Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 79
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Inteles ... sa traiti ! Dar ... ie plina lumea de ... ANDE VLASOAVE ! (blonde si cu multe chile de silicon) . Oricum ... eu arestuiesc tot ce seamana (si nu e "rasarita"), si-apoi la carcera ... te descurci 'mneata cu ele ! Nu am dubii ... :D

19-07-2008 14:45:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

N-are-a face ...are ministerul sponsori ! :D ....da n-o mai ocolii bag-o p-aia cu TROACA shi  DAVIDUL dar bag-o direct , nu cu VW-eul ...ce naiba eshti atat de criptic ?hihihi ....trebuie sa cunoasca shi boborul cine au fost ce-i ce sunt !
Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

deci LOGATURA nu LEGATURA !   :D:D:D

Hihihi....:D:D TOT AIA dintotdeauna... ;) (VW-etc... ;))

Comisionu' sa traiasca, cumetre SA, si LOGanu pina la anu' (ca p-orma se strica :( si... alt contract ;)) sa traiasca !!! :D:D

Nu vreau sa bruiez topicul tau de dezvaluiri, cumetre ;) (f. interesante, serios, desi-s convins ca, din pacate, prea putini le citesc INTEGRAL, ca mine :()

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 14:52:33)


19-07-2008 14:48:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Aveam un gand sa ma las si eu "arestata" azi..de voi.da m-am razgandit..ca vad ca nu va plac moldovencile( si pregatisem niste "poale-n brau" pentru sir Ciudy :D)...asa ca ma duc in lumeee...poate dau de vre-un reptilian!

Pai n-auzishi, febletze suprema, ca Moldova-i fruncea ?! (la fomei frumoase, evident... ;))

Si daca-s si NESILICONIZATE, e si mai perfect... sint deci MAI SUPERIOARE ca alea de stau sa le plezneasca toate-n ele !!! :D:D:D
(aoileu, sper ca n-am gafat si esti si tu, doamne feri, adepta "adausurilor" plasticate :rolleyes:)...

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 14:57:09)


19-07-2008 14:51:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:

Inteles ... sa traiti ! Dar ... ie plina lumea de ... ANDE VLASOAVE ! (blonde si cu multe chile de silicon) . Oricum ... eu arestuiesc tot ce seamana (si nu e "rasarita"), si-apoi la carcera ... te descurci 'mneata cu ele ! Nu am dubii ... :D

Asa-mi placi, deja iti dau in consecinta si fonctia de sef al Trupelor de Securitate... esti deci acum GENERAL si tu, nu doar moebius !!! :D:D

Nu uita: o blonda arestata=o stea in plus pe umeri! ;)
Si... o bruneta=doua stele !!! ;) :D:D

Hai ca ies un pic din bunker, dar revin... fiti pin-atunci cumintzi
...si pastrati-va calmul, chiar daca ATACA din nou CLONELE !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 14:56:31)


19-07-2008 14:55:01
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Neee...nici vorba de "adausuri"...sint egzact asa cum m-a facut mama natura...si nici nu am de gand sa modific ceva(chiar daca am ceva lipsuri)...da vezi tu,dragule...eu ma simt perfect...in imperfectiunea mea! :)))

19-07-2008 14:57:01
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi iar te pisiceshti .......ce are sula cu prefectura adica ce are faptul ca eshti moldoveanca cu faptul ca eshti buna raaaaaaaaaaaaaau conform pozei care sa speram nu este falsa !!!! ...SAU POATE ESTE ?.......hihihi ...oricum pe mine ma doare-n spitz, io nu ma uit la pozele omului ...ma uit la vorbele omului ! :D:D:D
unikaa a scris:

Aveam un gand sa ma las si eu "arestata" azi..de voi.da m-am razgandit..ca vad ca nu va plac moldovencile( si pregatisem niste "poale-n brau" pentru sir Ciudy :D)...asa ca ma duc in lumeee...poate dau de vre-un reptilian!


19-07-2008 14:58:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Neee...nici vorba de "adausuri"...sint egzact asa cum m-a facut mama natura...si nici nu am de gand sa modific ceva(chiar daca am ceva lipsuri)...da vezi tu,dragule...eu ma simt perfect...in imperfectiunea mea! :)))

Lipsurile dau de multe ori plusul de FARMEC, febletze... ;)
Zau c-ar fi cred plictisitor sa te trezesti zilnic liga cineva PERFECT... iti iei cimpii-ntr-un final, nu crezi ?!

Ca fosta-mi nevasta ... hihihi :D:D

(hehehe :D:D... ranji perfectul de JE... :D:D)


19-07-2008 14:59:45
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

CIUDATUL SA a scris:

Hihihi iar te pisiceshti .......ce are sula cu prefectura adica ce are faptul ca eshti moldoveanca cu faptul ca eshti buna raaaaaaaaaaaaaau conform pozei care sa speram nu este falsa !!!! ...SAU POATE ESTE ?.......hihihi ...oricum pe mine ma doare-n spitz, io nu ma uit la pozele omului ...ma uit la vorbele omului


Ba,uite ca nu ma pisicesc..asa-s io..o felina :D..si moldoveanca pe deasupra(nu stiu cat de buna si cat de rea)...iar poza mea nu are nici o relevantza...am afisat-o doar asa ca sa aveti o simpla parere despre omul care se mai baga in seama cateodata pe aici..in rest,cine a vrut si a trebuit sa ma vada..m-a vazut...si stie cat de adevarata sau de falsa sint ;)


19-07-2008 15:07:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi ce te dai mare ca eshti moldovanca ?....crezi ca io care sunt un porcoi mancau nu tot o moldovanca mi-am luat de soatza ?...hihihi
Mama lor de moldovence .....fac mancare buna shi-s futacioase rau !
hihihi

:D:D:D


19-07-2008 15:15:33
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cand io tzi-am spus ca ai limbrici nu m-ai crezut ....pui pariu ca pana la sfarshitul zilei iar te iau la spucat fostele nemultzumite ? :D:D:D .....
Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Neee...nici vorba de "adausuri"...sint egzact asa cum m-a facut mama natura...si nici nu am de gand sa modific ceva(chiar daca am ceva lipsuri)...da vezi tu,dragule...eu ma simt perfect...in imperfectiunea mea! :)))

Lipsurile dau de multe ori plusul de FARMEC, febletze... ;)
Zau c-ar fi cred plictisitor sa te trezesti zilnic liga cineva PERFECT... iti iei cimpii-ntr-un final, nu crezi ?!

Ca fosta-mi nevasta ... hihihi :D:D

(hehehe :D:D... ranji perfectul de JE... :D:D)


19-07-2008 15:17:04
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hihihi iar te pisiceshti .......ce are sula cu prefectura adica ce are faptul ca eshti moldoveanca cu faptul ca eshti buna raaaaaaaaaaaaaau conform pozei care sa speram nu este falsa !!!! ...SAU POATE ESTE ?.......hihihi ...oricum pe mine ma doare-n spitz, io nu ma uit la pozele omului ...ma uit la vorbele omului


Ba,uite ca nu ma pisicesc..asa-s io..o felina :D..si moldoveanca pe deasupra(nu stiu cat de buna si cat de rea)...iar poza mea nu are nici o relevantza...am afisat-o doar asa ca sa aveti o simpla parere despre omul care se mai baga in seama cateodata pe aici..in rest,cine a vrut si a trebuit sa ma vada..m-a vazut...si stie cat de adevarata sau de falsa sint ;)

Adevarat zisesi, adevarato !!! ;)
Ma gindeam deunazi ca ziua cind o sa te si VAD o sa-mi demoleze toate convingerile mele fixiste
(inclusiv aia ca n-am sa ma mai amorezez - ca prostu' :D - vreodata... ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 15:18:57)


19-07-2008 15:17:12
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Cand io tzi-am spus ca ai limbrici nu m-ai crezut ....pui pariu ca pana la sfarshitul zilei iar te iau la spucat fostele nemultzumite ? :D:D:D .....
Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Neee...nici vorba de "adausuri"...sint egzact asa cum m-a facut mama natura...si nici nu am de gand sa modific ceva(chiar daca am ceva lipsuri)...da vezi tu,dragule...eu ma simt perfect...in imperfectiunea mea! :)))

Lipsurile dau de multe ori plusul de FARMEC, febletze... ;)
Zau c-ar fi cred plictisitor sa te trezesti zilnic liga cineva PERFECT... iti iei cimpii-ntr-un final, nu crezi ?!

Ca fosta-mi nevasta ... hihihi :D:D
(hehehe :D:D... ranji perfectul de JE... :D:D)


Pai io ce urmaream, cumetre SA ???
Sa le mai torn un pic de gaz la feshtile... :D:D:D, sa ne mai dixtram si noi o tzira... ;)

P.S. Postarea de mai sus destinata FEBLETZEI ;) e insa ABSOLUT SERIOASA, sa ma fac militzian de-oi mintzi !!! hihihi :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 15:23:04)


19-07-2008 15:21:38
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Hopa ! Cum militzian Prealuminate ? Cam seamana cu ...meletzean ! Adicatelea ... ma concurezi ? Hmmmm  Nu-i uman ce se-ntampla ( si normal dealtfel ... ca e plin de reptileni prin preajma) !

19-07-2008 15:25:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


niladam a scris:

Inteles ... sa traiti ! Dar ... ie plina lumea de ... ANDE VLASOAVE ! (blonde si cu multe chile de silicon) . Oricum ... eu arestuiesc tot ce seamana (si nu e "rasarita"), si-apoi la carcera ... te descurci 'mneata cu ele ! Nu am dubii ... :D

Asa-mi placi, deja iti dau in consecinta si fonctia de sef al Trupelor de Securitate... esti deci acum GENERAL si tu, nu doar moebius !!! :D:D

Nu uita: o blonda arestata=o stea in plus pe umeri! ;)
Si... o bruneta=doua stele !!! ;) :D:D

Hai ca ies un pic din bunker, dar revin... fiti pin-atunci cumintzi
...si pastrati-va calmul, chiar daca ATACA din nou CLONELE !!! :D:D

Nicio sansa sa ai concurentza, hiperserife !!! ;)
Fiindca io nu mint niciodata - doar barbatii e porci si minte :D:D !!!
Si cum io nu-s un simplu mascul, ci un avansat model XT-CT-SH cu lumini, baterii si sigilii duble deloc futile... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 15:30:56)


19-07-2008 15:29:34
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
La astea futile sa intzeleg ca-i floare la ureche ....:D:D:D

19-07-2008 15:39:13
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Hai ca m-am linistit (imi tremura mana... dreapta de emotii) ! Un scurt intermetzo insa : Ma avansezi prea repede si ... mi se duce vorba (din gura-n gura :D ) ... ca am pile ! Iar io' ...precum ma shtii .. muncesc din zori si pana-n seara ! Avansand asa rapid ... incep sa mi-o iau in cap ( ce-i drept d-asta nu prea am .. da' io' ... tot mi-o iau !). Lasa-ma la munca de jos ... pe sus numa' generalissimul moebius .. se descurca !

Ultima modificare facuta de niladam (19-07-2008 15:41:56)


19-07-2008 15:41:25
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Auziii sherifuleeeee dar ma rog ai uitat ultimul sac de pile care tzi le-am dat cand ai trecut pe la compartimentul tehnic ca ramasesei fara potcoave la chestia ai de trebuie sa scrii pe ea cu vopsea roshie fosforeshcenta CAL, ca sa-tzi dai seama ca-i cal ! hihihi

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (19-07-2008 16:06:28)


19-07-2008 16:05:22
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Apoi ... s-o spui p-a dreapta ...io'am luat "pilele" alea de care zisashi drept ... caiele ! Ca d-astea folosim noi - mai nou - sa potcovim animalutzele astea de le zice CAI si IEPE :D ! Nu zic' ... dupa doomsday, pentru patrupedarea in zona-mi de influentza, poate voi folosi tehnica-tzi avansata pentru deplasare, dar - in mare ... raman la vechile mele obiceiuri : Cand cal(are) cand pe jos :D :D :D !

Ultima modificare facuta de niladam (19-07-2008 16:29:34)


19-07-2008 16:27:59
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Niladam , ca esti sub directa mea comanda....sa nu uitati ca sunt ministru de interne numita de Capu' Trebii...;)

19-07-2008 16:48:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Auuuuuliiuuuuu shi ai batut pilele in copitele calului ?.....hmmmmm pai breh acum am picat din podul blocului :

DE FAPT SHI DE DREPT ACUM CALUL ARE PILE !!!!!!

hihihi

.....cat despre potcovitul iepelor bre sherife tare-ashi fi enteresat sa potcovesc shi io 2-3, ca deh potcoveshti nu potcoveshti vremea PILEI trece shi cu umezeala asta globala tare frica mi-e c-o ruginii !!!

:D:D:D


19-07-2008 16:51:29
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Uliuliuuuuu, o incurcashi serifule, s-a dat autoritatea jos din pod !!!! hihihi  (macar de-o palinca din aia vestita tzi-a dat shi tzie ?)

PS Doamna Ministra, cand oi fi mai libera la program te rog sa treci un pic pe la compartimentul tehnic ca...... AM O VORBA SA-TZI MAI ZIC ! ;););)
tasha 1951 a scris:

Niladam , ca esti sub directa mea comanda....sa nu uitati ca sunt ministru de interne numita de Capu' Trebii...;)


19-07-2008 16:56:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Uliuliuuuuu, o incurcashi serifule, s-a dat autoritatea jos din pod !!!! hihihi  (macar de-o palinca din aia vestita tzi-a dat shi tzie ?)

PS Doamna Ministra, cand oi fi mai libera la program te rog sa treci un pic pe la compartimentul tehnic ca...... AM O VORBA SA-TZI MAI ZIC ! ;););)
tasha 1951 a scris:

Niladam , ca esti sub directa mea comanda....sa nu uitati ca sunt ministru de interne numita de Capu' Trebii...;)

Breeeh frati si sorori bunkerineze, vedeti ca ATACA CLONELE pe "forumul meu" !!!!!!!:D:D
si ma lasati asha, sa ma lupt singurel cu ele in CUCUL GOL ??? :D:D hihihi :D:D

Gata, am plecat, revin cu vesti "de pe teren"... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 17:08:21)


19-07-2008 17:06:50
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Care clone dom'ne ? Unde-s ? Mahh ..n-auzitzi !! Ia ieshitzi voi la suprafatza sa va ia nenea meletzeanu la intrebari ! Eeee Pai ce-i aci ? Cuib de cuci clonicizatzi ?
Gata Magistre ! Le-am pus pe fuga ! Sau ...nu trebuia ? :D:D:D


19-07-2008 17:25:26
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cu o singura obiectziune sherifule : NU ERA MAI INDICAT SA LE EI INTREBULANE ?...NU DIN ALEA UMANE DIN ALEA NEGRE ! ...ca deh io pe unde m-am scolit am invatzat ca BULANU-I NEGRU PRECUM  POPA, CUM IL VEDE INFRACTORUL CUM INCEPE A SE SPOVEDII!!!!! .....hihihi mare OM profesorul Butoi ! (de fapt shi el un ciudat, urat shi hulit de multe jigodii, ca deh cam are tupeul sa spuna criminalului ca este criminal shi ca s-o mai lase psihologii cu vrajeli shi alte caderi pseudo-psihice determinatoare de talharii, crime shi alte violuri !) :D:D:D
niladam a scris:

Care clone dom'ne ? Unde-s ? Mahh ..n-auzitzi !! Ia ieshitzi voi la suprafatza sa va ia nenea meletzeanu la intrebari ! Eeee Pai ce-i aci ? Cuib de cuci clonicizatzi ?
Gata Magistre ! Le-am pus pe fuga ! Sau ...nu trebuia ? :D:D:D


19-07-2008 18:10:14
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Curat obiectziune tehnico-shtiintzifica ! Asa ar fi trebuit ! Da' vedetzi dvs ... io' cand asociai in mintea-mi neinstruita si aiuristica termenii de "interbulane si spovedanie" .... ia ghici ... la ce (cine ) ma gandii ? Hai .. ca nu-i greu .... doar ie persoana importanta in guvernul bunkeristanez ... !

Ultima modificare facuta de niladam (19-07-2008 18:20:10)


19-07-2008 18:19:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sherifuleeeee ma'nebuneshti di sherebel !....breeeee alea nu-s bulane negre ...alea-s bulane cu pantaloni scurtzi, veni-mi-ar randul la spovedanie ma repidi ! :D:D:D .....ufffffff da di shi bre baietanii ashtia de pasc forumul nu baga shi smilies cu limba ?....cateodata tariiii nicisare ar fi ! hihihi

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (19-07-2008 18:48:01)


19-07-2008 18:42:13
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Auzi bre sherife , io tzi-ashi propune altceva ......ia matale calul intre propriile bulane shi da o fuga de recupereaza haladitul ala de shef al bunkerului ca iar ishi pierde sigiliu pe coclauri straine sau doamne fere" il  scapa in vreo neagra gaura ....sau blonda ?......hihihi !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (19-07-2008 18:49:23)


19-07-2008 18:47:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Sherifuleeeee ma'nebuneshti di sherebel !....breeeee alea nu-s bulane negre ...alea-s bulane cu pantaloni scurtzi, veni-miar randul la spovedanie ma repidi ! :D:D:D .....ufffffff da di shi bre baietanii ashtia de pasc forumul nu baga shi smilies cu limba ?....cateodata tariiii nicisare ar fi ! hihihi

Ar fi, ar fi, doar si limbutzii :D sint necesari... ;)
In fine, io ziceam ca pe "forumul meu" adica al parashutizdei BIUTZA ataca clonele- da' pina la urma m-am convins ("pe viu" ca-i cel mai bine) ca biutza nu-i clona, ci-i chiar parashutizda "moderna" :x de-si face marketing cum poate - asa ca nu mai intru pe "forumul ei" nici picat cu ceara.

Pe loc repaus deci, Serif Suprem Niladam! :)
Am revenit bun-zdravan, cumetre SA, ca doar nu credeati ca-mi tocesc io Marele Sigiliu pe orice galetusha !!! ;)
Mai trage "una mica" pe goarna deci, ca mai e pina la infruntarea cu reptilienii, coane Niladam... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 18:56:15)


19-07-2008 18:49:58
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Scurt, concis shi la object :

CUM FU.TE UN GALAXIOI O GALAXILITZA ...CA DEH SHI GALAXIILE FAC SEX UNEORI !




Fotografiile au fost facute de vestitul telescop HUBBLE shi prezinta coliziunea a doua galaxii shi forma noilor galaxii aparute


19-07-2008 19:20:59
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Ciudosule,ia treshi matali repejor sub patrafir...ca vad ca ai multe de spovedit..si sa nu pierd ocazia..acum cat ai limba imbarligata intre bulane:D...iar pi seriful ista intergalactic o sa ti-l pun la niste matanii si canoane..di o sa-i iasa toata palinca din el..pai ce basca mea facem? incredintam asa o misiune importanta de supraveghere bunkerista...unui turmentat?

19-07-2008 19:20:59
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ia-ma-ncet ca-s batran shi fac naibii vr-un atac la coarda sufletului .......cat dispre sheriful nostru lasa-l bre ca pe unde umbla el in afara bunkerului e multzi microbi shi microabe, asha ca-i foarte indicat sa fie alcoolizat cu multe grade ! ...deh chestie de protectzie la locul de munca ! :D

19-07-2008 19:25:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Scurt, concis shi la object :

CUM FU.TE UN GALAXIOI O GALAXILITZA ...CA DEH SHI GALAXIILE FAC SEX UNEORI !

http://xs229.xs.to/xs229/08296/image-20 ... gra791.jpg

Fotografiile au fost facute de vestitul telescop HUBBLE shi prezinta coliziunea a doua galaxii shi forma noilor galaxii aparute

Deh, legea atractziunii... chiar universale, cumere !!! ;)
Ma-ntreb doar daca fac si sex oral ori se mai si masturbilizeaza galaxoaicele astea ?!... :D:D
Hmmm, nu cred totusi, par serioase cocoanele ;) - da'mai stii ?!
Poate asa s-au nascut pamintenii :D,, ca prea-s lab.gii (hihi :D:D) majoritatea !!!

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 19:55:02)


19-07-2008 19:39:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Ciudosule,ia treshi matali repejor sub patrafir...ca vad ca ai multe de spovedit..si sa nu pierd ocazia..acum cat ai limba imbarligata intre bulane:D...iar pi seriful ista intergalactic o sa ti-l pun la niste matanii si canoane..di o sa-i iasa toata palinca din el..pai ce basca mea facem? incredintam asa o misiune importanta de supraveghere bunkerista...unui turmentat?



CIUDATUL SA a scris:

Ia-ma-ncet ca-s batran shi fac naibii vr-un atac la coarda sufletului .......cat dispre sheriful nostru lasa-l bre ca pe unde umbla el in afara bunkerului e multzi microbi shi microabe, asha ca-i foarte indicat sa fie alcoolizat cu multe grade ! ...deh chestie de protectzie la locul de munca ! :D

A luat "pe loc repaus" definitiv sub prima masa din X-Pub Seriful Hipercosmic cred. :D

Desi cred ca nu doar lui Sir Ciudy i-ar suride acu' o repriza de SPOVEDIRE... ;)

P.S. Hai sa mai "calatorim" un pic... caut acu' o poza cu celebra "Ace Cafe" britanica unde se-aduna toti "dementii" pasionati de motoare clasice (celebrele "cafe-racers" din vremurile bune) si unde-am fost si io pe vremuri ...preistorice :D:D hihi (poate gasesc totusi o poza fara JE, ca Sir Ciudy are totusi dreptatea lui cu "riscurile expunerii netizdice" ... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 19:46:37)


19-07-2008 19:41:14
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Pai..inshet ti iau bre..asa "batraneste" se face treaba buna...ca astia tineri se grabesc..si nu mai intelegi nica! :D :D :D

19-07-2008 19:44:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Pai..inshet ti iau bre..asa "batraneste" se face treaba buna...ca astia tineri se grabesc..si nu mai intelegi nica! :D :D :D

Buna idee, fibletze... ;)
Nu de alta, dar cum mi-s cu 4 ani parca mai "copt" :D decit Sir Ciudy, pot spera la "un loc mai in fatza" la interminabila coada de spoveditionisti patrafirieni!!! :D:D
...Vedetzi insa cum un aparent minus se poate transforma in avantaj ?! ;)
Paradoxuri temporare, taica !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 19:53:21)


19-07-2008 19:48:28
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
astia tineri sint buni ca termina repede si marca banul ca doar nu stai la futut toata noaptea pe bani de  un numar

19-07-2008 19:49:24
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
daca vrei sa iti explic eu meserie dar nu te incapatina si haide webcam cu mine

19-07-2008 19:50:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

ibiutza a scris:

astia tineri sint buni ca termina repede si marca banul ca doar nu stai la futut toata noaptea pe bani de  un numar

Zzzaaaat d-acilea, DIAMANTO :D, ca te papa extraterestrii pe topicul asta !!! ;)
Desi, asa, ca pata (neagra :D) de culoare, mai merge sa povestesti si p-aci cum faci si dregi... ;)
Ca pin-oi da coltzu' am cite ceva de-nvatzat cred... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 19:56:25)


19-07-2008 19:50:25
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
ce extraterestrii tu vrei sa rizi cu mine dar lasa ca te duc eu la timisoara la bunker sa vezi tu bar acolo

19-07-2008 19:52:20
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Ibiutzo draga..sexul nu se rezuma numai la bani..si daca inca nu ti-ai dat seama,iti spun eu..nu-s una din femeile "ushoare"..care cred ca au cardul intre bulane ;)...imi castig existenta pe munca si pe inteligenta mea(multa,putina)...si nu astept sa fiu intretinuta de nimeni altcineva...asa ca las-o te rog mai ushor cu astea...fara numar...fara numar...:D :D :D

19-07-2008 19:56:01
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

Xtremul a scris:

Buna idee, fibletze...
Nu de alta, dar cum mi-s cu 4 ani parca mai "copt"  decit Sir Ciudy, pot spera la "un loc mai in fatza" la interminabila coada de spoveditionisti patrafirieni!!!
...Vedetzi insa cum un aparent minus se poate transforma in avantaj ?!
Paradoxuri temporare, taica !!!


Daca-l poti da la o parte pe sir Ciudy dintre bulanele mele...care gaseste zilnik motiv de spovedanie..eu te pun in CAP de lista...ca si asa esti tu CAPU' trebii :)))


19-07-2008 19:59:48
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
sa va zic secretul care la zis un student de la aeronautica care zice ca la 2012 cade cureeentul la toata lumea si se ard calculatoarele si ca nu mai merge decit masina pe motorina dar eu cred ca era beat si ridea de mine ca tare se mai distra cind am zis ca nu mie teama ca eu nu tin banii pe card si cardul intre picioare ca asta

19-07-2008 20:00:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Ciudosule,ia treshi matali repejor sub patrafir...ca vad ca ai multe de spovedit..



CIUDATUL SA a scris:

Ia-ma-ncet ca-s batran shi fac naibii vr-un atac la coarda sufletului ....... :D

A luat "pe loc repaus" definitiv sub prima masa din X-Pub Seriful Hipercosmic cred. :D

Desi cred ca nu doar lui Sir Ciudy i-ar suride acu' o repriza de SPOVEDIRE... ;)

P.S. Hai sa mai "calatorim" un pic... caut acu' o poza cu celebra "Ace Cafe" britanica unde se-aduna toti "dementii" pasionati de motoare clasice (celebrele "cafe-racers" din vremurile bune) si unde-am fost si io pe vremuri ...preistorice :D:D hihi (poate gasesc totusi o poza fara JE, ca Sir Ciudy are totusi dreptatea lui cu "riscurile expunerii netizdice" ... ;)




19-07-2008 20:07:38
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nunu ....ca ma tzin cu dintzii ! :D:D:D
unikaa a scris:


Xtremul a scris:

Buna idee, fibletze...
Nu de alta, dar cum mi-s cu 4 ani parca mai "copt"  decit Sir Ciudy, pot spera la "un loc mai in fatza" la interminabila coada de spoveditionisti patrafirieni!!!
...Vedetzi insa cum un aparent minus se poate transforma in avantaj ?!
Paradoxuri temporare, taica !!!


Daca-l poti da la o parte pe sir Ciudy dintre bulanele mele...care gaseste zilnik motiv de spovedanie..eu te pun in CAP de lista...ca si asa esti tu CAPU' trebii :)))


19-07-2008 20:13:33
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Hmmm...misto motoare..mai ca as calarii si eu unul..sa simt mangaierea vantului...si pletele in vant...da spre rusinea mea pot sa ma laud ca am fost doar in spatele celui care o conducea...si acela era unchiul meu...si cu toate insistentele mele nu a vrut sa ma lase niciodata sa incerc si eu ...a spus: motoarele-s pentru barbati...voi femeile puteti calari barbatii! :D :D

P.S..ieratate-mi sa fie aberatiile de pe aici...ca stric asa topic educational...da cand nu ai ce spune interesant...ma bag si eu ca prostu'-n seama...:D

Ultima modificare facuta de unikaa (19-07-2008 20:24:56)


19-07-2008 20:13:59
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
astia barbati adevarati arunca cu  banii si cu bautura la toate fetele darc am put ca se incinge de la pantalonul de  piele

19-07-2008 20:20:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Hmmm...misto motoare..mai ca as calarii si eu unul..sa simt mangaierea vantului...si pletele in vant...da spre rusinea mea pot sa ma laud ca am fost doar in spatele celui care o conducea...si acela era unchiul meu...si cu toate insistentele mele nu a vrut sa ma lase niciodata sa incerc si eu ...a spus: motoarele-s pentru barbati...voi femeile puteti calari barbatii! :D :D

P.S..ieratate-mi sa fie aberatiile de pe aici...ca stric asa topic educational...da cand nu ai ce spune interesant...ma bag si eu ca prostu'-n seama...:D

Ba si-nca ce educative-s sfaturile astea tip:
"fetelor, mai calariti si voi barbatii, nu stati doar ca Fulgile !!!" :D:D:D


19-07-2008 20:33:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

ibiutza a scris:

astia barbati adevarati arunca cu  banii si cu bautura la toate fetele darc am put ca se incinge de la pantalonul de  piele

Vedetzi, dadada/loolite/pall moale :D si alte critice, ca nu mi-au murit inca laudatoarele ??? :D:D
Aoileu, n-am citit tot... sterge bre ibiutzo chestia aia cu paltalonii :D de piele care cica put :rolleyes:, ca iar sar CLONELE pe mine !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 20:37:09)


19-07-2008 20:36:38
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:


ibiutza a scris:

astia barbati adevarati arunca cu  banii si cu bautura la toate fetele darc am put ca se incinge de la pantalonul de  piele

Vedetzi, dadada/loolite/pall moale :D si alte critice, ca nu mi-au murit inca laudatoarele ??? :D:D
Aoileu, n-am citit tot... sterge bre ibiutzo chestia aia cu paltalonii :D de piele care cica put :rolleyes:, ca iar sar CLONELE pe mine !!! :D:D

Cum sa sara?
Pai,nu te apar eu?nu esti prietenul meu?;)


19-07-2008 20:50:33
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pentru ibiutza

Mda, gata treaba
Inchid taraba,
Acasa ma duc,
Shi m-ashez sub nuc,
Voi manca ca un porc ,
Regurcitand ca la troc,
Voi bea ca un bou,
Regurcitand din nou
Geamuril sa sparg,
In gura sa tzi-o bag,
Ca poate asha taci,
Pupa-m-ai intre craci,
Unde cucul meu doarme,
Visand la cocoane,
Cu cururi imense
Shi slanurile dense
Yahhhh, ce coshmar
Hai ca ma car !

Haide pa, daca nu intru cu mashina in vre-un stalp shi crap, ca deh ...sunt un extraordinar conducator auto sigur ne mai tastuim !

Aaaaa uitasem ....breh Xtreme pe ministrul de la interne nu-l cheama la origini DAVID ci TROACA !...oare de ce shi-o fi schimbat numele ?...din cauza de genealogie sau din cauza de porcie ?.....o sa studiez shi o sa postez !.....cat despre "retragerea brusca" se pare ca se pregateshte o calatorie in Siberia saptaman"aviatoare
.......asha-i cand te ajung blestemele norodului !

:D:D:D


19-07-2008 21:04:53
   
Pagini: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 79    
Mergeti la