Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / fotbal si paliverne    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 11
?? unik@
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Ete ca am trait sa o vad si pe asta....Becali in tribuna la Dinamo! Si sa mai ziceti voi ca nu exista si lup mancat de oaie! :D :D

12-05-2007 02:25:30
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Foarte bine...
Asta dovedeste ca e in stare sa accepte ca sunt si altii buni in fotbal...=)


12-05-2007 02:39:11
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Becali....in afara de faptul ca a pus mana pe Steaua ma ingrijoreaza faptul ca e in stare de orice pentru a-si atinge scopurile.....umil si lingusitor cu cei puternici....feroce si nemilos cu cei care ajung la mana lui....si constat cu tristete ca sunt din ce in ce mai putini oameni care sa-l umileasca!....un Uriah Heep in versiune moderna!

12-05-2007 03:16:59
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
nu se spune.. "avem conducatorii pe care ii meritam? " :rolleyes:

12-05-2007 13:56:23
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Sper ca pe Becali sa nu-l avem vreodata conducator.....ar fi mai nociv ca un cataclism de tip Cernobal....deocamdata a ajuns sa se lupte cu suporterii propriei echipe....de urmarit ce se va intampla in continuare...

16-05-2007 00:38:30
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Superba finala cupei UEFA....si dramatica....de neinteles jiji care a hotarat sa se scape de toti strainii de la Steaua.....vom avea numai jucatori romani....conducerile cluburilor mari care fac performanta in Europa sunt formate din idioti care nu stiu ce fac atunci cand aduna jucatori valorosi din toata lumea....jiji le stie insa pe ale lui....asa ca....

17-05-2007 04:06:17
   
?? dickinsideher
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2006
Mesaje: 1107
eu cred ca e o incercare de a demonstra ca poate ajunge departe cu forte proprii. fara  tot felul de adunaturi din toate colturile lumii.
  cum ar fi fost daca , toti creatorii de arta bine platita s-ar fi reunit in unul  singur? o capodopera privita  cu drag nu e unui singur creator ? oare se putea privi altfel daca s-ar sti ca a pictat la ea mai mult de doua maini ?


17-05-2007 04:24:47
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
calculatorul a luat locul maidanelor......fotbalul virtual este in prezent mult mai jucat decit cel real.....

17-05-2007 12:13:09
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Maine un regal fotbalistic....la Atena...Milan-Liverpool.....poate s-o prinde ceva si de jiji daca va avea timp sa vada meciul....deocamdata a declarat ca ii place "la nebunie" imnul lui Liverpool(!)

23-05-2007 00:52:26
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Rapid a castigat Cupa Romaniei.....intr-un meci fara istoric in care a fost mult mai buna decat Poli....o echipa care nu joaca mai nimic....in ciuda milioanelor de dolari "pompate"in ea de Marian Iancu.....si spre disperarea celei mai frumoase galerii din tara!.....

27-05-2007 02:30:05
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
In seara asta un meci important pentru tentativa Romaniei de a ajunge la Campionatul European de fotbal....in mod normal ar trebui sa castigam meciul cu Slovenia fara probleme.....de ce am totusi emotii!?.....pentru ca aceasta formatie a Sloveniei ne-a mai barat odata drumul spre un turneu final!?.....incerc totusi sa-mi alung gandurile pesimiste.....HAI ROMANIA!!!

02-06-2007 20:14:55
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Hai Romania...daca zici tu...si nu mai fii pesimist...stii cum se spune "rau gandesti rau se intampla...bine gandesti bine se intampla..."so,...;)

02-06-2007 20:22:38
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
....0-0....la pauza.....ufffffffff!!!!!!......greu de tot!!!.....

03-06-2007 01:38:19
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Totul e bine cand se termina cu bine....Slovenia-Romania 1-2....sunt revoltator de fericit (dupa parerea unora!).....dar asta sunt si ma bucur din tot sufletul....HAI ROMANIA!!!

03-06-2007 02:45:27
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
ok...atunci hai sa ne bucuram impreuna la barul virtual...ok?;)

03-06-2007 02:46:11
   
?? helena_
Cont Sters

Inregistat: 03-08-2006
Mesaje: 229
Tatal intra in camera fiicei sale si gaseste o scriosoare pe pat. Avand deja ganduri negre, desface totusi scrisoare si citeste:

Dragi parinti,
Cu parere de rau va anunt ca eu am fugit cu noul meu prieten. Am aflat ce inseamna adevarata dragoste si el este un dragut cand gonim goi cu motorul cu toate piercing-urile, cicatricele, tatuajele care ii acopera tot corpul! Dar nu e numai asta. Sunt insarcinata si Ahmed zice ca vom trai fericiti in rulota lui din padure. Vrea sa avem multi copii, ceea ce stiti ca imi doresc si eu.
Am invatat ca marijuana nu face rau nimanui asa ca o crestem pe langa casa pentru el si prietenii lui care ne aduc toata cocaina pe care ne-o dorim. Intre timp ne rugam sa se gaseasca leacul pentru SIDA, in asa fel incat sa se faca si Ahmed bine. Sa stiti ca merita! Nu va faceti griji in ceea ce priveste banii. Ahmed a aranjat ca eu sa joc intr-un film pe care il fac prietenii lui Leroy si Jamal in pivnita. Deocamdata castig 50 $ pe scena, dar pot sa iau inca 50$ bonus daca sunt cu 3 barbati si un bonus de 100 $ daca se foloseste un cal. Ahmed a zis ceva si despre niste caini, asa ca am mai multe posibilitati. Mama, sa nu-ti faci griji pentru mine, de acum am 15 ani si stiu sa am grija de mine. Dupa cum vezi eu si Ahmed ne-am gandit la toate! Intr-o zi o sa trecem in vizita pe la voi sa va cunoasteti nepoteii. Ahmed chiar se gandea sa-si puna un atas la motor ca sa putem veni cu toti o data!
Va pup pe amnadoi
Fiica voastra, Maria
....................




PS. Tata, am glumit......... sunt la vecini, ma uit la TV.
Voiam doar sa iti arat ca sunt si lucruri mai rele in viata decat SA PIARDA ROMANIA IN MINUTUL 90 DIN NOU!!!


Spre fercirea noastra :D  aseara Romania a castigat... desi tot s-a dat in petic cu un gol al Sloveniei in ultimele minute :D


03-06-2007 19:25:26
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Dupa un meci urat am obtinut un rezultat frumos....2-0 cu Slovenia ne mentine in graficul calificarii europene....urmeaza din cate imi aduc aminte un meci in deplasare cu Belarus....un meci extrem de greu.....rusii astia clonati vor juca pentru prietenii lor bulgari.....trebuie sa avem mare grija.....

07-06-2007 02:44:29
   
?? Cezara-Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
belarus-sulaberus...n-or fi ei mai buni ca noi....tr sa ne calificam...ne este si noua dor...de calificare....Doamne ce vremuri...ma vopsisem toata pe atunci ,parca eram clovn...deci sa fim optimisti ...
egon a scris:

Dupa un meci urat am obtinut un rezultat frumos....2-0 cu Slovenia ne mentine in graficul calificarii europene....urmeaza din cate imi aduc aminte un meci in deplasare cu Belarus....un meci extrem de greu.....rusii astia clonati vor juca pentru prietenii lor bulgari.....trebuie sa avem mare grija.....


07-06-2007 02:51:47
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Aducerea lui Adrian Ilie in functia de manager general al Stelei pare o mutare de bun augur.....tipul pare un om serios care stie multe despre fotbal si organizarea lui.....ramane de vazut cat o sa-l suporte pe Jiji......si invers....:D

17-06-2007 03:18:53
   
?? URECHEA
Cont Sters

Inregistat: 16-06-2007
Mesaje: 73
becali e ca un maimutoi care are plaja la dispozitie(bani si piata) , are escavatoare(adrian ilie si pe oricune vrea sa angajeze) , dar pacatuieste si prin dreptul pe care si-l rezerva de a sari in varful castelului si sa-l strice cand vrea el.si el in halul asta numai castele de nisip o sa construiasca. bine macar ca le construieste pe fundatie solida: palmaresul stelei.

17-06-2007 03:27:41
   
?? nevinovata
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
urechiuta ,se pravale butucii aia peste tine ...ce ai mey cu nea Becali?...
URECHEA a scris:

becali e ca un maimutoi care are plaja la dispozitie(bani si piata) , are escavatoare(adrian ilie si pe oricune vrea sa angajeze) , dar pacatuieste si prin dreptul pe care si-l rezerva de a sari in varful castelului si sa-l strice cand vrea el.si el in halul asta numai castele de nisip o sa construiasca. bine macar ca le construieste pe fundatie solida: palmaresul stelei.


17-06-2007 03:34:54
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Ma exaspereaza" transferurile" lui Cristi Chivu......in fiecare zi la alta echipa.....sper ca ultima "strigare"asta cu Barcelona sa fie reala!=D

23-06-2007 04:17:22
   
?? mihaidan
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2007
Mesaje: 631
cat despre transferuri chivu sqa prinda acum oferta ca de la anul pauza sanse. or sa vina din urma tamas, goian, radu stefan, moti... sper sa aibe curaj piturca sa faca rocada intre ei daca e cazul. cat despre varianta barcelona nu cred ca este chivu potrivit pentru jocul barcelonei daca ne gandim la viteza lui de reactie, dar este ok daca ne gandim la posibilitatile de combinatie si la stiinta de a sta in teren.

23-06-2007 17:58:47
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Gica Hagi antrenor la Steaua.....iata o mutare surpriza daca se va confirma.....astept cu nerabdare ziua de luni!=)

24-06-2007 03:05:07
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Ce sa mai zic....nasul e antrenor iar finul patron la Steaua....parca seamana cu ceva contra naturii...daca Hagi nu va confirma rapid la Steaua.....dupa o a cincea demisie, cariera lui de antrenor ar putea fi definitiv compromisa....iar despre mult trambitata finala de Liga Campionilor care e data ca fiind ceva sigur.....sa fim milostivi deocamdata si sa ne abtinem de la comentarii...=D

26-06-2007 03:07:42
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Hagi a debutat de-a dreptul sinistru ca antrenor la Steaua.....care a reusit sa piarda ieri un amical cu Apoel Nicosia(!)....cred ca Steaua nu a mai pierdut niciodata in fata unei echipe cipriote....sunt "leoarca "de nervi....tot timpul imi suna in creier behaitul lui Berbecali care se vede nici mai mult nici mai putin decat in finala Ligii campionilor...si noi pierdem cu cipriotii...:x

30-06-2007 13:01:19
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
recunosc, nu ma pricep... la fotbal...
Stiu doar atit... ca una e teoria si alta practica.. in orice domeniu... Si daca hagi a fost un zeu cu mingea la picior.. nu este obligatoriu sa fie zeu si ca antrenor. A "dovedit" ce poate la timisoara si, daca nu ma insel a avut o tentativa si cu Nationala acum citiva ani .. buni.
Oricit am vrea sa-l facem antrenor.. nu merge... nu se pricepe la asta... E doar fotbalistul hagi... si, eventual omul de afaceri...


01-07-2007 00:14:51
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
In padurea cu alune
Avea casa trei pitici
Vine pupaza si spune :
**** Steaua ! **** Steaua ! **** Steaua !
:D:D:D


01-07-2007 00:54:47
   
?? wersus
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2006
Mesaje: 1107
pacat de ea pane..., parerea mea.... a venit hagi sa..........,ce ? daca steaua noastra nu a fost chiar in regula pana acum, de acum incolo va fi vai de steaua ei !!! nu contesta nimeni calitatile fotbalistice ale lu' maradona al nostru insa era mai bine sa ramana asa. antrenor ? hmmmmmmmmm....., treaba cu veleitatile, stiti voi

01-07-2007 01:05:55
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Mon cher, sa nu facem greseala sa luam drept punct de referinta un rezultat in amicale...
Sincer, sunt rapidist, am si-un dinte impotriva "tzantzarimii", date fiind oareshce esecuri maritale in natia asta, insa mi-ar pare rau pentru machidon sa dea chix. Omu'  iubeste sincer echipa asta si pune suflet, nu-i un mercenar . La nationala a avut ghinion, la Galata a prins sezonul cu cea mai slaba campanie de transferuri si un Fener pe val, la Poli n-a avut sustinere... Din partea mea, mult succes !


01-07-2007 01:15:02
   
?? wersus
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2006
Mesaje: 1107
asa sa fie ! doar ca vezi tu, nenorocitul de ghinion al unuia care poate avea intr-adevar intentii laudabile poate ''infesta'' pe cei din jur care cred orbeste in acele calitati de care vb mai sus  si ignora insuccesele dobandite;tocmai din cauza asta increderii. ma rog, sa fie intr-un ceas bun! iubesc si steaua si pe hagi. poate fi si  combinatia perfecta pt un fotbal de calitate. ramane de vazut

01-07-2007 01:19:28
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Amical ,neamical.....n-o sa accept niciodata ca o echipa romaneasca sa piarda in fata cipriotilor....iar Steaua cu Hagi in frunte nu are nici o scuza.....mai ales ca stiau ca meciul e televizat...si trebuiau sa-si dea seama ca la meci se mai uita si suporteri "bolnavi"ca mine de exemplu pe care risca sa-i damblageasca de tot....numai o calificare in grupele Ligii Campionilor m-ar imbuna!:x

01-07-2007 02:57:09
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
eu ramin dinamovista :rolleyes:
dar  voi continua sa cred ca hagi, ca antrenor nu are nicio valoare..
cind (DACA!!!) va realiza becali asta... cred ca va fi prea tirziu peste steaua... In vanitatea lui nemasurata combinata cu imbecilitatea infinita... ma gindesc ce forumula va gasi pentru a-l demite pe REGE..


01-07-2007 14:21:51
   
?? aditza nr 3
Cont Sters

Inregistat: 12-06-2007
Mesaje: 77
mah steaua scumpa fun si cu antrenor si fara si cu echipa si fara este un nume in lume ...ce o fi dinamo oare

03-07-2007 17:46:58
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Aventura lui Chivu tinde sa nu se mai sfarseasca.....mi-e teama ca lacomia fratilor Becali nu va duce la nimic bun pentru capitanul nationalei noastre...sper sa ma insel si sa aleaga una din echipele mari care-l solicita si sa-si adapteze pretentiile financiare la situatia reala.....nu inteleg o chestie ...daca e sa castigi sigur 20 de milioane de dolari.....de ce sa te lacomesti sa castigi 22 de milioane....riscand sa pierzi totul....pe cei doi" frati patati"ii inteleg,joaca totul pe o carte.....vor un comision imens(3milioane de dolari)......pe Chivu insa nu-l pot intelege!

12-07-2007 01:40:12
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
imi poate explica si mie cineva, babeste.... ce este patron, presedinte, ala de da banul, ala de ia banul.... s.a.m.d. intr-un club?
mi-ar fi mai usor sa inteleg daca ati spune si nume...


12-07-2007 10:44:53
   
?? mihaidan
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2007
Mesaje: 631

fun-funny a scris:

imi poate explica si mie cineva, babeste.... ce este patron, presedinte, ala de da banul, ala de ia banul.... s.a.m.d. intr-un club?
mi-ar fi mai usor sa inteleg daca ati spune si nume...


funny, patron e ala care se face ca da bani, dar de fapt tine echipa din drepturi de televizare, reclame si vanzare de jucatori si bilete.... presedinte este catzelushul patronului: al de ia bani ca sa semneze in locul patronului... deci da banul clubul, adica presedintele se plateste singur din ce produce, dar fiind om de mana a II-a are nevoie de stapan pe al carui shtat sa semneze. jucatori sunt aia de stabilesc scorul(de cele mai multe ori presedintii de club si alti mafioti). arbitrii sunt cei ce consemneaza in foie scorul stabilit de mafioti... spectetori sunt: la steaua drogatii... la rapid oamenii cafenii cu recipient de tabla cu roti( vrajitorii cu matura de paie)... la craiova mancatorii de praz cu mamaliga in dinti...


13-07-2007 01:58:06
   
?? cristi andrei
Cont Sters

Inregistat: 15-02-2005
Mesaje: 56
caine pana la moarte! :) in mod normal si anul asta o sa facem legea in campionat! asta daca nu incepe iarasi becali ca sa alerge cu plasa cu bani dupa unii, altii! :)

13-07-2007 02:18:56
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Nu am cuvinte sa va spun cat de suparat sunt de situatia creata in jurul lui Chivu....m-a indignat atitudinea celor doi frati Becali,care n-au ezitat sa sacrifice cariera jucatorului in scopul intereselor proprii legate de dolari(de ce altceva!?)...sa refuzi Inter,Barcelona,Realul.......aducand in acelasi timp grave prejudicii clubului care de bine de rau te-a platit cu generozitate in anii de contract(Roma) mi se pare un gest de prostie crasa.....atat din partea celor doi Becali.....cat si din partea lui Chivu care si-a pus viitorul in mainile unor asemenea oameni lipsiti de scrupule si creiere si pe care numai conjunctura nenorocita din tara asta i-a facut mari impresari!
Si eu care credeam ca Chivu are un pic de minte......Doamne ce dezamagire....e drept ca nu degeaba se insista mai in gluma ,mai in serios ca fotbalul nu se joaca cu capul ci cu picioarele.....cel putin la noi......in concluzie:MI-E SILA!!!:x


13-07-2007 03:44:22
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
tzara arde shi nea caisa asta se piaptana !.......lumeeeeeeeeeeeeeee ! =)))))))
egon a scris:

Nu am cuvinte sa va spun cat de suparat sunt de situatia creata in jurul lui Chivu....m-a indignat atitudinea celor doi frati Becali,care n-au ezitat sa sacrifice cariera jucatorului in scopul intereselor proprii legate de dolari(de ce altceva!?)...sa refuzi Inter,Barcelona,Realul.......aducand in acelasi timp grave prejudicii clubului care de bine de rau te-a platit cu generozitate in anii de contract(Roma) mi se pare un gest de prostie crasa.....atat din partea celor doi Becali.....cat si din partea lui Chivu care si-a pus viitorul in mainile unor asemenea oameni lipsiti de scrupule si creiere si pe care numai conjunctura nenorocita din tara asta i-a facut mari impresari!
Si eu care credeam ca Chivu are un pic de minte......Doamne ce dezamagire....e drept ca nu degeaba se insista mai in gluma ,mai in serios ca fotbalul nu se joaca cu capul ci cu picioarele.....cel putin la noi......in concluzie:MI-E SILA!!!:x


13-07-2007 11:21:09
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
bea naibii o zama de varza ca sa-tzi treaca "sila" !
ciudatul_srl a scris:

tzara arde shi nea caisa asta se piaptana !.......lumeeeeeeeeeeeeeee ! =)))))))
egon a scris:

Nu am cuvinte sa va spun cat de suparat sunt de situatia creata in jurul lui Chivu....m-a indignat atitudinea celor doi frati Becali,care n-au ezitat sa sacrifice cariera jucatorului in scopul intereselor proprii legate de dolari(de ce altceva!?)...sa refuzi Inter,Barcelona,Realul.......aducand in acelasi timp grave prejudicii clubului care de bine de rau te-a platit cu generozitate in anii de contract(Roma) mi se pare un gest de prostie crasa.....atat din partea celor doi Becali.....cat si din partea lui Chivu care si-a pus viitorul in mainile unor asemenea oameni lipsiti de scrupule si creiere si pe care numai conjunctura nenorocita din tara asta i-a facut mari impresari!
Si eu care credeam ca Chivu are un pic de minte......Doamne ce dezamagire....e drept ca nu degeaba se insista mai in gluma ,mai in serios ca fotbalul nu se joaca cu capul ci cu picioarele.....cel putin la noi......in concluzie:MI-E SILA!!!:x


13-07-2007 11:22:14
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
avem 1 -0 la fiecare meci !....hihihihi ...huo steaua hihihihi muje rapid !
cristi andrei a scris:

caine pana la moarte! :) in mod normal si anul asta o sa facem legea in campionat! asta daca nu incepe iarasi becali ca sa alerge cu plasa cu bani dupa unii, altii! :)


13-07-2007 11:23:43
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
muje steaua , muje rapid !....sho pe ei hauuuuuuuuu !!! de vii ii halim ! =))
cristi andrei a scris:

caine pana la moarte! :) in mod normal si anul asta o sa facem legea in campionat! asta daca nu incepe iarasi becali ca sa alerge cu plasa cu bani dupa unii, altii! :)


13-07-2007 11:24:53
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
dinamo este aia care mai mereu le-a traso oilor ciobanului din ghencea !
aditza nr 3 a scris:

mah steaua scumpa fun si cu antrenor si fara si cu echipa si fara este un nume in lume ...ce o fi dinamo oare


13-07-2007 11:27:17
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
adicalea mai pe intzelesul tau ......noi suntem lupii care navalim peste voi oile becaliene !
ciudatul_srl a scris:

dinamo este aia care mai mereu le-a traso oilor ciobanului din ghencea !
aditza nr 3 a scris:

mah steaua scumpa fun si cu antrenor si fara si cu echipa si fara este un nume in lume ...ce o fi dinamo oare


13-07-2007 11:28:52
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihihi ....shi mai zicea lumea ca muierile nu se pricep la fotbal .....te pup unde vrei dinamovisto !
fun-funny a scris:

eu ramin dinamovista :rolleyes:
dar  voi continua sa cred ca hagi, ca antrenor nu are nicio valoare..
cind (DACA!!!) va realiza becali asta... cred ca va fi prea tirziu peste steaua... In vanitatea lui nemasurata combinata cu imbecilitatea infinita... ma gindesc ce forumula va gasi pentru a-l demite pe REGE..


13-07-2007 11:30:41
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
exact ce trebuia stelei ca s-o ia mai rau la vale ......GICA HAGI !....ATENTZIE !....UN MARE JUCATOR DAR CU ANTRENORATUL MAI SUBTZIRE !
egon a scris:

Amical ,neamical.....n-o sa accept niciodata ca o echipa romaneasca sa piarda in fata cipriotilor....iar Steaua cu Hagi in frunte nu are nici o scuza.....mai ales ca stiau ca meciul e televizat...si trebuiau sa-si dea seama ca la meci se mai uita si suporteri "bolnavi"ca mine de exemplu pe care risca sa-i damblageasca de tot....numai o calificare in grupele Ligii Campionilor m-ar imbuna!:x


13-07-2007 11:32:27
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
da de unde! Lumea zice ca femeile se pricep LA TOATE!!! ...Doar ca barbatii nu accepta ideea...
dar nu asta era problema.. :(

totusi cine sint gigi becali, piturca, cornel dinu, olariu, ala de la rapid... ca am uitat cum il cheama..., rednic.. in raport cu echipele steaua, dinamo si rapid?


ps. catzea pina la moarte, desigur!!! :D :D :D


13-07-2007 20:19:14
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Lamentabile scuzele celor doi Becali in legatura cu situatia in care l-au adus pe Cristi Chivu....despre comentariile pe care le faci aici "ciudatule"in calitate de "suporter"al echipei Dinamo n-am nimic de zis....nu merita osteneala!

Ultima modificare facuta de egon (14-07-2007 01:49:31)


14-07-2007 01:49:10
   
?? martzafoiu
Cont Sters

Inregistat: 16-06-2007
Mesaje: 73

egon a scris:

Lamentabile scuzele celor doi Becali in legatura cu situatia in care l-au adus pe Cristi Chivu....despre comentariile pe care le faci aici "ciudatule"in calitate de "suporter"al echipei Dinamo n-am nimic de zis....nu merita osteneala!


nu v-atzi prins: chivu vine la dinamo... d-aia l-au transferat si pe izvoranu ca sa aibe cine sa-i care ghetele.mai sunt responsabili si cu tricourile, cu shapca... cu treningul de antrenament. trebe sa mai transfere dinamo inca un atacant cu sprint bun responsabil cu aprovizionarea cu apa plata. in rest chivu are de tate, mai ales impresari de soi... mai bine zis de oi, ca stau ashtia(jucatorii) la muls ca oile. apropo sa nu care cumva sa fie vreun fraier care crede ca vine chivu la dinamo!


17-07-2007 21:31:28
   
Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 11    
Mergeti la