Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 79
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Da, relaxeaza-te , cum asa, mama m-a invatat sa respect femeile in virsta chiar sa le ajut daca pot.
Totusi ai 46 de ani, nu esti mai batrina ca mama mea.
Am intels, asta este, seful este sef, ce naiba.
Ia spune-mi fara sa polemizam, colegii aia ai tai sint si ei online acum sau intra mai tirziu ?


23-07-2008 15:52:54
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu?

1. IO  - Capu'Trebilor.

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton )

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri  etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki

5. I se spune (inca) Aly  - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum )

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... )

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni )

10. Kamin (desi cont sters ) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - ultima (dar numai... pe lista  - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe ) - Ministru de Interne.

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari  (aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale , kalinka - Sporturi Xtreme , Pelina - Agricultura/Pizdcicultura , Onoyoko - Carcerist-sef , Niladam - Serif).


Cum e treaba fratzilor (pardon ... sefilor :D ) ?
Cum e cu demisiile alea ? Ca nu mai vad ... pe nimeni. Asa conducere ... vai de cascheta mea ! Sau ... 'otzi fi pin' concedii ... ! Numai io' cu munca ... shi de jos shi de sus :D:D:D !

Ultima modificare facuta de niladam (23-07-2008 18:43:35)


23-07-2008 18:39:53
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Cred ca au lasat tv-ul deschis.Ia sa vad.Este pe stiri

Ultima modificare facuta de Pall Mall (23-07-2008 18:55:33)


23-07-2008 18:54:21
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Nimic nu se schimba ... totul se transforma ! Poate Nibiru aia sa ne mai scoata din foame ... pardon ... din sete ;) !

Ultima modificare facuta de niladam (23-07-2008 18:58:52)


23-07-2008 18:56:46
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Asa , devine ciudat locul asta.....Bunkerul este bantuit.

23-07-2008 18:58:58
   
Pall_Mall
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 9
Asa , devine ciudat locul asta.....Bunkerul este bantuit.

Ultima modificare facuta de Pall_Mall (23-07-2008 19:11:47)


23-07-2008 19:11:02
   
Pall_Mall
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 9
Asa , devine ciudat locul asta.....Bunkerul este bantuit.

23-07-2008 19:17:23
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Iar a aparut nebuna, drogata. Ce or sa se fac oare. Stai sa vedem amice telespectator.

23-07-2008 19:18:00
   
Pall_Mall
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 9
Vreau sa ma linga

23-07-2008 19:25:17
   
Pall_Mall
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 9
Cristi te amuzi de amica noastra funny alias smiley?

23-07-2008 19:29:35
   
Pall_Mall
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 9
andreaas..o femeie singura..bolnava psihic..cu un copil drogat si fara dumnezeu..

23-07-2008 19:30:41
   
Pall_Mall
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 9
O FEMEIE BOLNAVA PSIHIC... andreeas74!

23-07-2008 19:32:38
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Se pare ca aales sa faca mizerie. Nu o intereseaza sa tina forumul curat si nici nu iipasa de ceilati. Probabil ca in sedinta comnuna a ministrilor bunkeristi planul a fost supus criticilor din partea unora.

23-07-2008 19:35:35
   
Pall_Mall
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 9
xtremule lijemai in coor nu zici nika?

23-07-2008 19:38:07
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Ciudata este este Pall_Mall. ia sa te vad tu stii sa copiezi stilul, greselile, exprimarea.
HI HI, interesanta varianta.
Sa vedem daca l-au iertat pe CIUDAT dupa ce folosindu-se de alt nick si fara sa anunte sau sa ceara voie si-a jignit BUNKERISTII .


23-07-2008 19:43:35
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
De ce se imbraca omul cu piele de leu cind cea mai calduroasa este cea de oaie ?


-ca sa para ce nu este :)) :))


23-07-2008 19:44:46
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

Pall_Mall a scris:

O FEMEIE BOLNAVA PSIHIC... andreeas74!


Stau si ma gindesc cine-i bolnav si cine nu.Hm.... Buh, gata fara cocirt ca iar ma doare capul .


23-07-2008 19:50:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu?

1. IO  - Capu'Trebilor.

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton )

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri  etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki

5. I se spune (inca) Aly  - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum )

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... )

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni )

10. Kamin (desi cont sters ) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - ultima (dar numai... pe lista  - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe ) - Ministru de Interne.

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari  (aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale , kalinka - Sporturi Xtreme , Pelina - Agricultura/Pizdcicultura , Onoyoko - Carcerist-sef , Niladam - Serif).


Cum e treaba fratzilor (pardon ... sefilor :D ) ?
Cum e cu demisiile alea ? Ca nu mai vad ... pe nimeni. Asa conducere ... vai de cascheta mea ! Sau ... 'otzi fi pin' concedii ... ! Numai io' cu munca ... shi de jos shi de sus :D:D:D !

IO MI-S PERMANENT "LA POST", HIPERSHERIFE - chiar daca retras uneori in lumea "alora nevazute" ;) si de multe ori nenumite.
Nu mor insa caii (nici macar aia PUTERE :D:D) cind vor toate javrele !!

Nici topicul asta nu putea fi pina la urma scutit de lupta dintre bine si rau, dezvaluiri/aburire, dragoste/ura, admiratie/invidie, evolutie/involutie, creatie/distrugere...

Nu ma sucesc :D insa apropo de intentia ignorarii totale a oricaror varsatori de bale pe intreg cuprinsul forumului astuia.
Poate doar apropo de numarul-limita "fatidic" al postarilor mele care poate o sa fie NEVOIE sa depaseasca 3.333.
Sa fie nevoie oare de 3.666 ??!! :D:D
Fiindca de multe ori Azazel trebuie strivit cu propriile lui arme, folosite insa FARA URA.
Zambind - vorba Ministrului Mai Multor Chestii... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 07:07:35)


23-07-2008 20:00:21
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

Xtremul a scris:


niladam a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu?

1. IO  - Capu'Trebilor.

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton )

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri  etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki

5. I se spune (inca) Aly  - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum )

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... )

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni )

10. Kamin (desi cont sters ) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - ultima (dar numai... pe lista  - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe ) - Ministru de Interne.

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari  (aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale , kalinka - Sporturi Xtreme , Pelina - Agricultura/Pizdcicultura , Onoyoko - Carcerist-sef , Niladam - Serif).


Cum e treaba fratzilor (pardon ... sefilor :D ) ?
Cum e cu demisiile alea ? Ca nu mai vad ... pe nimeni. Asa conducere ... vai de cascheta mea ! Sau ... 'otzi fi pin' concedii ... ! Numai io' cu munca ... shi de jos shi de sus :D:D:D !

IO MI-S PERMANENT "LA POST", HIPERSHERIFE - chiar daca retras uneori in lumea "alora nevazute" ;) si de multe ori nenumite.
Nu mor insa caii (nici macar aia PUTERE :D:D) cind vor toate javrele !!

Nici topicul asta nu putea fi pina la urma scutit de lupta dintre bine si rau, dezvaluiri/aburire, dragoste/ura, evolutie/involutie, creatie/distrugere...


Asha te vreau ... Nenumite ! Iar daca-i vorba de lupta ...iata-ma's!  Da' ... cu cine sa ma lupt ? Ca nu vaz' pe nimeni ! Absolut NIMENI ! S-aud ceva sunete onomatopeice, da' io' cred ca ie' ... mult zgomot shi nimic !


23-07-2008 20:19:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Stai linistit, Cosmosherife, fiindca nu cu rapciugoasele :D refulat-exaltate tre'sa ne luam noi in betze... cam de la primavara (EFECTIV, se pare... :rolleyes:), ci cu alte tipuri de RAUTATZI mult mai evoluate.

Lucrurile se precipita (ca sa revenim, in fine, ontopic) - si chestia asta nu-i reflectata doar in accelerarea unor crize brushte si paradoxale, cu cauze ocultate si mai abitir ca pina acum.

Culmea-i ca "cine citeste si printre rinduri" poate observa o paruiala :D (inca dusa "pe muteshte" :D:D) chiar intre aia'de ne calaresc de milenii;
cui nu-i e cumva clar ca al Treilea Razboi Mondial e-n plina desfasurare ii trebuie cu sigurantza o scatoalca zdravana dupa ceafa :D


23-07-2008 20:32:15
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
  REPOSTARE 
...de pe topicul " Printre complexe si frustrari ... " , unde apare si interventia la care raspund

Repostarea are scopul de a "acoperi" macar 2 topicuri ( varfuri de interes ) dintre cele unde infestarea de care vorbeam ar merita o luare de atitudine ...


NJD a scris:

Nu "printre" dar chiar cu Complexe si multe Frustari, forumul a devenit odata cu revenirea aceleiasi persoane, un razboi cu scopul si un forum de nimik.


Dom'le, eu spun ca este exagerat sa acorzi calificativul de razboi unor postari care au de-a face mai degraba cu o biata ... tavalire in mocirla :(:(:( ...
Observ ca in ultimul timp, toate topicele cu afluenta mai mare de interventii, plus alte cateva noi aparute, sunt efectiv infestate de "postari" ( ... hmmm :rolleyes: ) aparute sub identitati cat mai asemanatoare unor nickname-uri pe care le-am putea numi chiar consacrate  ; ... si chiar nu gasesc vreo motivatie ( in zona psihicului stabil ;):rolleyes: ) pentru aceste incercari de substituire de identitate  … :). Oare ce s-o fi crezut ca se va realiza prin aceste clone de nick, pentru ca era destul de clar faptul ca si o eventuala confuzie initiala nu poate tine mai mult de 2-3 postari ... (?!?) ...
Referitor la acest aspect, nu pot decat sa fac o paralela cu penibila incercare de "prostire" a cumparatorului insuficient de atent ( ma refer, de exemplu, la pantofii sport/tricourile Mike,Abidas, etc. care invadasera intr-o vreme tarabele targurilor ), prin schimbari cat mai insesizabile, dar suficiente pentru a putea evita acuzatia de piratare a brand-ului  ... ; practic speranta ca o marfa de cea mai proasta calitate se va vinde datorita ... "etichetei" ...
Cel mai deplorabil exponat al acestei categorii pare a fi ( deocamdata ) persoana care conform afirmatiilor proprii ar fi femeie si care posteaza ca relativa clona a lui mister Pan, avand ca jalnic pretext al veninului niste pretinse atacuri ( din partea < cica > a Xtremului si/sau a lui Pan < nick-ul "original" > si/sau a Ciudatului ) in directia unui ( nu stiu cat de real ) handicap locomotor. Personal, consider ca a rade de handicapul cuiva este o dovada de mare prostie …, ori cei trei , in nici un caz nu “sufera” de asa ceva, asa ca insinuarea mi se pare cel putin fantezista. Intr-adevar, diverse atacuri au tot fost lansate de cei mentionati,  la adresa prostiei, a agramatismului, a lipsei de continut, a lipsei de coerenta, a offtopic-ului, s.a.  ; … dar, daca incadram aceasta “lista” la … handicapuri, atunci afirmatia mea cum ca  “…a rade de handicapul cuiva este o dovada de mare prostie “ … evident ca nu se mai aplica axiomatic …
Vorbeam la inceputul postarii de “tavalitul in mocirla” … . Aici as incadra toate interventiile care au ca aspect comun faptul ca odata ce elimini din ele invectivele/trivialul, ramai cu … nimic ; … practic sunt doar o insiruire de murdarii :(:(:( … Totusi, un caz mai … Ciudat ;) ( si chiar foarte atipic) in aceasta zona, il reprezinta conu’ S.A. , care desi mai … “plonjeaza” :rolleyes: cateodata, are grija sa compenseze si chiar sa iasa “pe plus” mai apoi , cu o multime de postari chiar faine … chestie care in nici un caz nu poate fi spusa in ceea ce priveste nick-urile … mutante :rolleyes::D … Asadar, atata timp cat cineva doar balacareste, fara a face in vreun fel dovada ca este mai rasarit decat …“tzintele” sale, concluzia va fi inevitabil aceea ca valoarea respectivei persoane este egala cu a postarilor de care vorbeam la inceputul paragrafului , deci …0 ( evident, cifra, nu litera :rolleyes: ) … Practic vorbim de acel gen de cretinism care doar demoleaza, fara a construi absolut nimic … si a carui interventii vor avea ca rezultat un forum unde topicele vor sfarsi rand pe rand prin a deveni … “ruine” :(:(:( …

Ultima modificare facuta de moebius (24-07-2008 00:31:15)


23-07-2008 20:55:56
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Moebius, trebuie sa intelegi :
-Ciudatul a folosit contul P Pan pentru a aduce injurii si a duce in eroare citiva forumisti.

doresti Dovada !este demonstrat  vrei link ?

Folosindu-se de contul P PAn s-a injurat singur ( pentru a nu aduce suspiciuni asupra sa) apoi au fost trecuti pe lista :

UNIKA, Xtremul, PPan63, Carol38



Ulterior a Fost creat ca diversiune contul PALL_MALL.

Ultima modificare facuta de Observator (23-07-2008 21:17:18)


23-07-2008 21:14:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Tot REPOSTARE... programatica cumva, pe care n-am de gind s-o mai repet,
din simplul motiv c-o sa avem o groaza de chestii muult mai importante de dezbatut in zona asta:


moebius a scris:

Dom'le, eu spun ca este exagerat sa acorzi calificativul de razboi unor postari care au de-a face mai degraba cu o biata ... tavalire in mocirla :(:(:( ...
Observ ca in ultimul timp, toate topicele cu afluenta mai mare de interventii, plus alte cateva noi aparute, sunt efectiv infestate de "postari" ( ... hmmm :rolleyes: ) aparute sub identitati cat mai asemanatoare unor nickname-uri pe care le-am putea numi chiar consacrate  ; ... si chiar nu gasesc vreo motivatie ( in zona psihicului stabil ;):rolleyes: ) pentru aceste incercari de substituire de identitate  … :). Oare ce s-o fi crezut ca se va realiza prin aceste clone de nick, pentru ca era destul de clar faptul ca si o eventuala confuzie initiala nu poate tine mai mult de 2-3 postari ... (?!?) ...
Referitor la acest aspect, nu pot decat sa fac o paralela cu penibila incercare de "prostire" a cumparatorului insuficient de atent ( ma refer, de exemplu, la pantofii sport/tricourile Mike,Abidas, etc. care invadasera intr-o vreme tarabele targurilor ), prin schimbari cat mai insesizabile, dar suficiente pentru a putea evita acuzatia de piratare a brand-ului  ... ; practic speranta ca o marfa de cea mai proasta calitate se va vinde datorita ... "etichetei" ...
Cel mai deplorabil exponat al acestei categorii pare a fi ( deocamdata ) persoana care conform afirmatiilor proprii ar fi femeie si care posteaza ca relativa clona a lui mister Pan, avand ca jalnic pretext al veninului niste pretinse atacuri ( din partea < cica > a Xtremului si/sau a lui Pan < nick-ul "original" > si/sau a Ciudatului ) in directia unui ( nu stiu cat de real ) handicap locomotor. Personal, consider ca a rade de handicapul cuiva este o dovada de mare prostie …, ori cei trei , in nici un caz nu “sufera” de asa ceva, asa ca insinuarea mi se pare cel putin fantezista. Intr-adevar, diverse atacuri au tot fost lansate de cei mentionati,  la adresa prostiei, a agramatismului, a lipsei de continut, a lipsei de coerenta, a offtopic-ului, s.a.  ; … dar, daca incadram aceasta “lista” la … handicapuri, atunci afirmatia mea cum ca  “…a rade de handicapul cuiva este o dovada de mare prostie “ … evident ca nu se mai aplica axiomatic …
Vorbeam la inceputul postarii de “tavalitul in mocirla” … . Aici as incadra toate interventiile care au ca aspect comun faptul ca odata ce elimini din ele invectivele/trivialul, ramai cu … nimic ; … practic sunt doar o insiruire de murdarii :(:(:( … Totusi, un caz mai … Ciudat ;) ( si chiar foarte atipic) in aceasta zona, il reprezinta conu’ S.A. , care desi mai … “plonjeaza” :rolleyes: cateodata, are grija sa compenseze si chiar sa iasa “pe plus” mai apoi , cu o multime de postari chiar faine … chestie care in nici un caz nu poate fi spusa in ceea ce priveste nick-urile … mutante :rolleyes::D … Asadar, atata timp cat cineva doar balacareste, fara a face in vreun fel dovada ca este mai rasarit decat …“tzintele” sale, concluzia va fi inevitabil aceea ca valoarea respectivei persoane este egala cu a postarilor de care vorbeam la inceputul paragrafului , deci …0 ( evident, cifra, nu litera :rolleyes: ) … Practic vorbim de acel gen de cretinism care doar demoleaza, fara a construi absolut nimic … si a carui interventii vor avea a rezultat un forum unde topicele vor sfarsi rand pe rand prin a deveni … “ruine” :(:(:( …

Opinie (ca de obicei) logica si de bun simtz, cumetre moebius; cu riscul sa ma repet de pe alte topicuri, incerc sa cred (sa ma autoconving de fapt) ca, in ciuda unor zvonuri din surse aparent disparate, nu-i vorba aici decit de o "simpla" :D exhibare a jegosheniei interioare a unor nulitatzi absolute - evident cu halucinatii de autosuficientza grandoman-paranoica. :rolleyes:

Posibil ca scopul (desi mascat aparent "brut" - deloc subtil) sa fie mai complex; nici in cur nu ma doare :D in orice caz de orishice motivatie si, cel putin pe topicul Doomsday-2012, o sa postez - uite-asa, de-a dreaku' ce-i pielea pe mine :x - , din ce in ce mai mult si mai... consistent !!!

Chestie care n-are nici in clin, nici in mineca cu orgoliul futil :D (cui prodest ? :rolleyes:) ori cautarea vreunei iluzorii recunoasteri ("multimea de cititori" :D din zona asta putind fi numarata probabil pe degetele de la maini si picioare cel mult ;))... Recunosc insa deschis ca am incercat totusi SI derularea unei "testari la scara redusa" a gradului de receptivitate a unor ipotetici cititori ai unei carti... adevarate si nu postate in episoade izolat-heterogene pe-un forum (si ala casatorialist... :D).

Rezultatul??? Sincer, mai mult negativ decit vitzavercea !!! :D:D
Nici nu ma asteptam de fapt la altceva, dar asta-i deja tema unei alte discutii... aviatoare. :D
(chiar dac-o fi sa fie, ca multe alte datzi, doar cu mine insumi... :()

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-07-2008 22:48:50)


23-07-2008 21:16:44
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

Observator a scris:

Moebius, trebuie sa intelegi :
-Ciudatul a folosit contul P Pan pentru a aduce injurii si a duce in eroare citiva forumisti.

doresti Dovada !este demonstrat  vrei link ?

Folosindu-se de contul P PAn s-a injurat singur ( pentru a nu aduce suspiciuni asupra sa) apoi au fost trecuti pe lista :

UNIKA, Xtremul, PPan63, Carol38



Ulterior a Fost creat ca diversiune contul PALL_MALL.


23-07-2008 21:17:58
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Observator a scris:


Observator a scris:

Moebius, trebuie sa intelegi :
-Ciudatul a folosit contul P Pan pentru a aduce injurii si a duce in eroare citiva forumisti.

doresti Dovada !este demonstrat  vrei link ?

Folosindu-se de contul P PAn s-a injurat singur ( pentru a nu aduce suspiciuni asupra sa) apoi au fost trecuti pe lista :

UNIKA, Xtremul, PPan63, Carol38



Ulterior a Fost creat ca diversiune contul PALL_MALL.


:D:D:D ... Pai nu ti se pare ca logica celor afirmate de tine cam schioapata ?!? ...

Citind postarile Ciudatului, asa ti-a facut impresia, ca ar avea vreo problema in a injura de pe propriul nick daca ar considera ca e cazul ? Si pana la urma ce motive ar avea sa se ia tocmai de persoanele cu care se intelegea cel mai bine ?!? ... Scuze , dar mi se pare cam aberant ... 

Conform unei logici elementare, nu mai degraba ar fi de presupus ca persoana care posteaza porcarii sub acoperirea unui nick de imprumut, tine sa-si conserve o anumita imagine pe nickname-ul , sa-i zicem  ... "public" :rolleyes:  (?!?) ...

Ultima modificare facuta de moebius (23-07-2008 21:47:13)


23-07-2008 21:36:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Da-i incolo de pitzifelnici :D:D:D, generalissime moebius !!!

Uite mai bine ultimele noutatzi ONTOPIC de pe un ... deja foarte accesat site ("Project Camelot"):

22 July
    • During the last few days we have been hit by a heavy
Denial of Service attack. We apologize to everyone who saw the rather alarming error message from our host. Interestingly, we've since learned that there were similar attacks on Jeff Rense, Alex Jones' Infowars website, and Dan Burisch's Eagles Disobey. Everything should now be working normally.
   
• We strongly recommend George Green's recent phone interview with the Conscious Media Network addressing the current (serious) economic situation. Kerry spoke with George on the phone yesterday. He said that he understands from his sources that
the US and Israel are trying to start World War III before the end of September. This may not be news, but it's yet another confirmation that we are living in very critical times."

:D:D Observati poate c-am ajuns sa bolduiesc... INVERS chestiile importante !!!
Intr-o lume cu curu-n sus, cred ca-i cea mai buna solutie... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 07:08:39)


23-07-2008 22:33:09
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Hai Prealuminate..ca m-ai dat gata ! Lamureste-ma si pe mine, ca sa nu mor meletzean, cu cine se lupta americanii si jidanii ? Shi-a revenit BenLaden ? S-a suparat Putin ? Sunt prea multzi chinezi ? Sau ... pacatele mele ...vor sa ne-atace bunkerashul ? Ca inca nu mi-s antrenat suficient si ma dovedesc ashtia ...ca-s ai dreaq ... :D .

Ultima modificare facuta de niladam (23-07-2008 23:04:43)


23-07-2008 22:56:47
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

moebius a scris:


Observator a scris:


Observator a scris:

Moebius, trebuie sa intelegi :
-Ciudatul a folosit contul P Pan pentru a aduce injurii si a duce in eroare citiva forumisti.

doresti Dovada !este demonstrat  vrei link ?

Folosindu-se de contul P PAn s-a injurat singur ( pentru a nu aduce suspiciuni asupra sa) apoi au fost trecuti pe lista :

UNIKA, Xtremul, PPan63, Carol38



Ulterior a Fost creat ca diversiune contul PALL_MALL.


:D:D:D ... Pai nu ti se pare ca logica celor afirmate de tine cam schioapata ?!? ...

Citind postarile Ciudatului, asa ti-a facut impresia, ca ar avea vreo problema in a injura de pe propriul nick daca ar considera ca e cazul ? Si pana la urma ce motive ar avea sa se ia tocmai de persoanele cu care se intelegea cel mai bine ?!? ... Scuze , dar mi se pare cam aberant ... 

Conform unei logici elementare, nu mai degraba ar fi de presupus ca persoana care posteaza porcarii sub acoperirea unui nick de imprumut, tine sa-si conserve o anumita imagine pe nickname-ul , sa-i zicem  ... "public" :rolleyes:  (?!?) ...



Conform logicii elementare :
1.el isi creaza un alibi auto-injurindu-se.
2.vazind nick-ul fals, ceilalti credeau ca Pall Mall ii injura.

ce af fi obtinut ?
1.Aprobarea celorlati in a distruge forumul
2.Ajutorul celorlalti.
3.Faima de mare DIABOLIC


Iata :Partea in care recunosate ca el este P PAn cel nou Mai ales ca mai sus spusese ca el l-ar zdrobi pe cel ce ar face misto de o.... paralizata.



Ultima modificare facuta de Observator (23-07-2008 23:03:27)


23-07-2008 23:00:54
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

Acum o vorba serioasa :

NU CRED CA POATE EXISTA CEVA MAI GRETZOS DECAT O FEMEIE BEATA !


oups, nu-s de acord...teoria mea este:
1. la un nivel moderat de atingere alcoolica, barbatii se comporta mai haios decit femeile, li se dezleaga limbile, sint uneori hazosi, pe cind femeile devin galese precum niste curci plouate
2. la un nivel ridicat de betie, un barbat manga e mult mai dezgustator decit o femeie cazuta sub masa... verifica pe cazuri concrete :x:x


23-07-2008 23:10:33
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

Mda sa revenim ........breeeeeeee diliilor pe unde-mi umblatzi baga-v-assssshi curent in funduri ......chiar asha v-atzi speriat de-o baba retardata , narcomana shi betziva ??????


era o baba? era o "ea"? vicioasa?


23-07-2008 23:12:03
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Acum o vorba serioasa :

NU CRED CA POATE EXISTA CEVA MAI GRETZOS DECAT O FEMEIE BEATA !


oups, nu-s de acord...teoria mea este:
1. la un nivel moderat de atingere alcoolica, barbatii se comporta mai haios decit femeile, li se dezleaga limbile, sint uneori hazosi, pe cind femeile devin galese precum niste curci plouate
2. la un nivel ridicat de betie, un barbat manga e mult mai dezgustator decit o femeie cazuta sub masa... verifica pe cazuri concrete :x:x



Ia'n ascultatzi doamna acilea ... la cine facetzi dvs referire cu "barbat manga" ? ;)
Ca n-am mai baut ... de doua ceasuri !


23-07-2008 23:13:49
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Acum o vorba serioasa :

NU CRED CA POATE EXISTA CEVA MAI GRETZOS DECAT O FEMEIE BEATA !


oups, nu-s de acord...teoria mea este:
1. la un nivel moderat de atingere alcoolica, barbatii se comporta mai haios decit femeile, li se dezleaga limbile, sint uneori hazosi, pe cind femeile devin galese precum niste curci plouate
2. la un nivel ridicat de betie, un barbat manga e mult mai dezgustator decit o femeie cazuta sub masa... verifica pe cazuri concrete :x:x



De ce nu ii multumesti ca folosindu-se de alt nick t-e injurat ? Verifica macar ca ceea ce spun este adevarat.


23-07-2008 23:15:40
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Mda sa revenim ........breeeeeeee diliilor pe unde-mi umblatzi baga-v-assssshi curent in funduri ......chiar asha v-atzi speriat de-o baba retardata , narcomana shi betziva ??????


era o baba? era o "ea"? vicioasa?


speriati-va de parsivitatea extrema si ciudata a unui om bolnav de atita patima.CIDATUL SA.

Poate ca il meritati.


23-07-2008 23:16:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:

Hai Prealuminate..ca m-ai dat gata ! Lamureste-ma si pe mine, ca sa nu mor meletzean, cu cine se lupta americanii si jidanii ? Shi-a revenit BenLaden ? S-a suparat Putin ? Sunt prea multzi chinezi ? Sau ... pacatele mele ...vor sa ne-atace bunkerashul ? Ca inca nu mi-s antrenat suficient si ma dovedesc ashtia ...ca-s ai dreaq ... :D .

Toate afirmatiile tale sint total adevarate, Hipersherife ! :D (inclusiv aia cu chinezii... multzi si nu chiar mutzi :D de la o vreme).

Problema nashpa-i ca "numaratoarea" iese prost alora de ne calaresc :x cum vor muschii, legile si conturile lor indiferent de natzie, dorintza lor ardenta fiind sa ne matrasheasca aproape pe toti. :(
Important ar fi deci, macar intr-o prima faza, ca pe noi macar sa nu ne gaseasca... acasa !!! :D:D


23-07-2008 23:29:13
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Nu va cauta ei, veti venii singuri la marcat. amprentat, stantat.

23-07-2008 23:31:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Observator a scris:

Nu va cauta ei, veti venii singuri la marcat. amprentat, stantat.

"Veni" c-un singur "i", tanti - ori asa neglijent te-au "stantzat" deja pe creierash ?! :D:D

Observator a scris:

Pina si cea mai diabolica inteligenta clacheaza in fata lucrurilor simple si spontane.
A fii inteligent nu este totul.A fii educat nu este totul. A avea bani nu este mare lucru
Kawa, stii de ce nu esti fericit ?

Hai ca tie, a jdemia clona putzitoare :D din zona, inca nu ti-am promis sa te menajez... prin ignorare ;)
Meriti deci un minutzel pierdut din pretziosu-mi timp:

1. NU "a fii" ci "a fi", draga Observator de la ora coinshpe !!! :D:D
2. Nu te-a intrebat nimeni de sanatate, si nici io nu ti-am cerut vreo consultatie "anti-nefericire" :rolleyes:, Mafaldo de mahala !!
3. Nici eu n-oi fi mai fericit decit media, dar decit tine mai mult ca sigur SINT...
fiindca postarile tale vomate p-acilea vorbesc de la sine.
Oftica-te deci cam 5 minute!! :D:D

Hai pa, timpul ti-a expirat, din momentul asta NU MAI EXISTI (pentru mine, evident ;)).

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-07-2008 23:40:51)


23-07-2008 23:37:44
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Ai invatat tehnika reptilienilor de la KGB.Cind nu au ce zice se fac ca nu aud .Daca continui, orice ai intreba raspunsul este acelas astfel incit sa ii consideri fie duri, fie timpiti.

Ultima modificare facuta de Observator (23-07-2008 23:41:15)


23-07-2008 23:39:56
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

niladam a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu?

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari  (aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale , kalinka - Sporturi Xtreme , Pelina - Agricultura/Pizdcicultura , Onoyoko - Carcerist-sef , Niladam - Serif).


Cum e treaba fratzilor (pardon ... sefilor :D ) ?
Cum e cu demisiile alea ? Ca nu mai vad ... pe nimeni. Asa conducere ... vai de cascheta mea ! Sau ... 'otzi fi pin' concedii ... ! Numai io' cu munca ... shi de jos shi de sus :D:D:D !


propunere la portofoliul ministerului turismului: egon, desigur, daca accepta sa gospodareasca cel mai neobisniut turism, vizionarizat inca de la Jules Verne, turismul de galerii subterane...


23-07-2008 23:41:24
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Viata merge inainte SandieShaw. :)

23-07-2008 23:43:14
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Observator a scris:


SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Acum o vorba serioasa :

NU CRED CA POATE EXISTA CEVA MAI GRETZOS DECAT O FEMEIE BEATA !


oups, nu-s de acord...teoria mea este:
1. la un nivel moderat de atingere alcoolica, barbatii se comporta mai haios decit femeile, li se dezleaga limbile, sint uneori hazosi, pe cind femeile devin galese precum niste curci plouate
2. la un nivel ridicat de betie, un barbat manga e mult mai dezgustator decit o femeie cazuta sub masa... verifica pe cazuri concrete :x:x



De ce nu ii multumesti ca folosindu-se de alt nick t-e injurat ? Verifica macar ca ceea ce spun este adevarat.


i-am multumit ca m-a-njurat desi nu m-a-njurat...gata, acum putem trece la topic?


23-07-2008 23:45:31
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Observator a scris:

Viata merge inainte SandieShaw. :)


nu stiam ca ciudatul poate fi sententios... este halatul de vacanta? :D:D anyway, stau cu dictionarul de maxime la sold...

Ultima modificare facuta de SandieShaw (23-07-2008 23:48:25)


23-07-2008 23:47:36
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

niladam a scris:


SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Acum o vorba serioasa :

NU CRED CA POATE EXISTA CEVA MAI GRETZOS DECAT O FEMEIE BEATA !


oups, nu-s de acord...teoria mea este:
1. la un nivel moderat de atingere alcoolica, barbatii se comporta mai haios decit femeile, li se dezleaga limbile, sint uneori hazosi, pe cind femeile devin galese precum niste curci plouate
2. la un nivel ridicat de betie, un barbat manga e mult mai dezgustator decit o femeie cazuta sub masa... verifica pe cazuri concrete :x:x



Ia'n ascultatzi doamna acilea ... la cine facetzi dvs referire cu "barbat manga" ? ;)
Ca n-am mai baut ... de doua ceasuri !


da' de cit ai baut...de vrep trei-patru? ROlexuri?????


23-07-2008 23:50:09
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

SandieShaw a scris:


Observator a scris:

Viata merge inainte SandieShaw. :)


nu stiam ca ciudatul poate fi sententios... este halatul de vacanta? :D:D anyway, stau cu dictionarul de maxime la sold...



Te referi la :
SENTENŢI//Ă“S ~oásă (~Ăłşi, ~oáse) 1) (despre stil, vorbire, ton etc.) Care conţine sentinţe. 2) (despre persoane) Care foloseşte multe sentinţe Ă®n vorbire; care face uz de multe maxime. 3) Care are formă de sentinţă. [Sil. -ţi-os] /<fr. sentencieux 

?

Am dat copy/paste si quote la toata conversatia ce contine elementele care il demasca.
Totul este pe forum, poza si postari.


23-07-2008 23:58:05
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
O greseala banala l-a dat de gol.
A postat pe un nick  ce voia sa posteze cu celalalt.

Ultima modificare facuta de Observator (24-07-2008 00:07:15)


23-07-2008 23:59:06
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Ash', da de unde ! Ca ie' leafa mica pt "talpa bunkerului", iar shpaga n-am de unde sa iau (reptilienii n-aparura inca :D ). Iereau nishte ceasuri p-aci care tot faceau "tic-tac" la un moment dat shi intre doua batai ( de cuc probabil) mai trageam si eu .. cate o dushca ! Atat ...o dushca ... dar bateau de multe ori shi .. din dushca-n dushca m-am facut ...pushca ! Da' ... ma trezesc io' .. intr-o zi ! ;)

23-07-2008 23:59:56
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Observator a scris:



Te referi la :
SENTENŢI//Ă“S ~oásă (~Ăłşi, ~oáse) 1) (despre stil, vorbire, ton etc.) Care conţine sentinţe. 2) (despre persoane) Care foloseşte multe sentinţe Ă®n vorbire; care face uz de multe maxime. 3) Care are formă de sentinţă. [Sil. -ţi-os] /<fr. sentencieux 

?

Am dat copy/paste si quote la toata conversatia ce contine elementele care il demasca.
Totul este pe forum, poza si postari.



Observator a scris:

O greseala banala l-a dat de gol.
A postat pe nick  ce voia sa posteze cu celalalt.



Pe cuvant daca nu incepi sa te intrebi cui i s-ar pomeni mai bine nick-ul conului S.A. ... :rolleyes::rolleyes: ... ;) :D:D:D ...

Ultima modificare facuta de moebius (24-07-2008 00:05:10)


24-07-2008 00:02:29
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Nu , eu tot fara scoala si meserie sint.

24-07-2008 00:06:24
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
refac :

O greseala banala l-a dat de gol.
A postat pe un nick  ce voia sa posteze cu celalalt.


24-07-2008 00:08:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Wooooow da ce limbaritza avetzi bre ...SA TRAITZI BINE ! hihihi
In primul rand inainte de a citi ce mai este pe aici ( observ ca avem shi OBSERVATOR pe aici ...o fi de la ONU sau de la porumbarul cu porumbace al pacii ? hihihi :D:D:D ) hai sa va bag una atipica pentru acest topic dar ......TOTAL LA TOPIC :

CORPUL TAU ESTE UN BUNKER
Alex Robu

îmi ridic pachetelul de ceai
Ă®ncet cu linguriţa / Ă®l storc Ă®l
aranjez atent în farfurie

noi suntem aparte
nimic nu ne poate atinge
am construit un perete
3 ani Ă®n urmă
ne e bine aşa
ne vom păstra pt noi

(Ă®n jur lumea dă din cap / Ă®şi zĂ®mbeşte / toţi Ă®n acelaşi ritm / toţi cu aceeaşi respiraţie / n-am putut niciodată aşa / Ă®nchideam ochii cĂ®nd ceilalţi Ă®şi beau ceaiul / ne muşcam buzele cĂ®nd ceilalţi se Ă®mbrăţişau / hoinăream aiurea cĂ®nd ceilalţi Ă®şi zgĂ®riau faţa)

te ridici
căştile Ă®n urechi
corpul tău e un bunker



hihihi de cand cautam io o poezea cu trimitere la notziunea de bunker ....nah c-o gasii ! ;););)

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (24-07-2008 00:08:51)


24-07-2008 00:08:34
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Asha statzi acum pi cururili voastre sa vad ce nauceli naucitore au mai aparut in aceasta mizerabila kanalisto-telenovea ....remarc aparitzia unui nou nick ...ali dracu nick-urile astea ca ciupercili au ieshit dupa ploaia de astazi ! hihihi

24-07-2008 00:11:01
   
Pagini: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 79    
Mergeti la