Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 79
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
hehehe... :D:D sa-ti zic un secret: si fara oo poate "fonctiona" jucaria ;), cu o injectie de testosteron pe luna !!

:rolleyes: Totu-i sa nu-si extinda raza de actiune a HARSHTi-ului si la "jucarie"... :D:D:D

P.S. Acu'stau si ma minunez cit de offtopic pot fi adus pina si io, Prealuminosu'... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 11:13:45)


14-07-2008 11:12:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
TREABA FOARTE SERIOASA..... datorita lipsei de alimente shi petrol ce se prevede este posibila reaparitzia de fapt reinstaurarea economiei planificate ......vestul cam are un mare morcov in cur pe aceasta tema ....chiar daca nu se recunoashte China shi Rusia fac pashi importantzi in redesenarea puterii lor ! hihihi ...imi bag POOOOLA iar ajungetzi la CAP !!!!! hihihi

14-07-2008 11:12:45
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pai tu i-ai controlat motanul ?....ca precis n-o mai are ! ...io ce ziceam ca-i parshiva precum Ciomu ! :D:D:D
Xtremul a scris:

hehehe... :D:D sa-ti zic un secret: si fara oo poate "fonctiona" jucaria ;), cu o injectie de testosteron pe luna !!

:rolleyes: Totu-i sa nu-si extinda raza de actiune a HARSHTi-ului si la "jucarie"... :D:D:D


14-07-2008 11:13:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

TREABA FOARTE SERIOASA..... datorita lipsei de alimente shi petrol ce se prevede este posibila reaparitzia de fapt reinstaurarea economiei planificate ......vestul cam are un mare morcov in cur pe aceasta tema ....chiar daca nu se recunoashte China shi Rusia fac pashi importantzi in redesenarea puterii lor ! hihihi ...imi bag POOOOLA iar ajungetzi la CAP !!!!! hihihi

..Zaaaauuu ??? :D:D
Aia carora le spuneam chestiile astea acu' 2-3 ani ma tratau de nebun... ;)

Serios acum, cica simpla lasare FARA CORENT (380-ul sa traiasca ... :D) ar injumatati populatia lumii doar in citiva ani !!! :(
Poate ca asta-i si scopul... FINAL, de ce nu ?! Doar mai vorbiram despre asta... :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 11:19:07)


14-07-2008 11:16:39
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Bineeeeeeee joaca-te tu cu focul shi cu pitzigoiul sa vezi cum HARSHTI shi PA OUA !....sa nu zici ca nu tzi-am spus ! :D:D:D
Xtremul a scris:

Ai lumii, corect. Nu degeaba a fost Leonardo si sefu' organizatiei aleia secrete descrise de Dan Brown... :rolleyes:

P.S. Io nu-s atent, Sir Ciudy, ca doar n-am 7 luni ca inocentul GULITZA !!! :D


he , he , he ...


14-07-2008 11:19:34
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Oricum o chestie tare : cine nu shtie , musai sa intrebe nu sa faca dupa capul sau! .....asta este unul din principiile mele : ATUNCI CAND NU SUNT SIGUR DE CEVA SPUN : BRE SUNT PROST INVATZA-MA !


"ai lumii" , da ....ca altfel , zgarie la urechi..da' , Cyudatule , era una la TV.acu vro' doi trei ani care se contrazicea cu altii 3-4 la o masa rotunda , ca cica , ambele variante ar trebuie acceptate . De accea am intrebat...nu-s chiar foarte la zi cu gramatica...m-am gandit ca poate cine stie ce modificari s-or mai fi facut...

Ultima modificare facuta de titmouse (14-07-2008 11:22:36)


14-07-2008 11:21:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Pai tu i-ai controlat motanul ?....ca precis n-o mai are ! ...io ce ziceam ca-i parshiva precum Ciomu ! :D:D:D
Xtremul a scris:

hehehe... :D:D sa-ti zic un secret: si fara oo poate "fonctiona" jucaria ;), cu o injectie de testosteron pe luna !!

:rolleyes: Totu-i sa nu-si extinda raza de actiune a HARSHTi-ului si la "jucarie"... :D:D:D

hihihi, m-ai pus pe ginduri cumetre... o sa ma gindesc de 10 ori inainte sa mai miaun :D:D.......

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 11:32:36)


14-07-2008 11:24:07
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Ai lumii, corect. Nu degeaba a fost Leonardo si sefu' organizatiei aleia secrete descrise de Dan Brown... :rolleyes:

P.S. Io nu-s atent, Sir Ciudy, ca doar n-am 7 luni ca inocentul GULITZA !!! :D
P.S. bis: Si io-s la fel, recunosc cit de multe nu stiu de fapt... si, in ciuda aparentzelor, sint dispus sa (mai) invatz diverse ;) si de la femei !!! :D:D



SA NU AI PIC DE INCREDERE IN CE ZICE DAN BROWN !


14-07-2008 11:24:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Ai lumii, corect. Nu degeaba a fost Leonardo si sefu' organizatiei aleia secrete descrise de Dan Brown... :rolleyes:

P.S. Io nu-s atent, Sir Ciudy, ca doar n-am 7 luni ca inocentul GULITZA !!! :D
P.S. bis: Si io-s la fel, recunosc cit de multe nu stiu de fapt... si, in ciuda aparentzelor, sint dispus sa (mai) invatz diverse ;) si de la femei !!! :D:D



SA NU AI PIC DE INCREDERE IN CE ZICE DAN BROWN !

Stiam, draga TIT, da'culmea-i ca lista aia celebra cu "capii"" org. secrete respective e poate SINGURA chestie adevarata din cartea lui !!! :D
(credeam oricum ca ma sfatuiesti sa n-am incredere in femei ... hihihi :D:D)

P.S. Vive la France !!! :D - azi e ziua nespalatilor aia ! :D:D
Si cred ca plec si io la munci, in fine... ;)
O zi minunata, dragi tovarasi bunkerinezi !

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 11:31:48)


14-07-2008 11:28:04
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Revenind la cei fara de religie .......se pare ca un studiu al bisericii 9care bineintzeles a ramas secret ...ca deh daca la popi nu le convine ceva pac la cutia cu secrete  !) s-a ajuns la concluzia ca marii pashi inainte ai omenirii au fist facutzi folosind "bocanci atei " :D:D:D !


  Uite Cyudy , ca sa intelegi si tu cat de aproape esti tu de crestinism si tu n-ai aflat inca .

   DIN MISTICA CRESTINA !

In mistica crestina , SFANTA TERESA DE JESUS povesteste cum un inger CU O LANCE LUNGA de aur , cu varful de foc , "O STRAPUNGE ( de mai multe ori !!!!!!!!!! ) PANA IN ADANCUL ADANCURILOR" .
" PE CAND O SCOTEA , IMI SPUNEAM CA AVEA SA-MI SMULGA MARUNTAIELE O DATA CU EA , SI DUPA CE M-A PARASIT ARDEAM IN FOCUL FIERBINTE AL DRAGOSTEI PENTRU DUMNEZEU . DUREREA ERA ATAT DE PUTERNICA , INCAT A TREBUIT SA GEM DE MAI MULTE ORI , SI ATAT DE NEMASURAT DE MARE ERA DULCEATA ACESTEI DURERI , INCAT NIMENI NU-SI POATE DORI SA O PIARDA VREODATA "

Hehei , ce contopirreeeeeeee misticaaaaaaa cu divinuuuuul......
Ce zici , Cyudi , renunti la ateism ?
Hai ma....

Ultima modificare facuta de titmouse (14-07-2008 11:33:58)


14-07-2008 11:33:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
...Lance ??? Henriksen cumva ??? :D:D

Cam rea de musca oricum maica (Maria :rolleyes:) Tereza asta, zau... ;) :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 11:36:41)


14-07-2008 11:35:48
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

...Lance ??? Henriksen cumva ??? :D:D

Cam rea de musca oricum maica (Maria :rolleyes:) Tereza asta, zau... ;) :D:D:D



Ia te rog , Prealumiate , vorbesti de SFANTA TEREZA DE JESUS !
Pariez ca-i acu' undeva pin' ceruri , in raiul fara de sfarsit , inconjurata de ingeri cu lancea lunga strapungatoare nu de mai multe ori , intr-una , intr-una , intr-una ....AH ! RAIUL !!!!

Ultima modificare facuta de titmouse (14-07-2008 11:45:53)


14-07-2008 11:44:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nunu
titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Revenind la cei fara de religie .......se pare ca un studiu al bisericii 9care bineintzeles a ramas secret ...ca deh daca la popi nu le convine ceva pac la cutia cu secrete  !) s-a ajuns la concluzia ca marii pashi inainte ai omenirii au fist facutzi folosind "bocanci atei " :D:D:D !


  Uite Cyudy , ca sa intelegi si tu cat de aproape esti tu de crestinism si tu n-ai aflat inca .

   DIN MISTICA CRESTINA !

In mistica crestina , SFANTA TERESA DE JESUS povesteste cum un inger CU O LANCE LUNGA de aur , cu varful de foc , "O STRAPUNGE ( de mai multe ori !!!!!!!!!! ) PANA IN ADANCUL ADANCURILOR" .
" PE CAND O SCOTEA , IMI SPUNEAM CA AVEA SA-MI SMULGA MARUNTAIELE O DATA CU EA , SI DUPA CE M-A PARASIT ARDEAM IN FOCUL FIERBINTE AL DRAGOSTEI PENTRU DUMNEZEU . DUREREA ERA ATAT DE PUTERNICA , INCAT A TREBUIT SA GEM DE MAI MULTE ORI , SI ATAT DE NEMASURAT DE MARE ERA DULCEATA ACESTEI DURERI , INCAT NIMENI NU-SI POATE DORI SA O PIARDA VREODATA "

Hehei , ce contopirreeeeeeee misticaaaaaaa cu divinuuuuul......
Ce zici , Cyudi , renunti la ateism ?
Hai ma....


14-07-2008 11:45:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Maaaaaaaaa o fi vorba de Maria Tereza aia care shi-a tras-o "cucalul cacalaretzului nu i se scula " ?

14-07-2008 11:50:03
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Maaaaaaaaa o fi vorba de Maria Tereza aia care shi-a tras-o "cucalul cacalaretzului nu i se scula " ?

 
TOTUNA .
Dar a fost un film despre Maica Tereza , cu Geraldine Chaplin in rolul principal , pe Hallmark , acum cativa ani .
  Cica un reporter englez se intoarce in India , intr-un moment in care maica Tereza era deja foarte cunoscuta in lume , si viziteaza un asezamant unde erau ingrijiti oameni murdari , batrani , bolnavi , cersetori , etc , etc . Acolo ii da sa manance  , cu lingura in gura  , unui cersetor jegos , imputit si absolut repingator . Dupa cateva linguri , cersetorul ii spune : " Ai binecuvantarea mea" . Englezul ii spune , uimit dar fara batjocura in glas : " EUU am binecuvantarea ta ??? Ha.. As putea sa te cumpar cu cativa dolari din buzunarul meu ! "
Cersetorul ii raspunde : " DA . DAR N-AI PUTEA CUMPARA NICIODATA BINECUVANTAREA MEA ! " .

Ultima modificare facuta de titmouse (14-07-2008 11:59:41)


14-07-2008 11:59:06
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Astazi m-am trezit cu anusul in sus .......chiar am chef de hartza ....
Raspunsul care i l-ashi fi dat cershetorului ar fi fost urmatorul : DE CE SA CUMPAR CEVA INUTIL ? :D:D:D


14-07-2008 12:27:14
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Astazi m-am trezit cu anusul in sus .......chiar am chef de hartza ....
Raspunsul care i l-ashi fi dat cershetorului ar fi fost urmatorul : DE CE SA CUMPAR CEVA INUTIL ? :D:D:D


N-are importanta ce vrei tu , daca ti-e util si vrei sau ti-e inutil si nu vrei ,
important este CA NU POTI !..
Ma duc la serviciu , simt ca ma cuprinde "masturbatia ideatica" , baga-m-as in frigider !!


14-07-2008 12:36:07
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
O freci gratzios ......ma doare fix in p.ula daca nu pot sa obtzin ceva ce nu-mi este util !

Nu cred ca m-ar oftica in mod deosebit ca nu pot obtzine un autograf de la nu shtiu care manelist ....spus mai pe romaneshte !


14-07-2008 12:48:14
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
"Nevazutele" ;) - inclusiv (sau mai ales ;)) BINECUVINTARILE - zic io (dar nu doar io) ca-s muuuult mai importante decit chestiile doar "utile" (care adicatelea, ca sa fiu mai clar, sint chiar... FUTILE :D:D:D)

Hai sa revenim insa la buncarele noastre, si cu citeva teorii ale unor clarvazatori, in legaturi de "channeling" (zic ei :rolleyes:) cu diverse entitatzi "responsabile" cica dintotdeauna de soarta si evolutia noastra...
Uite versiunea "EVACUARII" :rolleyes: noastre intr-o lume mai buna (dimensiune superioara etc - NU rezervata insa tuturor, evident)..., ci doar alora care-au fost cumintzi ;), chiar incepind cu 2012 - asta inseamna implicit si ca rolul bunkerului ar fi important doar PINA atunci, pe 21 decembrie 2012 !!! ;) (si dupa calculele predictziei Sfintului Daniel, de pilda, vremea "tribulatziilor cataclismice" ar incepe asadar din martie 2009 si-ar tine pina-n decembrie 2012. :rolleyes:
Interesanta oricum e ipoteza c-am putea avea dreptul de "optiune" - sa raminem p-acilea pe Terra, sau s-o luam la trap cu OZN-urile in alte lumi... ;) - mai bune, mai iubacioase :D:D etc s.am.d.



Un autre sujet brûlant concerne l’évacuation, et plus précisément la dernière vague d’Ascension en décembre 2012. C’est évidemment une étape décisive pour l’humanité. À ce sujet, nous avons une source annonçant que ceux qui ne sont pas préparés pour l’Ascension auront quelques minutes pour choisir d’évacuer sur des vaisseaux ou de rester sur terre. Ils se verraient donc confrontés à un choix terrible, car ceux qui ne partiraient pas auraient à subir de plein fouet les grandes vagues de transformation, c’est-à-dire les bouleversements et les cataclysmes…

Est-il possible qu’un certain nombre de personnes ne soient pas préparées au principe de l’Ascension ?

- Ashtar : Le monde sera bien préparé. Voyez-vous comme les pièces du puzzle se mettent en place maintenant ? Nous y veillons, c’est notre travail et nous sommes hautement qualifiés pour le faire. Vous avez parlé de la dernière vague d’Ascension. Mais avez-vous bien compris qu’il s’agira de la troisième ?

Il y a 3 vagues d’Ascension : la première, celle dans laquelle vous êtes, vous l’avez probablement compris, la suivante, qui débutera quelques mois après la fin de la première et idem pour la troisième. Tout ceci avant 2012, avant l’évacuation. Tout va se passer très vite maintenant. Ce qui signifie que beaucoup de gens seront préparés.

Vous serez nombreux à avoir ascensionné avant 2012, bien que cela ne représente pas un gros pourcentage de la population mondiale. Cependant, tout le monde, sans exception, aura pu se faire sa propre opinion, aura pu faire jouer son libre-arbitre, pour savoir dans quelle direction il veut aller. Tous, sans exception, d’ici à 2012, d’ici à l’évacuation !



Selon l’Ashtar Command, il y aurait 3 vagues d’Ascension avant décembre 2012, date de l’évacuation complète de la planète Terre.

L’évacuation est une chose assez complexe. Nous pourrions la décrire de différentes façons, mais vos esprits sont encore trop limités pour pouvoir en saisir exactement tout le processus. Nous vous avons donné les grandes lignes et nous restons sur nos positions. Il n’y a pas eu de contre-ordre ni de modification de dernière heure du Plan divin.

- Patrick : J’en reviens à ce canal, et pas des moindres (Note d’OdR : il s’agit de David Wilcock, dont certains pensent qu’il pourrait être la réincarnation d’Edgar Cayce), qui dit que l’humanité sera confrontée à un choix de dernière minute : rester ou partir. Or, vous nous avez dit, par le canal de Cathy, que TOUTE l’humanité serait évacuée, consciente ou inconsciente.

- Ashtar : Le Plan divin veut que tout le monde soit évacué, comme je vous l’ai confirmé lors de ma communication à laquelle tu fais allusion. Les humains ont malgré tout le choix. Personne ne peut aller contre la loi du libre-arbitre. Il est donc possible que quelques-uns d’entre vous refusent intrinsèquement, au niveau de leur âme, de nous suivre. Alors, il sera impossible de les évacuer de force. Cela ne nous est pas demandé.

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 06:40:13)


14-07-2008 14:36:12
   
dulcica4
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 17

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Ai lumii, corect. Nu degeaba a fost Leonardo si sefu' organizatiei aleia secrete descrise de Dan Brown... :rolleyes:

P.S. Io nu-s atent, Sir Ciudy, ca doar n-am 7 luni ca inocentul GULITZA !!! :D
P.S. bis: Si io-s la fel, recunosc cit de multe nu stiu de fapt... si, in ciuda aparentzelor, sint dispus sa (mai) invatz diverse ;) si de la femei !!! :D:D



SA NU AI PIC DE INCREDERE IN CE ZICE DAN BROWN !

Stiam, draga TIT, da'culmea-i ca lista aia celebra cu "capii"" org. secrete respective e poate SINGURA chestie adevarata din cartea lui !!! :D
(credeam oricum ca ma sfatuiesti sa n-am incredere in femei ... hihihi :D:D)

P.S. Vive la France !!! :D - azi e ziua nespalatilor aia ! :D:D
Si cred ca plec si io la munci, in fine... ;)
O zi minunata, dragi tovarasi bunkerinezi !

Da,vive la France!!!!!


14-07-2008 15:22:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ce sa spun ....vive la France !!!!! ....fugi bre cu calicii nespalatzii din bunker !

14-07-2008 20:40:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
INTREBARE TEMBELA :

SHI DACA TOTUSHI IN PRIVINTZA LUI MARTE S-A MINTZIT SHI ACOLO EXISTA VIATZA ? :D:D:D


14-07-2008 22:30:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
DELOC TEMBELA INTREBAREA!!!

Viatza-gheatza e clar ca iegzista :D pe Marte, cumetre !!!
Si nu de ieri-de azi... formele "inteligente" ;) traiesc insa mai prin subteran, prin BUNCARE :D:D - cam ca al nostru.

Sint deja dovezi indirecte in curs de metamorfozare in evidentze CA-S CITEVA SUTE DE MII DE E.T + OAMENI IN BAZELE "MIXTE" DE ACOLO !!!!

(670.000 e ultima cifra - cu argumente care nu-si au insa rostul aici - precizata de niste oameni f.f. informati, in mod SEPARAT, culmea... ;))

iAR TERRAFORMAREA LUI mARTE (CA-N FILMU'ALA sf IN CARE LUI Arnoldica II IES OKII DIN CAP CA LA MELC :D) e in curs... accelerat DE FINALIZARE. ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 23:56:53)


14-07-2008 22:40:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D....parca nu shtiu cand cu multzi ani pamantul era inghetzat tot ...sau greshesc io ?

14-07-2008 23:05:41
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pana mea noi oamenii mereu am fost imbarligatzi la minte ...in loc sa ne uitam langa noi ne uitam peste deal .....
Shi alta intrebare tampa :
DE CE A RECUNOSCUT PAPALITATEA EXISTENTZA UFO ? :D


14-07-2008 23:11:52
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi mai pun o intrebare tampa (in seara asta vreau sa fiu tampit ) :

DAR DACA CHIAR IO SUNT UN EXTRATERESTRU ?

:D:D:D


14-07-2008 23:26:31
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Shi mai pun o intrebare tampa (in seara asta vreau sa fiu tampit ) :

DAR DACA CHIAR IO SUNT UN EXTRATERESTRU ?
:D:D:D


Tot ce-i posibil, Sir Ciudy, toti avem oricum o parte din creierash "reptilian" ;), si se pare chiar ca aia mai dishteptzi sint chiar mai extraterestri decit ailaltii !!! :):D

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 23:55:44)


14-07-2008 23:55:30
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hmmmmm ....maine ma duc sa ma controlez la ADN ! :D.....cine shtie ce mama de solarian o zace-n mine ! :D

15-07-2008 00:09:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Hmmmmm ....maine ma duc sa ma controlez la ADN ! :D.....cine shtie ce mama de solarian o zace-n mine ! :D

Io m-am controlat deja, coane SA - le-am dereglat la aia aparatili :D:D cu ADN-ul meu !!!
Creca matalutza le produci IMPLOZIE !!! :D:D

P.S. Se pare ca topicul asta imi aduce si-o nedorita "celebritate" - au inceput sa ma caute pe privat si BULANGIII - d-aia mai 'telectuali, se-ntzelege !!! :D:D:D hihihi
Ma distreaza cumva situatzia, in orice caz ... :D:D
Pacat ca n-am dat copy la "discutzii", ca era garantat de risu' curcilor tavalite-n prafu' cosmic al galaxiei !!! :D
(fiindca SH-ul de mine nu-i pixduieste direct, nuuuu, mai intai ii descoase-n detaliu :D:D). hehehe ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 00:26:39)


15-07-2008 00:15:13
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mai shtii breh Xtreme cum schimbi preferansele ?    hihihi

15-07-2008 00:24:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Mai shtii breh Xtreme cum schimbi preferansele ?    hihihi

Shanse nule la anii mei, cumetre!! :D
In plus, mai am destule chestii Xtreme (cred :rolleyes:) de ieXperimentat cu femelele TERRIENE (poate si contabile francofonizde ;)) , dar si non-umanoide hihi :D
Si PINA, da' mai ales SI DUPA 2012... in vecii vecilor... nu mai AMIN nimic !!! ;) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 00:32:01)


15-07-2008 00:26:03
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D .....eshti bandit shi faci uz de lipsa diacriticelor !  AMIN ?   :D:D:D

15-07-2008 00:30:40
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

:D .....eshti bandit shi faci uz de lipsa diacriticelor !  AMIN ?   :D:D:D

Vezi mai bine c-am editat postarea de mai sus (vizavi de nuantza apropourilor feminino-contabilicesti ;))) :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 00:34:52)


15-07-2008 00:33:00
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Domnu'Mare Cap Al Trebii Cu Muschi , dai te rog IMNU" de culcare , ca mi-e somn...

15-07-2008 01:06:51
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Somnoroase pasarele
Pe la paturi  se adună,
Se ascund în paturele
Noapte bună

Zaaaaaaaaaat la somn ! :)


15-07-2008 01:13:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
NOAPTE BU-HUUU-NAAAAAAAAAAAAAAA
(tempo vivace, allegro ma non troppo con popo ;), PARTZ final sanatos :D:D)


(hai ca-s mai dement SHI decit tine, coane SA... :D)
Nu ma mai face bine nici mama contabibiliceselor matale!!!!!

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 20:47:26)


15-07-2008 01:45:33
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Imi cer scuze pentru incurcarea Titlurilor acordate dad-hoc, dar ce prenentie poti avea de la un Amarat Observator Dezinteresat ONU la Bunkeru Rosu? Dupa atatea Cine de Gale la care am participat (cu geanta Diplomata umpluta dar si legat la ochi sa poata Oligarhii fura'n liniste) Si sa spun drept nici macar nu am rasfoit Dosarele Procurorilor dar nici Dosarele primite de la Agentu' dublu Cunoscut sub numele de Moebius dar la bunkerul Albastru sub codul "Pacepa". Promit ca in viitor sa vizionez stereo tot ce e Inregistrat de camerele Video amplasate strategic in Bunkerul Rosu ca sa nu nai fie confuzie precum a fost cu Sadam care Toata Lumea si ONU spunea ca are Nucleare si dupa ce l-a spinzurat El a spus ca NU are:).

15-07-2008 09:15:05
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Intreba cineva de d-Evil, va tin la curent;
L-am vazut. Are codul Hellboy, si la misto sa prosteasca lumea a salvat-o temporar. Si-a taiat putin coarnele, fumeaza trabuc si va fi in curand Tatic, muma fiind tot o Femeie a Legii. Tovarasa cu d-Evil in area 51. L -am vazut si pe Reptilianul cel Temut tot pe acolo intragostit de o Printesa a Folclorului Irlandez deci gata si asta e luat, nu mai pregatiti momeala.


15-07-2008 09:15:41
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

NJD a scris:

Intreba cineva de d-Evil, va tin la curent;
L-am vazut. Are codul Hellboy, si la misto sa prosteasca lumea a salvat-o temporar. Si-a taiat putin coarnele, fumeaza trabuc si va fi in curand Tatic, muma fiind tot o Femeie a Legii. Tovarasa cu d-Evil in area 51. L -am vazut si pe Reptilianul cel Temut tot pe acolo intragostit de o Printesa a Folclorului Irlandez deci gata si asta e luat, nu mai pregatiti momeala.

Dar tu cum esti?;LUAT SAU NELUAT?


15-07-2008 10:51:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Te dai la prospaturi ?...vezi ca-s scumpe ! :D:D:D

15-07-2008 11:05:29
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

CIUDATUL SA a scris:

Te dai la prospaturi ?...vezi ca-s scumpe ! :D:D:D

Poate imi permit...;)


15-07-2008 12:51:22
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Da puteai citi pe profilul meu, a fost scris acolo inainte de a fi sters(prin expirare). Fac parte dintr-un singur grup din cele doua categorisite prin cuvintele unei colege de ale mele care spunea;
"Barbatii Buni, ori sunt Luati ori Gay".


15-07-2008 12:59:28
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

NJD a scris:

Da puteai citi pe profilul meu, a fost scris acolo inainte de a fi sters(prin expirare). Fac parte dintr-un singur grup din cele doua categorisite prin cuvintele unei colege de ale mele care spunea;
"Barbatii Buni, ori sunt Luati ori Gay".

Sa inteleg ca esti luat?;)
nicio problema!in virtual in afara de amicitie nu vad cum te-ai putea combina cu cineva...


15-07-2008 13:03:15
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
......Ori Gay :)

Virtuali luati reprezinta 35 % din cei inscrisi pe matrimoniale, unde usor pot fi "Single".

Si apropo de Doom 2012, a aparut un Asteroid nou descoperit, prin zona, dar nu din cauza ca am revizionat Duminica, Deep Impact (foarte bun pentru mine)


15-07-2008 13:12:43
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

CIUDATUL SA a scris:

Apropos de furculitzionul lu' Evil la mine in agenda in dreptul frantzujilor e trecute astea :
- scarbe de oameni la caracter
- calici shi zgarcitzi
- fanfaroni
- mancare proasta
- curve de rahat shi jegoase....nespalateeeeee ! puuuuuuut !

In toate fostele dominioane franceze, nu a ramas nici o Cultura cu exceptia celei culinare. Cred ca gatesc mai bine decat Multe alte natii, sunt sigur, am fost am vazu/mancat.
Despre curve nu stiu, n-am fost dar poate sunt din import precum toate tzarile vestice.
Restul sint de acord cu tine.


15-07-2008 15:25:35
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

sarabela a scris:


NJD a scris:

Da puteai citi pe profilul meu, a fost scris acolo inainte de a fi sters(prin expirare). Fac parte dintr-un singur grup din cele doua categorisite prin cuvintele unei colege de ale mele care spunea;
"Barbatii Buni, ori sunt Luati ori Gay".

Sa inteleg ca esti luat?;)
nicio problema!in virtual in afara de amicitie nu vad cum te-ai putea combina cu cineva...



Mda. Asta cam asa e . Aia buni n-ajung la toate , tre' sa-i mai i-a careva si pe ceilalti...


15-07-2008 19:50:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

NOAPTE BU-HUUU-NAAAAAAAAAAAAAAA
(tempo vivace, allegro ma non troppo con popo ;), PARTZ final sanatos :D:D)


(hai ca-s mai dement SHI decit tine, coane SA... :D)
Nu ma mai face bine nici mama contabibiliceselor matale!!!!!

Azi dau stingerea mai devreme ;), toata lumea-i offtopic si am oricum am treburi prea multe... nu doar bani prea putzini :D:D (pentru detalii, vezi topicul dedicat bogatziei, lipsei scru_pulelor etc :D).

Sa vina deci pompierii, stingerea s-o aprinda !!!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 21:14:04)


15-07-2008 20:48:39
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

NOAPTE BU-HUUU-NAAAAAAAAAAAAAAA
(tempo vivace, allegro ma non troppo con popo ;), PARTZ final sanatos :D:D)


(hai ca-s mai dement SHI decit tine, coane SA... :D)
Nu ma mai face bine nici mama contabibiliceselor matale!!!!!

Azi dau stingerea mai devreme ;), toata lumea-i offtopic si am oricum am treburi prea multe... nu doar bani prea putzini :D:D (pentru detalii, vezi topicul dedicat bogatziei, lipsei scru_pulelor etc :D).

Sa vina deci pompierii, stingerea s-o aprinda !!!! :D:D

Sa vina pompierii,inima sa-mi stinga...era o melodie de pe vremea tineretii mele...=)

Ultima modificare facuta de sarabela (15-07-2008 20:53:52)


15-07-2008 20:53:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
...Zau ??? :rolleyes: Chiar ca nu stiam de cintecelul asta atit de putin cunoscut... hihihihihi :D:D
(dar am totusi noroc ca nimeresc ca orbu' Braila si-mi ies in felul asta jocuri de cuvinte involuntare :D:D)

Hai pa, noapte buna TUTULOR :D si vise... realizabile ! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 21:39:23)


15-07-2008 21:16:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

sarabela a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Te dai la prospaturi ?...vezi ca-s scumpe ! :D:D:D

Poate imi permit...;)


Nu te lasa , Olteanco !


15-07-2008 21:35:56
   
Pagini: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 79    
Mergeti la