Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / versuri    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 55
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132


fii mai blind :)
lumea e dincolo de monitor pt majoritatea :)


21-07-2007 20:04:54
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
E vb ca nu inteleg cum de mama dracului exista oameni pe lumea asta carora pur si simplu le place sa-si planga de mila asteptand ca altii sa ia masuri in locul lor. Sau, mai rau si cel mai patetic, sa gaseasca alinare in vorbe. Probabil pentru ca au puterea de a face ce nu pot face altii, si anume sa creada niste vorbe spuse doar de placerea fonetica a rimelor?
Sau, daca e vb intr-adevar de o situatie de intelegere reciproca si confort verbal, ideologic sau "cognitiv" (cum am auzit deseori spunandu-se) atunci e grav. Pentru ca daca intelegerea se rezuma doar la vibratii sufletesti acolo unde aproape ca nu mai exista suflet, inseamna ca, coma psihica e aproape


21-07-2007 20:08:10
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
funny, sincer,nu pot sa fiu bland cand vad oameni in genunchi. Imi vine sa ii iau la palme. Dar, nu-i asa....as fi considerat violent, pentru ca nu ma adaptez nevoilor de auto-cunoastere a celuilalt, sunt lipsit de sentimente si am un suflet de gheatza. Sau, cum mi s-a spus de catre una dintre ele, s-ar considera ca, citez <imi proiectez propriile emotii> :)))))))))
Nu mai vindeti castraveti gradinarilor, cucoanelor !!!!!!!!!!!!!!

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (21-07-2007 20:11:30)


21-07-2007 20:10:38
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
da, si inscrie-ma si pe mine in programul tau de euthanasiere... deja un pic m-ai omorit... cu chestia aia : viata trebuie traita... sau fututul nu iroseste iq-ul sau cam asa ceva........ sorry pt limbajul mai frust.. am fost incitata :D:D

21-07-2007 20:11:04
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nu am zis ca "fututul nu iroseste IQ-ul" Doar ca ia sa le vezi pe unele dintre nesatisfacutele astea cum dupa 2-3 partide de sex fara inhibitii or sa priveasca viatza muuult mai in roz decat e chestia aia dintre coapsele lor, pe care cred ca din puditate si-o spala cu curpe din matase, soptind incet si pasional: "n-or sa te aiba raii astia de barbati, iubito!"

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (21-07-2007 20:17:31)


21-07-2007 20:13:31
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000


bla, bla ... dar decit sa ne certam, mai bineeeeeeeeeee....................

Ultima modificare facuta de SandieShaw (21-07-2007 20:18:28)


21-07-2007 20:18:04
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
:)) pai nu se cearta nimeni, draga. Eu cel putin nu ma cert. Am descoperit ca frustrarile muieresti sunt mai puternice decat logica, asa ca....ce sens ar avea ?

21-07-2007 20:19:00
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

san_quentin30 a scris:

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nu am zis ca "fututul nu iroseste IQ-ul" Doar ca ia sa le vezi pe unele dintre nesatisfacutele astea cum dupa 2-3 partide de sex fara inhibitii or sa priveasca viatza muuult mai in roz decat e chestia aia dintre coapsele lor, pe care cred ca din puditate si-o spala cu curpe din matase, soptind incet si pasional: "n-or sa te aiba raii astia de barbati, iubito!"


huh... hai ca esti tare... cirpe din matase :D:D


21-07-2007 20:19:55
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Vorbeam azi cu o colega si i-am explicat o situatie prin analogia unui om chel care-si cumpara in fiecare zi un borcan de gel.
Intrebarea ei? :
"Ce fel de gel?"
No comment :|


21-07-2007 20:21:46
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
amice, ai mai scris cumva pe forum, sub alt nickname?

21-07-2007 20:21:56
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Da, mai demult. nick-name-ul nu diferea prea mult. In loc de 30, era 29. pe ala l-am sters din unele motive prea triste pt a mi le aminti :))
Da de ce intrebi ?

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (21-07-2007 20:23:37)


21-07-2007 20:22:45
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

fun-funny a scris:

http://xs217.xs.to/xs217/www.matrimoniale3x.ro/bebe.png

fii mai blind :)
lumea e dincolo de monitor pt majoritatea :)

Noroc cu WWW-ul. Altfel s-ar sinucide in masa si iar s-ar spune c-a fost vb de vreo secta, cand de fapt a fost doar factorul <liberul arbitru>


21-07-2007 20:26:34
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

san_quentin30 a scris:

Da, mai demult. nick-name-ul nu diferea prea mult. In loc de 30, era 29. pe ala l-am sters din unele motive prea triste pt a mi le aminti :))
Da de ce intrebi ?


chestie de empatie muiereasca... ma gindeam la funny si la tonul ei...


21-07-2007 20:27:48
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
:))) din fericire pt mine sunt barbat. Si din nefericire pt barbati, nu-s femeie :))
Cu toate ca uneori as prefera sa fiu la fel ca multe de pe-aici: mort dpdv sentimental, poate e mai bine, ca si nebunii sunt fericiti in micul lor univers ascuns.
Culmea e ca imi spunea cineva ca ea NU este, chipurile, "la fel ca altii" si se simtea jignita cand o bagam in marea troaca a superficialitatii sociale. Pana la urma, bineinteles ca s-a straduit sa imi demonstreze contrariul. Involuntar, evident

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (21-07-2007 20:33:01)


21-07-2007 20:28:40
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
uite, amice, tu daca ai fi femeie (empatizeaza pentru mine te rog) ai ai primi un astfel de mesaj pe monitor, ce-ai gindi, ce-ai face apropo de viata trebuie traita?
"Esti o femeie frumoasa si sexy. Si mintea si trupul meu au luat-o razna. Buzele mele ar vrea sa nu se opreasca din a te gusta si miinile din a te mingiia. Limba mea ar vrea sa te guste, sa te exploreze, descoperind si atingind cele mai intime locuri facindu-te sa tremuri de placere. As vrea sa simt gustul pielii tale, aroma ta de femeie si buzele mele sa se uneasca cu ale tale in jocul innebunitor al pasiunii. "


21-07-2007 20:34:44
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
sper ca are la "ps"... "cind imi raspunzi spunem idul sub care te-am contactat. Sinteti atit de multe incit nu vreau sa-ti raspund tot tie"...:D :D

21-07-2007 20:37:11
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
In primul rand as verifica daca nu cumva ala de-a scris versurile astea se rezuma la vorbe pt a-si satisface nevoia de apropiere prin planul virtual sau pentru a-si testa "retorica". La fel ca unele femei de pe-aici. Apoi as verifica daca nu e poponar in cautarea unei schimbari de directii (atrag atentia asupra acestui fapt pt ca cavalerii de Curlanda sunt sclavii propriilor obisnuintze si in cazul in care nu-ti place sexul anal, asta poate fi o problema). Iar daca ambele variante se exclud si daca omul arata bine...cel putin o cafea as bea cu el. (asta in cazul in care nu esti cezara irene - nu cred c-ar accepta o intalnire atat de "riscanta" cum ar fi pe o terasa in mijlocul unei multimi) :))

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (21-07-2007 20:41:25)


21-07-2007 20:39:34
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

fun-funny a scris:

sper ca are la "ps"... "cind imi raspunzi spunem idul sub care te-am contactat. Sinteti atit de multe incit nu vreau sa-ti raspund tot tie"...:D :D

:))) si asta e corect :)))


21-07-2007 20:40:11
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Sandie, viata trebe traita, dar nu chiar atat de riscant. Altfel ai putea cere internarea intr-un penitenciar de barbati.

21-07-2007 20:43:02
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

san_quentin30 a scris:

Sandie, viata trebe traita, dar nu chiar atat de riscant. Altfel ai putea cere internarea intr-un penitenciar de barbati.


pentru mine cel mai mare risc e pierderea timpului... nu-mi permit sa-l irosesc nici macar cit iq-ul...


21-07-2007 20:47:15
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
:)))))))))))))))))))
Atunci nu-ti irosi IQ-ul. Cu toate ca dupa cum am stabilit, ala nu se iroseste (atata timp cat e ceva nativ).
Si un sfat pt femeile grase de pe site: nu va irositi IQ-ul, da' ceva kilograme mai puteti da jos. Prin sex sau prin efort intelectual. Depinde care credeti ca va plafoneaza mai mult.

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (21-07-2007 20:50:37)


21-07-2007 20:49:48
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Stiti ce vad cand ma uit la unele posturi? Vad barbati destul de fraieri sa-si bata capul cu unele femei de un anume gen, si mai vad viitorul "luminos" si plin de speranta al rasei feminine, viitor compus din auto-intitulate calugarite care considera ca a rosti propozitia <hai sa ne futem> exprimata intr-un cadru pana si intim reprezinta o jignire adusa statutului lor de "demne" Si se mai mira unii ca populatia Romaniei a scazut drastic. Pai cu asa muieri sa zicem mersi daca ramane neatinsa.

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (21-07-2007 20:55:54)


21-07-2007 20:54:25
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
sugi bani!!!


san_quentin30 a scris:

Constat plin de stupoare ca singuratatea muiereasca e mult mai petetica decat mi-as fi putut inchipui..Cum e, gasculitzelor, sa va simtiti bine plangandu-va de mila? Stati cu zilele pe Internet, scuipand vorbe frumoase ca sa nu vi se vada spumele de la boticuri, latrati versuri penibile izvorate din amaraciunea propriilor erori peste care nu puteti trece; pozati in calugarite cand de fapt visati transpirand la acelasi etern pacat al iubirii si al carnilor pe care insa eticheta auto-impusa de femei destepte va impiedica sa le atingeti. La dracu, tantiilor, cascati-va ochii aia inchisi de propria ipocrizie si traiti viata !!!! Cand o sa ajungeti zbarcite si in cel mai pur sens al cuvantului - NEFUTUTE si putind a levantica si naftalina, o sa visati si mai mult? O sa plangeti si mai mult? Sau o sa puneti capat unei existente auto-impusa ca fiind mizerabila cu aceeasi mandrie tampita ca sunteti niste neintelese ?
Si va mai intreb o chestie: daca sunteti atat de geniale, atat de "minunate" si atat de exceptionale, cum mama dracului de asta se intampla doar pe net? Sau poate pt ca net-ul a devenit o Asociatie a "geniilor" neintelese pasibile de sinucidere sentimentala?


21-07-2007 22:38:55
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
aici se scriu versuri!!!..domnule 30 san.....pentru mine esti un nimeni!....sory....faci afirmatii gratuite ...nici macar nu poti cunoaste propria sotie dar asa....de unde bani mea stii tu ce viata am eu???e?

21-07-2007 22:42:00
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
daca nu ne poti inghiti atunci suge-ne!


san_quentin30 a scris:

:))))) Sper ca mai bune si poate care sa nici nu debordeze de insatisfactie fizica si sentimentala. Chiar au impresia ca daca pozeaza  in sfinti, Dumnezeu o sa le ierte prostia de a nu accepta ceea ce le-a oferit ?
Numai eu cunosc cateva cazuri. Lupoaice moraliste am intalnit destule. Problema era cand trebuiau sa aplice ceea ce predicau. Atunci, ADN-ul de muieri "independente" si cica "iesite din generalul monoton al societatii" se facea simtit printre farduri si culorile palide ale sufletelor.
Daca sunteti asa sfinte, atat de bune si atat de mandre de autonomia voastra, atunci exista unele locuri pt femei ca voi, care se numesc MANASTIRI. Mergeti acolo. Cel putin o sa aveti terenul propice pt rugaciuni indirecte la bagarea in seama si pentru tot felul de fantezii considerate de voi drept tabu.


21-07-2007 22:48:31
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
accept intalnirea cu tine....te voi face praf....



san_quentin30 a scris:

In primul rand as verifica daca nu cumva ala de-a scris versurile astea se rezuma la vorbe pt a-si satisface nevoia de apropiere prin planul virtual sau pentru a-si testa "retorica". La fel ca unele femei de pe-aici. Apoi as verifica daca nu e poponar in cautarea unei schimbari de directii (atrag atentia asupra acestui fapt pt ca cavalerii de Curlanda sunt sclavii propriilor obisnuintze si in cazul in care nu-ti place sexul anal, asta poate fi o problema). Iar daca ambele variante se exclud si daca omul arata bine...cel putin o cafea as bea cu el. (asta in cazul in care nu esti cezara irene - nu cred c-ar accepta o intalnire atat de "riscanta" cum ar fi pe o terasa in mijlocul unei multimi) :))


21-07-2007 22:51:33
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

san_quentin30 a scris:



SandieShaw a scris:



fun-funny a scris:


"Si-am zis verde de albastru,
ma doare un cal maiastru."
   NICHITA  STANESCU

....in rest, off topic la greu !....


21-07-2007 22:54:16
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
si-am zis verde de paun ,nu imi pasa de lume /sunt vie si fermecatoare /si ma fut la greu ...ha.ha...ce faci Pane?/
P. Pan 63 a scris:


san_quentin30 a scris:



SandieShaw a scris:



fun-funny a scris:


"Si-am zis verde de albastru,
ma doare un cal maiastru."
   NICHITA  STANESCU

....in rest, off topic la greu !....


21-07-2007 22:56:53
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
si primavara care intarzie
ne spune adevarul viitor,
ca intro zi nimic n-o sa mai fie
poate cumva ,speranta tuturor...


ne vom infige dintii in zapada,mancare n-o sa fie
zapezile vor impietri ,lumea s-a facut amara
vom face animalele sa cada ,nici sex nu o sa fie
va fi din cea din urma zi....lumea oare de ce e asa rea?


21-07-2007 23:01:06
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
ce-ai ma cu bietele animale......Dumnezeule ...esti dus rau!


san_quentin30 a scris:

Citind unele posturi de pe-aici ajung la serioasa concluzie ca intr-adevar in Romania, eutanasia ar trebui impusa, nu numai acceptata. Un caine care se multumeste doar sa latre, e sau alungat, sau omorat.


22-07-2007 09:34:52
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
mars inapoi in copac!


san_quentin30 a scris:

:)) pai nu se cearta nimeni, draga. Eu cel putin nu ma cert. Am descoperit ca frustrarile muieresti sunt mai puternice decat logica, asa ca....ce sens ar avea ?


22-07-2007 09:36:01
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
rebut uman ..dispari!


san_quentin30 a scris:

Stiti ce vad cand ma uit la unele posturi? Vad barbati destul de fraieri sa-si bata capul cu unele femei de un anume gen, si mai vad viitorul "luminos" si plin de speranta al rasei feminine, viitor compus din auto-intitulate calugarite care considera ca a rosti propozitia <hai sa ne futem> exprimata intr-un cadru pana si intim reprezinta o jignire adusa statutului lor de "demne" Si se mai mira unii ca populatia Romaniei a scazut drastic. Pai cu asa muieri sa zicem mersi daca ramane neatinsa.


22-07-2007 09:36:59
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
tu esti in coma psihica...nu eu sau alta ...se vede clar ca tu nu simti,nu vibrezi,nu vezi,nu auzi...esti un viu mort ,o umbra de cacat ....vii tu ,buricul pamantului,un cacat cu oki sa te iei de noi,...fiecare ,dragul meu ,are viata lui,necazurile lui...nu sta nimeni de dragul tastelor sa-si termine timpul vietii ...fiecare cauta ...trufasii ,prostii sunt multumiti de viata ...ei doar critica ...prostii fuduli ii gasim peste tot...din pacate...lasa-ne frate cu teoria ta de 2 lei...si du-te tare..cat mai tare...ca esti faramat rau....nu simti ,nu ai emotii ,viata iti este monotono......mintea ti-e mancata de molii si din incapacitatea ta de a iubi frumosul stai sa-ti versi laturile tale ca un vierme....dispari!...


san_quentin30 a scris:

E vb ca nu inteleg cum de mama dracului exista oameni pe lumea asta carora pur si simplu le place sa-si planga de mila asteptand ca altii sa ia masuri in locul lor. Sau, mai rau si cel mai patetic, sa gaseasca alinare in vorbe. Probabil pentru ca au puterea de a face ce nu pot face altii, si anume sa creada niste vorbe spuse doar de placerea fonetica a rimelor?
Sau, daca e vb intr-adevar de o situatie de intelegere reciproca si confort verbal, ideologic sau "cognitiv" (cum am auzit deseori spunandu-se) atunci e grav. Pentru ca daca intelegerea se rezuma doar la vibratii sufletesti acolo unde aproape ca nu mai exista suflet, inseamna ca, coma psihica e aproape


Ultima modificare facuta de Cezara_Irenne (22-07-2007 09:53:38)


22-07-2007 09:52:33
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
as vrea sa plec ,ma simt aici printre straini,
parca as fi un crivat la benzinarii...
minciuna despre mine-mi toaca zilnic
un suflet ce il cresc cu greu ,duios in amintiri

mai poposesc inca un pic,prietenii ma stiu de ce
de ce-am fugit am tot dat mereu si zilnic,
de acei barbati de-i pot numi asa ...mai bine zis umanoizi
ce clocotesc aiurea ,refuzul meu de sex cu ei ...


22-07-2007 10:05:56
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

Cezara_Irenne a scris:

tu esti in coma psihica...nu eu sau alta ...se vede clar ca tu nu simti,nu vibrezi,nu vezi,nu auzi...esti un viu mort ,o umbra de cacat ....vii tu ,buricul pamantului,un cacat cu oki sa te iei de noi,...fiecare ,dragul meu ,are viata lui,necazurile lui...nu sta nimeni de dragul tastelor sa-si termine timpul vietii ...fiecare cauta ...trufasii ,prostii sunt multumiti de viata ...ei doar critica ...prostii fuduli ii gasim peste tot...din pacate...lasa-ne frate cu teoria ta de 2 lei...si du-te tare..cat mai tare...ca esti faramat rau....nu simti ,nu ai emotii ,viata iti este monotono......mintea ti-e mancata de molii si din incapacitatea ta de a iubi frumosul stai sa-ti versi laturile tale ca un vierme....dispari!...


san_quentin30 a scris:

E vb ca nu inteleg cum de mama dracului exista oameni pe lumea asta carora pur si simplu le place sa-si planga de mila asteptand ca altii sa ia masuri in locul lor. Sau, mai rau si cel mai patetic, sa gaseasca alinare in vorbe. Probabil pentru ca au puterea de a face ce nu pot face altii, si anume sa creada niste vorbe spuse doar de placerea fonetica a rimelor?
Sau, daca e vb intr-adevar de o situatie de intelegere reciproca si confort verbal, ideologic sau "cognitiv" (cum am auzit deseori spunandu-se) atunci e grav. Pentru ca daca intelegerea se rezuma doar la vibratii sufletesti acolo unde aproape ca nu mai exista suflet, inseamna ca, coma psihica e aproape


:)))))))))))) PT handicapati exista scaune cu rotile sau carje. Pentru femei proaste exista Internet. Tu te incadrezi in ambele situatii simultan. Iar daca teoria mea e de doi lei, dupa cum botul tau plin de spume a latrat, cum se face ca te simti vizata ? ;;)
Am facut cumva atingere intereselor tale de fiinta suprema, zeitate autoimpusa si auto-sugerata ca fiind "sensibila" ? Micutza floare de lotus putred, realitatea nu se regaseste in versurile tale mirifice. realitatea de gaseste dincolo de un ecran si patru pereti; dincolo de o viata patetica impinsa doar de inertia unor lacrimi varsate pentru altii
E nevoie doar de cateva vorba care sa-ti lezeze orgoliul lins in cur de alte femei de pe site-ul asta, la fel de plafonate si la fel de rancede din pct de vedere sentimentalo-psihico-"COGNITIV" pentru ca bruma de poezie pe care o suieri printre fantasme si inhibitii introvertite sa se inece sub maldarele de mizerie morala care a mucegait ani la rand intr-o minte prea mica si intr-un suflet prea lash ca al tau. Ai impresia ca daca probabil ai suferit din cauze necunoscute mie, esti o singularitate? Scumpa caprioara sictirita de viata, mai sunt si altii, care insa nu cersesc simpatia, emotiile si dragostea de "frumos". Asa ca scoate-ti capul din curul ala mare si statut si incepe sa privesti viata cum era inainte. Mila se cerseste doar altora ca tine, din tagma carora am cunoscut si eu, paraziti sentimentali care se agata si care traiesc doar pentru iluzia de a se simti....iubiti.

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (22-07-2007 12:25:41)


22-07-2007 12:22:48
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

Cezara_Irenne a scris:

as vrea sa plec ,ma simt aici printre straini,
parca as fi un crivat la benzinarii...
minciuna despre mine-mi toaca zilnic
un suflet ce il cresc cu greu ,duios in amintiri

mai poposesc inca un pic,prietenii ma stiu de ce
de ce-am fugit am tot dat mereu si zilnic,
de acei barbati de-i pot numi asa ...mai bine zis umanoizi
ce clocotesc aiurea ,refuzul meu de sex cu ei ...

:)))
INTREBARE: patetic ?
RASPUNS: Nu. Elocvent.


22-07-2007 12:29:03
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
:))) Doamne Dumnezeule! Tu ti-ai pus singura comentarii la propriul profil?
You're fucked up big-time, lady.


22-07-2007 12:32:49
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

Cezara_Irenne a scris:

tu esti in coma psihica...nu eu sau alta ...se vede clar ca tu nu simti,nu vibrezi,nu vezi,nu auzi...esti un viu mort ,o umbra de cacat ....vii tu ,buricul pamantului,un cacat cu oki sa te iei de noi,...fiecare ,dragul meu ,are viata lui,necazurile lui...nu sta nimeni de dragul tastelor sa-si termine timpul vietii ...fiecare cauta ...trufasii ,prostii sunt multumiti de viata ...ei doar critica ...prostii fuduli ii gasim peste tot...din pacate...lasa-ne frate cu teoria ta de 2 lei...si du-te tare..cat mai tare...ca esti faramat rau....nu simti ,nu ai emotii ,viata iti este monotono......mintea ti-e mancata de molii si din incapacitatea ta de a iubi frumosul stai sa-ti versi laturile tale ca un vierme....dispari!...


san_quentin30 a scris:

E vb ca nu inteleg cum de mama dracului exista oameni pe lumea asta carora pur si simplu le place sa-si planga de mila asteptand ca altii sa ia masuri in locul lor. Sau, mai rau si cel mai patetic, sa gaseasca alinare in vorbe. Probabil pentru ca au puterea de a face ce nu pot face altii, si anume sa creada niste vorbe spuse doar de placerea fonetica a rimelor?
Sau, daca e vb intr-adevar de o situatie de intelegere reciproca si confort verbal, ideologic sau "cognitiv" (cum am auzit deseori spunandu-se) atunci e grav. Pentru ca daca intelegerea se rezuma doar la vibratii sufletesti acolo unde aproape ca nu mai exista suflet, inseamna ca, coma psihica e aproape


:)) Pisicuta de mult timp naparlita, eu nu ma iau de nimeni. Eu doar scriu; altii se iau de mine, ca scriu ce scriu....e o chestie nasoala pentru cei care citesc si se simt vizati.
Iar daca tot mentionezi coma psihica, cred ca nu de mult ai "castigat" o nou "prietena" care e in aceeasi coma psihica ca si tine. Ea are insa un punct in fatza ta, pt ca cel putin recunoaste. Culmea e ca pana nu de mult, chiar ea te condamna pt modul tau plictisitor de a-ti varsa versurile izvorate din tractirul spiritual, pentru ca probabil nu ajunsese inca in punctul de rupere de realitate: casa-munca; munca-casa.
Dar cu toate astea, va meritati enorm una pe cealalta, probabil printr-o empatie provocata de un lesbianism latent.

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (22-07-2007 12:50:00)


22-07-2007 12:39:53
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
esti un nenorocit al Planetei.....Dumnezeu vede tot si te va blestema..indrazneste si ma cunoaste..si vei vedea altfel ......imi vei saruta piciorul ca sa-ti iert  porcariile debitate de mintea ta bolnava ....labagiule!

san_quentin30 a scris:


Cezara_Irenne a scris:

tu esti in coma psihica...nu eu sau alta ...se vede clar ca tu nu simti,nu vibrezi,nu vezi,nu auzi...esti un viu mort ,o umbra de cacat ....vii tu ,buricul pamantului,un cacat cu oki sa te iei de noi,...fiecare ,dragul meu ,are viata lui,necazurile lui...nu sta nimeni de dragul tastelor sa-si termine timpul vietii ...fiecare cauta ...trufasii ,prostii sunt multumiti de viata ...ei doar critica ...prostii fuduli ii gasim peste tot...din pacate...lasa-ne frate cu teoria ta de 2 lei...si du-te tare..cat mai tare...ca esti faramat rau....nu simti ,nu ai emotii ,viata iti este monotono......mintea ti-e mancata de molii si din incapacitatea ta de a iubi frumosul stai sa-ti versi laturile tale ca un vierme....dispari!...


san_quentin30 a scris:

E vb ca nu inteleg cum de mama dracului exista oameni pe lumea asta carora pur si simplu le place sa-si planga de mila asteptand ca altii sa ia masuri in locul lor. Sau, mai rau si cel mai patetic, sa gaseasca alinare in vorbe. Probabil pentru ca au puterea de a face ce nu pot face altii, si anume sa creada niste vorbe spuse doar de placerea fonetica a rimelor?
Sau, daca e vb intr-adevar de o situatie de intelegere reciproca si confort verbal, ideologic sau "cognitiv" (cum am auzit deseori spunandu-se) atunci e grav. Pentru ca daca intelegerea se rezuma doar la vibratii sufletesti acolo unde aproape ca nu mai exista suflet, inseamna ca, coma psihica e aproape


:)) Pisicuta de mult timp naparlita, eu nu ma iau de nimeni. Eu doar scriu; altii se iau de mine, ca scriu ce scriu....e o chestie nasoala pentru cei care citesc si se simt vizati.
Iar daca tot mentionezi coma psihica, cred ca nu de mult ai "castigat" o nou "prietena" care e in aceeasi coma psihica ca si tine. Ea are insa un punct in fatza ta, pt ca cel putin recunoaste. Culmea e ca pana nu de mult, chiar ea te condamna pt modul tau plictisitor de a-ti varsa versurile izvorate din tractirul spiritual, pentru ca probabil nu ajunsese inca in punctul de rupere de realitate: casa-munca; munca-casa.
Dar cu toate astea, va meritati enorm una pe cealalta, probabil printr-o empatie provocata de un lesbianism latent.


22-07-2007 13:04:15
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625

Cezara_Irenne a scris:

esti un nenorocit al Planetei.....Dumnezeu vede tot si te va PEDEPSI.....indrazneste si ma cunoaste..si vei vedea altfel ......imi vei saruta piciorul ca sa-ti iert  porcariile debitate de mintea ta bolnava ....labagiule!

san_quentin30 a scris:


Cezara_Irenne a scris:

tu esti in coma psihica...nu eu sau alta ...se vede clar ca tu nu simti,nu vibrezi,nu vezi,nu auzi...esti un viu mort ,o umbra de cacat ....vii tu ,buricul pamantului,un cacat cu oki sa te iei de noi,...fiecare ,dragul meu ,are viata lui,necazurile lui...nu sta nimeni de dragul tastelor sa-si termine timpul vietii ...fiecare cauta ...trufasii ,prostii sunt multumiti de viata ...ei doar critica ...prostii fuduli ii gasim peste tot...din pacate...lasa-ne frate cu teoria ta de 2 lei...si du-te tare..cat mai tare...ca esti faramat rau....nu simti ,nu ai emotii ,viata iti este monotono......mintea ti-e mancata de molii si din incapacitatea ta de a iubi frumosul stai sa-ti versi laturile tale ca un vierme....dispari!...



:)) Pisicuta de mult timp naparlita, eu nu ma iau de nimeni. Eu doar scriu; altii se iau de mine, ca scriu ce scriu....e o chestie nasoala pentru cei care citesc si se simt vizati.
Iar daca tot mentionezi coma psihica, cred ca nu de mult ai "castigat" o nou "prietena" care e in aceeasi coma psihica ca si tine. Ea are insa un punct in fatza ta, pt ca cel putin recunoaste. Culmea e ca pana nu de mult, chiar ea te condamna pt modul tau plictisitor de a-ti varsa versurile izvorate din tractirul spiritual, pentru ca probabil nu ajunsese inca in punctul de rupere de realitate: casa-munca; munca-casa.
Dar cu toate astea, va meritati enorm una pe cealalta, probabil printr-o empatie provocata de un lesbianism latent.


22-07-2007 13:04:52
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
am doi baieti ,am un iubit ....si la toti ne sugi frumos....



san_quentin30 a scris:


Cezara_Irenne a scris:

tu esti in coma psihica...nu eu sau alta ...se vede clar ca tu nu simti,nu vibrezi,nu vezi,nu auzi...esti un viu mort ,o umbra de cacat ....vii tu ,buricul pamantului,un cacat cu oki sa te iei de noi,...fiecare ,dragul meu ,are viata lui,necazurile lui...nu sta nimeni de dragul tastelor sa-si termine timpul vietii ...fiecare cauta ...trufasii ,prostii sunt multumiti de viata ...ei doar critica ...prostii fuduli ii gasim peste tot...din pacate...lasa-ne frate cu teoria ta de 2 lei...si du-te tare..cat mai tare...ca esti faramat rau....nu simti ,nu ai emotii ,viata iti este monotono......mintea ti-e mancata de molii si din incapacitatea ta de a iubi frumosul stai sa-ti versi laturile tale ca un vierme....dispari!...


san_quentin30 a scris:

E vb ca nu inteleg cum de mama dracului exista oameni pe lumea asta carora pur si simplu le place sa-si planga de mila asteptand ca altii sa ia masuri in locul lor. Sau, mai rau si cel mai patetic, sa gaseasca alinare in vorbe. Probabil pentru ca au puterea de a face ce nu pot face altii, si anume sa creada niste vorbe spuse doar de placerea fonetica a rimelor?
Sau, daca e vb intr-adevar de o situatie de intelegere reciproca si confort verbal, ideologic sau "cognitiv" (cum am auzit deseori spunandu-se) atunci e grav. Pentru ca daca intelegerea se rezuma doar la vibratii sufletesti acolo unde aproape ca nu mai exista suflet, inseamna ca, coma psihica e aproape


:)))))))))))) PT handicapati exista scaune cu rotile sau carje. Pentru femei proaste exista Internet. Tu te incadrezi in ambele situatii simultan. Iar daca teoria mea e de doi lei, dupa cum botul tau plin de spume a latrat, cum se face ca te simti vizata ? ;;)
Am facut cumva atingere intereselor tale de fiinta suprema, zeitate autoimpusa si auto-sugerata ca fiind "sensibila" ? Micutza floare de lotus putred, realitatea nu se regaseste in versurile tale mirifice. realitatea de gaseste dincolo de un ecran si patru pereti; dincolo de o viata patetica impinsa doar de inertia unor lacrimi varsate pentru altii
E nevoie doar de cateva vorba care sa-ti lezeze orgoliul lins in cur de alte femei de pe site-ul asta, la fel de plafonate si la fel de rancede din pct de vedere sentimentalo-psihico-"COGNITIV" pentru ca bruma de poezie pe care o suieri printre fantasme si inhibitii introvertite sa se inece sub maldarele de mizerie morala care a mucegait ani la rand intr-o minte prea mica si intr-un suflet prea lash ca al tau. Ai impresia ca daca probabil ai suferit din cauze necunoscute mie, esti o singularitate? Scumpa caprioara sictirita de viata, mai sunt si altii, care insa nu cersesc simpatia, emotiile si dragostea de "frumos". Asa ca scoate-ti capul din curul ala mare si statut si incepe sa privesti viata cum era inainte. Mila se cerseste doar altora ca tine, din tagma carora am cunoscut si eu, paraziti sentimentali care se agata si care traiesc doar pentru iluzia de a se simti....iubiti.


22-07-2007 13:08:29
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
nici patetic ,nici elocvent...sugi bani!...


san_quentin30 a scris:


Cezara_Irenne a scris:

as vrea sa plec ,ma simt aici printre straini,
parca as fi un crivat la benzinarii...
minciuna despre mine-mi toaca zilnic
un suflet ce il cresc cu greu ,duios in amintiri

mai poposesc inca un pic,prietenii ma stiu de ce
de ce-am fugit am tot dat mereu si zilnic,
de acei barbati de-i pot numi asa ...mai bine zis umanoizi
ce clocotesc aiurea ,refuzul meu de sex cu ei ...

:)))
INTREBARE: patetic ?
RASPUNS: Nu. Elocvent.


22-07-2007 13:10:50
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
"Calul calare pe cal,
calul calare pe calul calare,
calul călare pe calul călare pe cal,
calul calare pe calul calare pe calul calare."

    ADRIAN PAUNESCU

Asta, on topic ! Off topic ar fi intrebarea :
-- Cumetre, esti statut ? Prea statut ? Si daca nu-i asa, explica-mi, rogu-te, inversunarea-ti multprea'ncrancenata, toata defularea pe un topic nu tocmai nimerit... Sau o fi legat de canicula ?
.......................................................................................................
Chit ca nu-mi doresc o polemica, nici n-o evit, insa-i legat de un minim bun-simt, sa continui (continuam ?) pe un alt topic.

Sal'tare .


22-07-2007 13:11:48
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
:))))) Hai, melancolica luminii stinse...varsa-ti tot amarul, nesecatuit..Dumnezeu nu mai blestema. Ti-a dat tie tot ce-a avut in domeniul asta...Jesus, cat de penibila poti fi, cand acum scrii versuri cica "frumoase" si peste 2 minute zici ca Dumnezeu blestema ? Al de sus nu blestema, iubito. E impotriva firii sale. Doar pedepseste. De exemplu, pe tine te-a pedepsit cand a considerat ca unii oameni nu merita sa paseasca pe Pamant, (si cand ai inceput sa mergi, ti-a luat mintile - deci oricum nu scapi)) si pe altii i-a pedepsit facandu-i sa ma cunoasca. Spune-mi....nu-i asa ca de multe ori uiti unde te afli si te trezesti in mijlocul casei intrebandu-te cine esti si ce faci acolo?
"Ne confruntam clar, dragi colegi, cu un caz de distorsiune viata-timp si clare epatari de schizofrenie cu dedublari dese de personalitate. Propun casarea pe motive de usura morala si tehnica, sau introducerea pacientei in programul <RABLA>: dam una defecta, platim diferenta si luam una noua"

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (22-07-2007 13:13:35)


22-07-2007 13:12:11
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
tu rostesti cuvantul Domnului...tu ,un idiot al lumii nu ai aceasta onoare....uita-te in oglinda si-ti vei vedea intunericul din sufletul tau....m-ai scos din sarite panarama digitalicoexcrementos!....laba!


san_quentin30 a scris:

:))) Doamne Dumnezeule! Tu ti-ai pus singura comentarii la propriul profil?
You're fucked up big-time, lady.


22-07-2007 13:13:21
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Ai dreptate. Nici Dumnezeu nu te mai poate salva. Scumpi, nu uita ca sinuciderea nu e o solutie dar ramane o alternativa buna. Ia masuri! gandeste-te doar...daca te-ai sinucide, atunci in mod cert toti de vor caina....mila si atentia care iti vor fi acordate vor insemna apogeul existentei tale. Pana la urma pentru astra incerci sa traiesti, nu ? ;)

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (22-07-2007 13:16:48)


22-07-2007 13:15:23
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
dati-va dracului de labagii ,nu ma meritati!...

22-07-2007 13:16:34
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
....si, Cezaro, chestia cu "suptu banilor", zau c-aduce a parazitism lirico-sentimental, asa ca mai bine rezuma-te la rime albe, roz sau gri, si lasa actiunile de genul asta in seama altor topice, ca-s destule cele legate de lungimea pooolii, de arsu-n cur, de suptul  motzului...

Sal'tare si tie !


22-07-2007 13:16:43
   
?? Cezara_Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
Pane ne citim pe mess....cu idiotii nu stau la masa ..asa ca nu mai stau ....
P. Pan 63 a scris:

....si, Cezaro, chestia cu "suptu banilor", zau c-aduce a parazitism lirico-sentimental, asa ca mai bine rezuma-te la rime albe, roz sau gri, si lasa actiunile de genul asta in seama altor topice, ca-s destule cele legate de lungimea pooolii, de arsu-n cur, de suptul  motzului...

Sal'tare si tie !


22-07-2007 13:21:55
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Poate pana si Dumnezeu te-ar caina...il vei face cu siguranta sa simta mila si oarecum apreciere pentru tine. pana la urma, a fost vina lui ca te-a chinuit asa, nu? Ii vei putea spune in fatza: "Doamne, uite ce m-ai facut sa fac!" Nimic nu se compara cu mila divina, Cezaro.
Apropos, asta e numele tau, sau incerci sa compensezi unele insatisfactii fizice sau psihice prin atribuirea unui nume de imparat cuceritor, si tragerea lui in jos prin feminizarea numelui?
Daca tu nu esti o cuceritoare, macar numele sa insele aparentele, nu ? ;)


22-07-2007 13:22:45
   
Pagini: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 55    
Mergeti la