Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 79
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Revenind la fel de turmentat : IO LIMBI CU-I DAU ?......CAPREI SAU PREOTESEI ? hihihi

21-06-2008 20:38:55
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Auliiiiiiiiiiiiiiiiu acu vazuii ce-a scris pitzigoiul :...propun in rolul de capra pe Adrian Nastase !.......yaaaaaaaaaaaaaaah fugi pre cu tzapul poponar din buncar ! :D

21-06-2008 20:40:29
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Mon vieux, io cu Pralea asta nu prea am texte - si-ti spusai de ce - da'  gandesc ca as putea trage de la tine oareshce sforicica a-ntzelegerii, sa ma dumiresc shi io ce-shi-cum...

Xtremul a scris:

Pai le nimerii, compadre, vezi bine, si cu bunkeru' lu' Bombonel ;), ar fi culmea s-o ratez p-asta cu exodul... mai masiv decit ala biblic de va sa vina... :D

Auzi, mon vieux, nici de-ar veni si cu ma-sa, shi cu ta-so, shi cu inca shapte veri, shapte cumnati, nu strang toti la un loc destule boashe, ca sa dau io poza jos din perete, asa sa stii.

Xtremul a scris:


Cit despre poanta cu portretul Capitanului ;), inclin sa cred ca sta si omu' "la cutie" pina-i vin intaririle, dupa aia sa vezi distractie...


Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (21-06-2008 20:45:38)


21-06-2008 20:40:47
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Pai le nimerii, compadre, vezi bine, si cu bunkeru' lu' Bombonel ;), ar fi culmea s-o ratez p-asta cu exodul... mai masiv decit ala biblic de va sa vina... :D

Cit despre poanta cu portretul Capitanului ;), inclin sa cred ca sta si omu' "la cutie" pina-i vin intaririle, dupa aia sa vezi distractie...

Treaba-i al naibii de sucita si-nvirtita ;), cumetre Pan, si chiar n-are loc aici pe forum...in orice caz, io informatiunea o am de mult (fara sa am okii albastri :D, de logica si "legat citiri printre rinduri" nu duc insa lipsa).
Mai nou, si Vadimache a lansat "bombitza" asta, dar saracu'tribun e nitzel paralel cu adevaratele mecanisme ale mersurilor actuale.

Cit despre dat jos eventual portretul Capitanului - Dzeu sa-l hodineasca-n pace, fiindca asta chiar merita - nicio secunda n-am gindit altfel decit in gluma c-o sa fim sub Itzici chiar asa, la propriu... ;)
Problema-i ca n-ar fi de luptat DOAR cu ei acuma... caracatitza-i de multe culori si cu (prea) multe tentacule... :(:(

P.S. Hai sa-ti dau totusi "un fir de fitil" :D: Mossadul are o Divizie speciala dedicata studiului predictiilor "codificate" din Tora si alte cartzulii, pe metode numerologice etc. (expertul in matematica Ciudy SA ;) ar putea sa-ti dea detalii, dac-ar vrea - DA-S SIGUR CA NU VREA, hihihi  :D:D). Cu date coroborate permanent cu diverse versiuni de "linii temporale" VAZUTE EFECTIV, prin metode aparent vrajitoresti ;), pe care chiar n-are rost sa le amintesc aici. Decizia "exodului" astuia preconizat crezi cumva ca-i intimplatoare ?! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 21:20:33)


21-06-2008 20:47:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Auliiiiiiiiiiiiiiiiu acu vazuii ce-a scris pitzigoiul :...propun in rolul de capra pe Adrian Nastase !.......yaaaaaaaaaaaaaaah fugi pre cu tzapul poponar din buncar ! :D

Lasa-l breh pe Bombo-n buncarele lui, n-auzishi ca are deja 4 (patru) ??? :D

Pe linga ala de sub Casutza Poporului, evident... (zic si io la mishto acuma, stii doar si tu - fiindca tot ziceai ca nu mai AVETI :D Volgi negre... :D:D - pitzigoaica nici n-a remarcat de fapt replica asta) ca ala-i de fapt notoriu, sint altele mai bine protejate informativ... ;)

P.S. P-alea (buncarele) din Groapa Politehnicii le stiu cumva... de pe pielea mea, ca n-am reusit sa dorm ca lumea 5-6 luni DUPA asa-zisa "incetare a focului" din Decembrie 1989 (locuiam acolo in vremea aia); NIMENI, dar absolut NIMENI din presa "libera" ;) n-a avut voie sa "comenteze" luptele extrem de inexplicabile :rolleyes: (dintre cine si... cine??????) duse ACOLO pina prin luna mai 1990... :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 22:22:04)


21-06-2008 20:54:49
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Ba, pan'  la urma, de-o veni dumsdei asta sh-oti muri totzi, io ma foot in iel de buncker ! Imi iau trei coorve shi plec la tzara...

21-06-2008 21:00:47
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pai io ce tot ziceam aici, cumetre ? ;)

Topicul asta - distractiv, ce-i drept - e doar un pur exercitiu neuronal, pe latura reala am si io cu totul si cu totul alte planuri... :D:D

...In fine, pentru citiva nenishori cu ochii ca girofaru' :D:D topicul asta n-o fi doar un exercitiu de umflat neuronu' ;), dar pe moment cred io ca-s tare satiscafootzi ca "reactia turmelor de bizoni" e limitata la bashcalie ieftina. Deocamdata.

Nu stiu (si nici nu vreau sa stiu de fapt) pe unde-or sa scoata camasa in curind... ;)
Pe la pagina 666 adica :D:D (am ajuns deja la 66... ;)).

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-06-2008 21:11:27)


21-06-2008 21:04:52
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Revenind la fel de turmentat : IO LIMBI CU-I DAU ?......CAPREI SAU PREOTESEI ? hihihi


Tu tine-ti limba-n gura...pan-o mai ai...!!!!


21-06-2008 21:24:57
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Nu taica, democratie-n modestie zic io... ba uite ca nu doar zic, ci chiar ORDON !!! :D:D


Nu c-as avea eu ceva impotriva SA ORDONI dar din cate imi amintesc eu , cand Peter Pan a propus "programul pentru muieret" in buncar , n-ai avut nimic de comentat...nici de ordonat...erai pe alt site ?
Democratie-n MODESTIE !?????????

Ultima modificare facuta de titmouse (21-06-2008 21:26:59)


21-06-2008 21:26:37
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Revenind la fel de turmentat : IO LIMBI CU-I DAU ?......CAPREI SAU PREOTESEI ? hihihi


Tu tine-ti limba-n gura...pan-o mai ai...!!!!

Pot sa rad ca si ciudatul?hihihihi....=D=D


21-06-2008 21:31:33
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Nu taica, democratie-n modestie zic io... ba uite ca nu doar zic, ci chiar ORDON !!! :D:D


Nu c-as avea eu ceva impotriva SA ORDONI dar din cate imi amintesc eu , cand Peter Pan a propus "programul pentru muieret" in buncar , n-ai avut nimic de comentat...nici de ordonat...erai pe alt site ?
Democratie-n MODESTIE !?????????

Da, eram pe situl reptilienilor... :D:D:D Incognito, natural. ;)

Ete mai bine citeva poze de domuri-buncare, sa va mai relaxati macar un mic-pic.


Ufff, am copiat ce nu trebuie (Enki Bilal, da'nu-l sterg, ca merge Zidu'Berlinului si aici, la bunkere :D).





Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 05:35:07)


21-06-2008 22:42:32
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
Gata,eu zic sa nu mai cauti modele....ultimul este chiar nemaipomenit,arata super!M-as muta maine in el...=) si ce bine ar fi...departe de lumea dezlantuita...

22-06-2008 07:43:51
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Pai, sincer ... nu prea vad ce rol protector are a doua constructie , care in afara formei de dom e pur si simplu o casa ( ... ma rog  ;) , vila ... ) ...

Ultima modificare facuta de moebius (22-06-2008 13:55:16)


22-06-2008 13:51:52
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

moebius a scris:

Pai, sincer ... nu prea vad ce rol protector are a doua constructie , care in afara formei de dom e pur si simplu o casa ( ... ma rog  ;) , vila ... ) ...

ATUNCI PENTRU CARE OPTAM?
Trebuie facute alegerile...timpul trece si tace...;)


22-06-2008 13:56:46
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Pesteri dom'ne ... la jdemii de metri adancime (poate dam si de nucleul pamantului, ca mare curiozitate am cum arata) si io' ... patrupedez prin galerii !

22-06-2008 14:47:53
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Tit draga...doamne,da ce imaginatie ai,tu erai buna de scenarista...am ras cu lacrimi cand ti-am citit postarea....budi-bum.budi-bum...pai daca o sa fac asa de cate ori apar o sa sperii si pe reptilieni nu mai pe "enoriasii" mei :D...asa, sa revenim la ce ai propus tu acolo..sint de acord cu toate in afara de crezul ala tembel(care e bun pentru o zeitza)...iar eu nu vreau sa fiu venerata. :) ca doar sint de-a voastra..si nu dejeaba m-am revoltat eu pentru egalitate...:D

22-06-2008 14:53:33
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

moebius a scris:

Pai, sincer ... nu prea vad ce rol protector are a doua constructie , care in afara formei de dom e pur si simplu o casa ( ... ma rog   , vila ... ) ...


Pai..constructia e doar asa la deruta...sa creada altii ca e doar o vila...da la subsol cine stie ce bunkere se ascund...:D


22-06-2008 15:12:38
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

unikaa a scris:


moebius a scris:

Pai, sincer ... nu prea vad ce rol protector are a doua constructie , care in afara formei de dom e pur si simplu o casa ( ... ma rog   , vila ... ) ...


Pai..constructia e doar asa la deruta...sa creada altii ca e doar o vila...da la subsol cine stie ce bunkere se ascund...:D

Pai da,galeriile interioare trebuiesc studiate...compartimentate,ca deh!...asa la prima vedere arata super,dar stiti cum se spune "in afara vopsit gardu'...inauntru leopardu'"....deci Xtreme....aici trebuie sa vedem cum facem?


22-06-2008 16:19:37
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Eeeeeeeee ce enervantzi suntetzi ....ce sa facem ?.....iau felinarul shi haida sa intram ...ORI CRAPAM ORI NE INMULTZIM ! hihihi

22-06-2008 20:02:58
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

unikaa a scris:

Tit draga...doamne,da ce imaginatie ai,tu erai buna de scenarista...am ras cu lacrimi cand ti-am citit postarea....budi-bum.budi-bum...pai daca o sa fac asa de cate ori apar o sa sperii si pe reptilieni nu mai pe "enoriasii" mei :D...asa, sa revenim la ce ai propus tu acolo..sint de acord cu toate in afara de crezul ala tembel(care e bun pentru o zeitza)...iar eu nu vreau sa fiu venerata. :) ca doar sint de-a voastra..si nu dejeaba m-am revoltat eu pentru egalitate...:D



Hai tu , nu fii reaua ...fa BUDI-BUM , BUDI-BUM !!!! de acceptare...dup-aia iti explic eu...


22-06-2008 20:44:36
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

niladam a scris:

Pesteri dom'ne ... la jdemii de metri adancime (poate dam si de nucleul pamantului, ca mare curiozitate am cum arata) si io' ... patrupedez prin galerii !


lasa meletene...ti-arat eu NUCLEU' pamantului...!!!


22-06-2008 20:46:13
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mai bine-i aratzi PUNCTUL G !!!!!! :D:D:D:D

22-06-2008 20:51:09
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi una tareee rau ....gajicili bunkeriste daca vretzi limbi iata ce trebuie sa facetzi :

Sfaturi practice - Oedip vă recomandă:

Deci, dragi fetiţe şi băieţi care aveţi păr pe unde aveţi: Ă®nainte de a mere voi fain frumos la tanti cosmeticiana de serviciu, aia de se uită la floare sau bani voastră şi vă Ă®ntreabă de părinţi, şcoală, băse, vreme şi alte chestii d'astea academice, cel mai bine e să spălaţi pulile sau pizdele cu apă şi săpun din abundenţă ca să nu facă cosmeticiana toxi-infecţie alimentară dacă-i sare cumva vre-un floc Ă®n gât. Că pormă tăt voi aveţi belele că mere aia şi vă dă Ă®n trebunal.

Apoi trebe să ştiţi chestii mondene, d'astea de s-or mai Ă®ntâmplat prin ţară, de virinel şi alţi virinei şi fomeile lor bengoase şi bestiale care au ţâţe şi pizde şi ţoale şi maşini la modă, şi care mai plânge după Mutu, sau alţi futboliatori de ăia virili şi, evident, fără păr pe chiept.

Apoi trebe să ştiţi că e posibil să simţiţi o "uşoară" durere, din moment ce sunteţi prea tâmpiţi şi mereţi la cosmetică să vă taie flocii jos şi nu-i Ă®nlăturaţi voi acasă cu lama, cremă, sau alte chestii de gen, dar care, conform statisticilor, o să treacă dacă o să meteţi voi acolo tăt la 2 săptămâni, cum mai remarcă cineva că flocul stâng din partea dreaptă a depăşit cu juma de milimetru pe cel drept din partea stângă.

Nu e important să vă spălaţi cu apă numai la pizde, io zic să vă spălaţi şi la cur, că şi pe cur sunt floci, adică Ă®n jur la gaura curului, şi sunt convins că e mai dureros să Ă®ndepărteze cosmeticiana tărzăneii (bucăţi de căcat Ă®ntărit care se prind de flocii de la cur) de la curul vostru cu tăt cu floci decât dacă dă cu ceară.

Apoi, Ă®n urma epilării pielea rămâne foarte sensibilă, ceea ce Ă®nseamnă că nu-i indicat să meri la epilat Ă®n ziua Ă®n care vrei să ieşi la discotecă şi să te fuţi Ă®n buda birtului cu primul manelist care vine la tine cu trei tone de bling-bling pe el. Io recomand cel puţin câteva zile până să poţi să-ţi dai floare la lins unui astfel de bărbat fatal, mai ales că dacă e aşa fatal Ă®nseamnă că nu s-a mai spălat de mult pe dinţi (la pulă nici nu mai vorbesc... e de ajuns că se dă cu Athos) şi rişti să-ţi curgă dimineaţa din vagin supă de spermă cu scurgeri şi cu ce-o mâncat copilu' de-o vreme Ă®ncoace dar era prea mare ca să-i treacă printre dinţi. (Moamă ce scârbos pot să gândesc!!!)

Apoi se recomandă ca lenjeria intimă să nu fie din plastic, aka poliacrilică, poliester, etc, deşi este clar că nu poţi să agheţi manelişti la disco fără astfel de ţinută, dar măcar chiloţii să-i ai de bumbăcel. De ce? Ca să nu ţi se irite floare fă tâmpito, când meri acolo la Ă®nghesuială şi te zbânţăi ca o capră pe Guţă-pulă-de-maimuţă, şi se mai freacă şi bengoşii de tine, rămâi cu răni... şi la cât eşti de deşteaptă o să crezi că ţi-o venit ciclu deşi e clar că te-o lăsat manelistu borţoasă. Evident poţi să nu porţi chiloţi dar tu nu te duci acolo ca o curvă proastă ce eşti să sugi bani ci să agheţi un manelist serios şi stilat cu prestanţă şi maşină şi ghiul şi lanţ de aur şi cercel de diament şi celular ultimul răgnet care nu poate să-şi facă despre tine o impresie greşită cum că n-ai fi la arte... poate chiar la master, la arte.

La fel, se recomandă să te dai cu ceva cremă hidratantă sau whatevăr şi nu cu parfum, deşi io ştiu că vrei să-ţi pută floare a vanilie cu migdale şi smochine cu banane dar alcoolul care există Ă®n orice parfum o să te irite şi mai mult! dar nu-i nimic, că dacă eşti proastă precum pari o să-l dai pe spate cu inteligenţa ta.

Apoi este important să nu mănânci fasole cu cârnaţ şi usturoi o zi 'nainte că dacă cumva tragi o beşină la aia drept Ă®n figură o laşi fără oxigen pă madama cosmeticiană şi face dreacului cu inima. Dar amu un mic efort nu poţi şi tu face, pormă când o să-l găseşti pă manelist numa cu aşa ceva o să trebuiască să-l aştepţi acasă când vine el obosit de la facultate, sau bibliotecă.

Apoi este important să-ţi bagi cel puţin un dolar pe cartelă ca să poţi da bipuri după ce ţi-ai rugat tăţi prietenii manelişti să-ţi dea şi ei bipuri la rândul lor. Evident că trebe să-ţi iei celularul cu tine, şi nu uita să-ţi descarci ultima manea de la Salam sau Copilul Minune că alfel te faci de pişu curcilor p'acolo că eşti out of date.

Prietena ta cea mai bună, aia care se fute cu pretinul tău manelist când tu eşti la piaţă după ceapă şi cârnaţ, trebe să vină cu tine ca să puteţi bârfi Ă®nainte şi hilzii Ă®n mijlocul străzii după. Sau dacă eşti curvă de lux atunci trebe să-ţi laşi maşina cât mai neregulamentar cu putinţă Ă®n faţa cabinetului ca să poţi să te isterizezi pormă liniştită la poliţai când o să-ţi lase pă parbriz ţĂ®dula cu amendă. Nu uita să vorbeşti tare despre cum a fost şi ce ţi-a făcut cosmeticiana Ă®n taxi, dacă te Ă®ntorci cu taxiul. Taximetristul trebe să ştie şi el ce s-o petrecut acolo şi cum ai stat tu cu floare's sus tri ceasuri să scapi de floci pentru ca bărbatul tău fatal să dea tri minute din cur şi să se Ă®ntoarcă pormă cu curu la tine sforăind deja.

Oedip vă urează epilare inghinală plăcută!


22-06-2008 21:05:43
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

CIUDATUL SA a scris:

Mai bine-i aratzi PUNCTUL G !!!!!! :D:D:D:D

Ala nu se arata...se simte....dar oare trebuie eu sa te invat pe tine?;)


22-06-2008 21:15:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Omul cat traieshte invatza ......treaba-i care-i cu simtzitul shi care-i cu atinsul ! hihihi :D

22-06-2008 21:26:52
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

CIUDATUL SA a scris:

Omul cat traieshte invatza ......treaba-i care-i cu simtzitul shi care-i cu atinsul ! hihihi :D

Pai cele doua evident ca se completeaza...in momentul in care tu ai atins acel punct...e foarte clar ca partenera vibreaza....si tu simti asta ca doar nu esti chiar nesimtit,ce naiba!;)
=D=D


22-06-2008 21:52:21
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

martiela a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Omul cat traieshte invatza ......treaba-i care-i cu simtzitul shi care-i cu atinsul ! hihihi :D

Pai cele doua evident ca se completeaza...in momentul in care tu ai atins acel punct...e foarte clar ca partenera vibreaza....si tu simti asta ca doar nu esti chiar nesimtit,ce naiba!;)
=D=D


Bravo Tasha ! Daaaa.... nu sunt chiar sigura..Golul din capu' meu vibreaza ???


22-06-2008 22:03:05
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

titmouse a scris:


martiela a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Omul cat traieshte invatza ......treaba-i care-i cu simtzitul shi care-i cu atinsul ! hihihi :D

Pai cele doua evident ca se completeaza...in momentul in care tu ai atins acel punct...e foarte clar ca partenera vibreaza....si tu simti asta ca doar nu esti chiar nesimtit,ce naiba!;)
=D=D


Bravo Tasha ! Daaaa.... nu sunt chiar sigura..Golul din capu' meu vibreaza ???

Ei,vrei un curs mai amplu?
Costa....;)
=D=D


22-06-2008 22:09:38
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

CIUDATUL SA a scris:

Mai bine-i aratzi PUNCTUL G !!!!!! :D:D:D:D

Mai bine-i aratzi PUNCTUL G !!!!!! :D:D:D:D (ecoul din galerii...)


23-06-2008 01:07:23
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

niladam a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Mai bine-i aratzi PUNCTUL G !!!!!! :D:D:D:D

Mai bine-i aratzi PUNCTUL G !!!!!! :D:D:D:D (ecoul din galerii...)

Spui tu ce...Niladam...de fapt este chiar un ecou daca stai sa socoti...un raspuns...;)


23-06-2008 08:09:43
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

titmouse a scris:

Hai tu , nu fii reaua ...fa BUDI-BUM , BUDI-BUM !!!! de acceptare...dup-aia iti explic eu...



BUDI-BUM...BUDI-BUM...:)))


23-06-2008 11:21:08
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
BUDI-BUM...BUDI-BUM....PARTZ ! :D
unikaa a scris:


titmouse a scris:

Hai tu , nu fii reaua ...fa BUDI-BUM , BUDI-BUM !!!! de acceptare...dup-aia iti explic eu...



BUDI-BUM...BUDI-BUM...:)))


23-06-2008 11:49:28
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Buna Dimineata Mare Preoteasa !
Stiu c-am depasit masura si nici nu m-asteptam ca Domnu'Capu'Trebii , in prea marea lui inteligenta , sa accepte toate propunerile mele...ca nici mie nu mi-a acceptat toti angajatii propusi pentru orgasmigrama din Ministerul Justitiei .Da' , m-am ales cu Secretar Personal si Gradinar .
Da'..treaba sta cam asa... tre' sa ceri intotdeauna , la negocieri , mai mult decat vrei sa obtii , ca sa obtii in final cat ti-ai dorit de la inceput .
Asa ca...sa zicem ca aproba TEMPLU ( ca doar n-o sa predici la botu'calului, ce naiba , si eu am birou de procurareasa-sefa) , BUDI-BUM BUDI-BUM (asta-i musai !) , taierea limbii lu' Cyudatu ( ca mi-a iesit pe ochi si pe nas , peste tot pe unde intru pe forum , numa' de LIMBA LUI DAU !) si ANUL NOU BUNKERISTANEZ de ziua ta de nastere . In prea mare ingaduinta ta , o sa te rog sa ne comunici si noua data la care vom sarbatorii Anul Nou bunkeristanez .

ps. Cu razvrateala , ii oboseala degeaba...lasa-i sa dea din gura cum vor ei...noi tot cum vrem noi o sa facem... asa-i de cand lumea...

Ultima modificare facuta de titmouse (23-06-2008 11:53:08)


23-06-2008 11:50:00
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

BUDI-BUM...BUDI-BUM....PARTZ ! :D
unikaa a scris:


titmouse a scris:

Hai tu , nu fii reaua ...fa BUDI-BUM , BUDI-BUM !!!! de acceptare...dup-aia iti explic eu...



BUDI-BUM...BUDI-BUM...:)))


Tine-ti gura Cyudatule ! Adica scuze...tine-ti PARTZUL !


23-06-2008 11:51:32
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sa-mi bag un dop ?  :D:D:D
titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

BUDI-BUM...BUDI-BUM....PARTZ ! :D
unikaa a scris:




BUDI-BUM...BUDI-BUM...:)))


Tine-ti gura Cyudatule ! Adica scuze...tine-ti PARTZUL !


23-06-2008 11:54:34
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Sa-mi bag un dop ?  :D:D:D
titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

BUDI-BUM...BUDI-BUM....PARTZ ! :D


Tine-ti gura Cyudatule ! Adica scuze...tine-ti PARTZUL !



Da. Baga-ti un dop in cur si limba-n gura...nu asa...ruleaz-o frumos...cum vrei sa-ncapa ???


23-06-2008 11:55:49
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Auziiiiiiiii beeeeeeeei zaludo daca am ramas fara zvon acum tu vrei sa ma lashi shi fara zvonul bucal  ? :D:D:D
titmouse a scris:

Buna Dimineata Mare Preoteasa !
Stiu c-am depasit masura si nici nu m-asteptam ca Domnu'Capu'Trebii , in prea marea lui inteligenta , sa accepte toate propunerile mele...ca nici mie nu mi-a acceptat toti angajatii propusi pentru orgasmigrama din Ministerul Justitiei .Da' , m-am ales cu Secretar Personal si Gradinar .
Da'..treaba sta cam asa... tre' sa ceri intotdeauna , la negocieri , mai mult decat vrei sa obtii , ca sa obtii in final cat ti-ai dorit de la inceput .
Asa ca...sa zicem ca aproba TEMPLU ( ca doar n-o sa predici la botu'calului, ce naiba , si eu am birou de procurareasa-sefa) , BUDI-BUM BUDI-BUM (asta-i musai !) , taierea limbii lu' Cyudatu ( ca mi-a iesit pe ochi si pe nas , peste tot pe unde intru pe forum , numa' de LIMBA LUI DAU !) si ANUL NOU BUNKERISTANEZ de ziua ta de nastere . In prea mare ingaduinta ta , o sa te rog sa ne comunici si noua data la care vom sarbatorii Anul Nou bunkeristanez .

ps. Cu razvrateala , ii oboseala degeaba...lasa-i sa dea din gura cum vor ei...noi tot cum vrem noi o sa facem... asa-i de cand lumea...


23-06-2008 12:00:33
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu pot s-o rulez ca este puternic vascularizato-sculata  !
titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Sa-mi bag un dop ?  :D:D:D
titmouse a scris:



Tine-ti gura Cyudatule ! Adica scuze...tine-ti PARTZUL !



Da. Baga-ti un dop in cur si limba-n gura...nu asa...ruleaz-o frumos...cum vrei sa-ncapa ???


23-06-2008 12:01:27
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
Mai,mai.....sau off,off....mai,mai...ar spune Sergiu(fii_a_mea)daca v-ar citi...savante discutii se mai poarta pe forum...=)

23-06-2008 14:11:02
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

titmouse a scris:

Buna Dimineata Mare Preoteasa !
Stiu c-am depasit masura si nici nu m-asteptam ca Domnu'Capu'Trebii , in prea marea lui inteligenta , sa accepte toate propunerile mele...ca nici mie nu mi-a acceptat toti angajatii propusi pentru orgasmigrama din Ministerul Justitiei .Da' , m-am ales cu Secretar Personal si Gradinar .
Da'..treaba sta cam asa... tre' sa ceri intotdeauna , la negocieri , mai mult decat vrei sa obtii , ca sa obtii in final cat ti-ai dorit de la inceput .
Asa ca...sa zicem ca aproba TEMPLU ( ca doar n-o sa predici la botu'calului, ce naiba , si eu am birou de procurareasa-sefa) , BUDI-BUM BUDI-BUM (asta-i musai !) , taierea limbii lu' Cyudatu ( ca mi-a iesit pe ochi si pe nas , peste tot pe unde intru pe forum , numa' de LIMBA LUI DAU !) si ANUL NOU BUNKERISTANEZ de ziua ta de nastere . In prea mare ingaduinta ta , o sa te rog sa ne comunici si noua data la care vom sarbatorii Anul Nou bunkeristanez .

ps. Cu razvrateala , ii oboseala degeaba...lasa-i sa dea din gura cum vor ei...noi tot cum vrem noi o sa facem... asa-i de cand lumea...


Buna sa-ti fie inima,draga Tit! :)

Apai' daca-i leje..de la ministrareasa justitiei..leje sa fie! Si io pun parafa: BUDI-BUM....Anul nou bunkeristanez il sarbatorim pe 2 Septembrie! ;)..atunci dam dezlegare la toate orjiile...si-i lasam si limba lui Ciudy...ca poate saraca capra dupa atatea "vioale-n grup"...o vrea si ea sa se relaxeze! :D :D :D...


23-06-2008 15:04:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mortzii mamei lui de net! Si de 127.0.0.1!!!! :x:x:x

E a doua oara cind trebuie sa dau 6, si nu 3 euro (care oricum erau prea multzi) pentru a-mi prelungi contul aici! Aici, unde logic ar fi fost (poate-s io timpit, dar nu cred) sa FIU PLATIT, nu sa platesc pentru cantitatea postarilor macar... care seamana deja al naibii de mult cu o moderare - MOCA, normal. :( :x:x

Si, evident, e ultima oara cind o mai fac !!! :x:x

Prezentza mea pe forum (oricum total aiurea-n tramvai din pdv. logic-casatorial, fiindca CHIAR NU CAUT FOMEI :D - ar fi si culmea sa si gasesc... ;) vedeti, la nervi incep si io ca userele alea "adevarate": "caut barbat ADEVARAT, daca mai exista... - dar nu cred" :D), prezentza mea pe forum are deci un final deja anunztat: peste o luna. :)

In rest, o sa ma gasiti la buncarul personal :D (doritoarele or sa primeasca PM - in fine, nu chiar toate... ;)).

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2008 17:48:16)


23-06-2008 15:41:22
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Stai usurel..nu te inerva,ca cin'stie cum iti creste tensiunea..si ramanem fara CAPU' TREBII in bunkeristada...si fara tine o sa fie un haos total :(...si lasa fomeile..nu le mai cauta...ca vin ele singure la tine :D

23-06-2008 15:51:38
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

unikaa a scris:

Stai usurel..nu te inerva,ca cin'stie cum iti creste tensiunea..si ramanem fara CAPU' TREBII in bunkeristada...si fara tine o sa fie un haos total :(...si lasa fomeile..nu le mai cauta...ca vin ele singure la tine :D

Inervat oricum este...dar enervarea ii trece...ca doar il cunoastem deja,si asa cum noi nu ne vom simti bine fara el...sunt convinsa ca nici el nu va renunta la noi cu una cu doua....;)


23-06-2008 16:24:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Stai usurel..nu te inerva,ca cin'stie cum iti creste tensiunea..si ramanem fara CAPU' TREBII in bunkeristada...si fara tine o sa fie un haos total :(...si lasa fomeile... nu le mai cauta... ca vin ele singure la tine) :D

Amin, Mare Preoteasa! :D
Asa sa ti se-mplineasca predictiile... ;)

P.S. Na c-am uitat: BUDI-BUM ! :D (de fapt, cred ca dau un decret ca macar io, The Big CT-XT, sa fiu scutit de salutul asta cam prea prosternatoriu ;))...

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2008 17:37:59)


23-06-2008 16:48:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Pai le nimerii, compadre, vezi bine, si cu bunkeru' lu' Bombonel ;), ar fi culmea s-o ratez p-asta cu exodul... mai masiv decit ala biblic de va sa vina... :D

Cit despre poanta cu portretul Capitanului ;), inclin sa cred ca sta si omu' "la cutie" pina-i vin intaririle, dupa aia sa vezi distractie...

Treaba-i al naibii de sucita si-nvirtita ;), cumetre Pan, si chiar n-are loc aici pe forum...in orice caz, io informatiunea o am de mult (fara sa am okii albastri :D, de logica si "legat citiri printre rinduri" nu duc insa lipsa).
Mai nou, si Vadimache a lansat "bombitza" asta, dar saracu'tribun e nitzel paralel cu adevaratele mecanisme ale mersurilor actuale.

Cit despre dat jos eventual portretul Capitanului - Dzeu sa-l hodineasca-n pace, fiindca asta chiar merita - nicio secunda n-am gindit altfel decit in gluma c-o sa fim sub Itzici chiar asa, la propriu... ;)
Problema-i ca n-ar fi de luptat DOAR cu ei acuma... caracatitza-i de multe culori si cu (prea) multe tentacule... :(:(

P.S. Hai sa-ti dau totusi "un fir de fitil" :D: Mossadul are o Divizie speciala dedicata studiului predictiilor "codificate" din Tora si alte cartzulii, pe metode numerologice etc. (expertul in matematica Ciudy SA ;) ar putea sa-ti dea detalii, dac-ar vrea - DA-S SIGUR CA NU VREA, hihihi  :D:D). Cu date coroborate permanent cu diverse versiuni de "linii temporale" VAZUTE EFECTIV, prin metode aparent vrajitoresti ;), pe care chiar n-are rost sa le amintesc aici. Decizia "exodului" astuia preconizat crezi cumva ca-i intimplatoare ?! ;)

Doar un exemplu de postare (interesanta si nebashcalioasa) la care NU SE RASPUNDE (nu neaparat de catre PPan, care intra, cum stim, mai rar pe forum).

Bine totusi ca-s alte postari atit de... "utile" (prin scirboshenia lor macar, celor care vor sa decarteze dupa un prinz prea copios ?! :rolleyes:) despre epilarea rahatului. :( :x Evident, nu-i vorba aici si acum despre vreun deficit personal de simt al umorului (care, din fericire, zic io ca nu-mi lipseste...)

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2008 17:36:31)


23-06-2008 17:15:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

moebius a scris:

Pai, sincer ... nu prea vad ce rol protector are a doua constructie , care in afara formei de dom e pur si simplu o casa ( ... ma rog  ;) , vila ... ) ...

Uite ca io incerc sa raspund la toate: ;)

Domurile astea din beton solid, numite MONOLITICE, asigura o protectie incredibila la fenomenele nashparlii deja prezente de citiva ani pe Terra, cumetre moebius: uragane de 500 km/h, caderi de cenusha/lava fierbinte ori cutremure nimicitoare pentru orice alt tip de cladiri SUPRATERANE sint pentru domurile monolitice floare la ureche (cele doar citeva "testate" involuntar de Katrina si alte nenorociri recente sint dovada vie a opiniei asteia).

Evident, protectie la o bomboana atomica de-ti vine direct in freza :D nu-ti poate asigura decit un buncar subteran de mare adincime - si nu unul oarecare... ;) Asta-i insa deja o alta tema, valabila doar pentru cei care au de gind sa ramina (mare greseala - n.b.) in aglomerarile urbane in viitorul apropiat. :rolleyes: Nu si pentru mine. ;) (vezi, am postat "serios" acum - altfel ziceam "pentru noi, forumistii...":D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 05:36:20)


23-06-2008 17:19:53
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:

Pesteri dom'ne ... la jdemii de metri adancime (poate dam si de nucleul pamantului, ca mare curiozitate am cum arata) si io' ... patrupedez prin galerii !

Clar, Pestera Muierii e cea mai buna solutie!!! :D

Singura problema-i ca sintem deja cam prea mari ca sa mai putem reintra de unde-am iesit... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2008 17:42:40)


23-06-2008 17:42:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

BUDI-BUM...BUDI-BUM....PARTZ ! :D
unikaa a scris:


titmouse a scris:

Hai tu , nu fii reaua ...fa BUDI-BUM , BUDI-BUM !!!! de acceptare...dup-aia iti explic eu...


BUDI-BUM...BUDI-BUM...:)))


Cred ca pentru blasfemia asta tre'sa-ti conectezi singurel sirmele de 380 V, cumetre SA !!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2008 17:49:58)


23-06-2008 17:44:56
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Pai le nimerii, compadre, vezi bine, si cu bunkeru' lu' Bombonel ;), ar fi culmea s-o ratez p-asta cu exodul... mai masiv decit ala biblic de va sa vina... :D

Cit despre poanta cu portretul Capitanului ;), inclin sa cred ca sta si omu' "la cutie" pina-i vin intaririle, dupa aia sa vezi distractie...

Treaba-i al naibii de sucita si-nvirtita ;), cumetre Pan, si chiar n-are loc aici pe forum...in orice caz, io informatiunea o am de mult (fara sa am okii albastri :D, de logica si "legat citiri printre rinduri" nu duc insa lipsa).
Mai nou, si Vadimache a lansat "bombitza" asta, dar saracu'tribun e nitzel paralel cu adevaratele mecanisme ale mersurilor actuale.

Cit despre dat jos eventual portretul Capitanului - Dzeu sa-l hodineasca-n pace, fiindca asta chiar merita - nicio secunda n-am gindit altfel decit in gluma c-o sa fim sub Itzici chiar asa, la propriu... ;)
Problema-i ca n-ar fi de luptat DOAR cu ei acuma... caracatitza-i de multe culori si cu (prea) multe tentacule... :(:(

P.S. Hai sa-ti dau totusi "un fir de fitil" :D: Mossadul are o Divizie speciala dedicata studiului predictiilor "codificate" din Tora si alte cartzulii, pe metode numerologice etc. (expertul in matematica Ciudy SA ;) ar putea sa-ti dea detalii, dac-ar vrea - DA-S SIGUR CA NU VREA, hihihi  :D:D). Cu date coroborate permanent cu diverse versiuni de "linii temporale" VAZUTE EFECTIV, prin metode aparent vrajitoresti ;), pe care chiar n-are rost sa le amintesc aici. Decizia "exodului" astuia preconizat crezi cumva ca-i intimplatoare ?! ;)

Doar un exemplu de postare (interesanta si nebashcalioasa) la care NU SE RASPUNDE (nu neaparat de catre PPan, care intra, cum stim, mai rar pe forum).
Bine totusi ca-s alte postari atit de... "utile" (prin scirboshenia lor macar, celor care vor sa decarteze dupa un prinz prea copios ?! :rolleyes:) despre epilarea rahatului. :( :x Evident, nu-i vorba aici si acum despre vreun deficit personal de simt al umorului (care, din fericire, zic io ca nu-mi lipseste...)


Da. Toate Serviciile Secrete ale Marilor Puteri se folosesc de ocultism . Cunosc kabala si numerologia evreiasca pentru ca o folosesc , alaturi de simbolistica egipteana si cele 7 planete clasice , cand lucrez astrologie de tip egiptean .Divizii speciale de "vedere a liniilor lumii" au toate marile puteri . Nu fii suparat , eu chiar citesc ...si ti-am spus..uneori nu este nimic de comentat...vrei sa caut argumente sa te contrazic numa'asaaaa....de dragul discutiilor ???? Si nu citesc numai eu....toti citim...doara ne ramane cate ceva in cap , ce naiba !!!!!
A , si vaticanu' da...he he , Biserica catolica este una din tentaculele fiarei 666


ps. a , si inca ceva..poate sunt raspunsuri si comentarii...da'...nu sunt de declarat pe forum

Ultima modificare facuta de titmouse (23-06-2008 20:39:41)


23-06-2008 19:26:59
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Stai usurel..nu te inerva,ca cin'stie cum iti creste tensiunea..si ramanem fara CAPU' TREBII in bunkeristada...si fara tine o sa fie un haos total :(...si lasa fomeile... nu le mai cauta... ca vin ele singure la tine) :D

Amin, Mare Preoteasa! :D
Asa sa ti se-mplineasca predictiile... ;)

P.S. Na c-am uitat: BUDI-BUM ! :D (de fapt, cred ca dau un decret ca macar io, The Big CT-XT, sa fiu scutit de salutul asta cam prea prosternatoriu ;))...


Prea Luminate , tu nu trebuie sa faci BUDI-BUM ! Doamne-apara-ma !
Dimpotriva , te rugam sa vii cu Marele Sigiliu sa ne dai aprobarea la propuneri ! Te rugam...


23-06-2008 19:30:28
   
Pagini: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 79    
Mergeti la