Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 ... 79
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Comeata nu shtiu dar vad ca pe chinezi iar i-a zguduit !......asha se intampla cand nu-l lashi pe Dalai Lama in pace !....hihihi
titmouse a scris:

No , v-ati hotarat ?
    Vine comeata or sa amana ?


27-05-2008 21:23:14
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Comeata nu shtiu dar vad ca pe chinezi iar i-a zguduit !......asha se intampla cand nu-l lashi pe Dalai Lama in pace !....hihihi
titmouse a scris:

No , v-ati hotarat ?
    Vine comeata or sa amana ?


Hai sa n-o mai zguduim :D prea ocult, cumetre SA !!!
Sa mai revin oare la ipoteza cea mai credibila??? (HAARP) :rolleyes:

Cuplata, evident, cu stirea pe care vad ca absolut nimeni n-a procesat-o :( -  aia bolduita, cu refuzul recent (si fara precedent !!! al chinezilor si japonezilor de-a mai cumpara "bonds" (bonuri de tezaur, ziceti-le cum vreti: DATORIA americana, de ordinul a zeci de trilioane de $$$) !!!

Hai c-am tuns-o :D si eu d-acilea - nu de alta, dar nu atit senzatia ca vorbesc singur ca TV-ul ma deprima :(:( (iar aprobarea cuiva n-o caut nici atit), cit mai ales lipsa macar a unei opozitii... argumentate. ;) Sau a unor opinii proprii. Ori a unor informatii noi (ca nimeni nu le stie pe toate, eu nici atit :)).

Hai pa :D, o sa bateti voi la poarta buncarului... ;) da'sa stiti ca-s cam tare de-o ureche... ;) :D:D

P.S. Sa nu generalizez totusi: dac-o bate cumatrul moebius (preferabil insotit de ceva tipe ;)) s-ar putea totusi sa-l aud... :D:D:D Poate si pe CiudySA...(pe el insa, doar insotit de un harem :D:D... dar cam atit). :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-05-2008 21:54:58)


27-05-2008 21:37:44
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
M-a traznit o revelatie ca pe Budha sub copac .
O piesa de teatru  ,cu cateva personaje (alese de Extremu' de pe Forum) , a carei subiect sa fie supravietuirea lor dupa Dumzdei 2012 , intr-un buncar .
Cateva personaje le aleg eu ... de-aia , ca mie mi-a venit ideea .

1.personaju' Extremu' - sa fie seful cel mare , Capitan Piccard .
2. Sandie Show - sa fie partenera lui , ca se potrivesc de minune .
3. Ally  - sa fie consiliera , ca-i desteapta si ordonata in gandire si limpede la cap .
4. Ciudatu' tre' sa fie oricum bagat(introdus) in piesa si la buncar , ca el oricum si dac-ajunge in Lumea celor de Dincolo , il trimite Al de Sus inapoi ( - "Asta nu-i creatia mea !" - si , husti , cu el inapoi ).Il si vad in fund de buncar , trimitand gratios pasaricile la culcare . Si Hi ! Hi ! Hi ! . ma rog , el fiind sarea si piperul aici pe forum , e clar ca personajul lui in piesa ar fi cel mai simpatizat de public .
5. kalinka - de-aia , c-asa vreau eu , ca-mi place mie ca nu-i seaca si nu mi se strepezesc dintii cand o citesc .
6. p.Pan , ca trebuie si niste conflicte , sa n-adoarma oamenii-n sala .
7. Moebius , ah Moebius , ah Moebius , acest "Data" de pe forum Enterprise , care ne despica si explica de toate si are toate informatiile  si alea alea si alea alea .
8. Onyoko , ca-i o pata de culoare , divertisment , si pentru diversitate . Si "tu-le pe acolo si pe dincolo pe alea maritate de miros a rantas si nu capata un smoc de floare. T-ale dracului! Na ! .Si ca sa aive barbatii de la buncar mintea limpede , sa nu fie tensionati si sa obtina wa-ul .
  No , acu , Extremule , ne trebuie dramaturgu' , ca subiectul si personajele sunt conturate .
   Baga-i pe toti intr-un buncar , asa cum ii cunosti si scrie o piesa de teatru .
   daca n-ai timp atunci sa vina toti cu idei (decoruri , scenariu etc,etc,etc) si pareri si iei de la fiecare cate ceva . Toti sunt foarte inteligenti.



  No , Adunarea  si la buncar !         PS. ce titlu sa aive piesa ?


28-05-2008 19:01:20
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Maaaaaaaaah orice buncar are nevoie de un serviciu tehnic ! ....renuntz la postul oferit de Prea-intunecatul, ca shef serviciu cazane-smoala shi vin in buncar ca inginer shef al compartimentului de intretzinere !....sunt in stare sa intretzin shi sa repar orice .....de la femei bionice pana la nave cosmice !....repar chiar shi suflete ! .....hihihi !
titmouse a scris:

M-a traznit o revelatie ca pe Budha sub copac .
O piesa de teatru  ,cu cateva personaje (alese de Extremu' de pe Forum) , a carei subiect sa fie supravietuirea lor dupa Dumzdei 2012 , intr-un buncar .
Cateva personaje le aleg eu ... de-aia , ca mie mi-a venit ideea .

1.personaju' Extremu' - sa fie seful cel mare , Capitan Piccard .
2. Sandie Show - sa fie partenera lui , ca se potrivesc de minune .
3. Ally  - sa fie consiliera , ca-i desteapta si ordonata in gandire si limpede la cap .
4. Ciudatu' tre' sa fie oricum bagat(introdus) in piesa si la buncar , ca el oricum si dac-ajunge in Lumea celor de Dincolo , il trimite Al de Sus inapoi ( - "Asta nu-i creatia mea !" - si , husti , cu el inapoi ).Il si vad in fund de buncar , trimitand gratios pasaricile la culcare . Si Hi ! Hi ! Hi ! . ma rog , el fiind sarea si piperul aici pe forum , e clar ca personajul lui in piesa ar fi cel mai simpatizat de public .
5. kalinka - de-aia , c-asa vreau eu , ca-mi place mie ca nu-i seaca si nu mi se strepezesc dintii cand o citesc .
6. p.Pan , ca trebuie si niste conflicte , sa n-adoarma oamenii-n sala .
7. Moebius , ah Moebius , ah Moebius , acest "Data" de pe forum Enterprise , care ne despica si explica de toate si are toate informatiile  si alea alea si alea alea .
8. Onyoko , ca-i o pata de culoare , divertisment , si pentru diversitate . Si "tu-le pe acolo si pe dincolo pe alea maritate de miros a rantas si nu capata un smoc de floare. T-ale dracului! Na ! .Si ca sa aive barbatii de la buncar mintea limpede , sa nu fie tensionati si sa obtina wa-ul .
  No , acu , Extremule , ne trebuie dramaturgu' , ca subiectul si personajele sunt conturate .
   Baga-i pe toti intr-un buncar , asa cum ii cunosti si scrie o piesa de teatru .
   daca n-ai timp atunci sa vina toti cu idei (decoruri , scenariu etc,etc,etc) si pareri si iei de la fiecare cate ceva . Toti sunt foarte inteligenti.



  No , Adunarea  si la buncar !         PS. ce titlu sa aive piesa ?


28-05-2008 21:10:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Propunere titlu : ZBOR DEASUPRA BUNCARULUI CU CIUDATZI ! hihihi
titmouse a scris:

M-a traznit o revelatie ca pe Budha sub copac .
O piesa de teatru  ,cu cateva personaje (alese de Extremu' de pe Forum) , a carei subiect sa fie supravietuirea lor dupa Dumzdei 2012 , intr-un buncar .
Cateva personaje le aleg eu ... de-aia , ca mie mi-a venit ideea .

1.personaju' Extremu' - sa fie seful cel mare , Capitan Piccard .
2. Sandie Show - sa fie partenera lui , ca se potrivesc de minune .
3. Ally  - sa fie consiliera , ca-i desteapta si ordonata in gandire si limpede la cap .
4. Ciudatu' tre' sa fie oricum bagat(introdus) in piesa si la buncar , ca el oricum si dac-ajunge in Lumea celor de Dincolo , il trimite Al de Sus inapoi ( - "Asta nu-i creatia mea !" - si , husti , cu el inapoi ).Il si vad in fund de buncar , trimitand gratios pasaricile la culcare . Si Hi ! Hi ! Hi ! . ma rog , el fiind sarea si piperul aici pe forum , e clar ca personajul lui in piesa ar fi cel mai simpatizat de public .
5. kalinka - de-aia , c-asa vreau eu , ca-mi place mie ca nu-i seaca si nu mi se strepezesc dintii cand o citesc .
6. p.Pan , ca trebuie si niste conflicte , sa n-adoarma oamenii-n sala .
7. Moebius , ah Moebius , ah Moebius , acest "Data" de pe forum Enterprise , care ne despica si explica de toate si are toate informatiile  si alea alea si alea alea .
8. Onyoko , ca-i o pata de culoare , divertisment , si pentru diversitate . Si "tu-le pe acolo si pe dincolo pe alea maritate de miros a rantas si nu capata un smoc de floare. T-ale dracului! Na ! .Si ca sa aive barbatii de la buncar mintea limpede , sa nu fie tensionati si sa obtina wa-ul .
  No , acu , Extremule , ne trebuie dramaturgu' , ca subiectul si personajele sunt conturate .
   Baga-i pe toti intr-un buncar , asa cum ii cunosti si scrie o piesa de teatru .
   daca n-ai timp atunci sa vina toti cu idei (decoruri , scenariu etc,etc,etc) si pareri si iei de la fiecare cate ceva . Toti sunt foarte inteligenti.



  No , Adunarea  si la buncar !         PS. ce titlu sa aive piesa ?


28-05-2008 21:11:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Apropos pozitzia lui budha sub copac este echivalenta cu pozitzia cimpanzeului care sta in cur shi se scarpina in creshtet ...:D........SHI IO ZIC SA NE EVACUAM DIN TOPICUL ASTA CA DACA NE PRINDE MONSEUR XTREMUL P-ACI NE BALACARESHTE 3 ZILE !

28-05-2008 21:27:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:

M-a traznit o revelatie ca pe Budha sub copac .
O piesa de teatru  ,cu cateva personaje (alese de Extremu' de pe Forum) , a carei subiect sa fie supravietuirea lor dupa Dumzdei 2012 , intr-un buncar .
Cateva personaje le aleg eu ... de-aia , ca mie mi-a venit ideea .

1.personaju' Extremu' - sa fie seful cel mare , Capitan Piccard .
2. Sandie Show - sa fie partenera lui , ca se potrivesc de minune .
3. Ally  - sa fie consiliera , ca-i desteapta si ordonata in gandire si limpede la cap .
4. Ciudatu' tre' sa fie oricum bagat(introdus) in piesa si la buncar , ca el oricum si dac-ajunge in Lumea celor de Dincolo , il trimite Al de Sus inapoi ( - "Asta nu-i creatia mea !" - si , husti , cu el inapoi ).Il si vad in fund de buncar , trimitand gratios pasaricile la culcare . Si Hi ! Hi ! Hi ! . ma rog , el fiind sarea si piperul aici pe forum , e clar ca personajul lui in piesa ar fi cel mai simpatizat de public .
5. kalinka - de-aia , c-asa vreau eu , ca-mi place mie ca nu-i seaca si nu mi se strepezesc dintii cand o citesc .
6. p.Pan , ca trebuie si niste conflicte , sa n-adoarma oamenii-n sala .
7. Moebius , ah Moebius , ah Moebius , acest "Data" de pe forum Enterprise , care ne despica si explica de toate si are toate informatiile  si alea alea si alea alea .
8. Onyoko , ca-i o pata de culoare , divertisment , si pentru diversitate . Si "tu-le pe acolo si pe dincolo pe alea maritate de miros a rantas si nu capata un smoc de floare. T-ale dracului! Na ! .Si ca sa aive barbatii de la buncar mintea limpede , sa nu fie tensionati si sa obtina wa-ul .
  No , acu , Extremule , ne trebuie dramaturgu' , ca subiectul si personajele sunt conturate .
   Baga-i pe toti intr-un buncar , asa cum ii cunosti si scrie o piesa de teatru .
   daca n-ai timp atunci sa vina toti cu idei (decoruri , scenariu etc,etc,etc) si pareri si iei de la fiecare cate ceva . Toti sunt foarte inteligenti.

No , Adunarea  si la buncar !         PS. ce titlu sa aive piesa ?


BUNKERIADA ??? :D (Stanislaw Lem a avut o "Ciberiada"...)

Dramaturg nu-s, din pacate, da' ma reprofilez una-doua; important e c-am scris destul SF pe vremuri, prin niste almanahe. :D:D.
Personajele le-as distribui totusi un pic altfel (plus c-as mai baga si altele...). Treaba grea, n-am timp acuma, dar revin. :)

Buna idee, oricum, titmouse !!! Cred ca d-aia nu mai vrea sa-si tina promisiunea CiudySA (aia cu luatu'de nevasta), fiindca i-ai face prea multe... scene (dramatice)!!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-05-2008 21:43:13)


28-05-2008 21:40:52
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
baaaaa da un drac nu bagati si voi in buncar? :x

28-05-2008 21:54:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
drac sau inger decazut ?........:D
evil a scris:

baaaaa da un drac nu bagati si voi in buncar? :x


28-05-2008 22:45:17
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:

M-a traznit o revelatie ca pe Budha sub copac .
O piesa de teatru  ,cu cateva personaje (alese de Extremu' de pe Forum) , a carei subiect sa fie supravietuirea lor dupa Dumzdei 2012 , intr-un buncar .
Cateva personaje le aleg eu ... de-aia , ca mie mi-a venit ideea .

1.personaju' Extremu' - sa fie seful cel mare , Capitan Piccard .
2. Sandie Show - sa fie partenera lui , ca se potrivesc de minune .
3. Ally  - sa fie consiliera , ca-i desteapta si ordonata in gandire si limpede la cap .
4. Ciudatu' tre' sa fie oricum bagat(introdus) in piesa si la buncar , ca el oricum si dac-ajunge in Lumea celor de Dincolo , il trimite Al de Sus inapoi ( - "Asta nu-i creatia mea !" - si , husti , cu el inapoi ).Il si vad in fund de buncar , trimitand gratios pasaricile la culcare . Si Hi ! Hi ! Hi ! . ma rog , el fiind sarea si piperul aici pe forum , e clar ca personajul lui in piesa ar fi cel mai simpatizat de public .
5. kalinka - de-aia , c-asa vreau eu , ca-mi place mie ca nu-i seaca si nu mi se strepezesc dintii cand o citesc .
6. p.Pan , ca trebuie si niste conflicte , sa n-adoarma oamenii-n sala .
7. Moebius , ah Moebius , ah Moebius , acest "Data" de pe forum Enterprise , care ne despica si explica de toate si are toate informatiile  si alea alea si alea alea .
8. Onyoko , ca-i o pata de culoare , divertisment , si pentru diversitate . Si "tu-le pe acolo si pe dincolo pe alea maritate de miros a rantas si nu capata un smoc de floare. T-ale dracului! Na ! .Si ca sa aive barbatii de la buncar mintea limpede , sa nu fie tensionati si sa obtina wa-ul .
  No , acu , Extremule , ne trebuie dramaturgu' , ca subiectul si personajele sunt conturate .
   Baga-i pe toti intr-un buncar , asa cum ii cunosti si scrie o piesa de teatru .
   daca n-ai timp atunci sa vina toti cu idei (decoruri , scenariu etc,etc,etc) si pareri si iei de la fiecare cate ceva . Toti sunt foarte inteligenti.

No , Adunarea  si la buncar !         PS. ce titlu sa aive piesa ?


BUNKERIADA ??? :D (Stanislaw Lem a avut o "Ciberiada"...)

Dramaturg nu-s, din pacate, da' ma reprofilez una-doua; important e c-am scris destul SF pe vremuri, prin niste almanahe. :D:D.
Personajele le-as distribui totusi un pic altfel (plus c-as mai baga si altele...). Treaba grea, n-am timp acuma, dar revin. :)

Buna idee, oricum, titmouse !!! Cred ca d-aia nu mai vrea sa-si tina promisiunea CiudySA (aia cu luatu'de nevasta), fiindca i-ai face prea multe... scene (dramatice)!!! :D:D


Aiurea ! Nu m-a luat de nevasta ca-i e frica de SEX !!

Ultima modificare facuta de titmouse (29-05-2008 09:54:37)


29-05-2008 09:14:26
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
AUUUU! Lovitura sub centura!

Recomandare:se aplica gheata. :D


29-05-2008 10:45:32
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

CIUDATUL SA a scris:

drac sau inger decazut ?........:D



Orice numai buncar sa fie! :D


29-05-2008 10:48:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
ash aplica io gheatza dar n-am pe ce !.....hihihi
evil a scris:

AUUUU! Lovitura sub centura!

Recomandare:se aplica gheata. :D


29-05-2008 10:57:09
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sex ?.....eheheheeee a fost o data ca-n poveshti c-acuma ioc !!!! AFISH : APARAT DE FACUT PISH !...hihihihi :D......
titmouse a scris:


Xtremul a scris:


titmouse a scris:

M-a traznit o revelatie ca pe Budha sub copac .
O piesa de teatru  ,cu cateva personaje (alese de Extremu' de pe Forum) , a carei subiect sa fie supravietuirea lor dupa Dumzdei 2012 , intr-un buncar .
Cateva personaje le aleg eu ... de-aia , ca mie mi-a venit ideea .

1.personaju' Extremu' - sa fie seful cel mare , Capitan Piccard .
2. Sandie Show - sa fie partenera lui , ca se potrivesc de minune .
3. Ally  - sa fie consiliera , ca-i desteapta si ordonata in gandire si limpede la cap .
4. Ciudatu' tre' sa fie oricum bagat(introdus) in piesa si la buncar , ca el oricum si dac-ajunge in Lumea celor de Dincolo , il trimite Al de Sus inapoi ( - "Asta nu-i creatia mea !" - si , husti , cu el inapoi ).Il si vad in fund de buncar , trimitand gratios pasaricile la culcare . Si Hi ! Hi ! Hi ! . ma rog , el fiind sarea si piperul aici pe forum , e clar ca personajul lui in piesa ar fi cel mai simpatizat de public .
5. kalinka - de-aia , c-asa vreau eu , ca-mi place mie ca nu-i seaca si nu mi se strepezesc dintii cand o citesc .
6. p.Pan , ca trebuie si niste conflicte , sa n-adoarma oamenii-n sala .
7. Moebius , ah Moebius , ah Moebius , acest "Data" de pe forum Enterprise , care ne despica si explica de toate si are toate informatiile  si alea alea si alea alea .
8. Onyoko , ca-i o pata de culoare , divertisment , si pentru diversitate . Si "tu-le pe acolo si pe dincolo pe alea maritate de miros a rantas si nu capata un smoc de floare. T-ale dracului! Na ! .Si ca sa aive barbatii de la buncar mintea limpede , sa nu fie tensionati si sa obtina wa-ul .
  No , acu , Extremule , ne trebuie dramaturgu' , ca subiectul si personajele sunt conturate .
   Baga-i pe toti intr-un buncar , asa cum ii cunosti si scrie o piesa de teatru .
   daca n-ai timp atunci sa vina toti cu idei (decoruri , scenariu etc,etc,etc) si pareri si iei de la fiecare cate ceva . Toti sunt foarte inteligenti.

No , Adunarea  si la buncar !         PS. ce titlu sa aive piesa ?


BUNKERIADA ??? :D (Stanislaw Lem a avut o "Ciberiada"...)

Dramaturg nu-s, din pacate, da' ma reprofilez una-doua; important e c-am scris destul SF pe vremuri, prin niste almanahe. :D:D.
Personajele le-as distribui totusi un pic altfel (plus c-as mai baga si altele...). Treaba grea, n-am timp acuma, dar revin. :)

Buna idee, oricum, titmouse !!! Cred ca d-aia nu mai vrea sa-si tina promisiunea CiudySA (aia cu luatu'de nevasta), fiindca i-ai face prea multe... scene (dramatice)!!! :D:D


Aiurea ! Nu m-a luat de nevasta ca-i e frica de SEX !!


29-05-2008 11:00:01
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Adicalea un fel de : CAINELE CARE LATRA NU MUSCA DAR ARE-O LIMBA DE-UN COT ! ! ...hihihi

29-05-2008 11:01:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mutat postari de pe alt topic:

ps. "Domnu' Extremu' " , am uitat sa spun ca m-am gandit ca ma certi pentru ideaua cu piesa de teatru...si ce bine c-am scapat .Mai departe , dac-o sa vrei vreodata , adaugi sau schimbi personajele dupa cum crezi , eu nu ma pricep...
ps. la ps. L-am uitat pe "evil" . Sa-l luam si pe el la buncar !

Ultima modificare facuta de titmouse (Astazi 09:01:44)


   
L-om lua si pe evil, draga tit, polaritatea "good & evil" trebuie pastrata... ;)
Si pe Tasha (sigur, nu sub forma de "fantoma" :D in care se gaseste acum, speram ca doar temporar).
Dar si pe Unikaa, si pe Kamin, ca doar n-o sa le lasam sa le inghita Marea aia Neagra si Rea...;):D
Ca sa nu mai vorbim ca te-ai uitat pe tine-te !! :D
Si pe Doriane, de ce nu? (desi ma gindesc ca unde-s mai multe femei... ;) nici Annunaki nu mai trebuie sa-si bage coditza!!! :D)

P.S. Sper ca mai ai oricum suta aia de kila de tzuika de la preconizat-ratata :D nunta cu CiudySA!!! Nu strica nici in buncar... ;) poate o repunetzi pe tapet problema acolo...si-ncepeti repopularea Terrei (nu insa cu limba aia a lui de-un cot, evident!!!) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 13:27:06)


29-05-2008 11:20:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Facind un bilantz provizoriu, rezulta citeva date initiale:

- 5 masculi in buncar :D:D (Xtremul, PPan, Moebius, CiudatulSA, Evil)

- 10 femele ;): Sandie Shaw, Aly, Tasha, Unikaa, Titmouse, Doriane, Kamin, Kalinka, Onoyoko, Shawuska -unele, adaugate dupa criterii doar de mine stiute ;):D pe lista Bunkeriadei...

Raportul dintre sexe mi se pare... nu chiar IDEAL !!! :D:D ...Voua???
Mai sint, evident, absenti celebri forumisti pe vremuri (Lake - unde esti, cumetre??? :) - ajuta-ne, poate nu facem fatza... ;))
Sau Ossy, Fun-funny, Hara-cata, Mihaela_nf :D, Karmacoma_ff, Da_si_nu_fp ;) etc...

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 17:37:18)


29-05-2008 11:49:19
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Constatare aiuritoare: fara astia 15 forumisti din jdemiile de utilizatori (de fapt, fara 7-8 dintre ei) forumul n-ar exista de fapt !!! :(

Sau ar fi un loc tare plictisitor... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 12:07:25)


29-05-2008 12:06:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Alt P.S. Va dati totusi seama cam ce haos ar fi in buncarul ala, pina trece comeata aia roscata ca nevasta lui Al Bundy ? (Wormwood, Destroyer etc) ??? :D:D

Nu neaparat paruieli ;) pe conserve :D (presupunem c-ar fi destule...)
Tema-i insa chiar dragutza, pentru un SF tragi-comic... :D:D

Iar, in realitate, o intilnire a forumistilor n-ar fi probabil departe de ipotetica "piesa"... :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 13:21:12)


29-05-2008 13:16:11
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Daca o aduci pe naparca aia de fun-funny in buncar o bag la 380vca pana se face scrum ! :D
Xtremul a scris:

P.S. Facind un bilantz provizoriu, rezulta citeva date initiale:

- 5 masculi in buncar :D:D (Xtremul, PPan, Moebius, CiudatulSA, Evil)

- 10 femele ;): Sandie Shaw, Aly, Tasha, Unikaa, Titmouse, Doriane, Kamin, Kalinka, Onoyoko, Shawuska -unele, adaugate dupa criterii doar de mine stiute ;):D pe lista Bunkeriadei...

Raportul dintre sexe mi se pare... nu chiar IDEAL !!! :D:D ...Voua???
Mai sint, evident, absenti celebri forumisti pe vremuri (Lake - unde esti, cumetre??? :) - ajuta-ne, poate nu facem fatza... ;))
Sau Ossy, Fun-funny, Hara-cata, Mihaela_nf :D, Karmacoma_ff, Da_si_nu_fp ;) etc...


29-05-2008 13:24:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hihihi... slabe sanse s-o cooptam si pe simpatia :D ta Funny, cumetre SA... e-n Spania parca :rolleyes:

In plus, nu cred ca primesc fomei casatorite-n bunker... ;) Vin consortzii si ne infunda aerisirile !!! :D:D (ca usile-s blindate, evident ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 16:59:26)


29-05-2008 13:25:38
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
XTREMULE trebuie sa te deziluzionez (eu personal)....in realitatea cotidiana sunt un individ ciufut incrutat shi care zambeshte de doua ori pe an ...o data la ziua de nashtere a briliantului meu shi o data cand regulez capra moldoveanca de la Chishinau (de fapt atunci rad cu lacrimi ).....hihihi . Auzi mah a-tzi auzit vreodata cum fac basarabencele in mataranga ?.......wooooooooow
Xtremul a scris:

Alt P.S. Va dati totusi seama cam ce haos ar fi in buncarul ala, pina trece comeata aia roscata ca nevasta lui Al Bundy ? (Wormwood, Destroyer etc) ??? :D:D

Nu neaparat paruieli ;) pe conserve :D (presupunem c-ar fi destule...)
Tema-i insa chiar dragutza, pentru un SF tragi-comic... :D:D

Iar, in realitate, o intilnire a forumistilor n-ar fi probabil departe de ipotetica "piesa"... :rolleyes:


29-05-2008 13:30:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cum fac, bre matale? Ca, sincer sa fiu, n-am avut vreo experienta dincolo de Prut... :)
Sau dincoace, cu Ana Lesko :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 13:32:50)


29-05-2008 13:32:11
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
din partea mea repet potzi s-o aduci dar itzi spun ca n-o scot de la 380 pana n-o inegresc total shi vad cum ii iesa fum din creshtet ! hihihi !
Xtremul a scris:

Hihihi... slabe sanse, cumetre SA... e-n Spania parca :rolleyes:

In plus, nu cred ca primesc fomei casatorite-n bunker... ;) Vin consortzii si ne infunda aerisirile !!! :D:D (ca usile-s blindate, evident ;))


29-05-2008 13:32:22
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Maaaaaaaaaaaaah fii atenta aici ca ai uitat ceva ......la atatzia dementzi shi dilii neaparat in buncar trebuie sa avem un psihiatru !.........Auroroooooooo te bagi bre tanti doctora ?

29-05-2008 13:33:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu pot bre sa-tzi exemplific ca ma pufneshte rasul ....dar prima oara cand sunt pe treaba te invit sa tzii felinarul ......e faza de bagat pe you tube !
Xtremul a scris:

Cum fac, bre matale? Ca, sincer sa fiu, n-am avut vreo experienta dincolo de Prut... :)
Sau dincoace, cu Ana Lesko :D


29-05-2008 13:38:38
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Aaaaaaaaaaa shi uitasem Xtremule sa nu-l uitzi pe nea Pan ca ala chiar daca-i botos pi mini e hatru rau ! hihihi

29-05-2008 13:40:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Maaaaaaaaaaaaah fii atenta aici ca ai uitat ceva ......la atatzia dementzi shi dilii neaparat in buncar trebuie sa avem un psihiatru !.........Auroroooooooo te bagi bre tanti doctora ?


O sa fiu atent :D, cumetre SA... ca doar nu-s ca Naomi ala transsexualu' !!! :D

Mda, o pisiatra :D n-ar strica deloc... la atitia dilimandroshi ;)

Pe PPan l-am pus deja pe lista - oricum sintem cam putini barbati (desi tinerei si mai ales potentzi :D:D) la atitea fomei, nu??? :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 13:44:08)


29-05-2008 13:40:55
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Al nibili ce eshti tu gata repede mi-ai sarit ca dulaul in beregata ......ho bre ca mai gresheste shi io cand dau in taste ca doar nu-s neamu lu' super tasta !

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Maaaaaaaaaaaaah fii atenta aici ca ai uitat ceva ......la atatzia dementzi shi dilii neaparat in buncar trebuie sa avem un psihiatru !.........Auroroooooooo te bagi bre tanti doctora ?


O sa fiu atent :D, cumetre SA... ca doar nu-s ca Naomi ala transsexualu' !!! :D

Mda, o pisiatra :D n-ar strica deloc... la atitia dilimandroshi ;)

Pe PPan l-am pus deja pe lista - oricum sintem cam putini barbati (desi tinerei si mai ales potentzi :D:D) la atitea fomei, nu??? :D:D


29-05-2008 13:52:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Propuneti totusi o locatzie a buncarului (inca nu m-am apucat sa-l construiesc, mai am de strins doar citeva miliarde)... ;)

Preferabil mai la munte (c-asa-i bunkermanul de la munte / cum le prinde... :D:D), dar nu pe falii si nici in apropierea unor posibili vulcani (chiar latentzi)...

P.S. Nu-s chiar asa didactic-pedagogic ca anumite stimate profe ;) forumiste, cumetre SA... Ma mai leg si eu de mici greseli doar ca sa ne mai ridem si noi... ;) - astia tinereii si mai ales potentzii... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 13:56:34)


29-05-2008 13:52:06
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Mutat postari de pe alt topic:

ps. "Domnu' Extremu' " , am uitat sa spun ca m-am gandit ca ma certi pentru ideaua cu piesa de teatru...si ce bine c-am scapat .Mai departe , dac-o sa vrei vreodata , adaugi sau schimbi personajele dupa cum crezi , eu nu ma pricep...
ps. la ps. L-am uitat pe "evil" . Sa-l luam si pe el la buncar !

Ultima modificare facuta de titmouse (Astazi 09:01:44)


   
L-om lua si pe evil, draga tit, polaritatea "good & evil" trebuie pastrata... ;)
Si pe Tasha (sigur, nu sub forma de "fantoma" :D in care se gaseste acum, speram ca doar temporar).
Dar si pe Unikaa, si pe Kamin, ca doar n-o sa le lasam sa le inghita Marea aia Neagra si Rea...;):D
Ca sa nu mai vorbim ca te-ai uitat pe tine-te !! :D
Si pe Doriane, de ce nu? (desi ma gindesc ca unde-s mai multe femei... ;) nici Annunaki nu mai trebuie sa-si bage coditza!!! :D)

P.S. Sper ca mai ai oricum suta aia de kila de tzuika de la preconizat-ratata :D nunta cu CiudySA!!! Nu strica nici in buncar... ;) poate o repunetzi pe tapet problema acolo...si-ncepeti repopularea Terrei (nu insa cu limba aia a lui de-un cot, evident!!!) :D:D


Nu-i rau...limba lui de-un cot cu limba mea ascutita...


29-05-2008 16:07:53
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

P.S. Propuneti totusi o locatzie a buncarului (inca nu m-am apucat sa-l construiesc, mai am de strins doar citeva miliarde)... ;)

Preferabil mai la munte (c-asa-i bunkermanul de la munte / cum le prinde... :D:D), dar nu pe falii si nici in apropierea unor posibili vulcani (chiar latentzi)...

P.S. Nu-s chiar asa didactic-pedagogic ca anumite stimate profe ;) forumiste, cumetre SA... Ma mai leg si eu de mici greseli doar ca sa ne mai ridem si noi... ;) - astia tinereii si mai ales potentzii... :D:D


pai...buncarul sa fie  undeva in munti , in Afganistan .
5 baieti si 10 fete e de rau..rau de tot; musai inca vreo trei baieti(cel putin) .
Pfaiii....ce criza de baieti !!

Ultima modificare facuta de titmouse (29-05-2008 16:46:01)


29-05-2008 16:40:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nici vorba-n Afganistan, doar noi sintem romani, ce naiba !!! :D
Acolo-s doar SPP-istii Elodiei, sa circule $$$ de pe opium... :x (n.b. - peste 90% din "productia" mondiala ; CIA  - si eventual CiudySA ;) - stiu cel mai bine de ce-s americanii p-acolo, ca petrol - nexam... ;)).

...Si eu, care ziceam ca-s prea putzine fete ??!! :rolleyes: :D:D (vezi pasajul cu "potentzii" ;))...
Musulmanii cum crezi ca s-au impuiat :D in halul asta, draga titmouse ??? Cu 3-4 neveste "de baiat"... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 17:21:40)


29-05-2008 17:02:20
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

P.S. Facind un bilantz provizoriu, rezulta citeva date initiale:

- 5 masculi in buncar :D:D (Xtremul, PPan, Moebius, CiudatulSA, Evil)

- 10 femele ;): Sandie Shaw, Aly, Tasha, Unikaa, Titmouse, Doriane, Kamin, Kalinka, Onoyoko, Shawuska -unele, adaugate dupa criterii doar de mine stiute ;):D pe lista BUNKERIADEI...

Raportul dintre sexe mi se pare... nu chiar IDEAL !!! :D:D ...Voua???
Mai sint, evident, absenti celebri forumisti pe vremuri (Lake - unde esti, cumetre??? :) - ajuta-ne, poate nu facem fatza... ;))
Sau Ossy, Fun-funny, Hara-cata, Mihaela_nf :D, Karmacoma_ff, Da_si_nu_fp ;) etc...


Inca astept propuneri de completare a listei de mai sus (cu catzei, purcei, amante, gigoloi etc :D).

Data limita de inscriere (max. 30 de persoane zic io, ca n-o sa facem un buncar cit Casa Poporului ;)):1 iunie 2008, Ziua Puradelului Galactic !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 17:40:23)


29-05-2008 17:34:30
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Deci repet : DAC-O PRIND PE LATAREAZA AIA DE FUN-FUNNY IN BUNCAR O BAG LA 380Vca SHI O TZIN CUPLATA PANA SE FACE MARONIE SHI-I IESA FUM DIN CAP ! ...asta ca sa nu avem discutzii mai tarliu !

29-05-2008 17:56:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
OK, cumetre SA, decit c-o fomeie-n plus si fara inginer de intretzinere la buncar, mai bine viceversa !!! ;)

Oricum s-ar putea sa fim un pic depasiti de-atita sex... frumos ! ;) (merge si-un hihihi aici) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 18:11:13)


29-05-2008 18:09:13
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nici-o grija ca aduc cu noi in buncar unua dintre inventziile mele :  Macho-Cyborgul ( io ii mai zic shi multzumitorul de femei ! are capacitatea sa rezolve 5 femei simultan !)

29-05-2008 18:18:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cyborgul sau Cyporcul ;), cumetre? (nu de alta, dar auzeam pe-aici ca porcu' are orgasm 30 de minute...) :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 18:24:06)


29-05-2008 18:23:34
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
porcu' sau scroafa ?

29-05-2008 18:28:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

porcu' sau scroafa ?


Pe scroafa n-am intrebat-o vreodata... fiind insa barbat (si cum se stie ca barbatii e porci :D), cred zvonul asta cu 30 de minute !!! (din experientza proprie, vezi bine) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 18:38:03)


29-05-2008 18:37:31
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

CIUDATUL SA a scris:

Deci repet : DAC-O PRIND PE LATAREAZA AIA DE FUN-FUNNY IN BUNCAR O BAG LA 380Vca SHI O TZIN CUPLATA PANA SE FACE MARONIE SHI-I IESA FUM DIN CAP ! ...asta ca sa nu avem discutzii mai tarliu !

 

Cu siguranta avem nevoie de un (alt) psiholog(a)! Eu la cazuri asa grave nu ma prea pricep! :D Hic!


29-05-2008 18:46:22
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

CIUDATUL SA a scris:

Nici-o grija ca aduc cu noi in buncar unua dintre inventziile mele :  Macho-Cyborgul ( io ii mai zic shi multzumitorul de femei ! are capacitatea sa rezolve 5 femei simultan !)



Multumitor ??? :D:D dar ce palaria mea face chestia aia??? inteleg sa le satisfaca dar pina la multumire mai e cale lunga (HIC!)

Intrebarea mea e cind ai inventat tovarase minunatia aia? :D


29-05-2008 18:54:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Deci repet : DAC-O PRIND PE LATAREAZA AIA DE FUN-FUNNY IN BUNCAR O BAG LA 380Vca SHI O TZIN CUPLATA PANA SE FACE MARONIE SHI-I IESA FUM DIN CAP ! ...asta ca sa nu avem discutzii mai tarliu !

 

Cu siguranta avem nevoie de un (alt) psiholog(a)! Eu la cazuri asa grave nu ma prea pricep! :D Hic!


Pai dac-o mai arzi mult pe chat, cumetre evil, uiti si bruma de pisicologie cunoscuta! ;)

In plus, vezi ca s-ar putea sa votam pentru inchiderea usii buncarului chatistilor... :D:D


29-05-2008 18:58:27
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Xtremul a scris:

P.S. Propuneti totusi o locatzie a buncarului (inca nu m-am apucat sa-l construiesc, mai am de strins doar citeva miliarde)... ;)

Preferabil mai la munte (c-asa-i bunkermanul de la munte / cum le prinde... :D:D), dar nu pe falii si nici in apropierea unor posibili vulcani (chiar latentzi)...



Hellooooooooooo !!!!!!!!!!! ..........

Oameni (ne)buni si mai ales frati barbati ;) !!!

V-a luat doomsday mintile ?!? ... Pai subiectul locatie e tabu !!!... Nu de alta, da’ odata ajunsi acolo, sa nu gasim dreaq bunkerul ocupat :(:(:( ) ; … sau afla anunnaki unde s-au ascuns fetele si dupa aceea-si fac de lucru "toata-ziua-buna-ziua" prin preajma bunkerului, etaland ultimu' model de O.Z.N., telefon intergalactic si fotografii cu bunkere de 5 stele pe Nibiru.
Acum nu zic c-o fi de ajuns pentru fete un O.Z.N. mai acatari sau un bunker confort sporit ( pentru a ceda insistentelor camuflate eufemistic in " imbunatatiri genetice " :rolleyes::rolleyes: ), ... da’ daca incep "versatii" ( ca doar au avut cu milioane de ani mai mult timp sa studieze femeile ;) ) sa umble cu “gulgute” de genul “ N-ai vrea sa ai tu un copil cu cateva milioane de ani mai evoluat decat a’ lu’  aia ?!? “ ( aia fiind vecina de bunker cu care tocmai s-a consumat o cearta sau o paruiala ) “ … Ei ?!? … cum mai concuram fratilor o oferta ca asta ? … nu se duce dreaq frumusete de raport planuit :(:( ?!?
Deci, mare atentie !!! … ce bunkerul meu !!! …( pardon, al Xtremului ;) )…

Ultima modificare facuta de moebius (29-05-2008 21:22:42)


29-05-2008 18:58:36
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

Xtremul a scris:



Pe scroafa n-am intrebat-o vreodata... fiind insa barbat (si cum se stie ca barbatii e porci :D), cred zvonul asta cu 30 de minute !!! (din experientza proprie, vezi bine) :D:D


ZVONURI Signor! ca sa ajung la cifra aia am nevoie de macar 50 de "numere" si uite cum subtil devin exceptia regulei barbatului-porc! :D


29-05-2008 19:03:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
De acord, cumetre moebius... propuneri de locatie exclusiv pe privat ! :)

Oricum, ceream doar opinii despre zona aproximativa a amplasarii bunkerasului-cuibusor de nebunii... :D:D

P.S. Chiar ma gindeam adineauri: nu mai vine odata Doomsdayu'asta 2012, ca ma cam plictisesc... ;)
Vreau sa (pro)creez, ce cromozomu'meu !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-05-2008 19:10:28)


29-05-2008 19:04:52
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

Xtremul a scris:


 

Pai dac-o mai arzi mult pe chat, cumetre evil, uiti si bruma de pisicologie cunoscuta! ;)

In plus, vezi ca s-ar putea sa votam pentru inchiderea usii buncarului chatistilor... :D:D



Pai trebuie sa-mi bag coada si pe acolo sa seman putina discordie! Daca e zona tabu promit sa o fac din culise adica mai "dosit" asa. Hic!


29-05-2008 19:11:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:


Xtremul a scris:


 

Pai dac-o mai arzi mult pe chat, cumetre evil, uiti si bruma de pisicologie cunoscuta! ;)

In plus, vezi ca s-ar putea sa votam pentru inchiderea usii buncarului chatistilor... :D:D



Pai trebuie sa-mi bag coada si pe acolo sa seman putina discordie! Daca e zona tabu promit sa o fac din culise adica mai "dosit" asa. Hic!

OK, nimeni nu-i perfect pina la urma, nu? ;) (pina si unikaa mai intra pe chat :D:D)


29-05-2008 19:13:43
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
A dracului treaba cum strica femeile astea bunatate de drac! De o cafea tot mai sper sa ma invirt :D



:x :x au si chatistii buncar?

Ultima modificare facuta de evil (29-05-2008 19:43:38)


29-05-2008 19:19:17
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

Xtremul a scris:

OK, nimeni nu-i perfect pina la urma, nu?  (pina si unikaa mai intra pe chat )


Intru si pe chat..recunosc ;) ca imi place sa ma distrez acolo...si sa-l intarat pe d-evil!:D..si nu ma suparati ca acush imi fac eu bunkerashul meu...si va las fara femei!!!! :D :D :D


29-05-2008 20:59:46
   
Pagini:  1 2 3 4 5 ... 79    
Mergeti la