mai intampini?;)
ai resurse serioase dupa cum se vede!=)


23-03-2008 01:00:34
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:

HE,HE,HE...ti-a aparut! surasule!
Un suras in primavara!=)


Mnaaah, eu vorbeam de ultimul nume de scena. Sa vad daca apare acum. :)




trei intr-una!!! super  oferta!!! ;)


23-03-2008 01:20:20
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

kamin a scris:


spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:

HE,HE,HE...ti-a aparut! surasule!
Un suras in primavara!=)


Mnaaah, eu vorbeam de ultimul nume de scena. Sa vad daca apare acum. :)




trei intr-una!!! super  oferta!!! ;)

daaaa!
Mai trebuie sa-si gaseasca si perechea...;)
=D=D


23-03-2008 02:52:39
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


Sa repetem:
alintatura,un suras.spuneti-mi Aly...ia sa vedem cu ce ne mai intampini?;)
ai resurse serioase dupa cum se vede!=)


Cu nimic nou din acest punct de vedere.  ...Sper eu, cel putin pana cand alintata-rau isi va spune "ziceti-mi Ali"! :D


23-03-2008 11:32:49
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


kamin a scris:

trei intr-una!!! super  oferta!!! ;)

daaaa!
Mai trebuie sa-si gaseasca si perechea...;)
=D=D


Perechile. :D


23-03-2008 11:35:53
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:


Sa repetem:
alintatura,un suras.spuneti-mi Aly...ia sa vedem cu ce ne mai intampini?;)
ai resurse serioase dupa cum se vede!=)


Cu nimic nou din acest punct de vedere.  ...Sper eu, cel putin pana cand alintata-rau isi va spune "ziceti-mi Ali"! :D

ooops!...fetelor!...chiar ar fi culmea!...ati depasi-o pe Dori...alias,Cezara,Irenne,vis mangaios si nu mai stiu restul nick-urilor...=D=D


23-03-2008 12:58:59
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:


Sa repetem:
alintatura,un suras.spuneti-mi Aly...ia sa vedem cu ce ne mai intampini?;)
ai resurse serioase dupa cum se vede!=)


Cu nimic nou din acest punct de vedere.  ...Sper eu, cel putin pana cand alintata-rau isi va spune "ziceti-mi Ali"! :D

ooops!...fetelor!...chiar ar fi culmea!...ati depasi-o pe Dori...alias,Cezara,Irenne,vis mangaios si nu mai stiu restul nick-urilor...=D=D


Oricum si esential, n-am depasi-o impreuna. :D


25-03-2008 00:40:24
   
?? alintata-rau
Cont Sters

Inregistat: 18-03-2008
Mesaje: 15
mama, ce tari sunteti!
cum de nu va gasiti ceva mai bun de facut?
sunt atatea lucruri importante!!!!
si nu va mai legati de nick-ul meu.
habar nu aveam ca mai este cineva cu un nick asemanator
asa mi-a iesit
ultimul meu amic
imi zicea ca sunt alintata
si am zis hai sa ma folosesc de asta
mare chestie
de aici, si pana la schimbarile de nume ale voastre e cale lunga.
nu sunteti consecvente.
zi-ti fata intr-un fel si nu mai cocheta atat.
sau schimba-ti-l mereu
poate realizezi ceva
si imi spui si mie ce

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:


spuneti-mi Aly a scris:



Cu nimic nou din acest punct de vedere.  ...Sper eu, cel putin pana cand alintata-rau isi va spune "ziceti-mi Ali"! :D

ooops!...fetelor!...chiar ar fi culmea!...ati depasi-o pe Dori...alias,Cezara,Irenne,vis mangaios si nu mai stiu restul nick-urilor...=D=D


Oricum si esential, n-am depasi-o impreuna. :D


25-03-2008 00:53:03
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

alintata-rau a scris:

mama, ce tari sunteti!
cum de nu va gasiti ceva mai bun de facut?
sunt atatea lucruri importante!!!!
si nu va mai legati de nick-ul meu.
habar nu aveam ca mai este cineva cu un nick asemanator
asa mi-a iesit
ultimul meu amic
imi zicea ca sunt alintata
si am zis hai sa ma folosesc de asta
mare chestie
de aici, si pana la schimbarile de nume ale voastre e cale lunga.
nu sunteti consecvente.
zi-ti fata intr-un fel si nu mai cocheta atat.
sau schimba-ti-l mereu
poate realizezi ceva
si imi spui si mie ce


Stai linistita, te las pe tine sa te alinti, ca mie mi s-a luat deja. Daca tu te-ai stradui sa scrii normal, in schimb, poate ca ne-am putea si intelege. Sper sa pricepi bine ce spun, odata ce, cand ti-ai completat profilul, te laudai ca ai facut o facultate.


25-03-2008 00:57:36
   
Pagini: 1 ... 10 11 12 13 14    
Mergeti la