Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / LILITH - mit sau realitate? Teorie de capul meu ;-)    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

alina-buc a scris:


NJD a scris:

:) uite blondina, direct la subiect,:) pe fata, nu ca altele pe ocolite rau de tot, pe private. Se pare ca pe vremuri economice grele, si cea mai veche meserie sufera. Oare cum ar fi procedat LILITH ?
In sfarsit si-au dat seama barbatii ca toate femeile o fac pe bani ! Indiferent ca iti cere banul inainte sau te baga la cheltuiala in vreun magazin,sau pur si simplu ii platesti datoriile,toate femeile vor bani,dar nu toate isi dau arama pe fatza. Daca as fii barbat m-as gandi : oare faptul ca duci salariul nevestei nu inseamna ca tot o platesti? Nevestele o fac pe datorie,te lasa pana la salariu,iar daca te pune mama naibii sa duci prea putin ,,, sa te tzi,,, cearta,,ca ea stie de cate ori ti-a dat crapatura si cat trebuie sa primeasca,,,!


Eu sunt deci Exclus din diagrama ta deci, nu duc salariul acasa, eu sunt cel ce controleaza fluxul lor.
Dar mergand pe paralela Ilustrata de tine cu nevestele si femeile platite, care ar fi tot una, vrei sa tragem concluzia ca;
E mai Ieftin sa vizitezi fetite din bordeluiri si fara obligatii pe cind
Sotia Ia TOTI banii ?
WOW


04-12-2008 13:20:55
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195
Cam asa ceva,insa fiecare cu placerea lui. Depinde de ceea ce vrei in viata si de la viata. Eu sunt genul mai aventuriera, gatitul ma streseaza,spalatul vaselor ma deprima, probabil intr-o viata anterioara am fost vreo regina .

04-12-2008 21:48:46
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

alina-buc a scris:

Cam asa ceva,insa fiecare cu placerea lui. Depinde de ceea ce vrei in viata si de la viata. Eu sunt genul mai aventuriera, gatitul ma streseaza,spalatul vaselor ma deprima, probabil intr-o viata anterioara am fost vreo regina .

La mine se manifesta altfel...cand sunt stresata imi vine sa fac de toate...si crede-mas imi trece stresul,aspir,spal vase,gatesc...nu las gandurile sa ma copleseasca...=)


05-12-2008 16:07:53
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195

tasha 1951 a scris:


alina-buc a scris:

Cam asa ceva,insa fiecare cu placerea lui. Depinde de ceea ce vrei in viata si de la viata. Eu sunt genul mai aventuriera, gatitul ma streseaza,spalatul vaselor ma deprima, probabil intr-o viata anterioara am fost vreo regina .

La mine se manifesta altfel...cand sunt stresata imi vine sa fac de toate...si crede-mas imi trece stresul,aspir,spal vase,gatesc...nu las gandurile sa ma copleseasca...=)
Am mai auzit de femei care gatesc si fac curat cand sunt triste,eu ies la lumina,adica incerc sa stau in aer ,afara,era sa zic aer curat,,off,,,bucurestiul numai aer curat nu are,,,, dar oricum,ies din casa,din casa unde e dezordine atunci cand am sindrom pre-menstrual,ca am asa ceva cel putin la doua-trei luni odata. Ooo,si atunci nu imi arde de nimic,las totul balta si ma duc sa mananc o pizza,sa ies,sa vad oameni,orice numai curatenie nu fac. Si recunosc ca nu sunt o buna gospodina, dar fac totusi cate ceva prin casa,ca doar nu pot sa traiesc in mizerie. Bine ca s-au inventat masinile de spalat automate,aspiratoarele,etc,,,

07-12-2008 17:04:27
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195
Apropo de subiectul supravietuire, duceti-va sa vedeti in mall-ul Liberty filmul "Calatorie spre centrul pamantului" , e suuuper,mai ales ca e 3D. O sa vedeti acolo niste peisaje superbe,ceva extraordinar.

07-12-2008 17:07:23
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

tasha 1951 a scris:


La mine se manifesta altfel...cand sunt stresata imi vine sa fac de toate...si crede-mas imi trece stresul,aspir,spal vase,gatesc...

Daca e sa ma iau dupa pozele din profil, as indrazni cu un sfat : mai si expira, uneori macar...
Recunosc, e o replica rea si complet gratuita, pot chiar sa-mi cer scuze pentru ea, insa pur si simplu mi-a sarit din taste.... :D

Ultima modificare facuta de zitreishtrei (07-12-2008 20:08:50)


07-12-2008 20:08:00
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195
Kawa,pe unde umbli de nu te mai vad pe aici? Ce-i cu el,a plecat ,ne-a parasit?

07-12-2008 20:38:44
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

alina-buc a scris:

Kawa,pe unde umbli de nu te mai vad pe aici? Ce-i cu el,a plecat ,ne-a parasit?

E pe alte meleaguri...=(


07-12-2008 21:43:27
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

zitreishtrei a scris:


tasha 1951 a scris:


La mine se manifesta altfel...cand sunt stresata imi vine sa fac de toate...si crede-mas imi trece stresul,aspir,spal vase,gatesc...

Daca e sa ma iau dupa pozele din profil, as indrazni cu un sfat : mai si expira, uneori macar...
Recunosc, e o replica rea si complet gratuita, pot chiar sa-mi cer scuze pentru ea, insa pur si simplu mi-a sarit din taste.... :D

Pfai,dar ai un "umor" cam greu inteligibil pentru un om normal...
E parte din trade mark-ul tau...
Thanks for not changing....=)


07-12-2008 22:05:55
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

tasha 1951 a scris:


zitreishtrei a scris:


tasha 1951 a scris:


La mine se manifesta altfel...cand sunt stresata imi vine sa fac de toate...si crede-mas imi trece stresul,aspir,spal vase,gatesc...

Daca e sa ma iau dupa pozele din profil, as indrazni cu un sfat : mai si expira, uneori macar...
Recunosc, e o replica rea si complet gratuita, pot chiar sa-mi cer scuze pentru ea, insa pur si simplu mi-a sarit din taste.... :D

Pfai,dar ai un "umor" cam greu inteligibil pentru un om normal...
E parte din trade mark-ul tau...
Thanks for not changing....=)


e probabil o mare nefericita...altfel nu vad de ce si-ar lasa neuronul in vacanta... :D:D si s-ar lasa exclusiv pe "mina" hormonului... amicul nostru costelus si chiar renu erau mult mai stapini pe umorile lor


07-12-2008 22:35:45
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

SandieShaw a scris:


tasha 1951 a scris:


zitreishtrei a scris:


Daca e sa ma iau dupa pozele din profil, as indrazni cu un sfat : mai si expira, uneori macar...
Recunosc, e o replica rea si complet gratuita, pot chiar sa-mi cer scuze pentru ea, insa pur si simplu mi-a sarit din taste.... :D

Pfai,dar ai un "umor" cam greu inteligibil pentru un om normal...
E parte din trade mark-ul tau...
Thanks for not changing....=)


e probabil o mare nefericita...altfel nu vad de ce si-ar lasa neuronul in vacanta... :D:D si s-ar lasa exclusiv pe "mina" hormonului... amicul nostru costelus si chiar renu erau mult mai stapini pe umorile lor


07-12-2008 22:38:31
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ca tot ai pomenit de Renu si Costel...pe bune ca mi s-a facut dor de ei!!!
...pina la urma s-au dat pe brazda...Costel chiar mi-a devenit simpatic!=)
Mi-a povestit secvente din viata lui si l-am inteles intr-un fel..i-am inteles rautatile de pe forum....=(
am insistat chiar sa-i fie ridicat banul...se pare ca n-am avut succes vis-a-vis de admin in rugamintea mea de a-l lasa sa posteze in continuare...pacat!


07-12-2008 22:43:14
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

zitreishtrei a scris:


tasha 1951 a scris:


La mine se manifesta altfel...cand sunt stresata imi vine sa fac de toate...si crede-mas imi trece stresul,aspir,spal vase,gatesc...

Daca e sa ma iau dupa pozele din profil, as indrazni cu un sfat : mai si expira, uneori macar...
Recunosc, e o replica rea si complet gratuita, pot chiar sa-mi cer scuze pentru ea, insa pur si simplu mi-a sarit din taste.... :D





...   Oooooouch !!!!!    ...

Sincer, desi imi pare rau ca tinta atacului s-a nimerit a fi tocmai Tasha :(:( (...hmmm, imi vine tot mai greu sa cred ca este vorba de o simpla "nimereala" fara radacini externe forumului, dar, chiar nu vreau "sa-mi bag nasul unde nu-mi fierbe oala"), ... nu pot sa nu remarc inca o dovada a faptului ca nu m-am inselat atunci cand te-am apreciat ca facand parte din categoria celor carora nivelul intelectual le permite accesul in zona destul de restrictiva a ironiei a carei aciditate poate ajunge la concentratia ... vitriolului ;):D ...
Chestia "tare" consta in faptul ca multi nici nu vor intelege ce "directa" ai aplicat ( folosesc un termen din box, desi nu prea a fost vorba de ... "manusi" ;):D:D:D )...
Pastrand analogia cu boxul, trebuie sa recunosti faptul ca "lovitura" a fost, totusi, cam ... "sub centura" ;):D ...

P.S. ... Si totusi, Frumoasa si Bestia parca erau doua personaje, nu unul singur ... ;):D:D:D ...

Ultima modificare facuta de traven (07-12-2008 23:44:41)


07-12-2008 23:05:23
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Oaresh'cum corect, cumetre traven ( asha o sa-tzi spun shi eu de-acu' incolo... chiar daca am unele dubii ;) ), dar ... cine-i "Frumoasa" ? :rolleyes:

08-12-2008 08:45:50
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

niladam a scris:

Oaresh'cum corect, cumetre traven ( asha o sa-tzi spun shi eu de-acu' incolo... chiar daca am unele dubii ;) ), dar ... cine-i "Frumoasa" ? :rolleyes:





Dom'le, nu stiu daca ai vrut sa insinuezi ca nu-ti place persoana din fotografiile atasate profilului (caz in care m-as cam mira, pentru ca, totusi, "sa... <nila>dam ;) Cezarului ce-i al Cezarului" ;) ), ... sau ca nu crezi ca imaginile o reprezinta pe cea care posteaza (aspect asupra caruia m-am mai pronuntat, in sensul ca, pana la proba contrarie <pe care, chiar daca ar fi cazul, nu prea vad cine si cum ar putea-o furniza>, ... ii acord credit, fie si numai pentru faptul ca imi place < ... contemplativ ;):D> ideea existentei unei persoane asa cum apare conturata sub nickname-ul zitreishtrei ;):D )...

... Si apropo, cum era chestia aia ?!? ... "afara-i vopsit gardu' si-nauntru-i ... leopardu' " ;):D:D:D ; ... ;) asta ar cam completa si ideea de ... Catwoman ;), pentru ca mam'zel da destule dovezi ca ar fi o "felina" ;) prezentand un "pericol" ;) considerabil mai mare decat "gherutele" unei simple ... "pisicute" ;):D:D:D ...

Ultima modificare facuta de traven (08-12-2008 21:29:19)


08-12-2008 10:26:40
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

niladam a scris:

Oaresh'cum corect, cumetre traven ( asha o sa-tzi spun shi eu de-acu' incolo... chiar daca am unele dubii ;) ), dar ... cine-i "Frumoasa" ? :rolleyes:


Iti spun eu cine-i frumoasa , mai Nila...
IBIUTZA ! O vezi mai Nila , ce frumos patrupedeaza ea ?Du-te la profilul ei...
No...asa sa te vad si pe tine la patrupedare...cu cizme rosii !
IBIUTZA este favorita mea nr.1 de pe tot forumul . Eu cand ii citesc postarile la fata asta rad cate 2-3 zile . Si inca tot nu mi-am dat seama daca-i tampita de la natura ei .. tampita de la nastere...sau se preface .Mie totusi mi se pare o tampita...naturala...dar Tasha dadea de inteles ca n-ar fi , ca se preface doar .
Peter Pan si Ibiutza sunt forumistii care ma fac pe mine sa rad cel mai tare .
Scuza-ma Peter Pan , nici o asemanare intre tine si Ibiutza....

Ps. pun o pila la Porumbaca-Ministra de Interne- sa-ti dea in dotare cizme lungi rosii...pentru cand imi prezinti raportul de seara....Sa fi si tu DOTAT , mai Nila...

Ultima modificare facuta de titmouse (08-12-2008 11:16:12)


08-12-2008 11:12:13
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195
Sa inteleg ca iar au inceput rautatile? Offf,chiar cand ma simteam si eu mai bine,,,,

08-12-2008 14:03:01
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195
Cu cat cunosc mai multi oameni cu atat iubesc mai mult animalele!

08-12-2008 14:03:42
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

titmouse a scris:


niladam a scris:

Oaresh'cum corect, cumetre traven ( asha o sa-tzi spun shi eu de-acu' incolo... chiar daca am unele dubii ;) ), dar ... cine-i "Frumoasa" ? :rolleyes:


Iti spun eu cine-i frumoasa , mai Nila...
IBIUTZA ! O vezi mai Nila , ce frumos patrupedeaza ea ?Du-te la profilul ei...
No...asa sa te vad si pe tine la patrupedare...cu cizme rosii !
IBIUTZA este favorita mea nr.1 de pe tot forumul . Eu cand ii citesc postarile la fata asta rad cate 2-3 zile . Si inca tot nu mi-am dat seama daca-i tampita de la natura ei .. tampita de la nastere...sau se preface .Mie totusi mi se pare o tampita...naturala...dar Tasha dadea de inteles ca n-ar fi , ca se preface doar .
Peter Pan si Ibiutza sunt forumistii care ma fac pe mine sa rad cel mai tare .
Scuza-ma Peter Pan , nici o asemanare intre tine si Ibiutza....

Ps. pun o pila la Porumbaca-Ministra de Interne- sa-ti dea in dotare cizme lungi rosii...pentru cand imi prezinti raportul de seara....Sa fi si tu DOTAT , mai Nila...

Adica sa arate ca motanul incaltat?=(
El are sarm si fara cizme....uite, pe mine el ma amuza,mi se pare natural si nefortat,pur si simplu pus pe glume!=)
Sunt singurele glume care ma amuza pe forum!


08-12-2008 18:23:27
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

traven a scris:

"afara-i vopsit gardu' si-nauntru-i ... leopardu' " ;):D:D:D ; ... ;) asta ar cam completa si ideea de ... Catwoman ;), pentru ca mam'zel da destule dovezi de a fi o "felina" ;) prezentand un "pericol" ;) considerabil mai mare decat "gherutele" unei simple ... "pisicute" ;):D:D:D ...

Dragul meu domn, poti considera postarea mea ca fiind on-topic sau, macar, in spiritul caracteristic unei posibile urmase ale celei numite de Xtremul - Lilith.

tasha 1951 a scris:


Pfai,dar ai un "umor" cam greu inteligibil pentru un om normal...

Depinde la care parte a normalitatii omului te referi, Tasha. Normal-banal, normal-idiot, normal-istet, normal-ridicol, etc...
Tie ti se pare normal sa strici bunatate de topic cu tot felul de elucubratii ? Mie nu ! Ce rezulta de aici ? Normalitatea ta e diferita de a mea.

Ultima modificare facuta de zitreishtrei (08-12-2008 18:51:16)


08-12-2008 18:44:57
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

zitreishtrei a scris:


traven a scris:

"afara-i vopsit gardu' si-nauntru-i ... leopardu' " ;):D:D:D ; ... ;) asta ar cam completa si ideea de ... Catwoman ;), pentru ca mam'zel da destule dovezi de a fi o "felina" ;) prezentand un "pericol" ;) considerabil mai mare decat "gherutele" unei simple ... "pisicute" ;):D:D:D ...

Dragul meu domn, poti considera postarea mea ca fiind on-topic sau, macar, in spiritul caracteristic unei posibile urmase ale celei numite de Xtremul - Lilith.

tasha 1951 a scris:


Pfai,dar ai un "umor" cam greu inteligibil pentru un om normal...

Depinde la care parte a normalitatii omului te referi, Tasha. Normal-banal, normal-idiot, normal-istet, normal-ridicol, etc...
Tie ti se pare normal sa strici bunatate de topic cu tot felul de elucubratii ? Mie nu ! Ce rezulta de aici ? Normalitatea ta e diferita de a mea.


Mie nu mi se pare ca semeni cu Lilith...mie mie se pare ca semeni c-o Ghioaga .
De cate ori apari pe forum imi spun :"pazea ca vine ghioaga!!!" .
Ti-ar mai cam trebui niste calitati tipic feminine pe langa inteligenta...da'...las...ca si ghioaga e tot de gen feminin........


08-12-2008 21:10:07
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Draga mea titmouse, cumva faceti reclama la 3 in 1, tu, Tasha si Sandieshow ?
Ori sunteti ceata lu' Pitzigoi, dai intr-unu, tipa doi ?


08-12-2008 21:18:55
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

traven a scris:


zitreishtrei a scris:


tasha 1951 a scris:


La mine se manifesta altfel...cand sunt stresata imi vine sa fac de toate...si crede-mas imi trece stresul,aspir,spal vase,gatesc...

Daca e sa ma iau dupa pozele din profil, as indrazni cu un sfat : mai si expira, uneori macar...
Recunosc, e o replica rea si complet gratuita, pot chiar sa-mi cer scuze pentru ea, insa pur si simplu mi-a sarit din taste.... :D



http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

...   Oooooouch !!!!!    ...

Sincer, desi imi pare rau ca tinta atacului s-a nimerit a fi tocmai Tasha :(:( (...hmmm, imi vine tot mai greu sa cred ca este vorba de o simpla "nimereala" fara radacini externe forumului, dar, chiar nu vreau "sa-mi bag nasul unde nu-mi fierbe oala"), ... nu pot sa nu remarc inca o dovada a faptului ca nu m-am inselat atunci cand te-am apreciat ca facand parte din categoria celor carora nivelul intelectual le permite accesul in zona destul de restrictiva a ironiei a carei aciditate poate ajunge la concentratia ... vitriolului ;):D ...
Chestia "tare" consta in faptul ca multi nici nu vor intelege ce "directa" ai aplicat ( folosesc un termen din box, desi nu prea a fost vorba de ... "manusi" ;):D:D:D )...
Pastrand analogia cu boxul, trebuie sa recunosti faptul ca "lovitura" a fost, totusi, cam ... "sub centura" ;):D ...

P.S. ... Si totusi, Frumoasa si Bestia parca erau doua personaje, nu unul singur ... ;):D:D:D ...

bad or good?
Asta e intrebarea...
Bestia in final s-a transformat in Fat frumos...frumoasa l-a iubit pentru bunatatea lui...=)


08-12-2008 22:12:28
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

zitreishtrei a scris:

Draga mea titmouse, cumva faceti reclama la 3 in 1, tu, Tasha si Sandieshow ?
Ori sunteti ceata lu' Pitzigoi, dai intr-unu, tipa doi ?

Ai noroc ca Xtremul este plecat in strainatate...altfel nu tipau numai 2...te asigur de asta!=(
Foloseste-ti "combustia"pina se intoarce el...=(


08-12-2008 22:15:05
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Tasha, Cioran deja a scris "Pe culmile disperarii", vrei sa-l concurezi cu "Pe culmile ridicolului" ? Mi-l agiti pe Xtremul in fata ochilor pe post de sperietoare ? Chiar crezi ca de unul ca el se teme si altcineva in afara copiilor de gradinita ?
Sa formulez altfel : se presupune ca ne dorim schimburi de idei ; ideile voastre sunt amenintarile ?
Btw, cand se intoarce de la Urziceni, sa-i spui ca l-am asteptat. :D

Xtremul
Barbat, 52 ani, Despartit
Ultima activitate

08-12-2008
Ora 14:33


08-12-2008 22:39:02
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

zitreishtrei a scris:

Draga mea titmouse, cumva faceti reclama la 3 in 1, tu, Tasha si Sandieshow ?
Ori sunteti ceata lu' Pitzigoi, dai intr-unu, tipa doi ?

Uite ca tot imi spune TIT porumbaca forumului...am sa-ti spun ceva...cred ca-i de bine pentru tine ca te baga lumea in seama...stii cum se spune in popor,arunci cu pietre doar in pomul cu rod...so?;)
=)
Ma tot intreb de ce sunt unii oameni asa rai?
Nu este simplu de raspuns la aceasta intrebare..poate unii sunt rai deoarece golul din sufletul lor nu se poate entuziasma de plinul din altiiā€¦poate ā€¦ori poate gresesc...=(
Bineinteles ca nu se compara o rautate mica exprimata pe un forum cu adevaratele probleme ale vietii, dar si acestea fac parte din acele amanunte care ne amarasc existenta....
De ce n-am incerca o comunicare civilizata pe acest forum?
DE CE TREBUIE SA NE INTEPAM MEREU?
Am invatat multe de la multi parteneri de forum care s-au dovedit oameni integri si de mare clasa,AICI insa se platesc polite, fiecare incearca parca sa fie cel mai destept etc...daca se poate numi asa...:rolleyes:
Mda,si acuma poti sa ma faci "pretioasa ridicola"(ca in Moliere)...ca am destula imunitate...m-am tratat in acest sens si crede-ma nu ma mai atinge absolut nimic...ti-am mai spus te risipesti vis-a-vis de mine...=)


08-12-2008 23:56:27
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 17-11-2008
Mesaje: 42

zitreishtrei a scris:

Draga mea titmouse, cumva faceti reclama la 3 in 1, tu, Tasha si Sandieshow ?
Ori sunteti ceata lu' Pitzigoi, dai intr-unu, tipa doi ?



O alianta este intotdeauna mai puternica decat suma componentilor sai (daca este naturala si coerenta).
Dar stai ca m-am prins... tu starnesti lumea sa posteze... si de fapt gandim la fel.  :))))


09-12-2008 09:35:40
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

zitreishtrei a scris:

Draga mea titmouse, cumva faceti reclama la 3 in 1, tu, Tasha si Sandieshow ?
Ori sunteti ceata lu' Pitzigoi, dai intr-unu, tipa doi ?

Nu. Suntem ceata lu' Ouatu' , dai intr-una , tipa patru .


09-12-2008 09:56:46
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

titmouse a scris:


zitreishtrei a scris:

Draga mea titmouse, cumva faceti reclama la 3 in 1, tu, Tasha si Sandieshow ?
Ori sunteti ceata lu' Pitzigoi, dai intr-unu, tipa doi ?

Nu. Suntem ceata lu' Ouatu' , dai intr-una , tipa patru .

=D=D
Ma spargi de ras ,mai draga(vorba lui Iliescu) Tit...cum le stii tu spune...;)
=D=D=D


09-12-2008 11:18:09
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Ma astept chiar la auditii ale Corului Madrigal !
Pacat de cele fara voce...


09-12-2008 15:46:47
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 17-11-2008
Mesaje: 42
Binee! M-ai prins! Recunosc..n-am voce! Dar ce ne facem cu cei care fac doar playback? :D :D :D

09-12-2008 18:16:02
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

tasha 1951 a scris:


titmouse a scris:


niladam a scris:

Oaresh'cum corect, cumetre traven ( asha o sa-tzi spun shi eu de-acu' incolo... chiar daca am unele dubii ;) ), dar ... cine-i "Frumoasa" ? :rolleyes:


Iti spun eu cine-i frumoasa , mai Nila...
IBIUTZA ! O vezi mai Nila , ce frumos patrupedeaza ea ?Du-te la profilul ei...
No...asa sa te vad si pe tine la patrupedare...cu cizme rosii !
IBIUTZA este favorita mea nr.1 de pe tot forumul . Eu cand ii citesc postarile la fata asta rad cate 2-3 zile . Si inca tot nu mi-am dat seama daca-i tampita de la natura ei .. tampita de la nastere...sau se preface .Mie totusi mi se pare o tampita...naturala...dar Tasha dadea de inteles ca n-ar fi , ca se preface doar .
Peter Pan si Ibiutza sunt forumistii care ma fac pe mine sa rad cel mai tare .
Scuza-ma Peter Pan , nici o asemanare intre tine si Ibiutza....

Ps. pun o pila la Porumbaca-Ministra de Interne- sa-ti dea in dotare cizme lungi rosii...pentru cand imi prezinti raportul de seara....Sa fi si tu DOTAT , mai Nila...

Adica sa arate ca motanul incaltat?=(
El are sarm si fara cizme....uite, pe mine el ma amuza,mi se pare natural si nefortat,pur si simplu pus pe glume!=)
Sunt singurele glume care ma amuza pe forum!


'Apai ... io' intzeleg cum ca toata lumea cauta sa fii HiperDOTAT, da' io' mi-s doar ...  hiper...cop :rolleyes:
P.S. Shi ... cine spune glume p-'acilea ... sefa' ? Ca io' mi-s realmente serios :rolleyes: Chiar n-am mai ras ...ahaaa... de-acu' cinci ani, de cand ... m-am uitat ultima oara in oglinda :rolleyes: (de-atunci nu ma mai uit ... de groaza ...)

Ultima modificare facuta de niladam (09-12-2008 20:55:58)


09-12-2008 20:54:57
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

unikaa a scris:

Binee! M-ai prins! Recunosc..n-am voce! Dar ce ne facem cu cei care fac doar playback? :D :D :D

Se numesc tot artiste...asa ca...le primim cu drag!!!=D=D


09-12-2008 21:01:07
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

tasha 1951 a scris:

...
Ai noroc ca Xtremul este plecat in strainatate...altfel nu tipau numai 2...te asigur de asta!=(
Foloseste-ti "combustia"pina se intoarce el...=(



zitreishtrei a scris:

... [...]
Mi-l agiti pe Xtremul in fata ochilor pe post de sperietoare ? [...]
Btw, cand se intoarce de la Urziceni, sa-i spui ca l-am asteptat. :D

Xtremul
Barbat, 52 ani, Despartit
Ultima activitate

08-12-2008
Ora 14:33





Aflandu-ne pe un topic initiat chiar de cel la care se face referire (ale carui postari, dupa parerea mea, s-au acumulat <printr-o combinatie intre cantitate si calitate> pana la a-l situa pe primul loc in privinta activitatii pe acest forum), iar din anumite motive (care cred ca stau la baza "tacerii", drept pentru care le expun in continuare) Xtremul fiind in imposibilitatea de a da replica, macar din solidaritate masculina ;) si tot simt nevoia sa lamuresc (cat de cat) anumite aspecte pe baza carora se fac simple speculatii care pot duce la cine stie ce imagine deformata.
Cred ca este suficient sa citez fragmente din doua postari aparute in data de 13 noiembrie a.c. pe topicul Educatie SUPRA-SEXUALA. ;-) Tradus:"din tot ce-i mai frumos pe lume... :

Xtremul a scris:

P.S. Poimaine mi se termina contul pe-aici si, sincer, nu ma mai trage deloc atza :D sa-l prelungesc - cel putin o vreme.
Asa ca ne revedem/recitim probabil la anu' (si poate... la multi ani ;))



Xtremul a scris:

Nu plec... de tot [...] Cind si cind o sa mai citesc ce se scrie pe-aici.


Daca mai e nevoie de explicatii suplimentare, imi aduc aminte ca a mai mentionat de cateva ori nemultumiri legate de neconcordanta intre taxele solicitate de catre administratorii forumului si numarul zilelor pentru care aceste taxe ii confereau drepturile specificate in regulament  (hmmm :x, iar incepe sa ma enerveze imposibilitatea de a adauga fotografii profilului :x:x:x ), asa ca se pare ca s-a hotarat sa protesteze prin a nu mai plati, fapt care ii anuleaza posibilitatea de a posta. Mdeh, cam discriminatorie chestia asta cu taxele, tinand cont de faptul ca (din cate am inteles) numai userii inregistrati barbati platesc pentru acest drept :( ... Sper sa nu se inteleaga din aceasta ultima fraza ceva gen "... sa moara si capra vecinului" ;):D ...

Ultima modificare facuta de traven (10-12-2008 04:12:45)


10-12-2008 02:37:20
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Tin sa va anunt ca este plecat in strainatate,n-are romingul activat si nu poate sa-si plateasca taxa solicitata,va reveni cu siguranta!!!
Mi-a confirmat asta pe un alt site unde poti sa intri fara taxa...=)


10-12-2008 08:05:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

zitreishtrei a scris:

Tasha, Cioran deja a scris "Pe culmile disperarii", vrei sa-l concurezi cu "Pe culmile ridicolului" ? Mi-l agiti pe Xtremul in fata ochilor pe post de sperietoare ? Chiar crezi ca de unul ca el se teme si altcineva in afara copiilor de gradinita ?
Sa formulez altfel : se presupune ca ne dorim schimburi de idei ; ideile voastre sunt amenintarile ?
Btw, cand se intoarce de la Urziceni, sa-i spui ca l-am asteptat. :D

Xtremul
Barbat, 52 ani, Despartit
Ultima activitate

08-12-2008
Ora 14:33

Zii sa-ti moara treishtreiu' :D calcat de Salvare pe Calea Victoriei 155 bis, refulata mica si expirata !!! :D


13-12-2008 02:44:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Deocamdata n-ai demonstrat decit paranoie lipsita de fond si chiar de forma in reactiile tale toxice, :( forumista zitreishtrei ! :) (apropo, "zii" cu doi de "i" e forma corecta a imperativului :D)

E oricum treaba ta daca-n intunericul profund prin care-ti bajbaie neuronu' :D iti poti imagina c-ai marcat macat un amarit de punct in variile dispute amorsate de sufletul tau veninos prin zona asta.

In orice caz, te anuntz ca n-am de gind sa devin "porumbacul pacii" :D ignorindu-te (din simplul motiv ca pe cedarea intzeleptilor se bazeaza domnia... proastelor :D), n-am asadar de gind sa fiu "intzelept" ;) si-am sa te faultez :D cu aceeasi frecventza cu care-o sa eructezi deja obisnuitele tale mizerii.


13-12-2008 02:54:03
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Xtremul, incercand sa parafrazez o butada al carei autor, din pacate, nu il stiu, pot afirma ca tu nu suferi de prostie, ci te bucuri de ea in fiecare clipa !
Si altfel ce mai zici ? Cum a fost prin strainataturi ? Care e pretul gogonelelor in Urziceni ?


13-12-2008 10:23:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Buletin meteo Urziceni: :D gheatza la mal cu bucati de cascaval. :D
Pe Calea Victoriei (de fapt a Infringerii :D:D) 155: cad ploi de shuturi in fund/pasi inapoi, se azvirle cu mult noroi, :x
bantuie tornade cu cai-verzi pe pereti :D, iar grindina niveleaza in continuare circumvolutiunile deja netede :D ale creierashelor.


13-12-2008 15:43:18
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195
Oare Lilith avea menstruatie? Cred ca era nasol pt ea,inca nu se inventasera absorbantele sau tampoanele. Apropo de asta,cred ca voi barbatii nu stiti deosebirea intre unul si celalalt,adica intre absorbant si tampon,asa e?

13-12-2008 23:42:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

alina-buc a scris:

Oare Lilith avea menstruatie? Cred ca era nasol pt ea,inca nu se inventasera absorbantele sau tampoanele. Apropo de asta,cred ca voi barbatii nu stiti deosebirea intre unul si celalalt,adica intre absorbant si tampon,asa e?

Asa-i... ar fi de fapt chiar culmea s-o stiu si p-asta, draga Ono !
Fiindca, practic, as deveni atunci chiar atoatestiutor ! :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-12-2008 00:23:23)


14-12-2008 00:22:44
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
stiu eu stiu eu!!!! absorbantul este femeia pentru ca suge hihihi si tamponul e barbatul pentru ca ajuta dar e cam inutil :D   am zis bine au ba?
HIC!


14-12-2008 06:33:07
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195

evil a scris:

stiu eu stiu eu!!!! absorbantul este femeia pentru ca suge hihihi si tamponul e barbatul pentru ca ajuta dar e cam inutil :D   am zis bine au ba?
HIC!
Raspuns gresit. Absorbantul e femeia care absoarbe ca aspiratorul salariul musteriului. Iar tampon e ceva de la tren,tren in care ii vine femeii ciclul ca sa aibe aproape tamponul. Ha,ha,ha,stai jos, meriti un trei si sa ramai corijent pe viata.

14-12-2008 17:27:15
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Pai o sa ramina cu tamponul...ca trenul cu musteriul pe care-l absorbea a parasit peronul si ea a ramas ca absorbantu'-n ploaie hihihi uda si cu buzele umflate(imbibate)
Nu stau jos! Stau in picioare poate ma "tampax-eaza" si pe mine cineva :P
HIC!


17-12-2008 18:40:14
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195
On topic: oare Lilith nu era mai sanatoasa decat voi,cei care va taiati porcul din ograda? Din ciclul (!!!) : da,cu porcu ce-ai avut (?), va intreb cum puteti sa mancati carnea unui animal pe care il cresteti de mic,care v-a iubit si a avut incredere in voi? Cum puteti sa omorati si dupa aia sa faceti "pomana porcului" ,adica de fapt sa ii dati de pomana pe lumea cealalta tocmai din trupul lui? Incultura si prostia fac casa buna cu rautatea,omul rau e intotdeauna si prost. Iar saracia prosteste omul,il face sa calce pe cadavre. Ma bucur ca traiesc in Bucuresti si nu aud strigatele de groaza ale porcilor taiati in aceasta perioada,si nici nu vad padurile jefuite de brazi. Lasa-ti animalele sa traiasca si nu mai distrugeti padurea,acesta e strigatul meu,dar oare ma aude cineva ?

17-12-2008 19:53:12
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195

evil a scris:

Pai o sa ramina cu tamponul...ca trenul cu musteriul pe care-l absorbea a parasit peronul si ea a ramas ca absorbantu'-n ploaie hihihi uda si cu buzele umflate(imbibate)
Nu stau jos! Stau in picioare poate ma "tampax-eaza" si pe mine cineva :P
HIC!

Ok,stai in picioare,dar sa nu mananci carne si nici sa nu iti aduci in casa un brad natural ! Va pup.


17-12-2008 20:02:23
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

alina-buc a scris:

On topic: oare Lilith nu era mai sanatoasa decat voi,cei care va taiati porcul din ograda? Din ciclul (!!!) : da,cu porcu ce-ai avut (?), va intreb cum puteti sa mancati carnea unui animal pe care il cresteti de mic,care v-a iubit si a avut incredere in voi? Cum puteti sa omorati si dupa aia sa faceti "pomana porcului" ,adica de fapt sa ii dati de pomana pe lumea cealalta tocmai din trupul lui? Incultura si prostia fac casa buna cu rautatea,omul rau e intotdeauna si prost. Iar saracia prosteste omul,il face sa calce pe cadavre. Ma bucur ca traiesc in Bucuresti si nu aud strigatele de groaza ale porcilor taiati in aceasta perioada,si nici nu vad padurile jefuite de brazi. Lasa-ti animalele sa traiasca si nu mai distrugeti padurea,acesta e strigatul meu,dar oare ma aude cineva ?

Da ba, Blondino, ai dreptate, manca-ti-ash gura.
Tot la fel ie si cu muieretu' : le iubim, le ingrijim, cand ne imbatam le cumparam si flori, le dam bani de coafor, le cumparam matasuri, cizme cat salariu pe economie, ca la o adica sa ne bagam pwla-n iele.
Treaba-i asta ?


17-12-2008 20:07:07
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195

PeterPan 63 a scris:


alina-buc a scris:

On topic: oare Lilith nu era mai sanatoasa decat voi,cei care va taiati porcul din ograda? Din ciclul (!!!) : da,cu porcu ce-ai avut (?), va intreb cum puteti sa mancati carnea unui animal pe care il cresteti de mic,care v-a iubit si a avut incredere in voi? Cum puteti sa omorati si dupa aia sa faceti "pomana porcului" ,adica de fapt sa ii dati de pomana pe lumea cealalta tocmai din trupul lui? Incultura si prostia fac casa buna cu rautatea,omul rau e intotdeauna si prost. Iar saracia prosteste omul,il face sa calce pe cadavre. Ma bucur ca traiesc in Bucuresti si nu aud strigatele de groaza ale porcilor taiati in aceasta perioada,si nici nu vad padurile jefuite de brazi. Lasa-ti animalele sa traiasca si nu mai distrugeti padurea,acesta e strigatul meu,dar oare ma aude cineva ?

Da ba, Blondino, ai dreptate, manca-ti-ash gura.
Tot la fel ie si cu muieretu' : le iubim, le ingrijim, cand ne imbatam le cumparam si flori, le dam bani de coafor, le cumparam matasuri, cizme cat salariu pe economie, ca la o adica sa ne bagam pwla-n iele.
Treaba-i asta ?
Pai chiar se zice ca barbatii alearga dupa femei iar cand le prind isi baga p ,,, in ele. Ma bucur sa te vad din nou pe aici,pe unde ai tot tras chiulul,tu chiar vrei sa te las repetent din cauza absentelor? Ei bine,am sa trec cu vederea chiulul tau daca te alaturi luptei mele pentru a face oamenii sa nu mai manance carne si sa nu mai taie padurea. Ce zici,ne-ar asculta cineva sau vom fii considerati smintiti?

17-12-2008 20:14:19
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Cauza ta e frumoasa nimic de zis...insa imi amintesc de sotul meu D-zeu sa-l ierte careia ii placeau ce-i drept legumele,vara...insa el avea o vorba iarna..."cea mai buna leguma e...porcul..=D=D

17-12-2008 20:24:59
   
alina-buc
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-10-2008
Mesaje: 195

tasha 1951 a scris:

Cauza ta e frumoasa nimic de zis...insa imi amintesc de sotul meu D-zeu sa-l ierte careia ii placeau ce-i drept legumele,vara...insa el avea o vorba iarna..."cea mai buna leguma e...porcul..=D=D

Ai idee cata boala bagati in voi,cei care mancati carne? Cate toxine si cat rau va faceti? Esti o femeie inteligenta,cauta te rog pe internet medici care vorbesc de raul facut de consumul de carne,si citeste in cartea "Studiul China" cum exista interese ca oamenii sa se imbolnaveasca consumand mancare nesanatoasa. Doctorul Stroescu a tot spus asta la tv,dar unii il considera ciudat,dar el stie ce spune,e foarte documentat. Cauta pe net emisiunile in care a aparut medicul Virgil Stroescu si asculta ce are de spus,vei avea numai de castigat.


17-12-2008 22:11:51
   
Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8    
Mergeti la