Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Topul agramatismului care este :)    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 10 11 12 13
?? Alexa Ioana
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2010
Mesaje: 7

Lake a scris:


titmouse a scris:

"Nu ma supraestima , draga Titmouse!" in traducere libera ar suna cam asa :" Nu-ti forta norocul , Titmouse !!" .
Bine . Spun tot adevarul .
Adevarul este ca Lake nu se enerveaza niciodata pentru ca deci el este senin , calm , cumpatat , cald , rabdator , prietenos .

Dar Lake , ce pot sa fac daca mi-e ciuda pe tine ? E peste puterile mele sa ma abtin . Ca-n timp ce tu sbooori spre sferele celeste eu ma zbat neputincioasa si nemernica-n genune ! Si cu nervii mei cu tot !


Sunt om şi eu, dragă Titmouse. :) Ca atare, uneori mă enervez, uneori nu am răbdare, uneori sunt "rău şi-al dracului"... de-asta spun să nu mă supraestimezi. :)



Exista perfectiune?


15-04-2010 20:30:04
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Da ! MOARTEA ! Cu "M" de la Matrimoniale .

Ultima modificare facuta de marianmandache (15-04-2010 21:13:27)


15-04-2010 21:09:16
   
?? Alexa Ioana
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2010
Mesaje: 7
De unde stii?...ai vazut-o?;)

15-04-2010 21:35:39
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Alexa Ioana a scris:


Exista perfectiune?


Pe acest topic, intrebarea ta e o impietate... aici sint deconspirati cei "perfect" ignoranti :D:D


15-04-2010 22:06:42
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Eu cred că orice lucru este perfect, câtă vreme ne raportăm la esenţa sa. Când încercăm să îl caracterizăm, să îl categorisim, automat găsim imperfecţiuni, pentru că ideea de imperfecţiune presupune a raporta ceva la altceva.

16-04-2010 07:30:07
   
?? Alexa Ioana
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2010
Mesaje: 7

Lake a scris:

Eu cred că orice lucru este perfect, câtă vreme ne raportăm la esenţa sa. Când încercăm să îl caracterizăm, să îl categorisim, automat găsim imperfecţiuni, pentru că ideea de imperfecţiune presupune a raporta ceva la altceva.


Mda...la esenta sa..de unde stii ca nu te inseli si-n ce priveste esenta, unui lucru sau situatii. Explica un pic mai mult, te rog.
O zi frumoasa tuturor. ;))


16-04-2010 08:00:11
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Perceperea esenţei este o comuniune care se află dincolo de procesul raţional şi de fluctuaţiile sentimentelor; astfel, îndoiala nu are cum să apară, deoarece ea ţine de raţiune şi/sau de sentimente.

16-04-2010 21:58:50
   
?? Alexa Ioana
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2010
Mesaje: 18

Lake a scris:

Perceperea esenţei este o comuniune care se află dincolo de procesul raţional şi de fluctuaţiile sentimentelor; astfel, îndoiala nu are cum să apară, deoarece ea ţine de raţiune şi/sau de sentimente.


Complicat...si totusi, atunci perceptia cum se mai produce daca perceptia esentei, e dincolo de procesul rational? Perceptia e in functie de capacitatile rationale ale fiecaruia. (=


17-04-2010 10:12:36
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

Alexa Ioana a scris:


Lake a scris:

Perceperea esenţei este o comuniune care se află dincolo de procesul raţional şi de fluctuaţiile sentimentelor; astfel, îndoiala nu are cum să apară, deoarece ea ţine de raţiune şi/sau de sentimente.


Complicat...si totusi, atunci perceptia cum se mai produce daca perceptia esentei, e dincolo de procesul rational? Perceptia e in functie de capacitatile rationale ale fiecaruia. (=



...Hmmm, eu as zice ca perceptia tine mai degraba de simturi (care recepteaza informatia ...hai sa nu-i spunem pura, ci bruta). Rationalul intervine doar in faza de prelucrare/interpretare a acestei informatii, etapa in cadrul careia sistemul propriu de valori implica automat (si) subiectivism.

Ultima modificare facuta de traven (17-04-2010 10:40:43)


17-04-2010 10:28:13
   
?? Alexa andra
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2010
Mesaje: 18

traven a scris:


Alexa Ioana a scris:


Lake a scris:

Perceperea esenţei este o comuniune care se află dincolo de procesul raţional şi de fluctuaţiile sentimentelor; astfel, îndoiala nu are cum să apară, deoarece ea ţine de raţiune şi/sau de sentimente.


Complicat...si totusi, atunci perceptia cum se mai produce daca perceptia esentei, e dincolo de procesul rational? Perceptia e in functie de capacitatile rationale ale fiecaruia. (=



...Hmmm, eu as zice ca perceptia tine mai degraba de simturi (care recepteaza informatia ...hai sa nu-i spunem pura, ci bruta). Rationalul intervine doar in faza de prelucrare/interpretare a acestei informatii, etapa in cadrul careia sistemul propriu de valori implica automat (si) subiectivism.



Da sau asa, sau si asa..dar uite alta intrbare, imi vine dupa ce am recitit, postarile voastre...."perceperea esentei este o comuniune"..comuniune cu ce? sau cu cine..etc?..oricum clar, e nevoie ori de simt ori de rational ;) :D


17-04-2010 15:13:37
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Andra tata, lasa tineretul sa discute intre ei . La anii tai ,ca de altfel si ai mei ,trbuie sa punem intrebari de genul : Unde ai loc de veci ? Haine noi de drum avem ?Cine sa verse apa de 6 saptamani ?
Te bagi si tu intre ei ....


17-04-2010 16:35:24
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Raţiunea şi sentimentele cuprind doar un "spaţiu" limitat, dincolo de care se mai află destul. Dar nu pot exprima în cuvinte (care ţin de raţiune), ceva care se află dincolo de raţiune. E ceva care doar se poate trăi şi care, odată trăit, va desluşi şi ce înseamnă acea "comuniune".

17-04-2010 16:52:36
   
?? Alexa andra
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2010
Mesaje: 18

marianmandache a scris:

Andra tata, lasa tineretul sa discute intre ei . La anii tai ,ca de altfel si ai mei ,trbuie sa punem intrebari de genul : Unde ai loc de veci ? Haine noi de drum avem ?Cine sa verse apa de 6 saptamani ?
Te bagi si tu intre ei ....


Ai dreptate, Marian maica..daca taceam filozof ramanean :D..sau avand in vedere varsta noastra, care da in mintea copiilor, "gura copilului adevar garieste". Ii lasam sa dea in mintea copiilor...si atunci sa vezi comuniune, in loc de veci!!! :D


17-04-2010 19:05:07
   
?? casca_nova
Cont Sters

Inregistat: 04-11-2009
Mesaje: 85
X-trem, balta mare, doamna are ochii atintit, traiasca!  Cât cuprinde cu....ocheaua! (olteanca mammii EI!)......

18-04-2010 21:52:30
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
kama-deva, cheri, cred ca putem sa cerem inchiderea topicului... am trecut in alta dimensiune galactica :D:D

19-04-2010 22:00:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Imposibil de  inchis taman acum, Sandie cherie - cind reputatul :D Retardelly recidiveaza  maiestru: ;)

tardelly
adevarul e ca natura asa a fost creata,,,dar,,,crezi ca daca te inpui desspracata,,,devi mai atragatoare sau,,,,?care iti este caracteru,,,te trezesti,,,minici,,,pleci ,,,vii,,,si tu nimic,,,nici in creier si nici la fidelitate.
:D:D
...Curat NIMIC n-ai - si mai ales anume in CREIER, coane retardelly!  :D
Ies acum, dar revin cu altele si mai gogonate, dupa ce minic ceva  si ma dessprac de-un crac... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-04-2010 17:04:16)


20-04-2010 16:58:48
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
ioi !

20-04-2010 18:35:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

MIDNIGHT GIRL a scris:

ioi !

Ahhh, ohhh, Vesuvius, ich komme auch !!! :D:D


22-04-2010 11:34:25
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
"Mai gresesc si eu din cand in cand ."

"M-ai gresesc si eu din cand in cand ."

Merit sa fiu trecuta direct pe locul 1 in topul agramatistuuuuluui dar sa-mi spuna si mie cineva va rog care este exprimarea corecta .


23-04-2010 21:06:11
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Corect este fara cratima, in exemplul dat de tine, "mai" este adverb. Se scrie "m-ai"  atunci cand urmeaza participiul unui verb, caz in care "m" este pronume  personal in cazul acuzativ iar "ai" este verbul auxiliar "a avea", cu care se formeaza timpul perfect compus. Ex: m-ai dus, m-ai condus, m-ai tradus. :):)

23-04-2010 21:37:23
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
... se poate si mai simplu, cu interogarea afirmatiei... daca conlocutorul ipotetic te-ar intreba "te-am ... eu?" atunci e sigur 'm-ai"

23-04-2010 22:59:21
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
He, he, he!!!...:D:D:D
M-am abtinut (cu greu ;):D:D:D) de la "lamuriri" :) deoarece sunt convins ca Titmouse doar se alinta :) (...in sensul ca stia, cu siguranta, care-i "treaba" cu "mai/m-ai").

In alta ordine de idei (...on topic ;):D), aditzusukaru :rolleyes: "zice" despre sine:

simplu dar complex si cmplicitate maxima depinde
de persona si in continuare veti afal mai multe
inparticular 
   
depinde de persona ce atractie se creaza intre
mine si ea constitutie atletica


Ca urmare
Ar dori: 
domnisoare frumoase si talentate
:rolleyes::D

In (aproximativ) aceeasi "nota" :rolleyes:, mirel_sweet :rolleyes: declara:
sunt un baetzel mititel,ragutzel shi ft singurel
care cauta pe cn sa fie langa el 
   
mi se spune k arat ft bn dar va te las pe tn sa
iti dai k parerea


...Fiind, totusi, "ft :rolleyes: singurel", "ragutelul" (sweet :rolleyes: ), nu numai ca nu restrange "aria" doar la... talentate :rolleyes::D:D, ci chiar lasa usa laaaaarg deschisa :rolleyes::D, respectiv
Ar dori: 
orice
      ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ultima modificare facuta de traven (24-04-2010 12:13:24)


24-04-2010 10:54:02
   
?? soundwave
Cont Sters

Inregistat: 16-12-2009
Mesaje: 90

traven a scris:

He, he, he!!!...:D:D:D
M-am abtinut (cu greu ;):D:D:D) de la "lamuriri" :) deoarece sunt convins ca Titmouse doar se alinta :) (...in sensul ca stia, cu siguranta, care-i "treaba" cu "mai/m-ai").

In alta ordine de idei (...on topic ;):D), aditzusukaru :rolleyes: "zice" despre sine:

simplu dar complex si cmplicitate maxima depinde
de persona si in continuare veti afal mai multe
inparticular 
   
depinde de persona ce atractie se creaza intre
mine si ea constitutie atletica


Ca urmare
Ar dori: 
domnisoare frumoase si talentate
:rolleyes::D

In (aproximativ) aceeasi "nota" :rolleyes:, mirel_sweet :rolleyes: declara:
sunt un baetzel mititel,ragutzel shi ft singurel
care cauta pe cn sa fie langa el 
   
mi se spune k arat ft bn dar va te las pe tn sa
iti dai k parerea


...Fiind, totusi, "ft :rolleyes: singurel", "ragutelul" (sweet :rolleyes: ), nu numai ca nu restrange "aria" doar la... talentate :rolleyes::D:D, ci chiar lasa usa laaaaarg deschisa :rolleyes::D, respectiv
Ar dori: 
orice
      ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ha..mititel, singurel..rimeaza grozav cu tampitel =D


24-04-2010 13:07:51
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Constat ca topicul s-a transformat in Cronica circotasilor 2 :D:D "p" o sa ne ceara plata drepturilor de copiere

24-04-2010 16:57:19
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ete, in fine, un lider... ultim (ca sa nu-i zic terminal :D) al topului acestui topic:

"am doua motive sau ma-i multe cum vre-i so ei .simt nevoia sami iau niste pole in gat de la traven .nu poci sa te caca in gustul meu .as fi apelat
la tine insa cum si tu ai nevoie de asa ceva ...ai inteles.
doi  mie imi place trunchiurile si sa fie mari ca umflate la presiune de sa nu sti care e fata  laterala ori dosu.
daca vre-i putem so tinem lant din za una tu una eu 
DA TU asta mica Ce ZICI ?
poa vre-i in privat"


05-05-2010 11:10:07
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Eu zic, totusi, ca-i doar o clona. ...A cui?!? ...Pai, sincer, nici nu mi se pare prea greu de ghicit :rolleyes::D:D...

05-05-2010 18:19:52
   
?? mandache
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 52
Si nici mie ...

05-05-2010 18:41:51
   
?? terminal
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2010
Mesaje: 38

traven a scris:

Eu zic, totusi, ca-i doar o clona. ...A cui?!? ...Pai, sincer, nici nu mi se pare prea greu de ghicit :rolleyes::D:D...

ba da destept ii venosu asta vorba lu asta mica si afurisita .
la pus pe je...gosuala de 23 l-a punct m-a pune sipe mine. asta face trierile pe site
numai ca eu nu o sa cedez pt ca nu sunt destept si ni8ci imteligent. draga vena te iubim ca ca tine nu gasim


06-05-2010 09:06:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
sandu36: "iti urez mult succes in veata ta, sa ai o veata plina de frumoasa , dupa cum si ai aspectu tau fizic, ,, mult succes\\"

:D... comentariu la profilul unei balene (de fapt al unei veritabile baleniere... plina de frumoasa... osinza :D:D).
O redutabila Ileana Osinzeana, :D care-si va gasi acum Fat-Spumosu'.

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-05-2010 11:27:09)


14-05-2010 11:22:09
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Retardelly strikes back: ;)

tardelly:   matur,,,ficx,,,inocent.


15-05-2010 21:16:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Retardelly dies hard II: :D

tardelly: matur,,,dar inpusa imagine.

Interesant, psihanalitic incercind sa-i sondez comentariile, :rolleyes: mi se pare faptul ca el de fapt pare sa se "comenteze" pe sine-se (vezi utilizarea exclusiva a masculinului :rolleyes:) in loc sa gidile eventual orgoliul preopinentelor de prin poze lafaitoare. ;)


20-05-2010 08:34:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Un alt catindat la Top Ten: :D

ie:
buna din nou ma numesc Viorel si sint din Bucuresti dami voie sati spun ca esti o frumosa foc in tote pozele din aciasta pagina cu tine si miar face placere sa te cunosc tu ce spui ai fi deacord sa fim prieteni astept un raspus din partea ta,a


23-06-2010 19:18:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
m.elina4040 eructeaza: :D:D
(ca nu cumva extraterestrii care ne scaneaza sa creada ca doar unii umanoizi ... masculi ar fi idiotzi ;))

sunt o persoana care stie sa aprecieze tot cei
frumos.foarte sincera cu piceoarele pe
pamint(putin fundul cam mare ).. dar cui nu ai
place sa nu m'a priveasca


N-are rost sa mai spun ca toate comentariile de la profil sint ale unor masculi incantatzi... de curu' XXL al madamei, evident. ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-07-2010 17:26:21)


10-07-2010 17:22:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Un alt Don Juan tomnatic recidiveaza: :D

"felix-elix: Esti divinizarea frumusetii de femeie, A femeiei, ce tot frumoasa , dorim sao vadem!!!"


15-07-2010 14:15:11
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Retardelly strikes back: ;)

tardelly:
sevede ,,,unde e,, seriozitate,,,apreciez,,, cestul,,, facut,,,e ok,,,?

:D:D

:(:(... Doamne, cu ce ti-am pacatuit de m-am nascut in tzara asta ?! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2010 20:38:09)


15-07-2010 20:37:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
O postare a unui... profiloid :rolleyes: - disparut rapid, din pacate. :D:D
Deseori, ajung sa cred ca ma gasesc in IAD... :(


NICI UN OASPE NU-I PE LUME CA IiSUS MINTUITORUL
EL TI-AADUCE IN DAR IERTARE. EL TI-AADUCE IZBAVIRE.
OO, CE BINE-II CIND O USA SE DESCHIDE CU IUBIRE

Cu nemasurata si si negraita mare drgoste si iubire
dedicata si INTINATA Tie si voua prea frumoselor mele dragi alese Printese de-pretutindeni.
LA MULTI ANI Cu Sanatate ,cu Pace ,cu fericire
si cu Nesfarsite Alese Bucuri si Noi sa fim
Fericiti indeajuns si pe-deplin.. pe-deplin.
Aliluia ! Aliluia ! Aliluia ! si Amin! ...Amin! >
AL TAU VESNIC .
sa ai o duminica frumosa plina de Bucuri
si de Fericiri alese .
"p. s/ " Fotoliurile , Canapepeaua se Vunde cu Fata cu Tot ? "
Paa.
. P.S . / Trimite te rog urgent mesaj cu Nr. de Telefon sa te sun si ID de mess ./ pe 10 voi fi in tara si sa nevedem."
Paaa

...Hmmm, still thinking: Jesus loves this guy too ?! :rolleyes: :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2010 22:55:19)


15-07-2010 22:21:00
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:

O postare a unui... profiloid :rolleyes: - disparut rapid, din pacate. :D:D
Deseori, ajung sa cred ca ma gasesc in IAD... :(


NICI UN OASPE NU-I PE LUME CA IiSUS MINTUITORUL
EL TI-AADUCE IN DAR IERTARE. EL TI-AADUCE IZBAVIRE.
OO, CE BINE-II CIND O USA SE DESCHIDE CU IUBIRE

Cu nemasurata si si negraita mare drgoste si iubire
dedicata si INTINATA Tie si voua prea frumoselor mele dragi alese Printese de-pretutindeni.
LA MULTI ANI Cu Sanatate ,cu Pace ,cu fericire
si cu Nesfarsite Alese Bucuri si Noi sa fim
Fericiti indeajuns si pe-deplin.. pe-deplin.
Aliluia ! Aliluia ! Aliluia ! si Amin! ...Amin! >
AL TAU VESNIC .
sa ai o duminica frumosa plina de Bucuri
si de Fericiri alese .
"p. s/ " Fotoliurile , Canapepeaua se Vunde cu Fata cu Tot ? "
Paa.
. P.S . / Trimite te rog urgent mesaj cu Nr. de Telefon sa te sun si ID de mess ./ pe 10 voi fi in tara si sa nevedem."
Paaa

...Hmmm, still thinking: Jesus loves this guy too ?! :rolleyes: :D:D

Mai ai la dispozitie , 7 postari !


08-09-2010 10:43:32
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Eu mai am 2782 de postari iar sursa acestui topic este, vad, nesfirsita.... :D:D

08-09-2010 12:01:12
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:

Eu mai am 2782 de postari iar sursa acestui topic este, vad, nesfirsita.... :D:D


:D:D Ca bine zici, draga Sandie - uite ca io mai am doar 6, dar mai "cheltui" una acum, fiindca nu pot rezista tentatiei de-a include in "topul agramatismului care este" chiar postari... actuale apartinind unor celebri agramati :D - de genul:
"Mai ai la dispozitie , 7 postari !" :rolleyes:

Mai clar: faptul ca virgula (daca-i necesara) se pune imediat dupa cuvintul anterior credeam ca-l stie tot prostu', :rolleyes: dar sa azvirli aiuristic cu virgule prin tot locul :D mi se pare o ...involutie de tip nou, care demonstreaza insa psihanalitic nesigurantza Xtrema :D a unicului si confuzului neuron al postatorului.

P.S. (post-6.666)
: :D:D  - oricum nu baga nimeni de seama, dar.... uite alt catindat la Top-Ten:

Am sa iubesc pana ce mor Pe fata asta din decor ­Ca-n viata tot-ui trecator Iar fata e plina de ­dor Si ne v-om zbengui in pata Si nu va spun ce ­o sa-i fac kiss 10
rumoasa:x ..pooop ­bothikul tau:x
senzula, si... ­provocator!!!! Hmmm superba...Ma-s juca cu tine ­non stop...te astept pe mess sa vb...pupik ­dulcik...
dulce rau:x
unde ai vrea ­sa te pup?
pupici dulci pe ale tale ­buci



Alta - tot de top, evident: ;)

AVIATORUL77 12 Sep 2010, 06:24

SA AI UN UCHEEN PLACUT
SI O VITA FERICITA
" FI GATA FI GATA . EU TE IAU
CATRE STELE SI LUNA
CATRE AL NOSTRU NOU DE DRUM
SPRE A NOASTRA FERICIRE
SPRE AL NOSTRU RAI AL VESNICIEI
SPRE VIATA NOASTRA CEA BUNA
PANA IN CATIUL CEL CERESC
CACI SOARELE SI LUNA
DE-ACUM PE NOI REGINA MEA
NE LUMINA , NE CUNUBA . "
LA MULTI ANI
Cu tine vesnic / Iosua 31 :49

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-09-2010 14:32:52)

08-09-2010 12:38:07
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:


SandieShaw a scris:

Eu mai am 2782 de postari iar sursa acestui topic este, vad, nesfirsita.... :D:D


:D:D Ca bine zici, draga Sandie - uite ca io mai am doar 6, dar mai "cheltui" una acum, fiindca nu pot rezista tentatiei de-a include in "topul agramatismului care este" chiar postari... actuale apartinind unor celebri agramati :D - de genul:
"Mai ai la dispozitie , 7 postari !" :rolleyes:

Mai clar: faptul ca virgula (daca-i necesara) se pune imediat dupa cuvintul anterior credeam ca-l stie tot prostu', :rolleyes: dar sa azvirli aiuristic cu virgule prin tot locul :D mi se pare o ...involutie de tip nou, care demonstreaza insa psihanalitic nesigurantza Xtrema :D a unicului si confuzului neuron al postatorului.

Vezi-ti de treaba , mai prostanacule de pacalici fanfarom. Acum chiar ca te caci pe tine .


08-09-2010 13:15:09
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
As fi putut pune cateva.... sa atentionez ce anume urmeaza .
Ia vezi ce mai gasesti , sa-ti mai ridici moralul, Fanfa Romule !


08-09-2010 13:57:31
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
MOTTO:
"Unde esti tu" Xtremule
, dom'le ;) "?... ca punand mana pe ei, sa-i imparti in doua cete": agramati si cretinei! :rolleyes::rolleyes: ; ...desi, in majoritatea cazurilor, foarte probabil ca diferentierea (cetelor :rolleyes:) ar fi superfluua.



Marturisesc ca imi lipsesc comentariile suculente ale "locomotivei forumului", initiatorul acestui topic; ...sa speram, totusi, ca va gasi (cat mai curand) motive sa-si asume din nou rolul de... Sisif :) al acestui forum-bolovan.

...Dar, sa revenim la tema propusa de topic!!! ;)

Mesterul acerr, care se autodescrie

sant baiat de triaba 

arat as si as
(...pokerstar :rolleyes::D:D)

si care ar dori

sex de orce fel :rolleyes::rolleyes:,

demonstreaza ca e o amenintare serioasa la adresa... "podiumului" :rolleyes: acestui topic prin (...deocamdata :rolleyes:) trei postari:

"sama sune fetele care vrea sex adevarat"

"sunatima sa va fac sa va simtiti cu adevarat femeie fac orce vrea femeile cu mine sunatima www.matrimoniale3x.ro"

"eu sant barbat 36 ani si caut cupluri casatorite sa ne simtim bine sau si domne sau domnisore pentru un sex adevarat sunati www.matrimoniale3x.ro"


Sa fie, oare, cele trei postari, o pledoarie suficienta in favoarea... "cetei" unice?!?:rolleyes::rolleyes::D:D

Ultima modificare facuta de traven (21-05-2011 21:40:53)

01-05-2011 13:55:04
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61
difera o cifra la sfarsitul numarului de tel.

03-05-2011 01:56:04
   
?? acerr
Cont Sters

Inregistat: 22-09-2010
Mesaje: 9

adeel a scris:

difera o cifra la sfarsitul numarului de tel.

multumesc pentru atentionare


03-05-2011 15:20:44
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Descriere proprie
lucrez in italia la o firma de mobila si as vrea
sa cunosc o finta frumusica si de treaaba dulce si
romantica cum is,si da cvreti sa vedeti venezia
inpreuna cu mine te astept un tip sufletist cum
nai sa mai gasesti.

1,75 brunet,ochii caprui par negru 73 de kg si cu
suflet mare

Ar dori:
o femeie intelegatoare cu care sa imi pot imparti
visele si sai arat dragostea mea
 

In Venetia niku venetia a uitat sa scrie romaneste.


25-05-2011 21:08:27
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Chiar asa sa se..." autodescrie la propriu"?  Ar trebui ars in bulan, ca sa se invete minte !

Ultima modificare facuta de marianmandache (26-05-2011 17:03:00)


26-05-2011 11:41:36
   
Pagini: 1 ... 10 11 12 13    
Mergeti la