Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 79
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sincer cam da febletzeo .....io nu intzeleg de unde ai scos-o cu biata fata .... a sarit la gatul nostru ca o catzea turbata in plus n-ai vazut afirmatzia : CAT DE MULT SE BUCURA CA NE-A STRICAT SEARA ?....ai unikoo ia stai tu in fund un pic shi cantareshte-le toate cate au fost !...shi dupa aia mai vorbim !
PeterPan 63 a scris:


unikaa a scris:

Nu e nimeni in greva,mon cher..dar sincera sa fiu,nu stiu ce fel de argumente astepti tu...la ultimile voastre postari! Sa va felicit,si sa spun:bravos,ati facut-o varza pe biata fata..sau sa ma gandesc ca poate asa reactioanati voi cu oricare dintre noi daca v-am "calca pe bataturi"...asa ca prefer sa TAC molfuz..:(

Cherie, tot ce-a scris biata fata, e doar la un click distantza. Macar de curiozitate lectureaza-i postarile (nu pe toate, doar cele de azi) si de-o mai cainezi dup-aia, s-ar zice ca avem criterii de judecata total diferite.


27-06-2008 22:55:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi inca ceva ....mai oameni io sunt cam tipa versata in asta cu tastatul shi cu psihologia ....tastarea ei era brutala .....MASCULINA IN ANUMITE POSTARI .....SINCER EU CRED CA AU TASTAT DOI ...UNUL SHI UNA !

27-06-2008 22:57:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Deci iata postarea la care ma refeream !
Looolita a scris:

v-am tras-o, timpitilor!!! v-am stricat seara ! Hi.Hi.Hi.....hahahahahahahah!!!


27-06-2008 22:59:58
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

Shi inca ceva ....mai oameni io sunt cam tipa versata in asta cu tastatul shi cu psihologia ....tastarea ei era brutala .....MASCULINA IN ANUMITE POSTARI .....SINCER EU CRED CA AU TASTAT DOI ...UNUL SHI UNA !


posibil, marile dispute si balacareli pe forum au izbucnit de la conturi imprumutate, cedate, furate sau pierdute la carti...


27-06-2008 23:01:57
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Bleaaaaaaaaaah laba trista onanie virtuala !

27-06-2008 23:05:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
In consecintza: MA VAD NEVOIT PENTRU 5 MINUTE  S-O PUN DE-O LOVITURA DE STAT BORAND DIN ADANCUL NEURONILOR MEI :

ORDONANTZA DE URGENTZA

1. SE REINSTAUREAZA STAREA DE MISHTOCAREALA , INTZEPAREALA SHI BUNKAREALA TOTAL HAZOS-GAZOASA PE TERITORIUL BUNKERISTANIEI !
2. CUI CONVINE BINE CUI NU-I CONVINE URA SHI LA GARA CA ARE CFR-ul TRENURI !

Stampilat shi parafat cu limba ( din lipsa de sigiliu)
           LOVITOR DE STAT (pentru 5 minute )
      Ciudatul-SA zis shi DILIUL !


27-06-2008 23:18:16
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
- Pe 1 august 2005 ziarele din intreaga lume scriau ceva de genul: “Corpul ceresc a primit denumirea provizorie de 2003-UB-313. Savantii care au denumit astfel planeta Nibiru cunosteau foarte bine scrierile sumeriene, deoarece prin “UB” anticii se refereau la grupul de 7 planete (3+1+3) format din: Marte, Jupiter, Saturn, Uranus, Neptun, Pluto, Nibiru. Cealalta grupa era formata din restul de 5 planete (2+0+0+3): Soare, Mercur, Venus, Pamant, Luna. Nici totalul cifrelor din denumirea intermediara nu este intamplator. Este 12. Atatea corpuri ceresti cunosteau sumerienii.

27-06-2008 23:21:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ia d-a lu' Pribeagu poate mai zambitzi shi voi :

Chitanta


Tanta, domnisoara Tanta
E-o duduie foarte sic,
Zvelta, cu chi mari si negri
Cap superb, nasucul mic,
Picioruse dulci si durde
Si cand trece prin Tei
Toti birjarii o admira :
- Ma, halal de mama ei !

Ce profesie are Tanta ?
Uite, n-as putea sa spun ;
Nici nu ma intereseaza
Chiar daca o presupun.
Dar cum Tanta-i delicioasa
Si-are maniere fine,
Nici nu vreau sa stiu ce face
Nici cu ce si nici cu cine.

Ca vecini de bloc, se-ntampla
Ca sa-i cer un ac sau ata,
Sau imi cere ea o carte
Pana maine dimineata.

O vecinatate draga
Ne-a prins zilele-n catuse
Ca ades intru la Tanta
Fara sa mai bat la use.

Tot asa-ntr-o seara intru
Era iarna grea si ger,
Si-o gasesc in pielea goala
Stand langa calorifer.
Naucit de frumusetea-i
Dau sa ma retrag un pic
Insa Tanta-mi spune : - Intra,
Intra draga, nu-i nimic !

Am intrat si beat de farmec
O-ntreba-i plin de mister :
- Pentru ce stai goala, scumpo
Tot langa calorifer ?
- Fiinca-a fost proprietarul, -
Mi-a raspuns sagalnic Tanta -
Si-uite mi-am platit chiria,
Iar acum, usuc chitanta .




Cel cu doua . . . .

Se zvonise-n oraselul
De pe deal, Chilia noua,
Cum ca Huma Haskelovici
Zice-se ca are doua.
Nimeni nu stia ce-s alea
Daca-s albe sau galbui
Doar atat, ca el le are
Si-amandoua-s ale lui.

Poate are doua case ?
Doua vaci, doua mâte ?
Doua gainusi motate ?
Poate doua porumbite ?
Nu, niciuna dintr-acestea
Dar fiind sigur ca le stiti
Va comunic ca sunt alea
Chiar la care va ganditi.

Insa fetele-ntre ele
Rusinoase, sum sunt toate
Isi spuneu cu preciziune :
- Nu se poate ! Nu se poate !
Zau, santem niste vacute
Cum ne intra-n creier noua
Toata lumea s-aiba una
Numai Huma s-aibe doua ?

Numai Hana Iosub, prinsa
De-al amorului jaratec
Si la gandul c-are doua
Si e si baiat simpatic.
S-a indragostit de dansul
De la prima scaparare
Si mai mult, sa se convinga
Daca-ntr-adevar le are.

Il pandea la strand sa-l vada
Dezbracandu-se pe chei -
Ce nu face-o fata culta
Pentru viitorul ei ? -
Azi asa si maine iarasi
A jucat in asa fel
Pana cand, la urma urmei
Ea s-a maritat cu el.

Insa vai, in noaptea nuntii
Dupa ce-a trecut furtuna
Hana-a observat ca Huma
A lucrat numai cu una.
Foarte indignata fata
De metodele aceste
L-a-ntrebat : -Asculta Huma
Dar cealalta unde este ?
- Unde vrei sa fie scumpo ?
E la rabin, draga fata !
La noi nimeni nu lucreaza
Cu-amandoua deodata !
Doar cand una oboseste
Si tu esti inca in verva,
Este bine-ntodeauna
Sa ai piesa de rezerva.

- Poate asa e ritualul ?
S-a gandit Hana Iosub -
Si-n familia lui Huma
Cele sfinte-s cu surub ?
Si plangea sarmana Hana
Varsand lacrimi mari cat cana
Fiinca Huma niciodata
N-a intrebuintat pe-a doua.

A trecut o luna - doua
Si-ntr-o seara, fara luna
In alcovu-ndragostitei
Giugiulindu-se-npreuna
Ea i-a spus : Asculta Huma
Ce-i in mana, nu-i minciuna !
Aia de la rabin draga
E cu mult, cu mult mai buna !




Alternativa



In desertul din Sahara
De nisip si soare plin
Umbla-abia tarandu-si pasii
Ars de soare, un bedunin.

Umbla, umbla, fara preget
Cum Alah porunci-i date
Arsita-l dogoarea-l arde
Dar mai mult e ars de sete.

Cade in genunghi, se roaga :
- Doamne, setea sa mi-o sting,
Da-mi un bulgare de ghiata
Ca sa-l ling doamne, sa-l ling.

Sau de nu poti da un bulgar
Doamne, a toate-ndurator,
Un pistol sa-mi dai parinte,
Ca sa trag, sa ma omor !


Nici nu-si terminase ruga
Si-i apare din senin
O fecioara ca din basme
Alba, alba ca un crin.

Trup superb, contur de spuma
Blonda si cu pieptul gol
Cu un sloi de ghiata-n mana
Si-n cealalta c-un pistol.

Sta Iosuf si o contempla
Mistuit de dor nespus
Si-apoi in genunchi se roaga
Lui Alah din ceruri, sus :

- Ce sa fac ? Alah ajuta
Unui beduin pribeag
Si invata-ma prea sfinte
Sa ling doamna sau sa trag !

Amicul Ion


La vestitul doctor Costea
Vine Ion de la Copou
- Buna ziua, domn'le doctor
Mi-a intrat o tapa-n . . . . ou.
Pacientul se dezbraca
Doctorul il urca-n pat
Si cu mare atentiune
Cerceteaza-n lung si lat.

Ia luneta
O fixeaza
Ia penseta
O flambeaza
Scoate teapa
Pensuleaza
Pune vata
Bandajeaza
Pune fese
Si panseaza
Scoala omul
Si-l aseaza.

Pacientu-achita taxa
Si apoi satisfacut
Ii da doctorului mana
- Buna ziua ! - Va salut !





Peste-un timp, aproape-o luna
Vine amicul Ion din nou
- Uite, dom'le doctor, iarasi
Mi-a intrat o teapa-n ou. . . . . . . . . . . . . . . . . .
. .

Pacientul se imbraca
Si achita taxa-n graba
Cand deodata domnul doctor
Foarte curios intreaba :

- Ia sa-mi spui domnule draga -
Care vii de la Copou -
Cum se-ntampla ca intr-una
Iti tot intra teapa-n ou ?

- Ma iertati, domnule doctor, -
A raspuns omul "solemn" -
Dar nevasta-mea e schioapa
Si-are un picior de lemn !



Amintiri

Nu s-au mai vazut aproape
De vreo cincisprezece ani
De pe cand umblau la scoala
Ambele in Botosani.
Anii trec pe nesimtite
Si trec si visele si ele
Si s-au intalnit pe strada
Amandoua tinerele.

- Nici nu stii ce bine-mi pare
Scumpo, ca ne-am revazut
Sa ne povestim crampeie
S-amintiri despre trecut.

Au vorbit de film, de Beatles,
De artistii consacrati
Despre moda, despre blanuri
Si apoi despre barbati.

- I-a sa-mi spui iubita Cleo
Insa cu sinceritate,
Cum petreceti, tu cu sotul
Clipele de voluptate ?

- Spune-mi-o cu de-amanuntul
Pentru ca prin jocul firii
Stim deja ce inseamna aia
Care-i baza omenirii.

- Draga mea, Ionel m-adora
Ma dezmiarda ca pe-un miel
Si in ce priveste amorul
Nu pot sa ma plang de el !

Ma saruta cu pasiune
Si sa nu spun mai departe
Dar isi face datoria
Dupa cum scrie la carte !

Dar tu, scumpa mea Ortansa,
Ca te-ai maritat devreme,
Cum te-mpaci cu-al tau in visul
Indragirilor supreme ?

- Drept vorbind - a spus Ortansa
N-am ce spune despre mine
Nu o duc rau cu iubirea
Insa n-o duc nici prea bine.
Si Vasile-al meu e tandru
Insa are-o apatie
Parca e si parca nu e
Cum ar trebui sa fie.

Dar cum nu-s din mamaliga
Ca sa rabd si nopti si zile
Eu m-am dus la doctor Staicu
Si mi-a dat niste pastile.

Ii pun una in mancare
Fara nici o emotiune
Si de-atuncea merge treaba
Admirabil, o minune.

Da-ntr-o zi cand stam la masa
Nu stiu cum, dar lui Vasile
Ca sa-i stimulez dorinta
I-am pus doua-trei pastile.

A mancat si deodata
Fara urma de rusine
A sarit in sus, salbatec
Si s-a napustit la mine.

A smuls toata imbracamintea
Ce sa-ti spun, m-a facut praf
Nuda, ca pe Sofia Loren
De la cinematograf.

Ma strangea la piept cu sete
De credeam ca-mi sparge coasta
Si ma imbratisa naprasnic.
- Ei, si ce vezi rau in asta ?

- Nu e rau ! Din contra ! Imi place !
A raspuns Ortans senina
Insa noi, functionarii
Luam masa la cantina !



--------------------

Nu voi fi un om obisnuit,pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar.

FC Bachus

EU beuuu , putin cate putin


27-06-2008 23:23:53
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
In luna Iulie a anului 2008 va avea loc planeta nubiru si se va face filmul doomsday avandu-l in rolul principal pe cel mai infocat forumist de pe net,pe care il va premia inca de la lansarea planetei in cyber sexul facut pe webcam contra unei sume modice. Ca sa ia toata lumea,sa ajunga la toti. Papa de la Roma e acum la plaja,asa ca nu are timp de comentarii,admira frumusetile feselor bisericesti care zambesc cu buzele dintre picioarele fetelor. Adica rad ca floare la kkt.  Cand va veni planeta nubira ne va produce o erectie instantanee ,iar celor care nu au ce sa li se erecteze li se va face de a fii sodomizati de stapane dure care o fac pe bani.

27-06-2008 23:30:09
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Cele de mai sus sunt pentru ca sa mai si radeti,nu doar sa va ganditi la the end!

27-06-2008 23:30:50
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Romantic, instructiv, am ris... aceste poeme sint numa' bune de rezervor d-alea bune pentru audiohaznualul romanesc...

27-06-2008 23:34:18
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Soro mie nu-mi prea palce aia care se refera la cei ce nu li se erctelizeaza ! ....ia fa matale o mica schimbare de text ! :D:D:D
onoyoko a scris:

Cele de mai sus sunt pentru ca sa mai si radeti,nu doar sa va ganditi la the end!


27-06-2008 23:38:52
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Taci mah ca e "trandy" ....se poarta ! :D:D:D
SandieShaw a scris:

Romantic, instructiv, am ris... aceste poeme sint numa' bune de rezervor d-alea bune pentru audiohaznualul romanesc...


27-06-2008 23:40:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:

In luna Iulie a anului 2008 va avea loc planeta nubiru si se va face filmul doomsday avandu-l in rolul principal pe cel mai infocat forumist de pe net,pe care il va premia inca de la lansarea planetei in cyber sexul facut pe webcam contra unei sume modice. Ca sa ia toata lumea,sa ajunga la toti. Papa de la Roma e acum la plaja,asa ca nu are timp de comentarii,admira frumusetile feselor bisericesti care zambesc cu buzele dintre picioarele fetelor. Adica rad ca floare la kkt.  Cand va veni planeta nubira ne va produce o erectie instantanee ,iar celor care nu au ce sa li se erecteze li se va face de a fii sodomizati de stapane dure care o fac pe bani.


E traducere d-aia sleampata de pe Google (automatica :D) ori a tastat aici biznismanul ala al tau mereu in tren cu 2-3 tarii la bord ??? :D:D
Fiindca asta nu-i deloc risul tau, Harap Alb-Ono !!! hehehe hihihi ;)

P.S. Are cumva Daewoo Nubira ciumpalacul tau, mai Ono, de-i asa fixat pe denumirea asta ??? :D:D
(observi ca am si eu "detectorul" meu de postatori, cumetre CiudySA)... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-06-2008 00:14:25)


28-06-2008 00:00:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:

Romantic, instructiv, am ris... aceste poeme sint numa' bune de rezervor d-alea bune pentru audiohaznualul romanesc...

Saracu' taica-miu (84 si-nca sufla ... bine-merci :)) e o enciclopedie ambulanta de asemenea versuri, care au totusi farmecul lor vetust... ;)

Si citeodata un umor nu prea subtil, dar destul de sanatos cumva!! :D-care tre'sa recunosti totusi, chere SS, ca lipseste cu desavirsire audiohaznovizualului absurdistanez :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-06-2008 00:10:56)


28-06-2008 00:03:24
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

PeterPan63 a scris:

Cherie, tot ce-a scris biata fata, e doar la un click distantza. Macar de curiozitate lectureaza-i postarile (nu pe toate, doar cele de azi) si de-o mai cainezi dup-aia, s-ar zice ca avem criterii de judecata total diferite...


Am spus "biata fata" pentru ca toata "rabufneala" ei a fost cam puerila tinand cont ca aici totul e virtual si nu nu i-am vazut rostul la toata balacareala aia  si pentru ca eu am crezut de la inceput ca e un "el" dupa vulgaritatea din exprimare....dar,eu nu judec pe nimeni...doar iert si uit ;)


28-06-2008 00:30:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si io deja am uitat-o, Mare Preoteasa (ca de iertat am iertat-o de mult); cred totusi ca turcu'ala al ei a postat, chiar erau prea mitocanesti interventiile ei, zau asa !! :rolleyes:

Hai sa revin insa la bunkerele noastre :D, cu un ultim citat din cartea (repet, interesanta si plauzibila partial macar - eu am o teorie usor diferita pe ici-colea, in punctele esentiale ;)) a doctorului TONI VICTOR MOLDOVAN - "Programul Terra":

Studiile genetice pe material uman si animal supus radioactivitatii îndelungate, cunoscute opiniei publice sub denumirea de "mutilari de animale", studii practicate de "zei", în colaborare cu serviciile conjuratiei actuale conduse de Marea Finanta, servesc punerii la adapost a materialului genetic uman, necesar demararii viitorului program de inginerie genetica, la fel cum Noe si altii au fost salvati de furiile ultimului Potop indus de "zei". Totul este ciclic. De fapt, fenomenul O.Z.N., în vizibila expansiune astazi, este urmarea unei cercetari genetice în masa practicata de "îngerii cazuti" ai lumii intraterestre, fapt ce demonstreaza ca momentul apocaliptic este aproape.

Cei care conduc lumea, conform intereselor "lumii intraterestre", cei care ne ofera istoria "oficiala", se afla în contact permanent cu aceasta lume ascunsa. Sistemul financiar mondial, sistemul de datorii statale asigura finantarea programelor ce urmaresc limitarea efectelor viitorului atac nuclear din spatiul cosmic. Organizatiile secrete suprastatale, Marea Finanta (nu doar cea evreiasca), Biserica ne ascund constient adevarul despre noi si adevarata noastra evolutie istorica, în scopul functionarii pina in ultimele clipe a actualului sistem financiar.

Se pare ca toti zeii "beneficiari" din Galaxie sunt interesati în înlocuirea actualului ciclu de dezvoltare umana pe Terra cu un altul radical diferit, deoarece populatiile Terrei sunt acum în parte hibride si mult prea dezvoltate din punct de vedere tehnic. Dupa incheierea acestui program, marca A.D.N. a viitoarelor populatii va fi schimbata cu o alta mult mai simpla, pentru ca evolutia genetica a zeilor este spre simplitate genetica.

Aceasta carte, alaturi de altele care se scriu poate chiar în momentul de fata, va face posibila cunoasterea unei bune parti a adevarului despre noi. Segmentul de istorie pe care îl parcurgem face posibila decodarea scrierilor vechi aici - în România sau în alta parte. Din punctul LOR de vedere acest program este încheiat, deoarece sfârsitul sau a putut fi vizualizat. Ramâne doar sa parcurgem împreuna istoria viitorului.

Asteptam viitorul mai mult sau mai putin pregatiti. Avem dreptul sa cunoastem macar o parte din adevar? În mod sigur, parerile sunt împartite chiar si între dumneavoastra, cei ce cititi aceste rânduri. Daca rândurile de mai sus vi se par o nebunie, nu cititi aceasta carte! Luati-o ca pe o poveste fantastica, un cosmar rupt de "realitatea" în care traim. Oricum ar fi, trebuie sa stiti ca se va întâmpla ceea ce deja se stie ca s-a întâmplat!

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-06-2008 01:32:17)


28-06-2008 00:44:49
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !


Recunosc ca am invatat multe de la tine .
Stii care-i diferenta intre "a crede" si a"stii" ? Pai vezi...hai ca-ti spun eu...
Recunosc ca nu ma pot supara pe tine . Curios ca si Tasha spune la fel :"nu ma pot supara pe el"... este curios pentru ca eu si cu Tasha suntem doua femei total diferite .
Pun eu gheruta pe tine !
                  Cyudatule , uitate-n ochii meeeeiiii ......!!!!!!!


28-06-2008 01:41:29
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

PeterPan 63 a scris:


titmouse a scris:

Uite care-i treaba , Extremule.....

Scumpa Doamna, arata-mi o singura postare de-a mea, una macar, jignitoare la adresa Tashei !
Ca motive as avea destule, legate de unele aprecieri ale domniei sale facute la adresa mea in afara forumului, a saitului, asta-i deja alta caciula.
Sh-acum, cu referire la Loolita : de unde pana mai deunazi imi trimitea invitatii la prietenie, de unde era gata-gata sa-i stearga pe toti din lista  doar ca sa accept eu asta, iat-o cum dintre toate postarile, taman pe una dintr-ale mele-i cashuna...
Nenica, mai sunt si muieri d-astea, ce considera ca i se cuvin toate, ca nimeni si nimic nu-i mai presus de visele ei si atunci cand primeste un refuz..., vedeti in paginile din urma rezultatul.


Da. Din multele exemple , imi permit sa ma refer doar la unul care ma priveste si pe mine .
Am dedicat Tashei , pe un topic deschis de ea , o poezie de St.Aug.Doinas .
Comentariul tau batjocoritor la adresa ei nu-si avea rostul .
INTREBARE :

  1. Unde anume era ceva legat de persoana ta , care sa te determine sa comentezi la modul in care ai facut-o ?
  2. Care era problema TA ?
  3. Ne-am legat , eu sau Tasha , pe acel topic , cu ceva de TINE ?

   Nu cunosc viata personala a nimanuia de pe Forum , nu-i treaba mea , nici nu-mi permit...dar
   Te rog , cu tot respectul si admiratia mea , sa nu mai intervii cu comentarii in discutiile mele cu Tasha , devreme ce NU ESTI PROVOCAT CU NIMIC .
   Si sa stii ca eu te citesc in continuare , n-ai ce face , oltene , nu ma poti opri...

a , am uitat , a doua oara cand am ras zdravan vreo 15 minute incontinuu a fost tot intr-o dimineata , la cafea , cand am citit "programul pentru muieret"...da'...de data asta am avut grija sa nu mai tin ceasca de cafea in mana...

Ultima modificare facuta de titmouse (28-06-2008 21:01:33)


28-06-2008 01:58:14
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

PeterPan 63 a scris:

Parol ca nu mi-am inchipuit s-avem printre noi useri, carora autori de talia lui St. A. Doinas sa le fi dedicat poezii... :rolleyes:

Fiind asa o sambata si neavand io mare lucru de facut, zis-am sa caut prin memoria forumului, sa vaz ce-shi-cum.
Scumpa doamna, am citit (recitit) randurile mai sus si-n crucis, si-n curmezis, da'  tot n-am putut afla-n ele macar un singur termen jignitor. Cat despre "batjocura", s-avem pardon ! Termenu'  il gasesc fortat si , cel mult, ironic ar fi  oarecum apropiat...


28-06-2008 10:00:38
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu pot breh ca mi-au fost scoshi de amanta  cu furculitza ...cica sa nu mai vaz drumul la alte fomei ! ....hihihi

titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !


Recunosc ca am invatat multe de la tine .
Stii care-i diferenta intre "a crede" si a"stii" ? Pai vezi...hai ca-ti spun eu...
Recunosc ca nu ma pot supara pe tine . Curios ca si Tasha spune la fel :"nu ma pot supara pe el"... este curios pentru ca eu si cu Tasha suntem doua femei total diferite .
Pun eu gheruta pe tine !
                  Cyudatule , uitate-n ochii meeeeiiii ......!!!!!!!


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (28-06-2008 11:13:02)


28-06-2008 11:06:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Domnilor asta zi cand m-am trezit am avut cea mai teribila revelatzie :

SUNT CEL MAI FRUMOS, DESTEPT, MUSCULOS SHI BINE BARBAT CARE-L CUNOSC  ......SUNT UN BRILIANT UN DIAMANT UN NESTEMAT !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (28-06-2008 11:22:43)


28-06-2008 11:20:51
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Luatzi una matinala, enervanta rau :

Prost nu e cel ce nu Ă®nţelege unele lucruri, cât de multe, ci acela care le Ă®nţelege pe toate pe dos.

:D:D:D


28-06-2008 11:43:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Uite o stire de azi (am preferat s-o pun p-asta in romaneste, desi tradusa imperfect de asa-zisii nostri jurnalisti - observati tembelismul lor inca din titlu :D - fiindca gheatza oceanului arctic, NU PUNCTUL GEOGRAFIC SIMBOLIC NUMIT Polul Nord S-AR PUTEA TOPI, EVIDENT :D:D)); CAUZA nu-i discutata, dar alte numeroase surse sustin ca nu doar "efectul de sera" e vinovat, ci chiar apropierea Planetei Nibiru.:rolleyes:


Polul Nord s-ar putea topi

Ceea ce oamenii de stiinta prevedeau ca se va intampla pana in 2030 are sanse sa se adevereasca anul acestea: gheata de la Polul Nord este pe cale sa dispara in intregime anul acesta
Disparitia ghetii din Marea Arctica, facand posibila atingerea Polului Nord cu o nava, va fi unul dintre cele mai dramatice - si ingrijoratoare - exemple ale impactului incalzirii globale.

Cum incalzirea globala continua sa topeasca, nestingherita, gheata arctica, Polul Nord ar putea sa ramana complet descoperit, potrivit Centrului National de Date pentru Zapada si Gheata din SUA (NSIDC). Cercetatorii de aici spun ca exista 50% sanse ca asta sa se intample chiar in septembrie anul acesta, anunta CNN.

La Polul Nord se afla un ocean inghetat, numit Oceanul Arctic. Datorita incalzirii globale, an de an, suprafata de gheata scade, in detrimentul oceanului lichid. Iarna au loc depuneri noi de gheata, dar inca si mai multa gheata se topeste vara. Ciclul se repeta deja de trei decenii, an de an suprafata acoperita de gheata devenind tot si tot mai mica, informeaza Stiinta.info

In fiecare vara, marea de gheata se topeste, inainte de a reforma din nou in timpul lungii ierni arctice, insa pierderea ghetii de anul trecut a fost atat de extinsa, incat in mare parte din Oceanul Arctic a disparut. Frontiera dintre gheata si apa se afla la doar 1.126 de kilometri de Polul Nord, relateaza Romania libera.

Aceasta a insemnat ca circa 70% din gheata prezenta in aceasta primavara a fost formata intr-o singura iarna. Oamenii de stiinta apreciaza ca cel putin 70% din aceasta gheata - daca nu chiar toata - se va topi complet in aceasta vara, a indicat Serreze. "Vom vedea ce se intampla, foarte multe depind de vremea din iulie si august", a adaugat el.

Gheata s-a retras la un nivel-record in septembrie anul trecut, iar cea care acopera in acest moment Polul Nord este in mare parte subtire, veche de un an. In fiecare vara, gheata noua se topeste in intregime, si pe asta se bazeaza cercetatorii in previziunile lor.

Mai exista totusi factori salvatori. In vara lui 2007, vanturile calde au favorizat topirea. “Daca avem un tipar atmosferic precum cel de anul trecut, vom pierde o gramada de gheata vara aceasta, dar daca avem unul mai racoros, mai ciclonic, atunci ar putea fi pastrata o parte din gheata”, afirma Serreze
Daca estimarile oamenilor de stiinta se vor dovedi corecte, natiunile din zona arctica vor putea sa exploateze valoroasele depozite de petrol si minerale aflate sub gheata, un lucrul imposibil pana in prezent.

Gandul atrage atentia ca in ultimul secol, toate gheturile importante de pe glob au inceput sa se topeasca. Cea mai mare calota de gheata din Peru (Quelccaya) se topeste cu 200 de metri pe an. Calota alimenteaza mii de oameni cu apa potabila si electricitate. Zapezile de pe Kilimanjaro s-au topit mai mult de 80%, din 1912. In zece ani, acestea nu vor mai exista.

Alte exemple : pistele de schi din Austria, ghetarii din Garhwal Himalaya, care se retrag foarte repede (se estimeaza ca majoritatea ghetarilor din estul si centrul masivului Himalaya pot disparea pana in 2035), ghetarul Unteraar din Alpii Elvetieni s-a micsorat cu peste 2000 de metri, in ultimii 150 de ani.
Parcul National al Ghetarilor (Montana, SUA) avea 150 de ghetari, in 1910. Acum are sub 30, dar si acestia si-au micsorat suprafata cu doua treimi.

„Lucrurile care se petrec in mod normal la scara geologica se intampla acum intr-o viata de om”, explica Daniel Fagre, cercetator la Programul de studiu al schimbarilor globale, SUA.

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-06-2008 12:41:05)


28-06-2008 12:25:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Daca polul se topeshte,
Apa-n balta o sa creshte,
Daca p-afara o da ,
Proshtii se vor ineca,
Singurul ce va scapa,
EU VOI FI .......AM BARCA MEA !


28-06-2008 12:49:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si io am una PLEUMATICA :D, coane SA... :D:D
Problema-i ca Potopul o sa vina altfel... si nu anul viitor !!! ;)


28-06-2008 12:52:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Morala :

ORICE PROST ISHI CUMPARA IAHT CAND VEDE GHEATZA DIN FRAPIERA TOPINDU-SE  !


28-06-2008 12:53:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Io am o SULA............ascutzita !!! :D:D:D

28-06-2008 12:55:11
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Senatorul PRM Gheorghe Funar a fost lasat vineri in ofsaid de propriul sef de partid, Corneliu Vadim Tudor, dupa ce acesta i-a cerut public presedintelui Basescu sa nu promulge legea care obliga posturile de radio si televiziune sa difuzeze stiri pozitive si stiri negative in pondere egala. Vadim Tudor nu s-a limitat la aceasta cerere, ci pur si simplu i-a facut zob proiectul colegului sau de partid, asta desi gaseste initiativa “una bine intentionata”.

"E inutil sa mai precizez ca domnul Gheorghe Funar nu m-a informat cu privire la aceasta lege, pe care eu, unul, l-as fi sfatuit sa o formuleze altfel, sau, poate, sa n-o mai propuna deloc.

Dar, pentru a pune capat acestor discutii, care s-au inflamat si risca sa degenereze, mai ales ca tara are probleme mult mai importante, am decis sa-i cer eu, public, lui Traian Basescu sa nu promulge legea respectiva", a declarat liderul PRM, citat de MEDIAFAX.

Nemultumit ca trebuie sa dea atatea explicatii, Vadim Tudor a spus despre Funar ca are un stil sa vina cu "o mie de propuneri, sa potcoveasca purici morti" :D, dupa care a trecut la critica proiectului. “Cine stabileste unde trebuie pus semnul plus si unde trebuie pus semnul minus? Ce-i aia pozitiv si ce-i aia negativ? Ce facem cu celelalte genuri gazetaresti si programe, in afara stirilor, cum ar fi reportajele sau emisiunile ce contin scene de violenta extrema, ori filmele horror, care, toate, pot induce o psihoza in sufletul populatiei?", a mai spus Vadim Tudor.

Tare totusi citeodata nebunica asta de Tribun, nu ??? :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-06-2008 12:58:08)


28-06-2008 12:56:20
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
"Problema-i ca Potopul o sa vina altfel... si nu anul viitor !!! "
....ma doare-n zvon ca oricum mor ! ........:D:D:D


28-06-2008 12:56:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mishcarea-i alta ....de e de spus la o bere ! :D:D:D
Xtremul a scris:

Senatorul PRM Gheorghe Funar a fost lasat vineri in ofsaid de propriul sef de partid, Corneliu Vadim Tudor, dupa ce acesta i-a cerut public presedintelui Basescu sa nu promulge legea care obliga posturile de radio si televiziune sa difuzeze stiri pozitive si stiri negative in pondere egala. Vadim Tudor nu s-a limitat la aceasta cerere, ci pur si simplu i-a facut zob proiectul colegului sau de partid, asta desi gaseste initiativa “una bine intentionata”.

"E inutil sa mai precizez ca domnul Gheorghe Funar nu m-a informat cu privire la aceasta lege, pe care eu, unul, l-as fi sfatuit sa o formuleze altfel, sau, poate, sa n-o mai propuna deloc.

Dar, pentru a pune capat acestor discutii, care s-au inflamat si risca sa degenereze, mai ales ca tara are probleme mult mai importante, am decis sa-i cer eu, public, lui Traian Basescu sa nu promulge legea respectiva", a declarat liderul PRM, citat de MEDIAFAX.

Nemultumit ca trebuie sa dea atatea explicatii, Vadim Tudor a spus despre Funar ca are un stil sa vina cu "o mie de propuneri, sa potcoveasca purici morti" :D, dupa care a trecut la critica proiectului. “Cine stabileste unde trebuie pus semnul plus si unde trebuie pus semnul minus? Ce-i aia pozitiv si ce-i aia negativ? Ce facem cu celelalte genuri gazetaresti si programe, in afara stirilor, cum ar fi reportajele sau emisiunile ce contin scene de violenta extrema, ori filmele horror, care, toate, pot induce o psihoza in sufletul populatiei?", a mai spus Vadim Tudor.


28-06-2008 12:57:58
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Io am o SULA............ascutzita !!! :D:D:D


Poate ai o SULA-N COASTE :D:D, ca Ilici Iliescu... ;)


28-06-2008 12:58:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Nemultumit ca trebuie sa dea atatea explicatii, Vadim Tudor a spus despre Funar ca are un stil sa vina cu "o mie de propuneri, sa potcoveasca purici morti" :D, dupa care a trecut la critica proiectului. “Cine stabileste unde trebuie pus semnul plus si unde trebuie pus semnul minus? Ce-i aia pozitiv si ce-i aia negativ? Ce facem cu celelalte genuri gazetaresti si programe, in afara stirilor, cum ar fi reportajele sau emisiunile ce contin scene de violenta extrema, ori filmele horror, care, toate, pot induce o psihoza in sufletul populatiei?", a mai spus Vadim Tudor.

Tare totusi citeodata nebunica asta de Tribun, nu ??? :D

Mie-mi place ca nu-si menajeaza dobitocii din propriul partid :D


28-06-2008 12:59:47
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
"Un dascal de la o biserica din comuna dambovitena Dealu Mare i-a furat preotesei din geanta cardul si o hartie pe care avea notat codul PIN si si-a cumparat cateva haine cu banii scosi din contul femeii, transmite corespondentul NewsIn."

Hihihi... clar, a inebunit lumea, vine Comeata !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-06-2008 13:08:45)


28-06-2008 13:07:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hmmmmm nu-i tare de loc .....CA VREA UN LOC !

:D:D:D


28-06-2008 13:07:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Hmmmmm nu-i tare de loc .....CA VREA UN LOC !
:D:D:D


...In BUNKER ??? :rolleyes: :D:D


28-06-2008 13:10:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nunu ....ca asta nu-i doar nebun ....E SHI PERICULOS !

28-06-2008 13:12:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Daca-i dadea la curve ....ERA INTR-ADEVAR O SHTIRE !:D:D:D
Xtremul a scris:

"Un dascal de la o biserica din comuna dambovitena Dealu Mare i-a furat preotesei din geanta cardul si o hartie pe care avea notat codul PIN si si-a cumparat cateva haine cu banii scosi din contul femeii, transmite corespondentul NewsIn."

Hihihi... clar, a inebunit lumea, vine Comeata !!! :D:D


28-06-2008 13:15:53
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

Xtremul a scris:

Oricum ar fi, trebuie sa stiti ca se va întâmpla ceea ce deja se stie ca s-a întâmplat!
Daca totul e ciclic (teoria asta a cercului impartit in coarde care nu are nici inceput nici sfarsit, doar centru) se cheama ca ceea ce a fost, este si va fi ... a mai fost de cateva mii de ori (geneza - daca o exista - fiind acum cateva sute de mil de ani , impartit la 3600... stati ca nu mai stiu impartirea ... cu rest ). Astea fiind spuse ... si analizand :rolleyes: temeinic problema e (absolut) clar ca am mai fost, am mai trait intr-o lume (asta, cealalta... oricum ... o lume) de cateva ori (tot nu am aflat rezultatul la impartirea aia...).
Chestia e ... ca nu-mi amintesc nimic ...! Cand cineva imi spune ce va fi (pt ca stie sigur) io'  il intreb numerele la loto de saptamana viitoare ! Nu mi le-a spus nimeni ... pana acum ! Prezicerea viitorului e una din cele mai mari shmecherii din lumea asta ... ca alta nu stiu... sincer !
P.S. Asta nu inseamna ca demisionez :D :D :D din foonctzia de meletzean talamb bunkeristanez !

Ultima modificare facuta de niladam (28-06-2008 17:13:33)


28-06-2008 17:01:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Bre hipercoape :D:D Niladam, nu io am zis/gindit ce-am citat - copy/pastuit mai sus, ci autorul cartii respective ("Programul Terra" - cu care, repet, nu-s chiar 100% de acord, dar are si parti plauzibile). D-aia nici nu stiu ce sa-ti raspund, intreaba-l pe autor despre afirmatiile lui ! :)

Eu cred doar in puterea Dictaturii Luminate cu Felinarul ;) (de unde si necesitatea unui aparat opresiv in Buncareshti, cit de mic, acolo - TU  adica :D).... O sa fii deci, in premiera, unicul meletzean de pe planeta si cu procuror-sef, si cu Ministru de Interne DIRECT pe scafarlie... pardon, cascheta !!! ;)
Nu stiu deci pe unde-o sa mai scoti camasa (si epoletzii) ... :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-06-2008 18:08:13)


28-06-2008 17:53:15
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Nu pot breh ca mi-au fost scoshi de amanta  cu furculitza ...cica sa nu mai vaz drumul la alte fomei ! ....hihihi

titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !
Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos ! Pitzigoiul ofticos !




Care AMANTA  , Cyudatule ? Coorva si muistha aia ?? Parc-asa ziceai...coorva si mhuista...te-ai lasat la ea ?

Ultima modificare facuta de titmouse (28-06-2008 19:49:08)


28-06-2008 19:47:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
? nu intzeleg .......astazi a fost soare pe la voi shi ai umblat fara palarioara in cap ? :D:D:D:D

28-06-2008 20:23:32
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

? nu intzeleg .......astazi a fost soare pe la voi shi ai umblat fara palarioara in cap ? :D:D:D:D



DECI ,
SI BRE ,
Acum nu cu mult timp in urma ziceai ca o femeie care se culca cu un barbat insurat este o coorva si o mhuista . Iar eu te-am intrebat de ce te-ai lasat la amanta..ai lasat-o(coorva si mhuista) sa-ti scoata ochii cu furculita...exista metode mai putin dureroase.. A fost furtuna la noi , n-a fost soare...

Ultima modificare facuta de titmouse (28-06-2008 21:09:51)


28-06-2008 20:55:14
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

niladam a scris:


Xtremul a scris:

Oricum ar fi, trebuie sa stiti ca se va întâmpla ceea ce deja se stie ca s-a întâmplat!
Daca totul e ciclic (teoria asta a cercului impartit in coarde care nu are nici inceput nici sfarsit, doar centru) se cheama ca ceea ce a fost, este si va fi ... a mai fost de cateva mii de ori (geneza - daca o exista - fiind acum cateva sute de mil de ani , impartit la 3600... stati ca nu mai stiu impartirea ... cu rest ). Astea fiind spuse ... si analizand :rolleyes: temeinic problema e (absolut) clar ca am mai fost, am mai trait intr-o lume (asta, cealalta... oricum ... o lume) de cateva ori (tot nu am aflat rezultatul la impartirea aia...).
Chestia e ... ca nu-mi amintesc nimic ...! Cand cineva imi spune ce va fi (pt ca stie sigur) io'  il intreb numerele la loto de saptamana viitoare ! Nu mi le-a spus nimeni ... pana acum ! Prezicerea viitorului e una din cele mai mari shmecherii din lumea asta ... ca alta nu stiu... sincer !
P.S. Asta nu inseamna ca demisionez :D :D :D din foonctzia de meletzean talamb bunkeristanez !


Nenumitule , io am o banuiala , ca sa nu zic mai mult , ca galacticoserifu' asta nu-i chiar atata de prost pe cat vrea sa para .
Meletene , daca te prind ca ne duci de nas  numai in flotari o sa te tin !!!!!!!


28-06-2008 21:11:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sa ma foota calu' mare ,
Daca pricep ceva de la matale ...
1."Acum nu cu mult timp in urma ziceai ca o femeie care se culca cu un barbat insurat este o coorva si o mhuista".....este teoria mea
2."Iar eu te-am intrebat de ce te-ai lasat la amanta"......?????? nu intzeleg !!!!!!!!!!!!!!!


28-06-2008 21:16:39
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Sa ma foota calu' mare ,
Daca pricep ceva de la matale ...
1."Acum nu cu mult timp in urma ziceai ca o femeie care se culca cu un barbat insurat este o coorva si o mhuista".....este teoria mea
2."Iar eu te-am intrebat de ce te-ai lasat la amanta"......?????? nu intzeleg !!!!!!!!!!!!!!!

Da , asta am intrebat de ce-ai lasat-o pe coorva si mhuista ( amanta adicatelea) sa-ti scoata ochii cu furculita...
Auzi...nu cumva a fost soare pe la voi ?


28-06-2008 21:22:54
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Aaaaaaaaaaaa .....DE PROST !
Soare nu shtiu dac-a fost ca n-am vazut !
:D:D:D


28-06-2008 21:27:48
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

titmouse a scris:

asta nu-i chiar atata de prost

Ba chiar mai prost decat prevede legea ... bunkeristaneza, dar ... nu o sa-l arestati pt asta , nu ?!?!


numai in flotari o sa te tin !!!!

Nu-i rau, da' ... tre'sa aveti floootarile alea cam mari (nici el nu-i prea mititel) ... sa "il tineti" in ele !

Ultima modificare facuta de niladam (29-06-2008 00:51:56)


29-06-2008 00:43:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Baga-i si ceva genoflexiuni, mai TIT, sa se dezvolte armonios Hipercop Niladam !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-06-2008 01:34:42)


29-06-2008 01:34:23
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Io am o nelamurire ..........flooootari sau foootari ? :D

29-06-2008 01:51:49
   
Pagini: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 79    
Mergeti la