Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Topul agramatismului care este :)    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 6 ... 13
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mmmmmmmmmah da misogin eshti !

26-05-2008 16:37:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Mmmmmmmmmah da misogin eshti !


Ete na!!! Cu una ca elena_lesbi cum pila mea ai putea sa fii decit uber-mega-hipermisogin, coane SA ??? :D

Repet inca si inca si inca o data: :x
Se confirma a jdemia oara teoria mea: vidul neuronal e cauza unica a lesbianismului. Amin !!! :(

Si, fiindca demoazelelor le cade chiar greu fisa, uite ca mai zic una Xtrema din nou: Catzelusha mea border-collie e infinit mai desteapta decit ele!!! (evident, si fiindca nu-i lesbiana) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-06-2008 16:26:22)


26-05-2008 17:22:04
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
andrei plesu: imi place curul tau ala ibraznit andrei plesu: andrei plesu: virginica fututa: andrei plesu: imi place curul tau ala ibraznit virginica fututa: virginica fututa: ibraznit virginica fututa: andrei plesu: obraznit andrei plesu: virginica fututa: andrei plesu: vreau sa trag niste limbi la pasarica virginica fututa: obraznit virginica fututa: andrei plesu: ce zici andrei plesu: virginica fututa: tu chiar nu sti sa scri? andrei plesu: ba da virginica fututa: nu se vede andrei plesu: ce faci scumpete andrei plesu: cum te cheama

28-05-2008 13:30:07
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Cititi-o p-asta :

"casatorit dar m-ai tot timpul pe drumuri cu treaba
de aceea ma aventurez in aventuri perverse de fapt
naoi ca si cupluri suntem m-ai libertin"

Apartine unui profil mai mult decat interesant... :D


06-06-2008 10:08:18
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
imnul EMO : Sunt un EMO depravat Am o freza de cacat Seman cu-n extraterestru Si la plans yo sunt maestru Yo vreau sa ma sinucid Ca la minte nu’s lucid Lumea spune k sunt varza Da mereu am vrut sa fiu barza In oras yo ies machiat Sa arat k un stricat In roz ma imbrac mereu Sunt o fata, sa mor eu Acum vreau sa va cant ceva Si va spun e prea belea …..daca nu dai mai departe inseamna ca esti EMO ......(. E=eu M=ma O=omor )

06-06-2008 15:53:12
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mishto imnu' EMO, parol!
Doar ca-n loc de "EMO" io propun sa-si zica MOE ghertzoii astia :D:D... n-ar merge mai bine, eiii??? :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 16:03:00)


06-06-2008 16:01:17
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Cred ca astia de fapt sunt gay si niste pustani fara minte,se cred mai interesanti daca isi astupa un ochi. Parca ar fii gaini,asa se uita!

06-06-2008 17:42:21
   
SHAWUSKA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141
Subiect: LORENZO     Reclamati
Mesaj: ORICUM SAR DESCRIE O PERSOANA LATURA NEGATIVA O VA ASCUNDE, SI ORICIT VA INCERCA SA-O ASCUNDA VA IESI LA LUMINA . DACA VREI SA-NE CUNOASTEM ACCESEAZA PE MESS.AID MEU *** ASTA DACA VREI SA CUNOSTI UN BAIETEL DE33 ANI CARE NU ARE CE SACUNDE SI NUI RUSINE DE-CE A FACUT ,CE FACE SI CE VA FACE.

Ultima modificare facuta de SHAWUSKA (16-06-2008 17:05:35)


16-06-2008 17:05:05
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

SHAWUSKA a scris:

Subiect: LORENZO     Reclamati
Mesaj: ORICUM SAR DESCRIE O PERSOANA LATURA NEGATIVA O VA ASCUNDE, SI ORICIT VA INCERCA SA-O ASCUNDA VA IESI LA LUMINA . DACA VREI SA-NE CUNOASTEM ACCESEAZA PE MESS.AID MEU *** ASTA DACA VREI SA CUNOSTI UN BAIETEL DE33 ANI CARE NU ARE CE SACUNDE SI NUI RUSINE DE-CE A FACUT ,CE FACE SI CE VA FACE.



super !! asta in mod sigur, nu trebuie...RATAT  ;)


16-06-2008 23:32:41
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cum naiba sa-l ratezi ca-i el gata ratat deja ! hihihi

16-06-2008 23:51:44
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Ce rai sunteti! ma duc sa ma sinucid! hihihi
HIC!


17-06-2008 00:16:51
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

evil a scris:

Ce rai sunteti! ma duc sa ma sinucid! hihihi
HIC!



eu zic sa-i lasi pe altii...nu vezi cati sunt? HIC! ( asta e un fel de salut?!!! :) )


17-06-2008 13:32:26
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
deci matale de fapt eshti un EMO-DRAC !
evil a scris:

Ce rai sunteti! ma duc sa ma sinucid! hihihi
HIC!


17-06-2008 13:50:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Mmmmmmmmmah da misogin eshti !


Ete na!!! Cu una ca elena_lesbi cum pila mea ai putea sa fii decit uber-mega-hipermisogin, coane SA ??? :D

Repet inca si inca si inca o data: :x
Se confirma a jdemia oara teoria mea: vidul neuronal e cauza unica a lesbianismului. Amin !!! :(

Si, fiindca demoazelelor le cade chiar greu fisa, uite ca mai zic una Xtrema din nou: Catzelusha mea border-collie e infinit mai desteapta decit ele!!! (evident, si fiindca nu-i lesbiana) :D:D

Uraaa, banuiam io ca-s de fapt genial de intuitiv ;) !!! In fineeeeee,... studii stiintifice americane de ultima ora au stabilit clar ca creierasele lesbiencelor au materie cenusie rarefiata !!! :D:D (stire... absolut serioasa !!!!).

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-06-2008 16:27:41)


18-06-2008 16:27:05
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Mmmmmmmmmah da misogin eshti !


Ete na!!! Cu una ca elena_lesbi cum pila mea ai putea sa fii decit uber-mega-hipermisogin, coane SA ??? :D

Repet inca si inca si inca o data: :x
Se confirma a jdemia oara teoria mea: vidul neuronal e cauza unica a lesbianismului. Amin !!! :(

Si, fiindca demoazelelor le cade chiar greu fisa, uite ca mai zic una Xtrema din nou: Catzelusha mea border-collie e infinit mai desteapta decit ele!!! (evident, si fiindca nu-i lesbiana) :D:D

Uraaa, banuiam io ca-s de fapt genial de intuitiv ;) !!! In fineeeeee,... studii stiintifice americane de ultima ora au stabilit clar ca creierasele lesbiencelor au materie cenusie rarefiata !!! :D:D (stire... absolut serioasa !!!!).

STIU SI EU DACA E VINA LOR?
Parca nu le-as judeca...pe bune,e viata lor la o adica sa faca cum le place.. fiecare...,cu placerea ei..


18-06-2008 19:24:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Io nu le judec pe anormalele astea, ma chere, doar le pun la insectar :D si le studiez atent ;), ca pe niste ciudatzenii ce sint...

Fiindca si dr. Mengele avea, pina la urma, placerile lui, nu?! :D:D
Pastrind proportiile, vin totusi si zic: dac-as fi avut o fata, nu cred ca m-ar fi incintat ideea sa fi fost lesby, zau asa... :rolleyes:

In plus, vaz ca discriminarea... pozitiva :x a minoritatzilor (inclusiv a alora sexuale) e in floare in era asta satanica.

Nu intru acum in analiza detaliata a anormalitatzii nenumaratelor "cintariri cu doua masuri" a diverselor chestii "social acceptate sau nu", dar oricum ma oripileaza "pollitical correctness"-ul atit de ipocrit al NWO (New World Order) !!! :x
In care, evident, homosexualitatea de ambele tipuri nu-i doar acceptata ci si clar incurajata, ca sa nu ne mai inmultim ca dementzii!!! :D:D

(Offfffffffff... iar vorbesc/scriu prea mult, stufos si fara rost. :() In loc sa fac si io un ban gramada :D (nu cu vrajeala subtila pe forum, evident) si sa ma plimb eventual pe la vreun training for team-building of solidarizing interpersonnel relationships of established money-makers, although essentially non-creative time-wasters ?! :D:D:D

P.S. 1. Ma bucur pe bune :) ca te simti OK la team-buildingul tau, draga Tashiella (am si io citeva cunostintze care numa-n chermeze din astea o tzin, lucreaza toate pe bani grei la banci camatareshti, asigurari asemenea inventate de aceleasi creiere diabolic de perverse, firme semi-fantoma consiliatoare de cum se limba plimba-n gura :D:D si alte farafasticuri neproductive "direct", DELOC CREATIVE dar paradoxal de banoase... :rolleyes:). Io doar ma mai mir cind si cind, ca prostu', si cind mai au timp sa ... munceasca ;) de fapt oamenii astia. Ma mai mir si ca trainingurile astea paranghelioase :D:D nu se organizeaza vreodata si pentru muncitorii de la Dacia, de exemplu... :rolleyes:

Dar temele astea o sa le (re)atac (fara vreun succes, evident :D) in topicul ala cu "bogatzia, injustitia etc"... ocazie cu care va rog in avans sa-mi iertati inca o data opiniile "de stinga" ;) (dreapta fiindu-mi ocupata deseori :D:D).

P.S. 2. Rau si Xtremist mai sint, nu-i asa, coane SA, compadre PPan si cumetre moebius ?!... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-06-2008 20:17:38)


18-06-2008 19:29:46
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Nu scrii fara rost , extreme , nu-i adevarat !...acuma..sper ca nu vrei sa se prinda de toata lumea...eu si inca cativa citim tot ce scrii...ca vezi tu...nici samanta care cade pe pamant , nu da toata rod...numa' ici si colo....

18-06-2008 20:02:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Aham... ;) iertare si pentru uitarea Pitzigoaicelor din ultimul alineat...

P.S. Presupun ca te atrage (si :D pe tine) surpriza unor postari "disproportzionate" ;) la teme aparent banale...
Deh, imi mai vine si mie BENGA pe neuron !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-06-2008 20:10:38)


18-06-2008 20:03:52
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:

Io nu le judec pe anormalele astea, ma chere, doar le pun la insectar :D si le studiez atent ;), ca pe niste ciudatzenii ce sint...

Mon vieux, desi mi-e cam peste mana sa postez in topicul asta, o fac doar pentru a opina alaturea de ce scrisashi mai sus.
Dom'le, dreptu-i ca nu  exista barbat normal, heterosexual, careia sa-i pice bine cand se face vorbire despre aceasta sub-tagma muiereasca, dar...., exista anumite circumstantze, ca sa le zic asa, cand nu-s de gonit si nici macar de lepadat. Oareshce experientze traite in preajma si cu ajutorul lor, mai cu seama daca manifesta o tzara de aplicatziune catre latura "bi", sunt chiar indicate pentru psihic, pentru moral, ba as zice ca fac bine si la sanatate, o astfel de cura fiind benefica intr-o multime de afectiuni.
Musai s-o spui ca n-as fugi de ele ca de caini, mai  'nainte sa le-ntreb :
- Papusha, facem o tura ?


19-06-2008 21:01:10
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Poate intelegeti voi ceva din asta ca eu n-am reusit....


Salut

Ce mai faci in viata, vreau să-mi introducă auto Ă®nainte de a vă i s-ar putea merge mai departe, este de mine onec agine doamna rebecca de numele dvs. Eu am venit vizavi de contact Ă®n care 127.0.0.1 sunet atat de adevarat interesant de tine astfel Ă®ncât am decis să scadă o notă pentru a vă aduce la cunoştinţă că am intrested in voi pentru prietenie, care pot duce la serioase relatii, Vă rugăm să vă interesează dacă i se va dori sa de e-mail-mă Ă®napoi cu mi adresa de e-mail, astfel Ă®ncât să i putem trimite fotografiile mele şi vă spun mai multe despre mine este (date de ***.ph) meu poştă electronică i sĂ®nt aşteptare pentru a obţine un răspuns de la dumneavoastră,
Cu noi prieteni
Miss rebecca
Mulţumesc

=D


19-06-2008 21:28:04
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

egon a scris:

Poate intelegeti voi ceva din asta ca eu n-am reusit....


Salut

Ce mai faci in viata, vreau să-mi introducă auto Ă®nainte de a vă i s-ar putea merge mai departe, este de mine onec agine doamna rebecca de numele dvs. Eu am venit vizavi de contact Ă®n care 127.0.0.1 sunet atat de adevarat interesant de tine astfel Ă®ncât am decis să scadă o notă pentru a vă aduce la cunoştinţă că am intrested in voi pentru prietenie, care pot duce la serioase relatii, Vă rugăm să vă interesează dacă i se va dori sa de e-mail-mă Ă®napoi cu mi adresa de e-mail, astfel Ă®ncât să i putem trimite fotografiile mele şi vă spun mai multe despre mine este (date de ***.ph) meu poştă electronică i sĂ®nt aşteptare pentru a obţine un răspuns de la dumneavoastră,
Cu noi prieteni
Miss rebecca
Mulţumesc

=D

Incalcite sunt caile Domnului....;)


19-06-2008 21:33:49
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

egon a scris:

Poate intelegeti voi ceva din asta ca eu n-am reusit....


Salut

Ce mai faci in viata, vreau să-mi introducă auto Ă®nainte de a vă i s-ar putea merge mai departe, este de mine onec agine doamna rebecca de numele dvs. Eu am venit vizavi de contact Ă®n care 127.0.0.1 sunet atat de adevarat interesant de tine astfel Ă®ncât am decis să scadă o notă pentru a vă aduce la cunoştinţă că am intrested in voi pentru prietenie, care pot duce la serioase relatii, Vă rugăm să vă interesează dacă i se va dori sa de e-mail-mă Ă®napoi cu mi adresa de e-mail, astfel Ă®ncât să i putem trimite fotografiile mele şi vă spun mai multe despre mine este (date de ***.ph) meu poştă electronică i sĂ®nt aşteptare pentru a obţine un răspuns de la dumneavoastră,
Cu noi prieteni
Miss rebecca
Mulţumesc

=D

Egone, incerc sa te lamuresc dupa putirintza, fara sa te azvarl pe cine stie ce poteci, doar de dragul  contabilizarii unei postari ori sa nu uite lumea ca exist (de parc-ar fi posibil ! :D ).
Mai mult ca sigur ce ai primit tu, e traducerea automata facuta de Google a unui mesaj scris in engleza. Genul asta de useri fenteaza cumva logarea pe sait si sunt spam-uri care-ti "halesc"  din cont. C-o fac cu voia sau stiintza adminului, asta n-am stire, mon cher...


19-06-2008 21:51:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Corect, e doar o traducere google-iana (prosteasca, evident, ca orice chestie automata), legata de un user din ala manglitor de prin Nigeria :x Uite lamurirea "manevrei" mutata de pe alt topic: :)


Nu-i O SINGURA persoana, cumetre moebius... E MAI MULTE :D (sint niste escroci nigerieni :x care incearca sa prosteasca lumea, dupa o retzeta de mult "fumata").

Zic ca-s printzesa X :D:D, fiica fostului presedinte/imparat din Negristania Ecuatoriala, asasinat mortal de niste dusmani rautaciosi, dar care mai are un cont de jdemilioane de parai cumva blocat (la mantinela ? :D) pe care tre'sa-l transfere in Europa (pe numele TAU ;), albul cel sexy si matrimoniacal, :D evident) si ca-i mai trebuie doar 3-4.000 de euro, asa, pentru formalitati de transfer si alte mangleli !!!!

Escrocheria-i veche, dar culmea-i ca destui ghertzoi romani (din aia cu bani, clar: nu-s doar prosti de bubuie, ci si lacomi majoritatea din tagma asta :x) au cazut in "plasa" asta atit de cusuta cu atza alba... :x
Ispita e mare pentru parvenitzii :x romani, se pare: si milioane de coco, si m.ue subdezvoltata :D, dar MOCA mai ales, bashca safariuri exotice si alte vise erotice... :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-06-2008 21:55:21)


19-06-2008 21:54:52
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Multumesc.....m-am lamurit....

19-06-2008 22:48:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
ONTOPIC... New old kids on the block: fantasticul iliutza 20007 recidiveaza, revenit din viitorul lui nebulos din nou si din nou !!! :D:D (evident, comentind pe profilul unei tipe finutze care-l trateaza cu curu' ;)):

si ieu iti doresc noroc dar nu inteleg un lucru daca mai vazut as de urit sau nustiu cum ai intelestu mesajele ar trebui sati faci un profil pe animal planet pote acolo osa ai mai mult succes daca lamine ofemeie cu capul pe umeri nu se uita din conceptia

:D:D:D Si totusi, omul asta TRAIESTE, cineva adica (cine oare ?? :rolleyes:) il plateste macar cit sa-si poata lua de haleala !!! :x:(
Cum va explicati voi fenomenul asta?

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-06-2008 18:41:11)


20-06-2008 17:18:24
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Dreptate ai, manca-tzi-ash !... :D :D :D
Iliutza 2007 alaturi de Tigru, ies in evidentza pe saitu'  asta mai ceva decat rahatu-n poteca !!! P-astia doi i-as pastra-n borcane cu formol, sa vaza sh-aia de-or veni dupa noi, cam cum arata tipul clasic de onanist al secolului XXI. :D :D :D


20-06-2008 17:44:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
MORALA: Ca sa nu calcatzi in cacatul de pe poteca feritzi-va de cele doua nick-uri !!!! hihihi :D
PeterPan 63 a scris:

Dreptate ai, manca-tzi-ash !... :D :D :D
Iliutza 2007 alaturi de Tigru, ies in evidentza pe saitu'  asta mai ceva decat rahatu-n poteca !!! P-astia doi i-as pastra-n borcane cu formol, sa vaza sh-aia de-or veni dupa noi, cam cum arata tipul clasic de onanist al secolului XXI. :D :D :D


20-06-2008 17:54:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ete ce-i zice un nene unei tipe "pro" din Arad vai de mama ei (porcina de-a dreptul) :D:

imi pare rau ca sunt din tr. severin altfel a-si fi dat in tine ca surdu in toba!!!!!!!!!!

Ce nu-mi pot inca explica io (pe linga 1001 alte chestii) e valul de laude absurde dedicate profilurilor unor tipe nu doar nashparlii, ci si "pe bani" - logic, laudele astea de-a-n pixu' nereusind sa influentzeze cumva nici intr-o mie de ani eventuala apropiere "MOCA si la ea acasa" :D a vreunuia din ciumpalacii astia absurzi prin lipsa logicii... :x:x:x

Credeti cumva (ca mine) ca densitatea pe kmp al idiotzilor e maxima-n Romanica, si asta-i unica explicatie ?! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 18:16:42)


21-06-2008 18:02:51
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Da' aia care fac vorbire despre cat de frumoasa, de tzatzoasa, de secsi ie cate-o cumatra, far'  de-a-i fi vazut nici macar tocu'  papucului ?

21-06-2008 20:51:57
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

:D:D:D Si totusi, omul asta TRAIESTE, cineva adica (cine oare ?? :rolleyes:) il plateste macar cit sa-si poata lua de haleala !!! :x:(
Cum va explicati voi fenomenul asta?


Traieste... bea, maninca si f......... si sint sigura ca pentru banii de mincare samsareste si el ceva pe-acolo prin vest (-ul romanicii deocamdata)... :D:D  luati-va mai bine de alti samsari de politichii, agramati sadea, baieti fini, cu manera, umerase perfecte pentru armani, iaca, niste locomotiveri care si-acu ar fi construit virtos comunismul daca prin '89 nu roia un portavion in jurul Maltei...


21-06-2008 21:21:19
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

PeterPan 63 a scris:

Da' aia care fac vorbire despre cat de frumoasa, de tzatzoasa, de secsi ie cate-o cumatra, far'  de-a-i fi vazut nici macar tocu'  papucului ?


Aia-s alta specie de refulatzi, cumetre, care sugereaza c-ar fi "oameni de lume" :x - in conceptia lor de powlarai handicapati asta insemnind sa ai bani sa te duci la coorve cit mai des ! :D

Io ziceam de oligofrenii care spera ca, laudind profilul unei coorve porcine :x, aia s-ar cotzai cumva cu ei MOCA :D - sau macar le-ar face vreun discount ! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 21:30:49)


21-06-2008 21:24:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:


Xtremul a scris:

:D:D:D Si totusi, omul asta TRAIESTE, cineva adica (cine oare ?? :rolleyes:) il plateste macar cit sa-si poata lua de haleala !!! :x:(
Cum va explicati voi fenomenul asta?


Traieste... bea, maninca si f......... si sint sigura ca pentru banii de mincare samsareste si el ceva pe-acolo prin vest (-ul romanicii deocamdata)... :D:D  luati-va mai bine de alti samsari de politichii, agramati sadea, baieti fini, cu manera, umerase perfecte pentru armani, iaca, niste locomotiveri care si-acu ar fi construit virtos comunismul daca prin '89 nu roia un portavion in jurul Maltei...

Pai io asta tot facui de-o vreme incoace, ma chere, pe superbul :D topic cu "bogatzia excesiva, oportunismul atemporal, establishmentul imoral etc s.a.m.d." si numa' shuturi in cur (neargumentate, evident) mi-am luat !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 21:40:16)


21-06-2008 21:28:36
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Da' aia care fac vorbire despre cat de frumoasa, de tzatzoasa, de secsi ie cate-o cumatra, far'  de-a-i fi vazut nici macar tocu'  papucului ?


Aia-s alta specie de refulatzi, cumetre, care sugereaza c-ar fi "oameni de lume" :x - in conceptia lor de powlarai handicapati asta insemnind sa ai bani sa te duci la coorve cit mai des ! :D

Io ziceam de oligofrenii care spera ca, laudind profilul unei coorve porcine :x, aia se va cotzai cu ei MOCA :D - sau macar le-ar face vreun discount ! ;)

Se spune ca orice sac isi gaseste petecul...ca atare eu zic ca acele femei care ii accepta, nu-i accepta intamplator....=)


21-06-2008 21:30:00
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
sintem doi acum.. la luat suturi... :D:D

21-06-2008 21:31:04
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pai asta era si ideea, ma chere Martzielle ;) ... ca-i accepta PE BANI SI NUMAI PE BANI, ce-are sula cu prefectura ?! :rolleyes: - tocmai d-aici rezulta absurditatea ideii 'umflarii' unei coorve pe-un site in sperantza ca aia o sa-i accepte MOCA !!!!!!

Fiindca, daca altu-i motivul ("arta pentru arta"?! :rolleyes: - bleeeaaaahhh... la Ilie200007 ??? :x), atunci chiar ma duc acu' si ma spinzur de Marele Sigiliu !!! :D:D

P.S. Chiar nu vad cum as putea fi mai clar!!! :( Sa postez in japoneza poate ???? :D:D (ca stiu nitzel si din asta)...da' n-am taste :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 21:38:03)


21-06-2008 21:32:25
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

SandieShaw a scris:

sintem doi acum.. la luat suturi... :D:D

Ei,lasa Sandie uneori cate-un sut un cur cum spuneati voi...poate insemna si un pas inainte...=)


21-06-2008 21:33:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:

sintem doi acum.. la luat suturi... :D:D

Io nu-mi mai iau - fiindca nici impaiat :D nu mai postez (inutil) acolo!!! :(

Zic INUTIL nu fiindc-as vrea vreo duioasa adeziune la bengoasele-mi (aparent doar ;)) idei proprii, ci fiindca pur si simplu APROAPE NIMENI n-a facut efortul sa inteleaga suficient din problematica expusa, incit sa poata construi macar o contraargumentatie cu aparentza de logica !!! :x:x:x
Ca si aici, de fapt (cu citeva exceptii ;))...

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 22:00:12)


21-06-2008 21:42:11
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Am gasit o descriere a cuiva...nu e de top agramatism,da e interesanta :D

Ardelean, realizat, stabil, sufletist, dezghetat, cu mult umor, ambitios, umblat prin lume, fara nici un fel de probleme, cu mult timp liber, caut o fata cumsecade, draguta, educata, feminina, sexy chiar, (una hotarata care stie ca viata este..scurta..) pentru casatorie. Acum stiu ca imi pot permite o relatie, o familie, acum sunt pregatit! Cum sa o gasesc, insa? Daca nu iti face nimeni cunostiinta, daca nu te prezinta nimeni, zau ca nu ai sanse..Stiu ca nu este un caz izolat, acest mesaj este exclusiv pentru femeile care au un suflet bun si o ratiune sanatoasa! Daca incerci sa o cunosti pe strada, din masina, in metrou, magazin..risti sa cheme politia..Unde sunt femeile de alta data, care stiu sa intoarca si ele capul? Unde sunt cele care stiu sa iti raspunda politicos, sa se apropie de tine, sa dea curs invitatiei tale de a le cunoaste? Sau unde se duc aceste tinere, intre 25-35 de ani? care nu au familie? In cluburi? In parcuri?..unde? asa da orice sa stiu..Si daca sunt in grup, cum isi imagineaza ca poti sa o cunosti pe vreuna dintre ele? Fara a parea penibil si fara a atrage rasete si glume neavenite.. Astept raspunsuri, ca eu nu stiu ce sa mai fac..Altii poate sunt mai norocosi sa le cunoasca altfel.. Sau daca cunoasteti in cercul vostru de prietene, colege, etc o d-ra serioasa, astept contacte.


22-06-2008 16:01:06
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

unikaa a scris:

Am gasit o descriere a cuiva...nu e de top agramatism,da e interesanta :D

Ardelean, realizat, stabil, sufletist, dezghetat, cu mult umor, ambitios, umblat prin lume, fara nici un fel de probleme, cu mult timp liber, caut o fata cumsecade, draguta, educata, feminina, sexy chiar, (una hotarata care stie ca viata este..scurta..) pentru casatorie. Acum stiu ca imi pot permite o relatie, o familie, acum sunt pregatit! Cum sa o gasesc, insa? Daca nu iti face nimeni cunostiinta, daca nu te prezinta nimeni, zau ca nu ai sanse..Stiu ca nu este un caz izolat, acest mesaj este exclusiv pentru femeile care au un suflet bun si o ratiune sanatoasa! Daca incerci sa o cunosti pe strada, din masina, in metrou, magazin..risti sa cheme politia..Unde sunt femeile de alta data, care stiu sa intoarca si ele capul? Unde sunt cele care stiu sa iti raspunda politicos, sa se apropie de tine, sa dea curs invitatiei tale de a le cunoaste? Sau unde se duc aceste tinere, intre 25-35 de ani? care nu au familie? In cluburi? In parcuri?..unde? asa da orice sa stiu..Si daca sunt in grup, cum isi imagineaza ca poti sa o cunosti pe vreuna dintre ele? Fara a parea penibil si fara a atrage rasete si glume neavenite.. Astept raspunsuri, ca eu nu stiu ce sa mai fac..Altii poate sunt mai norocosi sa le cunoasca altfel.. Sau daca cunoasteti in cercul vostru de prietene, colege, etc o d-ra serioasa, astept contacte.

Unikaaaaa!daca e ardelean e de bine...nu sta pe ganduri!=)
Eu zic ca te incadrezi cu brio in descriererea profilului de fata urmarit de respectivul barbat...


22-06-2008 16:08:42
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Ha..ha..ha..cherie,m-ai facut sa rad!...pai daca m-ar fi interesat(tipul) nu-l mai postam aici,l-as fi pastrat pentru mine :D :D :D...

22-06-2008 16:25:47
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

unikaa a scris:

Ha..ha..ha..cherie,m-ai facut sa rad!...pai daca m-ar fi interesat(tipul) nu-l mai postam aici,l-as fi pastrat pentru mine :D :D :D...

Sa-ti fie de bine rasul draga mea....na!...ce sa-ti mai zic...tu stii ce  e ok pentru tine...=)
La urma urmei nu uita ca esti pe un site de matrimoniale...;)


22-06-2008 16:38:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ultima interventie a "monstrului sacru" ilie200000000000007 : ;)

iesti de nota 10 tineo totas frumoso ca ai sa ai mult noroc in viata bafta si tepup :D:D (si pe noi, ilutza tata - stii tu unde... ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (02-07-2008 01:33:48)


02-07-2008 01:32:32
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Xtremul a scris:

Ultima interventie a "monstrului sacru" ilie200000000000007 : ;)

iesti de nota 10 tineo totas frumoso ca ai sa ai mult noroc in viata bafta si tepup :D:D (si pe noi, ilutza tata - stii tu unde... ;))


:D:D:D ...

De fapt mai degraba :(:(:( , pentru ca pare destul de clar ca reptilienii vor duce rasa umana la extinctie, iar ciclul evolutiv o va lua din nou de la capat, "oamenii" :rolleyes: ajungand in mileniul 21 abia la nivelul IQ-ului dinaintea  ... manipularilor genetice :rolleyes::rolleyes: ...

;):D:D:D

Ultima modificare facuta de moebius (02-07-2008 03:09:53)


02-07-2008 03:07:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:rolleyes: Ma bate banuiala (fara sa fac vreun ban din banuieli :D) ca ilie 20007 e de fapt o clona reptiliana nereusita scapata... intentionat dintr-un laborator secret din Fundulea :D:D (unde OZN-istii fac acu'clone, in halele parasite unde nu se mai fac de mult hibrizi de plante).

Scopul lui: decimarea forumistilor umani !!! :D (pe unii, prin cresterea tensiunii arteriale, pe altii - prin accese de ris isterice pina crapa)....:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (02-07-2008 13:00:38)


02-07-2008 12:57:43
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D

Xtremul a scris:

:rolleyes: Ma bate banuiala (fara sa fac vreun ban din banuieli :D) ca ilie 20007 e de fapt o clona reptiliana nereusita scapata... intentionat dintr-un laborator secret din Fundulea :D:D (unde OZN-istii fac acu'clone, in halele parasite unde nu se mai fac de mult hibrizi de plante).

Scopul lui: decimarea forumistilor umani !!! :D (pe unii, prin cresterea tensiunii arteriale, pe altii - prin accese de ris isterice pina crapa)....:D:D


02-07-2008 16:56:08
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Uite si-un anti-exemplu cumva de agramatism primitiv - la usera rha (foarte bine-crescuta, cred ca are 1,90 m :D:D), care-o arde insa tot cam aiurea de fapt, cu punctishoare fara numar fara numar :D, dar si cu BUTAFORIE LOCVACE :D  si alte finetzuri de Animal Planet ;) (vorba lui ilie200007):

Descriere proprie
.” ............daca nu m-as comporta atat de
decent, ......ai simti miros de sange emanand din
incheieturile mele subtiri, acoperite de-o piele
la fel de subĂľire si de amagitoare precum smantana
proaspata a laptelui........imi plac metaforele
astea plastice, ....cu un aer vintage,
si....recunosc, nu ma dau in laturi de a le
folosi ! .. uneori ...... sunt incorigibila ....,
dar numai cand imi vorbesti în gând., ........ ma
faci elitista ,..imi spui ca sunt inconjurata.,
doar de o butaforie locvace, ...dar fara de care
nici tu insuti nu poti trai....”
:

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-07-2008 16:34:57)


06-07-2008 16:27:29
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D

Xtremul a scris:

Uite si-un anti-exemplu cumva de agramatism primitiv - la usera rha (foarte bine-crescuta, cred ca are 1,90 m :D:D), care-o arde insa tot cam aiurea de fapt, cu punctishoare fara numar fara numar :D, dar si cu BUTAFORIE LOCVACE :D  si alte finetzuri de Animal Planet :D (vorba lui ilie200007):

Descriere proprie
.” ............daca nu m-as comporta atat de
decent, ......ai simti miros de sange emanand din
incheieturile mele subtiri, acoperite de-o piele
la fel de subĂľire si de amagitoare precum smantana
proaspata a laptelui........imi plac metaforele
astea plastice, ....cu un aer vintage,
si....recunosc, nu ma dau in laturi de a le
folosi ! .. uneori ...... sunt incorigibila ....,
dar numai cand imi vorbesti în gând., ........ ma
faci elitista ,..imi spui ca sunt inconjurata.,
doar de o butaforie locvace, ...dar fara de care
nici tu insuti nu poti trai....”
:


06-07-2008 16:33:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi deoarece simt lipsa lui looolita am sa amorsez grenada ca sa explodeze toanta :

"un om frumos!nu sunt pentru intalniri de sex!!!
CAUT PARTENERI DE AFACERE!.cine sunt ....un umar
de incredere,pasiuni si vise ,apa si foc ,o
paturica calda in zilele geroase,cozonac cu
vanilie ,un copil nebunatic...femeia ce se vrea sa
fie nu mai buna ca altii,ci mai buna cu mine ,mai
iubitoare .........sunt nascuta ca sa iubesc si sa
respect barbatul !Sunt nascuta ca sa nasc
prunci….sa cultiv un pom ,sa respir din bucuria
semenilor mei ,sunt nascuta sa indur ,sa rad in
hohot ,sa ma rog ,sa ofer toate bunataturile cu
care viata m-a tesut de-a lungul vremii...sunt
nascuta doar sa iubesc ! 
   atletic!... "

Auzi la doamna ...iubeshte atletic, adica in cadrul relatziei de doua ea este aia care are oaua ! :D:D:D

Cat despre cealalta looolita :
Fa bastarda irakianka grasa shi jegoasa ..te-a lasat guristul evreu shi din lipsa de ocupatzie visand la tot felul de orgii sexuale in timp ce-tzi folseshti deshtu' ai sperantza ca vreodata sa ma uit la vreo boratura ca tine ?

Hihihi ia sa vezi ce circ incepe ........oricum imi place prietenia asta intre femei ....hihihi mai ales fraza tip : dar vezi te rog sa nu-i spui ca tzi-am zis eu ce-am facut ca suntem prietene !
   
Tarfelor , loooooolitelor la inteval fraierelor ...sau va bronzatzi ? :D


06-07-2008 16:54:20
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si totusi... prostia omeneasca nu-i niciodata stinghera !!! :D - uite, observ cum de ex. conul TIGRU (ala cu "SUPERBA, FINUTA, APETISANTA, SUPER SEXY." :D:D) are profilu' plin ochi cu... multzumiri :rolleyes: ale incintatelor ciumpalace gratulate evident prosteshte, incoerent, uniform si implicit fara vreun motiv (decit ala de a-i creste shansele sa le arda, preferabil MOCA si la ele acasa ;)) de cumatrul Tigroi !!! :(

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-07-2008 17:25:14)


08-07-2008 17:22:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Copy/paste CHAT: hihihihi :D:D (absolut ontopic, desigur):

F crina_31: hai strain-o :D:D..lasa-ma sa plang in fata ta..mi-e frig de dragoste
,mi-e foame de dragoste, mi-e sete de dragostea ta..sunt cersator
de iluzii dar..la ce amagiri sa mai sper cand insasi viata e o
vedenie.. si totusi eu te iubesc...
M nesuferitu: crina
F crina_31: baza
M nesuferitu: ce dulce esti :D
M nesuferitu:
F crina_31: deci sa ne revenim
M __LEU: conf sal omu! :D
M __LEU: brb de papa! :D

etc etc etc etc etc etc etc etc :x:(:x:(

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-07-2008 20:26:56)


09-07-2008 20:25:26
   
Pagini:  1 2 3 4 5 6 ... 13    
Mergeti la