Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 79
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
De gaga-femele nu duce lipsa romanica !

17-07-2008 18:28:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Time-out   ...sa nu va luatzi la paruiala pana nu vin shi io ca nu vreau sa pierz distractziunea ! 10 min dureaza :D

17-07-2008 18:30:55
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

CIUDATUL SA a scris:

Time-out   ...sa nu va luatzi la paruiala pana nu vin shi io ca nu vreau sa pierz distractziunea ! 10 min dureaza :D

Ha,ha,ha,paruiala?pe forum...da' ce crezi ca am mancat ciuperci nebune?vez' de treaba!=)


17-07-2008 18:32:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Time-out   ...sa nu va luatzi la paruiala pana nu vin shi io ca nu vreau sa pierz distractziunea ! 10 min dureaza :D


La chelia mea - slabe shanse de paruiala, cumetre SA !!! :D:D


17-07-2008 18:38:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

sarabela a scris:


Xtremul a scris:

"Acest forum are 66579 utilizatori înregistati, 935 subiecte si 94989 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este sepp35.
In momentul acesta 3 utilizatori înregistati si 4 invitati.

CIUDATUL SA, PeterPan 63, Xtremul

Hehehe :D:D, chiar vad c-am reusit sa zburatacim toate gaga-femelele din buncar,  mai cumetrilor bunkeristi-misoginishti-anti-tele-canalo-novelisti !!! :D

... Sau or fi fost mega- si nu gaga-fomei si-o sa ne para rau vreo 5 minute, eiii ?! :rolleyes: :D:D

5 minute?ufff!!!!ce sa cred?=(

Timpu-i relativ, zicea unu' mai dishtept decit mine, daaaarrrr :

5 minute e intervalul MAXIM in care am simtit, nesimtitu' de mine :D:D, un oareshce regret dupa indiferent care fomeie (nu neaparat "GAGA-femeie sedusa si abandonata" hihi :D:D); - dar nici MEGA-fomeie, ca de dintr-astea chiar n-am dat la viatza mea !!! :(:( :D:D
Ar fi deci cumva de apreciat daca mi-ar parea rau fie si doar 5 minute, nu ?! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2008 18:46:31)


17-07-2008 18:42:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Stimate prea inaltzate, mirobolante shi magnifice CAP AL TREBII shi dreptvazatorule , inalt judecatorule shi evaluatorule P.Pan va anuntz prin prezenta ca in privintza novicei shi aspiranto-bunkeriste sarabela io ma declar satisfacut chiar daca uneori e toanta shi fulga rau ...trebuie sa recunosc ca totushi mi-e simpatica nefiind (dupa parerea mea) genul de matracuca imbarligatoare precum alte semene ale ei ...io personal o accept, ridicand-o la rangul de femeie shi spalandu-ma pe maini ca Pilat cel cu pontu' v-o trantesc voua in ograda pentru a va spala pe cap cu elementa ! ( hihihi ...o fi a cincea ? :D)
In concluziunii o declar admisa la testul sustzinut cu mine ! ...restul ramane la latitudinea dumneavoastra shi a prealuminatelor dumneavoastra mintzi !

Ashi baga shi io un sigiliu de sub-shef da' daca n-am , n-am shi gata !

:D:D:D

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (17-07-2008 19:28:53)


17-07-2008 19:27:16
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

CIUDATUL SA a scris:


Proasta cu pretentii este unul din cele mai cunoscute tipuri de proasta intalnite.Poate fi intalnita oriunde, din pietele agroalimentare pana in cinematografe. Caracterizata prin faptul ca ii lipseste complet notiunea de liniste (a celor din jur) isi face un titlu de glorie din faptul ca nu tace niciodata, mai ales in situatiile in care nu are nimic de spus. Tot ceea ce se intampla in jurul ei sau mai departe necesita o opinie, de cele mai multe ori semidocta (ceea ce o face sa arate si mai rau in ochii asistentei). Se remarca prin faptul ca incearca sa compenseze trasatura care o defineste (prostia) cu exercitii mentale aparent grele (integrame sau romane de Sandra Brown, in cel mai fericit caz).



Ha,ha,ha,paruiala?pe forum...da' ce crezi ca am mancat ciuperci nebune?vez' de treaba!=)



5 minute?ufff!!!!ce sa cred?=(



Cu tine n-am chiar nimic,zau asa!=)
...desi ti-ai ales nick-ul asta...;)



Nici vorba...sunt cat se poate de intreaga la minte,dar vazui ca cu nebuni ca voi doar asa se poate...



Poate imi permit...;)


Recunoateti personajul ?
Mentionez ca n-am editat nimic in postarile citate si am pastrat intregi atat ideea cat si continutul.


17-07-2008 19:28:23
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Paaaaaaaaaaane rad ashtia de la mine de se tavalesc ......mie in plus mi-au dat shi lacrimile !
Sarabelo AI BELIT BELENGHERUL MAMAIE ....de mine ai trecut cum ai trecut dar cu ashtialaltzi doi e grele rau !
:D:D:D


17-07-2008 19:34:14
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Stimate prea inaltzate, mirobolante shi magnifice CAP AL TREBII shi dreptvazatorule , inalt judecatorule shi evaluatorule P.Pan va anuntz prin prezenta ca in privintza novicei shi aspiranto-bunkeriste sarabela io ma declar satisfacut chiar daca uneori e toanta shi fulga rau ...trebuie sa recunosc ca totushi mi-e simpatica nefiind (dupa parerea mea) genul de matracuca imbarligatoare precum alte semene ale ei ...io personal o accept, ridicand-o la rangul de femeie shi spalandu-ma pe maini ca Pilat cel cu pontu' v-o trantesc voua in ograda pentru a va spala pe cap cu elementa ! ( hihihi ...o fi a cincea ? :D)
In concluziunii o declar admisa la testul sustzinut cu mine ! ...restul ramane la latitudinea dumneavoastra shi a prealuminatelor dumneavoastra mintzi !

Ashi baga shi io un sigiliu de sub-shef da' daca n-am , n-am shi gata !
:D:D:D

DECRET PREALUMINAT CU NEOANE SI SIGILAT CU LUPA : :D:D (belita, normal... la ochi):

Tinind cont de recomandarea polivalentului Ministru a Mai Multe Chestii ;) Sir Ciudy SA, admit (insa doar pentru o perioada de PROBA ;) de 1 [una] saptamina) incluzind teste complexe pe si sub birourile Bunkerului :D pe susnumita sarabela in Bunkeristania-2012, cu viza stampilata-sigilata cu cerneala simpatica. :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2008 19:43:15)


17-07-2008 19:39:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi, pui pariu ca nu rezista la tirul lu' cumatrul Pan ? :D:D:D

17-07-2008 19:42:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Hihihi, pui pariu ca nu rezista la tirul lu' cumatrul Pan ? :D:D:D

Pai admiterea definitiva e imposibila fara avizul conului Pan... :rolleyes:

Oricum, asta nu inseamna ca NOI, cel putin, nu putem incepe testarile alea... ;)


17-07-2008 19:46:09
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Stimate prea inaltzate, mirobolante shi magnifice CAP AL TREBII shi dreptvazatorule , inalt judecatorule shi evaluatorule P.Pan va anuntz prin prezenta ca in privintza novicei shi aspiranto-bunkeriste sarabela io ma declar satisfacut chiar daca uneori e toanta shi fulga rau ...trebuie sa recunosc ca totushi mi-e simpatica nefiind (dupa parerea mea) genul de matracuca imbarligatoare precum alte semene ale ei ...io personal o accept, ridicand-o la rangul de femeie shi spalandu-ma pe maini ca Pilat cel cu pontu' v-o trantesc voua in ograda pentru a va spala pe cap cu elementa ! ( hihihi ...o fi a cincea ? :D)
In concluziunii o declar admisa la testul sustzinut cu mine ! ...restul ramane la latitudinea dumneavoastra shi a prealuminatelor dumneavoastra mintzi !

Ashi baga shi io un sigiliu de sub-shef da' daca n-am , n-am shi gata !
:D:D:D

DECRET PREALUMINAT CU NEOANE SI SIGILAT CU LUPA : :D:D (belita, normal... la ochi):

Tinind cont de recomandarea polivalentului Ministru a Mai Multe Chestii ;) Sir Ciudy SA, admit (insa doar pentru o perioada de PROBA ;) de 1 [una] saptamina, incluzind teste complexe pe si sub birourile Bunkerului :D) pe susnumita sarabela in Bunkeristania-2012, cu viza stampilata-sigilata cu cerneala simpatica. :D

Sa nu uit: chiar daca cerneala stampilei lui Pan pare cam antipatica :D:D PE MOMENT, sint convins ca dupa un test-doua din ala fara IQ-uri si alte aiureli (da' cu multa transpiratzie :D) si conu' Pan o sa-si dea avizul favorabil !!!

Chiar daca PRIN POSHTA... hihihi :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2008 19:52:09)


17-07-2008 19:50:00
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hmmmmm , io shtiu ......N-ai vazut ca l-a facut arici ? hihihi !

17-07-2008 19:52:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cam asta ar fi de fapt bunkeristaneza IDEALA: ;)



Ei, candidata sarabela, ai si tu cumva DOUA ??? :rolleyes:
Ca altfel, sincer, nu prea vad cum pupi avizul de la PPan !!! :D:D

(D-aici merge scoasa si-o vorba: "pupa-mi-ai avizul" !!! :D:D:D)"

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 06:46:03)


17-07-2008 19:59:23
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Breh Xtreme sincer pentru mine nu reprezinta IDEALA ca deh sunt mai coservatorist shi madame in cur nu f.ut ! :D

17-07-2008 20:02:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Breh Xtreme sincer pentru mine nu reprezinta IDEALA ca deh sunt mai coservatorist shi madame in cur nu f.ut ! :D

...Trebuia si-o poza din fatza cumva ??? :rolleyes: Ca n-are doar doua cururi tanti asta... :D (ci si, logic, doua pixde).
Sau si doar una bucata pxda a devenit prea mult pentru tine, cumetre SA ??? :D:D (ca io la mine cam asa simt lately... :rolleyes:)

Apropo, ma-ntreb acuma: o avea trei, sau patru bulane ??? :rolleyes:
Nu, nu catindata sarabela (la ea trebuie numarati doar neuronii :D:D si trei sint cam multi deja ;)) - photoshoppingu' asta doar...

P.S. EU DA, sint mai neo-liberal hehehe :D:D (raspuns codificat la o afirmatie anterior-superioara ;)).

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2008 20:23:05)


17-07-2008 20:05:04
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Domnilor, apreciez compania celor care vorbesc (recte, scriu, in cazul de fata) atunci cand au ceva de zis, nu doar ca sa-si verifice timbrul vocal sau, aici pe forum, sa astearna un rand numai ca sa te atentioneze ca exista !
Nu agreez indeosebi polemica, nu tin mortzis sa-mi evidentiez spiritul, da'  nici s-asist placid la defilarea sfintei banalitati, a prostiei, agramatismului, a lipsei oricarei logici in exprimare ; mi-e peste puteri !
Imaginati-va , macar pentru o clipa, cum si cat ati rezista intr-un spatiu redus, ca cel al bunckarului mult dezbatut, alaturea de o melitza care-ti asalteaza necontenit rabdarea, iti chinuie inteligentza debitandu-ti  nesfarsite platitudini, enuntzate cu pretentia unor cugetari adanci ?
Parol, nenica, c-as simti acut nevoia unei arme, de preferat calibru'  doish'pe...


17-07-2008 20:23:54
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Fugi bre cu mutanta ! :D

17-07-2008 20:24:09
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Fugi bre cu mutanta ! :D

Da' de unde stii matalutza ca si io n-am de fapt DOUA ??? :rolleyes: :D:D


17-07-2008 20:29:00
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D un 17 nu-i mai bun ?
PeterPan 63 a scris:

Domnilor, apreciez compania celor care vorbesc (recte, scriu, in cazul de fata) atunci cand au ceva de zis, nu doar ca sa-si verifice timbrul vocal sau, aici pe forum, sa astearna un rand numai ca sa te atentioneze ca exista !
Nu agreez indeosebi polemica, nu tin mortzis sa-mi evidentiez spiritul, da'  nici s-asist placid la defilarea sfintei banalitati, a prostiei, agramatismului, a lipsei oricarei logici in exprimare ; mi-e peste puteri !
Imaginati-va , macar pentru o clipa, cum si cat ati rezista intr-un spatiu redus, ca cel al bunckarului mult dezbatut, alaturea de o melitza care-ti asalteaza necontenit rabdarea, iti chinuie inteligentza debitandu-ti  nesfarsite platitudini, enuntzate cu pretentia unor cugetari adanci ?
Parol, nenica, c-as simti acut nevoia unei arme, de preferat calibru'  doish'pe...


17-07-2008 20:30:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sa fii bierect  bogatule !  hihihi
Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Fugi bre cu mutanta ! :D

Da' de unde stii matalutza ca si io n-am de fapt DOUA ??? :rolleyes: :D:D


17-07-2008 20:31:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

PeterPan 63 a scris:

Domnilor, apreciez compania celor care vorbesc (recte, scriu, in cazul de fata) atunci cand au ceva de zis, nu doar ca sa-si verifice timbrul vocal sau, aici pe forum, sa astearna un rand numai ca sa te atentioneze ca exista !
Nu agreez indeosebi polemica, nu tin mortzis sa-mi evidentiez spiritul, da'  nici s-asist placid la defilarea sfintei banalitati, a prostiei, agramatismului, a lipsei oricarei logici in exprimare ; mi-e peste puteri !
Imaginati-va , macar pentru o clipa, cum si cat ati rezista intr-un spatiu redus, ca cel al bunckarului mult dezbatut, alaturea de o melitza care-ti asalteaza necontenit rabdarea, iti chinuie inteligentza debitandu-ti  nesfarsite platitudini, enuntzate cu pretentia unor cugetari adanci ?
Parol, nenica, c-as simti acut nevoia unei arme, de preferat calibru'  doish'pe...

Mda, m-ai pus pe ginduri cu postarea asta chibzuita, compadre... :rolleyes:

Da' acuma decretu-i decret, stampilat/sigilat/zvonit/inlupat :D:D, nu mai pot sa-l retrag pur si simplu, ca odata ce-a intrat... IN VIGOARE ;) nu se mai inmoaie el asa ushor !!! :D:D

Bine totusi ca i l-am BAGAT sarabelelei :D:D:D doar pe timp limitat, de proba... ;)

Hmmm... :( ceva straniu se-ntimpla totusi: nu pot sa ma opresc, da' nici sa ma termin :rolleyes: :
Sa fie oare prea LARGA... aria de aplicare a decretului ?! :D:D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2008 20:46:08)


17-07-2008 20:31:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pe amandoua ? :D

17-07-2008 20:38:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Pe amandoua ? :D

Ntzz, cumetre, ca la decrete d-astea minore BAG doar UNA ;) (din instructiunile de aplicare PRO_FUNDA...) :D:D

Desi cred ca acum mi-ar intra AMINDOUA lejer si-ar mai fi  loc de una, ca prea nu simt nimicutza !!! :( :D:D

P.S. Bine totusi ca i-am BAGAT decretu' sarabelelei :D:D:D doar pe timp limitat, de proba... ;)
Desi, hmmm... simt ca mi-ar fi intrat intr-un BLACK HOLE IMENS... :rolleyes:
... parca aud si ecoul ?!... :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2008 21:06:53)


17-07-2008 20:41:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
baga nasu-n mess ca tzi-am trimis unul cu doua ! :D
Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pe amandoua ? :D

Ntzz, cumetre, ca la decrete d-astea minore BAG doar UNA ;) (din instructiunile de aplicare PRO_FUNDA...) :D:D

Desi cred ca acum mi-ar intra AMINDOUA lejer si-ar mai fi  loc de una, ca prea nu simt nimicutza !!! :( :D:D

P.S. Bine totusi ca i-am BAGAT decretu' sarabelelei :D:D:D doar pe timp limitat, de proba... ;)


17-07-2008 21:04:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Imaginati-va , macar pentru o clipa, cum si cat ati rezista intr-un spatiu redus, ca cel al buncarului mult dezbatut, alaturea de o melitza care-ti asalteaza necontenit rabdarea, iti chinuie inteligentza debitandu-ti  nesfarsite platitudini, enuntzate cu pretentia unor cugetari adanci ?
Parol, nenica, c-as simti acut nevoia unei arme, de preferat calibru'  doish'pe...

Mda, m-ai pus pe ginduri cu postarea asta chibzuita, compadre... :rolleyes:
Da' acuma decretu-i decret, stampilat/sigilat/zvonit/inlupat :D:D, nu mai pot sa-l retrag pur si simplu, ca odata ce-a intrat... IN VIGOARE ;) nu se mai inmoaie el asa ushor !!! :D:D

Hmmm... :( ceva straniu se-ntimpla totusi: nu pot sa ma opresc, da' nici sa ma termin :rolleyes: :
Sa fie oare prea LARGA... aria de aplicare a decretului ?! :D:D:D hihihi



Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pe amandoua ? :D

Ntzz, cumetre, ca la decrete d-astea minore IMI BAG doar UNA ;) (din instructiunile de aplicare PRO_FUNDA...) :D:D
Desi cred ca acum mi-ar intra AMINDOUA lejer si-ar mai fi  loc de una, ca prea nu simt nimicutza !!! :( :D:D

P.S. Bine totusi ca i-am BAGAT decretu' sarabelelei :D:D:D doar pe timp limitat, de proba... ;)
Desi, hmmm... simt ca mi-ar fi intrat intr-un BLACK HOLE IMENS... :rolleyes:
... parca aud si ecoul ?!... :rolleyes:



Ajutoooooorrrr, ma absoarbe HAUL :D SARABELELEI :D, frati bunkeristaneji !!!!
Parca D_evil m-a pus sa-i BAG DECRETU'... :(:( Promulga-mi-as LUPA in el de decret !!
O fi totusi Marele Meu Sigiliu prea mic pentru ea ?! :rolleyes:

Salvatzi-maaaaa, trageti-ma de adidashi macar !!!!!!!!!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 06:46:41)


17-07-2008 21:24:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hmmm o shtire aparent of topic ....din pacate foarte on topic :

Mariajul de 30 de ani dintre presedintele american George W. Bush si sotia sa, Laura, se apropie de sfarsit, dezvaluie publicatia "National Examiner". Cuplul prezidential american nu se mai intelege, problemele dintre ei fiind insurmontabile, dupa cum sustin surse apropiate familiei Bush. Marul discordiei: presupusa idila a presedintelui american cu secretarul de Stat american Condoleezza Rice, in varsta de 53 de ani. Cand a aflat despre aventura amoroasa a sotului ei, Laura a plecat de la Casa Alba si a dormit mai multe nopti la hotel, sustine sursa citata. In plus, prima doamna este nemultumita si de faptul ca Bush s-a reapucat de baut, dupa 40 de ani de abstinenta, sub presiunea razboiului din Irak si a dezastrelor naturale care au lovit SUA, precum uraganul Katrina. Laura si George W. Bush au impreuna doua fete gemene, Jenna si Barbara.
Anuntul privind separarea celor doi ar urma sa fie facut in ianuarie anul viitor, cand la Casa Alba se va instala noul presedinte american, fie republicanul John Mccain, fie democratul Barack Obama. "De multa vreme, George si Laura nu-si mai vorbesc, iar atunci cand o fac este doar in timpul evenimentelor oficiale. Incearca sa pastreze aparentele, pentru ca amandoi sunt convinsi ca, daca s-ar vorbi despre divortul lor inainte de terminarea mandatului la Casa Alba, acest lucru ar afecta enorm imaginea SUA in lume", a marturisit un apropiat al cuplului prezidential american.


17-07-2008 22:07:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
DECRET AI PROMULGAT,
DE BELEA AI DAT ,
IN GAURA ,
PAN-LA GAT ESHTI BAGAT !
(E BLONDA SAU NEAGRA ?....CA DE MAREEEEEE, VAZ CA-I ENORMAAAAAAA ! :D)
hihihi
Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Imaginati-va , macar pentru o clipa, cum si cat ati rezista intr-un spatiu redus, ca cel al buncarului mult dezbatut, alaturea de o melitza care-ti asalteaza necontenit rabdarea, iti chinuie inteligentza debitandu-ti  nesfarsite platitudini, enuntzate cu pretentia unor cugetari adanci ?
Parol, nenica, c-as simti acut nevoia unei arme, de preferat calibru'  doish'pe...

Mda, m-ai pus pe ginduri cu postarea asta chibzuita, compadre... :rolleyes:
Da' acuma decretu-i decret, stampilat/sigilat/zvonit/inlupat :D:D, nu mai pot sa-l retrag pur si simplu, ca odata ce-a intrat... IN VIGOARE ;) nu se mai inmoaie el asa ushor !!! :D:D

Hmmm... :( ceva straniu se-ntimpla totusi: nu pot sa ma opresc, da' nici sa ma termin :rolleyes: :
Sa fie oare prea LARGA... aria de aplicare a decretului ?! :D:D:D hihihi



Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pe amandoua ? :D

Ntzz, cumetre, ca la decrete d-astea minore IMI BAG doar UNA ;) (din instructiunile de aplicare PRO_FUNDA...) :D:D
Desi cred ca acum mi-ar intra AMINDOUA lejer si-ar mai fi  loc de una, ca prea nu simt nimicutza !!! :( :D:D

P.S. Bine totusi ca i-am BAGAT decretu' sarabelelei :D:D:D doar pe timp limitat, de proba... ;)
Desi, hmmm... simt ca mi-ar fi intrat intr-un BLACK HOLE IMENS... :rolleyes:
... parca aud si ecoul ?!... :rolleyes:

http://xs129.xs.to/xs129/08294/750px-bl ... way683.jpg

Ajutoooooorrrr, ma absoarbe HAUL :D SARABELELEI :D, frati bunkeristaneji !!!!
Parca D_evil m-a pus sa-i BAG DECRETU'... :(:( Promulga-mi-as LUPA in el de decret !!
O fi totusi Marele Meu Sigiliu prea mic pentru ea ?! :rolleyes:

Salvatzi-maaaaa, trageti-ma de adidashi macar !!!!!!!!!! :D:D:D


17-07-2008 22:38:34
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pai de ce crezi ca v-am pasat voua beleaua ca sa va spalatzi pe cap cu ea ?....hihihi

17-07-2008 22:39:26
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Pai de ce crezi ca v-am pasat voua beleaua ca sa va spalatzi pe cap cu ea ?....hihihi

:D:D Baga-mi-as Maretzul Sigiliu in ORICE, da' numa-n sara_belele din astea nu !!!
Fiindca DECRET AM BAGAT si asta-seara_belea mi-am capatat !!! :D:D

Abia m-am extras cu greu din gaura aia neagra enorma, tras de picioare de ingerul meu pazitor D-evil ;) - nasol e ca-mi intrase si Capu'Trebii :rolleyes: in BLACK HOLE (capu'ala cu neuronu', pe linga alalalat - bleaaaah, chiar tre'sa ma spal deci PE CAP acuma :D, coane SA, da-mi trebuie si muuuulta lamaie :(.
Va las deci un pic - da'revin, sa va povestesc ce-am vazut/trait io in lumea de dincolo de GAURA NEAGRA... :D:D hehehe, terifianta experientza, credeti-ma... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-07-2008 00:08:40)


18-07-2008 00:01:21
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

PeterPan 63 a scris:


sarabela a scris:


Auzi personaj ciudat din poveste,ce te tot rotunjesti atata?parca ai fi buricul pamintului...?

Cocoana, aici n-am sa te contrazic, mai cu seama ca ma recunosc in postura de l'ombelico del mondo si-i de preferat in detrimentul celei de anus mundi... :D


Ehei, elev Ppan... fereasca Cel de Sus (am scris cu majuscule sa nu crezi ca-mi invoc vecinul de la IV :D:D) ...grija mare ca periplind (de la periplu) de la umbilicus terrae (si nu mundi) la axis mundi sa nu ajungi ruptus anusi... iarta-mi impulsul doct, dar vazui ca forumul a luat incet o turnura info-educativa si mi-e nu-mi place sa-mi plece elevii confuzati din clasa.. :x:x... si-apoi vorba ceea, un dusman de LUP SA demult pindea sa-mi pape ...galoanele

Ultima modificare facuta de SandieShaw (18-07-2008 01:05:06)


18-07-2008 01:04:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pai de ce crezi ca v-am pasat voua beleaua ca sa va spalatzi pe cap cu ea ?....hihihi

:D:D Baga-mi-as Maretzul Sigiliu in ORICE, da' numa-n sara_belele din astea nu !!!
Fiindca DECRET AM BAGAT si asta-seara_belea mi-am capatat !!! :D:D

Abia m-am extras cu greu din gaura aia neagra enorma, tras de picioare de ingerul meu pazitor D-evil ;) - nasol e ca-mi intrase si Capu'Trebii :rolleyes: in BLACK HOLE (capu'ala cu neuronu', pe linga alalalat - bleaaaah, chiar tre'sa ma spal deci PE CAP acuma :D, coane SA, da-mi trebuie si muuuulta lamaie :().
Va las deci un pic - da'revin, sa va povestesc ce-am vazut/trait io in lumea de dincolo de GAURA NEAGRA... :D:D hehehe, terifianta experientza, credeti-ma... ;)

Trecut de prima bariera psionica (nerasa):D:D a BLACK HOLE-ului pomenit, na sara_beleaua ;) ca m-am pomenit rostogolit inapoi pe axa timpului, pina la virsta de 1 an jumate - uite si poza din paradoxul ala temporal, daca nu ma credeti (parol ca-i originala cu JE :D - ma risc s-o pun aici, doar ca sa satisfac macar partzial anumite curiozitati feminine mai ales ;)).
In poza sint vizibile de fapt clar si doua planete... la piciorushele mele ;) inca de pe-atunci - Nibiru si satelitul ei Buzumburakis Drakonis :D:D:D:

... Dupa ce mi-a intrat insa si Prealuminatul Cap al Trebii in terifianta GAURA NEAGRA care ma sugea nemiloasa :D:D, ma trezii brusc IN VIITOR :rolleyes:, pe la matusalemica virsta de 102 ani (cu ocazia asta am aflat si cit o sa mai fac umbra pamintului degeaba :D).
Uite deci dovada nr.2 - poza pe care de fapt mi-am pus-o si la profilul d-acilea, ca sa satisfac si ALTE curiozitati feminine pentru userele mai coapte :D care-or sa fie poate tentate sa se combine AVEC MOI pentru urmatoarele 5 decenii: :D:D:D:



(:x:( - na ca adminii nu mi-au acceptat-o... :D)

Cele mai kawacadabrante :D:D chestii le-am trait insa abia dupa ce am trecut de punctul G ;) al gaurii negre (asta adica):



Dar restul incredibilei povesti urmeaza maine - sau poate abia in 20019-2012 in lungile nopti din Bunker, ca prea-s cutremuratoare detaliile... ;)
Noapte buna, copii, in orice gaura v-ati afla !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-09-2008 04:15:27)


18-07-2008 01:14:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:( doamna mea sper ca nu dai cu apropusuri dupe mine ca doar shtii ca eshti in lista mea de fibletzi ! Cat despre galoane ....ai shi cateva de benzina ca la pompa s-a scumpit shi io mi-s sarac-parlit ! hihihi 
SandieShaw a scris:


PeterPan 63 a scris:


sarabela a scris:


Auzi personaj ciudat din poveste,ce te tot rotunjesti atata?parca ai fi buricul pamintului...?

Cocoana, aici n-am sa te contrazic, mai cu seama ca ma recunosc in postura de l'ombelico del mondo si-i de preferat in detrimentul celei de anus mundi... :D


Ehei, elev Ppan... fereasca Cel de Sus (am scris cu majuscule sa nu crezi ca-mi invoc vecinul de la IV :D:D) ...grija mare ca periplind (de la periplu) de la umbilicus terrae (si nu mundi) la axis mundi sa nu ajungi ruptus anusi... iarta-mi impulsul doct, dar vazui ca forumul a luat incet o turnura info-educativa si mi-e nu-mi place sa-mi plece elevii confuzati din clasa.. :x:x... si-apoi vorba ceea, un dusman de LUP SA demult pindea sa-mi pape ...galoanele


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (18-07-2008 01:24:05)


18-07-2008 01:23:36
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cat despre elevi , stai far'de grija ca-s gata confuzatzi de ministrul inginero-constructor ......de fapt daca stau sa ma gandesc ma bine la Constructzii invetzi shi cum sa demolezi ! :D:D:D
Hai NB cacasccascatic !


18-07-2008 01:28:32
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
subtil, subtil, tiptil, tiptil, futil, futil.... continuam? :D:D

18-07-2008 01:30:57
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Baaaa diliilor! cine a scos firul de la net? Ciudyyyy ala era firul meu de la net nu firul tau de corent!!!! Te iert de data asta dar a la prossima :x :x
HIC!
Propun aaaaaaaaa nu DECRETEZ o pauza pina se rezolva problema lui JE! Cine mai posteaza in urmatoarele 2 zile o sa trebuiasca sa raspunda de faptele lui(ei) hihihi


18-07-2008 02:16:47
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:

Baaaa diliilor! cine a scos firul de la net? Ciudyyyy ala era firul meu de la net nu firul tau de corent!!!! Te iert de data asta dar a la prossima :x :x
HIC!
Propun aaaaaaaaa nu DECRETEZ o pauza pina se rezolva problema lui JE! Cine mai posteaza in urmatoarele 2 zile o sa trebuiasca sa raspunda de faptele lui(ei) hihihi

Mersi oricum ca m-ai tras de adidashi din ditai GAURA AIA NEAGRA care era sa ma suga :D definitiv, cumetre D-evil !!! :D:D
Fiecare cu INGERUL lui pazitor... io c-un DRAC, asta-i viata, tot e mai bine decit fara nik-nik !!! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-07-2008 04:02:35)


18-07-2008 02:23:39
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Sa inteleg ca te sugea si eu ca un tembel am intrerupt distractia. Imi cer scuze si te iert ca ai incalcat decretul-lege. hihihi( nici matale nu ai somn?)
HIC!


18-07-2008 03:47:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:

Sa inteleg ca te sugea si eu ca un tembel am intrerupt distractia. Imi cer scuze si te iert ca ai incalcat decretul-lege. hihihi( nici matale nu ai somn?)
HIC!

N-am, cumetre evil, am incercat sa adorm, da' numa' coshmaruri am avut, dupa aventura teribila din GAURA NEAGRA a sarabelelei... :( :D:D !!!
Bine ca m-ai tras (de adidashi) d-acolo, ca nici dushmanilor sfintei Bunkeristanii nu le-as dori patzanii shocante din astea !!! :D
(continuarea povestii tot aici, pe Doomsday-2012 - poate chiar maine :rolleyes:, daca-mi revin cit de cit din teroare... ;)).
Noapte buna, copii, in orice gaura (neagra, roshcata sau blond-platinata ;)) v-ati afla !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 06:48:45)


18-07-2008 03:54:12
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
hihihi Un fel de "Povestiri din cripta" gaura asta neagra :D
Noapte buna.
HIC!

PS. Ai uitat de gaura far'-de-culoare-rasa-si-ademenitoare :D :D


18-07-2008 04:20:08
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:


evil a scris:

Sa inteleg ca te sugea si eu ca un tembel am intrerupt distractia. Imi cer scuze si te iert ca ai incalcat decretul-lege. hihihi( nici matale nu ai somn?)
HIC!

N-am, cumetre evil, am incercat sa adorm, da' numa' coshmaruri am avut, dupa aventura teribila din GAURA NEAGRA a sarabelelei... :( :D:D !!!
Bine ca m-ai tras (de adidashi) d-acolo, ca nici dushmanilor sfintei Bunkeristanii nu le-as dori patzanii shocante din astea !!! :D
(continuarea povestii tot aici, pe Doomsday-2012 - poate chiar maine :rolleyes:, daca-mi revin cit de cit din teroare... ;)).
Noapte buna, copii, in orice gaura (neagra, roshcata sau blond-platinata ;)) v-ati afla !!! :D:D

GAURA NEAGRA?
Cosmaruri??de ce?eu sunt o fiinta destul de pasnica(pina la o adica,si inca n-am ajuns la o adica...)=D=D


18-07-2008 09:33:50
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Bre draceeeeeee aia-i gaura tanara nu gaura multimilenara !
evil a scris:

hihihi Un fel de "Povestiri din cripta" gaura asta neagra :D
Noapte buna.
HIC!

PS. Ai uitat de gaura far'-de-culoare-rasa-si-ademenitoare :D :D


18-07-2008 11:33:25
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
"Cosmaruri??de ce?eu sunt o fiinta destul de pasnica(pina la o adica,si inca n-am ajuns la o adica...)"

Auliuuuuuuu sper sa nu ajungi la aceea O ADICA shi sa te dezbraci de .......haine ca atunci chiar o sa-mi creezi un coshmar morbid !


18-07-2008 11:58:34
   
dulcica4
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 17

CIUDATUL SA a scris:

"Cosmaruri??de ce?eu sunt o fiinta destul de pasnica(pina la o adica,si inca n-am ajuns la o adica...)"

Auliuuuuuuu sper sa nu ajungi la aceea O ADICA shi sa te dezbraci de .......haine ca atunci chiar o sa-mi creezi un coshmar morbid !

Crezi?O cunosc personal pe Sarabela,arata super la varsta ei!cred ca ai visa frumos...asculta-ma!

Ultima modificare facuta de dulcica4 (18-07-2008 12:11:23)


18-07-2008 12:10:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

dulcica4 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

"Cosmaruri??de ce?eu sunt o fiinta destul de pasnica(pina la o adica,si inca n-am ajuns la o adica...)"

Auliuuuuuuu sper sa nu ajungi la aceea O ADICA shi sa te dezbraci de .......haine ca atunci chiar o sa-mi creezi un coshmar morbid !

Crezi?O cunosc personal pe Sarabela,arata super la varsta ei!cred ca ai visa frumos...asculta-ma!

Aici cred ca nu pot decit sa fiu de acord cu tine draga dulcineea4 ;), si nu doar ca amica a sarabelei, parol. ;)

Noi mai glumeam p-acilea insa pe alte teme, mai SF cumva ;), si mai greu de cuantificat intr-o poza-doua sau in tocita formula "vaaai, da' ce bine te tzii (aratzi), ma chere" !!! :D... (fiindca-i clar "dama bine" :) sarabela, zau).

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-07-2008 12:32:38)


18-07-2008 12:25:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi Sarabeeeeeeeeeeeeeeeeelo breh iata ca nu tzi-au murit laudatoarele ....hmmmmm ....am zis laudatoare ?......hmmmmmmm.....era mai bine daca erau laudatori, nu de alta dar intru la ideiiiiiii :D:D:D

18-07-2008 12:26:04
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Xtremule ce te baji bre shi nu ma lashi sa tachinez MASHTILE !:D:D:D

18-07-2008 12:27:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Xtremule ce te baji bre shi nu ma lashi sa tachinez MASHTILE !:D:D:D

Las' ca tachinare mai abitir ca romanul kafkiano-horror-SF "Black Hole" :D:D (care inca mai are destule capitole ;))...cam greu, cumetre SA !
In rest, vreau sa fiu obiectiv, si nu doar din falsa politezte... ;)

P.S. Oricum, sint placut surprins ca sarabela n-are reactii de tzatza :D la umorul meu (chiar un pic negru ;)) si chiar la al matalutza !!! :D
O bila alba, deci... are shanse de evolutzie cred !!! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-07-2008 12:38:45)


18-07-2008 12:30:31
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

CIUDATUL SA a scris:

Hihihi Sarabeeeeeeeeeeeeeeeeelo breh iata ca nu tzi-au murit laudatoarele ....hmmmmm ....am zis laudatoare ?......hmmmmmmm.....era mai bine daca erau laudatori, nu de alta dar intru la ideiiiiiii :D:D:D

Nu intra!...sunt cu gusturi normale,imi plac doar barbatii!!!
In schimb am multe prietene,desi sunt cam rea de gura...;(


18-07-2008 12:37:48
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Xtremule ce te baji bre shi nu ma lashi sa tachinez MASHTILE !:D:D:D

Las' ca tachinare mai abitir ca romanul kafkiano-horror-SF "Black Hole" :D:D (care inca mai are destule capitole ;))...cam greu, cumetre SA !
In rest, vreau sa fiu obiectiv, si nu doar din falsa politezte... ;)

P.S. Oricum, sint placut surprins ca sarabela n-are reactii de tzazta :D la umorul meu (chiar un pic negru ;)) si chiar la al matalutza !!! :D
O bila alba, deci... are shanse de evolutzie cred !!! :rolleyes:

Multumesc!
Asta inseamna ca am sanse prin 2012 sa va insotesc...ce zici?


18-07-2008 12:39:04
   
Pagini: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 79    
Mergeti la