Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Topul agramatismului care este :)    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 ... 13
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Oare Ciudatul nu s-o supara pe tine ca-i folosesti interjectiile?;)
Pe unde o fi ca nu prea mai da pe forum....?


13-04-2008 19:39:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:

Oare Ciudatul nu s-o supara pe tine ca-i folosesti interjectiile?;)
Pe unde o fi ca nu prea mai da pe forum....?


Cumatrul ciudySA e cam comod draga Tasha (spre deosebire de JE :D) si scrie doar "hihi". Asa ca nu se pune... ;)


13-04-2008 19:48:13
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:

Oare Ciudatul nu s-o supara pe tine ca-i folosesti interjectiile?;)
Pe unde o fi ca nu prea mai da pe forum....?


Cumatrul ciudySA e cam comod draga Tasha (spre deosebire de JE :D) si scrie doar "hihi". Asa ca nu se pune... ;)

Daaaa...in unele cazuri nu-i chiar comod...dar ma rog,gasiti o cale de impacare la o adica...vine caldura si beti o bere impreuna...=D=D


13-04-2008 19:51:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nu stiu zau, la cit de biznizman e conu'SA si cit de idealist io, mi-ar cere miliarde pe copyright !!! :D
Hihi...

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-04-2008 20:04:19)


13-04-2008 20:04:06
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:

Nu stiu zau, la cit de biznizman e conu'SA si cit de idealist io, mi-ar cere miliarde pe copyright !!! :D
Hihi...

    Apropos de miliarde,azi am stat de vorba(profesionala vorba)cu un miliardar agramat si anagramat...nu lega doua vorbe ca lumea... de scris...ce mai !!!execrabil!!!
   L-am rugat sa-mi permita un mic test scris(simpatic de altfel)in urma caruia am tras concluzia de mai sus...
Dar se lauda ca este pe deasupra si mason...in fine,eram cu niste colegi ,altfel cu tot bunul meu simt l-as fi sictirat de la inceput(desi cred ca v-ati convins si voi de toleranta mea)...Doamne mare-i gradina ta!!!!:x:x
   Oricum am ramas cu cu gust amar si poate la topicul deschis de Xtremul n-o sa mai fiu atat de indiferenta...spunind "treaba lor!"(topicul cu bogatia excesiva...) ...=)

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (13-04-2008 20:18:51)


13-04-2008 20:18:02
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Cu voia voastra am sa pun si eu cateva mesaje "celebre" aici..

Mesaj: esti frumoasa an esterior ....dar an sufletul tau poate esti ria?????
Mesaj: as vrea sa te cunosc m-ai bine te pup

Mesaj: sincer esti o dulce.ce as putea spune? sa ati dai seama cat de mult ami placi.ce zici am vreo seansa sa te cunosc?

Mesaj: buna frumusete!
cat de mult ai incercat vreodata sa te lasi prada unei nebunii; eu cred ca nebunia are mai multe intelesuri si eu o numesc in acest moment "iubire nebuna"....eu sper ca sa mai tinem legatura pe viitor ,stii cum se spune acum avantajul il ai tu in acest moment iar totul se rezuma sa mai si pierzi ca sa poti castiga mai mult de atat; sa vad poate am sa iti trimit si cateva poze zilele astea, poate reusim sa ne cunoastem mai bine, este adevarat ca pe net este greu ca femeie sa ai incredere in cineva dar eu iti spun din partea mea ca se merita,cine stie?...eu ma intreb cum o femeie atat de draguta ca tine umbla de zapacita peste tot si nici un barbat nu este in stare sa iti aprecieze putin valoarea ta, nu ma refer la fizice ca acolo lasi barbatii cu gura cascata, uitate in urma ta si vezi daca din 6 barbati care trec pe langa tine eu cred ca 12 se uita mereu in spate tinand cont si de dorintele lor eu cred ca face dublu....eu cred ca numai prezenta ta langa mine mar face sa ma simt cu adevarat barbat iar daca ma-s bucura si de iubirea ta atunci inseamna ca abia la tine a incepe universul si se termina nebunia, nu imi place sa ma ascund dupa deget dar eu incerc sa fiu cat mai natural, nu imi place sa folosesc cuvinte care nu tin de mine si care cred ca teai  plictisi repede de ele, asa ca lasa toata nebunia noastra sa isi faca de capul lor ...


16-04-2008 00:33:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hai ca-s tari (de cap) tipii astia !!! :D:D

Ma-s :D bucura si io d-eo asa nebunie, dar nici chiar in halul asta, care cred ca sa-r plictisi (halul :D, normal) pina si de mine-ma.. :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (16-04-2008 00:51:54)


16-04-2008 00:51:05
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
Eu cred ca l-a zapacit Unikaa cu frumusetea ei :D Uite , si Xtremul cum reactioneaza!;)

16-04-2008 17:26:41
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nununu ...are drept de folosintza !hihihi
tasha 1951 a scris:

Oare Ciudatul nu s-o supara pe tine ca-i folosesti interjectiile?;)
Pe unde o fi ca nu prea mai da pe forum....?


16-04-2008 17:32:48
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ufffffffff unika, unika......unde umblii drac impielitzat ?
kamin a scris:

Eu cred ca l-a zapacit Unikaa cu frumusetea ei :D Uite , si Xtremul cum reactioneaza!;)


16-04-2008 17:36:54
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Umblu si eu de nebuna..ce n-am voie?:D Sa nu-mi spui ca ti-a fost dor de mine!!!

Si uite inca un mesaj haois:Mesaj: ai vrea sa ai un sclav on line cu webcam? mi-ar placea sa ma domini..chiar si numai virtual.pt inceput.. sa dansez pt tine...erotic..dezbracat..sa ingenunchez in fata ta.. sa ma pui sa stau cum vrei tu..etc..sa te venerez ca pe o regina... sa ma controlezi fizic si psihic dari sa si comunicam si sa fim prieteni daca se poate. m-am gandit sa-ti propun asta, sper sa nu te superi pt acest mesaj..plz vrei sa vorbim ?


16-04-2008 21:34:05
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
“daca esti o fata dulce ateptcu cea mai mare placere sa ma suni la nr. de telefon pentru o partida  de sex suer.no sati ara rausigur mai doresti asa ceva astept la nr tel.www.matrimoniale3x.ro...
...si pe aceasta cale sper sa ne cunoastemcit se poate de bine.ceau”

“cine este aceasta femee ca peste tot dau de ia. oare fetetinere nu mai sint? mai aratativa la fata ca doar de asta sinteti pe said as mai vedem si noi ceva frumos.nu ar fi rau sa fiti cit mai sexi.pupici la fetele frumoase.”


16-04-2008 21:53:16
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Cine scrie “minunatiile“  ? …
De data asta nu este  ( deja vestitul ;) ) Ilie, care venind din anul 20007 face dovada ca manipularea genetica care va avea loc in viitorul "apropiat" nu a fost tocmai bine pusa la punct … ( hait ! asta era de pe alt topic :D:D ) … Deci e vorba de

joinsena :

"sint brunet ,divortat un copil 44 ani doresc
pers.sa ne putem intelege pina la sfirsitul
vietii.

<<< :D:D:D Pana la urma avem de ales daca nea' omu' inca se considera  ( la 44 de ani ) un copil, sau are un copil ( divortat ) care are 44 de ani ; si ar vrea o persoana cu care spera sa gaseasca o cale de intelegere pana la urma, chiar daca o vor cauta pana la sfarsitul vietii ( pe Terra  :D ). >>>

Averea mea este inima. 

<<< Ne sugereaza subtil ca are contract cu o banca de organe.>>>

Persoana care vrea sa ma cunoasca no sa regrete "

<<< Asul din maneca : Omul totusi modest, ar putea fi mult mai bogat decat marturiseste, in functie de starea rinichilor, ficatului, etc. >>>

Ultima modificare facuta de moebius (17-04-2008 00:15:11)


16-04-2008 21:54:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Iote ca sa pup  ochii tai de gajik mishto ce eshti !.....uitasem : un pupic shi pi cur ! hihihi
unikaa a scris:

Umblu si eu de nebuna..ce n-am voie?:D Sa nu-mi spui ca ti-a fost dor de mine!!!

Si uite inca un mesaj haois:Mesaj: ai vrea sa ai un sclav on line cu webcam? mi-ar placea sa ma domini..chiar si numai virtual.pt inceput.. sa dansez pt tine...erotic..dezbracat..sa ingenunchez in fata ta.. sa ma pui sa stau cum vrei tu..etc..sa te venerez ca pe o regina... sa ma controlezi fizic si psihic dari sa si comunicam si sa fim prieteni daca se poate. m-am gandit sa-ti propun asta, sper sa nu te superi pt acest mesaj..plz vrei sa vorbim ?


16-04-2008 22:42:49
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
De la tine e bine-venit(pupicul)...oriunde..oricand!! ;) hihihi

si ca sa raman ontopic mai bagam un mesaj :D

Mesaj: ce mai fece o fata asa frumuasa intr-o un situl de chat? este foarte druguta...cum pot sa stiu mai mult despre tine?


17-04-2008 00:05:40
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140
na ca m-am bagat si aici!! =D
Mesaj primit



De la: gredy     Blocati
Subiect: sal     Reclamati
Mesaj: te-as suge p... odata

Ultima modificare facuta de chrisdrag (17-04-2008 00:55:15)


17-04-2008 00:52:34
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Urmeaza "una :D:D:D" care nu tine de agramatism, dar " tare" prin ilarul unei interpretari ad literam ...
" ... oricum banuiesc ca esti la Drept asa ca te rog mai scrie-mi pt. ca avem multe de discutat in private . " :D:D:D

Ultima modificare facuta de moebius (20-04-2008 11:18:48)


20-04-2008 01:58:13
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Cel mai "tare" mesaj pe care l-am primit...
Subiect: c     
Mesaj: c

....ati inteles tot..nu?:D :D


20-04-2008 02:02:41
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

unikaa a scris:

Cel mai "tare" mesaj pe care l-am primit...
Subiect: c     
Mesaj: c

....ati inteles tot..nu?:D :D

Daaa!...am inteles ca-i inteles c-am inteles....!!!=D=D


20-04-2008 10:10:22
   
bianca33
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-03-2008
Mesaje: 22

unikaa a scris:

Cu voia voastra am sa pun si eu cateva mesaje "celebre" aici..

Mesaj: esti frumoasa an esterior ....dar an sufletul tau poate esti ria?????
Mesaj: as vrea sa te cunosc m-ai bine te pup

Mesaj: sincer esti o dulce.ce as putea spune? sa ati dai seama cat de mult ami placi.ce zici am vreo seansa sa te cunosc?

Mesaj: buna frumusete!
cat de mult ai incercat vreodata sa te lasi prada unei nebunii; eu cred ca nebunia are mai multe intelesuri si eu o numesc in acest moment "iubire nebuna"....eu sper ca sa mai tinem legatura pe viitor ,stii cum se spune acum avantajul il ai tu in acest moment iar totul se rezuma sa mai si pierzi ca sa poti castiga mai mult de atat; sa vad poate am sa iti trimit si cateva poze zilele astea, poate reusim sa ne cunoastem mai bine, este adevarat ca pe net este greu ca femeie sa ai incredere in cineva dar eu iti spun din partea mea ca se merita,cine stie?...eu ma intreb cum o femeie atat de draguta ca tine umbla de zapacita peste tot si nici un barbat nu este in stare sa iti aprecieze putin valoarea ta, nu ma refer la fizice ca acolo lasi barbatii cu gura cascata, uitate in urma ta si vezi daca din 6 barbati care trec pe langa tine eu cred ca 12 se uita mereu in spate tinand cont si de dorintele lor eu cred ca face dublu....eu cred ca numai prezenta ta langa mine mar face sa ma simt cu adevarat barbat iar daca ma-s bucura si de iubirea ta atunci inseamna ca abia la tine a incepe universul si se termina nebunia, nu imi place sa ma ascund dupa deget dar eu incerc sa fiu cat mai natural, nu imi place sa folosesc cuvinte care nu tin de mine si care cred ca teai  plictisi repede de ele, asa ca lasa toata nebunia noastra sa isi faca de capul lor ...



unikaa : Atata timp cat sunt eu insumi sunt fericita.Normal,as putea fi si mai fericita daca mi s-ar indeplini toate visele,daca as ajunge o femeie de cariera,as avea o casa cu piscina,catel si bla,bla,bla...  Dar pana atunci ma bucur de lucruri marunte:sunt fericita cand calatoresc si cunosc oameni noi,cand vad bucurie in ochii celor dragi,cand mananc inghetata preferata,cand mai invat cate ceva nou,cand castiga Dinamo :D,cand primesc laude sau complimente,cand ofer/primesc cadouri si multe altele...

Nici tu nu stapanesti prea bine gramatica limbii romane. Las-o balta si nu mai da exemple!


20-04-2008 10:30:34
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Bianca,tocmai asta am scris pe topicul  cu intrebarea legata de dragostea adevarata,sa fii tu insuti cand spui cuiva ca il iubesti...=)
   Legat de Unika ....este chiar speciala si unica(nu intamplator nike name-ul),o stiu de cand am intrat pe acest site si-mi place mult,greseli gramaticale  chiar n-am observat sa fi facut...iar acest topic este consacrat tocmai exemplelor haioase de agramatisme,asa ca n-o apostrofa gratuit...este on topic!=)...no offence!


20-04-2008 11:10:50
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
SECTIUNEA "PRACTICA IMEDIATA":

„Offf vai de trupul si fizicul tau,daca intru la tine in dormitor o sa fi rupta de realitate !sper ca sti de gluma
lasa un id sau un nr de tel
pupici
asta asa ca prea te dai crocanta”


La acesta ora nu am chef de nimik decit sa vad un chip frumos si m-am gindit sa iti trimit un mesaj si sa iti spun Buna ce faci?daca vrei si ai placere sa vb astept un mesaj insotit si de un id de yahoo mesengerk,acolo am putea dialoga mai usor un pupik de pe costele mediteraniene de la G.”

„Sunt un tip din Bucuresti am 30 de ani si as dori sa te cunosc sunt un tip malitios si interesant eu zic ca merita un efort sunt un tip care stie sa iubeasca cu adevarat sincer si care merita sa nu ratezi.sunt o balanta romantica si care nu vrea sa auda de aventuri.Sunt un urat simpatic care pe viitor voi deveni un urat frumos si galacticul inimii tale asa ca nu mai sta pe ganduri si trimete un mesaj sau intra pe mess sa-ti trimet si niste poze id-ul meu este X apropo vezi ca dragostea,respectul si iuibirea sunt la oferta azi asa ca nu mai lasa sufletul si inima sa tanjasca dupa tine astept un raspuns ...pupiciii... Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand ma visezi. Deci dormi mai mult ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi cu respect X.

„imi place zimbetul tau...............esti frumusica si se pare si desteapta...cam nasol ........in fine... mi-ar placea sa te cunosc...”

„as vrea sa am exclusivitate la tine ptr ca avem aceleasi preferinte, semanam ca doua picaturi de apa, recolta o vedem la toamna. ce zici te bagi?

„nu sunt un obisnuit al saitului,din cind in cind mai trimit un mesaj uneei ""fotografi""care-mi trezeste interesul.altfel ,divortat,""telectual"",active- - - - - - z in constructii,vesel,plimbaret,corect,punctual.ce caut?o persoana cu care pot comunica ,imparti gindurile si bucuriile.”



„pune mana pe mine acum cat sunt la oferta, k nu mai gasesti asa ceva in toata europa de est(glumesc) nu e nevoie sa-mi raspunzi, pup”

"Buna, bantuind pe-aci' profilul tau mi-a atras atentia. Ti-ar placea sa incercam..o comunicare ?”


„Buna! Ai o privire profunda..imi place asta!”

„neata, ai ochi frumosi si zambesti ca din afisul unui film din categoria comedie dramatica.”

„am si eu o intrebare si aceea cam aiurea: stii pe cineva care ar avea nevoie de un...sclav? merci”


„buna numele meu este X si imi placi Daca iti place viata si inca simti ca traesti si ai chef de distracti ! ce zici ar putea fi ceva frumos intre noi Ma poti gasi la email …sau tele... EU SUNT DISPUS SA ITI DAU CE AM MAI BUN DIN MINE kisss”

„ce parere aveti despre nudism la mare dra? ”

SECTIUNEA „POETICA"

„Foare! Cum surazi in gradina zilelor tale fara sa stii ca o inima se rupe; stea! cum lucesti in cerul tau fara sa stii ca un suflet moare!...Si, in nestiintza ta, esti si mai frumoasa, esti si mai mult cauza unor crunte dureri. Ah! cat esti de frumoasa si cu cat esti cu atat mai nefericit sunt, si cu cat sunt, cu atat mai frumoasa esti! Esti interesnta si draguta ca un inger dulce si mi-ar palce sa ne cunoastem. ceva serios si de lunga durata, sper sa vrei. Pupici”

„Privindu-ti profilul lansez invitatia de a colinda hai hui prin Europa, fara scop, fara obiectiv, fara destinatie finala. La Halstad, ne-am intalni cu leaganul civilizatiei europene, la Salzburg l-am invita pe Mozart la masa in chiar Piata lui, apoi te-as duce intr-o cabana din Alpi, unde as desena pe corpul tau, cu fructe proaspete, harta Muntilor Eros, dupa care as manca fructele fara sa folosesc mainile si impartind diecare bucata cu tine. Am stinge ecourile furtunii simturilor urcand pe un rau inghetat si ne-am opri direct pe o plaja de 5 metri patrati ascunsa intre stancile unei insule din Mediterana. Si daca propunerea mea ti se pare prea socanta, sau de-a dreptul indecenta, hai sa o folosim ca pe un pretext pentru a ne testa libertaea si elasticitatea spiritului”

„ti-am mai trimis un mesaj mai devreme
l-ai primit?
daca da, l-ai citit?
daca nu, il vei citi?
daca da, imi vei raspunde?
daca nu, vei reactiona in vreun fel?
daca da, sa astept ecoul acelei reactii?
daca nu, nu-mi ramane decat sa-ti doresc o seara minunata cu miros de gutui coapte si vin fier”

„Cind simti ca necazul sau greul te paste
Pune-ti mina la gura
Fii tare ca cel ce din stinca se naste
Cind simti ca necazul te paste
Cind simti ca dusmanul din umbra te-nvinge
smulgindu-ti din suflet credinta
asteapa-ti trecut biruinta
candela mintii nu-ti stinge
Cind simti ca dusmanul te-nvinge
Te plac...e grav?da-mi un pic de curaj...si sunt ok
O seara buna”


20-04-2008 13:44:11
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

bianca33 a scris:

Nici tu nu stapanesti prea bine gramatica limbii romane. Las-o balta si nu mai da exemple!


Bianca draga...dar nici nu am afirmat asa ceva!!! se poate sa mai gresesc si eu..ca nu-s "experta"....da,te invit pe tine sa dai exemple ale posturilor mele in care am gresit...asa tu vei fi on topic...iar eu voi invata din propriile mele greseli!!! :))))


20-04-2008 15:47:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Unikooooooooooo hai breh frumoasa sufletului meu la bunicu" sa te invetze gramatica .......dragostei , las-o pe bianca33 in plata ei ca doar  " ......stapaneshti prea bine gramatica limbii......." poate ! hihihi

20-04-2008 16:30:07
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

bianca33 a scris:


... Atata timp cat sunt eu insumi sunt fericita ...


Aflandu-ne totusi pe un topic care sanctioneaza si exprimarea incorecta, grija mare la folosirea pronumelui de intarire. Nu de alta, dar folosirea gresita ar putea da nastere la intrebari privind sexul ;).
Deci, fara suparare, dar ca femeie, corect ar fi "eu insami".

Ultima modificare facuta de moebius (20-04-2008 22:27:39)


20-04-2008 22:19:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
hihihi am shi io un pronume dar nu de intarire  ci intarit !

21-04-2008 03:05:37
   
bianca33
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-03-2008
Mesaje: 22

chrisdrag a scris:

hai STEAUA!!! =D
unikaa a scris:

Atata timp cat sunt eu insumi sunt fericita.Normal,as putea fi si mai fericita daca mi s-ar indeplini toate visele,daca as ajunge o femeie de cariera,as avea o casa cu piscina,catel si bla,bla,bla...  Dar pana atunci ma bucur de lucruri marunte:sunt fericita cand calatoresc si cunosc oameni noi,cand vad bucurie in ochii celor dragi,cand mananc inghetata preferata,cand mai invat cate ceva nou,cand castiga Dinamo :D,cand primesc laude sau complimente,cand ofer/primesc cadouri si multe altele...


Sa nu stii sa folosesti pronumele de intarire...


21-04-2008 07:54:39
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Moebius,greseala a fost a mea...nu a Biancai...asa ca ai sanctionat-o degeaba...se pare ca eu am o problema cu "intarirea" asta...da, nu a sexului!!!:D :D

Ultima modificare facuta de unikaa (21-04-2008 10:59:20)


21-04-2008 10:58:02
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

SECTIUNEA "PRACTICA IMEDIATA": (...)
La acesta ora nu am chef de nimik decit sa vad un chip frumos si m-am gindit sa iti trimit un mesaj si sa iti spun Buna ce faci?daca vrei si ai placere sa vb astept un mesaj insotit si de un id de yahoo mesengerk,acolo am putea dialoga mai usor un pupik de pe costele mediteraniene de la G.”  (...)
„imi place zimbetul tau...............esti frumusica si se pare si desteapta...cam nasol ........in fine... mi-ar placea sa te cunosc...” (...)
„nu sunt un obisnuit al saitului,din cind in cind mai trimit un mesaj uneei ""fotografi""care-mi trezeste interesul.altfel ,divortat,""telectual"",active- - - - - - z in constructii,vesel,plimbaret,corect,punctual.ce caut?o persoana cu care pot comunica ,imparti gindurile si bucuriile.

„pune mana pe mine acum cat sunt la oferta, k nu mai gasesti asa ceva in toata europa de est(glumesc) nu e nevoie sa-mi raspunzi, pup”

"Buna, bantuind pe-aci' profilul tau mi-a atras atentia. Ti-ar placea sa incercam..o comunicare ?”


„Buna! Ai o privire profunda..imi place asta!”

„neata, ai ochi frumosi si zambesti ca din afisul unui film din categoria comedie dramatica.” (...)

SECTIUNEA „POETICA"

(...) „Privindu-ti profilul lansez invitatia de a colinda hai hui prin Europa, fara scop, fara obiectiv, fara destinatie finala. La Halstad, ne-am intalni cu leaganul civilizatiei europene, la Salzburg l-am invita pe Mozart la masa in chiar Piata lui, apoi te-as duce intr-o cabana din Alpi, unde as desena pe corpul tau, cu fructe proaspete, harta Muntilor Eros, dupa care as manca fructele fara sa folosesc mainile si impartind diecare bucata cu tine. Am stinge ecourile furtunii simturilor urcand pe un rau inghetat si ne-am opri direct pe o plaja de 5 metri patrati ascunsa intre stancile unei insule din Mediterana. Si daca propunerea mea ti se pare prea socanta, sau de-a dreptul indecenta, hai sa o folosim ca pe un pretext pentru a ne testa libertaea si elasticitatea spiritului”

„ti-am mai trimis un mesaj mai devreme
l-ai primit?
daca da, l-ai citit?
daca nu, il vei citi?
daca da, imi vei raspunde?
daca nu, vei reactiona in vreun fel?
daca da, sa astept ecoul acelei reactii?
daca nu, nu-mi ramane decat sa-ti doresc o seara minunata cu miros de gutui coapte si vin fier”

„Cind simti ca necazul sau greul te paste
Pune-ti mina la gura
Fii tare ca cel ce din stinca se naste
Cind simti ca necazul te paste
Cind simti ca dusmanul din umbra te-nvinge
smulgindu-ti din suflet credinta
asteapa-ti trecut biruinta
candela mintii nu-ti stinge
Cind simti ca dusmanul te-nvinge
Te plac...e grav?da-mi un pic de curaj...si sunt ok
O seara buna”


Aa, recunosc ca printre cele de mai sus eu n-am gasit agramatism, ci incercari simpatice de a initia un dialog. Asa ca nu mai inteleg nimic - sa ti se fi intamplat si tie sa fii off topic? :)


22-04-2008 01:04:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
In prima parte,la sectiunea practica am fost on topic...in partea a doua
a fost spre amuzament,deci a reprezentat acel emoticon de la finalul enuntului topicului =)
   E grav?;)


23-04-2008 20:41:31
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

In prima parte,la sectiunea practica am fost on topic...in partea a doua
a fost spre amuzament,deci a reprezentat acel emoticon de la finalul enuntului topicului =)
   E grav?;)


Aa, nu stiu. ...Nu cred - baietii aia par suficient de draguti sa nu se supere ca ti-au provocat zambetul. :)


25-04-2008 08:58:40
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
“care ai o bani de supt disponibila pt noaptea asta astept un telefon la … “

ne informeaza blondinasexy

Intre “ai” si “bani”, sa fie oare vorba de zero ? Adica total dezinteresata :rolleyes: ? Sau fata vrea sa suga niste bani ? Si daca da, oare si la propriu :rolleyes: ? ... Pentru ca, desi iubitori de bani ar fi multi, banofilia ar fi ceva mai insolita.

Aceeasi  blondinasexy ( apropo, chiar si nick-ul e oarecum sugestiv cu privire la cifra < nu numarul ;) > care reprezinta valoarea IQ-ului ) ne mai ofera o informatie :

“ care ai ceva intre picioare pe acre eu pot sa o sug pt noaptea asta astept un telefon la … .”

De data asta avem si localizarea ( fizica :D ) a actiunii , cu precizarea ca “tinta” activitatii trebuie tinuta eventual pe niste felii de lamaie pentru ca procesul de “vidare” sa mearga "fara gretzuri" :rolleyes::rolleyes::D:D.


Anuntul gaseste repede ecou, astfel ca vine si raspunsul … (in aceeasi “maniera” ;) ) :

“de unde esti de supt am si restul”

afirma/intreaba (…?!?...)  inncubus , lansand si alternativa "maruntzisului" ( ca poate s-a saturat fata de supt "bani mari" ;) )  ;  sau mentioneaza ca restul a fost primit in urma unor cumparaturi efectuate in zona unde vietuia sexoasa (autoproclamata) pe vremea cand nu era ( inca :rolleyes: ) intzarcata ... :D:D:D
Totusi, avem si situatia in care legat strict de precizarea zonei :rolleyes:;) ( respectiv “intre picioare“), inncubus supraliciteaza cu “ de supt am si restul “…. ; ... aici deja nu ma mai bag la interpretari, las sa lucreze imaginatia fiecaruia/fiecareia ;):D:D:D


Coane Xtrem :), daca tot am facut in pagina anterioara o referire ( accidentala ;):D) la un alt topic cu aceeasi “paternitate” ;), ... mai sus citatii incubus agramat si blonda (mai ales la figurat) cu veleitati de succubus :D par sa creeze o legatura absconsa intre topicurile respective  :D:D:D:D:D:D  ; … asa ca, grija mare ... apropo de  ...  “teoria conspiratiei" :rolleyes::rolleyes: :D:D:D.

Ultima modificare facuta de moebius (30-04-2008 05:16:53)


28-04-2008 18:12:08
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
AHA!!!


"altfel cu tot bunul meu simt l-as fi  sictirat de la"

"zic eu, la barbati... eu, de  nicio culoare! :D"

"(nu intamplator  nike name-ul)"



Totusi putem sa fim mai toleranti...sau?


30-04-2008 00:46:56
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Tocmai am fost atentionat de un inger pazitor ca am gresit
cind am atras atentia asupra cuvintului
    nicio dar nu am sa corectez! daca doreste TOVARASUL Pruteanu sa o faca ... este invitatul meu


30-04-2008 01:48:08
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu poate toa'shu Pruteanu deoarece este foarte ocupat ......tzine cursuri de gramatica in Rai ! ....sau poate in Iad .......sau poate nu conteaza locul, important este ca tzine cursurile !!.....hihihi
  Sincer mi-ar place ca acest drac impielitzat al cuvintelor sa fie in Rai !


30-04-2008 08:25:45
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

Nu poate toa'shu Pruteanu deoarece este foarte ocupat ......tzine cursuri de gramatica in Rai ! ....sau poate in Iad .......sau poate nu conteaza locul, important este ca tzine cursurile !!.....hihihi
  Sincer mi-ar place ca acest drac impielitzat al cuvintelor sa fie in Rai !

Mi-ar place si mie...l-am admirat!
D-zeu sa-l odihneasca in pace!


30-04-2008 09:13:27
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
...unul Ilie - acela care vrea dama moca si la ea acasa - spune unei conite: "iesti fforte dlce si apetisanta sper satecunosc imi placi ffrte mult tineo tot asa bafta multan viata frumosovreau sate cunosc nuai sa regreti daca faci pasulasta te pup de mi de ori astept sa ma contactezi sau sami raspunzi pa"

nici n-ar fi o idee prea rea sa se instituie o taxa pe folosirea limbii romane (similar taxei de inmatriculare, in scopul diminuarii "polutiei" :D:D , vorba unui viitor barbat politic care este)


04-05-2008 21:38:25
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
<<Coane Xtrem , daca tot am facut in pagina anterioara o referire ( accidentala ) la un alt topic cu aceeasi “paternitate” , ... mai sus citatii incubus agramat si blonda (mai ales la figurat) cu veleitati de succubus  par sa creeze o legatura absconsa intre topicurile respective  :D  ; … asa ca, grija mare :D... apropo de  ...  “teoria conspiratiei"  :rolleyes: :D.>>

Am luat aminte, cumetre Moebius! ;) Oricum, blondele imi sugereaza de-o vreme mai mult teorii ale constipatiei... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-05-2008 22:00:14)


13-05-2008 21:59:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:

...unul Ilie - acela care vrea dama moca si la ea acasa - spune unei conite: "iesti fforte dlce si apetisanta sper satecunosc imi placi ffrte mult tineo tot asa bafta multan viata frumosovreau sate cunosc nuai sa regreti daca faci pasulasta te pup de mi de ori astept sa ma contactezi sau sami raspunzi pa"

nici n-ar fi o idee prea rea sa se instituie o taxa pe folosirea limbii romane (similar taxei de inmatriculare, in scopul diminuarii "polutiei" :D:D , vorba unui viitor barbat politic care este)


Ei si? Tot astia v-a cistiga alegerile, ma chere !!! Iar taxe n-o sa vedem vreun sfantz de la ei vreodata!!! :x


13-05-2008 22:02:06
   
ypsy
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141
citez : "p-ai...si unde ar trbui sa caut?! "

oare o fi blond?


13-05-2008 23:03:52
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
blond, blond, dar sus sau jos? (adica, pe intelesul tuturor, la encefal sau bulbul rahidian?)

13-05-2008 23:11:15
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Anatomisto ce eshti matali ! hihihi....shi io care ma gandeam ca-i vorba de scalp shi zona pubiana !
SandieShaw a scris:

blond, blond, dar sus sau jos? (adica, pe intelesul tuturor, la encefal sau bulbul rahidian?)


14-05-2008 12:24:49
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
3 postari flori ca , din ciclul  :   " ... trei (neuroni), Doamne, si toti trei ... :rolleyes:"
unde punctele din final substituie neuronii care s-au sinucis prin implozie ... adica tot trei , sau totzi trei .

"cum se priocedeaza intalnirile chat. si a lua legatura cu pretenii mei ca nu stiu ca sut incepatoare?"

"rog daca vrea sami esplice cineva. moltumesc"

"Rog frumos sami esplicetotul ce trebuie sa fac sa pot coversa. Multumesc de intelejere"

Ultima modificare facuta de moebius (14-05-2008 13:59:35)


14-05-2008 13:37:31
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hmmmmmm mi-e imi pute a tzeapa ....adicalea a fost scris intentzionat astfel ! hihihi
moebius a scris:

3 postari flori ca , din ciclul  :   " ... trei (neuroni), Doamne, si toti trei ... :rolleyes:"
unde punctele din final substituie neuronii care s-au sinucis prin implozie ... adica tot trei , sau totzi trei .

"cum se priocedeaza intalnirile chat. si a lua legatura cu pretenii mei ca nu stiu ca sut incepatoare?"

"rog daca vrea sami esplice cineva. moltumesc"

"Rog frumos sami esplicetotul ce trebuie sa fac sa pot coversa. Multumesc de intelejere"


14-05-2008 14:02:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nu-i intentionata deloc prostia :D, coane SA!

P.S. (ontopic) un comentariu la o poza al lui alin_23: "....superbittatea mea....ferbletea mea.... :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-05-2008 17:59:08)


14-05-2008 17:55:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si o completare la deja celebrul profil ilie 20007:

"acceptabil 169 cm 75 kg putin nins timid la
inceput dnuar pe parcurs imi revin mai multe afli
accesinduma nu raspund numai mesajelot in romina"
:D:D - dupa logica lui de geniu pustiu, se-ntelege ca n-ar raspunde doar mesajelor in lb.romana, ci si in multe alte limbi poligloaba ilie20007, nu ? ;)

Si,in fine, sfintu'ilie 20007 (zis si Dalai Lama sa mi-o tai :D) miluieste/iarta de pacate toate 'telectualele de pe casatoriale: :D

"cu ce sinteti mai presus camine si voi cersiti dragoste casi mine vati facut publicitate si acu jigniti puteai sa raspunzi si nu iera nimic rau bafta caci nu prea meritaqti intelectualelor decit mila"

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-05-2008 18:10:36)


14-05-2008 18:07:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Alta perla (sursa: conu'4u, cu nick in engleza, desi cu romaneza handicapata rau :D):

POTI FI CHIAR DRASGUTA.TE PUP DULCE

Alta: dij 42: "nu am nimic inpotriva dar lui primul ce i-ai facut" :x Macar un semn al intrebarii, acolo, ar mai fi redus poate abisala senzatie de greatza... :D:D

Si inca una: dan68: "esti super,asta bineantele ce depinde de gustul fiecaruia " :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-05-2008 18:58:33)


21-05-2008 18:53:25
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pai in acest caz avem de a face cu  o anacronitica anacronizata shi epatitiva inducere a sublimului prostiei, o conversie neconversibila shi irefutabila ! ....hihihi zici ca-s cretinul ala de armean de-i ministru pe la sacul de bani !
Xtremul a scris:

Nu-i intentionata deloc prostia :D, coane SA!

P.S. (ontopic) un comentariu la o poza al lui alin_23: "....superbittatea mea....ferbletea mea.... :D


21-05-2008 19:32:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cretin, da'viclean armeanu'ala, cumetre! :x Ca nu l-a vrut Coana Evropa pe la consiliile alea a fost doar o diversiune; V.V. e tot de-ai lor, al lupilor - unicul jidan din zona Dragasani (Isarescu) - trimis cindva chiar de Ceashca pe la americani sa se "specializeze" (in gura lupului, care l-a si mancat cumva, dar fara sa-l digere complet  ;)) - si Clubul ala (cica) de la Roma stiu cel mai bine... :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-05-2008 19:46:04)


21-05-2008 19:41:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ete si dragutzul profil al elenei_lesbi:

ianlta blonda ochi albastri suptila sportiva non vegetariana (precizare utila: "suptila" vine, desigur, de la "supt" :D:D, iar "non-vegetariana" de la supt carnuri, evident ;)) - de unde si alta geni(t)ala postare a sa:

"S-a sti ca mai exista femei - fete care sunt interesante de a fi linse , dar din pacate voi barbatii , baietii mai doriti si altceva adica ????  sa le futeti , sa le supuneti la un supt , sa faceti cu ele absolut orice / dar asta conteaza si de fete deoarece nu se poate culca cu un baiait de care poate nu ii place? Eu de exemplu a venit un baiat nu dau nume tot de pe chat si vreau sa zic ca ma lins si m-am simtit foarte bine in compania lui si am decis sa fac si eu cu el ceva frumos si de ne uitat , pana cand am fost de acord sa isi dea drumul in gura mea sa sti , dar daca nu lucra bn si nu era frumos sa sti ca nu vedea nimic de la mine ? akm esti multumit draga"

O unica nelamurire tot mai am: de ce oare nickul elena_lesbi si nu elena_sug_ptila ?? :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-05-2008 16:34:45)


26-05-2008 16:28:59
   
Pagini:  1 2 3 4 5 ... 13    
Mergeti la