Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 79
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:

OK, hai sa ne ontopicizam un pic atunci: au aparut primele imagini considerate "credibile" :rolleyes: (in urma unor analize experte) ale Planetei X/Nibiru. Sursa: un nenea de la SPT (South Pole Telescope). Care-a trimis pina acum doua serii de imagini-  un corp ceresc inconjurat de alte 7 mai mici.

P.S. Stai linistit oricum, cumetre SA, si io recunosc c-am citit cite ceva din P. Corutz: nu poti evalua ceva pina nu cunosti, nu ?? ;)


Hopa, adica Nibiru a auzit de bombele lui Sir Ciudy si vine cu intariri? :D Cred ca o sa fie ceva treaba in privinta invatarii de minte. :x Oricum, se stie ca nu e indicat sa te lauzi dinainte - ce masuri extraordinare mai pregatiti acum? ;)


10-06-2008 21:26:41
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

unikaa a scris:

Sincera sa fiu singurele "patrafire" din garderoba mea sint lenjeria sexy(si aia pan'la funduletz) si 2-3 rochii de seara...in rest nu ies din bluji ca-i iarna sau vara! :)) Si ca sa nu deviez de tot de la topic...uite ca mi-a venit si o idee...ce vom imbraca in buncheras? venim cu dotarea proprie...sau avem nevoie de costume speciale?...ca in cazul asta vom avea nevoie si de un designer vestimentar!


Costume de baie ar fi ok? :D


10-06-2008 21:27:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
1. Suplimentarea (x 7) a numarului de conserve de fasole. :D

2. Invitarea-n buncar si a Albei-ca-Zapada si a celor 7 pitici atomici.:D:D

3. Specializarea Marii Preotese in predarea celor 7 pacate :D (aici vezi ca tu esti i_responsabila!!!) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-06-2008 21:30:35)


10-06-2008 21:29:21
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Sincera sa fiu singurele "patrafire" din garderoba mea sint lenjeria sexy(si aia pan'la funduletz) si 2-3 rochii de seara...in rest nu ies din bluji ca-i iarna sau vara! :)) Si ca sa nu deviez de tot de la topic...uite ca mi-a venit si o idee...ce vom imbraca in buncheras? venim cu dotarea proprie...sau avem nevoie de costume speciale?...ca in cazul asta vom avea nevoie si de un designer vestimentar!

Fiecare cu ce are, zic io... :rolleyes: In principiu, pufoaica e de baza insa :D (abia dupa trece glaciatiunea, treceti si voi la ceva mai lejer, tanga-manga etc :D:D)


De baza ar trebui sa fie grija Capului Trebii pentru un minim de confort, inclusiv confort de temperatura, zic eu acum, ingrijindu-ma sa nu mi se adune prea multa treaba cu invatarea de minte pe urma - nu de alta, dar la cate bunkere am inteles ca se pregatesc, s-ar putea ca altfel numitul Cap sa ramana fara clienti. :D


10-06-2008 21:31:44
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Capetele :D Capului Trebii au deja cam multe cliente, draga Aly... ;)

10-06-2008 21:33:46
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

SandieShaw a scris:


titmouse a scris:


spuneti-mi Aly a scris:

Io, ca ministru al invatarii de minte, n-am ce face pe moment, trebuie sa recunoasteti! Urmeaza sa ma desfasor abia post-2012. :D


Pai cum nu ?
Asta-i Ministerul cu cele mai multe probleme .
Uite : eu tre'sa ma invat minte sa nu ma mai comport ca o printesa sclifosita .
Domnu'Capu' Trebii tre' sa se invete minte sa nu capete cumva apucaturi de dictator.
Cyudatu' tre sa se invete minte sa fie mai tolerant , ca el e inhibat coloristic  si nu vede lucrurile decat in alb si negru .
S.a.m.d.
Te si vad cu liniaru' punandu-l pe Cyudi sa repete dupa tine: "ceea ce este jos este aidoma cu ceea ce este sus , si vitavercea" . Si japp! - doua la palma . Si tot asa...pana-i iese un frumos "curcubeu" din crestet !!
E de munca la Ministeru' asta !


...s-apoi... e de invatat noua limba: bunkereza...


In privinta asta declin orice responsabilitate. Cred ca oricum n-au limbile de a face cu invatarea de minte. ...In plus, oricum, Sir Ciudy pare sa stie mai bine :)


10-06-2008 21:35:46
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:

Capetele :D Capului Trebii au deja cam multe cliente, draga Aly... ;)


Or avea ele, nu poci ca sa contestez - ca in privinta asta n-as avea pe ce sa ma bazez -, dar nu i-ar strica mentionatului sa gandeasca in perspectiva. :D

Ultima modificare facuta de spuneti-mi Aly (10-06-2008 21:39:06)


10-06-2008 21:38:23
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

spuneti-mi Aly a scris:


unikaa a scris:

Sincera sa fiu singurele "patrafire" din garderoba mea sint lenjeria sexy(si aia pan'la funduletz) si 2-3 rochii de seara...in rest nu ies din bluji ca-i iarna sau vara! :)) Si ca sa nu deviez de tot de la topic...uite ca mi-a venit si o idee...ce vom imbraca in buncheras? venim cu dotarea proprie...sau avem nevoie de costume speciale?...ca in cazul asta vom avea nevoie si de un designer vestimentar!


Costume de baie ar fi ok? :D


Apropo de Vicente si de costume de baie/balet/gimnastica sau ce vreti: cum naiba nu l-ati gasit pe Vicente?! Trebuia sa-l cautati dupa nume. Grabiti-va, ca oricum i-au sters poza capii site-ului si n-o s-o mai puteti admira decat la dimensiune redusa.


10-06-2008 21:41:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Avetzi incredere in arma mea .....bunkeristi fitzi calmi !
spuneti-mi Aly a scris:


Xtremul a scris:

OK, hai sa ne ontopicizam un pic atunci: au aparut primele imagini considerate "credibile" :rolleyes: (in urma unor analize experte) ale Planetei X/Nibiru. Sursa: un nenea de la SPT (South Pole Telescope). Care-a trimis pina acum doua serii de imagini-  un corp ceresc inconjurat de alte 7 mai mici.

P.S. Stai linistit oricum, cumetre SA, si io recunosc c-am citit cite ceva din P. Corutz: nu poti evalua ceva pina nu cunosti, nu ?? ;)


Hopa, adica Nibiru a auzit de bombele lui Sir Ciudy si vine cu intariri? :D Cred ca o sa fie ceva treaba in privinta invatarii de minte. :x Oricum, se stie ca nu e indicat sa te lauzi dinainte - ce masuri extraordinare mai pregatiti acum? ;)


10-06-2008 21:48:29
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sac ca am salvat-o eu ....in colectzia personala !...hihihi tare rrrrrauuuuu !
spuneti-mi Aly a scris:


spuneti-mi Aly a scris:


unikaa a scris:

Sincera sa fiu singurele "patrafire" din garderoba mea sint lenjeria sexy(si aia pan'la funduletz) si 2-3 rochii de seara...in rest nu ies din bluji ca-i iarna sau vara! :)) Si ca sa nu deviez de tot de la topic...uite ca mi-a venit si o idee...ce vom imbraca in buncheras? venim cu dotarea proprie...sau avem nevoie de costume speciale?...ca in cazul asta vom avea nevoie si de un designer vestimentar!


Costume de baie ar fi ok? :D


Apropo de Vicente si de costume de baie/balet/gimnastica sau ce vreti: cum naiba nu l-ati gasit pe Vicente?! Trebuia sa-l cautati dupa nume. Grabiti-va, ca oricum i-au sters poza capii site-ului si n-o s-o mai puteti admira decat la dimensiune redusa.


10-06-2008 21:49:20
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

1. Constat, cu maxima satisfactie , ca aproape orice topic se transforma, pe nesimtitelea, in Bunkeriada-2012 !!!

2. Comunicat important: Am gasit un ciumpalac :D (recomandat si de cumatrul CiudySA ;)) care-ar vrea sa vina la noi in Buncar-2012, pe post de SERIF (sau primar de BUNCARESTI :D), in locul lui Niladam (destituit deja, fiindca-i mai tot timpul mango-manga in barul lui Tasha). :(

Ce ziceti de el, il luam? Io nu prea am incredere totusi in Sile Bleaga asta, avind in vedere cartea lui de identitate... uite, asta e: :D

P.S. Nu va uitati ca are privirea aia bleaga :D, se pare ca totusi VORBESTE !!! :D
Si, mai ales, MUSHCA... ;) (fiindca nu prea latra :D)

http://xs128.xs.to/xs128/08242/bleaga_new.png800.jpg


IL APROB CA SUBALTERN  !!!


10-06-2008 21:50:55
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

1. Constat, cu maxima satisfactie , ca aproape orice topic se transforma, pe nesimtitelea, in Bunkeriada-2012 !!!

2. Comunicat important: Am gasit un ciumpalac :D (recomandat si de cumatrul CiudySA ;)) care-ar vrea sa vina la noi in Buncar-2012, pe post de SERIF (sau primar de BUNCARESTI :D), in locul lui Niladam (destituit deja, fiindca-i mai tot timpul mango-manga in barul lui Tasha). :(

Ce ziceti de el, il luam? Io nu prea am incredere totusi in Sile Bleaga asta, avind in vedere cartea lui de identitate... uite, asta e: :D

P.S. Nu va uitati ca are privirea aia bleaga :D, se pare ca totusi VORBESTE !!! :D
Si, mai ales, MUSHCA... ;) (fiindca nu prea latra :D)

http://xs128.xs.to/xs128/08242/bleaga_new.png800.jpg


IL APROB CA SUBALTERN  !!!

E ADORABIL !!


10-06-2008 21:51:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
hihihi mersi Xtreme !

10-06-2008 21:53:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mai draga TIT, nu puteai sa zici "il aprob ca subaltern, e adorabil" intr-o singura postare? :rolleyes: Ca s-alege prafu' de vizibilitatea topicului asta cu atitea hectare de citate galbioare! :D

In plus, vad ca nu ne-ai lamurit daca CHIAR l-ai luat sub pulpana echipamentului tau de protectie procuraresc :D:D ca secretar personal p-ala cu okii albastri :D de ne citeste topicul mai ceva decit Dracu'... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-06-2008 22:01:59)


10-06-2008 21:58:59
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
:x :x  Citesc deci "egzist"!  Tit draga vezi ca baiatul ala cu ochi albastri o sa te ia in colimator! Zoofilie se numeste si tinind cont de virsta lui poate ai sa te invirti si de un cap de acuzare la categoria pedofilie :D :D
PS. XT chiar nu vazusi ca e minor candidatul la primarie? Bag de seama ca slujba asta de Capos devine suprasolicitanta :D :D
HIC!


10-06-2008 22:19:19
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

CIUDATUL SA a scris:

Sac ca am salvat-o eu ....in colectzia personala !...hihihi tare rrrrrauuuuu !


Posteaz-o pe topicul tau, ca sa o comentam ! ;):D


10-06-2008 22:24:28
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

spuneti-mi Aly a scris:


Xtremul a scris:

OK, hai sa ne ontopicizam un pic atunci: au aparut primele imagini considerate "credibile" :rolleyes: (in urma unor analize experte) ale Planetei X/Nibiru. Sursa: un nenea de la SPT (South Pole Telescope). Care-a trimis pina acum doua serii de imagini-  un corp ceresc inconjurat de alte 7 mai mici.

P.S. Stai linistit oricum, cumetre SA, si io recunosc c-am citit cite ceva din P. Corutz: nu poti evalua ceva pina nu cunosti, nu ?? ;)


Hopa, adica Nibiru a auzit de bombele lui Sir Ciudy si vine cu intariri? :D Cred ca o sa fie ceva treaba in privinta invatarii de minte. :x Oricum, se stie ca nu e indicat sa te lauzi dinainte - ce masuri extraordinare mai pregatiti acum? ;)



Daca Nibiru vine cu 7 (mai) mici,  ca masuri extraordinare propun suplimentarea rezervelor de ... mustar ;):D:D:D ...

Ultima modificare facuta de moebius (10-06-2008 22:30:02)


10-06-2008 22:29:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
De acord cu propunerea - vezi, cumetre moebius, sa mai zica cineva ca generalii (si APV-istii in general ;)) ar fi cam zaluzi... :D

Mai ales ca MICI la conserva nu prea am vazut... :rolleyes:
Doar fasole. :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-06-2008 22:36:39)


10-06-2008 22:35:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nu mai vorbitzi de mavare ca-s labil psihic ....shi infometat .....woooooo cum scap de burtoiul de neam prost  ?????

10-06-2008 22:38:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
mancare ....de foame mananc litere shi nici tastele nu le mai vad !
CIUDATUL SA a scris:

nu mai vorbitzi de mavare ca-s labil psihic ....shi infometat .....woooooo cum scap de burtoiul de neam prost  ?????


10-06-2008 22:38:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
...MAVARE ??? :rolleyes: Ai trecut la ceva haleala extraterestra deja, cumetre SA ?! :D:D

Aham, nu-i deci MAZARE extra_terestra, cum banuiam... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-06-2008 22:40:42)


10-06-2008 22:39:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

nu mai vorbitzi de mavare ca-s labil psihic ....shi infometat .....woooooo cum scap de burtoiul de neam prost  ?????


Miscare si iar miscare cumetre SA, d-aia recomandata de Prima Intre Ministri Sandie, zisa si... Shaw pe ei, Bleaga :D:D !!!

Nu-l mai lasa deci pe MachoCyporc :D sa te-nlocuiasca "la treaba"!! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-06-2008 22:43:59)


10-06-2008 22:42:56
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Auzi la el mazare! lasa coane XT ca am priceput ce a vrut sa zica! O sugestie prosteasca: Il procopsim si cu un post de fomist sef? FOMIST nu FORUMIST.
HIC!


10-06-2008 22:46:31
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Am servit doar mazare de Constantza ! :D
Xtremul a scris:

...MAVARE ??? :rolleyes: Ai trecut la ceva haleala extraterestra deja, cumetre SA ?! :D:D

Aham, nu-i deci MAZARE extra_terestra, cum banuiam... ;)


10-06-2008 22:46:55
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
unica de felul ei mazarea aia :D :D
HIC!


10-06-2008 22:51:41
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Xtremul a scris:

De acord cu propunerea - vezi, cumetre moebius, sa mai zica cineva ca generalii (si APV-istii in general ;)) ar fi cam zaluzi... :D

Mai ales ca MICI la conserva nu prea am vazut... :rolleyes:
Doar fasole. :D


Chestia e ca daca razboiul e greu si tine mult, riscam sa ramana sir S.A. fara material de ... sublimat :rolleyes::rolleyes: ; ... propun sa-l aducem pe Jack responsabil cu depozitul de munitie ;):D:D:D si asa poate impuscam 2 iepuri dintr-un foc ( lansam si un contraatac ... direct pe Nibiru )

Aaalloooooooooo!!! ... cand zic Jack nu ma refer la whisky si la strategia "apei de foc", folosita candva contra ... pieilor rosii ( mai ales in zona nasului :rolleyes: ) ...
... E vorba de Jack cu vreju' ... ; si cand zic de vrej nu va duceti cu gandul la alte cele, ca nu e vorba de G upper man - ul de care ziceam pe topicul muzical ;):D ...

Ultima modificare facuta de moebius (10-06-2008 22:56:49)


10-06-2008 22:55:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Chiar daca nu este la topic ia cititzi de-ale forumishtilor din serialul "is dusi cu capu, frate".Ete-aci :

Categoria ā€œaberatii sexualeā€:

* tine o musca in gura si eu ii dau tigara
Tine tu o musca in gura, si io o fut in cur

* metode de spalat la bani
Incearca cu lichid din bateria de la masina. Curata excelent

* m-a fute o lene maimutica
Aaahhhh what?

* baietii pot risca sa nu se dezvirgineze din prima
Risca enorm chiar.

* una se fute in cur
Invidioasa mica ce esti tu

* cum se dezvirgineaza o fata
E foarte complicat. Trimite-o pe prietena ta la mine, si ii explic io.

* foto bani in cur


* mi s-a belit
Ok, deci nu mai esti virgin?

* pizde care se lasa futute
Toate bah, toate

* fete care se fut fara bani
Nu exista. Si categoric cele mai ieftine sunt curvele, iar cele mai scumpe prietenele/nevestele. Donā€™t ask me why.

* cati avram florin sunt in lume bani mea
Nu stiu frate, da vad ca esti stresat tau de ei

* nu intra in floare dezvirginare
Hint: tre sa o ai sculata

* femei cu bani
Doamne fereste!!

* container de sperma
Iote alta nesatula

* cu 2 pule in cur si una in floare e cam greu
Te cred pe cuvant. Tre sa ai viata grea

* norica lesbiana
Nu cred. Mai degraba cine o fute pe ea poate fi considerat zoofil.

* gustul lichidul seminal
Vezi aici.

* si am bani de un metru
Si tu mah??? Bah, fute-v-as io cu pulicica aia a mea de juma de metru. Mincinosilor.

* how to fuck 13
Recomandare: una cate una. De preferat in descurs de o saptamana.

* muste reci


* catalin voicu tigara
Te-a suparat tare, bag sama. E politician?

* va fut si ma mut
Asta merjea bagat si la categoria ā€œpoietiā€

* cum fac sa imi bag bile pe bani
Iti trebuie asa: bile rulment, baros 10 kile, nicovala.
Pui bani pe nicovala, potrivesti bila, tragi tare cu ciocanu. Repeti operatia pana termini bilele.

* sa te futi cu porci
Nu stiu, donsoara. Ne povestesti? Ca alternative, au mai aparut ā€œcu caiā€ si ā€œcu cainiā€.

* bani mia rau ma doare
Naspa. Vezi ca inseamna sa lucri fara caciulita??

* vreau sa bag botu la floare
No, si cine te opreste??

* fete futute in 50 de minute
Asta o iesit cu gunoiu, si e contra cronometru

* cum sa ramii insarcinata
Faci mult sex oral.

* tigara mica
De preferat ā€œtigara mareā€

* vreau sa fut in cur
Si tu bah??? Obsedatilor. Mai face careva sex normal mah?

* dracu da la tigara
Aaahhhmmmm. No comments.

* poezii porcoase despre cur
Uite aici, la nea Brumaru

* dracu sex
Sincer, cam rar. Te oferi?

* tigara virgine
Asta ori viseaza la asa ceva, ori e suparat pe pretena lui. Care-i baga placa aia cu ā€œis virjina, bahā€.

* sobolani care se fut
E prima oara cand aud de ā€œshobolanofiliā€

* floare matura ro
Egzista si ā€œpisda farashā€? sau ā€œfloare aspiratorā€? asta din urma, cu siguranta

* un nebun lasa femeile in floare goala
Si de ce jignesti omu mah?

* ti-am pus floare pe gura
Aaahhhm.. nu recunosc nici in fata marii adunari nationale.

* pule galbene
Avand in vedere ca am gasā€™t intr-una din turele trecute si pule verzi, mai asteptam d-alea rosii ca sa facem steagul UNGARIEI MARI.

* cum sa bag bani in gura
Frate, asta e buna. Daca si la asta iti trebuie cautari pe net....

* doamna caut bani
Stimata doamna, aici puteti gasi o bani ca noua, relativ putin folosita (cel putin in ultimu timp) va intereseaza?

* sex dureros sa ti-o traga mai multi sa doara video
Masochista

* fete care platesc sa fie futute
Coane, daca platesc ele, ori nu mai sunt fete de circa 80 de primaveri, ori sunt activiste in organizatie ā€œsave za whalesā€, ori sunt feministe.

* unde sunt pule de cumparat
Asta chiar ca nu stiu. Da nici nu ma intereseaza.

* melci bulangii
ā€˜le mumaā€™n cur de melci..

* dinescu erotic
Asta da imaginatie

* m-am ars la un deget cu flacara
Zi mersi ca nu te-ai ars in cur, ca toti dementii astia care ajung pe la mine.

* bani belita in cur intepenita
Alt poiet. Poiata?

* par pubian fund
Buna intrebare. Paru de la cur se cheama tot ā€œpar pubianā€???

* cine se fute in cur
Io nu. Nu te teme, nu-ti fac concurenta.

* psihologia meseriei de gigolo
Tre sa fii in stare sa lingi cu dedicatie o vaca sub coada; fara sa borasti.
Incearca asta, si daca reuseti, ai un psihic potrivit pt meseria asta.


Categoria ā€œemoā€:
* o zi de cacat din viata unui emo
Castigi 1 mil de dolari

* poze cu bolnavi
Uita-te in oglinda

* sunt emo si plang
De ce nu incerci sa iti tai venele? DE-A LUNGUL.

* cum sa-ti faci o coafura emo acasa
Bagi destele in priza

* sa ma duc dracu
Daca esti vreo veveritza d-ai still ā€œgothicā€, s-ar putea sa te primesc. Cu conditia sa ai sub 55 kile.

* iarba sa fie emo
Tre sa o vopsiti in roz pt asta. Isi va taia venele singura.


Categoria ā€œpoietiā€:
* statusuri legate de dracu si moarte
ā€œo sa mori, si te duci la mama dracuā€

* vreau sa devin poiet
Lasa-ti plete, cere tigari si bautura la toata lumea, si fa-te emo.

* romantismu pulii
. O donsoara e rugata se ne destainuie in ce consta.

* oameni care se iubesc si incepe amoru
Jiji, ce pana mea cauti aci?

* aliona mi-i dor de tine
Coane, ai gresit adresa. Aliona ta nu-i la mine.

* status de durut in bani
ā€œma doare-n pulaā€. Nu uita de liniuta.

* mi se ridica parul in cap
Tot e bine ca ti se mai ridica ceva

* lectii de mers cu stivuitorul



Categoria ā€œromanismeā€:

* de ce sa furi un distribuitor aer cfr
bani mea, nu se stie cand ai nevoie de asa ceva prin casa.

* jocul cum sa iti inervezi vecini
Le pui la maxim Pavaroti.
Cu boxele lipite de podea/tavan/pereti, in functie de locatia vecinului.
Va incerca sa replice cu Guta, dar cedeaza repde psihic, se transforma din manelar in emo, si isi taie venele.
Qed.

* vreau sa invat sa tricotez manual
De la mine sigur n-ai cum sa inveti treaba asta cu manualu

* infractorul zis porcu din marea britanie
Ce naspa sa ai asa porecla.. va dati seama ce caterinca iese la fiecare craciun???

* poporu roman migrator
Asa e, in bani mea. Ne-am suntem chinezii europei.


Categoria ā€œdiverseā€:
* casa la rosu cost mp sau liniar
La litru

* casa la rosu costa
In principiu, costa

* carnea de vier are gust
De tot cacatu

* cati vizitatori are intr-o duminica catedrala st paul din londra?
Nici unu. E inchis duminica.

* o vaca betiva video
Asta tre sa fie gigolo care cauta material de studiu psihologic

* cum sa oftici un barbat
Mult, mult, mult sex oral.
Asta ne nerveaza cel mai tare, si nu suportam de nici o culoare.
Ne prefacem din politete, ca sa nu va simtiti voi naspa.


10-06-2008 23:01:40
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Sincer .. am citit cam tot ... ce-am vazut ca-s cam tulbure ! N-am inteles nimic ... normal... De-aia spun ca prea-luminatul Capu' Trebii , printre atatea ministere si cabinete ... mi-a gasit postul (aproape ) perfect! Nu stiu nimic , nu inteleg nimic , beau de rup (sticla-n gura) ... deci ... sheriff ar fi perfect ! Dar .. nu pot concura cu blegistul din (proaspatul) buletin ! Ma intrece la toate capitolele si ... in plus ... se da ... mai mare ca mine ! Dar un ... blegajutor de sheriff tot are nevoie .. ca nu se descurca ! Si-apoi , am o sugestie (mica) ... pt o (noua) locatzie .. din bunkeristan ! Barul !!! Unde e barul ... adica pardon .. biroul sheriffului ! Bine ticsit cu proiectile lichide (nu numai fasoliene)... ca fara ele .. nu facem nici o treaba ! Nici eu .. nici sherifful - sef !Cat despre altele , spun mai multe sub patrafirul Marii Preotese (cat mai scurt - parerea mea) ... daca mai e loc ...!

Ultima modificare facuta de niladam (10-06-2008 23:15:24)


10-06-2008 23:14:32
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Niladame aici confirm ......bea ala precum boul apa (numai tarie !)

10-06-2008 23:47:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:

Sincer .. am citit cam tot ... ce-am vazut ca-s cam tulbure ! N-am inteles nimic ... normal... De-aia spun ca prea-luminatul Capu' Trebii , printre atatea ministere si cabinete ... mi-a gasit postul (aproape ) perfect! Nu stiu nimic , nu inteleg nimic , beau de rup (sticla-n gura) ... deci ... sheriff ar fi perfect ! Dar .. nu pot concura cu blegistul din (proaspatul) buletin ! Ma intrece la toate capitolele si ... in plus ... se da ... mai mare ca mine ! Dar un ... blegajutor de sheriff tot are nevoie .. ca nu se descurca ! Si-apoi , am o sugestie (mica) ... pt o (noua) locatzie .. din bunkeristan ! Barul !!! Unde e barul ... adica pardon .. biroul sheriffului ! Bine ticsit cu proiectile lichide (nu numai fasoliene)... ca fara ele .. nu facem nici o treaba ! Nici eu .. nici sherifful - sef !Cat despre altele , spun mai multe sub patrafirul Marii Preotese (cat mai scurt - parerea mea) ... daca mai e loc ...!

1. Aglomeratzie mare sub patrafiru' Marii Preotese, cumetre Niladam... Tare mi-e teama ca n-o sa ai loc acolo prea des de peruca (cu limba ;)) a lui Sir Ciudy... :D

2. NU adjunct, nuuuu, te numesc prin DBU (Decret Bunkeristan de Urgentza :D) SERIF "plin" (de alcool, asta e ;)), iar BLEAGA o sa-ti fie adjunct de nadejde ("Deputy") !!! Vezi sa-l tii bine-n lesa, ca-si schimba stapinii cam des :D, traseistu' de Bleaga...

3. Generalul Moebius o sa va instruiasca cum sa faceti economie la MUNITZII (evident, FASOLE EXPLOZIVA si proiectile incendiare - dar nu goale, atentzie - de PALINCA, cu furnizor: \Tasha/Martiella).

4. Biroul tau n-o sa fie in BunkerBar decit pina la trecerea Comeatei, dupa aia - patrulezi cu BLEAGA la picior prin Bunkeristania de-o sa va tociti pingelele !! :D Si vezi ca sefa ta directa-i Tashiela, jar maninci daca nu-i aduci reptilieni feroce, mici omuletzi gri pervershi si alte bizdiganii in catushe !!! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:45:18)


11-06-2008 01:35:04
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Uite bre cu cita usurinta slobozeste decrete! Macar de ar fi sigilat :D :D
HIC!


11-06-2008 01:47:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


niladam a scris:

Sincer .. am citit cam tot ... ce-am vazut ca-s cam tulbure ! N-am inteles nimic ... normal... De-aia spun ca prea-luminatul Capu' Trebii , printre atatea ministere si cabinete ... mi-a gasit postul (aproape ) perfect! Nu stiu nimic , nu inteleg nimic , beau de rup (sticla-n gura) ... deci ... sheriff ar fi perfect ! Dar .. nu pot concura cu blegistul din (proaspatul) buletin ! Ma intrece la toate capitolele si ... in plus ... se da ... mai mare ca mine ! Dar un ... blegajutor de sheriff tot are nevoie .. ca nu se descurca ! Si-apoi , am o sugestie (mica) ... pt o (noua) locatzie .. din bunkeristan ! Barul !!! Unde e barul ... adica pardon .. biroul sheriffului ! Bine ticsit cu proiectile lichide (nu numai fasoliene)... ca fara ele .. nu facem nici o treaba ! Nici eu .. nici sherifful - sef !Cat despre altele , spun mai multe sub patrafirul Marii Preotese (cat mai scurt - parerea mea) ... daca mai e loc ...!

1. Aglomeratzie mare sub patrafiru' Marii Preotese, cumetre Niladam... Tare mi-e teama ca n-o sa ai loc acolo prea des de peruca (cu limba ;)) a lui Sir Ciudy... :D

2. NU adjunct, nuuuu, te numesc prin DBU (Decret Bunkeristan de Urgentza :D) SERIF "plin" (de alcool, asta e ;)), iar BLEAGA o sa-ti fie adjunct de nadejde ("Deputy") !!! Vezi sa-l tii bine-n lesa, ca-si schimba stapinii cam des :D, traseistu' de Bleaga...

3. Generalul Moebius o sa va instruiasca cum sa faceti economie la MUNITZII (evident, FASOLE EXPLOZIVA si proiectile incendiare - dar nu goale, atentzie - de PALINCA, cu furnizor: \Tasha/Martiella).

4. Biroul tau n-o sa fie in BunkerBar decit pina la trecerea Comeatei, dupa aia - patrulezi cu BLEAGA la picior prin Bunkeristania de-o sa va tociti pingelele !! :D Si vezi ca sefa ta directa-i Tashiela, jar maninci daca nu-i aduci reptilieni feroce, mici omuletzi gri pervershi si alte bizdiganii in catushe !!! ;)


Atentie, Drace :D, nu mai deturna atentzia demnitarului Niladam, uitzi ca mi-am gasit sigiliul amovibil alaltaieri, uitat in proteza LENUTZEI ??? :D:D

Asa ca prezentul decret e in regula, sigilat-parafat-aprobat-turmentat !!! :D:D

Vezi mai bine ca tre'sa-mi prezinti in cel mai scurt timp planul de schimburi comerciale intergalactice cu care sa-i prostim pe extraterestri (exportam FASOLE si PALINCA :D si importam lasere, fazere, OZN-uri etc), ca doar esti Ministrul Comertzului si Shpertzului :D !!! Sau te faci c-ai uitat-o si p-asta ?! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 02:31:10)


11-06-2008 02:01:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Iote ce activitate noctaNbuliceasca pe Capu' Trebii de cand shi-a recuperat sigiliu.....f.ute decretela in miez de noapte !...hihihi :D

11-06-2008 03:32:18
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

CIUDATUL SA a scris:

Niladame aici confirm ......bea ala precum boul apa (numai tarie !)

   Nici nu ma-ndoiam de asta ! Dar stati linistiti ! Cat m-oi plimba cu el in lesa , conform decrtetului DBU sigilat  (cu ce ??? mai ezista  marele sigililu? :D ) n-apuca el sa mai inghita ... nici apa ! Trece pe aer , infestat cu ceva evident, ca doar reptilienii aia pe care trebe' sa-i aduc Ministeresei Internelor ( tot 'mneaiei mi-e sefa , asta-i viata si de dincolo de Doomsday) is mari "producatori" de gaze irespirabile ! Cat patrupedam noi , amandoi, prin jurul burkenistanului (ajutorul conform constructiei lui, io' tot in "patru labe" in fiece zi - daca nu mai e loc sub patrafir - adus la aceasta "pozitie" de rezerva inepuizabila de palinca a sefei
(in)directe - ii iese limba de sapte cotzi ajutorului , de fug reptilienii trei galaxii-lumina ... Iar daca generalul moebius ne mai instruieste cu cateva lectii de  pseudo-aparare ( sa fie si ceva sumo, ca parca suntem facuti pt asta, amandoi) guvernul poate sa stea linistit, sa conceapa planuri chiar de expansiune intergalactica ! Serifii ... (pri)vegheaza !

Ultima modificare facuta de niladam (11-06-2008 07:39:21)


11-06-2008 07:35:26
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
Palinca e sub cheie...lasa-l pe mana mea pe Niladam,asa sefa n-a avut si nici n-o sa mai aiba...te asigur eu!;)
=D=D
He,he...si mi-a placut ca-i folosit expresia cu "jar maninci"...mi-a adus aminte de prietena mea din Bixad si acea intamplare cu omul care tocmai dorea sa-i plateasca serviciul facut in natura,si la care ea a spus(era o persoana cu extrem de mult umor)"ok!!...n-am nimic impotriva dar daca nu iese bine....jar maninci"....vorba care l-a oprit din gandurile zvapaiate pe acel domn(deh....nu va iese nici voua barbatilor cum doriti tot timpul...;) )....=D=D


11-06-2008 07:44:10
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Aici e drept (Sa traiti ! ... sefa' ), nu ne iese intodeauna asa cum ne-am dori, dar intra (aproape) intodeauna asa cum trebuie ! Iar jarul ala ... ce trebe' mancat ... apare numai daca e fierbinte "cuptorul" ! Si-apoi stati linistita, ca dupa 2012, tot "la mana mea" raman ...! :D

11-06-2008 08:29:56
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

evil a scris:

:x :x  Citesc deci "egzist"!  Tit draga vezi ca baiatul ala cu ochi albastri o sa te ia in colimator! Zoofilie se numeste si tinind cont de virsta lui poate ai sa te invirti si de un cap de acuzare la categoria pedofilie :D :D
PS. XT chiar nu vazusi ca e minor candidatul la primarie? Bag de seama ca slujba asta de Capos devine suprasolicitanta :D :D
HIC!


Baiatul cu ochi albastrii  "M-A LUAT" deja . In colimator...
La zoofilie , lesbianism , sex in grup si etc. , tu esti sef Prea Iubite Drac , nu eu...
MIE ASTEA NU-MI PLAC SI NU LE VOI INCERCA NICIODATA ; oris'cat , sunt PROCURA SEFA , am prestanta...
PS. Iti fac dosar penal !!!!!!!! Pentru calomnie...
                                         si rele tramente aplicate mie.

Ultima modificare facuta de titmouse (11-06-2008 10:53:08)


11-06-2008 09:13:05
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Mai draga TIT, nu puteai sa zici "il aprob ca subaltern, e adorabil" intr-o singura postare? :rolleyes: Ca s-alege prafu' de vizibilitatea topicului asta cu atitea hectare de citate galbioare! :D

In plus, vad ca nu ne-ai lamurit daca CHIAR l-ai luat sub pulpana echipamentului tau de protectie procuraresc :D:D ca secretar personal p-ala cu okii albastri :D de ne citeste topicul mai ceva decit Dracu'... ;)



Prea Iluminatu' Public nr.1 , Securistu' Ochiu' si Timpanu'  , care se ocupa de acest site ,este subalternul meu pe post de GRADINAR .MA ADORA !!!!!!!! Domnu'Securistu' , nu-i asa ca ma adori ?
Nu pot sa divulg numele Secretarului meu Personal , n-am dezlegare sa-i fac public numele . Da'-l vreau de mor...

Ultima modificare facuta de titmouse (11-06-2008 13:08:30)


11-06-2008 09:18:20
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Vad ca s-a cam aglomerat la "spovedanie" si daca nu fac fatza(ca spate nu fac!) o sa-mi aduc si eu o subalterna :)   ce ziceti de iuby39? o racolam in bunker?...ca din poze vad ca si ea prefera costumul lui EVA. :D :D :D

11-06-2008 11:39:47
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Se pare ca cei alesi sa perpetueze specia, in schim au hotarat sa devina un Guvern in Umbra. Presupun totusi ca un nivel de egalitate tre sa existe in Bunker, mai ales intre cei inca fertili. Si ca sa nu fie discutie, trebuie suspendate metodele artificiale de insamanare si intrudus procentajul(sanatos) natural prezent; 1 Barbat/baiat, 2 Fete/Femei :)
Cum ti-o fi norocul
Drept Inainte

Ultima modificare facuta de NJD (11-06-2008 13:10:53)


11-06-2008 13:10:38
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Mai draga TIT, nu puteai sa zici "il aprob ca subaltern, e adorabil" intr-o singura postare? :rolleyes: Ca s-alege prafu' de vizibilitatea topicului asta cu atitea hectare de citate galbioare! :D

In plus, vad ca nu ne-ai lamurit daca CHIAR l-ai luat sub pulpana echipamentului tau de protectie procuraresc :D:D ca secretar personal p-ala cu okii albastri :D de ne citeste topicul mai ceva decit Dracu'... ;)


Scuza-ma , Domnu'Caposu' nr.1 , da'...mi-o scapat gresit soricelu'din mana...


11-06-2008 13:40:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
SA FUT IN GURA TOTZI MEDICII PROSHTI DIN ROMANIA .......acum o luna am calcat nashpa shi mi-am bulit piciorul ...am fost la doctor shi mi-a spus ca-i o entorsa .....io am umblat bine mersi crezand ca asha -i durerea de mare la entorse dar astazi m-am enervat shi m-am dus din nou la alt doctor ...doctorul shi facut cruce shi m-a anuntzat neplacuta veste ca am dubla fractura shi ca-mi baga in gips .....piciorul breeeee nu cucu !
Acum ma intreb shi io pseudo-retoric .....daca io am fost un nesimtzit shi nu mi-am dat seama ca am piciorul fracturat in 2 locuri , dobitocul de doctor la care am fost prima oara cu radiografia in fatza de ce nu shi- a dat seama ?....bleaaaaaaaaaah sa ma pish pe ea Romanie !


11-06-2008 13:54:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Moaaaaaaaaaaaaama bunaciunea aia , moaaaaaaaaama votez pentru cu ambele maini !
unikaa a scris:

Vad ca s-a cam aglomerat la "spovedanie" si daca nu fac fatza(ca spate nu fac!) o sa-mi aduc si eu o subalterna :)   ce ziceti de iuby39? o racolam in bunker?...ca din poze vad ca si ea prefera costumul lui EVA. :D :D :D


11-06-2008 14:51:18
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

Xtremul a scris:



Atentie, Drace :D, nu mai deturna atentzia demnitarului Niladam, uitzi ca mi-am gasit sigiliul amovibil alaltaieri, uitat in proteza LENUTZEI ??? :D:D



Nu uit bre Capos ce esti matale dar am analizat atent si a reiesit ca a fost gasit nu si recuperat(partial sau integral) sigiliul cu pricina.

In legatura cu programul meu de "exchange" trebuie sa vada ochiul meu ce ofera nasparlii aia ca deh! cam greu sa sustrag de sub nasul Fomistului Sef materia prima si baza agentului reactiv ce da nastere cumplitei fuziuni inter-stomaco-intestinale care devine arma de exterminare in masa! Renumitul reactiv pe care noi profanii il numin simplu FASOLE se pare ca a devenit peste noapte secret de stat si NU vreau sa fiu acuzat de inalta tradare sau mai stiu e ce scormoneste Procuroarea noastra care oricum are ceva ginduri ascunse cu privire la persoana mea :D :D
PS. Palinca nu cred ca se poate pune in discutie datorita intentiei "Ungurienilor" de a patenta si omologa aceasta denumire(si procesul de fabricare) si nu vreau nici macar sa ma gindesc la rascoala celor direct interesati de pastrarea acestei licori in interirul Bunkeristaniei! Ma trezesc Dracu' peste noapte ca ma numesc Al Capone (!!nu Al' Coposu' hihihi)
HIC!

Ultima modificare facuta de evil (11-06-2008 16:18:11)


11-06-2008 15:59:39
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

titmouse a scris:


Baiatul cu ochi albastrii  "M-A LUAT" deja . In colimator...
La zoofilie , lesbianism , sex in grup si etc. , tu esti sef Prea Iubite Drac , nu eu...
MIE ASTEA NU-MI PLAC SI NU LE VOI INCERCA NICIODATA ; oris'cat , sunt PROCURA SEFA , am prestanta...
PS. Iti fac dosar penal !!!!!!!! Pentru calomnie...
                                         si rele tramente aplicate mie.



Sint sef dar vad ca te cam "viri" in treburile mele ca doar nu eu sint cel care vrea ca Subaltern un patruped minor. :D :D
In legatura cu acuzatia de calomnie de ce sa nu fim sinceri si sa recunosti ca "tratamentul" nu a avut inca loc ? (ceva imi spune ca nu ai sa te plingi :D :D)
ori am interpretat eu gresit si tocmai te plingeai de neaplicarea acestuia :D (hihihi)


11-06-2008 16:07:27
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Hic!

11-06-2008 16:08:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:

Hic!

Transit gloria mundi... sau muntzii ?? :rolleyes: :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 16:21:44)


11-06-2008 16:21:31
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

evil a scris:

Hic!


da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


11-06-2008 16:21:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
hihihi .....cuva o sa te manance !

11-06-2008 16:29:44
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

Xtremul a scris:


Transit gloria mundi... sau muntzii ?? :rolleyes: :D:D



Fost-ai lele cit ai fost...:D :D
Hic!


11-06-2008 16:34:38
   
Pagini: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 79    
Mergeti la