Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Sex / Cadou pentru el...    
Autor
Mesaje Pagini: 1
Catal1na
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-04-2008
Mesaje: 1
Saptamana viitoare este ziua prietenului meu si as vrea sa ii fac un cadou special, ceva ce ii as vrea sa ii placa foarte mult. Acum cateva luni m-am uitat cu el pe internet intamplator, la niste lenjerii sexy, foarte provocatoare tre sa spun si mi-a zis ca i-ar placea sa ma vada odata imbracata in asa ceva. Insa am lasat-o balta atunci, imi placea ideea dar consideram ca nu m-as simti chiar in largu meu, era putin cam mult pentru mine, cel putin asa consideram eu fiind putin mai pudica.
Acum insa, parca m-am mai obisnuit cu idee, ne-am cunoscut si mai bine, s-au schimbat cateva lucruri si relatia noastra si pot spune ca ma simt mai in largul meu cand vine vorba de viata noastra sexuala si parca as incerca...dar nu stiu cum ar reactiona el, stiindu-ma mai cumite, cel putin asa cred eu, ca fac parte din fetele care nu sunt asa expresive si in largul lor sa faca orice in pat.  Totusi as incerca, m-am uitat pe internet si am gasit ceva, mai romantic ca sa spun asa. Vreau totusi cateva pareri inainte sa imi iau inima in dinti, inca nu ma simt 100% in largul meu cu aceasta chestie, iar o reactie improprie din partea lui m-ar demoraliza. Eu am ales asa ceva http://www.127.0.0.1/shop--articole-imb ... s-507.html mi s-a parut ok, imi place foarte mult si este destul de romantica zic eu, insa am ceva emotii. As vrea cateva sfaturi din partea voastra, a mai facut cineva o astfel de surpriza, ce ar trebui facut...cum a decurs?
Va multumesc mult si astept cu nerabdare rasp vostru.

Ultima modificare facuta de Catal1na (01-04-2008 18:59:25)


01-04-2008 18:27:09
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140
iubita...nu cred ca exista barbat normal caruia sa nu-i placa sa-si vada partenera intr-o tinuta sexi...si aici nu ma refer numai la lenjerie...asa ca incearca...dar,principalul este sa fi tu dezinhibata!!
Catal1na a scris:

Saptamana viitoare este ziua prietenului meu si as vrea sa ii fac un cadou special, ceva ce ii as vrea sa ii placa foarte mult. Acum cateva luni m-am uitat cu el pe internet intamplator, la niste lenjerii sexy, foarte provocatoare tre sa spun si mi-a zis ca i-ar placea sa ma vada odata imbracata in asa ceva. Insa am lasat-o balta atunci, imi placea ideea dar consideram ca nu m-as simti chiar in largu meu, era putin cam mult pentru mine, cel putin asa consideram eu fiind putin mai pudica.
Acum insa, parca m-am mai obisnuit cu idee, ne-am cunoscut si mai bine, s-au schimbat cateva lucruri si relatia noastra si pot spune ca ma simt mai in largul meu cand vine vorba de viata noastra sexuala si parca as incerca...dar nu stiu cum ar reactiona el, stiindu-ma mai cumite, cel putin asa cred eu, ca fac parte din fetele care nu sunt asa expresive si in largul lor sa faca orice in pat.  Totusi as incerca, m-am uitat pe internet si am gasit ceva, mai romantic ca sa spun asa. Vreau totusi cateva pareri inainte sa imi iau inima in dinti, inca nu ma simt 100% in largul meu cu aceasta chestie, iar o reactie improprie din partea lui m-ar demoraliza. Eu am ales asa ceva http://www.127.0.0.1/shop--articole-imb ... s-507.html mi s-a parut ok, imi place foarte mult si este destul de romantica zic eu, insa am ceva emotii. As vrea cateva sfaturi din partea voastra, a mai facut cineva o astfel de surpriza, ce ar trebui facut...cum a decurs?
Va multumesc mult si astept cu nerabdare rasp vostru.


Ultima modificare facuta de chrisdrag (01-04-2008 18:54:30)


01-04-2008 18:53:10
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Din câte văd eu, cadoul pentru el este... ceva ce îţi iei ţie. :) Chiar îmbrăcat în ambalajul "îmi iau astea pentru el", tot ţie ţi le iei de fapt.

01-04-2008 19:23:11
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Conform principiului echitatii feminine unanim recunoscute,ce este al lui este si al meu,ce este al meu...chiar trebuie sa fie de  valoare(cind imi cumpara)

02-04-2008 02:02:54
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ai incercat sa-i pui pasarica pe bot ?....ia sa vezi ce surpriza o sa aiba sau cine shtie ....moare bietul barbat asfixiat !
Catal1na a scris:

Saptamana viitoare este ziua prietenului meu si as vrea sa ii fac un cadou special, ceva ce ii as vrea sa ii placa foarte mult. Acum cateva luni m-am uitat cu el pe internet intamplator, la niste lenjerii sexy, foarte provocatoare tre sa spun si mi-a zis ca i-ar placea sa ma vada odata imbracata in asa ceva. Insa am lasat-o balta atunci, imi placea ideea dar consideram ca nu m-as simti chiar in largu meu, era putin cam mult pentru mine, cel putin asa consideram eu fiind putin mai pudica.
Acum insa, parca m-am mai obisnuit cu idee, ne-am cunoscut si mai bine, s-au schimbat cateva lucruri si relatia noastra si pot spune ca ma simt mai in largul meu cand vine vorba de viata noastra sexuala si parca as incerca...dar nu stiu cum ar reactiona el, stiindu-ma mai cumite, cel putin asa cred eu, ca fac parte din fetele care nu sunt asa expresive si in largul lor sa faca orice in pat.  Totusi as incerca, m-am uitat pe internet si am gasit ceva, mai romantic ca sa spun asa. Vreau totusi cateva pareri inainte sa imi iau inima in dinti, inca nu ma simt 100% in largul meu cu aceasta chestie, iar o reactie improprie din partea lui m-ar demoraliza. Eu am ales asa ceva http://www.127.0.0.1/shop--articole-imb ... s-507.html mi s-a parut ok, imi place foarte mult si este destul de romantica zic eu, insa am ceva emotii. As vrea cateva sfaturi din partea voastra, a mai facut cineva o astfel de surpriza, ce ar trebui facut...cum a decurs?
Va multumesc mult si astept cu nerabdare rasp vostru.


02-04-2008 02:15:10
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Catal1na a scris:

Saptamana viitoare este ziua prietenului meu si as vrea sa ii fac un cadou special, ceva ce ii as vrea sa ii placa foarte mult. Acum cateva luni m-am uitat cu el pe internet intamplator, la niste lenjerii sexy, foarte provocatoare tre sa spun si mi-a zis ca i-ar placea sa ma vada odata imbracata in asa ceva. Insa am lasat-o balta atunci, imi placea ideea dar consideram ca nu m-as simti chiar in largu meu, era putin cam mult pentru mine, cel putin asa consideram eu fiind putin mai pudica.
Acum insa, parca m-am mai obisnuit cu idee, ne-am cunoscut si mai bine, s-au schimbat cateva lucruri si relatia noastra si pot spune ca ma simt mai in largul meu cand vine vorba de viata noastra sexuala si parca as incerca...dar nu stiu cum ar reactiona el, stiindu-ma mai cumite, cel putin asa cred eu, ca fac parte din fetele care nu sunt asa expresive si in largul lor sa faca orice in pat.  Totusi as incerca, m-am uitat pe internet si am gasit ceva, mai romantic ca sa spun asa. Vreau totusi cateva pareri inainte sa imi iau inima in dinti, inca nu ma simt 100% in largul meu cu aceasta chestie, iar o reactie improprie din partea lui m-ar demoraliza. Eu am ales asa ceva http://www.127.0.0.1/shop--articole-imb ... s-507.html mi s-a parut ok, imi place foarte mult si este destul de romantica zic eu, insa am ceva emotii. As vrea cateva sfaturi din partea voastra, a mai facut cineva o astfel de surpriza, ce ar trebui facut...cum a decurs? Va multumesc mult si astept cu nerabdare rasp vostru.


...asta seara sint in spiritul lui ppan... el e in delta sa-si petreaca summitul acolo... asa ca, fato, inainte sa fi postat reclama asta timpa, te gindisi f'un moment - in caz ca esti practicanta a acestui sport - :D:D ca poate noi, cei de aici avem IQ-ul mai mare decit ai tu circumferinta taliei? Te dadura afara dă la f'un glossy magazine d'ala in care redactorite imbecile se adreseaza cititoarelor (cititorii lor sint mai prosti decit ai nostri, vorba catavencilor) cu astfel de textulete ieftioare? Esti pă contract cu ebaiul de pa matrimoniale? Asa, ca de final - sper ca ai inteles ca ai finit-o p-aici, nu? - nu esti tu suficient de nerabdatoare sa astepti raspunsul nostru (vaz ca unii tipi mai slabi de neuroni sau poate de hormoni, cine stie? au pus botul la templetul tau) fata de energia cu care pot eu sa-ti scuip o replica... fute-o prin alte saituri, e un must al sezonului :D:D


02-04-2008 02:57:36
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hooooooooo crezi ca merita sa te enervezi atat ?....era mai simplu un :hai siktir ! hihihi
SandieShaw a scris:


Catal1na a scris:

Saptamana viitoare este ziua prietenului meu si as vrea sa ii fac un cadou special, ceva ce ii as vrea sa ii placa foarte mult. Acum cateva luni m-am uitat cu el pe internet intamplator, la niste lenjerii sexy, foarte provocatoare tre sa spun si mi-a zis ca i-ar placea sa ma vada odata imbracata in asa ceva. Insa am lasat-o balta atunci, imi placea ideea dar consideram ca nu m-as simti chiar in largu meu, era putin cam mult pentru mine, cel putin asa consideram eu fiind putin mai pudica.
Acum insa, parca m-am mai obisnuit cu idee, ne-am cunoscut si mai bine, s-au schimbat cateva lucruri si relatia noastra si pot spune ca ma simt mai in largul meu cand vine vorba de viata noastra sexuala si parca as incerca...dar nu stiu cum ar reactiona el, stiindu-ma mai cumite, cel putin asa cred eu, ca fac parte din fetele care nu sunt asa expresive si in largul lor sa faca orice in pat.  Totusi as incerca, m-am uitat pe internet si am gasit ceva, mai romantic ca sa spun asa. Vreau totusi cateva pareri inainte sa imi iau inima in dinti, inca nu ma simt 100% in largul meu cu aceasta chestie, iar o reactie improprie din partea lui m-ar demoraliza. Eu am ales asa ceva http://www.127.0.0.1/shop--articole-imb ... s-507.html mi s-a parut ok, imi place foarte mult si este destul de romantica zic eu, insa am ceva emotii. As vrea cateva sfaturi din partea voastra, a mai facut cineva o astfel de surpriza, ce ar trebui facut...cum a decurs? Va multumesc mult si astept cu nerabdare rasp vostru.


...asta seara sint in spiritul lui ppan... el e in delta sa-si petreaca summitul acolo... asa ca, fato, inainte sa fi postat reclama asta timpa, te gindisi f'un moment - in caz ca esti practicanta a acestui sport - :D:D ca poate noi, cei de aici avem IQ-ul mai mare decit ai tu circumferinta taliei? Te dadura afara dă la f'un glossy magazine d'ala in care redactorite imbecile se adreseaza cititoarelor (cititorii lor sint mai prosti decit ai nostri, vorba catavencilor) cu astfel de textulete ieftioare? Esti pă contract cu ebaiul de pa matrimoniale? Asa, ca de final - sper ca ai inteles ca ai finit-o p-aici, nu? - nu esti tu suficient de nerabdatoare sa astepti raspunsul nostru (vaz ca unii tipi mai slabi de neuroni sau poate de hormoni, cine stie? au pus botul la templetul tau) fata de energia cu care pot eu sa-ti scuip o replica... fute-o prin alte saituri, e un must al sezonului :D:D


02-04-2008 03:12:10
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
da, ce sa fac, m-am enervat... accept greseli de gramatica, inghit neghiobii stilistice, improprietatea termenilor, dar inghititul posturilor prefabricate ma gidila pe creier...

02-04-2008 03:17:48
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hmmmmm atunci nu te poate ajuta decat :
1. extraveral
2.napoton
3.batbatzi
4. sau 1 kil de votca te imbetzi bine shi uitzi de proshti !

:)


02-04-2008 03:22:50
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Amin, ma chere! :D

Auzi tu: "Cum a decurs?... Ce ar trebui facut?!" :x O lobotomie totala, Cacatal1na draga!

P.S. Merge si-un "sictir" :D (fiindca tot am de gind sa ramin Xtrem inca vreo mie de postari).


02-04-2008 03:24:40
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

Hmmmmm atunci nu te poate ajuta decat :
1. extraveral
2.napoton
3.batbatzi
4. sau 1 kil de votca te imbetzi bine shi uitzi de proshti !

:)


pentru 3.: stii sa faci masaj?:D:D


02-04-2008 03:26:34
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
iar la napotonul tau, eu replic: ba boldocolin :D:D (de unde stii de nomenclatorul farmaceutic iesit de mult din uz?)

02-04-2008 03:28:05
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
shtiu !.......masaj "telectual :D
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hmmmmm atunci nu te poate ajuta decat :
1. extraveral
2.napoton
3.batbatzi
4. sau 1 kil de votca te imbetzi bine shi uitzi de proshti !

:)


pentru 3.: stii sa faci masaj?:D:D


02-04-2008 03:28:07
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
odihnesc shi spal creiere ......:)
CIUDATUL SA a scris:

shtiu !.......masaj "telectual :D
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hmmmmm atunci nu te poate ajuta decat :
1. extraveral
2.napoton
3.batbatzi
4. sau 1 kil de votca te imbetzi bine shi uitzi de proshti !

:)


pentru 3.: stii sa faci masaj?:D:D


02-04-2008 03:28:55
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

shtiu !.......masaj "telectual :D
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hmmmmm atunci nu te poate ajuta decat :
1. extraveral
2.napoton
3.batbatzi
4. sau 1 kil de votca te imbetzi bine shi uitzi de proshti !

:)


pentru 3.: stii sa faci masaj?:D:D


ba.... sint eu suficient de telectuala... barem la terapia asta asistata sa am parte de barbat "adevarat", ce zici? :D:D


02-04-2008 03:31:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Adevarat am fost o data acum mi-s doar un boshorog !....ia vezi la cumatrul Xtremul ......

02-04-2008 03:35:02
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Mai Cata si daca vrei sa-i faci doar o surpriza prietenului tau de ce mai cauti barbat (vezi profil)sau urmeaza si a doua ...pentru oarece eventualitate ca ii plac surprizele

04-04-2008 01:08:47
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
nada

Ultima modificare facuta de SandieShaw (06-04-2008 22:12:56)


06-04-2008 22:05:34
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nexam crap sa-nghita nada !  :D
SandieShaw a scris:

nada


06-04-2008 22:18:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

Nexam crap sa-nghita nada !  :D
SandieShaw a scris:

nada

Dar poate un biban?;)
=D


06-04-2008 22:21:24
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140
se putea sa nu va bagati voi nasu' si aici??!!!:x =D

07-04-2008 04:54:13
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ufff, mai baiete, de ce n-ai spus asa de la inceput...cu mare drag ti-am fi lasat topicul tie si demisionarei de la "femeia", "ce mincam azi" "unica", "avantaje" "lumea futaiului" sau alte reviste de specialitate...

07-04-2008 20:04:33
   
?? stardust_cor
Cont Sters

Inregistat: 14-04-2008
Mesaje: 15
saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?

15-04-2008 00:08:25
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Ciudatule cred ca trebuie sa intervii neaparat cu un comentariu,las face eu dar o sa-mi sara iarasi forumul in cap
stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


15-04-2008 01:01:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Hai  ca ma sacrific eu: :D PARTZ !!!


15-04-2008 01:35:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Stai c-ai reusit chiar sa ma inervezi, tanti !!! :x
Fiindca mentalitatea ta (si a altor cotzohirle de-acelasi calibru) e contorsionata de-a dreptul.

Cine 'reaku va credeti deci, parashutelor, de va considerati indreptatite sa faceti "cadouri" (fiintze umane in definitiv) ciumpalacilor vostri, eiii???
Ori, si mai precis: cine (si mai ales din ce motive ? :rolleyes:) credeti voi, shteoarfe de 2 ROL, s-ar simti obligat/a (moca, normal, fiindca notiunea de "cadou" asta implica) sa satisfaca hatirurile retadatilor vostri ??? :D

:D Xtremista postare, nu ?! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-04-2008 01:47:23)


15-04-2008 01:44:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
hoho voinicii mei hoprea ca am fost plecat .peste mari shi tzari ......haida ca ma intors ! ...deci unde trebuie sa trag partzul ?.....aici ?

PARTZ !


15-04-2008 01:48:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
mersi Xtremule ca mi-ai tzinut locul ! hihihi
CIUDATUL SA a scris:

hoho voinicii mei hoprea ca am fost plecat .peste mari shi tzari ......haida ca ma intors ! ...deci unde trebuie sa trag partzul ?.....aici ?

PARTZ !


15-04-2008 01:49:34
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
bagacioaso !
SandieShaw a scris:

ufff, mai baiete, de ce n-ai spus asa de la inceput...cu mare drag ti-am fi lasat topicul tie si demisionarei de la "femeia", "ce mincam azi" "unica", "avantaje" "lumea futaiului" sau alte reviste de specialitate...


15-04-2008 01:52:41
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

bagacioaso !
SandieShaw a scris:

ufff, mai baiete, de ce n-ai spus asa de la inceput...cu mare drag ti-am fi lasat topicul tie si demisionarei de la "femeia", "ce mincam azi" "unica", "avantaje" "lumea futaiului" sau alte reviste de specialitate...


cine spune ala e!!!:D:D


15-04-2008 02:05:12
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:


stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Stai c-ai reusit chiar sa ma inervezi, tanti !!! :x
Fiindca mentalitatea ta (si a altor cotzohirle de-acelasi calibru) e contorsionata de-a dreptul.

Cine 'reaku va credeti deci, parashutelor, de va considerati indreptatite sa faceti "cadouri" (fiintze umane in definitiv) ciumpalacilor vostri, eiii???
Ori, si mai precis: cine (si mai ales din ce motive ? :rolleyes:) credeti voi, shteoarfe de 2 ROL, s-ar simti obligat/a (moca, normal, fiindca notiunea de "cadou" asta implica) sa satisfaca hatirurile retadatilor vostri ??? :D

:D Xtremista postare, nu ?! ;)


youpiiii!!!!... yes, yes, yes...asa, asa, mai tare, mai adinc, mai repede.... hoooaaaahh...  mai bine vad When Harry met Sally... cora...mai bine da-i un DVD


15-04-2008 02:06:59
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
woooooooow ce orgii p-acilea ...deh a venit primavara ! hihihi

15-04-2008 02:25:25
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:


stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Stai c-ai reusit chiar sa ma inervezi, tanti !!! :x
Fiindca mentalitatea ta (si a altor cotzohirle de-acelasi calibru) e contorsionata de-a dreptul.

Cine 'reaku va credeti deci, parashutelor, de va considerati indreptatite sa faceti "cadouri" (fiintze umane in definitiv) ciumpalacilor vostri, eiii???
Ori, si mai precis: cine (si mai ales din ce motive ? :rolleyes:) credeti voi, shteoarfe de 2 ROL, s-ar simti obligat/a (moca, normal, fiindca notiunea de "cadou" asta implica) sa satisfaca hatirurile retadatilor vostri ??? :D

:D Xtremista postare, nu ?! ;)


Da, si aiurea, pentru ca femeia intreba daca e cineva interesata, nu lua pe nimeni cu japca. ...Nu poti sa stii ca nu e nimeni interesata, nu? :) Nu ati vazut cati "sclavi sexuali" declarati exista? :D


15-04-2008 03:01:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Oooooooooooooo acest raspuns necesita un mare PARTZ !!!!!!
spuneti-mi Aly a scris:


Xtremul a scris:


stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Stai c-ai reusit chiar sa ma inervezi, tanti !!! :x
Fiindca mentalitatea ta (si a altor cotzohirle de-acelasi calibru) e contorsionata de-a dreptul.

Cine 'reaku va credeti deci, parashutelor, de va considerati indreptatite sa faceti "cadouri" (fiintze umane in definitiv) ciumpalacilor vostri, eiii???
Ori, si mai precis: cine (si mai ales din ce motive ? :rolleyes:) credeti voi, shteoarfe de 2 ROL, s-ar simti obligat/a (moca, normal, fiindca notiunea de "cadou" asta implica) sa satisfaca hatirurile retadatilor vostri ??? :D

:D Xtremista postare, nu ?! ;)


Da, si aiurea, pentru ca femeia intreba daca e cineva interesata, nu lua pe nimeni cu japca. ...Nu poti sa stii ca nu e nimeni interesata, nu? :) Nu ati vazut cati "sclavi sexuali" declarati exista? :D


15-04-2008 03:10:43
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

CIUDATUL SA a scris:

Oooooooooooooo acest raspuns necesita un mare PARTZ !!!!!!


Sir Ciudy, parerea mea e ca ai inceput sa te imputi si ca partzurile astea sunt pura diversiune. :D


15-04-2008 03:26:51
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Aducem un deo-spray de interior?;)
=D=D
Aerisim ?...sau cum facem?
Pina va hotariti voi deschidem larg ferestrele...afara e soare,cald frumos...


15-04-2008 10:56:24
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
M-as fi bagat eu cu conditia sa sa stati amundoi capra,nu as fi un discriminator,dar ai pus chestia aia cu ,,tipa,,...zic pas
stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


15-04-2008 12:45:49
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

tasha 1951 a scris:

Aducem un deo-spray de interior?;)
=D=D
Aerisim ?...sau cum facem?
Pina va hotariti voi deschidem larg ferestrele...afara e soare,cald frumos...


dar tu de unde postezi, Tasha cherie?... azi a fost o zi total pe dos decit e la tine pesemne


15-04-2008 23:56:25
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Din Insulele Balneare :D:D cred...

16-04-2008 00:21:28
   
?? stardust_cor
Cont Sters

Inregistat: 14-04-2008
Mesaje: 15
dupa cum se vede....nu ai fantezii si nici gand de a-ti implini una. mi-e mila de tine si de parsoana care ar ajunge cu tine in pat. esti gol de-a dreptul. dar daca nu ar fi cei ca tine , noi cei care avem dorinte si pe deasupra ni le mai si indeplinim , nu ne-am mai simti atat de impliniti. te pup dulce! P.S. pun pariu ca esti genul care crede ca nevasta-sa este o cu..a daca ti-o suge......dar tu te duci regulat la prostituate pentru ca iti place sa ti se....suga.
Xtremul a scris:


stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Stai c-ai reusit chiar sa ma inervezi, tanti !!! :x
Fiindca mentalitatea ta (si a altor cotzohirle de-acelasi calibru) e contorsionata de-a dreptul.

Cine 'reaku va credeti deci, parashutelor, de va considerati indreptatite sa faceti "cadouri" (fiintze umane in definitiv) ciumpalacilor vostri, eiii???
Ori, si mai precis: cine (si mai ales din ce motive ? :rolleyes:) credeti voi, shteoarfe de 2 ROL, s-ar simti obligat/a (moca, normal, fiindca notiunea de "cadou" asta implica) sa satisfaca hatirurile retadatilor vostri ??? :D

:D Xtremista postare, nu ?! ;)


Ultima modificare facuta de stardust_cor (17-04-2008 00:23:27)


17-04-2008 00:22:15
   
?? stardust_cor
Cont Sters

Inregistat: 14-04-2008
Mesaje: 15
sacrificiul pun pariu ca ar fi din partea mea. si nu ma sacrific pentru nimic in lume . si da .... mai bine tragi un partz decat sa mai comentezi . cel putin .... asta e natural.
Xtremul a scris:


stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Hai  ca ma sacrific eu: :D PARTZ !!!


17-04-2008 00:30:09
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Miine este ultima mea zi pe aici,fac o pauzica de citeva luni si mai vb dupa aia,dar mai cor praf de stea sa imi spui cum a fost cu sacrificiul,stai linistita ...sintem de-ai nostri,nu spunem la nimeni,numai zine

17-04-2008 16:32:02
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
eu propun sa se infiinteze un club al celor cu PIRTZ
propun si sa se numeasca  clubul PIRTZ-o-pompistilor

Ultima modificare facuta de evil (11-05-2008 22:01:30)


11-05-2008 22:00:55
   
?? joe tex
Cont Sters

Inregistat: 12-08-2007
Mesaje: 3

SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hmmmmm atunci nu te poate ajuta decat :
1. extraveral
2.napoton
3.batbatzi
4. sau 1 kil de votca te imbetzi bine shi uitzi de proshti !

:)


pentru 3.: stii sa faci masaj?:D:D


bineinteles: masaj sexual chinezesc...


13-07-2008 14:19:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

stardust_cor a scris:

dupa cum se vede....nu ai fantezii si nici gand de a-ti implini una. mi-e mila de tine si de parsoana care ar ajunge cu tine in pat. esti gol de-a dreptul. dar daca nu ar fi cei ca tine , noi cei care avem dorinte si pe deasupra ni le mai si indeplinim , nu ne-am mai simti atat de impliniti. te pup dulce! P.S. pun pariu ca esti genul care crede ca nevasta-sa este o cu..a daca ti-o suge......dar tu te duci regulat la prostituate pentru ca iti place sa ti se....suga.
Xtremul a scris:


stardust_cor a scris:

saptamana asta este ziua mea si as vrea sa ii fac lui un cadou.....este vreo tipa interesata sa fie cadoul lui......si al meu?


Stai c-ai reusit chiar sa ma inervezi, tanti !!! :x
Fiindca mentalitatea ta (si a altor cotzohirle de-acelasi calibru) e contorsionata de-a dreptul.

Cine 'reaku va credeti deci, parashutelor, de va considerati indreptatite sa faceti "cadouri" (fiintze umane in definitiv) ciumpalacilor vostri, eiii???
Ori, si mai precis: cine (si mai ales din ce motive ? :rolleyes:) credeti voi, shteoarfe de 2 ROL, s-ar simti obligat/a (moca, normal, fiindca notiunea de "cadou" asta implica) sa satisfaca hatirurile retadatilor vostri ??? :D

:D Xtremista postare, nu ?! ;)

hehehe... chiar neglijasem replica ta ocupat fiind cu alte alea, stardust cor !!!
Normal, ar trebui sa te ignor sau cel mult sa-ti urez doar sa-mi sugi ciorapii :D:D (daca tot presupui ca am placeri d-astea...dar de fapt in acelasi timp SI CA N-AM... fantezii :rolleyes: :D), da'uite ca azi am chef de vorba si-n plus vazind ca esti amica virtuala cu cumatrul moebius o sa fac un pic de small-talk cu tine. ;)

Da'de fapt te las cu oximoroanele tale sanatoasa, cocoana, nu meriti nici macar pierderea asta de timp. :D

P.S. (bis) PARTZ ! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-07-2008 15:03:32)


13-07-2008 14:57:54
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
PARTZ .........

13-07-2008 15:08:40
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:


stardust_cor a scris:

dupa cum se vede....nu ai fantezii si nici gand de a-ti implini una. mi-e mila de tine si de parsoana care ar ajunge cu tine in pat. esti gol de-a dreptul. dar daca nu ar fi cei ca tine , noi cei care avem dorinte si pe deasupra ni le mai si indeplinim , nu ne-am mai simti atat de impliniti. te pup dulce! P.S. pun pariu ca esti genul care crede ca nevasta-sa este o cu..a daca ti-o suge......dar tu te duci regulat la prostituate pentru ca iti place sa ti se....suga.
Xtremul a scris:



Stai c-ai reusit chiar sa ma inervezi, tanti !!! :x
Fiindca mentalitatea ta (si a altor cotzohirle de-acelasi calibru) e contorsionata de-a dreptul.

Cine 'reaku va credeti deci, parashutelor, de va considerati indreptatite sa faceti "cadouri" (fiintze umane in definitiv) ciumpalacilor vostri, eiii???
Ori, si mai precis: cine (si mai ales din ce motive ? :rolleyes:) credeti voi, shteoarfe de 2 ROL, s-ar simti obligat/a (moca, normal, fiindca notiunea de "cadou" asta implica) sa satisfaca hatirurile retadatilor vostri ??? :D

:D Xtremista postare, nu ?! ;)

hehehe... chiar neglijasem replica ta ocupat fiind cu alte alea, stardust cor !!!
Normal, ar trebui sa te ignor sau cel mult sa-ti urez doar sa-mi sugi ciorapii :D:D (daca tot presupui ca am placeri d-astea...dar de fapt in acelasi timp SI CA N-AM... fantezii :rolleyes: :D), da'uite ca azi am chef de vorba si-n plus vazind ca esti amica virtuala cu cumatrul moebius o sa fac un pic de small-talk cu tine. ;)

Da'de fapt te las cu oximoroanele tale sanatoasa, cocoana, nu meriti nici macar pierderea asta de timp. :D

P.S. (bis) PARTZ ! :D:D

Ca lumea small-talk-ul...=)


15-07-2008 17:54:52
   
Pagini: 1    
Mergeti la