Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 ... 79
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Breh Xtreme lasa bre sheriful in pace ca ....tehnicul lucreaza :D:D:D

Deci nu va mai ambalatzi shi fitzi agitatzi ca i se cunosc datele personale :
(acolo unde datele nu sunt premise sa fie publicate am sa scriu doar o parte din ele ca persoana in cauza sa –shi dea seama ca o cunosc )

Nume : J……
Prenume : A…
Domiciliu : Bucuresti / Sector 4/ Strada …(in apropierea Spitalului 9)/ Apartament….
Tel : www.matrimoniale3x.ro€¦.
Mama : ………./medic/ Spitalul TBC – Bucuresti
Tatal   : ………./ nationalitate : Ir ……/ urmarit pentru te…..
Studii : absolventa  ASE-CIBERNETICA / Promotia 2008

Se afla in evidentza pentru consum de droguri  shi multiple incercari de shantaj asupra persoanelor casatorite (barbatzi )

Shi la caterinca ia de luatzi o chestie mishto din lista mess a acestei biete handicapate psihic ( sa nu va inchipuitzi ca este o frumusetze …..1.54 m / 70 kg )
Alia
Alia
Jarjis
4-3
female
en

            Gabriela Vladut Daniela andrea MARIE ISABELLE Boiling Muse M Stefan Rosckatino morgoth Robert Jim Ciprian Gabriela irina Romy Vlad ALIAS Lexa jude Wilhelm Bobby McFerrin Chicha con Limonada Andrei Daniel MARIUS Mircea paul Stefanonut Catalin Ciprian mada oana Dead and Bloated Jimmy Jazz Johnny fara liceu

…shi lista continua , daca suntetzi atentzi cateva din aceste id-uri sunt shi aici pe site .
Uitasem .....o sa discut personal shi cu voi bre : ALIAS shi Vladutz ...hihihi


In concluzie eu va recomand sa ignoratzi aceasta persoana shi sa va vedetzi de tastatul vostru , cand vin din concediu rezolv personal aceasta problema …..hihihi

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (25-07-2008 14:03:23)


25-07-2008 13:56:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:D:D hihihi, nu ma-ndoiam de operatiunea... patrupedarii efective a "tehnicului", Sir Ciudy... ;)

Hipersherifului voiam doar sa-i mai dau cite-o ALARMA falsa :D,
sa se mai trezeasca si el din mahmureala... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-07-2008 14:04:57)


25-07-2008 14:03:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Asa ca-l mai alarmez :D o data, poate-l trezesc culorile macar !! :D:D

Xtremul a scris:

Cotzohirla isterizata :D:D, daca tu crezi ca ar avea valoare de argumente...
postarile "atit de generos citate" ;) referitoare la cu totul alte topicuri decit asta, inseamna ca:

1. Pina si neuronul ala singuratic :rolleyes: pe care banuiam ca-l mai posezi
cred c-a luat-o ingrozit si el la sanatoasa :D:D din dovleacul tau minuscul.

2. Nu esti totusi ghidat doar de ura, invidie, complexe si frustrari gretzoase, ci chiar de NEBUNIE !!


Sa stii ca esti oricum mai TRIST (nu "trista", nu-nu :D, acum sint convins de asta) decit cea mai trista LABA. :D:D hihihi
Asa ca mila profunda pe care mi-o inspiri, fatalau ratat inca de la eshaparea din doamna ma-ta :D
ma obliga sa TE TRATEZ in continuare... dar nu CU INDIFERENTZA, nicidecum !! ;)

P.S. Hipersherif Niladam, sper ca i-ai luat deja urma Observatorului cu Sile Bleaga-n lesa ?! :rolleyes:
Nu cred ca trebuie sa-ti mai spun ca lasa urme MARO, de-ti muta nasul din loc !! :D:D:D


25-07-2008 14:07:52
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Nu conteaza de unde stiu. Important este sa incerci sa intelegi ce spun. Viata ta privita din alt unghi.
Nu esti buricul pamintului si nu contezi decit ca numar.
De ce pe un site de matrimoniale ?
-Nu numai pe site de matrimoniale.
Antecamera topicului. :
Cineva , unul dintre prietenii tai sau chiar tu spui cev a. Interlocutorul nu crede si intreaba:
-De unde stii ?
Raspuns:
-De pe internet.

Paranteza deschisa :
Inainte raspunsul ar fi fost :
-De la televizor, am citit, am auzit la Europa libera.

-Mi-a spus cineva de incredere, un fost securist care acum da totul pe fata.

priviti cit de frecvent transpira cite ceva ..pe care trebuie sa stiti ..accidental

Paranteza inchisa


26-07-2008 19:04:52
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
<<<<<Continuam incercind sa nu fie un rationament greoi>>>>>>>>

Stii ceea ce afli, iar daca cel care iti spune este este carismatic, sau lider sau pare ca iti face o favoare, ca are incredere intine, te lauda sau respecta, glumeste cu tine, te face sa te simti important, tinzi sa crezi ca este de incredere.
Nu te gindesti ca ceea ce spune poate nu este de incredere sau ca sursa de unde a aflat  la rindul lui este interesata ca tu sa aflii acel ceva.

Rationament :

Puterea inseamna totul pentru oricine.

Puterea o obtii cu voturi ( indiferent ca vrei sa fii presedinte, ca vrei sa ataci Iranul sau ca vrei sa trasformi desertul in paradis acvatic)

<<<<<<<<<< Cum se obtin voturi>>>>>>>>>>

Da-le ceva real sau imaginar.Baga groaza in ei sau primite-le paradisul.Santajeaza-i. Spune-le ca ii iubesti....


<<<<<<<<<<<<De unde stiu ce vrei, cu cine vorbesti si cum se ajunge la tine, ce te afecteaza>>>>>>>>>>>>

Sistemul te-a ales pe tine sa il reprezinti, asadar iti pune la dispozitie tot. Nu tu ai ales, el te-a ales pe tine.

Din sitem faci si tu parte. Cind spui un banc de fapt marchezi o ruta de circulatie a zvonului, cind dai un mass pe mesenger arati " unde dai si unde crapa".
                                    <<<<<<<<<<simulare>>>>>
Sursa raporteaza  ---S-a lansat mass-ul .
Receptor 1         -----primit mass dupa 24 ore de la lansare de la id-ul   BBNmmmjjlkjhuyt
receptor2       -----primit mass dupa 24 ore de la lansare de la id-ul   Bhggghuyt

ect.

Acum stim ca intre x si y exista legatura.

                  <<<<<<<<<<<Simulare incheiata>>>>>>>>>>


26-07-2008 19:06:16
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Credeti ca internetul este doar o sursa de ce vreti voi.Asa este , dar este cel mai facil mod de a fi fii controlati, scormoniti in suflete, deturnati, manipulati.

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 16:40:50)

<<<<<<<<<<Profil, clona, clonat >>>>>>>>>>>>>

Ordin de zi :

1.Mergeti in treaba voastra, infiltrati-va, deveniti( in asa fel ca lumea sa aiba incredere in ce spuneti )  lideri de opinie , actori, industriasi, moderatori, dj, sportivi.

2.Recrutati.  lideri de opinie , actori, industriasi, moderatori, dj, sportivi.

3.Confirmati, informati, comunicati.


4. studiati in permanenta ce este ce se vorbeste ce se doreste. comunicati.
5.testati, adunati, imprastiati zvonurile care va sint trimise de la centru.
6.blamati sau laudati dupa cum vi se cere.
ect

sint clone ala aceluias soldat , pentru ca reactioneaza la fel, dupa indicatii.
SE DEOSEBESC PRIN "NICK" si poate un numar ca un al doilea CNP.

Daca nu avem un personaj, nu il recrutam, creem unul . Il clonam pe cel care seamana cu ce avem nevoie.

7. bruiati , infirmati , luptati discreditati. Sacrificati-va.


26-07-2008 19:06:59
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
<<<<<<<<< Sa explicam si detailam ce am zis pina acum >>>>>>>>>



Observator a scris:

De ce pe un site de matrimoniale ?
-Nu numai pe site de matrimoniale.



Un barbat multumit de sine sau o femeie satisfacuta este greu de manipulat, verificat, strunit, convins.
( chiar daca sinteti asa tot este rau sa se stie, pentru ca intrati deja in alta categorie filtrata cu alta sita)

Un barbat cu mici frustrari complexe, singur care a suferit din cauza femeilor, se va alatura celui cu succes la femei sau celui care este misogin sau o duce bine fara femei ( eventual le batjocoreste la dispretuieste=il razbuna pe frustrat) si care-i ofera o varianta de regenerare sufleteasca ( hai sa vorbimdesre ce te pricepi astfel inciit sa te crezi tare -dar tare doar in fata mea, ceea ce devine o dependenta, chiar viciu)



Observator a scris:

Credeti ca internetul este doar o sursa de ce vreti voi.Asa este , dar este cel mai facil mod de a fi fii controlati, scormoniti in suflete, deturnati, manipulati.


Pe unde mergeti lasati urme, ce spuneti  va defineste.Nu ii intereseaza ce spune persoana,( decit daca te ridici contra lor------atunci au fost inventati asasinii, lunetistii, santajistii, femeile platite pentru a seduce si santaja ect) ii intereseaza grupul si recati acestuia.

se stie cine sinteti in functie de ceea ce cautati pe goole, de ceea ce trimiteti pe mail, ce postati pe blog-uri si forumuri, ce cumparati cu cardul.

Grupurile reale sau virtuale , sint foarte interesante si valoroase pentru ei, mai ales comunitatile puternice ( Olga de la KANAL D a fost puternic sustinuta de internauti si s-a vazut ) si ca atare se da lupta pentru controlul opiniei acestora.
Se cauta lansarea de noi lideri de opinie ( clone scoase de sistem - ca sa le zic asa) pentru preluarea si manipularea comunitatii.

PS
Au descoperit cum poti controla deciziile unei televiziuni straine controlind de fapt un forum

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 16:45:45)


26-07-2008 19:07:33
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
<<<<<Explicatii :>>>>
1.Mergeti in treaba voastra, infiltrati-va, deveniti( in asa fel ca lumea sa aiba incredere in ce spuneti )  lideri de opinie , actori, industriasi, moderatori, dj, sportivi.

In acest fel orice post "vacant" de lider local trebuie preluat de catre EI, in ideea mai sus anuntata de a controla si manipula.
In acest fel se asigura linistea sau se naste revolutia, se lage primaru, presedintele sause demite primarul.
Se ieftinesc medicamentele, sau creste pretul la griu.

<< exemplu>>>
  Daca as dori sa ajung in fuctie de stat sau europeana  poate ca m-as folosi de liderul minerilor pentru a face o greva sau manifestatie.Acestsa r spuneminerilor ca urmeaza disponibilizari sau ca ar trebui sa le creasca salariul.
<< exxemplu incheiat>>.

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 16:54:50)

Ieri 16:54:13


26-07-2008 19:08:06
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Paranteza deschisa

stiti ca asa este sistemul, nu va spun noutati, dar din cite se vede cu ochiul liber, sistemul patrunde in casa noastra tot mai adinc.

A ajuns si pe acest forumul. Iata  de ce cred ca adminul nostru nu sterge, nu modifica, nu face moderatori.

Este perfect constient de puterea acestui forum si ca atare nu se implica direct pentru a nu supara nici pe X nici pe Y

Orice este puternnic este rivnit de " reptilieni"

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 17:01:13)


CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Uite propunere ce-tzi fac .....daca chiar vrei sa intrii in dialog cu mine uite eu sunt perfect de acord ....shi atentzie ....dialogul nu inseamna un potop de ijuraturi invective ! deci ? incepem ?


Paranteza inchisa


26-07-2008 19:08:44
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
vrei IP ul meu adevarat ?...tzi-l dau

Heiiiiii observatorul doreshti sa intram in dialog ?


Nu pentru unika sau pentru ciudat postez aici. Nici macar pentru mine.


Fa abstractzie de faptul ca sunt ciudatul shi ca sunt un individ extrem de intelegent !......hai incearca un dialog ! ....mai am un pic de timp pana ma zbaaaaaaaar , dar daca dialogul o sa fie interesat te asigur ca am sa te contactez shi din concediu !



Crezi ca nu avem capacitatea de a intzelege informatzia care vrei sa o transmitzi ?


Aici incep sa imi adun  ideile si sa scriu o carte SF.
Va las sa cititi si sa intrebati/propuneti.

Singur nu sinteti singurii mei cititori.

ca orice carte incercati numai sa comparati ce scrie aici cu realitatea din afara acestui TOPIC, nici mai mult nici mai putin decit acet topic.


26-07-2008 19:09:40
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Crezi ca nu avem capacitatea de a intzelege informatzia care vrei sa o transmitzi ?

Ieri 17:11:49    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
Aici incep sa imi adun  ideile si sa scriu o carte SF.
Va las sa cititi si sa intrebati/propuneti.

Singur nu sinteti singurii mei cititori.

ca orice carte incercati numai sa comparati ce scrie aici cu realitatea din afara acestui TOPIC, nici mai mult nici mai putin decit acet topic.

Ieri 17:12:17    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Hmmmmm cineva pe acest topic o data de muuuuuult afirma precum afirmi tu ca tocmai scrie nu shtiu ce carte ! ....coincidentza sau inflatzie de scriitori ?

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (Ieri 17:14:00)

Ieri 17:12:22


26-07-2008 19:10:12
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Fara nimic rautacios ......nu crezi ca pentru a scrie o carte in primul rand este necesar sa stapaneshti topica frazei shi logica exprimarii ?

Ieri 17:15:09    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Multzi dintre noi cei pe care-i huleshti am incercat sa gasim o cursivitate in logica acestui razboi care-l duci ....NU EXISTA !

Ieri 17:16:13    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Prima impresie care o lasa postarile tale este unica : INSTABILITATE EMOTZIONALA !  deci repet ....nu incerc sa jignesc


26-07-2008 19:10:52
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
chiar nu itelegi ce zic.

NIMENI NU MA POATE ACUZA DE CEVA ATITA TIMP CIT SUSTIN CA SCRIU O CARTE

ca pe voi va consider doar tinte virtuale asemenea personajelor din counter strike, atita timp cit sint nebuna sau in calduri.

ADEVARUL ESTE ACELAS INDIFERENT DE GURA CARE IL SPUNE....


Nu are sens se explic ceea ce se vede cu ochiul liber. Sint foarte multi cei care daca intra prima oara pe un topic posteazadoar legat de ultima replica, neavind capacitatea, rabdarea sau timpul sa citeasca tot.

dialogam pe alt topic nu aici si nu acum.

Doar daca nu arde sau nu doresti sa imi scriu cartea.


MA pun la treaba si daubice ca imediat se insereaza.

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 17:23:34)


CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
ca pe voi va consider doar tinte virtuale asemenea personajelor din counter strike
....de ce crezi ca tu trebuie sa ne consideri nishte tzinte al acestui tembel joc ?

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (Ieri 17:29:19)


De ce traieshti cu falsa convingere ca cei din jurul tau sunt cei impotriva ta shi ca tu eshti un counterman ?


Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
I-am spus la Sandie ( cautati si voi pe unde ) , dar m-a luat cu ceva "mesianic"

Ok, ramin nebuna si de neinteles. Imi convine de minune, chiar si instabila suna bine.
Nu se pune nimeni cu nebuna, daca scrie las-o sa scrie, poate iese ceva bun pentru omenire.

Ca sa nu iti fie frig " te invelesti" . Parca asa zicea Grecea. sau "Grecul" sau nu mai stiu cine.

CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Sandie ......de ce incerci sa fandezi ?.......
Asta reprezinta o schimbare indusa a subiectului de conversatzie
ramai pe subiect te rog ...tu shi eu !
CE AI SA-MI REPROSHEZI MIE PERSONAL ?


26-07-2008 19:11:43
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
stromboli
Barbat
Nou venit

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 54
   

unikaa a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Sau cel mai mishto (dar nu simplu) este sa fie luat la caterinca tot timpul !
Are un efect dezastruos asupra psihicului ei !  efectiv turba !


Sa o iau la misto..nu am nici un motiv,pentru mine e doar un user oarecare....da citind postarile ei alambicate...am vrut sa inteleg despre ce tot vorbeste...ca eu fiind mai "tare" de cap...n-am inteles nimic...care e MESAJUL?...sau trebuie sa citim printre randuri?



Probabil e vorba de manipularea in care existam,sistemul e dirijat de unii in directia care o doresc cu  ajutorul harnicilor agenti secreti ,care impanzesc forumul  (se pare).Tot ce e impotriva lor si a directiei dorite de ei,sunt esclusi,discreditati,prin orice mijloace(clone,personaje agresive?).

Eu gasesc interesant ce spune , sunt sigur ca intelegi mai mult decat lasi sa se creada , unikaa

Ultima modificare facuta de stromboli (Ieri 17:38:17)


26-07-2008 19:12:33
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Sincer shi fara sa jignesc .....crezi ca Sandie ar avea ce sa discute cu tine ?

CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Stromboli te rog lasa-ma doar pe mine cu observatoare ....cat despre servicii fii sigur ca au ele alte treburi mai importante decat a citii sau monitoriza un site de matrimoniale !

CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Heeeeei observatorul unde eshti ?.......de ce ai plecat ?....de ce tot timpul cand cineva incearca sa vorbeasca cu tine normal fugi sau incerci sa evitzi discutzia ?

Ieri 17:39:58    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Ai reproshat acest lucru ....ca nimeni nu doreshte sa vorbeasca cu tine ....iata EU DORESC SA VORBESC CU TINE !

Ieri 17:41:03


26-07-2008 19:13:20
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Hai ca mai avem doar o ora de vorbit ...dupa aceea nu shtiu daca am sa am legatura la net !

Ieri 17:42:57    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Cu toate ca nu mi-ai raspuns la prima intrebare uite eu itzi pun shi a doua intrebare : DE CE AI INCERCAT CA FOLOSIND O METODA COPILAREASCA SA VORBESHTI DIN SPATELE ID-URILOR CONSACRATE ?.......nu tzi se pare ca aceasta metoda este hilara pentru nishte oameni ca noi care bantuim zilnic ore intregi net-ul ?
Daca chiar erai asha de puternica in domeniul IT ai fi putut sa postezi de sub id-ul meu de exemplu ...dar ca sa postezi doar copy paste-uri de sub tot felul de ID-uri tip iluzie optica este chiar jalnic ....ca sa nu mai spun de vestitele tale razboaie in ip-uri, trafikuri shi etc !

Ieri 17:51:54    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Vrei ip-ul meu ...tzi-l dau ( nu este cel care apare acum ...tzi-o spun sincer )......DAR CE FACI CU EL ?....ca nici macar banii de pe card nu potzi sa mi iei !
Faptul ca mi-ai cunoashte IP-ul ar fi o victorie personala a ta ?....la ce te ajuta ?

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (Ieri 17:55:09)

Ieri 17:54:48


26-07-2008 19:16:14
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Doamne,mi-e mila de acest forum...uite in ce hal a ajuns....=(
Chiar nu va pasa?=(


26-07-2008 19:17:08
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Vad ca nu raspunzi .....am sa intru din curiozitate diseara cand ajung sa vad daca raspunzi dar inainte de a inchide (cat de curand )....

La revedere !

Ieri 18:00:40    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
.Nu sint Didina lui Terente si ca atare nu merita sa renunti la concediu pentru mine
Nu ma face sa ma simt importanta. ( deja am spus ca asa vei face....



Observator a scris:

<<<<<Continuam incercind sa nu fie un rationament greoi>>>>>>>>

Stii ceea ce afli, iar daca cel care iti spune este este carismatic, sau lider sau pare ca iti face o favoare, ca are incredere intine, te lauda sau respecta, glumeste cu tine, te face sa te simti important, tinzi sa crezi ca este de incredere.
Nu te gindesti ca ceea ce spune poate nu este de incredere sau ca sursa de unde a aflat  la rindul lui este interesata ca tu sa aflii acel ceva.






CIUDATUL SA a scris:

Fa abstractzie de faptul ca sunt ciudatul shi ca sunt un individ extrem de intelegent !......hai incearca un dialog ! ....mai am un pic de timp pana ma zbaaaaaaaar , dar daca dialogul o sa fie interesat te asigur ca am sa te contactez shi din concediu !





Nu exista ip nedectectabil si nu sint experta in IT.Depinde la ce nivel relativ esti.

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 21:42:13)

Ieri 18:02:11


26-07-2008 19:17:32
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Nu shtiu ce ar trebui sa intzeleg din raspunsul tau .....
Normal ar trebui sa te injur ...dar sunt sigur ca dupa aceea iar ai incepe sa te plangi ca eshti injurata shi ostracizata de anumitzi forumishti !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (Ieri 18:06:26)

Ieri 18:04:15    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Exista draga mea ip-uri total securizate ...fantome ce pot intra oricat shi oriunde ! asta tzi-o spune un mosh foarte neshtiutor in ale IT-urilor !
Observator a scris:

.Nu sint Didina lui Terente si ca atare nu merita sa renunti la concediu pentru mine
Nu ma face sa ma simt importanta.

Nu exista ip nedectectabil si nu sint experta in IT.Depinde la ce nivel relativ esti.


Ieri 18:05:58    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Deci reusheshti sa te concentrezi sa raspunzi la cele doua intrebari pe care tzi le-am pus ?

Ieri 18:07:15


26-07-2008 19:19:09
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
Aseaaaa, capitolul <<<<<< explicatii ontopic>>>>>>>>

Crearea celulei de criza :

a) in orice grup vei penetra te vei inconjura de citeva personaje testate si de incredere cu care vei intocmi o celule de criza chiar in interiorul comunitatii. Acesti vor fi :
-bodyguardul
-asasinul
-tunatorul
-invatacelul
-altii care si-au dovedit supunerea fata de sitem si de tine.

b) vei folosii cuvinte de "alarma" codate in care  la semnalul tau sau al celorlalti mebrii importanti ai celului de criza , celula se va aduna pentru a discuta evenimentele si creerea de planuri de actiune.
c) la intilnire vino ultimul si pleaca primul, turnatorul venind dupa invatacel si plecind ultimul.
c) In situatie de vid de putere .....(neinteresant pentru moment)

Ieri 18:10:28    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   

CIUDATUL SA a scris:

Deci reusheshti sa te concentrezi sa raspunzi la cele doua intrebari pe care tzi le-am pus ?


pot sa iti spun TEO ?

Ieri 18:10:58    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
N-ai decat .....dar nu vad sensul aici mi se spune CIUDATUL !


26-07-2008 19:20:10
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Ieri 18:14:47    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
de ce crezi ca ar trebuii sa-mi spui TEO ?

Ieri 18:15:27    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
Mi omule, iti spun fara sa te simti jignit, prefer sa fac pe nebuna decit pe inteligenta.

Teo esti in realitate !!!!!!!.....Ciudatul esti aici, unul din jucatorii de counterstrike.!!!!!

Ce este greu ? raspunde la intrebarile mele si vei intelege daca vrei. Dar te avertizez ca s-ar putea sa inteleaga si altii.

Ieri 18:17:24    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   

CIUDATUL SA a scris:

Sincer shi fara sa jignesc .....crezi ca Sandie ar avea ce sa discute cu tine ?

Nu , nu ma intereseaza sa discut cu Sandie si nici cu altcineva anume.

Am ales-o pentru ca este femeie, este logica, inteligenta, stapinita, cu bun simt si cred ca a muncit din greu pentru realizarile ei.

Ieri 18:20:59    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
COntinuare la <<<<<<celula de criza>>>>>

Improvizatie , nu este neaparat dar este folositor:

In comnunitatile cu multi membrii in cadrul celulei de criza mai creeaza inca una, membrii acesteia verificnd pe cei din celula de criza inferioara.

<<<<<<<< >>>>>>>


Off topic, iata de ce oranismele auasa de multe celule specializate in tot felul de actiuni specifice.

Iata cum ia nastere un sistem .

Ieri 18:24:51


26-07-2008 19:21:51
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
draga mea sunt prea "prost" asfel incat sa nu-mi pun parole numele, date de nashteri shi to felul de evenimente importante ! ceea ce induci tu este ca m-ar chema teodor din cauza parolei care a fost facuta publica ! acea parola nu a fost pusa de mine
Daca chiar te intereseaza, absolut toate parolele mele sunt numerice in codare-cript de 6 ....nu stau acum sa-tzi explic ce inseamna codare de 6 ca oricum nu ai intzelge

deci eshti in eroare....shi multzi de pe acest site pot sa-tzi confirme ca nu ma cheama asha !
Observator a scris:

Mi omule, iti spun fara sa te simti jignit, prefer sa fac pe nebuna decit pe inteligenta.

Teo esti in realitate !!!!!!!.....Ciudatul esti aici, unul din jucatorii de counterstrike.!!!!!

Ce este greu ? raspunde la intrebarile mele si vei intelege daca vrei. Dar te avertizez ca s-ar putea sa inteleaga si altii.


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (Ieri 18:25:24)

Ieri 18:25:02    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Eshti in eroare shi asta este un biet copy-paste un pic transformat ! Ti-am spus ca-s volpoi batran shi alb ......deci cam greu sa ma pacaleshti !
Observator a scris:

COntinuare la <<<<<<celula de criza>>>>>

Improvizatie , nu este neaparat dar este folositor:

In comnunitatile cu multi membrii in cadrul celulei de criza mai creeaza inca una, membrii acesteia verificnd pe cei din celula de criza inferioara.

<<<<<<<< >>>>>>>


Off topic, iata de ce oranismele auasa de multe celule specializate in tot felul de actiuni specifice.

Iata cum ia nastere un sistem .


Ieri 18:27:52    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Fara intentzie de jignire ...sincer nu tzi se pare ca eshti gretzos de pupincurista ?
Observator a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Sincer shi fara sa jignesc .....crezi ca Sandie ar avea ce sa discute cu tine ?

Nu , nu ma intereseaza sa discut cu Sandie si nici cu altcineva anume.

Am ales-o pentru ca este femeie, este logica, inteligenta, stapinita, cu bun simt si cred ca a muncit din greu pentru realizarile ei.


Ieri 18:29:17    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Pauza 2 min ca sa cobor la mashina ....reintru imediat
AI GRIJA SA NU TE RACESHTI PANA REINTRU !


26-07-2008 19:23:33
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Ia mai Dorico sa vedem ce intrebari vrei sa-mi pui !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (Ieri 18:53:53)

Ieri 18:53:33    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
Nu conteaza daca ceea ce scriu aici este copy/paste sau este compus de mine. Importanta este informatia si nu felul in care este  difuzata.

<<<<<<<<<Continuare>>>>>>>

De obicei informatiile care vin usor , pe calea cea mai facila sint sortite intoxicarii si creerii de imagini contrare ale aceluias fapt.

Ceea ce este precizat ca fiind sigur si verificat este de asemenea DUBIOS, asa ca verificati informatia din maimulte surse, mai ales daca aceasta va influenteaza cu ceva deciziile ce urmeaza sa le luati.

Ieri 18:54:29    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
cine raspunde TEO sau CIUDATUL ?

Ieri 18:56:19    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Dar am o rugaminte ...vorbeshte shi tu mai necriptat, nu de alta dar nu orice individ are capacitatea de a vorbi criptat ...ori cei ce vorbesc criptat fara sa se priceapa risca sa fie luatzi drept nebuni ! CORECT ?

Ieri 18:57:39


26-07-2008 19:24:24
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
Nu pentru ca  am dat cheia de cod si nu uita ca sint nebuna

Intrebare:

De ce esti pe acest forum ?

Ieri 18:59:49    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Sincer mi se pare ciudata amestecul verbului A COMPUNE in preocuparea ta scriitoriceasca ...dar in fine ...shtii cum este cu gusturile omului ! deci ?
Observator a scris:

Nu conteaza daca ceea ce scriu aici este copy/paste sau este compus de mine. Importanta este informatia si nu felul in care este  difuzata.

<<<<<<<<<Continuare>>>>>>>

De obicei informatiile care vin usor , pe calea cea mai facila sint sortite intoxicarii si creerii de imagini contrare ale aceluias fapt.

Ceea ce este precizat ca fiind sigur si verificat este de asemenea DUBIOS, asa ca verificati informatia din maimulte surse, mai ales daca aceasta va influenteaza cu ceva deciziile ce urmeaza sa le luati.


Ieri 19:00:01


26-07-2008 19:31:07
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Ca sa invatz corect Limba romana , ca sa invatz de la cei mai mult cunoscatori ca mine , ca sa rad , ca sa glumesc .....SUNT PE FORUM CA ASTA-I ROSTUL FORUMULUI !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (Ieri 19:02:25)

Ieri 19:01:29    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
Dar tu ?

Ieri 19:03:18    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
time out ....trebuie sa inchid ....revin dupa 22
SPER SA NU TE RACESHTI PANA ATUNCI


Ieri 19:04:41    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
<<<<<< Situatii speciale>>>>>

cap1.Cel ce intreaba .
Intotdeauna intre cel care intreaba si cel intrebat are loc o confruntare.
Alege de la inceput modul in care pui intrebarea. Este bine ca in aceasta situatie sa mai exista inca cineva cu tine care sa te apara in caz de atac fizic sau care s ate ajute in conditiile specificate mai jos.

<<<<<>>>>>>>


Sint singura, dar cunosc manualul. Asadar imi asum roscul ca in cazul in care CIUDATUL are cite un raspuns BUN la fiecare intrebare , credibilitatea mea sa fie greu pusa la incercare si sa nu mai fiu tratata nici macar ca " vai saraca"

la fel joaca si el o ultima carte in care isi poate pierde pozitia de lider informal ( dar si  formal ca este moderator doar )

Ieri 19:04:47    
      
stromboli
Barbat
Nou venit

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 54
   
Remarca asta:


CIUDATUL SA a scris:

Stromboli te rog lasa-ma doar pe mine cu observatoare ....cat despre servicii fii sigur ca au ele alte treburi mai importante decat a citii sau monitoriza un site de matrimoniale !
stromboli a scris:


unikaa a scris:



?





este in contradictie cu remarca asta:





CIUDATUL SA a scris:

Nume : J……
Prenume : A…
Domiciliu : Bucuresti / Sector 4/ Strada …(in apropierea Spitalului 9)/ Apartament….
Tel : www.matrimoniale3x.ro€¦.
Mama : ………./medic/ Spitalul TBC – Bucuresti
Tatal   : ………./ nationalitate : Ir ……/ urmarit pentru te…..
Studii : absolventa  ASE-CIBERNETICA / Promotia 2008

Se afla in evidentza pentru consum de droguri  shi multiple incercari de shantaj asupra persoanelor casatorite (barbatzi )

Shi la caterinca ia de luatzi o chestie mishto din lista mess a acestei biete handicapate psihic ( sa nu va inchipuitzi ca este o frumusetze …..1.54 m / 70 kg )
Alia
Alia
Jarjis
4-3
female
en

            Gabriela Vladut Daniela andrea MARIE ISABELLE Boiling Muse M Stefan Rosckatino morgoth Robert Jim Ciprian Gabriela irina Romy Vlad ALIAS Lexa jude Wilhelm Bobby McFerrin Chicha con Limonada Andrei Daniel MARIUS Mircea paul Stefanonut Catalin Ciprian mada oana Dead and Bloated Jimmy Jazz Johnny fara liceu

…shi lista continua , daca suntetzi atentzi cateva din aceste id-uri sunt shi aici pe site .


Ultima modificare facuta de stromboli (Ieri 19:47:31)

Ieri 19:45:55    
      
stromboli
Barbat
Nou venit

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 54
   
Deci tinand cont ca ciudatule,nu te comporti chiar ca de obicei , de faptul ca multi useri nu mai posteaza ca de obicei ,ajungem la concluzia afirmatiile ei nu sunt lipsite de sens astept urmarea(urmarile)

Ultima modificare facuta de stromboli (Ieri 19:53:48)

Ieri 19:51:30


26-07-2008 19:32:37
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
<<<<<< cel care intreaba>>>>>>>

pozitia 23.

Nu uitati ca la inceputul interviului sa aratati odihniti, veseli, stapini pe pozitie. Oferiti tigari cafea, sandwichuri, mici atentii.
Este bine ca cel intrebat sa fie obosit, speriat, sa simta lipsa tigarilor si a cafelei sau orice altceva ar avea nevoie. Foarte importanta este verificarea viciilor, slabiciunilor.( tigari, droguri, bautura, orice poate trezi dorinta sau determina pe acesta sa adopte o pozitie de cerere)...., celui intrebat.
.............

Cel care intreaba poate trece la amenintari in cazul in care observa ca intrebatul nu rectioneaza pozitiv la nici un stimul.daca si acest procedeu esueaza, intra in scena al doilea din echipa de intrebatori.Acesta preia rolul de sef cit timp primul este plecat undeva in afara locului de intrebat.

Intrebatorul secundar il va lauda pe primul si pe un ton prietenos ii va explica intrebatului ca nu are sesns sa se opuna, ca tocmai l-a intilnit pe zmeul zmeilor , ca primului intrebator nu ii rezista nimeni ect.
Al doilea intrebator trebuie sa fie foarte blind, ingaduitor, colaborant sensibil.

<<<<<<>>>>>>>

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 21:06:26)

Ieri 21:04:54    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
<<<<<<<>>>>>>>

Aceasta tehnica il va face pe cel intrebat sa aiba incredere si sa doreasca sa vorbeasca cu al doilea intrebator, fiind ingrozit de venirea primului.

Nu este intotdeauna recomandata , dar se poate regiza un mic conflict intre cei doi intrebatori in care cel blind sa para ca ii ia apararea celui intrebat , tocmai ca intrebatul sa prinda incredere si sa se destainuiasca .

De asemenea privarea de apa, somn , tigari, cafea, lumina ( lipsa luminii si prezenta de zgomote "diverse") poate creea angoasa celui ce urmeaza a fi intrebat lucru ce o sa duca laclacare fizica si psihica.

Ieri 21:13:30    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
SE RECOMANTDA UTILIZAREA A MAI MULTOR INTREBATORI care aiba calitati fizice identice, haine identice ( pe scurt clone) astfel ca intrebatul sa nu faca diferenta intre intrebatori. Intrebatul se va simti din ce in ce mai obosit in timp ce intrebatorii vor fi proapati si neobositi.

Ieri 21:15:30    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
<<<<<<<<preliminariile actiunii de intrebare>>>>>>>

Zdruncnarea increderii celui intrebat este o operatiune foarte importanta si complexa dar in principiu simplu de aplicat.
1. prim bataie de joc fizica si psihica din partea a mai multor persoane.
2.prin complexarea intrebatului aratindu-i-se ca nu este bun de nimic, ca este slab profesionist ect
3.facindu-l sa se simta nedorit, prost incult, neadaptabil, dependent, neiubit, parasit, singur, ignorat.
4........

<<<<<<<>>>>>

Ieri 21:19:17    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
<<<<<<>>>>>>>
22. stimularea ( pe baza calitatilor, defectelor, urii, angoasei fiecarui membru) celor din comunitate sa il trateze pe intrebat ca pe un paria.

Astfel in fata preotului sa fie un pacatos, in fata medicului sa fie bolnav incurabil, in fata femeilor sa fie nulpotent, in fata barbatilor sa fie otreapa, fiecare dupa ce uraste sau nu suporta.

<<<<<<>>>>>>>>

Ieri 21:23:07    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
O sa revenim la acest capitol dupa ce CIUDATUL o sa raspunda la intrebari.
Pina atunci sa vorbim despre   
                                <<<<<<<<<< infiltrare>>>>>

Intotdeauna " misionarul  " o sa fie privit cu suspiciune de catre membrii unei comunitati de aceea este foarte important felul in care se face aceasta.

Se poate astepta momentul prielnic sau in caz de urgenta se poate regiza unul.
........
               <<<<<<<<Persoana care o sa fie interpelatra>>> si determinata sa faca introducerea in comunitate  nu trebuie sa fie nici membru de frunte dar nici un codas la comunitatii si neaparat sa fie bine vazuta in cadrul comunitatii.

Se poate pedala pe slabiciunile acesteia ( bautura, femei, droguri, sport, auto, motociclism ect) slabiciuni studiate si descrise in cap.respectiv.

Ieri 21:36:01


26-07-2008 19:33:20
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Xtremul
Barbat
Intretin discutiile

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 3363
   

Observator a scris:

<<<<<<<<preliminariile actiunii de intrebare>>>>>>>

Zdruncnarea increderii celui intrebat este o operatiune foarte importanta si complexa dar in principiu simplu de aplicat.
1. prim bataie de joc fizica si psihica din partea a mai multor persoane.
2.prin complexarea intrebatului aratindu-i-se ca nu este bun de nimic, ca este slab profesionist ect
3.facindu-l sa se simta nedorit, prost incult, neadaptabil, dependent, neiubit, parasit, singur, ignorat.
4........

Pai exact ce pari sa condamni aici, hahalera ce esti,
aplici tu intocmai in postarile tale...

Sau, in fine, incerci sa aplici, fiindca nici un copil de la scoala ajutatoare n-ar pune botu' la invectivele tale prin nimic argumentate !!!
Asta nu inseamna totusi ca te salt cumva la vreun statut superior mocirlei in care-ti vegeteaza neuronu'.

Fiindca, desi clar diabolici, aia de experimenteaza pe fraieri "strategiile" descrise de tine iti sint totusi superiori...
macar prin COERENTZA.

Ultima modificare facuta de Xtremul (Astazi 01:00:26)

Ieri 21:48:22    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
o sa vorbim mai departe....de ce..


revenim la intrebari :

De ce esti pe forum ?


CIUDATUL SA a scris:

Ca sa invatz corect Limba romana , ca sa invatz de la cei mai mult cunoscatori ca mine , ca sa rad , ca sa glumesc .....SUNT PE FORUM CA ASTA-I ROSTUL FORUMULUI !


Credeam ca ai venit sa vinezi telenoveliste, moderatori , si sa inveti sa injuri romaneste.Imi cer scuze, mos expert in IT ameninta ca ma va intilni si toca marunt.

Are nevoie un tip care se recomanda colonel activ in SRI sa invete de la niste bieti forumisti ?

Ultima modificare facuta de Observator (Ieri 21:54:05)

Ieri 21:49:52    
      
SandieShaw
Femeie
Intretin discutiile

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 2849
   

Xtremul a scris:

Fiindca, desi diabolici, aia de experimenteaza pe fraieri "strategiile" descrise de tine iti sint totusi superiori...
macar prin COERENTZA.


kama-deva, nu vrei sa mai stai o mina?

Ieri 22:14:22    
      
CIUDATUL SA
Barbat
Moderator

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4143
   
@OBSERVATOR

Draga Dorico sau ce nick oi mai fi avut am uita sa-tzi spun un lucru cand am plecat de acasa .......boala ta este incurabila shi chiar daca ai crezut ca operatzia o sa aiba vreun rezultat ai crezut prost ....cat ai sa traieshti, ai sa traieshti cu acelashi veshnic stigmat : PENSIA DE INVALID !

  La revedere, am prea multe lucruri frumoase de facut shi de vazut   acum ca sa mai imi pierd vremea bagand in seama o cretina pseudopoetesa careia medicamentele ce le ia pentru durerile insuportabile ii creaza aceste stari delirante .....

CHIAR DE NU CRED IN DUMNEZEU PRECUM CREZI TU STRAMB, EU CRED IN ECHILIBRU SHI ECHILIBRU ACUM ASEAZA BALANTZA VIETZII TALE IN POZITZIA 0 ADICA IZTI PLATESHTE TOATA MIZERIA DIN SPATELE MASHTII TALE INSHELATOARE !

In rest salutari din alta "lume" celor adevaratzi !.......

Astazi 00:30:35    
      
Xtremul
Barbat
Intretin discutiile

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 3363
   

SandieShaw a scris:


Xtremul a scris:

Fiindca, desi clar diabolici, aia de experimenteaza pe fraieri "strategiile" descrise de tine iti sint totusi superiori...
macar prin COERENTZA.


kama-deva, nu vrei sa mai stai o mina?


Sa nu fie insa o mina... moarta, draga Sandie !!!
Mergi oricum pe minutza mea...

Ultima modificare facuta de Xtremul (Astazi 01:02:58)

Astazi 01:01:08    
      
Observator
Femeie
Ma simt bine aici

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 292
   
Cit inca intrebarea este fara raspuns continui in liniste .

Ce " observam" :
1.S-a sugerat ideea ca daca as dori sa " voresc cu Sandie " se rezolva.
2.interventia lui kawa este total inoportuna, acesta fiind apostrofat de si de Sandie.
3.Ciudatul " nu mai are timp sa raspunda", aratindu-se total neinteresat de discutia care mai devreme il determinase sa vorbeasca fumos ( daca ai ceva de spus cauta-ma)
5.Unika este nedumerita dar pare  cinstita si corecta.
6.Lipsa de la discutie a altora.
7.Pustiu mare  pe  forum

Ultima modificare facuta de Observator (Astazi 04:51:31)


26-07-2008 19:38:17
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
cut

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (26-07-2008 22:57:27)


26-07-2008 19:42:33
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Iata ce spuneam , este prea disperat sa raporteze ca......mission failed.

26-07-2008 19:46:57
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
I-au zis, ti-ai creat probleme, acum descurca-te cum poti....si ia 10% penalizare.

26-07-2008 19:48:57
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Exista un cod de conduita pe fiecare forum...adminule,te invoc!!!!!
ia masuri!


26-07-2008 19:51:20
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nare metru !

26-07-2008 20:20:30
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
basito ce dreak de rashnitz ai handicapato fata swenila nu tia dat bani de la ajutoare sociale carmandito
Observator a scris:

I-au zis, ti-ai creat probleme, acum descurca-te cum poti....si ia 10% penalizare.


26-07-2008 20:23:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
la cioc nu vreii balabusta ?

26-07-2008 20:25:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Aloooo :D:D Alooo - m-aude cineva?
Nu Obsy dezaxata, ci oameni cu scaun la cap si nu doar sub cur, ca ea !!! ;)

Ideea cu mutzunake astia de-si ranjesc fasolea la orice postare a dezaxatei (care, apropo, nu stiu de unde scoate idee ca Sandie m-ar fi aprostrofat :rolleyes:) n-ar fi rea, doar ca armatele astea de ranjitori fac aproape imposibila orice postare DE-A NOASTRA !!! (nu stiu ce se-ntimpla, probabil innebunesc computerele de incarcat atitea sfecle d-aste rinjite :D:D).

Asa ca, va rog io, cumetrilor, oricine-ati fi, cautatzi alta solutie !!! :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-07-2008 01:07:36)


26-07-2008 22:15:18
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cei care au parola contului Ciudatul S.A. pot sa modifice oricand postarile care contin aceste emoticoane si totul revine la normal .
Emoticoanele vor aparea la orice postare a celei ce voi o numiti Obsy dezaxata .


26-07-2008 22:51:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Cei care au parola contului Ciudatul S.A. pot sa modifice oricand postarile care contin aceste emoticoane si totul revine la normal .
Emoticoanele vor aparea la orice postare a celei ce voi o numiti Obsy dezaxata .

Din pacate, mi-ar lua inca o ora pt, relogare, sa repostez ce-am zis pe topicul "Clone etc" (accesat in circa 45 de minute :().

Repet pe scurt: efectul obtinut cu regimentele  :D astea de emoticoane cu fasolea la vedere :D:D
este exact contrariu celui urmarit !!! (bun in principiu). ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-07-2008 01:07:08)


26-07-2008 23:30:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Din nou ontopic: :)
(cred ca s-a obisnuit rabla mea de computer cu mutzunake astia, in curind o sa rinjeasca :D:D si el la mine)

În contextul dezastrelor care ar putea însotzi intrarea planetei Eris/Nibiru în sistemul nostru solar
apare cumva comica stirea (prin care poate s-a urmarit startul pregatirii psihologice a oamenilor apropo de  apropierea Planetei Zeilor)
conform careia cercetatorii de la NASA (printre ei si cosmonautul român Dumitru Prunariu)
lucreaza la proiectarea unui "tractor spatial" care sa salveze planeta de un asteroid care ar putea-o lovi în 2029 sau 2041.

Daca Nibiru/Eris trece printre Marte si Jupiter în 2010-2012 cu consecintele banuite,
atunci asteroizii care ar veni pe Pamînt în 2029 sau 2041 vor putea fi loviti doar cu privirea,
eventual cu prastia sau arcul. (Cu bîta e ceva mai riscant :D:D hihihi).

E posibil ca specialistii din Comisia ONU pentru exploatarea în scopuri pasnice a spatiului extraplanetar,
întruniti de curind la Viena, pentru a "identifica si cataloga toate obiectele cosmice care ar reprezenta un pericol real pentru Terra",
sa decida accelerarea pregatirii spirituale a locuitorilor Terrei pentru Marele Contact.

P.S. "Hexagon" bizar pe Saturn
In imagine: Hexagonul are 25 000 de km in diametru.
(de DOUA ORI diametrul Terrei) !!!



Unul din cele mai bizare "modele meteorologice" cunoscute pana in prezent a fost fotografiat pe Saturn,
unde astronomii au gasit o figura cu sase laturi ce incercuieste Polul Nord al planetei "inelate".

Acest model in forma de fagure a mai fost vazut.
Sondele spatiale Voyager 1 si 2
au mai fotografiat un astfel de fenomen in urma cu 20 de ani.

Acum, odata cu fotografierea fenomenului si de catre sonda spatiala Cassini,
oamenii de stiinta au ajuns la concluzia ca este o ciudatenie ce dateaza de mult timp.

Posibil sa fie vorba de intrarea intr-una din bazele  nibirienilor?!... :rolleyes:
Poate ca mai au baze si pe alte planete ale sistemului solar, evident in INTERIORUL planetelor ?!

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 07:13:34)


26-07-2008 23:36:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. O alta chestie care-i cam trecuta cu vederea:
(reintru in topicul "meu" din simplul motiv ca pagina asta nu-i BLOCATA de emoticoane)

Exista oare pericolul "exploziei" Marii Negre ?!

Care, dupa unii... mai sonati chiar ca mine :D:D, e posibila in viitorii 4-5 ani,
datorita atingerii unei "mase critice" a hidrogenului sulfurat acumulat in straturile inferioare
(si care H2S ar putea fi f. bine utilizat pentru producerea de ENERGIE). :)
(un proiect ultrasecret pe tema asta exista inca de pe vremea "Odiosului")

P.S. Cica un eventual cutremur ar putea "declansha" o ipotetica explozie... :rolleyes:
Stie careva-cumva mai multe (ipoteze, fireste) pe tema asta ??? :rolleyes:

Ete si-o poza cu Nibiru, sursa - chiar NASA:
(e luminitza aia din dreapta... INCA mica ;))



Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 07:14:52)


26-07-2008 23:40:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Uite si ce-am visat azi-noapte dupa ultima postare a lui Obsy-Dezaxata:
(venise de pe NET creatura) :D:D



Mai spre dimineatza mi-am mai revenit insa... :rolleyes:
cu visul astalalt: ;) :D:D



Ultima modificare facuta de Xtremul (27-07-2008 01:13:50)


27-07-2008 00:32:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Uite ca nu m-au oprit "razboaiele bacteriologice" :D extinse si pe topicul asta,
care continui sa cred ca-i interesant
(desi lipsa de reactzii la mai toate postarile "nebshcalioase"

ma va determina cu sigurantza sa ma opresc si eu in curind) :(


Iata o imagine "in spatiu" a presupusei orbite a lui Nibiru:



Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 07:15:30)

27-07-2008 01:35:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si uite-N PLUS ce-am pregatit :D:D pentru
ORCINE MAI FACE (aproape) IMPOSIBILA ACCESAREA TOPICULUI ASTA :( :
(direct :x sau... indirect) ;)



Ultima modificare facuta de Xtremul (27-07-2008 01:42:05)


27-07-2008 01:38:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Repostez si asta, fiindca-s chiar curios daca cineva are informatii mai multe :

P.S. O alta chestie care-i cam trecuta cu vederea:
(reintru in topicul "meu" din simplul motiv ca pagina asta nu-i BLOCATA de emoticoane)

Exista oare pericolul "exploziei" Marii Negre ?!

Care, dupa unii... mai sonati chiar ca mine :D:D, e posibila in viitorii 4-5 ani,
datorita atingerii unei "mase critice" a hidrogenului sulfurat acumulat in straturile inferioare
(si care H2S ar putea fi f. bine utilizat pentru producerea de ENERGIE). :)
(un proiect ultrasecret pe tema asta exista inca de pe vremea "Odiosului")

P.S. Cica un eventual cutremur ar putea "declansha" o ipotetica explozie... :rolleyes:
Stie careva-cumva mai multe (ipoteze, fireste) pe tema asta ??? :rolleyes:

Ete si-o poza cu Nibiru, sursa - chiar NASA:
(e luminitza aia din dreapta... INCA mica ;))



27-07-2008 01:40:57
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Mda se pare ca in Romania libertatea este creatoare dezordinii shi bucuria nebunilor ; se pare ca multzi care citesc ...nu intzeleg ceea ce citesc. Deci am sa repet :

ATAT TIMP CAT CEL CARE POSTEAZA IN SPATELE NICK-URILOR:

- pall mall
- observator
- shi restul nick-urilor care creaza iluzia nick-urilor consacrate

CONTINUA SA POSTEZE LA FEL CA SHI PANA ACUM, PROVOCAND ACEASTA STARE CONFLICTUALA, ACEST SISTEM DE FLOOD TOTAL INCONTROLABIL SHI LEGAL DAR EXTREM DE ENERVANT O SA CONTINUE .

Va garantez inca o data ca toate metodele pseudo-hackeriste folosite de aceasta dementa ma lasa rece shi total nesimtzitor deoarece in primul rand : AM CU CE !


Cei care au parola contului daca considera ca este binevenit sa intre shi sa modifice postarile din topicurile care merg greu (prin shtergerea smilies-urilor totul revine la normal), inclusiv cele din topicul dementei ....eu personal nu sunt de acord cu acest lucru dar daca voi doritzi putetzi sa o facetzi !

Atat am avut de spus !  HAI SA TRAITZI BINE !....

PS ......eu personal ashi face aceasta operatzie doar daca dementa promite in mod public pe forum ca nu mai tzopaie din nick in nick shi-shi vede de treaba ei .....poate sa injure pe oricine inclusiv pe mine dar sa injure de pe un singur nick !

Va pup dulce shi nu uitatzi CA AM CU CE !!!!!

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (27-07-2008 01:53:11)


27-07-2008 01:51:43
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi , Xtremule asculta sfatul unui cunoscator ....Glock-ul de 9 mm e sfant !!! hihihi
hai te las ca io am foaaaaaaaaaaaarte multa treaba hihihihi
Xtremul a scris:

Si uite-N PLUS ce-am pregatit :D:D pentru
ORCINE MAI FACE (aproape) IMPOSIBILA ACCESAREA TOPICULUI ASTA :( :
(direct :x sau... indirect) ;)

http://xs129.xs.to/xs129/08306/israeli_weapons601.jpg


27-07-2008 02:00:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Repostez Arma letala :D:D anti-Obsy-Dezaxata:
si NU ranjiturile :D:D care fii sigur, cumetre SA, ca ne enerveaza PE NOI mai mult decit pe OD = Obsy-Dezaxata !!! :x
(observi poate c-o pixduieste pe Obsy... zambind ;) nea' goriloiu' asta, poate un pic CIUDAT :D, dar cam fortzos)...

P.S. Dixtractie :D maxima in vacantza sa ai !!!



Ultima modificare facuta de Xtremul (27-07-2008 02:08:48)


27-07-2008 02:00:57
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Foarte interesant acest topic, iata ca este printre putinele pe care se discuta ca atare nu se va supara nimeni de niste off topicuri ..   :)

27-07-2008 02:21:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Observator a scris:

Foarte interesant acest topic, iata ca este printre putinele pe care se discuta ca atare nu se va supara nimeni de niste off topicuri ..   :)

Bre baragladina spurcata: :D

Faptul ca nu esti doar DEZAXATA, ci si PROASTA CA NOAPTEA ai dovedit-o de nenumarate ori,
dar ultima oara chiar ai dat-o-n petec definitiv,
sustinind pe voma "ta" de topic "Clone etc"
c-o sa exult (sa-ti traduc ?! :rolleyes:) vazind "regimentele" de emoticoane postate "against you".
Chestie care e doar un nou panseu de-al tau scos din rectul gindirii !! :x
Fiindca reactia mea a fost exact CONTRARIE presupunerilor tale oligofrene !!!

N-am putut sa-ti replic acolo tocmai din cauza emoticoanelor alea in valuri,
da'uite ca poate aici te lamuresc, desi tare ma-ndoiesc de capacitatea ta de intelegere:

Puteai macar sa treci in revista in prealabil postarile mele,
in loc sa dai cu mucii tai veninosi in asfalt "orbeste", ca o DEZAXATA ce esti !!!
:x:x

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-07-2008 02:46:20)


27-07-2008 02:32:52
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Adminul nu trebuie decit sa stearga cele citeva postari cu zimbareti si sa interzica folosirea acestora pe viitor.
Prea simplu nea ZAMBARETULE.


27-07-2008 02:48:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Va observ :

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (27-07-2008 14:39:04)


27-07-2008 02:49:32
   
Pagini: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 ... 79    
Mergeti la