Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 79
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Acu' la modul serios: sint multe opinii avizate (fara sa fie neaparat ale unor obsedati "cataclismici" :D) care sustin ca sansele de supravietzuire in cazul unor catastrofe d-astea naturale nu le au nici aglomerarile mari de oameni, dar nici "lupii singuratici".

Comunitatile de ordinul zecilor, maxim sutelor de indivizi (care sa cuprinda insa oameni calificati ori priceputi in diverse domenii... dar nu tocmai abstracte ;)) par sa fie solutia "continuarii umanitatzii", chiar daca de la un nivel tehnologic al secolului XIX...

Lasind deci gluma un pic la o parte, pescarii - vinatorii - fermierii - electricienii - instalatorii - mecanicii - constructorii - moashele :D etc (sau cei experti in domeniile astea ca "hobby") vor fi favorizati in noua eventuala "cursa pentru supravietuire", dar numai conlucrind cumva in niste comunitati unite.

Dar cu "conlucrarea" stim noi prea bine cum sta egocentrista societate actuala - si nu doar la noi. :(

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 05:57:12)


26-06-2008 21:27:42
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
io m-as inscrie de pe acum la oareshce cursuri, sa-mi iau diploma in meseria de taur comunal.

26-06-2008 21:33:01
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Domnilor propun spre adoptare a urmatoarei ordonantze de urgentza :

ORDONANTZA DE URGENTZA :

  1.FEMEIEA BUNKERISTANA TREBUIE BATUTA SHI F.UTUTA DE 2 ORI PE ZI.
  2.DIN CAND IN CAND I SE DA UN PAHAR CU APA .
  3. DACA VREA SA VADA TELENOVELE LA TV SA-SHI ADUCA PRIZA DE LA MA-SA
  4. DACA-SHI ADUCE PRIZA DE LA MA-SA TREBUIE SA OBTZINA APROBARE PENTRU A O FOLOSI DE LA DEPARTAMENTUL TEHNIC (condus de semoa :D)
5. PENTRU FEMEIA BUNKERINEZA , BARBATZII BUNCHERINEZI SUNT NISHTE OULETZE, NISHTE FLORICELE, NISHTE NESTEMATE , IN CONSECINTZA ESTE OBLIGATA SA SE COMPORTE CU O DEOSEBITA ATENTZIE SHI GINGASHIE FATZA DE BUNKERISTANIILE NOASTRE DETZINATOARE DE "FURTUNEL FAC PISH CU EL" !


Supun aprobarii aceasta ordonantza de urgentza care este Xtrem de urgentza deoarece se observa mishcari indaratnico-capreshti in randul neposesoarelor de "FURTUNEL FAC PISH CU EL" !!!!


26-06-2008 21:39:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Domnilor propun spre adoptare a urmatoarei ordonantze de urgentza :

ORDONANTZA DE URGENTZA :

  1.FEMEIEA BUNKERISTANA TREBUIE BATUTA SHI F.UTUTA DE 2 ORI PE ZI.
  2.DIN CAND IN CAND I SE DA UN PAHAR CU APA .
  3. DACA VREA SA VADA TELENOVELE LA TV SA-SHI ADUCA PRIZA DE LA MA-SA
  4. DACA-SHI ADUCE PRIZA DE LA MA-SA TREBUIE SA OBTZINA APROBARE PENTRU A O FOLOSI DE LA DEPARTAMENTUL TEHNIC (condus de semoa :D)
5. PENTRU FEMEIA BUNKERINEZA , BARBATZII BUNCHERINEZI SUNT NISHTE OULETZE, NISHTE FLORICELE, NISHTE NESTEMATE , IN CONSECINTZA ESTE OBLIGATA SA SE COMPORTE CU O DEOSEBITA ATENTZIE SHI GINGASHIE FATZA DE BUNKERISTANIILE NOASTRE DETZINATOARE DE "FURTUNEL FAC PISH CU EL" !


Supun aprobarii aceasta ordonantza de urgentza care este Xtrem de urgentza deoarece se observa mishcari indaratnico-capreshti in randul neposesoarelor de "FURTUNEL FAC PISH CU EL" !!!!


Se aproba din plin :D, mai ales ca, fiind minoritari (nu uitatzi, o sa fie circa 4 fomei pe fiecare cap de "taur comunal" :D:D) TREBUIE SA FIM PROTEJATZI !!!

Altfel ni se blegesc furtunashele :D (si mie Marele Sigiliu) si piere spetza umana de nici mama aia solzoasa a lu' XENU n-o mai gaseste !!!

PARAFAT-SIGILAT-APROBAT !!!
Traiasca si infloceasca Noul Patriarhat Bunkeristan !!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 22:03:16)


26-06-2008 21:48:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cate prezervative sa iau ?....(ca sa ne protejam bine ! )

1.Daca vrei sa te protejezi sexual prezervativul se trage pe zvon !
2.Daca vrei sa te protejezi auditiv prezervativul se trage pe urechi !

......ca deh SHI PREZERVATIVUL TOT O CACIULA ESTE ! ....hihihi


26-06-2008 21:52:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Io nu-mi iau niciunul! :)
Oricum, uitasem sa zic: accesul in Bunkeristania se va face doar pe baza de fisa medicala "curata", asa ca nu-s riscuri... :rolleyes:

Doar poate daca Onoyoko o arde cumva "extra-bunker" cu ceva reptilieni sidoshi... :D:D
Aaaa, nu-s totusi riscuri - ca ea sustine teorii d-astea "preventiv-vegetariene" :D in ultima perioada (n-o mai recunosc, parol :rolleyes:)

:rolleyes: Or rezista insa prezervativele la solzii de pe mataringa lui XENU ???? :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 22:12:49)


26-06-2008 22:05:13
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Se primesc si hermafroditi in buncker ?

26-06-2008 22:07:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

PeterPan 63 a scris:

Se primesc si hermafroditi in buncker ?

NUUUU, eventual doar IMPOTENTZI :D:D


26-06-2008 22:09:11
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Va arde de joaca,in loc sa imi explicati ce inseamna doomsday! Chiar nu stiu. Am trait intotdeauna in prezent,daca ma gandesc la viitor uit sa traiesc clipa. Aveti grija sa nu cadeti in capcana asta. Viata merita traita,cu atat mai mult cu cat viitorul e incert,nu stim daca ne vom mai trezi a doua zi,raul in lume e facut de om. Omul,cea mai distructiva fiinta de pe Terra!

26-06-2008 22:09:22
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Domnilor propun spre adoptare a urmatoarei ordonantze de urgentza :

ORDONANTZA DE URGENTZA :

  1.FEMEIEA BUNKERISTANA TREBUIE BATUTA SHI F.UTUTA DE 2 ORI PE ZI.
  2.DIN CAND IN CAND I SE DA UN PAHAR CU APA .
  3. DACA VREA SA VADA TELENOVELE LA TV SA-SHI ADUCA PRIZA DE LA MA-SA
  4. DACA-SHI ADUCE PRIZA DE LA MA-SA TREBUIE SA OBTZINA APROBARE PENTRU A O FOLOSI DE LA DEPARTAMENTUL TEHNIC (condus de semoa :D)
5. PENTRU FEMEIA BUNKERINEZA , BARBATZII BUNCHERINEZI SUNT NISHTE OULETZE, NISHTE FLORICELE, NISHTE NESTEMATE , IN CONSECINTZA ESTE OBLIGATA SA SE COMPORTE CU O DEOSEBITA ATENTZIE SHI GINGASHIE FATZA DE BUNKERISTANIILE NOASTRE DETZINATOARE DE "FURTUNEL FAC PISH CU EL" !


Supun aprobarii aceasta ordonantza de urgentza care este Xtrem de urgentza deoarece se observa mishcari indaratnico-capreshti in randul neposesoarelor de "FURTUNEL FAC PISH CU EL" !!!!



                                              MA OPUN !
                                       UNA TOT APUC SA-TI TRAG !!

Ultima modificare facuta de titmouse (26-06-2008 22:12:18)


26-06-2008 22:11:01
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Se primesc si hermafroditi in buncker ?

NUUUU, eventual doar IMPOTENTZI :D:D

Nasol, inseamna ca raman p-afara.... :(
Dreptu-i ca sufar de malformatia asta, intrucat am sexul masculin, da-n cap tiu numa'  piiiizde... :( :( :(


26-06-2008 22:11:54
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Barbatilor le place putina opunere!

26-06-2008 22:12:50
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Io nu-mi iau niciunul! :)
Oricum, uitasem sa zic: accesul in Bunkeristania se va face doar pe baza de fisa medicala "curata", asa ca nu-s riscuri... :rolleyes:

Doar poate daca Onoyoko o arde cumva "extra-bunker" cu ceva reptilieni sidoshi... :D:D
Aaaa, nu-s totusi riscuri - ca ea sustine teorii d-astea "preventiv-vegetariene" :D in ultima perioada (n-o mai recunosc, parol :rolleyes:)

:rolleyes: Or rezista insa prezervativele la solzii de pe mataringa lui XENU ???? :D:D


Nou decret: care-o indrazni (dintre pitzigoaice :D) s-o arda cu reptilienii, propun sa i se monteze (de catre tehnocratul-sef Ciudy ;)) o centura de castitate din fier-beton !!! :D:D


26-06-2008 22:15:15
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Io nu-mi iau niciunul! :)
Oricum, uitasem sa zic: accesul in Bunkeristania se va face doar pe baza de fisa medicala "curata", asa ca nu-s riscuri... :rolleyes:

Doar poate daca Onoyoko o arde cumva "extra-bunker" cu ceva reptilieni sidoshi... :D:D
Aaaa, nu-s totusi riscuri - ca ea sustine teorii d-astea "preventiv-vegetariene" :D in ultima perioada (n-o mai recunosc, parol :rolleyes:)

:rolleyes: Or rezista insa prezervativele la solzii de pe mataringa lui XENU ???? :D:D


Nou decret: care-o indrazni (dintre pitzigoaice :D) s-o arda cu reptilienii, propun sa i se monteze (de catre tehnocratul-sef Ciudy ;)) o centura de castitate din fier-beton !!! :D:D


                      Poate ma-nteleg cu Cyuuudy si-mi lasa cheia de la lacatel , asa...din cand in cand .
                      Altminteri , MA OPUN !


26-06-2008 22:18:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:

Va arde de joaca,in loc sa imi explicati ce inseamna doomsday! Chiar nu stiu. Am trait intotdeauna in prezent,daca ma gandesc la viitor uit sa traiesc clipa. Aveti grija sa nu cadeti in capcana asta. Viata merita traita,cu atat mai mult cu cat viitorul e incert,nu stim daca ne vom mai trezi a doua zi,raul in lume e facut de om. Omul,cea mai distructiva fiinta de pe Terra!

DOOMSDAY se poate traduce in vreo 1001 de feluri, draga Ono: Ziua Judecatii de Apoi ar fi una din variante... ;)
... Esti pregatita, ei ??? :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 22:20:08)


26-06-2008 22:19:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nunu ....consum inutil de material !!!!!!!!!!!! propun folosirea dopurilor filetante !.....pentru pishu se face o gaura de 3-4 mm exact ca la supapele de sigurantza ......:D

26-06-2008 22:22:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Io nu-mi iau niciunul! :)
Oricum, uitasem sa zic: accesul in Bunkeristania se va face doar pe baza de fisa medicala "curata", asa ca nu-s riscuri... :rolleyes:

Doar poate daca Onoyoko o arde cumva "extra-bunker" cu ceva reptilieni sidoshi... :D:D
Aaaa, nu-s totusi riscuri - ca ea sustine teorii d-astea "preventiv-vegetariene" :D in ultima perioada (n-o mai recunosc, parol :rolleyes:)

:rolleyes: Or rezista insa prezervativele la solzii de pe mataringa lui XENU ???? :D:D


Nou decret: care-o indrazni (dintre pitzigoaice :D) s-o arda cu reptilienii, propun sa i se monteze (de catre tehnocratul-sef Ciudy ;)) o centura de castitate din fier-beton !!! :D:D


                      Poate ma-nteleg cu Cyuuudy si-mi lasa cheia de la lacatel , asa...din cand in cand .
                      Altminteri , MA OPUN !


Pai se aproba OPUNEREA, fiindca din ea rezulta doar CONTRELE :D:D... din care se naste nu doar PROGRESUL, ci si viitorul Bunkeristaniei, puradeii atomici ai Noii Ere !! ;)


26-06-2008 22:23:47
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:


onoyoko a scris:

Va arde de joaca,in loc sa imi explicati ce inseamna doomsday! Chiar nu stiu. Am trait intotdeauna in prezent,daca ma gandesc la viitor uit sa traiesc clipa. Aveti grija sa nu cadeti in capcana asta. Viata merita traita,cu atat mai mult cu cat viitorul e incert,nu stim daca ne vom mai trezi a doua zi,raul in lume e facut de om. Omul,cea mai distructiva fiinta de pe Terra!

DOOMSDAY se poate traduce in vreo 1001 de feluri, draga Ono: Ziua Judecatii de Apoi ar fi una din variante... ;)
Judecata cui? Ca eu nu cred ca cel care ne-a creat ne va da apocalipsa, Este o inteligenta mult prea mare pentru a ne face rau. Raul ni-l facem noi. Cand eram copila,am avut un cosmar intr-o noapte,pe care i l-am povestit unei batrane care statea cu noi in curte. I-am spus ca mi-e frica de "ala cu coarne" . Ea mi-a spus din marea ei intelepciune ca daca vreodata ma voi teme de ceva ,sa ma tem de omul rau,el este sursa tuturor relelor pe pamant ! Si mare dreptate avea!!!

26-06-2008 22:24:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Am uitat sa mentzionez ....dopurile neaparat sa fie autoblocante adica o data bagate nici evil nu le mai scoate ! .....hihihi...apropos, habaucul ala de drac pe unde-i umbla coarnele ?.....
CIUDATUL SA a scris:

Nunu ....consum inutil de material !!!!!!!!!!!! propun folosirea dopurilor filetante !.....pentru pishu se face o gaura de 3-4 mm exact ca la supapele de sigurantza ......:D


26-06-2008 22:26:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Eiiiiiii vezi ....d-aia tzi-e frica tzie de mine !! hihihi
onoyoko a scris:


Xtremul a scris:


onoyoko a scris:

Va arde de joaca,in loc sa imi explicati ce inseamna doomsday! Chiar nu stiu. Am trait intotdeauna in prezent,daca ma gandesc la viitor uit sa traiesc clipa. Aveti grija sa nu cadeti in capcana asta. Viata merita traita,cu atat mai mult cu cat viitorul e incert,nu stim daca ne vom mai trezi a doua zi,raul in lume e facut de om. Omul,cea mai distructiva fiinta de pe Terra!

DOOMSDAY se poate traduce in vreo 1001 de feluri, draga Ono: Ziua Judecatii de Apoi ar fi una din variante... ;)
Judecata cui? Ca eu nu cred ca cel care ne-a creat ne va da apocalipsa, Este o inteligenta mult prea mare pentru a ne face rau. Raul ni-l facem noi. Cand eram copila,am avut un cosmar intr-o noapte,pe care i l-am povestit unei batrane care statea cu noi in curte. I-am spus ca mi-e frica de "ala cu coarne" . Ea mi-a spus din marea ei intelepciune ca daca vreodata ma voi teme de ceva ,sa ma tem de omul rau,el este sursa tuturor relelor pe pamant ! Si mare dreptate avea!!!


26-06-2008 22:27:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

PeterPan 63 a scris:


Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Se primesc si hermafroditi in buncker ?

NUUUU, eventual doar IMPOTENTZI :D:D

Nasol, inseamna ca raman p-afara.... :(
Dreptu-i ca sufar de malformatia asta, intrucat am sexul masculin, da-n cap tiu numa'  piiiizde... :( :( :(

Nici vorba sa ramai p-afara, esti deja Ministrul Justitiei Chioare (dar sexy ;)), compadre !!!

Ma gindeam la impotentzi (eunuci) ca sa ne pazeasca doar haremul, ca s-o-ntimpla sa ne ia si somnu', de atita lupta... si da-i, si lupta ! :D
(lupta cu ce-i in capul nostru dintotdeuna, evident - pixde :D)

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 23:01:28)


26-06-2008 22:27:25
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:


onoyoko a scris:

Va arde de joaca,in loc sa imi explicati ce inseamna doomsday! Chiar nu stiu. Am trait intotdeauna in prezent,daca ma gandesc la viitor uit sa traiesc clipa. Aveti grija sa nu cadeti in capcana asta. Viata merita traita,cu atat mai mult cu cat viitorul e incert,nu stim daca ne vom mai trezi a doua zi,raul in lume e facut de om. Omul,cea mai distructiva fiinta de pe Terra!

DOOMSDAY se poate traduce in vreo 1001 de feluri, draga Ono: Ziua Judecatii de Apoi ar fi una din variante... ;)
... Esti pregatita, ei ??? :D
Pregatita? Nu cred ca cineva este pregatit vreodata pentru moarte. Este in firea noastra sa ne agatam de viata,chiar si atunci cand trupul devine neputincios si bolnav. Si nu e mai bine sa nu ne gandim la asta ci sa traim clipa? Sa fim nepasatori,sa ne traim viata cat de bine putem,fara a face rau nimanui,asta cred ca ar trebui sa fie telul oamenilor.

26-06-2008 22:28:24
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ei, nu chiar moarte neaparat... 2012 poate fi data unei Mari Schimbari... ;) ia-o si tu un pic de la inceputurile topicului asta (desi recunosc ca-i cam greu) si te lamuresti un pic. ;)

In principiu, asta cu "traitul din plin" nu-i o chestie rea, draga Ono, dar "din plin" traiesc si oile, si vacile, si boii... :D:D

Si porcu' :D traieste cumva "din plin" (adica de fapt INCONSTIENT de ce-l asteapta) pina la IGNAT, ma chere... :D:D
Fiindca dac-ar fi pregatit cumva si "n-ar trai NUMAI CLIPA", poate c-ar reusi o manevra si el, saracu'... NU ??? ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 22:38:46)


26-06-2008 22:29:53
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:

Acu' la modul serios: sint multe opinii avizate (fara sa fie neaparat ale unor obsedati "cataclismici" :D) care sustin ca sansele de supravietzuire in cazul unor catastrofe d-astea naturale nu le au nici aglomerarile mari de oameni, dar nici "lupii singuratici".

Comunitatile de ordinul zecilor, maxim sutelor de indivizi (care sa cuprinda insa oameni calificati ori priceputi in diverse domenii... dar nu tocmai abstracte ;)) par sa fie solutia "continuarii umanitatzii", chiar daca de la un nivel tehnologic al secolului XIX...

Lasind deci gluma un pic la o parte, pescarii - vinatorii - fermierii - electricienii - instalatorii - mecanicii - constructorii - moashele :D etc (sau cei experti in domeniile astea ca "hobby") vor fi favorizati in noua eventuala "cursa pentru supravietuire", dar numai conlucrind cumva in niste comunitati unite.

Dar cu "conlucrarea" stim noi prea bine cum sta egocentrista societate actuala - si nu doar la noi. :(
Ma gandeam odata ca poate e o prostie sa ne temem de moarte,pentru ca nu stim ce ne asteapta "dincolo" . Poate e atat de bine acolo incat deaia nimeni nu s-a mai intors. Copilul cand e in pantecele mamei nu stie ce il asteapta "dincolo" el stie doar ca a venit timpul sa iasa,ca acel univers in care a trait pana atunci il arunca intr-o alta lume . Dar nu stie ce e dincolo ,asa nici noi nu stim daca nu cumva dincolo e mai bine,daca moartea nu ar trebui sa ne bucure,sa o asteptam cu nerabdare. Si tocmai pentru ca nu stim,eu prefer sa imi traiesc viata asta,fara a semna sa devin proprietatea cuiva care sa imi faca viata amara doar pentru ca i-am spus ca m-am plictisit de el,ca vreau sa cunosc si alti barbati,ca vreau si alte experiente. De ce barbatii nu vor sa ramanem prieteni daca ne despartim,daca a trecut pasiunea?

26-06-2008 22:37:26
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Ei, nu chiar moarte neaparat... 2012 poate fi data unei Mari Schimbari... ;) ia-o si tu un pic de la inceputurile topicului asta (desi recunosc ca-i cam greu) si te lamuresti un pic. ;)

In principiu, asta cu "traitul din plin" nu-i o chestie rea, draga Ono, dar "din plin" traiesc si oile, si vacile, si boii... :D:D

Si porcu' :D traieste cumva "din plin" (adica de fapt INCONSTIENT de ce-l asteapta) pina la IGNAT, ma chere... :D:D
Fiindca dac-ar fi pregatit cumva si "n-ar trai NUMAI CLIPA", poate c-ar reusi o manevra si el, saracu'... NU ??? ;)


Moaaama... da' convingator mai sint !!! :D
Ma mai mir ca nu mai fac fatza la cereri in casatorie... ;) (virtuale, normal, ca-n real nici macar o gaina nu ma baga-n ZEAMA :D:D)...


26-06-2008 22:38:57
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:

Ei, nu chiar moarte neaparat... 2012 poate fi data unei Mari Schimbari... ;) ia-o si tu un pic de la inceputurile topicului asta (desi recunosc ca-i cam greu) si te lamuresti un pic. ;)

In principiu, asta cu "traitul din plin" nu-i o chestie rea, draga Ono, dar "din plin" traiesc si oile, si vacile, si boii... :D:D

Si porcu' :D traieste cumva "din plin" (adica de fapt INCONSTIENT de ce-l asteapta) pina la IGNAT, ma chere... :D:D
Fiindca dac-ar fi pregatit cumva si "n-ar trai NUMAI CLIPA", poate c-ar reusi o manevra si el, saracu'... NU ??? ;)

Moaaama... da' convingator mai sint !!! :D
Ma mai mir ca nu mai fac fatza la cereri in casatorie... ;) (virtuale, normal, ca-n real nici macar o gaina nu ma baga-n ZEAMA :D:D)...
Animalele ar trai din plin daca nu ar interveni omul sa le domesticeasca,sa le puna la jug,sa le manance. Animalele sunt in stare sa traiasca pe pamant fara sa faca rau mediului inconjurator,pe cand oamenii....

26-06-2008 22:40:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:


Xtremul a scris:

Acu' la modul serios: sint multe opinii avizate (fara sa fie neaparat ale unor obsedati "cataclismici" :D) care sustin ca sansele de supravietzuire in cazul unor catastrofe d-astea naturale nu le au nici aglomerarile mari de oameni, dar nici "lupii singuratici".

Comunitatile de ordinul zecilor, maxim sutelor de indivizi (care sa cuprinda insa oameni calificati ori priceputi in diverse domenii... dar nu tocmai abstracte ;)) par sa fie solutia "continuarii umanitatzii", chiar daca de la un nivel tehnologic al secolului XIX...

Lasind deci gluma un pic la o parte, pescarii - vinatorii - fermierii - electricienii - instalatorii - mecanicii - constructorii - moashele :D etc (sau cei experti in domeniile astea ca "hobby") vor fi favorizati in noua eventuala "cursa pentru supravietuire", dar numai conlucrind cumva in niste comunitati unite.

Dar cu "conlucrarea" stim noi prea bine cum sta egocentrista societate actuala - si nu doar la noi. :(
Ma gandeam odata ca poate e o prostie sa ne temem de moarte,pentru ca nu stim ce ne asteapta "dincolo" . Poate e atat de bine acolo incat deaia nimeni nu s-a mai intors. Copilul cand e in pantecele mamei nu stie ce il asteapta "dincolo" el stie doar ca a venit timpul sa iasa,ca acel univers in care a trait pana atunci il arunca intr-o alta lume . Dar nu stie ce e dincolo ,asa nici noi nu stim daca nu cumva dincolo e mai bine,daca moartea nu ar trebui sa ne bucure,sa o asteptam cu nerabdare. Si tocmai pentru ca nu stim,eu prefer sa imi traiesc viata asta,fara a semna sa devin proprietatea cuiva care sa imi faca viata amara doar pentru ca i-am spus ca m-am plictisit de el,ca vreau sa cunosc si alti barbati,ca vreau si alte experiente. De ce barbatii nu vor sa ramanem prieteni daca ne despartim,daca a trecut pasiunea?

Mai draga Ono, tu n-ai idei multe (si nici proaste), dar pacat ca-s FIXE !!! :D:D (mai clar: aici nu-i topicul cu iertarea, barbatii e porci :D ori femeile nefutute :D:D)...

Chiar nu te atrage (macar asa, teoretic ;)) ideea c-ai putea fi MAMA intregii viitoare generatii de paminteni ? :rolleyes:
O NOUA EVA, ei, ce zici, nu te coafeaza ideeea ?! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 23:20:11)


26-06-2008 22:42:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Iata ce am gasit :
Dupa multe studii, cercetatorii au reusit sa calculeze exact cantitatea de energie consumata in timpul unei partide de sex:

Dezbracarea (ei):
- cu consimtzamantul ei 12 calorii
- fara consimtzamantul ei 187 calorii

Desfacerea sutienului:
- cu amandoua mainile 8 calorii
- cu o singura mana 12 calorii
- cu dintzii 85 calorii

Punerea prezervativului:
- cu erectie 6 calorii
- fara erectie 315 calorii

Preliminarii:
- incercarea de a gasi clitorisul 8 calorii
- incercarea de a gasi punctul G 92 calorii

Pozitzii:
- misionarul 12 calorii
- 69 culcat 78 calorii
- 69 in picioare 112 calorii
- roaba 216 calorii
- pe la spate 326 calorii
- candelabru italian 912 calorii

Atingerea orgasmului:
- adevarat 112 calorii
- fals 315 calorii

Dupa orgasm:
- stat in pat 18 calorii
- ridicare imediata 36 calorii
- incercarea de a-i explica (ei) de ce v-ati ridicat imediat 816 calorii

Obtzinerea unei a doua erectzii pentru persoane intre:
- 20 - 29 de ani 36 calorii
- 30 - 39 de ani 80 calorii
- 40 - 49 de ani 124 calorii
- 50 - 59 de ani 972 calorii
- 60 - 69 de ani 2916 calorii
- peste 70 de ani ? (cercetarile continua)

Imbracatul de dupa act:
- cu calm 32 calorii
- in graba 98 calorii
- cu tatal ei batand la usa 1218 calorii
- cu sotzul ei batand la usa 3415 calorii
- cu sotzia dumneavoastra batand la usa 9815 calorii


26-06-2008 22:44:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Iar cu mataringa solzoasa a lui XENU la cur - 101.954 de calorii !!! :D:D

26-06-2008 22:45:41
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Dar stiti ca Eva a facut amor cu fii ei? Ia puneti mana pe biblie si cercetati sa vedeti ca pana la un moment dat ea a avut doar baieti,iar despre acestia se spune ca au avut copiii,oare cu cine,nu cumva cu mamicutza lor? Iar cand i s-au nascut si fete,imaginati-va ce orgii erau acolo,mai ceva ca in cele mai tari bordeluri de pe Langstrasse. Asta e o strada din Elvetia unde sunt doar bordeluri,iar pe strada intalnesti doar cu rve si drogati. Asa ca ,ce ma invata pe mine biblia? ca se xul in grup ma mentine tanara mai mult timp,se stie ca ei traiau mult mai mult decat in zilele noastre cand datorita idioteniei noastre am inventat casatoria si cuvantul "rusine".

26-06-2008 22:49:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Luni dimineata, vidanjorul se prezinta la ora 8 la slujba. Suna telefonul. O urgenta pe teren. S-a infundat un canal.
Vidanjorul pleaca impreuna cu ajutorul sau Vasile, ce cara lada cu scule.
Vidanjorul se baga in canal, iese plin de rahat si zice lui Vasile: -Cheia de 16! Ia aer in piept, se baga din nou.
Iese iara plin de rahat, abia rasufland: - Nu e buna, da-mi-o pe aia de 18! Iara ia aer in piept, iar intra in canal.
Iese iar! - Nu e buna! Cheia de 20! Iese iar, abia mai rasuflind, cu rahatii curgand de pe el si ii zice ajutorului:
-Vezi ba, Vasile, daca n-o sa inveti meserie, toata viata ai sa cari lada aia cu scule!!!


26-06-2008 22:51:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Luni dimineata, vidanjorul se prezinta la ora 8 la slujba. Suna telefonul. O urgenta pe teren. S-a infundat un canal.
Vidanjorul pleaca impreuna cu ajutorul sau Vasile, ce cara lada cu scule.
Vidanjorul se baga in canal, iese plin de rahat si zice lui Vasile: -Cheia de 16! Ia aer in piept, se baga din nou.
Iese iara plin de rahat, abia rasufland: - Nu e buna, da-mi-o pe aia de 18! Iara ia aer in piept, iar intra in canal.
Iese iar! - Nu e buna! Cheia de 20! Iese iar, abia mai rasuflind, cu rahatii curgand de pe el si ii zice ajutorului:
-Vezi ba, Vasile, daca n-o sa inveti meserie, toata viata ai sa cari lada aia cu scule!!!

Bun banc... si mi-a adus aminte ca ne trebuie si un VIDANJOR :D la bunker-2012 !!!
Pe cine propunetzi???

Eu l-as angaja pe prahoveanul TIGRU :D ("SUPERBA, FINUTA, SUPER SEXY" :x)... ori pe ilie20007 ?! :rolleyes:
Primu' sigur face fatza, ca-i pupincurist expert, nu-l deranjeaza "aromele" !!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 23:00:12)


26-06-2008 22:54:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:


Xtremul a scris:


onoyoko a scris:

Va arde de joaca,in loc sa imi explicati ce inseamna doomsday! Chiar nu stiu. Am trait intotdeauna in prezent,daca ma gandesc la viitor uit sa traiesc clipa. Aveti grija sa nu cadeti in capcana asta. Viata merita traita,cu atat mai mult cu cat viitorul e incert,nu stim daca ne vom mai trezi a doua zi,raul in lume e facut de om. Omul,cea mai distructiva fiinta de pe Terra!

DOOMSDAY se poate traduce in vreo 1001 de feluri, draga Ono: Ziua Judecatii de Apoi ar fi una din variante... ;)
Judecata cui? Ca eu nu cred ca cel care ne-a creat ne va da apocalipsa, Este o inteligenta mult prea mare pentru a ne face rau. Raul ni-l facem noi. Cand eram copila,am avut un cosmar intr-o noapte,pe care i l-am povestit unei batrane care statea cu noi in curte. I-am spus ca mi-e frica de "ala cu coarne" . Ea mi-a spus din marea ei intelepciune ca daca vreodata ma voi teme de ceva ,sa ma tem de omul rau,el este sursa tuturor relelor pe pamant ! Si mare dreptate avea!!!

Pai OMU ALA RAU il are doar pe Satana in el, draga Ono !!! ;)
Uite, ingerashul de mine :D n-are decit ginduri bune cu populatiunea feminina a Bunkeristaniei !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 22:58:56)


26-06-2008 22:57:17
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Citeste ce am scris desre prima femeie.

26-06-2008 23:00:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:

Citeste ce am scris desre prima femeie.

Stai linistita, citit... (inclusiv Biblia, plus toate variantele de INTERPRETARE paleoastronautica ori genetica ale Bibliei ;) - vezi "Programul Terra" - e si asta p-acilea, pe la pagina 70)...

Treaba e cu mult mai complexa decit birfa asta ieftina cu sexu-n grup, draga Ono... uite aici una dintre explicatiile "nasterii exclusive de baieti" la vremea aia (urmeaza, o caut si-o postez) :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-06-2008 01:00:40)


26-06-2008 23:05:31
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Istoria mai amanuntit descrisa de Biblie începe acum circa 10.000 de ani. Ciclul de dezvoltare umana de dinaintea potopului este relativ bine descris de Biblie. Dumnezeu îl proiecteaza pe Adam I "dupa chipul si asemanarea sa", apoi îl racordeaza la un corp spiritual compatibil genetic, luat din banca de corpuri spirituale, denumita "pomul vietii". Asfel, Adam devine viu. Proiectia Evei I este mult mai usoara. Din Adam I este prelevat A.D.N. - "coasta", iar acesta este prelucrat genetic. Biblia afirma ca Adam I si Eva I erau doar vii, nu aveau "duh dadator de viata vesnica". Erau proiectati diferit de genetica fiintelor extraterestre ale supercivilizatiei Dumnezeului biblic. Rolul lor a fost acela de a initia un preprogram de apropiere a caracterelor genetice ale pamântenilor ce proveneau din programul anterior cu marca genetica viitoare a îngerilor. Din Adam I si Eva I se vor naste Cain - agricultorul si Abel - pastorul. Cain îl ucide pe Abel si astfell se realizeaza revolutia agricola.

În aceasta perioada cei inclusi în program îsi schimba obiceiurile alimentare, fiintele extraterestre aducând o multitudine de plante agricole, inginerate genetic, menite sa asigure reusita programului de inginerie genetica. "Urmasii" lui Cain detin practic acelasi material genetic cu al lui Cain, deoarece sunt obtinuti prin fecundatie artificiala din factori ereditari ce provin din Adam I si Eva I. Sarcina lor este aceea de a spori numarul celor inclusi în program si de a ridica standardul genetic al generatiilor succesive prin însamântarea succesiva a mamei - fiicei - nepoatei - stranepoatei - etc. Acest fapt era posibil datorita proiiectiei genetice de laborator a cuplului Adam - Eva I, care permitea atingerea unei vârste de aproximativ 900 - 1000 de ani. Dupa aproximativ 1500 de ani, atunci când populatia nou creata ajunge la un anumit standard genetic, inginerul genetician sef - Domnul ia decizia proiectarii unui nou cuuplu, de data aceasta, "cu duh dadator de viata? - Adam II si Eva II. Ei au de aceasta data marca genetica deziderat a viitorilor îngeri ai Domnului. "Copilul" lor, Set, capul de serie al programului anterior detine caractere genetice tip Adam II - Eva II.

Biblia chiar subliniaza ca numai din acel moment începe neamul oamenilor. Interesant este faptul ca si "urmasii" lui Set reusesc sa traiasca în jur de 900 de ani pamântesti. Asta se datoreaza faptului ca toti acesti "urmasi" sunt obtinuti prin fecundatie artificiala din factori ereditari tip Adam II - Eva II, prin urmare, detin material genetic asemanator. Fiecare dintre ei realizeaza un areal în care, prin însamântarea succesiva a mamelor - fiicelor - nepoatelor - stranepoatelor- etc., reusesc cu fiecare generatie sa apropie caracterele genetice ale celor mai tineri descendenti de caracterele genetice ale marcii genetice standard a viitorilor îngeri. Este perioada în care Biblia subliniaza faptul ca fiicele oamenilor nasc numai fiice. În aceasta faza baietii nu au nici un rost. Atunci când caracterele genetice ale celor mai tinere descendente s-au apropiat suficient de caracterele genetice ale marcii genetice standard a supercivilizatiei, inginerii geneticieni au controlat nasterile în sens invers, nascându-se prioritar baieti.

A urmat perioada de recolta a acestor baietei, al caror corp spiritual, dupa o prelucrare genetica laborioasa a fost racordat la câte un corp fizic obtinut în laborator. "Productia" a continuat atât timp cât s-au putut pastra nealterate seriile pure din punct de vedere genetic, descendente din Set, Enos, Cainan, Maleleil, Iared, Enoh si Matusalem. Acesti capi de serii genetice, cu caractere genetice usor diferite, au fost "tatii" celor "sapte feluri de rod" ai programului anterior. Lameh era deja un hibrid, nereusind sa traiasca decât 753 de ani.

În momentul în care seriile genetice cu puritate crescuta s-au amestecat, "produsii" fiind hibrizi, recoltele au încetat si zeii au imaginat imediat urmatoarea marca genetica a supercivilizatiei, evident mai simpla, cu un numar mai mic de gene. Trebuie subliniat tot timpul faptul ca Terra este "proprietatea" unui complex de supercivilizatii care practica programe de inginerie genetica simultane în areale diferite. Toate programele au un debut si un final simultan; au probabil si cam aceeasi perioada de recolta. Zeii coopereaza în momentele "apocaliptice". Deseori apar însa si neîntelegeri între zei, concurenta în programele de inginerie genetica reflectându-se mai târziu în posibilitatea de a controla demografic si tehnic un anumit teritoriu din spatiul cosmic. Sa nu credeti ca programele zeilor sunt perfecte. Textele vechi mentioneaza dese erori de comanda, de îndepliniri de ordine, de programe abandonate ... si toate acestea , pentru ca între ei si noi exista o ...compatibilitate genetica.

Ne întoarcem în spatiul programului dumnezeului biblic, unde lumea "se stricase", seriile genetice se amestecasera. În aceste conditii, pe fondul deciziei zeilor de a pune capat programului anterior, se naste Noe, marca genetica a viitorului program de inginerie genetica. Cartea lui Enoh are meritul de a ne lamuri în privinta acestui aspect. Noe era ceva cu totul nou. Nu semana nici cu ?mama", nici cu "tatal", nici macar cu îngerii din ceruri. Venit pe calea proiectiei în laborator si a implantului uterin, Noe era programat sa supravietuiasca potopului si sa fie nascator de popoare. Potopul este descris de toate mitologiile vechi. Enuma Elis - epopeea sumeriana a creatiei, descrie potopul ca pe o actiune complexa a zeilor, în care s-a folosit toata gama armelor de nimicire în masa. Revarsarea apelor nu a fost decât ultimul act al actiunii de distrugere a vechii omeniri. Zeii si-au reluat apoi programele cu capetele de serie de tip Noe, salvate chiar de ei de la pieire.

Evident, alaturi de acesti indivizi protejati au supravietuit si destui hibrizi, care au trecut pragul între cele doua programe. Noe, veritabila marca genetica va reusi sa traiasca 950 de ani. Fiii sai, Sem, Ham si Iafet, proiectati genetic diferit, au servit unor scopuri diferite. Pe linia lui Sem avea sa se dezvolte arborele genealogic din care se va dezvolta mai târziu poporul evreu. Ham si Iafet au fost proiectati pentru crearea patului genetic al poporului evreu. Cu trecerea timpului, caracterele genetice mostenite de la Noe aveau sa se piarda în marea masa, astfel încât, descendentii au trait din ce în ce mai putin. În aceasta perioada de circa 1230 de ani, încadrata temporal între potop si nasterea lui Iacov (Israel), au loc doua actiuni majore: una de pregatire si prelucrare a patului genetic pe care urma sa se implanteze viitorul popor evreu si una de crestere continua a compatibilitatii caracterelor genetice ale arborelui precursor al poporului evreu.

Este usor demonstrabil a acest arbore este presarat la tot pasul cu "noduri genetice" importante, rezultate ale implanturilor uterine cu material genetic controlat. Avram, Isaac, Iacov sunt astfel de "noduri genetice". Ele au îndeplinit dubla functie; atât functie în arborele genealogic central, cât si functie de pat genetic, prin însamântarea unui mare numar de "tiitoare". Atunci când patul genetic a fost pregatit, inginerul genetician sef a demarat crearea celor douasprezece serii genetice cu puritate crescuta ale poporului evreu. Din "nodul genetic" Iacov se nasc aparent cei 12 copii - capi de serie. Este usor demonstrabil si la vedere pentru un ochi tehnic faptul ca toti cei 12 sunt rezultate ale implanturilor uterine cu material genetic controlat. Povestea acestor copii este interesanta. Iosif ajunge nu întâmplator în Egipt, unde se desfasura un program diferit, sub bagheta altor zei, usor diferiti genetic. Sub pretextul foametei din Canaan, cei 11 frati ajung dupa un timp la Iosif, în Egiptul îmbelsugat.

Biblia, construita magistral, ne lasa sa verificam cu usurinta faptul ca trâmbitata foamete din Canaan este o gogorita. Cei 11 frati ajung în Egipt nu dupa doi ani de foamete, ci dupa circa 80 de ani de la întoarcerea familiei lui Iacov în Canaan. Diferentele genetice evidente, rasiale dintre vechii egipteni si evrei faceau ca cele doua populatii sa nu se amestece. Acest fapt este bine subliniat de Biblie. Dezvoltarea numerica fara risc de hibridare (amestecare de populatii) este argumentul major, de ordin genetic, pentru care inginerul genetician sef îsi transfera produsul în Egipt.

Daca acest grup populational restrâns ar fi ramas în Canaan, ar fi avut un mare risc de hibridare cu patul A.D.N. ce avea caractere genetice mult asemanatoare. Concomitent cu dezvoltarea numerica a evreilor, continua în Canaan prelucrarea genetica a patului A.D.N. pe care avea sa fie instalat mai târziu poporul evreu. Dupa aproximativ 350 de ani, Domnul îsi scoate cu mare tam-tam poporul din Egipt, ocazie cu care îsi etaleaza forta tehnologica pe care numai astazi o putem întelege. Spre exemplu, ultimul argument al inginerului genetician sef în fata faraonului este atacul cu arma bacteriologica (inteligenta, selectiva) asupra egiptenilor, moment care nu este comemorat, ci sarbatorit de lumea crestina ca sarbatoare a Pastelui!

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-06-2008 01:00:05)


26-06-2008 23:08:42
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

PeterPan 63 a scris:


onoyoko a scris:

Daca toti barbatii ar fii asa de zgarciti,femeile ar da faliment,ar uita sa spuna "te iubesc" . C

Ca tot faceam vorbire pe un alt topic de Oscar Wilde, ui'  ce zice omuletzu'  asta despre iubire (si-s intru totu'  de acord cu el !!!) :
- A te iubi pe tine insuti, inseamna inceputul unei iubiri de-o viatza !
... asa ca, Blondino, "te iubesc"-ul asta , rostit cu intonatii diferite, functie de grosimea portofelului sau de suma inscrisa pe card, ma lasa mai rece si decat un madular de eschimosh, scos la priveala ...
Pai crezi ca mai exista oameni care sa spuna adevarul? Iubirea a devenit o marfa de schimb,ma prefac ca te iubesc,imi pierd timpul si energiile prefacandu-ma ,iar in schimb tu asigura-mi ceea ce am eu nevoie! De ce "la omul sarac nici boii nu trag" ? Ia nu-i mai duce salariul acasa celei cu care esti,spune-i ca ai fost dat afara din serviciu,ca esti sarac, si vezi daca nu cumva iubirea trece prin stomac. Chiar si la cel mai de jos nivel,cand fraierul aduce acasa un salariu de mizerie,tot e mai bun decat nimic,asa ca merita sa rostesti un "te iubesc". De ce barbatul trebuie sa dea salariul femeii? Oare ea e cea care s-a trudit la munca? Sau doar pt faptul ca iti creste progeniturile pe care oricum ti le-a bagat pe gat?

26-06-2008 23:14:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ia luatzi de la mine o bata-n balta ca prea suntetzi shtiintzificioshi !

-Unde-ai facut intaia oara sex?
Intreb o tipa, ca sa par profund,
Ea m-a lasat ambiguu si perplex
Cand a raspuns, instantaneu:"In fund"!

:D


26-06-2008 23:16:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cam complicat, deh, dar foarte credibil... normal, doar pentru cine are rabdarea nu doar sa citeasca, ci sa si INTZELEACA povestea asta... care-i de fapt o teorie extrem de plauzibila !!! ;)

26-06-2008 23:17:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:


PeterPan 63 a scris:


onoyoko a scris:

Daca toti barbatii ar fii asa de zgarciti,femeile ar da faliment,ar uita sa spuna "te iubesc" . C

Ca tot faceam vorbire pe un alt topic de Oscar Wilde, ui'  ce zice omuletzu'  asta despre iubire (si-s intru totu'  de acord cu el !!!) :
- A te iubi pe tine insuti, inseamna inceputul unei iubiri de-o viatza !
... asa ca, Blondino, "te iubesc"-ul asta , rostit cu intonatii diferite, functie de grosimea portofelului sau de suma inscrisa pe card, ma lasa mai rece si decat un madular de eschimosh, scos la priveala ...
Pai crezi ca mai exista oameni care sa spuna adevarul? Iubirea a devenit o marfa de schimb,ma prefac ca te iubesc,imi pierd timpul si energiile prefacandu-ma ,iar in schimb tu asigura-mi ceea ce am eu nevoie! De ce "la omul sarac nici boii nu trag" ? Ia nu-i mai duce salariul acasa celei cu care esti,spune-i ca ai fost dat afara din serviciu,ca esti sarac, si vezi daca nu cumva iubirea trece prin stomac. Chiar si la cel mai de jos nivel,cand fraierul aduce acasa un salariu de mizerie,tot e mai bun decat nimic,asa ca merita sa rostesti un "te iubesc". De ce barbatul trebuie sa dea salariul femeii? Oare ea e cea care s-a trudit la munca? Sau doar pt faptul ca iti creste progeniturile pe care oricum ti le-a bagat pe gat?

Alooo, atentie! Orice offtopic va fi penalizat cu conectarea la sirmele cu 380 V ale lui CiudySA, Ministrul Tehnologiei care te frige, taica... :D:D

Citez din nou asadar o postare anterioara, de care se vede ca nici in cur nu v-a durut !! :D

"Mai draga Ono, tu n-ai idei multe (si nici proaste), dar pacat ca-s FIXE !!! :D:D (mai clar: aici nu-i topicul cu iertarea, inshelarea, filosofia non-futerii abstracte :D, a motivelor diskineziei psihopato-schizofrenoide, nici topicul cu divorturile, impacarile, barbatii e porci :D ori femeile nefutute :D:D)...

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-06-2008 23:23:21)


26-06-2008 23:18:51
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

CIUDATUL SA a scris:

Ia luatzi de la mine o bata-n balta ca prea suntetzi shtiintzificioshi !

-Unde-ai facut intaia oara sex?
Intreb o tipa, ca sa par profund,
Ea m-a lasat ambiguu si perplex
Cand a raspuns, instantaneu:"In fund"!

:D
Asta e ca " eu imi apar saracia,si nevoile si neamul" . Intreba cineva la radio,ci-ca cum naiba sa imi apar nevoile,adica sa imi fac nevoile in mijlocul drumului si sa mi le apar?

26-06-2008 23:22:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi ia luatzi chitantza de la bordel :



26-06-2008 23:22:32
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:

Cam complicat, deh, dar foarte credibil... normal, doar pentru cine are rabdarea nu doar sa citeasca, ci sa si INTZELEACA povestea asta... care-i de fapt o teorie extrem de plauzibila !!! ;)
Am citit,intr-adevar foarte interesant.

26-06-2008 23:23:09
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Iata shi explozia finala :



26-06-2008 23:33:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Iata o infruntare cu versushii :



26-06-2008 23:45:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Rezultatul incrucisharii XENU-ONO :D :



26-06-2008 23:50:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Rezultatul incrucisharii XENU-ONO :D :

http://xs128.xs.to/xs128/08264/66728.jpg


Hai ca homozigotu'asta cropokiortziano-reptilian e mortal !!! :D:D
E rezultatul sexului ORAL, presupun... :rolleyes:

Capul lui, privit la Luna... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-06-2008 00:49:12)


27-06-2008 00:34:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Iata o infruntare cu versushii :

http://xs228.xs.to/xs228/08264/22843.jpg


Dar Photoshoppingul :D asta e cam gogogat ;) - elicea cariciopterului Apache i-ar fi taiat de mult minutza uni_VERSUSULUI !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-06-2008 00:39:18)


27-06-2008 00:36:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Iata shi explozia finala :

http://xs228.xs.to/xs228/08264/6853.jpg

Asta da detonatzie, cumetre!

Presupun ca-i nemiloasa vaporizare a navei-mama a reptilienilor ?! :rolleyes:
Fiindca observ la sol valurile de iahnie de fasole... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-06-2008 00:50:06)


27-06-2008 00:45:04
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131

PeterPan 63 a scris:


Dreptu-i ca sufar de malformatia asta, intrucat am sexul masculin, da-n cap tiu numa'  piiiizde... :( :( :(

 
  ... si pina acum te straduiai sa se creada ca ai creier !... urina astora o fi cauza aciditatii cu care critici postarile unora ?  :x


27-06-2008 10:49:41
   
Pagini: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 79    
Mergeti la