Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 79
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pai fii atenta ......felinarul produce lumina mai multa asha ca pot sa va filmez mai clar ....Dupa ce va filmez poc cu caseta la dosarul de cadre al buncarului ....pai ce credeatzi voi ca o sa scapatzi de dosarele de cadre ?....n-ai vazut la nea sheful ala mare ...cum scoate unul capul de la cutie cum poc ii trage cu dosarul in creshtet ! hihihi

25-06-2008 19:54:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hehehe :D... Matelotul Chiompaliu ar vedea el pe Dreaku intr-o tzara NORMALA!!!
Asta apropo de dosarele LUI, :x alea pierdute-n praful cosmic...

Ca tot veni vorba: o pasarica (cu cioc, oki si timpan dezvoltate) imi spune ca iegzista si inregistrari audio-video de inalta calitate ;) cu Chiopsaliul Zeus :D cotzaindu-se intr-o veselie cu madam Udrea (si nu numai... ); pentru CIND or fi oare pastrate ?! :rolleyes: 2012 ?!

Fiindca vertebrele alea operate la Viena se pare c-au fost facute zob cu o ANUME ocazie (cu conotatii sexoase) ;) si nu doar de un banal lumbago...

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 20:28:41)


25-06-2008 20:22:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:

Frati Bunkerinezi !
   Si Sore !
   Unde-i meleteanu ! Unde-i meleteanu ca asta-i cu probleme ...nu se concentreaza suficient...n-are putere de concentrare...

A , da , si inca ceva : Domnu'capu' , subalternu' meu are probleme majore de concentrare , prin urmare va rog sa-mi aprobati sa fac cu el un dintr-ala , trainning , cum ii zice , curs pe perfectionare , dintr-ala la care a mers si tashiela ...Ca sa fie darz si bine pregatit in 2012 , cand o sa dea nas in nas loa colt de bunkar cu reptilienii...

Il detectez prin zona pe Hipercop Niladam... datorita izului de alcool :D, Acum amushineaza haotic spre poarta barului ministrei afaceriste Martiela, da' greu s-o nimereasca - patrupedeaza-n patru labe MANGA, mai ceva ca Bleaga ! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 20:37:10)


25-06-2008 20:33:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Hehehe :D... Matelotul Chiompaliu ar vedea el pe Dreaku intr-o tzara NORMALA!!!
Asta apropo de dosarele LUI, :x alea pierdute-n praful cosmic...

Ca tot veni vorba: o pasarica (cu cioc, oki si timpan dezvoltate) imi spune ca iegzista si inregistrari audio-video de inalta calitate ;) cu Chiopsaliul Zeus :D cotzaindu-se intr-o veselie cu madam Udrea (si nu numai... ); pentru CIND or fi oare pastrate ?! :rolleyes: 2012 ?!

Fiindca vertebrele alea operate la Viena se pare c-au fost facute zob cu o ANUME ocazie (cu conotatii sexoase) ;) si nu doar de un banal lumbago...


Prea Luminate...CAT ESTI DE INVIDIOS !!


25-06-2008 20:38:46
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Pai fii atenta ......felinarul produce lumina mai multa asha ca pot sa va filmez mai clar ....Dupa ce va filmez poc cu caseta la dosarul de cadre al buncarului ....pai ce credeatzi voi ca o sa scapatzi de dosarele de cadre ?....n-ai vazut la nea sheful ala mare ...cum scoate unul capul de la cutie cum poc ii trage cu dosarul in creshtet ! hihihi


Da. Si infiintam ARHIVA DE CADRE .
Propun la Domnu'Capu'Trebii sa organizam de asemenea , periodic , sedinte de buncar ...sa ne "riemuscam" , sa ne criticam unii pe altii , si sa ne denuntam .
Domnu'Capu'...pe cine punem Sef de Cadre ?

Ultima modificare facuta de titmouse (25-06-2008 20:48:03)


25-06-2008 20:41:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Hehehe :D... Matelotul Chiompaliu ar vedea el pe Dreaku intr-o tzara NORMALA!!!
Asta apropo de dosarele LUI, :x alea pierdute-n praful cosmic...

Ca tot veni vorba: o pasarica (cu cioc, oki si timpan dezvoltate) imi spune ca iegzista si inregistrari audio-video de inalta calitate ;) cu Chiopsaliul Zeus :D cotzaindu-se intr-o veselie cu madam Udrea (si nu numai... ); pentru CIND or fi oare pastrate ?! :rolleyes: 2012 ?!

Fiindca vertebrele alea operate la Viena se pare c-au fost facute zob cu o ANUME ocazie (cu conotatii sexoase) ;) si nu doar de un banal lumbago...


Prea Luminate...CAT ESTI DE INVIDIOS !!

N-as foote-o pe zevzeca de Udrea nici daca m-ar plati in cocoshei de aur !!! :x (unul minuscul, dar cam ruginit, e si-n dotarea lui Cocosh, escrocul ala de barbac-su pe care-l iubeste cica SINCER :D:D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 20:50:51)


25-06-2008 20:49:19
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Hehehe :D... Matelotul Chiompaliu ar vedea el pe Dreaku intr-o tzara NORMALA!!!
Asta apropo de dosarele LUI, :x alea pierdute-n praful cosmic...

Ca tot veni vorba: o pasarica (cu cioc, oki si timpan dezvoltate) imi spune ca iegzista si inregistrari audio-video de inalta calitate ;) cu Chiopsaliul Zeus :D cotzaindu-se intr-o veselie cu madam Udrea (si nu numai... ); pentru CIND or fi oare pastrate ?! :rolleyes: 2012 ?!

Fiindca vertebrele alea operate la Viena se pare c-au fost facute zob cu o ANUME ocazie (cu conotatii sexoase) ;) si nu doar de un banal lumbago...


Prea Luminate...CAT ESTI DE INVIDIOS !!

N-as foote-o pe zevzeca de Udrea nici daca m-ar plati in cocoshei !!! :D (unul minuscul e si-n dotarea lui Cocosh, barbac-su ala pe care-l iubeste SINCER :D:D).


Ce-ai Domne' , ce-ai ? E chiar o femeie frumoasa...si cu sexapil...Iaaa uite , la ei...ce mofturosi...Da'....capra era buna ???????????


25-06-2008 20:51:20
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Sa nu uit:
Nu admit Cadre, sefi de turnatori si orice gen de sifonareli in Bunkeristania !!!


25-06-2008 20:51:46
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Sa nu uit:
Nu admit Cadre, sefi de turnatori si orice gen de sifonareli in Bunkeristania !!!


Haaai .... Domnuuuu'...o sedinta , doua...una mica , na...nu mai multe...


25-06-2008 20:53:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Bre Tit, s-o foote omu' o data, de doua ori, da'mai trebuie sa si stea de vorba, macar in pauze... :D

Iar cu Udrea, scuze, chiar n-as avea ce sa discut... :x
Aaaaa, ORAL :D poate c-as face ceva schimburi de idei cu ea - dar exclusiv UNIDIRECTZIONALE :D:D (dinspre mine IN EA, evident).

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 20:56:04)


25-06-2008 20:53:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Sir Ciudy, sper ca esti pregatit cu sirmele de 380 V !!! :D:D
Fiindca vad ca se coc ceva proteste p-acilea... ;)


25-06-2008 20:54:49
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Bre Tit, s-o foote omu' o data, de doua ori, da'mai trebuie sa si stea de vorba, macar in pauze... :D

Iar cu Udrea, scuze, chiar n-as avea ce sa discut... :x


Da' cu capra ????


25-06-2008 20:55:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Bre Tit, s-o foote omu' o data, de doua ori, da'mai trebuie sa si stea de vorba, macar in pauze... :D

Iar cu Udrea, scuze, chiar n-as avea ce sa discut... :x
Aaaaa, ORAL :D poate c-as face ceva schimburi de idei cu ea - dar exclusiv UNIDIRECTZIONALE :D:D (dinspre mine IN EA, evident).


Poate c-ar fi unele discutii care ar merita sa intre si IN ANALE :D:D, dar nu garantez...


25-06-2008 20:57:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Bre Tit, s-o foote omu' o data, de doua ori, da'mai trebuie sa si stea de vorba, macar in pauze... :D

Iar cu Udrea, scuze, chiar n-as avea ce sa discut... :x


Da' cu capra ????

Care capra, bre matale ??? :rolleyes:
Gluma aia puerila care a trebuit s-o faca pe MP Unikaa sa nu mai demisioneze ?! :rolleyes: :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 21:05:20)


25-06-2008 20:58:23
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Sir Ciudy, sper ca esti pregatit cu sirmele de 380 V !!! :D:D
Fiindca vad ca se coc ceva proteste p-acilea... ;)


Pana-mi iese FUM DIN MOT ?? Am zis si eu asaaa. o propunere...eu doar am incercat...
Sa-mi spuna si mie cineva ce-i aia "HEBLU" ? Ca tot zice Cyudi ca sta pregatit cu mana pe heblu . In poza aia a lui , de la profil , in pielea goala in barca , era cu mana pe "HEBLU" ???


25-06-2008 20:59:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


titmouse a scris:

Frati Bunkerinezi !
   Si Sore !
   Unde-i meleteanu ! Unde-i meleteanu ca asta-i cu probleme ...nu se concentreaza suficient...n-are putere de concentrare...

A , da , si inca ceva : Domnu'capu' , subalternu' meu are probleme majore de concentrare , prin urmare va rog sa-mi aprobati sa fac cu el un dintr-ala , trainning , cum ii zice , curs pe perfectionare , dintr-ala la care a mers si tashiela ...Ca sa fie darz si bine pregatit in 2012 , cand o sa dea nas in nas loa colt de bunkar cu reptilienii...

Il detectez prin zona pe Hipercop Niladam... datorita izului de alcool :D, Acum amushineaza haotic spre poarta barului ministrei afaceriste Martiela, da' greu s-o nimereasca - patrupedeaza-n patru labe MANGA, mai ceva ca Bleaga ! ;)

Bine (pentru tine, tit ;)) ca n-apare Galactoseriful Niladam, ca altfel ii ordonam sa te bage la carcera 3-4 zile, pentru incercare de rebeliune, creare de organizatii sifonaresti ilegale intr-o tzara libera (si populata de bunkerineji INOCENTZI :D), plus  indemnuri la zoofilie capreasca :D:D si admiratie pe fatza pentru coorve ordinare ca Elena Udrea !!! :x:x

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 21:03:42)


25-06-2008 21:02:23
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Hehehe :D... Matelotul Chiompaliu ar vedea el pe Dreaku intr-o tzara NORMALA!!!


N-as foote-o pe zevzeca de Udrea nici daca m-ar plati in cocoshei de aur !!! :x (unul minuscul, dar cam ruginit, e si-n dotarea lui Cocosh, escrocul ala de barbac-su pe care-l iubeste cica SINCER :D:D).


Da' pe cine ? Pe Gondolita Rise ??

Ultima modificare facuta de titmouse (25-06-2008 21:05:22)


25-06-2008 21:04:48
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
VAi , viata mea... ce acuzatii !!!
Sa ma duc singura la cuva ?

ps. Domnu'Capu' , galactoseriful nu ma poate baga el la carcera , numa' io pe el , ca-s superioara lui ierarhica !

Ultima modificare facuta de titmouse (25-06-2008 21:09:04)


25-06-2008 21:06:25
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nici vorba de reptiliana Condoleeza Rice - uite si tu cum arata: :D



Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 21:09:27)


25-06-2008 21:08:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:

VAi , viata mea... ce acuzatii !!!
Sa ma duc singura la cuva ?

ps. Domnu'Capu' , galactoseriful nu ma poate baga el la carcera , numa' io pe el , ca-s superioara lui ierarhica !

Dar tot io mi-s Tartorul XT-CT !!! :D:D


25-06-2008 21:10:15
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D
Xtremul a scris:

Hehehe :D... Matelotul Chiompaliu ar vedea el pe Dreaku intr-o tzara NORMALA!!!
Asta apropo de dosarele LUI, :x alea pierdute-n praful cosmic...

Ca tot veni vorba: o pasarica (cu cioc, oki si timpan dezvoltate) imi spune ca iegzista si inregistrari audio-video de inalta calitate ;) cu Chiopsaliul Zeus :D cotzaindu-se intr-o veselie cu madam Udrea (si nu numai... ); pentru CIND or fi oare pastrate ?! :rolleyes: 2012 ?!

Fiindca vertebrele alea operate la Viena se pare c-au fost facute zob cu o ANUME ocazie (cu conotatii sexoase) ;) si nu doar de un banal lumbago...


25-06-2008 21:28:14
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D trebe unu cu experentza :D
titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pai fii atenta ......felinarul produce lumina mai multa asha ca pot sa va filmez mai clar ....Dupa ce va filmez poc cu caseta la dosarul de cadre al buncarului ....pai ce credeatzi voi ca o sa scapatzi de dosarele de cadre ?....n-ai vazut la nea sheful ala mare ...cum scoate unul capul de la cutie cum poc ii trage cu dosarul in creshtet ! hihihi


Da. Si infiintam ARHIVA DE CADRE .
Propun la Domnu'Capu'Trebii sa organizam de asemenea , periodic , sedinte de buncar ...sa ne "riemuscam" , sa ne criticam unii pe altii , si sa ne denuntam .
Domnu'Capu'...pe cine punem Sef de Cadre ?


25-06-2008 21:31:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Prezent ! :D
Xtremul a scris:

Sir Ciudy, sper ca esti pregatit cu sirmele de 380 V !!! :D:D
Fiindca vad ca se coc ceva proteste p-acilea... ;)


25-06-2008 21:32:50
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Baga-i totusi doar 220 :rolleyes: pitzigoiului rebel, ca altfel o scrumeshti de tot !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 21:34:31)


25-06-2008 21:34:07
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:

Baga-i totusi doar 220 :rolleyes: pitzigoiului rebel, ca altfel o scrumeshti de tot !!! :D:D

Mai baieti potoliti-va....va puneti cu Procuratura?;)
Hai mai bine luati-o cu duhul blandetii,poate asa se poate negocia mai usor...;)


25-06-2008 21:39:38
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

Xtremul a scris:


titmouse a scris:

VAi , viata mea... ce acuzatii !!!
Sa ma duc singura la cuva ?

ps. Domnu'Capu' , galactoseriful nu ma poate baga el la carcera , numa' io pe el , ca-s superioara lui ierarhica !

Dar tot io mi-s Tartorul XT-CT !!! :D:D

Fara-ndoiala Magistre ! Iar detectoru-ti functioneaza pefect ! Amushinam prin zona si am ramas in urma cu scrisu' (da' cu cititu' sunt la zi ... si nu ma refer doar la vasta "biblioteca" a Megasefei martiela, care, asa cum spusasi, nu prea ma mai aprovizioneaza in ultima vreme cu combustibilul vital pentru mine... dar cum mi-e greu sa-nteleg toate literele... de cuvinte nici nu poate fi vorba ), ma limitez (sunt constient ...daca nu mai beau) doar la poze ! Prima ar fi cea cu baza aeriana secreta (si subpamanteana evident) mirandu-ma de unde pot fi accesate aceste poze ultrasecrete (nu ma-ndoiesc de sursele nelimitate ale Capului Trebii' ... dar totusi) ... iar a doua (cea cu reptilienii) ma intriga totusi de unde ati gasit poza mea, multipilcand-o apoi asa usor ... dar marea mea mirare ... de unde-i calu' ???
Cat despre rebeline si carcera pe care cu smerenie o pazesc ... ordinele e musai sa fie scrise, semnate, dar mai ales sigilate ca ... la catzi sefi si sefe iezista prin Bunkeristania si la cat de talamb ma aflu ...le-ncurc (ordinele) ... si ... cine stie ce mai ezecut !


25-06-2008 21:40:36
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:

Bre Tit, s-o foote omu' o data, de doua ori, da'mai trebuie sa si stea de vorba, macar in pauze... :D

Iar cu Udrea, scuze, chiar n-as avea ce sa discut... :x
Aaaaa, ORAL :D poate c-as face ceva schimburi de idei cu ea - dar exclusiv UNIDIRECTZIONALE :D:D (dinspre mine IN EA, evident).

Xtremule...dai in extreme....chiar nu-i urata Elena...vorba lui Tit are si sex appelle....apoi de vorbe iti arde tie ori de zvonit?;)
=D=D


25-06-2008 21:47:34
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Xtreme nu te lasa ....fiii barbat ......

25-06-2008 21:50:01
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

niladam a scris:


Xtremul a scris:


titmouse a scris:

VAi , viata mea... ce acuzatii !!!
Sa ma duc singura la cuva ?

ps. Domnu'Capu' , galactoseriful nu ma poate baga el la carcera , numa' io pe el , ca-s superioara lui ierarhica !

Dar tot io mi-s Tartorul XT-CT !!! :D:D

Fara-ndoiala Magistre ! Iar detectoru-ti functioneaza pefect ! Amushinam prin zona si am ramas in urma cu scrisu' (da' cu cititu' sunt la zi ... si nu ma refer doar la vasta "biblioteca" a Megasefei martiela, care, asa cum spusasi, nu prea ma mai aprovizioneaza in ultima vreme cu combustibilul vital pentru mine... dar cum mi-e greu sa-nteleg toate literele... de cuvinte nici nu poate fi vorba ), ma limitez (sunt constient ...daca nu mai beau) doar la poze ! Prima ar fi cea cu baza aeriana secreta (si subpamanteana evident) mirandu-ma de unde pot fi accesate aceste poze ultrasecrete (nu ma-ndoiesc de sursele nelimitate ale Capului Trebii' ... dar totusi) ... iar a doua (cea cu reptilienii) ma intriga totusi de unde ati gasit poza mea, multipilcand-o apoi asa usor ... dar marea mea mirare ... de unde-i calu' ???
Cat despre rebeline si carcera pe care cu smerenie o pazesc ... ordinele e musai sa fie scrise, semnate, dar mai ales sigilate ca ... la catzi sefi si sefe iezista prin Bunkeristania si la cat de talamb ma aflu ...le-ncurc (ordinele) ... si ... cine stie ce mai ezecut !

Hai ca mi-ai placut...pe chestia asta fac cinste!
Ca sa nu spui ca suferi pe uscat....dar vezi mai cu masura...ca altfel nu ne mai intelegem...;)
Uite intru la bar virtual sa-ti las "combustibilul vital"...=D=D


25-06-2008 21:51:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
1. Baza aia din Guam e "oficial pe bune", doar ce-i pe dedesubt  ar fi mai interesant de vazut (dar se poate banui cumva din mici "hinturi" ale pozei.), Si n-o mai luati chiar ad-litteram ;) (ce, sinteti chiar MANGA cu totii??? :rolleyes:), fiindca D-evil/Azazel e doar actionar la bazele astea americane, nu-si rinjeste fasolea :D vizibil oricind mai face vreunu' o poza acolo... :D:D

2. Tu, Hipermeletzean Niladam, doar executi ordinele MELE in primul rind, si doar cind n-am io, The BigHead :D, ceva impotriva ordinelor procuroarei Titmouse - care vaz ca are periculos de multe idei proprii :rolleyes: in ultima vreme - (ori chiar a ministrei Tashiella) poti sa faci si ce-ti zic ele... chestii secundare, in general, INTZELES ??? :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 01:22:04)


25-06-2008 21:53:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

martiela a scris:


Xtremul a scris:

Bre Tit, s-o foote omu' o data, de doua ori, da'mai trebuie sa si stea de vorba, macar in pauze... :D

Iar cu Udrea, scuze, chiar n-as avea ce sa discut... :x
Aaaaa, ORAL :D poate c-as face ceva schimburi de idei cu ea - dar exclusiv UNIDIRECTZIONALE :D:D (dinspre mine IN EA, evident).

Xtremule...dai in extreme....chiar nu-i urata Elena...vorba lui Tit are si sex appelle....apoi de vorbe iti arde tie ori de zvonit?;)
=D=D

De zvonit (cu "inocente" in 99% din cazuri, ca sa nu le zic de-a dreptul PROASTE :D) am tot zvonit de jdemii de ori probabil de vreo 36 de anisori, ma chere (51-15, de aici iese calculul asta metafizic), dar pina la urma devine plictisitor de moarte sportu'asta facut asa, de-a-n pixu', implicit d-aia cred c-ar fi vremea sa mai caut si fomei mai dashtepte decit mine, sa ma mai dashteptez :D si io cu altceva decit cu ceasu'ala desteptator !!! :D:D Si nu doar sa ma cotzaiesc ca mai animalul... :D

Iar sex-appeal-ul Nutzicai Ud_rea (de musca :x) e mai mult decit discutabil... ce, nimeni nu-i observa curu'plat ori picioarele scurte??? Ori trasaturile masculinizate??? :rolleyes: Bleeaaaahhh !!!!! :(

Ca despre neuronu' ala al ei stingher nu mai zic nimic... :x (stiati ca Norvegia-i republica? - cu presedinte un... REGE, normal :D - cam tipu'asta de rahat e depozitat in cerebelul Profesoarei Dr. de Geopolitica Elena Udrea... :x:x:x)

(Nu m-am lasat deloc, nu-i asa, cumetre SA ??!! ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 22:18:46)


25-06-2008 22:09:41
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
Off,offf.....apoi atunci noi ce sa mai zicem?...daca ea e urata?..pe noi cum ne vezi Florine?...ma si tem sa-mi dai raspunsul...asa ca o sa consider intrebarea retorica...=D=D
De cumatrul SA...CE SA MAI ZIC?
Parerea lui despre noi o cunosc prea bine...=(

Ultima modificare facuta de martiela (25-06-2008 22:20:56)


25-06-2008 22:18:12
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D
Xtremul a scris:


martiela a scris:


Xtremul a scris:

Bre Tit, s-o foote omu' o data, de doua ori, da'mai trebuie sa si stea de vorba, macar in pauze... :D

Iar cu Udrea, scuze, chiar n-as avea ce sa discut... :x
Aaaaa, ORAL :D poate c-as face ceva schimburi de idei cu ea - dar exclusiv UNIDIRECTZIONALE :D:D (dinspre mine IN EA, evident).

Xtremule...dai in extreme....chiar nu-i urata Elena...vorba lui Tit are si sex appelle....apoi de vorbe iti arde tie ori de zvonit?;)
=D=D

De zvonit (cu "inocente" in 99% din cazuri, ca sa nu le zic de-a dreptul PROASTE :D) am tot zvonit de jdemii de ori probabil de vreo 36 de anisori, ma chere (51-15, de aici iese calculul asta metafizic), dar pina la urma devine plictisitor de moarte sportu'asta facut asa, de-a-n pixu', implicit d-aia cred c-ar fi vremea sa mai caut si fomei mai dashtepte decit mine, sa ma mai dashteptez :D si io cu altceva decit cu ceasu'ala desteptator !!! :D:D Si nu doar sa ma cotzaiesc ca mai animalul... :D

Iar sex-appeal-ul Nutzicai Ud_rea (de musca :x) e mai mult decit discutabil... ce, nimeni nu-i observa curu'plat ori picioarele scurte??? Ori trasaturile masculinizate??? :rolleyes: Bleeaaaahhh !!!!! :(

Ca despre neuronu' ala al ei stingher nu mai zic nimic... :x (stiati ca Norvegia-i republica? - cu presedinte un... REGE, normal :D - cam tipu'asta de rahat e depozitat in cerebelul Profesoarei Dr. de Geopolitica Elena Udrea... :x:x:x)

(Nu m-am lasat deloc, nu-i asa, cumetre SA ??!! ;))


25-06-2008 22:19:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

martiela a scris:

Off,offf.....apoi atunci noi ce sa mai zicem?...daca ea e urata?..pe noi cum ne vezi Florine?...ma si tem sa-mi dai raspunsul...asa ca o sa consider intrebarea retorica...=D=D


Voi macar sinteti desteptzi/te ;)... fie si doar fiindca-mi cititi postarile, clar !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 22:20:40)


25-06-2008 22:19:40
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


martiela a scris:

Off,offf.....apoi atunci noi ce sa mai zicem?...daca ea e urata?..pe noi cum ne vezi Florine?...ma si tem sa-mi dai raspunsul...asa ca o sa consider intrebarea retorica...=D=D


Voi macar sinteti desteptzi/te ;)... fie si doar fiindca-mi cititi postarile, clar !!! :D:D

Oooooo!!!!!lasati!!!!!.....nu pot sa cred ca ai spus asta...dar daca te citeste si madam Udrea...se schimba datele problemei?;)
=D=D


25-06-2008 22:22:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Baga-i totusi doar 220 :rolleyes: pitzigoiului rebel, ca altfel o scrumeshti de tot !!! :D:D

Martielei baga-i te rog doar 24 V (de la bateria mashinii :D), cumetre SA... sa-si revina un pic cu dioptriile, ca prea le vede nemaiincotzopenite pe Nutzica Udrea, Andreea Marin, Raduleasca Reshapata ori ORICE ALTA COTZOHIRLA shleampata :D si idioata - dar, ce-i drept, tupeista cit cuprinde :x - cu meritul doar de-a fi fost suficient de coorva ca sa devina "VIP televizat"!!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 22:35:13)


25-06-2008 22:26:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

martiela a scris:


Xtremul a scris:


martiela a scris:

Off,offf.....apoi atunci noi ce sa mai zicem?...daca ea e urata?..pe noi cum ne vezi Florine?...ma si tem sa-mi dai raspunsul...asa ca o sa consider intrebarea retorica...=D=D


Voi macar sinteti desteptzi/te ;)... fie si doar fiindca-mi cititi postarile, clar !!! :D:D

Oooooo!!!!!lasati!!!!!.....nu pot sa cred ca ai spus asta...dar daca te citeste si madam Udrea...se schimba datele problemei?;)
=D=D

Ma indoiesc sincer ca Madam Udrea poate sa citeasca chestii mai complicate decit facturile de la Vuitton, Mercedes sau Versace !!! :x

D-aia nici nu le invidiez deloc (dar DELOC) pe specimenele astea, ma chere! :)
De porcait :D insa, n-o sa scap nicio ocazie s-o fac... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 22:32:07)


25-06-2008 22:29:57
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Baga-i totusi doar 220 :rolleyes: pitzigoiului rebel, ca altfel o scrumeshti de tot !!! :D:D

Martielei baga-i te rog doar 24 V, :D cumetre SA... sa-si revina un pic cu dioptriile, ca prea le vede nemaiincotzopenite pe Nutzica Udrea, Andreea Marin, Raduleasca Reshapata ori ORICE ALTA COTZOHIRLA shleampata :D si idioata - dar, ce-i drept, tupeista cit cuprinde :x - cu meritul doar de-a fi fost suficient de coorva ca sa devina "VIP televizat"!!! :D:D

Cei 24 V...ii accept....daca zici tu...oricum tot imi place Raduleasca,pe bune!are ea ceva care mie imi place,e spontana,mereu diferita,Andreea Marin  mi se pare cam prefacuta...in rest n-am nimic impotriva ei...si apoi nu putem avea toti gusturile tale mon cher...de ce te superi?


25-06-2008 22:33:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Baga-i totusi doar 220 :rolleyes: pitzigoiului rebel, ca altfel o scrumeshti de tot !!! :D:D

Martielei baga-i te rog doar 24 V (de la bateria mashinii :D), cumetre SA... sa-si revina un pic cu dioptriile, ca prea le vede nemaiincotzopenite pe Nutzica Udrea, Andreea Marin, Raduleasca Reshapata ori ORICE ALTA COTZOHIRLA shleampata :D si idioata - dar, ce-i drept, tupeista cit cuprinde :x - cu meritul doar de-a fi fost suficient de coorva ca sa devina "VIP televizat"!!! :D


Sau cel mult 48 V (de la bateria TANCULUI :D:D)....


25-06-2008 22:35:44
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Baga-i totusi doar 220 :rolleyes: pitzigoiului rebel, ca altfel o scrumeshti de tot !!! :D:D

Martielei baga-i te rog doar 24 V (de la bateria mashinii :D), cumetre SA... sa-si revina un pic cu dioptriile, ca prea le vede nemaiincotzopenite pe Nutzica Udrea, Andreea Marin, Raduleasca Reshapata ori ORICE ALTA COTZOHIRLA shleampata :D si idioata - dar, ce-i drept, tupeista cit cuprinde :x - cu meritul doar de-a fi fost suficient de coorva ca sa devina "VIP televizat"!!! :D


Sau cel mult 48 V (de la bateria TANCULUI :D:D)....

Multumesc pentru ingaduinta ...Capu Trebii,stiam eu ca nu e dracu' asa rau precum se pare ;)
=D


25-06-2008 22:37:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

martiela a scris:


Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Baga-i totusi doar 220 :rolleyes: pitzigoiului rebel, ca altfel o scrumeshti de tot !!! :D:D

Martielei baga-i te rog doar 24 V, :D cumetre SA... sa-si revina un pic cu dioptriile, ca prea le vede nemaiincotzopenite pe Nutzica Udrea, Andreea Marin, Raduleasca Reshapata ori ORICE ALTA COTZOHIRLA shleampata :D si idioata - dar, ce-i drept, tupeista cit cuprinde :x - cu meritul doar de-a fi fost suficient de coorva ca sa devina "VIP televizat"!!! :D:D

Cei 24 V...ii accept....daca zici tu...oricum tot imi place Raduleasca,pe bune!are ea ceva care mie imi place,e spontana,mereu diferita,Andreea Marin  mi se pare cam prefacuta...in rest n-am nimic impotriva ei...si apoi nu putem avea toti gusturile tale mon cher...de ce te superi?

Cine-a zis ca ma supar ?! :rolleyes:
Imi sustin doar opiniile... CU ARGUMENTE, nu cu "mi se pare mie ca ceva, pe undeva"... ;). Asa a ajuns Romanica (si lumea asta toata, de fapt :x) in halul in care e !!! Fiindca "alegem pe impresii", si nu pe argumente !!!

Ar fi oricum culmea sa ma prefac ca-mi place cineva care NU-MI PLACE !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 22:41:01)


25-06-2008 22:37:28
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


martiela a scris:


Xtremul a scris:


Martielei baga-i te rog doar 24 V, :D cumetre SA... sa-si revina un pic cu dioptriile, ca prea le vede nemaiincotzopenite pe Nutzica Udrea, Andreea Marin, Raduleasca Reshapata ori ORICE ALTA COTZOHIRLA shleampata :D si idioata - dar, ce-i drept, tupeista cit cuprinde :x - cu meritul doar de-a fi fost suficient de coorva ca sa devina "VIP televizat"!!! :D:D

Cei 24 V...ii accept....daca zici tu...oricum tot imi place Raduleasca,pe bune!are ea ceva care mie imi place,e spontana,mereu diferita,Andreea Marin  mi se pare cam prefacuta...in rest n-am nimic impotriva ei...si apoi nu putem avea toti gusturile tale mon cher...de ce te superi?

Cine-a zis ca ma supar ?! :rolleyes:
Imi sustin doar opiniile... CU ARGUMENTE, nu cu "mi se pare mie ca"... ;).

Ar fi oricum culmea sa ma prefac ca-mi place cineva care NU-MI PLACE !!! :D:D

Ok...am inteles ca astea nu-ti plac...dar poti sa-mi spui cine iti place?
Tare curioasa mai sunt,zau asa...na,ca toate femeile....;)


25-06-2008 22:40:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Dintre femeile asa-zise "VIPULESE STICLOASE" ??? :D:D

Sau asa, in general, din istoria umanitatzii ?! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 22:42:27)


25-06-2008 22:42:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Uite, in afara de Lilith :D, imi place de ex, o tipa precum Irina Petrescu, na ! (aleasa la intimplare, din cele citeva care merita, zic io, admiratie - si nu prea au parte de ea, fireste... :()

Tin si-acuma minte cum l-a facut "varza" :) pe semidoctul de sef al TVR-ului de-atunci Tudor Vornicu, intr-un interviu din 1987... Vremuri...
In orice caz, slava domnului ca mai sint (inca) si femei intr-adevar destepte pe lume...chiar daca nu intotdeauna si "frumoase" in acceptiunea populista a termenului.

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2008 22:51:23)


25-06-2008 22:43:50
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:

Nutzica Udrea, Andreea Marin, Raduleasca Reshapata ori ORICE ALTA COTZOHIRLA shleampata :D si idioata - dar, ce-i drept, tupeista cit cuprinde :x - cu meritul doar de-a fi fost suficient de coorva ca sa devina "VIP televizat"!!! :D:D

Vezi tu, mon vieux, termenul asta, "vedeta", are oareshce acoperire inca de la vechii greci, trecand apoi la romani, si traversand evul mediu....
Exemplificand cu gladiatorii, ne apropiem cel mai mult de sensul pe care ei il atribuiau cuvantului. Adulati cata vreme luptau in arena, muierile cat si barbatii le cautau compania, insa toata lumea ii aprecia exact pentru ceea ce erau : niste jucarii ! Nimeni nu i-ar fi intrebat ce cred despre politica statului, ce parere au despre scrierile lui Pliniu, lui Cato, ori legat de sculpturile ce decorau Forumul. Social, erau niste nulitati !
Ce te faci azi, cand lumea soarbe cuvintele unor Raduleshte, unor Andrei (Marini sau altele), unor Gutzi, Minuni, Mutzi, si cati mai sunt ca ei ?!...
Mon vieux, posibil ca reptilienii aia de care tot zici tu ca vin, sa plece scarbiti, ba chiar sa scuipe-n urma, de ce-or gasi aici... :(


25-06-2008 22:45:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Imi luashi cum se zice vorba din gura, compadre... ;)

Hai ca revin cind ajung acasa (inca-s in concediu medical... la servici !!! :D:D)


25-06-2008 22:49:41
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:

Dintre femeile asa-zise "VIPULESE STICLOASE" ??? :D:D

Sau asa, in general, din istoria umanitatzii ?! ;)

Vipuri sticloase...la astea ma refeream...dar de Andreea Raicu...ce zici?...mie mi se pare finuta si cumpatata...cu mult bun simt!=)


25-06-2008 22:55:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Draga mea Tasha nu mai pot sa ma abtzin shi dixit : MA PISH CU O MARE BOLTA PE CELE DOUA JIGODII A.M. SHI M.R. NISHTE TARFE DE RAHAT ! shi daca ma mai regulezi mult pe topicul asta cu japitzele astea doua devin demento-cretino-spurcator !...shi ce tzi-o-i auzii de la mine ..... :D

25-06-2008 23:08:45
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
Hooo,opreste-te!...nu mai vreau nicio parere!
Treaba voastra,urati-le,cat doriti!


25-06-2008 23:16:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

martiela a scris:


Xtremul a scris:

Dintre femeile asa-zise "VIPULESE STICLOASE" ??? :D:D

Sau asa, in general, din istoria umanitatzii ?! ;)

Vipuri sticloase...la astea ma refeream...dar de Andreea Raicu...ce zici?...mie mi se pare finuta si cumpatata...cu mult bun simt!=)

Hai ca io m-am mai imblinzit, odata ajuns acasa (desi a trebuit sa imping un pic la Dacia mea antediluviana... sau antireptiliana ??? :D)
"Ante-anti" apropo si de emisiunea aia "Anticamera" :x (ce pretentzii sa mai am insa de la instrumentul asta de indobitocire in masa numit TV ?!) :rolleyes:

1. De citiva ani buni, la TV nu ma mai uit decit absolut intimplator (15-30 min. pe saptamina, poate). Din motive pe care nu mai pierd timpul sa le detaliez aici.

2. Consider ca Prea Luminatul Meu (cu lanterna ;)) Neuron nici n-are rost sa faca efortul de a "cintari" cumva... asa-zisele calitati ale unei individe ca Raiculeasa, sa zicem - din aceeasi tagma a "producatoarelor de zgomote" :D cu Raduleasca ori Andreea Bashinica-Marin. Sa intru-n detalii??? Hai, fie, macar un pic... ;)

CE ANUME sa apreciez la una ca ele, deci ? Eiii??? Sint niste persoane (cel mult) "normale", care s-a intimplat s-ajunga sa mai stea si ele la sporovaiala (banala :() cu lumea, in plus incapabile... nu neaparat sa descopere vreo chestie epocala ori sa creeze vreo opera de arta, dar nici macar sa trezeasca vreo emotzie pozitiva... :( Sa apreciez oare cu ce-si acopera ciolanele ?? :D (tzoale?!) Sau "cum arata??" :x Ca ce chestie??? Cu ce evoluez io daca-mi consum viata cu asta ?! :rolleyes:

Concluzie: nu cred ca merita irosit timpul atit de scurt oricum al trecerii asteia prin lume, draga Martiela, pe chestii atit de vane si chiar gaunoase, zau... :)

A, sa nu uit: si SA LE URASC ar fi un efort pe care nu-l merita deloc astea, ma chere... :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 01:29:23)


25-06-2008 23:54:01
   
Pagini: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 79    
Mergeti la