Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 79
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Poeteso sa te ling poetic ?.......
Looolita a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Boratura jegoasa ce eshti ! ...hihihi



          LINGEA-M-AI !!!!


03-07-2008 18:38:43
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu-i asha ca la fel patzitzi shi voi ?

O grasa: Vino in pat langa mine.
Io: Brrr... Stai sa termin berea.

Ea: Ma mai iubesti?
Io: (care ma uitam la meci) Da. Lasa-ma.
Ea: Nu-mi place fotbalu'. F.ute-ma!
Io: La pauza!
Ea: Porcule! Plec la mama.
Io: Sa-mi iei si mie niste seminte cand te-ntorci.

Ea: Ce faci?
Io: Ma joc.
Dupa 10 minute, iar vine: Ce faci?
Io: Ma joc.
Ea: Nu ma vazusi ma ca stateam in pi.zda goala langa tine?
Io: Nu.
Ea: Eh, o saptamana ai program de laba, ca la mine-n piz.da nu mai ai loc.
Io: Taci fa, nu vezi ca ma impusca astia?

Ea: Nu asta seara, sunt pe stop!
Io: Pai la dracu' mai venisi pe la mine?

Ea: Du-te si spal-o, ca are gust de branza stricata.
Io: Camembert.
Ea: Ce ma?
Io: Branza stricata se numeste Camembert. Unii dau o gramada de bani pe asa ceva. Tu de ce faci mofturi?

Ea: De ce nu ma scoti si pe mine la plimbare?
Io: Daca voiam plimbari, imi luam in pu.la mea caine.

Ea: Ai terminat? Deja!?
Io: Taci fa, da-mi o tigara.

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (03-07-2008 18:51:57)


03-07-2008 18:50:17
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131

CIUDATUL SA a scris:

Poeteso sa te ling poetic ?.......
Looolita a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Boratura jegoasa ce eshti ! ...hihihi



          LINGEA-M-AI !!!!

mah, bashinosule, nici sa lingi nu mai ai cu ce! pina si limba-ti atirna in coltul gurii si-tzi curg balele!!!
          `te-n gitzii ma-tii de jidan imputzit shi jegos!!!


03-07-2008 18:50:20
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D mumu !:D
Looolita a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Poeteso sa te ling poetic ?.......
Looolita a scris:




          LINGEA-M-AI !!!!

mah, bashinosule, nici sa lingi nu mai ai cu ce! pina si limba-ti atirna in coltul gurii si-tzi curg balele!!!
          `te-n gitzii ma-tii de jidan imputzit shi jegos!!!


03-07-2008 18:52:48
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Fa spume babornitza nefut.tuta ! .......tropaie vita grohaitoare ....pe mamica ta in gura se poate ?

03-07-2008 18:54:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sa i-o bag p-aia a lu' strul ca-i gata belita ! ....hai fa fii mai inventiva retardato ...injura in versuri !
CIUDATUL SA a scris:

Fa spume babornitza nefut.tuta ! .......tropaie vita grohaitoare ....pe mamica ta in gura se poate ?


03-07-2008 18:55:51
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
descreierato ......tropaie faaaaaaaaaa ca nu se aude ! :D

03-07-2008 18:57:19
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Oricum tacerea Xtremului este ciudat de ciudata ! ....:D:D:D


Extremului nu-i este bine....


03-07-2008 20:01:42
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102
Ciudatule faci tu ce faci si iti gasesti mereu "admiratori" ...:)

03-07-2008 20:17:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
tu nu shtii cum e henriksene ......mi se falfaie precum magarului coada ! hihi
henriksen a scris:

Ciudatule faci tu ce faci si iti gasesti mereu "admiratori" ...:)


03-07-2008 20:31:06
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Looolita a scris:


moebius a scris:



... Mda, sunt aproape sigur ca nu posteaza persoana din fotografii ... Si nici macar nu cred ca e vorba de o femeie ...
   E destul de clar ca nea' omu' are probleme mari la mansarda ...


   Ai dreptate, "Lolita" nu mai posteaza de mult pe aici, moebius ! i-am schimbat , oricum, parola , pentru ca suntem (suntem mai multi, o recunosc!) convinsi ca n-o sa mai intre niciodata pe forumul asta. poate ca o sa va dam parola sa intrati toti cei ce aveti o chestie care nu va convine impotriva unei replici, a unei postari deranjante.sa ramina nik-ul asta pentru refulari , atunci cind un forumist se simte  jignit de unul sau altul , sa poata riposta la "adapostul" lui , apoi sa scrie ca si cum "nici usturoi n-a mincat, nici gura nu-i miroase!"
   Pentru ultima fraza, ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" si e pacat de tine ! Reactia noastra fata de cei doi, are temei, nu e rautate gratuita!!!


Ce sa mai zic ... ?!? :(:(:(
Daca voi  ( cei care recunoasteti ca postati sub nick-ul LOOOLITA ) considerati ca e matur sa intrati pe forum doar ca sa "porcaiti" pe cineva, eu ce pot sa mai adaug inafara faptului ca nu sunt genul care sa incep sa postez imprecatii si obscenitati. Orice comentariu pe care l-am facut ( chiar daca a continut o ironie mai mult sau mai putin acida ) eu zic ca s-a mentinut in limitele unui limbaj decent si chiar nu am deloc intentia sa schimb chestia asta.
In ceea ce ii priveste pe Ciudatul si Xtremul, ii consider ca facand parte din acei foarte putini, care efectiv tin in viata forumul asta prin postari cu adevarat interesante, iar in cadrul acestor foarte putini, cei doi exceleaza prin consistentza si constantza. Asa ca, faptul ca ati lasat sa se inteleaga ca aveti cine stie ce motive mai mult sau mai putin justificate, care ( din cate am inteles din afirmatiile voastre ) depasesc ceea ce tine de forum, pe mine unul nu ma influenteaza absolut deloc … Poate ca motivele de care spuneti, exista cu adevarat si poate ca printre voi se numara oameni foarte OK, dar la cum se prezinta lucrurile acum, concluzia e foarte departe de a fi asta …
E adevarat ca nici Ciudatul "nu prea e dus la biserica" si ca atare nu ezita sa va dea replica in aceeasi maniera, dar marea diferenta este aceea ca, daca dam la o parte postarile "veninoase" , el ramane cu chiar mult, iar voi cu nimic ... ;  ... si am evidentiat "veninoase" pentru ca multe din postarile unde conu' S.A. este chiar foarte libertin in limbaj, ... nu se incadreaza in acea zona.
Oricum, ideea este aceea ca in conflictul aparut, sunt fara discutii de partea celor doi, iar postarile mele legate de subiect vor fi in continuare atacuri orientate impotriva voastra, cu atat mai mult cu cat mi se pare foarte aiurea faptul ca ( dupa cum sustineti ) un intreg grup se chinuie se dea replica, mai ales ca rezultatul este cel care se vede, adica un biet sir de "murdarii" :(:(:( ... Evident ca in ceea ce ma priveste, voi ramane in zona decentzei ( chiar daca voi fi cat mai acid ) , dar nu spun asta ca o invitatie la fair play. Daca pe voi va face sa va simtiti mai importanti aruncatul cu fecale verbale, asta e ... fiecare are propriul sistem de valori ...

Dar, … sa ne intoarcem la “impunsaturi” :rolleyes::D:D:D ...

… Apropo de chestia cu grupul, cum se intampla treaba  ?!? ... Aveti intalniri periodice unde faceti cate un brainstorming ( ... adica doar storming :rolleyes::rolleyes: ) privitor la injuraturi, sau sunteti de serviciu pe rand, iar la “sedinte” doar va felicitati si va incurajati pentru mai departe :D:D:D …
Iar in acest al doilea caz , nu sunt certuri la impartirea primelor … ?!? … Pentru ca la gramada, sub acelasi nick , nu se vede ”munca” :rolleyes: individuala :D:D:D …
Ia stati , … grupul n-are vreun nume menit sa va stimuleze eroismul si sa umple de spaima “dusmanul” ?!? :rolleyes: ... :D:D:D ;  … daca nu, promit ca incerc sa va gasesc un nume :rolleyes::rolleyes: … Nu de alta ,da’ grupul Looolita nu prea suna … subversiv :rolleyes::D …
Si ce teste trebuie sa treaca un candidat pentru a i se transmite ( evident, in cadrul unei ceremonii fastuoase :D:D ) parola de intrare pe contul de … guerrilla :D:D:D. Chiar nu stiam de ce postati sub un singur nick, dar acum am inteles ca sunt mici cotizatiile membrilor si nu ajung decat pentru un cont … ;):D:D … Dar, cine stie … mai incolo … cu sprijin din “afara” :rolleyes: … pai , nuuu ?!?  … :D:D:D … Parca va si vad intr-o campanie in toata regula : cu steaguri, insigne, pliante, pancarte, etc, , etc ...
:D:D:D …

Era sa uit o chestie :D:D:D  :
Citez : ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" ... Deci, in cadrul acestei fraze menita sa dea o imagine asupra celor doua grupuri care se "infrunta" :rolleyes:, ... noi suntem taratzele ... :D:D:D ... Nu zic nimic mai departe :D:D:D ...

Ultima modificare facuta de moebius (04-07-2008 03:49:41)


03-07-2008 21:37:57
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

moebius a scris:


Looolita a scris:


moebius a scris:



... Mda, sunt aproape sigur ca nu posteaza persoana din fotografii ... Si nici macar nu cred ca e vorba de o femeie ...
   E destul de clar ca nea' omu' are probleme mari la mansarda ...


   Ai dreptate, "Lolita" nu mai posteaza de mult pe aici, moebius ! i-am schimbat , oricum, parola , pentru ca suntem (suntem mai multi, o recunosc!) convinsi ca n-o sa mai intre niciodata pe forumul asta. poate ca o sa va dam parola sa intrati toti cei ce aveti o chestie care nu va convine impotriva unei replici, a unei postari deranjante.sa ramina nik-ul asta pentru refulari , atunci cind un forumist se simte  jignit de unul sau altul , sa poata riposta la "adapostul" lui , apoi sa scrie ca si cum "nici usturoi n-a mincat, nici gura nu-i miroase!"
   Pentru ultima fraza, ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" si e pacat de tine ! Reactia noastra fata de cei doi, are temei, nu e rautate gratuita!!!


Ce sa mai zic ... ?!? :(:(:(
Daca voi  ( cei care recunoasteti ca postati sub nick-ul LOOOLITA ) considerati ca e matur sa intrati pe forum doar ca sa "porcaiti" pe cineva, eu ce pot sa mai adaug decat ca nu sunt genul care sa incep sa postez imprecatii si obscenitati. Orice comentariu pe care l-am facut ( chiar daca a continut o ironie mai mult sau mai putin acida ) eu zic ca s-a mentinut in limitele unui limbaj decent si chiar nu am deloc intentia sa schimb chestia asta.
In ceea ce ii priveste pe Ciudatul si Xtremul ii consider ca facand parte din acei foarte putini, care efectiv tin in viata forumul asta prin postari cu adevarat interesante, iar in cadrul acestor foarte putini, cei doi exceleaza prin consistentza si constantza. Asa ca, faptul ca ati lasat sa se inteleaga ca aveti cine stie ce motive mai mult sau mai putin justificate, care ( din cate am inteles din afirmatiile voastre ) depasesc ceea ce tine de forum, pe mine unul nu ma influenteaza absolut deloc … Poate ca aveti  cu adevarat motive justificate si poate ca printre voi se numara oameni foarte OK, dar la cum se prezinta lucrurile acum, concluzia e foarte departe de a fi asta …
E adevarat ca nici Ciudatul "nu prea e dus la biserica" si ca atare nu ezita sa va dea replica in aceeasi maniera, dar marea diferenta este aceea ca, daca dam la o parte postarile "veninoase" , el ramane cu chiar mult, iar voi cu nimic ... ;  ... si am evidentiat "veninoase" pentru ca multe din postarile unde conu' S.A. este chiar foarte libertin in limbaj, ... nu se incadreaza in acea zona.
Oricum, ideea este aceea ca in conflictul aparut sunt fara discutii de partea celor doi, iar postarile mele legate de subiect vor fi in continuare atacuri orientate impotriva voastra, mai ales ca mi se pare foarte aiurea faptul ca ( dupa cum sustineti ) un intreg grup se chinuie se dea replica, mai ales ca rezultatul este cel care se vede, adica un biet sir de "murdarii" :(:(:( ... Evident ca in ceea ce ma priveste voi ramane in zona decentzei ( chiar daca voi fi cat mai acid ) , dar nu spun asta ca o invitatie la fair play. Daca pe voi va face sa va simtiti mai importanti aruncatul cu fecale verbale, asta e ... fiecare are propriul sistem de valori ...

Dar, … sa ne intoarcem la “impunsaturi” :rolleyes::D:D:D ...

… Apropo de chestia cu grupul, cum se intampla treaba  ?!? ... Aveti intalniri periodice unde faceti cate un brainstorming ( ... adica doar storming :rolleyes::rolleyes: ) privitor la injuraturi, sau sunteti de serviciu pe rand, iar la “sedinte” doar va felicitati si va incurajati pentru mai departe :D:D:D …
Iar in acest al doilea caz , nu sunt certuri la impartirea primelor … ?!? … Pentru ca la gramada, sub acelasi nick , nu se vede ”munca” :rolleyes: individuala :D:D:D …
Ia stati , … grupul n-are vreun nume menit sa va stimuleze eroismul si sa umple de spaima “dusmanul” ?!? :rolleyes: ... :D:D:D ;  … daca nu, promit ca incerc sa va gasesc un nume :rolleyes::rolleyes: … Nu de alta ,da’ grupul Looolita nu prea suna … subversiv :rolleyes::D …
Si ce teste trebuie sa treaca un candidat pentru a i se transmite ( evident, in cadrul unei ceremonii fastuoase :D:D ) parola de intrare pe contul de … guerrilla :D:D:D. Chiar nu intelegeam de ce postati sub un singur nick, dar acum am inteles ca sunt mici cotizatiile membrilor si nu ajung decat pentru un cont … ;):D:D … Dar, cine stie … mai incolo … cu sprijin din “afara” :rolleyes: … pai , nuuu ?!?  … :D:D:D … Parca va si vad intr-o campanie in toata regula : cu steaguri, insigne, pliante, pancarte, etc, , etc ...
:D:D:D …

Era sa uit o chestie :D:D:D  :
Citez : ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" ... Deci, in cadrul acestei fraze menita sa dea o imagine asupra celor doua grupuri care se "infrunta" :rolleyes:, ... noi suntem taratzele ... :D:D:D ... Nu zic nimic mai departe :D:D:D ...


Ai scris mult da si corect. Toate vorbele pe care nu le-am avut ,tu mi-le-ai (nu stiu daca e corect scris) luat din gura. Sustin 1000% ce-ai scris.


03-07-2008 22:01:55
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

NJD a scris:


moebius a scris:


Looolita a scris:



   Ai dreptate, "Lolita" nu mai posteaza de mult pe aici, moebius ! i-am schimbat , oricum, parola , pentru ca suntem (suntem mai multi, o recunosc!) convinsi ca n-o sa mai intre niciodata pe forumul asta. poate ca o sa va dam parola sa intrati toti cei ce aveti o chestie care nu va convine impotriva unei replici, a unei postari deranjante.sa ramina nik-ul asta pentru refulari , atunci cind un forumist se simte  jignit de unul sau altul , sa poata riposta la "adapostul" lui , apoi sa scrie ca si cum "nici usturoi n-a mincat, nici gura nu-i miroase!"
   Pentru ultima fraza, ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" si e pacat de tine ! Reactia noastra fata de cei doi, are temei, nu e rautate gratuita!!!


Ce sa mai zic ... ?!? :(:(:(
Daca voi  ( cei care recunoasteti ca postati sub nick-ul LOOOLITA ) considerati ca e matur sa intrati pe forum doar ca sa "porcaiti" pe cineva, eu ce pot sa mai adaug decat ca nu sunt genul care sa incep sa postez imprecatii si obscenitati. Orice comentariu pe care l-am facut ( chiar daca a continut o ironie mai mult sau mai putin acida ) eu zic ca s-a mentinut in limitele unui limbaj decent si chiar nu am deloc intentia sa schimb chestia asta.
In ceea ce ii priveste pe Ciudatul si Xtremul ii consider ca facand parte din acei foarte putini, care efectiv tin in viata forumul asta prin postari cu adevarat interesante, iar in cadrul acestor foarte putini, cei doi exceleaza prin consistentza si constantza. Asa ca, faptul ca ati lasat sa se inteleaga ca aveti cine stie ce motive mai mult sau mai putin justificate, care ( din cate am inteles din afirmatiile voastre ) depasesc ceea ce tine de forum, pe mine unul nu ma influenteaza absolut deloc … Poate ca aveti  cu adevarat motive justificate si poate ca printre voi se numara oameni foarte OK, dar la cum se prezinta lucrurile acum, concluzia e foarte departe de a fi asta …
E adevarat ca nici Ciudatul "nu prea e dus la biserica" si ca atare nu ezita sa va dea replica in aceeasi maniera, dar marea diferenta este aceea ca, daca dam la o parte postarile "veninoase" , el ramane cu chiar mult, iar voi cu nimic ... ;  ... si am evidentiat "veninoase" pentru ca multe din postarile unde conu' S.A. este chiar foarte libertin in limbaj, ... nu se incadreaza in acea zona.
Oricum, ideea este aceea ca in conflictul aparut sunt fara discutii de partea celor doi, iar postarile mele legate de subiect vor fi in continuare atacuri orientate impotriva voastra, mai ales ca mi se pare foarte aiurea faptul ca ( dupa cum sustineti ) un intreg grup se chinuie se dea replica, mai ales ca rezultatul este cel care se vede, adica un biet sir de "murdarii" :(:(:( ... Evident ca in ceea ce ma priveste voi ramane in zona decentzei ( chiar daca voi fi cat mai acid ) , dar nu spun asta ca o invitatie la fair play. Daca pe voi va face sa va simtiti mai importanti aruncatul cu fecale verbale, asta e ... fiecare are propriul sistem de valori ...

Dar, … sa ne intoarcem la “impunsaturi” :rolleyes::D:D:D ...

… Apropo de chestia cu grupul, cum se intampla treaba  ?!? ... Aveti intalniri periodice unde faceti cate un brainstorming ( ... adica doar storming :rolleyes::rolleyes: ) privitor la injuraturi, sau sunteti de serviciu pe rand, iar la “sedinte” doar va felicitati si va incurajati pentru mai departe :D:D:D …
Iar in acest al doilea caz , nu sunt certuri la impartirea primelor … ?!? … Pentru ca la gramada, sub acelasi nick , nu se vede ”munca” :rolleyes: individuala :D:D:D …
Ia stati , … grupul n-are vreun nume menit sa va stimuleze eroismul si sa umple de spaima “dusmanul” ?!? :rolleyes: ... :D:D:D ;  … daca nu, promit ca incerc sa va gasesc un nume :rolleyes::rolleyes: … Nu de alta ,da’ grupul Looolita nu prea suna … subversiv :rolleyes::D …
Si ce teste trebuie sa treaca un candidat pentru a i se transmite ( evident, in cadrul unei ceremonii fastuoase :D:D ) parola de intrare pe contul de … guerrilla :D:D:D. Chiar nu intelegeam de ce postati sub un singur nick, dar acum am inteles ca sunt mici cotizatiile membrilor si nu ajung decat pentru un cont … ;):D:D … Dar, cine stie … mai incolo … cu sprijin din “afara” :rolleyes: … pai , nuuu ?!?  … :D:D:D … Parca va si vad intr-o campanie in toata regula : cu steaguri, insigne, pliante, pancarte, etc, , etc ...
:D:D:D …

Era sa uit o chestie :D:D:D  :
Citez : ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" ... Deci, in cadrul acestei fraze menita sa dea o imagine asupra celor doua grupuri care se "infrunta" :rolleyes:, ... noi suntem taratzele ... :D:D:D ... Nu zic nimic mai departe :D:D:D ...


Ai scris mult da si corect. Toate vorbele pe care nu le-am avut ,tu mi-le-ai (nu stiu daca e corect scris) luat din gura. Sustin 1000% ce-ai scris.



SI EU . MULTUMESC MOEBIUS !
MOEBIUS...ESTI O COMOARA ! Na ! C-am zis-o....

Ultima modificare facuta de titmouse (03-07-2008 22:06:46)


03-07-2008 22:04:54
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
-Ca s-o terminam cu atata secretomanie iata nishte I"ELE" care posteaza in spatele ID-ului : martiele, doriane, exa, fun-funny shi etc
-Fun - funny io nu te uit ca mi-ai injurat copilul ! .....shi vezi ca eu nu am frecat-o ca altzi viteji nu shtiu catzi ani prin legiuni inchipuite  :D:D:D !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (03-07-2008 22:11:16)


03-07-2008 22:06:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Oricum mersi amice Moebius. Shi sa shtii chiar daca ai intuit .....din multele mele vorbe grobiene cine a vrut sa invetze ceva a putut sa invetze ....
Hai la ale noastre shi gata sa uitam de telenovele shi lipsa de instructzie !
PS ....fa proastelor io cand va injur shi va fac betzive va fac de sub nick-ul meu nu de sub alte nick-uri !


03-07-2008 22:10:28
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Extremule Declara "Nuclear Solution" la discutia asta si da drumu' la fluviul imaginatiei tale, sa spele pacatele pacatosilor.
Oopps  asta e pe teritoriul Preotesei sau zeitei Arthemis


03-07-2008 22:12:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Oricum fulgilii tatii : ATATA SHTITZI ATATA FACETZI ...VISATZI FETZI FRUMOSHI DE TELENOVEA SHI CAND DATZI DE UNUL CA MINE , CA PAN SHI CA XTREMUL  VA APUCA TURBAREA CAND SHTERGEM PE JOS CU VOI ! :D:D:D
Hai sa aud gagaituri !.......gagagagagaga


03-07-2008 22:19:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Gata am terminat shi io baga-mi-ashi zvonul in gura pe post de dop ! hihihi

03-07-2008 22:20:38
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ia de luatzi shi "Nuclear Solution" :



03-07-2008 22:25:55
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Titmouse,ghiceste-mi si mie de amor,ca am inteles ca te pricepi.

03-07-2008 22:49:34
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Oricum tacerea Xtremului este ciudat de ciudata ! ....:D:D:D


Extremului nu-i este bine....

Pushchea pe limba, fato !


03-07-2008 22:55:12
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

onoyoko a scris:

Titmouse,ghiceste-mi si mie de amor,ca am inteles ca te pricepi.

Blondino, asculta-ma pe mine, ca-s mai bazat si decat Mama Omida :
- tu au oareshce farmice facute, de nu te poti amoreza si-ti trebuie descantec cu apa de luna, cu roua da flori, cu lacrima de pustnic.  Sa vii la mine , sa-ti fac dezlegarea, da'  cand nu-i nevasta-mea acasa, ca nu se prinde descantecu', bashca tre'  sa-ti umblu la nascatoare, sa-ti umflu motzu-n obraji.


03-07-2008 23:00:48
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cica nu-i pushchea .....:(

03-07-2008 23:03:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Poci venii shi io cu filinarul ? :D
PeterPan 63 a scris:


onoyoko a scris:

Titmouse,ghiceste-mi si mie de amor,ca am inteles ca te pricepi.

Blondino, asculta-ma pe mine, ca-s mai bazat si decat Mama Omida :
- tu au oareshce farmice facute, de nu te poti amoreza si-ti trebuie descantec cu apa de luna, cu roua da flori, cu lacrima de pustnic.  Sa vii la mine , sa-ti fac dezlegarea, da'  cand nu-i nevasta-mea acasa, ca nu se prinde descantecu', bashca tre'  sa-ti umblu la nascatoare, sa-ti umflu motzu-n obraji.


03-07-2008 23:04:25
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

CIUDATUL SA a scris:

Cica nu-i pushchea .....:(

Ciudatule, nu-mi umbla cu d-astea si daca stii ceva concret, dac-ai vorbit cu el, lasa-mi un pm lamuritor.
Daca-s doar basme care umbla-n targ, nu te osteni.


03-07-2008 23:07:18
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Radem noi radem dar purceaua-i moarta cu curu-n usha bunkerului ......ia de cititzi ce zice nebunul asta de rus :


     Interviu

Alexander Medvedev, vicepresedinte Gazprom: Pretul gazului este facut in functie de client, dar Romania nu are cel mai mare pret din Europa
de Anne-Marie Blajan
Luni, 14 aprilie 2008, 1:37 Economie | Energie


Alexander Medvedev
Foto: Hotnews Cifrele arata contrariul, dar vicepresedintele Gazprom si director executiv al ramurii de exporturi a companiei ruse, Alexander Medvedev, sustine ca Romania nu are cel mai mare pret la gaze dintre tarile europene. Pretul este stabilit in functie de client, stabilit in contracte intre companii. Intr-un interviu acordat 127.0.0.1, Medvedev se arata in continuare interesat de depozitul de gaz de la Margineni, dar si de o cooperare la proiectul Nabucco, in viitor. In ceea ce priveste eliminarea intermediarilor in tranzactiile cu gaze naturale, acest lucru pare aproape imposibil pana in 2030.

Informatia pe scurt:
- Gazprom are o formula de stabilire a pretului customer-made, adica individual, in functie de client, aceasta fiind explicatia pentru pretul ridicat al gazului importat in Romania.
- Compania rusa este interesata in continuare intr-un depozit de gaz in Romania si discutiile continua.
- In viitor, Gazprom ar putea deveni parte a Nabucco, un proiect in calea caruia compania rusa "nu ridica bariere".
- Intermediarii dintre Romania si Gazprom la achizitionarea de gaze nu pot fi eliminati, intrucat exista un contract pana in 2030.

Reporter: Cum ati caracteriza relatiile energetice romano-ruse?
Alexander Medvedev: Aceste relatii sunt in beneficiul ambelor parti. Cooperarea ruso-romana in domeniul gazului serveste intereselor ambelor tari. Romania este un client traditional pentru gazul natural al Gazprom/Gazprom Export. In 2007, s-au livrat Romaniei 3,9 miliarde de metri cubi de gaz natural. In plus, datorita pozitiei sale geografice - Romania este un loc cheie in asigurarea tranzitului de gaz rusesc spre Bulgaria, Turcia, Grecia si Macedonia.

Reporter: Gazprom a anuntat o marire a pretului gazelor pentru Romania de la 1 aprilie, la 390 de dolari/1000 de metri cubi. Romania plateste deja 376 de dolari/1000 metri cubi, ceea ce inseamna cel mai mare pret platit pentru gazul rusesc dintre toate statele europene. Cum se explica acest pret ridicat pentru Romania? Cum a fost el stabilit? Exista posibilitatea de a fi redus si care sunt conditiile necesare pentru asta?

Alexander Medvedev este vicepresedinte al Gazprom si director general al OOO Gazprom Export, din 2005. Lucreaza in compania rusa din 2002, cand a ocupat postul de director general al Gazexport, fiind membru al echipei de management al Gazprom. Inainte, Medvedev alternat Austria si rusia ca louri in care a activat. Intre 1989-1991 a fost directorul Donau-Bank AG si directorul unei filiale a Inter Trade Consult, GmbH, din Austria, apoi a fost directorul unui grup de investitii si consultanta, IMAG Investment Management & Advisory Group GmbH, Austria (companie financiara austriaca specializata in achzitionarea de petrol si minerale din Rusia, care urmeaza sa fie apoi vandute in Europa). In 1997 s-a intors pentru un an la Moscova, unde a fost vicepresedintele Vostochnaya Neftyanaya Kompania (VNK). Din 1998-2002 a fost din dnou director al IMAG Investment Management & Advisory Group GmbH, din Austria.

Alexander Medvedev: Gazprom nu fixeaza preturile pentru anumite tari europene in sensul in care insinuati. Exista preturi speciale pentru tari ale fostei URSS care nu au incheiat inca trazitia spre o economie de piata si care sunt stabilite prin acorduri interguvernamentale. Nu este si cazul Romaniei.

In alte cazuri, preturile sunt stabilite automat pe baza unor termeni conveniti prin acorduri de import-export pe termen lung cu o companie sau companii care opereaza pe piata de gaz a tarilor respective. Pretul sau - ca sa fim mai exacti - formula folosita pentru calculul acestuia - este un secret comercial si nu poate fi dezvaluit.

Va pot insa asigura ca pretul actual pentru Romania nu este cel mai ridicat din Europa. El se inscrie in marja de preturi ale altor afaceri cu gaz dintre Europa si Gazprom.
Prin urmare, pretul gazului de export nu este fixat de Gazprom, ci calculat pe baza unei formule speciale care este prevazuta in acorduri de export de gaze naturale. Formula insasi este individualizata, in functie de client (customer-made), si consta intr-un pret de baza si indexari ulterioare.

De obicei, portofoliul de produse derivate din petrol si gaze este folosit pentru indexarea preturilor. Proportia de produse derivate din gaz si de produse derivate din petrol din portofoliu este determinata de particularitatile tarii care achizitioneaza. Dar, in orice caz, aceste proportii sunt convenite in cadrul contractelor. Pretul de baza poate astfel sa fie diferit de la tara la tara si depinde de momentul incheierii contractului.

Aceasta metoda de calculare a pretului nu este folosita doar de Gazprom, ci si de alti concurenti europeni. In contractele pe termen lung, formula de stabilire a pretului are in vedere nu doar posibila crestere a pretului gazulu, ci si o scadere a lui daca preturile produselor petroliere scad.

Reporter: Exista intermediari in comertul cu gaz dintre Gazprom si Romania. Ce poate face Romania sa achizitioneze gaz direct de la Gazprom?
Alexander Medvedev: Nimic. Actualmente, livrarea de gaz natural Romaniei este asigurata prin doua contracte pe termen lung, unul dintre ele incheiat intre OOO Gazprom Export si S.C. Conef Energy S.R.L. Conef Energy S.R.L.este o entitate romaneasca legala, inregistrata conform legilor din Romania. Am incheiat un contract de furnizare pe termen lung cu aceasta societate, pana in 2030.

Reporter: Unele publicatii sustineau ca Gazprom analizeaza posibilitatea de a bifurca conducta South Stream prin Romania. Este adevarat?
Alexander Medvedev: In acest moment, Gazprom analizeaza diferite trasee pentru partea terestra a conductei, care va traversa teritorii ale statelor UE. Nimic nu este exclus in acest moment. Alegerea unei anumite tari pentru rutele de tranzit va fi determinata de situarea geografica, dar si de interesul lor de a coopera cu Gazprom la proiectul South Stream. Avem in vedere si nevoile de pe piata interna privind consumul de gaz al tarilor care pot fi ajutate de noua conducta. Traseul va fi finalizat dupa terminarea studiului de fezabilitate, care este programata pentru sfarsitul anului 2008.

Reporter: Ucraina a invocat articolul 79 al Conventiei Marii Natiunilor Unite, potrivit caruia trebuie ca tarile riverane Marii Negre - Romania si Ucraina - sa accepte ca South Stream sa traverseze Marea Neagra. Veti cere aprobarea acestor doua tari?
Alexander Medvedev: Principiul de baza al constructiei conductei - stabilit de Articolul 79 al Conventiei Marii - este libertatea oricarui stat de a trage cabluri si conducte subacvatice, pe platforma continentala. In acelasi timp, Conventia prevede anumite restrictii privind constructia unei conducte subacvatice.

Aceste restrictii includ necesitatea de a specifica exact traseul acestor conducte tarilor riverane si luarea in considerare a cablurilor si conductelor existente atunci cand este construita conducta noua, prevcum si dreptul tarilor riverane de a-si explora si exploata platforma continentala si rezervele naturale de pe aceasta, de a lua masurile necesare pentru a preveni poluarea marii si de a respecta reglementarile nationale.

Gazprom a respectat intotdeauna dreptul international, asa ca South Stream va fi construit respectand Conventia Marii, dar si alte tratate internationale si legile nationale ale tarilor ale caror ape teritoriale sau zone economice libere le va traversa conducta.

Reporter: Este Gazprom interesat sa investeasca in Romania? Mai sunteti intresati in constuctia depozitului de gaz de la Margineni?
Alexander Medvedev: Constructia unui depozit subteran de gaz in Romania este un element important al cooperarii ruso-romane in domeniul energetic. El va asigura rezervele necesare pentru iarna pentru consumatori si va optimiza transportul de gaz al retelei existente.

In prezent, experti romani si rusi - in concordanta cu acordurile existente - analizeaza conditiile pentru construirea unui nou depozit de gaz subteran in Romania. Au existat o serie de discutii si consultari pentru a stabili principiile de cooperare pentru constructie. Prin urmare, discutiile unei posibile creari a unui depozit de gaz la Margineni, dar si in alte locatii nu sunt incheiate.

Reporter: Va intereseaza participarea la proiectul Nabucco? Considerati Nabucco un concurent pentru South Stream? Care credeti ca sunt punctele tari ale fiecaruia dintre ele?
Alexander Medvedev: Proiectul South Stream nu este o alternativa la nici o alta conducta existenta. Are o serie de avantaje evidente, intrucat are un furnizor, dar si o piata pentru gazul pe care il va transporta. Daca planurile merg asa cum au fost gandite de Gazprom, noi construim un sistem de conducte care include North Stream si Yamal-Europe, coridorul ucrainean si South Stream si Blue Stream, care ne va ajuta sa oferim servicii de export de incredere si neintrerupte clientilor nostri.

In ceea ce priveste conducta Nabucco, nu intentionam sa ridicam bariere in dezvoltarea lui. Mai mult, suntem in contact constant cu managerii proiectului si, in viitor, Gazprom ar putea deveni unul dintre participantii la proiect. Daca Nabucco va gasi finantarea adecvata si un volum de gaz suficient, va contribui la securitatea alimentarii cu gaz a consumatorilor europeni.

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (03-07-2008 23:11:59)


03-07-2008 23:11:06
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Aici tristetzea-i shi mai mare:

Alexei Miller, CEO Gazprom, a declarat miercuri ca pretul petrolului va depasi, "in curind", pragul de 250 de dolari/baril, anunta agentiile internationale de presa. Tot Miller a anuntat ca pretul gazelor naturale vindute de Gazprom in Europa Occidentala ar putea ajunge la finalul anului 2008 la 500 de dolari/mia de metri cubi, fata de aproximativ 370 de dolari in martie 2008.

Declaratia lui Miller survine la doar citeva zile dupa ce Robert Hirsch, unul dintre cei mai apreciati analisti ai pietei energetice, declarase pe postul CNBC ca este posibil ca petrolul sa ajunga la 500 dolari/baril in 3-5 ani.

"Traim o perioada caracterizata de transformari structurale in piata energetica, care se vor concretiza in preturi schimbate radical", a declarat recent Miller pentru Financial Times.

Declaratia-soc a sefului Gazprom, unul dintre cei mai influenti oameni din piata energetica globala, survine pe fondul temerilor tot mai accentuate fata de o recesiune economica in cele mai puternice economii occidentale. Miller a facut aceste declaratii in Azerbaidjan, la finalul intilnirii dintre presedintii rus si azer.

In ultimele saptamini s-au intensificat schimburile de replici intre OPEC (cartelul tarilor producatoare de petrol) si statele mari consumatoare, ultimii cerind insistent cresterea productiei.


03-07-2008 23:16:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
In concluzie o sa folosim inergiili neconventzionali :



shi mashinili la fel de neconventzionali :



hihihi atunci sa va vaz !


04-07-2008 00:01:05
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi tzinand cont ca Xtremul este dotat cu motor sunt sigur ca o sa-shi deschida o firma  de transport urban :



hihihi


04-07-2008 00:06:23
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cat despre marele sherif stelar , cel deschizator de bar nici-o grija o sa fie mereu la datorie :



hihihi


04-07-2008 00:11:29
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Bineintzeles ca nici procuroarea shefa nu o sa se lase mai prejos ( oricum trebuie observat ca ierarhia se pastreaza : sheriful jos langa masa procuroarea-shefa sus pe masa :D)



Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (04-07-2008 01:29:16)


04-07-2008 00:16:58
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Fortzele aeriene ale generalului moebius tot timpul o sa alerge dupa gauri negre :



04-07-2008 00:24:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Preoteasa shefa o sa ne ashtepte la spovedania subpatrafirica :



04-07-2008 00:33:07
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Io ca shef departament tehnic binentzeles ca am sa frec cactusul :



04-07-2008 00:35:38
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Iar prealuminatul nostru shef conducator Xtremul in timpul liber cat nu se ocupa de transportul urbano-bunkerist.......bineintzeles ca un adevarat conducator o sa impuna respect shi-o sa se traga-n figuri pe motorbucifalul sau impunator :



Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (04-07-2008 01:39:28)


04-07-2008 00:39:17
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Normal ca monseur Evil nu putea sa lipseasca din post precum martie :



Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (04-07-2008 00:54:58)


04-07-2008 00:40:54
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
LOOOOL ba ce tari sunt pozele
Si comentariile , se intelege :)


04-07-2008 01:07:37
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi intr-un final apoteotic P.Pan vanatorul shi ucigatorul de capre care oricat de raioase sunt, coada shi-o tzin tot in vant ....adica sus !(ca deh ...ele e obishnuite numai sus !) :



Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (04-07-2008 01:52:46)


04-07-2008 01:14:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mda gata : ESTE ORA 01.15/ 04 IULIE.....tocmai am facut 47 ani, sa traiesc cum am trait shi pana acum, sa-mi traiasca brilianta, sa ne creasca briliantul intelegent shi sanatos ...ca frumos este !.......seamana cu ta'su ! :D:D:D

CAT DESPRE STOARLELE CE SE ACUND IN SPATELE ID-ULUI LOOLITA ...FAAAAAAAAA PARASHUTELOR SHI EXPIRATELOR NICI BATUT LA CUR CU URZICI N-ASHI STRICA PU.LA PE NISHTE BOAITE CA VOI .......SA VA FIE RUSHINE DE DOAMNE CARE PUTETZI VORBI IN HALUL ASTA ! ....CICA MAI SUNTETZI SHI MAME ! HUOOOOO TELENOVELISTELOR VISATOARE DE SUPER-PU.LI MACHIOLESHTI ! SA VA FIE RUSHINE !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (04-07-2008 01:49:17)


04-07-2008 01:26:22
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

CIUDATUL SA a scris:

Mda gata : ESTE ORA 01.15/ 04 IULIE.....tocmai am facut 47 ani, sa traiesc cum am trait shi pana acum shi sa-mi creasca briliantul intelegent shi sanatos ...ca frumos este !.......seamana cu ta'su !


La multi ani, Sir Ciudy! Sa fii sanatos si fericit! :)

Ultima modificare facuta de spuneti-mi Aly (04-07-2008 01:29:10)


04-07-2008 01:28:26
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ihi ....mersic eshti dulcic
oricum sunt fericit
fiind cel mai iubit
dintre pamanteni tatic !
  Shi hai treaca de la mine,
ca sa nu-mi iau vaze-n cap
deoarece pe forum sunt intens controlat
la tot ce-am postat ,
SA-MI TRAIASCA SHI BRILIANTA !!!

hihihi

Moaaaaaaaaama ce chef trag maine !!!!!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (04-07-2008 01:45:24)


04-07-2008 01:37:57
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hai NB !

04-07-2008 01:46:26
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

CIUDATUL SA a scris:

-Ca s-o terminam cu atata secretomanie iata nishte I"ELE" care posteaza in spatele ID-ului : martiele, doriane, exa, fun-funny shi etc
-Fun - funny io nu te uit ca mi-ai injurat copilul ! .....shi vezi ca eu nu am frecat-o ca altzi viteji nu shtiu catzi ani prin legiuni inchipuite  :D:D:D !


Dom'le, in ceea ce priveste nick-urile Doriane, Exa si Fun-funny, eu unul nu am avut tangentze de nici un fel cu aceste persoane, asa ca nu pot sa ma pronunt in privintza apartenentzei lor ( sau nu ) la "grupul LOOOLITA", dar referitor  la Tasha (Martiela) , cu care am mai schimbat cateva replici aici, pe forum, sincer , as incerca o mare surpriza daca s-ar dovedi genul de persoana care sa foloseasca un asemenea limbaj ...

Si mai este un aspect ... ; din enumerarea ta lipseste macar un barbat, pentru ca, repet, parerea mea este aceea ca anumite postari nu se "imbumba" deloc cu modul de exprimare al unei femei si acum nu ma refer la gradul de vulgaritate, ci e o chestie care tine de ( sa-i zicem ) "constructia frazelor" si mai ales de termenii folositi ...
Uite, ca sa dau un exemplu  :  expresia   manca-mi-ai bashchetzii ... , eu unul o cam vad tipic masculina ...

Ultima modificare facuta de moebius (04-07-2008 04:41:59)


04-07-2008 04:15:47
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Cu siguranta Tasa nu face parte din asa grup. De cate ori a calcat-o cineva pe bataturi nu a reactionat mai prejos decat o doamna, Ea e exclusa. Exclusa e si Dorianne acum e Dora, care-si schimba nimele precum eu camasile(zilnic)e dusa Pe Aripile Vantului prin campii cu maci, printre copaci sau priponita-on top, E Esxclusa nu i-a zis nimeni nimik urat (avea pile Extreme) Ramane Fun-funny, ea nu e exclusa (si ar avea si un motiv bun)
Acum cativa ani poate prin 05 sau 06 a mai intrat pe aci tot asa cateva(doua) female/persoane pe un nick una ce folosise si nickul de Cezara a intrat sa o apere pe fun-funny care defapt cred ca o putea face si singura (de fapt avea un ajutor in Andreea74)


04-07-2008 06:44:12
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
LA MULTI ANI , CYUDISOR !
Sa nu vorbesti azi pacatosenii si mascari ca azi e ziua TA !
FACEM CHEF LA BUNCAR ! Sa dai de baut la toata lumea...eu nu beau alcool , mie Pepsi cu gheata . Ai amici buni pe-aici , la buncar...

Hai puturosule , scoala-te-odata...hai la cafea ...

Ultima modificare facuta de titmouse (04-07-2008 10:08:05)


04-07-2008 10:02:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

onoyoko a scris:

Titmouse,ghiceste-mi si mie de amor,ca am inteles ca te pricepi.


Nu ghicesc la oameni Onoyoko...imi pare rau...foarte rar...in cazuri exceptionale...
Ai grija de tine...nu-i usor fara perdeluta...


04-07-2008 10:06:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Mda gata : ESTE ORA 01.15/ 04 IULIE.....tocmai am facut 47 ani, sa traiesc cum am trait shi pana acum, sa-mi traiasca brilianta, sa ne creasca briliantul intelegent shi sanatos ...ca frumos este !.......seamana cu ta'su ! :D:D:D

CAT DESPRE STOARLELE CE SE ACUND IN SPATELE ID-ULUI LOOLITA ...FAAAAAAAAA PARASHUTELOR SHI EXPIRATELOR NICI BATUT LA CUR CU URZICI N-ASHI STRICA PU.LA PE NISHTE BOAITE CA VOI .......SA VA FIE RUSHINE DE DOAMNE CARE PUTETZI VORBI IN HALUL ASTA ! ....CICA MAI SUNTETZI SHI MAME ! HUOOOOO TELENOVELISTELOR VISATOARE DE SUPER-PU.LI MACHIOLESHTI ! SA VA FIE RUSHINE !


La multi ani, sa traiesti cum si... mai ales cu cine-ti place, cumetre SA !!! :D:D

Interesant e ca esti nascut chiar de Ziua Americii... ;) (sau America de ziua TA ??? :D:D)

Ultima modificare facuta de Xtremul (04-07-2008 11:54:57)


04-07-2008 11:36:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cit despre Loolite si presupusele grupuri de "VIGILANTES' internautice :D:D, cu greu imi imaginez gradul de prostie a cuiva care e nevoit sa se asocieze cu altzii ca sa poata da o replica (si aia jalnica :() pe un forum !!! :D:D

In orice caz, psihiatrul amator :D din mine imi spune ca "loolita" reprezinta  o asociere tip "cuplu-cupluri" (ca-i b/f sau b/b sau chiar... f/f :D, asta inca nu stiu, dar as putea aflu ;)) Cred insa ca nu merita efortul, duca-se pe pustii, in fine... macar de-ar fi avut simtzul umorului !!! :(
Pina si din replica penibila la postarea mai ampla (si foarte "la obiect") a cumatrului moebius, grupul "paraloliticilor" :D:D se descalifica total - fie si din motivul ca incearca sa-l "dadaceasca" si "previna" ca pe un copil mucos sa nu se "asocieze" cu tembelii de noi (aici as fi vrut argumente... :)) pe ditamai GENERALUL moebius !!! :D:D

Redevenind serios, vin si-ntreb acum: nu va oripileaza si pe voi PROSHTII care nu doar ca nu realizeaza cit de TOLOMACI sint, dar incearca sa mai dea si SFATURI alora evident cu citeva clase peste nivelul lor de kko ??? :rolleyes: - recte Moebius ?!

IO cel putin, ca sa nu ma "contaminez" cumva de PROSTIE :D:D, aleg de-acum varianta IGNORARII lor totale !!! :)

N-ati aflat ca oshtile luciferice ale lui nea Marduk/Azazel/Satan ala reptilianu' se "hranesc" din sentimentele noastra negative??? :rolleyes: ura, invidie, resentimente etc. Si mai ales INVIDIE - fiindca asta-i clar mecanismul de declansare al reactiilor tip "loolita".

Ultima modificare facuta de Xtremul (04-07-2008 14:41:09)


04-07-2008 11:41:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Shi tzinand cont ca Xtremul este dotat cu motor sunt sigur ca o sa-shi deschida o firma  de transport urban :

http://xs229.xs.to/xs229/08274/2222932.png

hihihi

:D:D Breeeeehehehe, io nici macar 1 (O) gagica nu pot duce cu monolocul meu, daramite PATRU ca-n poza aia...
Desi ar fi posibil, daca-s 4 ET d-alea microscopice !! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (04-07-2008 12:27:01)


04-07-2008 11:53:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
PREALUMIATULE , ma bucur sa te aud...adica sa te vad....cred ca am ramas eu cu spaime de data trecuta...acuma pot sa plec linistitta la seriviciu...

Ultima modificare facuta de titmouse (04-07-2008 12:08:27)


04-07-2008 12:05:46
   
Pagini: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 79    
Mergeti la