Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Sex / fata singura    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4
?? alondraMin
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2010
Mesaje: 7

Xtremul a scris:


sandan a scris:

ceva de futut suceava

Cauti... sau oferi :rolleyes: ceva de Putut prin Suceava, ciumpalezule ?! :D:D
Ca din enuntzul tau nu se-ntzelege nimic, in afara de faptul ca ai IQ-ul de 0,0000000001. :D

Bun gasit tuturor,
Buna ziua, placutule Xtream,
Mi-am permis sa ajustez putin nick-ul tau, pentru a nu fi discordant salutul meu.
Referitor la IQ, doresc parerea ta asupra urmatoarei situatii - un "avatar" foarte masculin punea retoric intrebarea daca stim cum se sinucid barbatii? tot el raspunde : se arunca de pe orgoliu pe IQ. L-a intrebarea mea, pe care IQ, emotional sau al inteligentei? nu mi-a raspuns. Oare de ce ? Multumesc.
Interesante subiecte, pe masura moderatorului!

Ultima modificare facuta de alondraMin (01-05-2010 11:44:23)


01-05-2010 11:39:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Oi fi si Xtream, ;) dar incerc macar sa nu fiu... Mainstream. :D
Nu-s modelator :D oricum decit cu numele (e o chestie pur formala, care apare automat la peste 4000 de postari prin zona asta).

Cit despre... orgoliul exacerbat (si fara acoperire, mai ales), cred ca  nu-i neaparat apanajul masculilor. :rolleyes:
Batind campi :D mai departe, budistii aia cred ca nu aiureaza prea mult cind spun ca orgoliul e unul din marile obstacole in calea atingerii Nirvanei. ;)
...O fi insa activa tanti Nirvana asta pe forumul 127.0.0.1 ?! :rolleyes: :D:D


03-05-2010 11:25:49
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

alondraMin a scris:


Xtremul a scris:


sandan a scris:



Bun gasit tuturor,
Buna ziua, placutule Xtream,
Mi-am permis sa ajustez putin nick-ul tau, pentru a nu fi discordant salutul meu.
Referitor la IQ, doresc parerea ta asupra urmatoarei situatii - un "avatar" foarte masculin punea retoric intrebarea daca stim cum se sinucid barbatii? tot el raspunde : se arunca de pe orgoliu pe IQ. L-a intrebarea mea, pe care IQ, emotional sau al inteligentei? nu mi-a raspuns. Oare de ce ? Multumesc.
Interesante subiecte, pe masura moderatorului!

Bine te-am gasit si noi !
Oare de ce nu ti-a raspuns ? Nu ti-a raspuns ca n-a mai apucat , era deja in cadere libera cand i-ai pus tu intrebarea .Si Everestu-i depaaaaartee.....
Dar sa stii c-avem pe-aici si baeti care nu se sinucid cand se-arunca-n gol  , asa ca Traven . Domnu' Travenu' este planorist si parapantist adica se-arunca-n gol cu niste chestii si pluteste  cu ele , asa ca e ca si salvat .

Ultima modificare facuta de titmouse (04-05-2010 09:02:14)


04-05-2010 08:59:24
   
?? alondraMin
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2010
Mesaje: 7

titmouse a scris:


alondraMin a scris:


Xtremul a scris:



Bun gasit tuturor,
Buna ziua, placutule Xtream,
Mi-am permis sa ajustez putin nick-ul tau, pentru a nu fi discordant salutul meu.
Referitor la IQ, doresc parerea ta asupra urmatoarei situatii - un "avatar" foarte masculin punea retoric intrebarea daca stim cum se sinucid barbatii? tot el raspunde : se arunca de pe orgoliu pe IQ. L-a intrebarea mea, pe care IQ, emotional sau al inteligentei? nu mi-a raspuns. Oare de ce ? Multumesc.
Interesante subiecte, pe masura moderatorului!

Bine te-am gasit si noi !
Oare de ce nu ti-a raspuns ? Nu ti-a raspuns ca n-a mai apucat , era deja in cadere libera cand i-ai pus tu intrebarea .Si Everestu-i depaaaaartee.....
Dar sa stii c-avem pe-aici si baeti care nu se sinucid cand se-arunca-n gol  , asa ca Traven . Domnu' Travenu' este planorist si parapantist adica se-arunca-n gol cu niste chestii si pluteste  cu ele , asa ca e ca si salvat .


O seara buna, titmouse si multumesc pentru informatie privind activitatea d-lui Traven. Constat ca acest curajos 'para" este si salvatorul forumului neroman cand se discuta de antitact si antitandrete. Il admir.


04-05-2010 19:00:18
   
?? mandache
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 52
Asta da vrajeala sau tact ,ca sa ma exprim mai elevat...or. Adica ce, eu nu poate ? La moara mama, sau cum era...." Venea omoara pe Siret "a lui mihail Lehliul .

04-05-2010 19:48:53
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

alondraMin a scris:


titmouse a scris:


alondraMin a scris:


Bun gasit tuturor,
Buna ziua, placutule Xtream,
Mi-am permis sa ajustez putin nick-ul tau, pentru a nu fi discordant salutul meu.
Referitor la IQ, doresc parerea ta asupra urmatoarei situatii - un "avatar" foarte masculin punea retoric intrebarea daca stim cum se sinucid barbatii? tot el raspunde : se arunca de pe orgoliu pe IQ. L-a intrebarea mea, pe care IQ, emotional sau al inteligentei? nu mi-a raspuns. Oare de ce ? Multumesc.
Interesante subiecte, pe masura moderatorului!

Bine te-am gasit si noi !
Oare de ce nu ti-a raspuns ? Nu ti-a raspuns ca n-a mai apucat , era deja in cadere libera cand i-ai pus tu intrebarea .Si Everestu-i depaaaaartee.....
Dar sa stii c-avem pe-aici si baeti care nu se sinucid cand se-arunca-n gol  , asa ca Traven . Domnu' Travenu' este planorist si parapantist adica se-arunca-n gol cu niste chestii si pluteste  cu ele , asa ca e ca si salvat .


O seara buna, titmouse si multumesc pentru informatie privind activitatea d-lui Traven. Constat ca acest curajos 'para" este si salvatorul forumului neroman cand se discuta de antitact si antitandrete. Il admir.

Ei , de fapt daca Traven ar vrea sa se sinucida in acest mod ar trebui sa se-arunce de pe IQ pe Orgoliu' .
Sa ti-l prezint si pe Lake . Lake e tipul de pe forum care ma scoate pe mine din minti. Lake ar avea sanse sa se sinucida aruncandu-se de pe IQ pe Orgoliu ( adica tot invers) atata doar ca la el diferenta dintre IQ si Orgoliu este atat de mare incat ar trebui sa-l aruncam de pe Planeta Kripton !
La Peter Pan diferenta dintre IQ si Orgoliu e de vreo 3 cm , nici o sansa sa-si ia viata in acest mod .
Despre Prea Iluminosul Gloriosul Mare Cap nu pot spune nimic , am functie in Bunkeristania si nu vreau sa pic la vreo eventuala remaniere.
Ei , cam astia-s baietii . A , si Nila ,dar Nila  nu se pune , pe Nila oricum nu-l lasam sa-si ia viata ca-l iubim cu totii si bea tot timpul .

Ultima modificare facuta de titmouse (06-05-2010 09:32:06)


06-05-2010 09:31:17
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

mandache a scris:

Adica ce, eu nu poate ?

Ba poti , Nea Mandache , cum nu ?
Ca doara nu degeaba te-au rapit extraterestrii si ti-au pus implantul acela-n nadragi !
Ca sa poti !
La IQ-uuri si orgolii n-am vorbit de dumneata ca... ca dumneata esti mai asa... EMANCIPAT !!!!!!


06-05-2010 09:35:43
   
?? mandache
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 52

titmouse a scris:


mandache a scris:

Adica ce, eu nu poate ?

Ba poti , Nea Mandache , cum nu ?
Ca doara nu degeaba te-au rapit extraterestrii si ti-au pus implantul acela-n nadragi !
Ca sa poti !
La IQ-uuri si orgolii n-am vorbit de dumneata ca... ca dumneata esti mai asa... EMANCIPAT !!!!!!

" M-ai" Tit ,la mine nu merg ironiile astea ieftine ...cu repetitie  .Ele reprezinta modul meu de viata ...


06-05-2010 10:13:04
   
?? terminal
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 38

alondraMin a scris:


titmouse a scris:


alondraMin a scris:


Bun gasit tuturor,
Buna ziua, placutule Xtream,
Mi-am permis sa ajustez putin nick-ul tau, pentru a nu fi discordant salutul meu.
Referitor la IQ, doresc parerea ta asupra urmatoarei situatii - un "avatar" foarte masculin punea retoric intrebarea daca stim cum se sinucid barbatii? tot el raspunde : se arunca de pe orgoliu pe IQ. L-a intrebarea mea, pe care IQ, emotional sau al inteligentei? nu mi-a raspuns. Oare de ce ? Multumesc.
Interesante subiecte, pe masura moderatorului!

Bine te-am gasit si noi !
Oare de ce nu ti-a raspuns ? Nu ti-a raspuns ca n-a mai apucat , era deja in cadere libera cand i-ai pus tu intrebarea .Si Everestu-i depaaaaartee.....
Dar sa stii c-avem pe-aici si baeti care nu se sinucid cand se-arunca-n gol  , asa ca Traven . Domnu' Travenu' este planorist si parapantist adica se-arunca-n gol cu niste chestii si pluteste  cu ele , asa ca e ca si salvat .


O seara buna, titmouse si multumesc pentru informatie privind activitatea d-lui Traven. Constat ca acest curajos 'para" este si salvatorul forumului neroman cand se discuta de antitact si antitandrete. Il admir.

para sau paria ?


06-05-2010 12:26:48
   
?? terminal
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 38
cititima la profil inainte de a intraveninoase replici ? sau !
m-ie infiderent .scandal sa iasa .ma-i dezmortim oleaca forumul .


06-05-2010 12:30:05
   
?? alondraMin
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2010
Mesaje: 7

terminal a scris:


alondraMin a scris:


titmouse a scris:


Bine te-am gasit si noi !
Oare de ce nu ti-a raspuns ? Nu ti-a raspuns ca n-a mai apucat , era deja in cadere libera cand i-ai pus tu intrebarea .Si Everestu-i depaaaaartee.....
Dar sa stii c-avem pe-aici si baeti care nu se sinucid cand se-arunca-n gol  , asa ca Traven . Domnu' Travenu' este planorist si parapantist adica se-arunca-n gol cu niste chestii si pluteste  cu ele , asa ca e ca si salvat .


O seara buna, titmouse si multumesc pentru informatie privind activitatea d-lui Traven. Constat ca acest curajos "para" este si salvatorul forumului neroman cand se discuta de antitact si antitandrete. Il admir.

para sau paria ?


Buna, d-le terminal!
Corecta intrebarea. Multumesc pentru atentionare.
Precizez:
"para", cu sensul de: a) „foarte“, „tare“, „puternic“; b)„mult“, „prea numeros“.

Ultima modificare facuta de alondraMin (06-05-2010 17:42:48)


06-05-2010 14:13:02
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163

terminal a scris:

cititima la profil inainte de a intraveninoase replici ? sau !
m-ie infiderent .scandal sa iasa .ma-i dezmortim oleaca forumul .



Eu cred ca pe tine te chinuie rau talentul sa scrii asa ....prost nu esti, doar te prefaci !


06-05-2010 20:16:24
   
?? terminal
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 38

MIDNIGHT GIRL a scris:


terminal a scris:

cititima la profil inainte de a intraveninoase replici ? sau !
m-ie infiderent .scandal sa iasa .ma-i dezmortim oleaca forumul .



Eu cred ca pe tine te chinuie rau talentul sa scrii asa ....prost nu esti, doar te prefaci !

Eu cred ca pe tine te chinuie... reciproca .


06-05-2010 20:32:04
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
Aha, deci se poate!
I knew it !


07-05-2010 00:39:29
   
?? terminal
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 38

MIDNIGHT GIRL a scris:

Aha, deci se poate!
I knew it !

ai impresia falsa ,ca daca te-ai nascut la sase ani,le stii pe toate/in curand si sunt sigur de asta si la dorinta ta ,vom asista la o mascarada intre doi titani: o blonda sexoasa si perseverenta si un cretin agramat si terminat.


07-05-2010 09:03:20
   
?? terminal
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 38
unde e sex e si scandal .ce/mi m-ai place sa vad sexoasele cu struna la cabinetul galben /num-ai ie cale de in darat /asta va fi terenul de lupta /totul e pregatit /am si dictionarul cu porcarii.
sigur voi incepe cu baga/me/as...


07-05-2010 09:10:23
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
Neah, ai dat-o in bara aici! Imi pare I'm sorry !
Thank you, but no thank you!


07-05-2010 10:15:23
   
?? florin cluj
Cont Sters

Inregistat: 07-05-2010
Mesaje: 1
tu vrei bani sau so smotocesti?

07-05-2010 13:21:34
   
?? terminal
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 38
cand umbla de dilie ,dimineata ,la pranz,seara si la miez de taina ,n/o
ma-i intrebi ce vrea  ...calule mananci ovaz ...daca iese ..o si...
cum spune fracezu  the time out ,iz love sau ceva asmanator .


07-05-2010 14:34:33
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
praf si pulbere, zau asa! Voi sunteti copii mici ?

07-05-2010 18:20:13
   
?? un_alt_baiat70
Cont Sters

Inregistat: 18-05-2010
Mesaje: 1
vreau sa cunosc o fata draguta care sa fie pana in 19 ani,dornica de distractii si nebunii,dispusa la ,,ghidusii,,  promit sa nu raman indiferent la dorintele ei de orice natura ar fi ele,materiale sau spirituale.dispun de foarte putin timp liber si destui bani si imi doresc o persoana tanara langa mine cu care sa pot in primul rand discuta.
multumesc


22-05-2010 00:07:59
   
?? cristian06b
Cont Sters

Inregistat: 14-06-2010
Mesaje: 2
daca este o fata dornica de oral reciproc sa dea un mesaj

14-06-2010 22:04:37
   
?? criss_cross
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2010
Mesaje: 6
de unde esti

24-06-2010 19:25:04
   
?? alintatu27
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2010
Mesaje: 4
fete dornice de aventuri amoroase din bucuresti?

25-06-2010 08:41:11
   
Pagini:  1 2 3 4    
Mergeti la