Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 79
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Pentru ibiutza

Mda, gata treaba
Inchid taraba,
Acasa ma duc,
Shi m-ashez sub nuc,
Voi manca ca un porc ,
Regurcitand ca la troc,
Voi bea ca un bou,
Regurcitand din nou
Geamuril sa sparg,
In gura sa tzi-o bag,
Ca poate asha taci,
Pupa-m-ai intre craci,
Unde cucul meu doarme,
Visand la cocoane,
Cu cururi imense
Shi slanurile dense
Yahhhh, ce coshmar
Hai ca ma car !

Haide pa, daca nu intru cu mashina in vre-un stalp shi crap, ca deh ...sunt un extraordinar conducator auto sigur ne mai tastuim !

Aaaaa uitasem ....breh Xtreme pe ministrul de la interne nu-l cheama la origini DAVID ci TROACA !...oare de ce shi-o fi schimbat numele ?...din cauza de genealogie sau din cauza de porcie ?.....o sa studiez shi o sa postez !.....cat despre "retragerea brusca" se pare ca se pregateshte o calatorie in Siberia saptaman"aviatoare
.......asha-i cand te ajung blestemele norodului !

:D:D:D

Auzisem io ZVONURI ca-i in TROACA pin-la git si David asta, cumetre, da' nu prea le credeam... :D:D
De la matalutza cred insa ca chiar asa-i; tipu mi se pare paralel totusi si nu doar cu Internele, saracu, indiferent cum l-ar fi chemat - David, Goliat... ;)


19-07-2008 21:19:23
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

CIUDATUL SA a scris:

Pentru ibiutza

Mda, gata treaba
Inchid taraba,
Acasa ma duc,
Shi m-ashez sub nuc,
Voi manca ca un porc ,
Regurcitand ca la troc,
Voi bea ca un bou,
Regurcitand din nou
Geamuril sa sparg,
In gura sa tzi-o bag,
Ca poate asha taci,
Pupa-m-ai intre craci,
Unde cucul meu doarme,
Visand la cocoane,
Cu cururi imense
Shi slanurile dense
Yahhhh, ce coshmar
Hai ca ma car !

Haide pa, daca nu intru cu mashina in vre-un stalp shi crap, ca deh ...sunt un extraordinar conducator auto sigur ne mai tastuim !

Aaaaa uitasem ....breh Xtreme pe ministrul de la interne nu-l cheama la origini DAVID ci TROACA !...oare de ce shi-o fi schimbat numele ?...din cauza de genealogie sau din cauza de porcie ?.....o sa studiez shi o sa postez !.....cat despre "retragerea brusca" se pare ca se pregateshte o calatorie in Siberia saptaman"aviatoare
.......asha-i cand te ajung blestemele norodului !

:D:D:D


Hai bre Ciudy, trimete-i pe private nu o aduce aci. ca nu primeste aprobari


19-07-2008 21:19:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

ibiutza a scris:

sa va zic secretul care la zis un student de la aeronautica care zice ca la 2012 cade cureeentul la toata lumea si se ard calculatoarele si ca nu mai merge decit masina pe motorina dar eu cred ca era beat si ridea de mine ca tare se mai distra cind am zis ca nu mie teama ca eu nu tin banii pe card si cardul intre picioare ca asta

In fine, o posatre utila, ontopic ;) si... culmea, informata de la ibiutza!!! :D
Asa ca zic s-o mai lasam nitzelush si p-aici prin curtea Bunkerashului... ;)
Bravo bre bibilutzo, da' arde-o si tu mai des cu studentii astia, poate ne zici ce mai afli, mai multe, despre 2012...
Ori sint cam saracutzi cu materialu' studentii astia si nu prea renteaza sa le soogi :rolleyes: ... informatiile ???:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 21:24:04)


19-07-2008 21:22:45
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Ciudosule,ia treshi matali repejor sub patrafir...ca vad ca ai multe de spovedit..



CIUDATUL SA a scris:

Ia-ma-ncet ca-s batran shi fac naibii vr-un atac la coarda sufletului ....... :D

A luat "pe loc repaus" definitiv sub prima masa din X-Pub Seriful Hipercosmic cred. :D

Desi cred ca nu doar lui Sir Ciudy i-ar suride acu' o repriza de SPOVEDIRE... ;)

P.S. Hai sa mai "calatorim" un pic... caut acu' o poza cu celebra "Ace Cafe" britanica unde se-aduna toti "dementii" pasionati de motoare clasice (celebrele "cafe-racers" din vremurile bune) si unde-am fost si io pe vremuri ...preistorice :D:D hihi (poate gasesc totusi o poza fara JE, ca Sir Ciudy are totusi dreptatea lui cu "riscurile expunerii netizdice" ... ;)


http://xs129.xs.to/xs129/08296/acecafehx5681.jpg

Stiu locul, dar daca nu am bicicleta nu am intrat, tu ai facut poza?


19-07-2008 21:37:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nu, cumetre NJD, un amic redactor a facut-o (neamtz, membru mai vechi al clubului de-acolo) la reuniunea din 2007 - sint deci si io undeva ;) prin poza...
Dar atit de mic ca nici nu conteaza !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 21:42:50)


19-07-2008 21:41:44
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Hmmm...misto motoare..mai ca as calarii si eu unul..sa simt mangaierea vantului...si pletele in vant...da spre rusinea mea pot sa ma laud ca am fost doar in spatele celui care o conducea...si acela era unchiul meu...si cu toate insistentele mele nu a vrut sa ma lase niciodata sa incerc si eu ...a spus: motoarele-s pentru barbati...voi femeile puteti calari barbatii! :D :D

P.S..ieratate-mi sa fie aberatiile de pe aici...ca stric asa topic educational...da cand nu ai ce spune interesant...ma bag si eu ca prostu'-n seama...:D

Ba si-nca ce educative-s sfaturile astea tip:
"fetelor, mai calariti si voi barbatii, nu stati doar ca Fulgile !!!" :D:D:D

P.S. Nici nu mai stiu ce-i mai placut de fapt:
Sa calaresti (motoare), sau... sa fii calarit ???!!! :rolleyes: :D:D
Nu, nu de motoare... ;) ca-s cam grele :D:D

P.S. Gata insa cu motoarele - doar OZN-urile reptilienilor or sa fie prioritare din 2012!!!
... Gata oricind deci cu deltplanul (armat cu bombe fasoliforme :D) pentru decolare, general Moebius ??? :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 21:49:25)


19-07-2008 21:44:43
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
crezi ca daca ma lauzi ca am pile la studenti ca te iert ca mai facut proasta

19-07-2008 22:49:06
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Ie dimineatza ! M-am trezit prea ... dimineatza ! Da' ... dimineatza rau ... nici n-a rasarit soarele ! Am visat frumos ... ma spovedeam ! :D
Da ce-i cu bicicletele astea p-aci ?Si ... ce inseamna "London" ? Sa n-ai grija Mare Preoteasa ! Turmentat-neturmentat / Tot va pazesc ... garantat / Doar e ordin sigilat !


19-07-2008 22:51:25
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
va zic sa cumparati ceasuri mecanice si masini care merg cu motorina ca sint mai bengoase si merg si fara curent

19-07-2008 22:56:26
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Asta ar fi ... clona ... Preamarite ? Hmmmm ... nu merita efortul ! Eu sunt antrenat pentru atacuri serioase, belicoase si suparacioase ! Ce sa-i fac ... ibiutzei ? Nu merita efortul ...

19-07-2008 23:00:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:

Ie dimineatza ! M-am trezit prea ... dimineatza ! Da' ... dimineatza rau ... nici n-a rasarit soarele ! Am visat frumos ... ma spovedeam ! :D
Da ce-i cu bicicletele astea p-aci ?Si ... ce inseamna "London" ? Sa n-ai grija Mare Preoteasa ! Turmentat-neturmentat / Tot va pazesc ... garantat / Doar e ordin sigilat !

Ai o medalie pentru vigilenzta deja... treaza vad, Hipersherife !!! :D

Cit despre ATACUL clonelor, ai dreptate - a fost alarma falsa... ;)
Asta nu-nseamna insa ca poti sa sforai pe sub mesele Tashicai chiar tot timpu'!
Hai ca-n weekend ai liber la butoi... ;) da-n rest, mai "pe uscat" ca-s reptiliencele cu okiu' pe noi ca pe butelie !!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 23:50:35)


19-07-2008 23:45:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

ibiutza a scris:

crezi ca daca ma lauzi ca am pile la studenti ca te iert ca mai facut proasta

Ai uita tu de orice biznis :D daca mi-as face timp sa te vrajesc/hipnotizez/aburesc "ca la cartea lui Enoh" ;), mai ibiutzo...
Hai noapte buna, stii tu (sau o sa afli citind p-aici) ca nu-s chiar asa de negru-n cerul gurii, hihi :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (19-07-2008 23:57:28)


19-07-2008 23:47:50
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Poate-n varful pulii ?........ hihihi  ca doar pe tanti n-o interesa-o cerul gurii mai avan ca varful pulii ! :D:D:D

19-07-2008 23:57:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Poate-n varful pulii ?........ hihihi  ca doar pe tanti n-o interesa-o cerul gurii mai avan ca varful pulii ! :D:D:D

:D:D:D Hai ca fu tare de tot remarca asta, cumetre !!!
Taman cind alunecasem pe panta educativ-convingatoare intru indreptarea pacatoaselor (AMIN :D), ma facusi sa rid ca prostu' iegzact in mijlocu' postarii !! :D

Si mina grebla se facu... si-mi mai trasei se pare o dushmanca si din "millieul" asta... :D:D
(mai nou, cica mi-a dat VERBOTEN :D:D hehe si pe "topicul ei" ;), vezi bine... ete PARTZ hihihi)

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-07-2008 00:17:11)


20-07-2008 00:01:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Porunca da....shi tzup, tzup na coridore ...coic , cioc la usha topicului....deschid usha , bag curu shi poc partzul !    :D:D:D

20-07-2008 00:58:49
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Şaisă! a fost banat xp-ul!
HIC!


20-07-2008 02:43:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:

Şaisă! a fost banat xp-ul!
HIC!

Ete ciuciu SCHEISSE, D-evile !!! :D
Io nu pot sa fiu banat nici macar de Printzul Banatului !!! hehe :D:D (dac-o fi vreunul) :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-07-2008 12:30:58)


20-07-2008 12:24:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Porunca da....shi tzup, tzup na coridore ...cioc , cioc la usha topicului....deschid usha , bag curu shi poc partzul !    :D:D:D

Sa facem totusi economii la grenadele gazoase :D, cumetre Ministru al Celor Mai Multe Chestii ;),
n-are rost sa stricam orzu' pe gashte si atomica pe mushte !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-07-2008 12:31:41)


20-07-2008 12:28:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nitzel poate offtopic, da' uite ce-a zis chiar ieri Papa in Australia "turmei" ;):
(de fapt deloc offtopic, ce zice el fiind unele din motivele revenirii Creatorilor in 2012, sa ne dea la gioale :D:D)

"In so many of our societies, side by side with material prosperity,
a spiritual desert is spreading:
an interior emptiness, an unnamed fear, a quiet sense of despair,"
the pontiff said.

(traducere aproximativa pentru cei care nu stiu nici macar engleza - de obicei manageri :D):

"In lumea de azi, in paralel cu prosperitatea materiala
(n.b. "doar pentru unii" - a spus Papa cu alte ocazii)
se extinde un adevarat DESHERT SPIRITUAL,
tadus printr-un vid interior , o teama nedefinita
si un gen de disperare calma.

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 06:57:58)


20-07-2008 12:38:38
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:


niladam a scris:

Ie dimineatza ! M-am trezit prea ... dimineatza ! Da' ... dimineatza rau ... nici n-a rasarit soarele ! Am visat frumos ... ma spovedeam ! :D
Da ce-i cu bicicletele astea p-aci ?Si ... ce inseamna "London" ? Sa n-ai grija Mare Preoteasa ! Turmentat-neturmentat / Tot va pazesc ... garantat / Doar e ordin sigilat !

Ai o medalie pentru vigilenzta deja... treaza vad, Hipersherife !!! :D

Cit despre ATACUL clonelor, ai dreptate - a fost alarma falsa... ;)
Asta nu-nseamna insa ca poti sa sforai pe sub mesele Tashicai chiar tot timpu'!
Hai ca-n weekend ai liber la butoi... ;) da-n rest, mai "pe uscat" ca-s reptiliencele cu okiu' pe noi ca pe butelie !!! :D:D:D

Daca spune Capu' Trebii....cred ca va trebui sa-i urmezi sfatul,stii ca sunt ingaduitoare fata de tine dar nu depasi limita...;)


20-07-2008 12:39:41
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

Xtremul a scris:


evil a scris:

Şaisă! a fost banat xp-ul!
HIC!

Ete ciuciu SCHEISSE, D-evile !!! :D
Io nu pot sa fiu banat nici macar de Printzul Banatului !!! hehe :D:D (dac-o fi vreunul) :rolleyes:



Bre da' matale esti omnipotent... Hailigă şaise! hihihi
HIC!


20-07-2008 12:50:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:


Aaaaa uitasem ....breh Xtreme pe ministrul de la interne nu-l cheama la origini DAVID ci TROACA !...oare de ce shi-o fi schimbat numele ?...din cauza de genealogie sau din cauza de porcie ?.....o sa studiez shi o sa postez !.....cat despre "retragerea brusca" se pare ca se pregateshte o calatorie in Siberia saptaman"aviatoare
.......asha-i cand te ajung blestemele norodului !
:D:D:D

Bre matale, io cred ca in Siberia de fapt ii matrashesc :D Illuminati pe ghertzoii astia PSD-isti (v. Dan Iosif) in loc sa-i salveze sau macar sa le trinteasca niste CLONE, acolo... ce dreaku' o mai cauta deci si steagozaurul roshu acolo, nu prea-ntzeleg (HIC, Scheisse etc, vorba mentorului meu ;) evil ) - da-i de bine pentru noi, clar !!! hihihi :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-07-2008 12:57:36)


20-07-2008 12:52:49
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
SCHEISSE.....este un fel de rahat ?....hihihi
Xtremul a scris:


evil a scris:

Şaisă! a fost banat xp-ul!
HIC!

Ete ciuciu SCHEISSE, D-evile !!! :D
Io nu pot sa fiu banat nici macar de Printzul Banatului !!! hehe :D:D (dac-o fi vreunul) :rolleyes:


20-07-2008 12:57:24
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
E CHIAR rahat, coane !!! :D
D-ala mai tehnic ;) insa, nemtzesc, nu ca SHIT-ul americanesc !!! ;)

Iar conu'evil le zice fonetic (ca-n Banat-Sibiu-Brasov) - 'hailiga shaisa' :D nefiind chiar un gen de "rahat sfint" (tradus literal) ci o chestie mai comica un pic ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-07-2008 13:02:07)


20-07-2008 12:58:37
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ihi pricipui...cam greu dar pricipui ! hihihi

20-07-2008 13:03:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
POSTARE BLEGOS-FILOSOFICA :D... dar cumva importanta pentru bunkeristanezi (macar fiindc-o sa faca parte din "Carticica lui Mao" ;) - pardon, a Xtremului), din care o sa fiti ascultati in fiecare seara la difuzarea Imnului, ca sa demonstrati c-ati inteles genialele directive :D fara de care supravietuirea umanitatii ar fi doar un mare PARTZ !!! :D:D

Xtremul a scris:

Nitzel poate offtopic, da' uite ce-a zis chiar ieri Papa in Australia "turmei" ;):
(de fapt deloc offtopic, ce zice el fiind unele din motivele revenirii Creatorilor in 2012, sa ne dea la gioale :D:D)

"In so many of our societies, side by side with material prosperity,
a spiritual desert is spreading:
an interior emptiness, an unnamed fear, a quiet sense of despair,"
the pontiff said.

(traducere aproximativa pentru cei care nu stiu nici macar engleza - de obicei manageri :D):

"In lumea de azi, in paralel cu prosperitatea materiala
(n.b.: "doar pentru unii" - a spus Papa cu alte ocazii)
se extinde un adevarat DESHERT SPIRITUAL,
tadus printr-un vid interior, o teama nedefinita
si un gen de disperare calma.

Apropo de "disperarea calma" a occidentalilor:
In Romanica, dar (normal) si pe situl asta, "disperatii" am observat ca-s tare agitati de fapt,
e o zbatere grotesca zic io, de traire a vietii "peste resursele proprii" - si nu doar alea materiale... :(

Gata insa cu filosofia (ieftina sau de la Gucci/Armani ;)),
se pare ca vin vremuri grele inca inainte de 2012
si noi nici macar un cancioc de ciment n-am bagat in buncar
si nici vreo conserva-n camara,
doar haioshenii pe forum...
De fapt, stateam si ma gindeam (tot ca filosofu' de cafenea-coltz-trotuar :D)
ca "dezinformarea" continua a bizonilor tinuti in ceatza continua a grijii zilei de maine
e ideala nu doar pentru "stapini", ci si pentru massele de sclavi.

E un fel de eutanasie menajanta:
HIC !!! :rolleyes: si te trezesti... putzin mort :D:D,
dupa o viatza din care n-ai intzeles mai nimic :rolleyes:,
poate doar parshivele reduceri de pretz din reclame
ori episodul final din "Corazon Selvaje" -
- ce poate fi oare mai lipsit de stress decit asta, eiii ??? ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 06:58:51)


20-07-2008 13:11:47
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Gata cred pe ziua de azi cu dragutzul de forumash - nu doar fiindca mai am doar 32 de p(r)ostari :D:D pina la "GRAND FINALE" si o sa-ncerc sa evit simplele guitzaturi :D irelevante de genul "Postez, deci exist" :(, ci si fiindca tre'sa plec la o intrunire moto pe linga Bucuresti (sau Buncaresti ?! :rolleyes: - nu, NU INCA... :D).

"Intrunire" e de fapt un simplu eufemism, fiindca-i de fapt doar un pretext pentru o maxima betzie !!! :D:D (si pascut "iarba" ;) - ambele activitatzi straine insa total Prealuminatului ;), ca doar nu risc sa mi se stinga farurile :D macar pina-n 2012...)

Asa ca, vreau sau nu, tre'sa dau STINGEREA mai devreme:
(voi puteti insa in continuare sa aberatzi :D pe-aici fara grija... ;))

niladam a scris:

IMNUL BUNKERISTANIEI

                         Cind Marduk va sa vie cu negre stihii
                         Pregatitzi or sa fie bunkerezii dilii
                         Doar prin geniul pustiu, luminos si Xtrem
                         Care ii va conduce la sapa de lemn !
                         
                Doar am sigilii o mie si-o mie de chei,
                Tzin secrete o mie, port o mie de piei,
                O bascula de arcuri, paduri de sageti,
                Miriade de sabii si-o mie de vieti...

        Bunkeristanul meu scump, tarim de cosmar
        In primejdii de fiv-ai, sa n-ai nici habar
        C-avem Preoteasa cu sex-patrafir
        Si multi alti ministri maestri-n sictir

Iar Ciudy, Marele Tartor cu Heblu
O sa va cinte PARTZUL funebru,
Mestecind cutii de fasole o mie
De gazati o sa fiti, E.T., pe vecie !



Ultima modificare facuta de Xtremul (20-07-2008 15:27:52)


20-07-2008 15:18:28
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Atentie mare bre XP ca e porci si e cu ochii pe voi :D :D
HIC!





Am descoperit marea inginerie cu postarea pozelor asa ca trebuie sa ma suportati citeva zile pina-mi trece hihihi


20-07-2008 16:09:29
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Breeeeeeee asta nu-i marele nostru sherif stelar calare pe martzoaga de care am pomenit acum cateva postari ?.....aia care in loc sa-i bata caiele i-a batut pile in copite ....martzoaga piloasa !

Distractzie placuta in continuare ...cu bagatu"  foto-uri...vorba cocoanelor care-shi faceau poze la un fotograf shi erau cam grabite :

DOMNUL FOTO : doamnelor cum doritzi sa va fot ?
DOAMNELE : nu conteaza domnule foto , de-a-m-picioarelea sau de-a-n-curulea , cum o fi , numai hai de fote-ne o data !

hihihi

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (20-07-2008 16:25:32)


20-07-2008 16:24:19
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
El e cumetre ... da' e ... ala cu fatza ! Pana si reptilianul-annunaki si-a dat seama ca ... face cat ... 2 ! Unde evilu' m-ai filmat mai draqe ? Acu' .. ca m-ai dat in fapt ( shi .. eram treaz ), credetzi ca mai are tupeu vreun clon (sau clona) sa se apropie de bunker ? Numa' sa ma vada ....

20-07-2008 17:44:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mda , are shi sheriful asta al nostru dreptatea lui ....de asta sta el asha linishtit ......numai ce-l vad cloanili shi harshti o taie la fuga ! hihihi

20-07-2008 18:17:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:

Atentie mare bre XP ca e porci si e cu ochii pe voi :D :D
HIC!
http://xs229.xs.to/xs229/08290/_il7836319.jpg

Am descoperit marea inginerie cu postarea pozelor asa ca trebuie sa ma suportati citeva zile pina-mi trece hihihi


Haioasa draceasca poza :D postata de conu' D-evil (care-i UBICUU, clar ;)), in orice caz!!!

Nu mai putin haioase-s si interpretarile voastre (toate... disimulate de fapt ;)), fiindca stiti toti trei perfect ca adevarul e cu totul altul:
2 mph/mile-pe-ora (mai exact 3,218 km/h) indica totusi (precis) afisajul radarului caraliului-duda :D,
nicidecum faptul ca presupusul Niladam de pe mirtzoaga "cu pile" :D ar face cit... doi !!! ;)

In plus, aflatzi alta:"contravenientu'vitezoman" ;) e de fapt un curier pe catir al lui Berladen-Negasibilu' ratacit p-acolo si nu CLON !! :D:D
Iar meletzeanu' ala tuciurist :D e clar clon balaurian deghizat si-l pindeste de fapt cu spume pe omologul lui bunkerinez Niladam,
da' n-are shanse sa-l toarne, fiindca Hipersherifu' patrupedeaza si el deghizat... chiar in magarul cu girofar de sub curu' lui !! :D:D
(spionaj de clasa chiar in inima liniilor inamice, taica... ;))


P.S. Breh Cosmosherife, hai da-ne-o pe bune acu' (ca ai liber de la stapanire sa spui tot, nu mai esti "magar undercover" hihihi :D:D):
...Nu te-a cocoshat totusi DITAMAI MELETZEANU' ala sherpilian ??!!! :D:D:D
Da' vezi sa nu ne raspunzi "IHA-IHA-IHA" :D:D:D din reflex...

P.S. 2 - Pot sa dezvalui... macar PARTZial :D:D acum si ca diabolicul plan de spionaj cu Niladam perfect mascat in "mirtzoaga cu pile"
apartine geni(t)alului Secret Service Bunkerinez SSB (oficial inexistent - hehehe :D:D) condus insa, evident... ghiciti de cine?! :rolleyes:;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 07:03:34)


21-07-2008 01:17:40
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:


evil a scris:

Atentie mare bre XP ca e porci si e cu ochii pe voi :D :D
HIC!
http://xs229.xs.to/xs229/08290/_il7836319.jpg

Am descoperit marea inginerie cu postarea pozelor asa ca trebuie sa ma suportati citeva zile pina-mi trece hihihi


Haioasa draceasca poza :D postata de conu' D-evil (care-i UBICUU, clar ;)), in orice caz!!!

Nu mai putin haioase-s si interpretarile voastre (toate... disimulate de fapt ;)), fiindca stiti toti trei perfect ca adevarul e cu totul altul:
2 mph/mile-pe-ora (mai exact 3,218 km/h) indica totusi (precis) afisajul radarului caraliului-duda :D,
nicidecum faptul ca presupusul Niladam de pe mirtzoaga "cu pile" :D ar face cit... doi !!! ;)

In plus, aflatzi alta:"contravenientu'vitezoman" ;) e de fapt un curier pe catir al lui Berladen-Negasibilu' ratacit p-acolo si nu CLON !! :D:D
Iar meletzeanu' ala tuciurist :D e clar clon balaurian deghizat si-l pindeste de fapt cu spume pe omologul lui bunkerinez Niladam,
da' n-are shanse sa-l toarne, fiindca Hipersherifu' patrupedeaza si el deghizat... chiar in magarul cu girofar de sub curu' lui !! :D:D
(spionaj de clasa chiar in inima liniilor inamice, taica... ;))


P.S. Breh Cosmosherife, hai da-ne-o pe bune acu' (ca ai liber de la stapanire sa spui tot, nu mai esti "magar undercover" hihihi :D:D):
...Nu te-a cocoshat totusi DITAMAI MELETZEANU' ala sherpilian ??!!! :D:D:D
Da' vezi sa nu ne raspunzi "IHA-IHA-IHA" :D:D:D din reflex...

P.S. 2 - Pot sa dezvalui... macar PARTZial :D:D acum si ca diabolicul plan de spionaj cu Niladam perfect mascat in "mirtzoaga cu pile"
apartine geni(t)alului Secret Service Bunkerinez SSB (oficial inexistent - hehehe :D:D) condus insa, evident... ghiciti de cine?! :rolleyes:;)

de Ciudatul?>


21-07-2008 07:35:51
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Adevar grait-ai Prealuminate ! Chiar purtatorul de girofar mi-s (nedeghizat insa, doar ... incognito). Si amu', daca tot am dezlegare, va spui tot adevarul (trunchiat insa... conform indicatziilor SSB-iste, nu pot sa dau tot din casa, pardon .. bunker). Executam servici de patrupedare (ma antrenam pentru greaua-mi misie de dupa doomsday), cand politzistul asta tuciurist m-a luat (cu arcanul) sa-l insotzesc sub acoperire intr-o misiune multa mai facila (parerea mea), aceea de a-l gasi pe straniu-negasibilul benladenez! (daca era dupa mintea mea-bine ca nu e- nu ma mai chinuiam degeaba - e cineva , acolo sus, care nu vrea gasirea lui). Oricum ... nu puteam sa-l refuz, pe tuciurist, curios fiind dealtfel cam ce metode uzeaza pamantenii astia. Cam ce vazui , ce gasii... ie' secret ... nu pot sa va mai spui ... dar gasitzi la dosare ... are grija SSB-istul sef de ele ...:D:D:D !

Ultima modificare facuta de niladam (21-07-2008 11:57:50)


21-07-2008 11:49:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
@ tasha1951 ........n-avea tu grija mea deoarece sunt prea scuipator pe gura la tot ce am in batatura shi nici nu tzopai din nick in nick incercand sa fiu un mare birlic (nu actorul ci pacaliciul din cartzile de joc .....ca pe la noi pe aici i se mai spune shi birlic !)

Buna dimineatza sa fut cu prezervativ toate canalo-telenovelistele ! .......ce-am boldat am boldat din cauza de neperpetuare shi neimultzire total neindicata a acestei rase !
:D:D:D

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (21-07-2008 15:54:14)


21-07-2008 12:02:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Deoarece putzini au sesizat ca de fapt aceasta rasa kanalo-telenovelistica este una dintre cele 3 arme creeata de rasa reptiliana pentru a distruge ceea ce omenirea are mai de pretz : INTELEGENTZA
:D:D:D

PS. CINE CREDE CA AFIRMATZIA DE MAI SUS ESTE DE-A-N-PULEA SHI AM FACUT-O CA SA TASTEZ SHI IO CEVA, SE INSHEALA !!!!

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (21-07-2008 12:08:32)


21-07-2008 12:08:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Deoarece putzini au sesizat ca de fapt aceasta rasa kanalo-telenovelistica este una dintre cele 3 arme creeata de rasa reptiliana pentru a distruge ceea ce omenirea are mai de pretz : INTELEGENTZA
:D:D:D

PS. CINE CREDE CA AFIRMATZIA DE MAI SUS ESTE DE-A-N-PULEA SHI AM FACUT-O CA SA TASTEZ SHI IO CEVA, SE INSHEALA !!!!

Am ajuns sa cred, cumetreSA, ca "joaca cu nickurile" e doar o chestie puerila, dar si cumva disperata, a unor persoane care nu doar ca devoreaza :D telenovele, dar incearca sa-si transforme si propria, anosta vietzisoara tot intr-o telenovea !!! :( :D:D

M-ar lasa sincer rece tot mecanismu' asta de doi lei care nici n-ar merita analizat in mod normal, ca doar nu visez sa joc vreun rol fie el secundar "pe sticla mintzii vreunei canalizde" :D:D, da' ma irita totusi (tangential, dar suficient cit sa-mi strice ziua uneori) doar incapatinarea cu care se straduie sa tulbure buna-dispozitie a unor cercuri (virtuale deocamdata) de amici care chiar se simt bine in comunicarea de-aici (serioasa ori mai putin ;)) din pauzele robotelilor cotidiene.

Nu ma pronuntz deci cine-s banuitele "personaje" cu MPS (Multiple Personality Syndrome :D), desi am un oarecare tablou mental al "miscarilor" lor doar aparent haotice (nu doar fiindca uneori "imi saruta timpla" :D dupa citeva balacareli initziate de pe alt cont ;)), dar le spun doar atit: nu se merita eroicele, disperatele si inutilele lor eforturi de tulburare a apelor dintr-o baltoaca, din simplul motiv ca unii nu se balacesc :D:D ca ei/ele prin ochiuri de apa tulburi si-n plus unii ca mine (si inca citiva) nu-s de gasit decit IN LARG, acolo unde n-au sanse s-ajunga vreodata, fiindca valurile oricum le-ar ineca spiritele inguste !!! :D:D hihihi

Asa ca: invatati intai sa-notatzi cu neuronu-n LARG, cumetrelor !!! ;)
(Asa boshorog cum ma descriu cocoanele cu MPS, inca mai ajung inot la epava din Costinesti... SI INAPOI :D:D, evident !!!).
Voi puteti sa visatzi insa in continuare la improbabile croaziere cu yachtu' "pe sticla", disperatelor !!! :D:D hihihi
P.S. Baldabac !!! hehe :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-07-2008 16:04:58)


21-07-2008 15:39:22
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mda .....shi iarta-mi-o pe aia de aseara cu Eminescu, a fost doar o mica incercare de a aprinde un fitil ca sa explodeze ....doamna profesoara !...da a naibili de profesoara e bandita rau shi n-a facut bum .....o sa mai incer , o sa mai incerc ....ca deh incercarea moarte n-are shi mefisto este un perseverent ! :D:D:D

DOAMNA PROFESOARA ATZI PUS-O RAU ....MI-AM TRAS ACUM 3 GOOGLE LA CHISHIOR ....CUM APARE PROBLEMA CUM BAG CHISHIORUL IN GOOGLE .....FIECARE PEDALA , CU CHISHIORUL EI .....CA DOAR TZI-AI DAT SEAMA CA AM 3 CHISHIOARE PRECUM MAGARUL VAZUT IN DEPARTARE..... CU 5 CHISHIOARE !


21-07-2008 16:04:50
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Vaiiiiii acum vazuiiiiii......... cum breh Xtremule shi doamna poetesa e-n combinatziuni !!!!!....ca sa vezi dom'le ....io nu shtiam !:D

Apropos :

BRE POETESO LA INTALNIRI CU FETILI TI MAI DUSHI ?

......cand va frecatzi G-urili, recitatzi versuri ?......cacam asha-i la MISA, nu ?

:D:D:D

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (21-07-2008 16:10:34)


21-07-2008 16:09:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Stai linistit, breee, am simulat si io cumva inervarea ca poate-asa sa se INERVEZE Sandie !!! ;)
Care-i cam lipsa la apel lately (ori posteaza-n doi peri :rolleyes:), treaba dinsei dar io continui sa cred ca replicile ei mai dese/consistente ar fi nu doar util-educative, ci si invioratoare de forum. :)

:D:D... Trei piciorushe ai deja, cumetre ?! :rolleyes:
Inseamna ca dezinformezi p-acilea, daca si al'din mijloc poa'sa dea COMENZI !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-07-2008 16:11:54)


21-07-2008 16:10:21
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 114
3 picioare cu bastonul sau 4 cu cirjele :)) ?

21-07-2008 16:11:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Daaaaaa breh Xtreme 3 chishoare .....doua pi margini shi ala sixualu" pi shentru ....ia vezi ca am bagat la mine o postare tare ! Ala o fi paranoic sau ceva , ceva o avea shi el driptate ! hihihi

21-07-2008 16:13:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Da-tzi-ashi cu sixualu" peste deshte ca sa nu mai ai cu ce tasta shi dupa aceea drept in frunte precum la vaca de la abator care trebuie sacrificata ca-i batrana shi nu mai da lapte futu-tzi tzatzele cu picamerul !
Pall Mall a scris:

3 picioare cu bastonul sau 4 cu cirjele :)) ?


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (21-07-2008 16:18:46)


21-07-2008 16:16:58
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 114
:)) usurel ca ma stropesti cu bale

21-07-2008 16:19:55
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu confunda balele cu urina ! :D:D:D

21-07-2008 16:20:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Daaaaaa breh Xtreme 3 chishoare .....doua pi margini shi ala sixualu" pi shentru ....ia vezi ca am bagat la mine o postare tare ! Ala o fi paranoic sau ceva , ceva o avea shi el driptate ! hihihi

Deja am reusit sa citesc jumate, cumetre  (c-asa-s io de moda veche, citesc tot, macar pe lumea ailalta mi-o folosi la ceva) - n-o fi 100% iegzact :D din ce varsa "paranoicul" ;) acolo, da' macar 51% ;) daca e (si ESTE) tot e un maaare semnal de alarma... :rolleyes:

P.S. Breh Pall Moale :D, deja am ametzeli cu vertijuri :D incontrolabile - nu esti matalutza si Stromboli ala cam bashinosu' care scuipa nu FOC, ci VENIN CU FOC :D:D ??? hihihi
Si cu stergerea/resuscitarea perpetua din coma a conturilor nu-nteleg ratziunea, zau asa, iti recomand totusi amical sa te shtergi la cur cu ele toate !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-07-2008 16:28:19)


21-07-2008 16:21:37
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
@ la tanti cu tzigara-n cur !.....ca shi gura-i arata precum curul ! .....Una-s balele ce-tzi curg tzie din p.i.zda ai imputzita shi alta-i urina care tzi-o pish tzie-n gura pana o sa te umplu ca sa galgaii ! :D:D:D

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (21-07-2008 16:23:55)


21-07-2008 16:22:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
;) hai galgaie mai tare  ca nu se aude ! prostalanco :)

21-07-2008 16:25:27
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 114
ce-ai mai lige-o, vai vai , de aia iti vine apa in gura FRAIERE
Daca sinteti cuminti si va luati medicamentele va invat sa scrieti si colorat :))


21-07-2008 16:26:15
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 114
Paranoia va invaluie deja v-ati pierdut printre catarge.Voi nu ati iesit la pensie ?

21-07-2008 16:27:41
   
Pagini: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 79    
Mergeti la