Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Bancuri / despre nunta    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? cata30
Cont Sters

Inregistat: 20-02-2008
Mesaje: 4
Dupa nunta, tinara si proaspata nevasta ii spune sotului: - Uite cum o sa facem pe plan sexual de acum inainte: Daca seara cand vii acasa si vezi ca imi este parul ordonat atunci nu vreau sa fac sex cu tine, daca parul imi este putin dezordonat atunci poate vreau sau poate nu vreau sa fac sex cu tine, iar daca parul meu arata complet dezordonat si ā€œsifonatā€ atunci sigur ca vreau sa fac sex cu tine. - Bine draga mea, zice sotul, hai sa-ti spun cum vad eu acum situatia asta: Seara cand vin eu acasa beau bere. Daca beau numai o bere inseamna ca nu vreau sa fac sex cu tine, daca beau doua beri inseamna ca ori vreau sa fac sex cu tine ori nuā€¦ daca beau trei sau mai multe beri fii sigura ca ma doare in p**a de freza ta..

02-05-2008 00:46:17
   
?? cata30
Cont Sters

Inregistat: 20-02-2008
Mesaje: 4
Un barbat si o femeie merg pe autostrada si se cearta din cauza infidelitatii barbatului. Dintr-o data, femeia scoasa din minti apuca scula barbatului si o taie, dupa care enervata o arunca pe fereastra. In spatele lor, intr-o masina un barbat si fetita lui de 7 ani discuta. Dintr-o data, scula se izbeste de parbriz, sta lipita un moment si apoi zboara mai departe. Surprinsa, fetita intreaba: - Ce era asta, taticule? Rusinat si nevrand sa discute cu fetita lui subiecte sexuale, omul raspunde: - Era doar o insecta! Fetita ramane cu un aer confuz cateva minute si apoi zice: - In orice caz, avea ditamai PULAAAA

02-05-2008 00:51:54
   
?? cata30
Cont Sters

Inregistat: 20-02-2008
Mesaje: 4
Profesoara la scoala, incercand sa stimuleze mintile scolarilor, a intrebat: - Ce este rosu aprins si stralucitor? Bula sare si raspunde : - Un camion de pompieri !?! - Nu, zice profesoara , dar imi place cum gindesti. Altcineva? Maria zice: - Un mar? - Corect! zice profesoara. Apoi Bula zice: - Am si eu o intrebareā€¦Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura??? - Bula !!!ā€¦ noi nu vorbim asa aici !!! La care Bula zice: - Periuta de dinti !!!. dar imi place cum ganditi !

02-05-2008 00:53:04
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Ion si Maria inainte de nunta...virgini amandoi nu stiau cum o sa faca dragoste in noaptea nunti.Dar ca norocul intr-o zi Ion se intalneste in parc cu tatal sau si il intreaba:
Ion:Tata zi-mi si mie cum se face dragoste..
Om serios la varsta lui nu prea stia cum sa-i explice fiului exact procedura dar ca norocul exact langa ei in timp ce vorbeau 2 caini faceau sex,la care tatal:
-Uite mai Ioane,vezi caini astia?..na exact asa tre` sa faci si tu cu Maria....
Timpul trece ,nunta a trecut si se intalneste Ion cu tatal sau,la care,tata intreaba
Tata:Na,cum a fost?
Ion:foarte bine,doar ca s-a uitat cam multa lume la noi...


02-05-2008 09:52:56
   
Pagini: 1    
Mergeti la