Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 79
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

titmouse a scris:


da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Cine sapa groapa Dracului la cuva ajunge! :D (hihihi)
Fresh meat for Mr.Ciudy!!! :D

Hic!


11-06-2008 16:37:41
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

evil a scris:


titmouse a scris:


Baiatul cu ochi albastrii  "M-A LUAT" deja . In colimator...
La zoofilie , lesbianism , sex in grup si etc. , tu esti sef Prea Iubite Drac , nu eu...
MIE ASTEA NU-MI PLAC SI NU LE VOI INCERCA NICIODATA ; oris'cat , sunt PROCURA SEFA , am prestanta...
PS. Iti fac dosar penal !!!!!!!! Pentru calomnie...
                                         si rele tramente aplicate mie.



Sint sef dar vad ca te cam "viri" in treburile mele ca doar nu eu sint cel care vrea ca Subaltern un patruped minor. :D :D
In legatura cu acuzatia de calomnie de ce sa nu fim sinceri si sa recunosti ca "tratamentul" nu a avut inca loc ? (ceva imi spune ca nu ai sa te plingi :D :D)
ori am interpretat eu gresit si tocmai te plingeai de neaplicarea acestuia :D (hihihi)


EVIL , dragutule , Intunecatu' Lumii  , daca trebuie sa aleg un animal de companie , intre un barbat si un patruped , aleg patrupedu' . Daca-i vorba de sex , ma folosesc numai de voi barbatii . OK ? Ai inteles acu' , Intunecimea Mea ?


11-06-2008 16:38:24
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

evil a scris:


titmouse a scris:


da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Cine sapa groapa Dracului la cuva ajunge! :D (hihihi)
Fresh meat for Mr.Ciudy!!! :D

Hic!


A zis Schiller  ca cica "SCURTA-I AMAGIREA SI-NDELUNGATA-I REMUSCAREA". De-aia fug eu de tine ca de DRACU'n persoana !


11-06-2008 16:44:54
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

titmouse a scris:



EVIL , dragutule , Intunecatu' Lumii  , daca trebuie sa aleg un animal de companie , intre un barbat si un patruped , aleg patrupedu' . Daca-i vorba de sex , ma folosesc numai de voi barbatii . OK ? Ai inteles acu' , Intunecimea Mea ?



Am inteles.
Daca doresti te si iert pt confuzia creata atita timp cit ai sa recunosti ca in strafundurile intunecate ale sufletulul ai un fetish ciudat legat de patrupede (hihihi)
HIC!


11-06-2008 16:46:39
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

evil a scris:


titmouse a scris:



EVIL , dragutule , Intunecatu' Lumii  , daca trebuie sa aleg un animal de companie , intre un barbat si un patruped , aleg patrupedu' . Daca-i vorba de sex , ma folosesc numai de voi barbatii . OK ? Ai inteles acu' , Intunecimea Mea ?



Am inteles.
Daca doresti te si iert pt confuzia creata atita timp cit ai sa recunosti ca in strafundurile intunecate ale sufletulul ai un fetish ciudat legat de patrupede (hihihi)
HIC!

 
recunosc ca in strafundurile intunecate ale sufletului meu am un ciudat fetish legat de TINE , gol pusca in patru labe . Gustul si Savoarea vietii mele ce esti ! (ultima-i adevarata !)


11-06-2008 17:10:30
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Prietenul Ć®mi spune ceea ce pot face; de la duşman Ć®nvăţ ce trebuie să fac.............hihihi cat de schillerian sunt !

11-06-2008 17:11:04
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


evil a scris:

Hic!


da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Bine ca n-ajungi CU_r_VA, draga Tit ! :D:D


11-06-2008 18:37:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Niladame aici confirm ......bea ala precum boul apa (numai tarie !)

   Nici nu ma-ndoiam de asta ! Dar stati linistiti ! Cat m-oi plimba cu el in lesa , conform decrtetului DBU sigilat  (cu ce ??? mai ezista  marele sigililu? :D ) n-apuca el sa mai inghita ... nici apa ! Trece pe aer , infestat cu ceva evident, ca doar reptilienii aia pe care trebe' sa-i aduc Ministeresei Internelor ( tot 'mneaiei mi-e sefa , asta-i viata si de dincolo de Doomsday) is mari "producatori" de gaze irespirabile ! Cat patrupedam noi , amandoi, prin jurul burkenistanului (ajutorul conform constructiei lui, io' tot in "patru labe" in fiece zi - daca nu mai e loc sub patrafir - adus la aceasta "pozitie" de rezerva inepuizabila de palinca a sefei
(in)directe - ii iese limba de sapte cotzi ajutorului , de fug reptilienii trei galaxii-lumina ... Iar daca generalul moebius ne mai instruieste cu cateva lectii de  pseudo-aparare ( sa fie si ceva sumo, ca parca suntem facuti pt asta, amandoi) guvernul poate sa stea linistit, sa conceapa planuri chiar de expansiune intergalactica ! Serifii ... (pri)vegheaza !


Bravos, ceva-mi spune ca nu mai frecventezi totusi atit de des barul Tashielei, cumetre !!! ;) Ai deci reale sanse de avansare, de la simplu SERIF bunkeristanez din Buncaresti (sa traiesti :D) la HIPER-GABOR GALACTIC !!! :D:D (fiindca Universal Soldier doar generalul moebius poate s-ajunga, daca n-o sa are prea des brazdele bunkeristane cu deltaplanu' :D).

In plus, nu uita ca n-ai doar sefi (destul de duri, dar sigur corectzi ;)) precum Martiela, ci si o... subordonata ;) (pe linga buldogul de Bleaga) cu care-ai putea petrece si momente mai placute ;) prin carcera - cind e goala, normal (si carcera, si gardiana ei :D:D): gardiana-sefa Onoyoko !!! :D:D

Cit despre patrafirul Marii Priotese Unikaaa, cam tre'sa va lingeti pe bot :D si tu, si Bleaga...

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 19:18:22)


11-06-2008 18:43:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:


titmouse a scris:


da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Cine sapa groapa Dracului la cuva ajunge! :D (hihihi)
Fresh meat for Mr.Ciudy!!! :D

Hic!


Da-da, CUVA finala sa nu uite nici Sir Ciudy ca tot in posesia TA se afla, Luciferixule !!! :D:D

Desi nu stiu care dintre voi e mai diabolic (parc-as paria si pe cumatrul SA ?! :rolleyes:)......


11-06-2008 18:50:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

martiela a scris:

Palinca e sub cheie...lasa-l pe mana mea pe Niladam,asa sefa n-a avut si nici n-o sa mai aiba...te asigur eu!;)
=D=D
He,he...si mi-a placut ca-i folosit expresia cu "jar maninci"...mi-a adus aminte de prietena mea din Bixad si acea intamplare cu omul care tocmai dorea sa-i plateasca serviciul facut in natura,si la care ea a spus(era o persoana cu extrem de mult umor)"ok!!...n-am nimic impotriva dar daca nu iese bine....jar maninci"....vorba care l-a oprit din gandurile zvapaiate pe acel domn(deh....nu va iese nici voua barbatilor cum doriti tot timpul...;) )....=D=D

Poate merita si-o testare COMPLETA (tradus: cine-o minca jarul in final? :D) in Bunker-2012 amica ta din Bixad (extraterestra denumire, parol :rolleyes:), draga Martiela... ;)

Ai dreptate cu neiesitul cum vrem, dar, vorba clientului tau fidel Niladam (si subaltern de baza sper, din 2012): bine macar ca ne INTRA cum trebuie de cele mai multe ori !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 18:56:16)


11-06-2008 18:53:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

NJD a scris:

Se pare ca cei alesi sa perpetueze specia, in schim au hotarat sa devina un Guvern in Umbra. Presupun totusi ca un nivel de egalitate tre sa existe in Bunker, mai ales intre cei inca fertili. Si ca sa nu fie discutie, trebuie suspendate metodele artificiale de insamanare si intrudus procentajul(sanatos) natural prezent; 1 Barbat/baiat, 2 Fete/Femei :)
Cum ti-o fi norocul
Drept Inainte

Io sper sa ajungem chiar ca la musulmani, coane NJD !!! :D (raport b/f: 1/4) ;)


11-06-2008 18:58:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Vad ca s-a cam aglomerat la "spovedanie" si daca nu fac fatza(ca spate nu fac!) o sa-mi aduc si eu o subalterna :)   ce ziceti de iuby39? o racolam in bunker?...ca din poze vad ca si ea prefera costumul lui EVA. :D :D :D


Daca n-are (asa cum banuiesc) un peshte racket ucrainian :D, o luam, cum sa nu???

P.S. Merge oricum, uitasem de 380-ul lui Ciudy, rezolva orice... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 19:16:43)


11-06-2008 18:59:17
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Dracu-i drac si-n pielea goala :D...asa ca si eu as cam paria pe amandoi!..si fac si ei cu randul la curve...pardon! cuve...nahh gura pacatosului,adevar greiste! :D...da-i linisteteste Procurareasa pe amandoi..si-i pune cu botu' pe labe ca pe Bleaga! :D

11-06-2008 18:59:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

SA FUT IN GURA TOTZI MEDICII PROSHTI DIN ROMANIA .......acum o luna am calcat nashpa shi mi-am bulit piciorul ...am fost la doctor shi mi-a spus ca-i o entorsa .....io am umblat bine mersi crezand ca asha -i durerea de mare la entorse dar astazi m-am enervat shi m-am dus din nou la alt doctor ...doctorul shi facut cruce shi m-a anuntzat neplacuta veste ca am dubla fractura shi ca-mi baga in gips .....piciorul breeeee nu cucu !
Acum ma intreb shi io pseudo-retoric .....daca io am fost un nesimtzit shi nu mi-am dat seama ca am piciorul fracturat in 2 locuri , dobitocul de doctor la care am fost prima oara cu radiografia in fatza de ce nu shi- a dat seama ?....bleaaaaaaaaaah sa ma pish pe ea Romanie !


Fracturile de maleola-s cam pacatoase, cumetre...
Aceleasi urari oricum si de la mine doctorului ala Mabuse :x (sau Mengele :D)....


11-06-2008 19:01:12
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:


Xtremul a scris:



Atentie, Drace :D, nu mai deturna atentzia demnitarului Niladam, uitzi ca mi-am gasit sigiliul amovibil alaltaieri, uitat in proteza LENUTZEI ??? :D:D



Nu uit bre Capos ce esti matale dar am analizat atent si a reiesit ca a fost gasit nu si recuperat(partial sau integral) sigiliul cu pricina.

In legatura cu programul meu de "exchange" trebuie sa vada ochiul meu ce ofera nasparlii aia ca deh! cam greu sa sustrag de sub nasul Fomistului Sef materia prima si baza agentului reactiv ce da nastere cumplitei fuziuni inter-stomaco-intestinale care devine arma de exterminare in masa! Renumitul reactiv pe care noi profanii il numin simplu FASOLE se pare ca a devenit peste noapte secret de stat si NU vreau sa fiu acuzat de inalta tradare sau mai stiu e ce scormoneste Procuroarea noastra care oricum are ceva ginduri ascunse cu privire la persoana mea :D :D
PS. Palinca nu cred ca se poate pune in discutie datorita intentiei "Ungurienilor" de a patenta si omologa aceasta denumire(si procesul de fabricare) si nu vreau nici macar sa ma gindesc la rascoala celor direct interesati de pastrarea acestei licori in interirul Bunkeristaniei! Ma trezesc Dracu' peste noapte ca ma numesc Al Capone (!!nu Al' Coposu' hihihi)
HIC!


Nu-s deloc capos, si vezi ca am codul exact "CT-XT-01"... dar poti sa-mi zici si "MAJESTATE" !! :D:D:D

Planul tau mi se pare suficient de diabolic ;) ca sa-l aprob, oricum fraierilor de ET carora o sa le vindem palinca "botezata" si fasole expirata :D contra OZN-uri n-or sa aiba habar de ultima descoperire a Ministrului High-Tech CiudySA: amestecul detonant FASOLE-PALINCA !!! - aprins de la trabucul Monicai Lewinski (inlocuita de ONOYOKO, cred):D:D:D, cu efecte cataclismice (megatone explozive, plus gaze LETALE persistente cu anii :D)....

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:51:06)


11-06-2008 19:06:36
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
C.urva este denumirea a ceea ce noi am invatzat la matematica ca se numeshte curba ....dar jegoshii de comunishti fiind foarte pudici (adica faceau sex oral shi anal cu lumina stinsa) au impus sa nu fie folosita aceasta denumire !....in concluzie draga pitigoiule a fi c.urva nu este o rushine mai ales daca eshti o c.urva de grad mare ! Cu cat  gradul c.urvei este mai mare cu atat mai multe solutzii are ecuatzia atashata ! Deci in concluzie FEMEII FITZI C.URVE DE GRAD CAT MAI MARE ...NUMAI ASHA O SA AVETZI MAI MULTE SOLUTZII DE REZOLVARE ALE ECUATZIEI ATASHATE ....aia care se afla intre paranteze !......hihihi
Xtremul a scris:


titmouse a scris:


evil a scris:

Hic!


da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Bine ca n-ajungi CU_r_VA, draga Tit ! :D:D


11-06-2008 19:07:58
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Lasa teoria si etimologia, cumetre SA, mai bine gindeste-te cum incluzi intr-o BOMBa atasata la deltaplanul lui moebius amestecul ala LETAL !! :D Ca degeaba il fermentezi tu-n burtica :D:D (ca sa nu-i zic burtoi ;)), ca pe tine n-avem cum sa te aruncam din supersonicul lui Moebius !!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 19:12:02)


11-06-2008 19:11:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Dracu-i drac si-n pielea goala :D...asa ca si eu as cam paria pe amandoi!..si fac si ei cu randul la curve...pardon! cuve...nahh gura pacatosului,adevar greiste! :D...da-i linisteteste Procurareasa pe amandoi..si-i pune cu botu' pe labe ca pe Bleaga! :D


Ca bine zici, febletze... ;) In plus, cred ca SILE BLEAGA mai bine ar face o laba :D:D (trista, evident) cu botul (pe labe :D:D) decit sa mai candideze-n Bucuresti... Bunkeristania-i viitorul lui !! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 19:19:24)


11-06-2008 19:14:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Stimabile voi facetzi rost de baloane din alea de campanie (nu conteaza ce sigla au inscriptzionata) shi io ma apuc sa trag partzuri in baloane ...deci or sa fie nishte bombe delta-plano-bombobalonistice .......hihihi

11-06-2008 19:20:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nuuuuuuu breh Xtreme ca Bleaga da iama in rezerva de palinca !

11-06-2008 19:21:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Moaaaaaaaaaaaaama bunaciunea aia , moaaaaaaaaama votez pentru cu ambele maini !
unikaa a scris:

Vad ca s-a cam aglomerat la "spovedanie" si daca nu fac fatza(ca spate nu fac!) o sa-mi aduc si eu o subalterna :)   ce ziceti de iuby39? o racolam in bunker?...ca din poze vad ca si ea prefera costumul lui EVA. :D :D :D


M-am sucit, dupa vederea profilului lui iuby39: NU APROB :( !!!

De ce? 1. E lesbi (si, evident, idioata) :(
           2. Are totusi trasaturi masculinizate... schimba-ti dioptriile, cumetre SA !!! :D:D
           3. Prefer alta de 69 :D de ani, dar mai... feminina macar, ce laserul meu ?! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 19:54:14)


11-06-2008 19:23:20
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Dracu-i drac si-n pielea goala :D...asa ca si eu as cam paria pe amandoi!..si fac si ei cu randul la curve...pardon! cuve...nahh gura pacatosului,adevar greiste! :D...da-i linisteteste Procurareasa pe amandoi..si-i pune cu botu' pe labe ca pe Bleaga! :D


Ca bine zici, febletze... ;) In plus, cred ca SILE BLEAGA mai bine ar face o laba :D:D (trista, evident) cu botul (pe labe :D:D) decit sa mai candideze-n Bucuresti... Bunkeristania-i viitorul lui !! :D:D

hm!!....adica cum?ai uitat ca a fost ministru de interne?...ce vrei sa ma sape in bunker?...tin la" fonctie"...sper sa ajung sanatoasa s-o preiau...;)


11-06-2008 19:23:39
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


evil a scris:

Hic!


da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Bine ca n-ajungi CU_r_VA, draga Tit ! :D:D

 

Nicidecum , Majestatea Ta , sunt o gospodina  desavarsita , o fata cuminte si linistita care calca , spala si gateste , nu pierd liturghia de duminica niciodata si oftez sperand sa-l intalnesc , aici pe site , pe barbatul vietii mele , care sa ma faca fericita ...


11-06-2008 19:25:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


martiela a scris:

Palinca e sub cheie...lasa-l pe mana mea pe Niladam,asa sefa n-a avut si nici n-o sa mai aiba...te asigur eu!;)
=D=D
He,he...si mi-a placut ca-i folosit expresia cu "jar maninci"...mi-a adus aminte de prietena mea din Bixad si acea intamplare cu omul care tocmai dorea sa-i plateasca serviciul facut in natura,si la care ea a spus(era o persoana cu extrem de mult umor)"ok!!...n-am nimic impotriva dar daca nu iese bine....jar maninci"....vorba care l-a oprit din gandurile zvapaiate pe acel domn(deh....nu va iese nici voua barbatilor cum doriti tot timpul...;) )....=D=D

Poate merita si-o testare COMPLETA (tradus: cine-o minca jarul in final? :D) in Bunker-2012 amica ta din Bixad (extraterestra denumire, parol :rolleyes:), draga Martiela... ;)

Ai dreptate cu neiesitul cum vrem, dar, vorba clientului tau fidel Niladam (si subaltern de baza sper, din 2012): bine macar ca ne INTRA cum trebuie de cele mai multe ori !!! :D:D


Asta era postarea destinata tie, ma chere... ;)
Ce treaba ai tu cu boul (pardon, buldogul) de Bleaga !!! :rolleyes:
Ce dac-a fost Ministru de Interne ??? Nea'Nicu a fost si mai si, si tot IDIOT era... :x:x
Ce-a functionat vreodata-n Romanica mai bine decit ANTI-SELECTZIA, eiii ??? ;)
In Bunkeristania se schimba calimera !!! :D

Atentie deci: cine nu citeste-n detaliu topicul asta, si-o ia (la 380 V) de la Ciudy !! :D:D

P.S. Si tot nu ne-ai lamurit apropo de amica ta din Bixad... :rolleyes: Vine sau sta pe vine ??? :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 19:50:24)


11-06-2008 19:27:05
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

C.urva este denumirea a ceea ce noi am invatzat la matematica ca se numeshte curba ....dar jegoshii de comunishti fiind foarte pudici (adica faceau sex oral shi anal cu lumina stinsa) au impus sa nu fie folosita aceasta denumire !....in concluzie draga pitigoiule a fi c.urva nu este o rushine mai ales daca eshti o c.urva de grad mare ! Cu cat  gradul c.urvei este mai mare cu atat mai multe solutzii are ecuatzia atashata ! Deci in concluzie FEMEII FITZI C.URVE DE GRAD CAT MAI MARE ...NUMAI ASHA O SA AVETZI MAI MULTE SOLUTZII DE REZOLVARE ALE ECUATZIEI ATASHATE ....aia care se afla intre paranteze !......hihihi
Xtremul a scris:


titmouse a scris:



da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Bine ca n-ajungi CU_r_VA, draga Tit ! :D:D

Cyiudatule , de unde stii tu ca eu tocmai intrebam intr-un comentariu ce n-a mai aparut , ce-i aia o c.u.r.v.a ? CINE ESTI ?

A cui dracu' e site-ul asta ? Cine-s administratorii ? Nu cumva tu esti "Ochiu' SI Timpanu" ??


11-06-2008 19:30:41
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Extremule , de unde stia Cyudatu' ce scriam eu in comentariu ? ca mi-a raspuns inainte de a trimite eu comentariu(care oricum n-a mai aparut)  , de parca l-ar fi citit in timp ce eu il scriam...
CINE-I CYUDATU' ?
OK. oricum n-o sa-mi raspunda nimeni .
Un lucru-i clar . Stia ce scriu eu in comentariu , inainte de a-l trimite....
EU IES DE-AICI !

Ultima modificare facuta de titmouse (11-06-2008 19:37:36)


11-06-2008 19:33:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Draga mea, nu te speria nu-s ochiul shi timpanul ...sunt camera shi microfonul !  :D

11-06-2008 19:42:05
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
In urma unor sustzinute cercetari shi proiecte am realizat un ridicator de tensiune adica in loc de 380Vca ....bag in voi curent ca-n locomotive !!! deci atentzie la neatentzie ...cum primesc ordin de la Xtremul cum va execut ...pardon ....cum va fac locomotive ! :D !
Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


martiela a scris:

Palinca e sub cheie...lasa-l pe mana mea pe Niladam,asa sefa n-a avut si nici n-o sa mai aiba...te asigur eu!;)
=D=D
He,he...si mi-a placut ca-i folosit expresia cu "jar maninci"...mi-a adus aminte de prietena mea din Bixad si acea intamplare cu omul care tocmai dorea sa-i plateasca serviciul facut in natura,si la care ea a spus(era o persoana cu extrem de mult umor)"ok!!...n-am nimic impotriva dar daca nu iese bine....jar maninci"....vorba care l-a oprit din gandurile zvapaiate pe acel domn(deh....nu va iese nici voua barbatilor cum doriti tot timpul...;) )....=D=D

Poate merita si-o testare COMPLETA (tradus: cine-o minca jarul in final? :D) in Bunker-2012 amica ta din Bixad (extraterestra denumire, parol :rolleyes:), draga Martiela... ;)

Ai dreptate cu neiesitul cum vrem, dar, vorba clientului tau fidel Niladam (si subaltern de baza sper, din 2012): bine macar ca ne INTRA cum trebuie de cele mai multe ori !!! :D:D


Asta era postarea destinata tie, ma chere... ;)
Ce treaba ai tu cu boul (pardon, buldogul) de Bleaga !!! :rolleyes:
Ce dac-a fost Ministru de Interne ??? Nea'Nicu a fost si mai si, si tot IDIOT era... :x:x
Ce-a functionat vreodata-n Romanica mai bine decit ANTI-SELECTZIA, eiii ??? ;)
In Bunkeristania se schimba calimera !!! :D

Atentie deci: cine nu citeste-n detaliu topicul asta, si-o ia (la 380 V) de la Ciudy !! :D:D


11-06-2008 19:46:08
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

C.urva este denumirea a ceea ce noi am invatzat la matematica ca se numeshte curba ....dar jegoshii de comunishti fiind foarte pudici (adica faceau sex oral shi anal cu lumina stinsa) au impus sa nu fie folosita aceasta denumire !....in concluzie draga pitigoiule a fi c.urva nu este o rushine mai ales daca eshti o c.urva de grad mare ! Cu cat  gradul c.urvei este mai mare cu atat mai multe solutzii are ecuatzia atashata ! Deci in concluzie FEMEII FITZI C.URVE DE GRAD CAT MAI MARE ...NUMAI ASHA O SA AVETZI MAI MULTE SOLUTZII DE REZOLVARE ALE ECUATZIEI ATASHATE ....aia care se afla intre paranteze !......hihihi
Xtremul a scris:



Bine ca n-ajungi CU_r_VA, draga Tit ! :D:D

Cyiudatule , de unde stii tu ca eu tocmai intrebam intr-un comentariu ce n-a mai aparut , ce-i aia o c.u.r.v.a ? CINE ESTI ?

A cui dracu' e site-ul asta ? Cine-s administratorii ? Nu cumva tu esti "Ochiu' SI Timpanu" ??


Posibil, draga TIT... Da' n-o lua te rog in tragic, si peretii au urechjushe :D in Romanica... :D:D
Ca de ceva constructiv mai greu e loc prin zona asta absurdistana... :(

Nici io, serios, n-am habar cine-i Sir Ciudy CU ADEVARAT (desi banuiesc... ;), cred ca-i reincarnarea lui Caragiale :D corcit un pic cu Kafka), dar ce mai conteaza? Distractia-i maxima... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 19:56:59)


11-06-2008 19:46:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Maaaaaaaaaaaaaa tzie tzi-au murit laudatorii ? ....cat despre gasirea barbatului vietzii tale ....hmmmmmm du-te bre in alta parte nu cauta p-aci ! :D
titmouse a scris:


Xtremul a scris:


titmouse a scris:



da-mi pace ! Drace !
Ca din cauza ta o sa ajung la CUVA ! Fir'-ar ele-a dracu' de ispite...


Bine ca n-ajungi CU_r_VA, draga Tit ! :D:D

 

Nicidecum , Majestatea Ta , sunt o gospodina  desavarsita , o fata cuminte si linistita care calca , spala si gateste , nu pierd liturghia de duminica niciodata si oftez sperand sa-l intalnesc , aici pe site , pe barbatul vietii mele , care sa ma faca fericita ...


11-06-2008 19:48:13
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi bre nu am nimic cu administratorii ...ba dimpotriva m-au cam secat ca am schimbat ieri poza la profil shi mi-a ras-o ...onanishti necaterincoshi ......

11-06-2008 19:50:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
De-al de bulangioaica aia de fun-funny ....pseudo culturela aia !...hihihi
CIUDATUL SA a scris:

Hihihi bre nu am nimic cu administratorii ...ba dimpotriva m-au cam secat ca am schimbat ieri poza la profil shi mi-a ras-o ...onanishti necaterincoshi ......


11-06-2008 19:52:25
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Gata revenim la topic !....am fost sunt shi am sa fiu ciudatul ! PUNCT

11-06-2008 19:53:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Maaaaaaaaah sa va intre voua io nu vreau sa-mi intre !!!!!!!! :D
Xtremul a scris:


martiela a scris:

Palinca e sub cheie...lasa-l pe mana mea pe Niladam,asa sefa n-a avut si nici n-o sa mai aiba...te asigur eu!;)
=D=D
He,he...si mi-a placut ca-i folosit expresia cu "jar maninci"...mi-a adus aminte de prietena mea din Bixad si acea intamplare cu omul care tocmai dorea sa-i plateasca serviciul facut in natura,si la care ea a spus(era o persoana cu extrem de mult umor)"ok!!...n-am nimic impotriva dar daca nu iese bine....jar maninci"....vorba care l-a oprit din gandurile zvapaiate pe acel domn(deh....nu va iese nici voua barbatilor cum doriti tot timpul...;) )....=D=D

Poate merita si-o testare COMPLETA (tradus: cine-o minca jarul in final? :D) in Bunker-2012 amica ta din Bixad (extraterestra denumire, parol :rolleyes:), draga Martiela... ;)

Ai dreptate cu neiesitul cum vrem, dar, vorba clientului tau fidel Niladam (si subaltern de baza sper, din 2012): bine macar ca ne INTRA cum trebuie de cele mai multe ori !!! :D:D


11-06-2008 19:59:04
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ne intra... in DINSELE, cumetre SA!!! :D Fara interpretari... ciudate ;), deci !! :D:D

11-06-2008 20:50:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Na c-am ajuns la 1933 de postari - anul Grevei CFR din 16 februarie... Anul 2012 o sa fie, evident, muult mai important pentru istorie, prin infiintarea BUNKERISTANIEI :D - cel mai mare si fortzos stat de pe Terra, din simplul motiv ca va fi si... SINGURUL !!! :D:D


P.S. Astept raspunsurile-raport de activitate :rolleyes: de la urmatorii:

Niladam Hipergaborul Galactic (zis si Manga-Zone) :D,
Martiela-cea-cu-catusha-la-usha (dar si depozitara grenadelor palinkoase :D),
PPan63 - Ministrul Justitiei Chioare, dar Sexy :D,
Unikaa - Preafericita Febletze Patrafiriana ;),
Bleaga (ham-ham, Bunkeristan :x),
Onoyoko-carcerista-blonda ;),
Moebius-Generalul-Aerian Kamicade la sigur :D:D:D,
I-se-spune-Aly-invatzata-de-minte :D:D,
SandieShaw - Prima Doamna Fier-Betoana :D,
clona ei de la Externe Shawuska - Aiuritor-Aburitoarea de ET ;),
Kamin ministra-turista-voyeurista (desi cont sters :))
Titmouse - Procuroarea Din Cuva cu Sigilii :D,
Doriane-Ministra Ploilor Poetice ;),
Aurora36 - Sefa Plegomazinelor injectate cu seringa de 380 V :D:D,
eventual si Mara40 (aka Pelina) - Ministra Agri-, Viti- si Pizdciculturii Totale :D:D
si, ultimul dar nu si cel din urma, D-evil - Shpertzarul Comerciant Celest (de suflete pustii, evident) !! :D:D


Vezi ca si tu, cumetre SA, nu m-ai lamurit ce ingrediente mai bagi la amestecul detonant FASOLE-PALINCA (atasat buteliilor de Aragaz la deltaplanul moebiusian), in afara de fitilul/capsa aprinsa de la trabucul Monichii Lewinski (sau Onoyoko :D, tot cam aia ar fi).......

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:53:08)


11-06-2008 20:53:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Da inaltzimea voastra.....sa va intre voua ca mie nu are ce sa mai imi intre ....hihihi.....cat de perversa shi imbarligatoare-i limba asta! :D
Xtremul a scris:

Ne intra... in DINSELE, cumetre SA!!! :D Fara interpretari... ciudate ;), deci !! :D:D


11-06-2008 21:08:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hihihi... calculeaza mai bine cite tipe revin pe cap de mascul bunkeristanez ca eu rid singur ca prostu' aici in loc sa-mi fac trebile, in plus d-aia esti Ministrul Stiintzei si Tehnologiei Compromiterii :D:D, cumetre SA !!!!

Si nu uita de FASOLE, ca da-n foc acushi :D... apropo, dinamiteaza mai bine batuta sau boabe ?? :rolleyes: Iahnie ?? Ciorba cumva ?! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 21:40:32)


11-06-2008 21:37:35
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Xtremul a scris:

Na c-am ajuns la 1933 de postari - anul Grevei CFR din 16 februarie... Anul 2012 o sa fie, evident, muult mai important pentru istorie, prin infiintarea BUNKERISTANIEI :D - cel mai mare si fortzos stat de pe Terra, din simplul motiv ca va fi si... SINGURUL !!! :D:D


P.S. Astept raspunsurile-raport de activitate :rolleyes: de la urmatorii:

Niladam Hipergaborul Galactic (zis si Manga-Zone) :D, Martiela-cea-cu-catusha-la-usha (dar si depozitara grenadelor palinkoase :D), PPan63 - Ministrul Justitiei Chioare, dar Sexy :D, Unikaa - Preafericita Febletze Patrafiriana ;), Bleaga (ham-ham, Bunkeristan :x), Onoyoko-carcerista-blonda ;), Moebius-Generalul-Aerian Kamicade la sigur :D:D:D, I-se-spune-Aly-invatzata-de-minte :D:D, SandieShaw - Prima Doamna Fier-Betoana :D, clona ei de la Externe Shawuska - Aiuritor-Aburitoarea de ET ;), Kamin ministra-turista-voyeurista (desi cont sters :)) Titmouse - Procuroarea Din Cuva cu Sigilii :D, Doriane-Ministra Ploilor Poetice ;), Aurora36 - Sefa Plegomazinelor injectate cu 380 V :D:D, eventual si Mara40 (aka Pelina) - Ministra Agri-, Viti- si Pizdciculturii Totale :D:D si, ultimul dar nu si cel din urma, D-evil - Shpertzarul Comerciant Celest (de suflete pustii, evident) !! :D:D


Vezi ca si tu, cumetre SA, nu m-ai lamurit ce ingrediente mai bagi la amestecul detonant FASOLE-PALINCA (atasat buteliilor de Aragaz la deltaplanul moebiusian), in afara de fitilul/capsa aprinsa de la trabucul Monichii Lewinski (sau Onoyoko :D, tot cam aia ar fi).......




Raport de activitate :rolleyes:  ... ?!? ... Pai de pe acum :rolleyes: ... ?!? ...

Si pana la urma ce mama anunnakilor de oranduiala mai e si asta (?!?)  ... ca numa' kibutz hipiot nu mai pare a fi :x:x:rolleyes: ...

Pai oricat as fi de aerian :rolleyes::D, e suficienta o privire ... generala :rolleyes:;) pentru ca in loc de dragoste si ... "iarba" :rolleyes:, aici sa vad un aparat de stat din ce in ce mai autoritar, Securitatea ( adica gradinarul-securist G-upper-man ... si nu numai :rolleyes::D ) , intrigi, arme de distrugere in masa ( adica legate de ce s-a servit la masa :rolleyes: ) si tot felul de alte ... dracovenii :rolleyes::D:D:D

... Hmmm ... nu prea miroase a bine si asta chiar fara implicarea vreunui "chiot < anal > de lupta" de-al conului S.A. ;) ...

Nu ca as zice sa pozam toti in fani ai lui Mircea Radu ( cantand in cor melodia-generic ), ... da' nici asa, adica urmand un scenariu care parca-i scris de ... Machiavelli :rolleyes::rolleyes::D:D:D ...

Pai continuand asa, in loc de un mini-Woodstock ne alegem cu ... un roman de Kafka ... :D:D:D

Ultima modificare facuta de moebius (11-06-2008 22:17:05)


11-06-2008 21:54:11
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:



P.S. Astept raspunsurile-raport de activitate :rolleyes: de la urmatorii:
, PPan63 - Ministrul Justitiei Chioare, dar Sexy :D,

Daca-mi zici ca-i si muta , o iau de nevasta !


11-06-2008 21:55:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

P. Pan 63 a scris:


Xtremul a scris:



P.S. Astept raspunsurile-raport de activitate :rolleyes: de la urmatorii:
, PPan63 - Ministrul Justitiei Chioare, dar Sexy :D,

Daca-mi zici ca-i si muta , o iau de nevasta !


Nici chiar asa, compadre, cam multe pretentzii si la tine... ;)
Daca-i SEXY, musai doar sa turuie k lumea si ORAL, nuuuuuuuuu ?! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:54:09)


11-06-2008 21:56:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Na c-am ajuns la 1933 de postari - anul Grevei CFR din 16 februarie... Anul 2012 o sa fie, evident, muult mai important pentru istorie, prin infiintarea BUNKERISTANIEI :D - cel mai mare si fortzos stat de pe Terra, din simplul motiv ca va fi si... SINGURUL !!! :D:D


P.S. Astept raspunsurile-raport de activitate :rolleyes: de la urmatorii:

1. Niladam Hipergaborul Galactic (zis si Manga-Zone) :D,
2. Martiela-cea-cu-catusha-la-usha (dar si depozitara grenadelor palinkoase :D),
3. PPan63 - Ministrul Justitiei Chioare, dar Sexy :D,
4. Unikaa - Preafericita Febletze Patrafiriana ;),
5. Bleaga (ham-ham, Bunkeristan :x),
6. Onoyoko-carcerista-blonda ;),
7. Moebius-Generalul-Aerian Kamicade la sigur :D:D:D,
8. I-se-spune-Aly-invatzata-de-minte :D:D,
9. SandieShaw - Prima Doamna Fier-Betoana :D,
10. clona ei de la Externe Shawuska - Aiuritor-Aburitoarea de ET ;),
11. Kamin ministra-turista-voyeurista (desi cont sters :))
12. Titmouse - Procuroarea Din Cuva cu Sigilii :D,
12. Doriane-Ministra Ploilor Poetice cu Partz si Scartz ;):D,
13. Aurora36 - Sefa Plegomazinelor injectate cu seringa de 380 V :D:D,
14. eventual si Mara40 (aka Pelina) - Ministra Agri-, Viti- si Pizdciculturii Totale :D:D
15. si, ultimul dar nu si cel din urma, D-evil - Shpertzarul Comerciant Celest (de suflete pustii, evident) !! :D:D


16. Vezi ca si tu, cumetre SA, nu m-ai lamurit ce ingrediente mai bagi la amestecul detonant FASOLE-PALINCA (atasat buteliilor de Aragaz la deltaplanul moebiusian), in afara de fitilul/capsa aprinsa de la trabucul Monichii Lewinski (sau Onoyoko :D, tot cam aia ar fi).......


Am mai rasfirat un pic organigrama, ca prea eram calare unii peste... altele !!! ;)

Am si actualizat-o/numerotat-o (nu bagati de seama ordinea, ca oricum o sa fie haos total acolo :D:D)

Se pare ca o sa fim oricum doar astia 17 cetatzeni bunkerineji (chestie buna, fiindca la vot n-are cum sa iasa "meci nul" ;))

P.S. Hihihi, iar v-am pacalit - ce, doar nu credeti ca n-o sa fiu si-un pic macar DICTATOR-manipulator ??!! :D:D (Ciudy SA o sa numere doar voturile... computerizat si stie el ce-are de facut, nu?! ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:55:28)


11-06-2008 21:58:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Sa nu uit: propuneti si voi o schema de program zilnic ! (pre- si post-cometatzional :D) -adica-nainte si dupa trecerea comeatei. :rolleyes:

P.S. Sa contzina totusi si ceva munca, nu doar vrajeala ieftina :) - mie imi place la nebunie munca, ma pot uita ore in sir la cineva care munceste fara sa obosesc absolut deloc !!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 22:23:44)


11-06-2008 22:10:25
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

moebius a scris:


Xtremul a scris:

Na c-am ajuns la 1933 de postari - anul Grevei CFR din 16 februarie... Anul 2012 o sa fie, evident, muult mai important pentru istorie, prin infiintarea BUNKERISTANIEI :D - cel mai mare si fortzos stat de pe Terra, din simplul motiv ca va fi si... SINGURUL !!! :D:D


P.S. Astept raspunsurile-raport de activitate :rolleyes: de la urmatorii:

Niladam Hipergaborul Galactic (zis si Manga-Zone) :D, Martiela-cea-cu-catusha-la-usha (dar si depozitara grenadelor palinkoase :D), PPan63 - Ministrul Justitiei Chioare, dar Sexy :D, Unikaa - Preafericita Febletze Patrafiriana ;), Bleaga (ham-ham, Bunkeristan :x), Onoyoko-carcerista-blonda ;), Moebius-Generalul-Aerian Kamicade la sigur :D:D:D, I-se-spune-Aly-invatzata-de-minte :D:D, SandieShaw - Prima Doamna Fier-Betoana :D, clona ei de la Externe Shawuska - Aiuritor-Aburitoarea de ET ;), Kamin ministra-turista-voyeurista (desi cont sters :)) Titmouse - Procuroarea Din Cuva cu Sigilii :D, Doriane-Ministra Ploilor Poetice ;), Aurora36 - Sefa Plegomazinelor injectate cu 380 V :D:D, eventual si Mara40 (aka Pelina) - Ministra Agri-, Viti- si Pizdciculturii Totale :D:D si, ultimul dar nu si cel din urma, D-evil - Shpertzarul Comerciant Celest (de suflete pustii, evident) !! :D:D


Vezi ca si tu, cumetre SA, nu m-ai lamurit ce ingrediente mai bagi la amestecul detonant FASOLE-PALINCA (atasat buteliilor de Aragaz la deltaplanul moebiusian), in afara de fitilul/capsa aprinsa de la trabucul Monichii Lewinski (sau Onoyoko :D, tot cam aia ar fi).......




Raport de activitate :rolleyes:  ... ?!? ... Pai de pe acum :rolleyes: ... ?!? ...

Si pana la urma ce mama anunnakilor de oranduiala mai e si asta (?!?)  ... ca numa' kibutz hipiot nu mai pare a fi :x:x:rolleyes: ...

Pai oricat as fi de aerian :rolleyes::D, e suficienta o privire ... generala :rolleyes:;) pentru ca in loc de dragoste si ... "iarba" :rolleyes:, aici sa vad un aparat de stat din ce in ce mai autoritar, Securitatea ( adica gradinarul-securist G-upper-man ... si nu numai :rolleyes::D ) , intrigi, arme de distrugere in masa ( adica legate de ce s-a servit la masa :rolleyes: ) si tot felul de alte ... dracovenii :rolleyes::D:D:D

... Hmmm ... nu prea miroase a bine si asta chiar fara implicarea vreunui "chiot < anal > de lupta" de-al conului S.A. ;) ...

Nu ca as zice sa pozam toti in fani ai lui Mircea Radu ( cantand in cor melodia-generic ), ... da' nici asa, adica urmand un scenariu care parca-i scris de ... Machiavelli :rolleyes::rolleyes::D:D:D ...

Pai continuand asa, in loc de un mini-Woodstock ne alegem cu ... un roman de Kafka ... :D:D:D


:D:D Scuze pentru ideile mofluze :rolleyes:, cumetre moebius: voiam sa zic "proiecte de planuri de rapoarte de activitate" :D:D

Si nu mai strimbatzi atita din nasuri, ca vi le tai ! :D

In plus, Gradinarul-G nu-i inclus aici (fiindca io cred ca-i doar in imaginatia efervescenta a Procuroarei TIT :D), iar viata o sa fie mishto-n Buncareshti chiar si la carcera - recunoaste ca 2-3 nopti (nu mai mult, ca bate la ochi) petrecute cu gardiana-sefa Onoyoko nu te-ar prea lasa sa te plictisesti ... ;) :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 22:24:29)


11-06-2008 22:18:58
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Pai munca  ...  vezi postarea mea anterioara ;):D:D:D ...
Adica nu o sa taiem frunza la caini , ci ... iarba :rolleyes: ;) ( mai ales daca zici ca am ramas fara Gradinarul care "aranja" ...peluzele/florile:rolleyes: )  ... si evident, nu pentru caini ;):D:D:D ...

Ultima modificare facuta de moebius (11-06-2008 22:32:59)


11-06-2008 22:23:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

moebius a scris:

Pai munca  ...  vezi postarea mea anterioara ;):D:D:D ...
Adica nu o sa taiem frunza la caini , ci ... iarba ... si evident, nu pentru caini ;):D:D:D ...

Total de acord ;) - nu uita si de morfinele lui Aurora36-Neuronista-Sefa :D, daca sintem cumintzi... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 22:26:14)


11-06-2008 22:25:47
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:

Sa nu uit: propuneti si voi o schema de program zilnic ! (pre- si post-cometatzional :D) -adica-nainte si dupa trecerea comeatei. :rolleyes:

Ui' aci :
- 6,30 Desteptarea ! (valabil doar pentru muieret)
- 6,31-6,59 Inviorarea, toaleta, program de spalator (valabil doar pentru muieret)
- 7-7,30 Facutul paturilor, curatenia in dormitoare si pe holuri (Mai incet, baaaaa !!!!, ca barbatii dorm !!!!) (valabil doar pentru muieret)
- 7,31-7,59 Pregatiri ale tinutei barbatilor - spalat, calcat, parfumat. (valabil doar pentru muieret)
- 8-8,30 Se incepe pregatirea micului dejun - activitati de bucatarie (Si stati, naibi, acolo, nu mai umblati brambura pe holuri, ca barbatii dorm !!!!) (valabil doar pentru muieret)

Va urma....

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (11-06-2008 22:29:04)


11-06-2008 22:27:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Se aproba total, compadre !!! (prin DD - decret dictatorial -, ca altfel la VOT sintem minoritari, nu ?! :rolleyes:)

In timpul programului astuia, cred ca si Coana Justitzie (aia chioara si sexy, dar vorbareatza) ar putea sa-ti faca si un scurt RAPORT (de activitate, evident ;)) ORAL, nu crezi ?? :D:D

Eiiiii, ce ministerele noastre ?!... :D:D Muie_reshti sau nu, programele trebuie respectate !!! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-06-2008 22:47:19)


11-06-2008 22:32:07
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Alooooooo breeeeeee hoooooooo pai la 6.30 nici gainile in cuibar nu se trezesc v-atzi tzicnit ?.......io bre dupa ce-am scapat de bolovani m-am jurat  lucruri :
1.sa nu ma mai scol inainte de 09.00.....chiar daca crapa cerul !!!!!!-asha ca mi-am facut firma
2.sa nu mai alerg dupa autobuz chiar daca-i ultimul !!!!!-asha ca mi-am luat mashina dotata cu shofer
3.sa nu-mi mai f.uta nimeni capul cand sunt acasa !!!!!-asha ca am divortzat

Cat despre treaba cu raportul oral al ministreselor noastre io totushi raman la concluzia ca  trebuie sa puna mana shi pe pix putzin !
:D :D :D


11-06-2008 22:56:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ca deh mai sunt shi unii mai conservatori ca mine shi vor lucrare cu mana  nu lucrare cu gura ......la rapoarte ma refereama maaaaaaa ! hihihi :D
CIUDATUL SA a scris:

Alooooooo breeeeeee hoooooooo pai la 6.30 nici gainile in cuibar nu se trezesc v-atzi tzicnit ?.......io bre dupa ce-am scapat de bolovani m-am jurat  lucruri :
1.sa nu ma mai scol inainte de 09.00.....chiar daca crapa cerul !!!!!!-asha ca mi-am facut firma
2.sa nu mai alerg dupa autobuz chiar daca-i ultimul !!!!!-asha ca mi-am luat mashina dotata cu shofer
3.sa nu-mi mai f.uta nimeni capul cand sunt acasa !!!!!-asha ca am divortzat

Cat despre treaba cu raportul oral al ministreselor noastre io totushi raman la concluzia ca  trebuie sa puna mana shi pe pix putzin !
:D :D :D


11-06-2008 23:00:17
   
Pagini: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 79    
Mergeti la