Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 76 77 78 79
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Replay ;) - fiindca vad ca ai nevoie de repetari multiple pentru ca mesajele ceva mai complexe sa-ti atinga cumva neuronul unic, wh-sn:

Xtremul a scris:

Hai sa ma milostivesc si de tine, buna mea prietena white-as-the-hell-snow, ca prea te vad amarita: uite, te-am pus deja pe lunga lista de asteptare plina de tute nefu_tute :D:D si, chiar daca ai cam mult de asteptat pina termin cu celelalte... mai putin tute (tu, draga hipertuto, esti abia la nr. 6.666 :rolleyes:), sperantza asta ar trebui sa-ti deblocheze neuronul.

Implicit, ma astept ca, pina la producerea evenimentului a carui aminare te-a facut pina acum sa spumegi atit de inestetic, :( noutatea faptului c-o sa te las sa ma venerezi :D:D un pic te va face sa mai schimbi si tu registrul scabrosheniilor atit de monoton eructate pina acum prin zona asta. Chiar daca sindromul Tourette :rolleyes: de care dai evident dovada pare imposibil de tratat.

Stiu ca realizezi cit de patetic-idioate par postarile tale dezlinate, dar e clar ca te-ai resemnat deja, fiindca un archon :x setos de loosh :( a pus total stapinire pe tine si nu te mai poti opri nicicum.
Mai stiu insa ca... stii si tu - fiindca altfel n-ai insista atit cu rugaminti mascate-n injurii - ca, daca esti cuminte si inghitzi tot-tot, :D ai shanse sa devii chiar geniala!!! ;)
Evident ca doar prin contiguitate intima cu esentza lui JE. :D:D hehehe

..Si uite cum incerci tu, nu doar debil fiindca fara argumente, dar si fara vreo urma de farmec sau umor macar, sa te ridici macar la inaltimea oolor mele: :D:D

whitesnow a scris:

Este exact ca atunci cind te masturbezi, iti imaginezi altceva decit esti si ai, speri ca traiesti ina lta lume, pentru ca pe asta nu o mai poti suporta.Cam asta faci si pe acest forum, masturbare intelectuala la o minte castrata -neproductiva.
Intre tine si o epava sint 2 diferente  :
1.epava a fost cindva functionala
2.tot mai are o valoare macar ca fie vechi

Concluzie finala: nesimtzirea tenace e, clar, o notiune deloc exclusiv-masculina. :rolleyes:

Desi, daca ma gindesc mai bine, stilul tau similar aluilalt gunoi uman (amicul tau MeMache) ma face sa cred c-ai putea fi de fapt un transsexual... :rolleyes: - deduc asta si din descrierea perfecta a confuziei simtite cind te masturbezi.:D:D

Ar trebui sa ai insa macar puterea compararii subtilitatii replicilor si sa-ti exersezi gaunoshenia scabroasa a vomitivelor tale replici (aberante prin saracia fondului si formei simultan) in REAL si nu din spatele anonimatului comod al monitorului tau plin de spume, white-as-the-coal-snow!!! 
Nu de alta, dar asa ti-ai testa cu succes maxim si latura masochista cind ti-ai lua-o pe cocoasha :D:D - fiindca vad ca, fie si KO-groggy si plina de singe virtual, :rolleyes: nu te lasi deloc... exact ca la fel de nesimtitul tau amic M&M de fapt.

P.S. Asta-i chiar ultima replica adresata si tie, si celuilalt spirit elemental subuman (M&M, ala de te face alcoolica pe unde apuca :D).
Fiindca am stricat deja destule perle pe porci. Si, evident, scroafe. :D:D hihihi (recunosc, aici am lasat balta orice subtilitate)
Iar nr. 6.666 se apropie rapid... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (01-09-2010 17:49:23)


01-09-2010 16:22:20
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Chelios imputit la creier, pina nici parul din cap nu iti mai suporta damfurile de autosuficienta pe care la emani.
Este drept, sa vorbesti despre oooolele tale , mai rar asa ceva, din cite am observat barbatii potenti vorbesc de penis :D:D:D:D, Mai scamatorie ambilanta, tu chiar crezi ca forumistii nu stiu cu cine stau de vorba.Deh gainile vorbesc de oua, cocosii discuta chestii cocosesti.
M-am hotarit, de acum am sa te numesc Vuvuzela moderatoare fara voie, gainusa extrema, gainusa golasa la cap si cur :D:D:D cotcodac , ia ma fa un ou :))


02-09-2010 01:26:14
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Daaaaaaa, de acord, la perle esti artist :D:D:D , nu le mai strica pe porci,
dupa ce te-au renegat  artropodele si  molustele ai trecut la  nevertebrate si faci perle din nisip :D :D D cotcodac , cotcodac gainusa xtrema cu casca de motociclist si picioare pintenoage si strimbe.
Pai Scoica mea moderatoare, nu mai fa perle, intra si tu in greva :) :D :D


02-09-2010 01:30:59
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Subtilitatea compararii ?????????
ce inseamna asta prealuminate Smeagol dus la Xtrem ? :D:D:D:D:D
Inseamna ca te-am lovit cu barosul , te-am sfirtecat,  ce mai am nevoie sa te aleg prin curte sa te jupoi de citeva pene care ti-au mai ramas.
Gainusa xtrema patentata la osim :D :D :D hotareste-te si spune , sau abtine-te
ori sint transexual, ori femeie, ori iraniana, ori ce mama naibii, tu chiar ai o versiune, scuza pentru fiecare postare de a mea.
Ce ma intereseaza pe mine ca tu esti subtil si ca Je detine un stil grobiana, vomitiv , atita timp cit te compari si aduci in discutie vis a vis de imaginea ta  o gainusa si oualele ei, o scoica care  face perle si multe alte chestii pur feminine prin imagine, chiar ca dovedesti ca vorbele altui forumist au greutate .
Am pentru tine 2 intrebari total lipsite de subtilitate :))

-ce iti mai face amicul , scriitorul  ? :D:D:D:D
-te simti bine in comunitatea gay ?

Ultima modificare facuta de whitesnow (02-09-2010 01:42:54)


02-09-2010 01:40:03
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

Xtremul a scris:

Replay ;) - uite, te-am pus deja pe lunga lista de asteptare plina de tute nefu_tute :D:D



M-ai pus pe lista celor 6666 ne-futute :D :D D , mincionosule, chiar asa :D:D:D:D
nu ai fu-tut 6666 din toata lumea , asta vrei sa zici ca in rest ai "rupt" tot ori bag eu seama ca numarul de mai sus reprezinta totalul esecurilor tale :(
Nu uita ca faci parte din categoria " saracila& atirnache" , categorie des intilnita pe aici 

Presupun ca ai si o lista cu cele fu-tute de tine :D :D :D dar iti este rusine sa  prezinti o singura fiinta nevinovata care s-a lasat pacalita de tine.
SFAT:
Fa  o lista si cu cei ce te-au fu-tut

PS .scuze, nu stiam ca deja ai aceea ultima lista

Ultima modificare facuta de whitesnow (02-09-2010 13:04:40)


02-09-2010 02:13:25
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Pai bine Vuvuzela moderatoare, lasind la o parte ca esti fetita motociclistilor, ia spune tu de ce ai aparut pe acest forum si pe multe alte siteuri cu casatoriale :D

Simplu , poate prinzi si tu la prosteala o gaurica cu par, dar cum gaurica -cu sau fara par-  s-a tot lasat asteptata ai crescut exponential orele de stat pe net, inscrierile pe casatoriale, forumuri.
VAZIND CA NU FRECI NIMIC DECIT TOT PE VECHIUL SI NEPUTINCIOSUL TAU PENIS, te-ai instalat pe forum si eructezi cu nerusinare tot ce ai citit si ai vazut pe la altii ca si cum sint basite direct din curul tau.
Vii aici la noi,ne iei de prosti si ne torni cu galeata aberatii in care ai inceput sa crezi mai ceva ca intr-o religie.
Dupa o vreme uiti de ce ai venit si  vomiti  chestii de mult depasite, abuzezi {nu numai verbal} de femie inscrise pe site -nu numai aici-
Si mai te superi daca cineva ti-o zice { era sa zic sa ti-o" traga" }.
Vezi asta spun eu , puti a kkt si fanfaron, esti un chelbos cu tichie de margaritar.
Mai spala-ti scoica , mai plimba ousoarele , schimba finul si nutretul concentrat, mai coccodaceste si tu ceva si apoi ignora-ma.Pe bune chiar cred ca iti place ce iti zic, chiar iti lipsesc "odele" mele.


Xtremul a scris:


Concluzie finala: nesimtzirea tenace e, clar, o notiune deloc exclusiv-masculina. :rolleyes:


Gainusa motata, barbatii nu zic despre o femeie sau alt barbat ca este nesimtit(A), asta daca intelegi ce spun, pe scurt ai mai multi estrogeni decit testosteron-daca mai era nevoie sa subliniez  iar aspectele prezentate choiar de tine sint o descriere fara voie a   personalitatii tale  efeminizate) Esti ca o tzatza basita si cracanata care numai gura si kkt-ul mai este de ea.
Cind pomenesti de nesimtirea cuiva, de fapt descrii in viu grai neputinta ta de a face ceva in sensul stoparii acelei "nesimtiri".

Ultima modificare facuta de whitesnow (02-09-2010 03:06:52)


02-09-2010 02:33:35
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Imaginativi-l pe maretul Xtrem tinind o mina semiridicata cu palma in jos si cu degetele inainte, asemanindu-se prin gesturi cu Solcan si trimbitind catre o audienta imaginara :

"Vaaai tuuuu, cita nesimtire, vaiiiii"

Suparata la culme de cele citite Ganusa cotcodaca xtrem moderatoare isi imbraca voiniceste armura de gladiator al Romei peste care pune mantia alba de CAP AL TREBII :D :D :D :D --ce bine i-a zis-o cineva, chiar ca l-a descris de minune----, isi rujeaza inca o data buzele cu carioca, isi priveste mindru poza cu motocicleta  si se pune pe postat lucruri serioase.Cum nimeni nu il asculta decit , Cotcodac moderatorul se crede un fel de Isus care a adus din pacat inapoi in rai pe prostituata lumii.
Vazind ca "ii lipseste cu desavirsire interlocutorii":D:D:D -pe cei incomozi cica ii ignora- mai pomeneste de whitesnow, doar de il mai baga cineva in s(z)eama.
Si  uite asa a trecut ziua Xtrema in care fandositul moderator, adica gainusa teribila a acestuoi forum s-a mai scarpinat un pic la scoica si a mai produs ceva perle.

Ultima modificare facuta de whitesnow (02-09-2010 12:27:18)


02-09-2010 02:52:19
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

iubareata a scris:


Xtremul a scris:

Bueey, din Apoca_lipsa :D vaz c-o dadurati in sexologie!

Ceva mai offtopic sa-mi moara bateria dac-am mai vazut vreodata! :rolleyes:

In plus, aberatii logice de genul: Linsul, sarutatul sau suptul clitorisului in timpul penetrarii vaginale este, de asemenea, o chestie placuta. chiar ca ma fac sa doresc venirea mai rapida a cometei!!! :D:D (cum 'reaku s-o penetrezi si s-o lingi simultan, eiiii ???) :x
Poate cumatrul SA o fi yoghin totusi ?! :D

Concluzie: copy/pastuiti, fratilor, da' mai cu mila!!!
Au facut si topicul asta de cacao.


Asta nu este iubareata care din coorva pe bani si texte de genul :



iubareata a scris:

Ma uit la meteo,se anunta ploi,veti fii uzi la coi.  Azi am avut  orgasm multiplu. Adica asa i-am spus lui,ca sa plece fericit. Faaato,,,,a fost generos rau,,,,waw,,,si ce masina are faatooo,,,,




onoyoko a scris:

Daca ne e frica nu mai vine sfarsitul? Ba vine oricum,daca e sa vina,asa ca dati la buci ,traiti clipa ca nu se stie daca va mai exista un maine. If tomorow never come....



onoyoko a scris:

Credeti,credeti,si nu cercetati,ca vine sfarsitul si ne dam drumul cu totii!




onoyoko a scris:

imi tremura ouolilii de frica sfarsitului orgasmic care ne asteapta de cand sclavi posedati anal se duc la neveste si zic ca nu au primit salariul,pentru ca banii ia cheltuit la stapane care il sodomizeaza,si care le ofera kkt de mancare. cand va vin barbatii acasa verificatile maselele ca poate gasiti surpriza intre ele,adica kkt de stapana.




a ajuns sa faca "pastuiala de pe site-ul rufon sau dacia.forumotion.net


iubareata a scris:

Cu alte cuvinte karma ,nu?  " Puterea psihoenergiei depinde de  gandirea noastra.In ultimii 50 de ani am uitat de puterea gandirii noastre care  poate fi pozitiva, adica constructiva, sau negativa, adica distructiva.Fiecare  gand, pune in miscare particule din biocampul nostru. Le concentreaza, le tine  in campul nostru sau le trimite in afara lui. De aceea este foarte important ce  gandim. Fiecare gand inca neformat, nepronuntat, deja a si ajuns la  destinatie.Fiecare gand formeaza in campul eteric o forma energetica(forma-gand)  de sine statatoare.
              Gandurile de aceeasi polaritate si  frecventa (fie pozitiva, fie negativa) se aduna, se maresc in volum. Gandurile  pozitive de pace, dragoste, bucurie, ne calmeaza, ne echilibreaza fizic si  psihic. Ne ajuta sa comunicam mai bine, sa reusim in rezolvarea problemelor, sa  vedem viitorul cu optimism, chiar si avand unele greutati in viata. Ne ajuta sa  ne mentinem structura campului energetic, primita prin nastere, intr-un  echilibru armonios, sa pastram sanatatea corpului fizic si sa trecem mai usor  prin toate incercarile vietii.
              Gandurile pozitive vibreaza la un  nivel inalt si ne ridica in plan spiritual. Ne ajuta sa ne realizam si in toate  celelalte planuri:  fizic, psihic, material  si psihoemotional."


Aceasta transformare totala se datoreaza :



2. sfirsitului foarte apropiat al lumii- hm...sper sa nu ma contaminez si eu de la gainusa xtrem de aviara :D:D:D se produc transformari in spiritul si sufletul coorvelor care devin dintr-o data intelectuale citite si erudite ( oare ce devin intelectualele ?????)

1 "energiilor benefice" pe care Vuvuzela extrema zisa Partul forumului le raspindeste pe aici.

Ce ti-am zis eu Cocoselulu, ai inceput sa faci prozeliti.De fapt NUUUUU, scuze, marea mani-pulare mondiala  incepe sa functioneze si sa dea roade ( roade-mi-o Xtrem de mult Papusica moderatoare)

Ultima modificare facuta de whitesnow (02-09-2010 13:02:31)


02-09-2010 12:50:49
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
simili_nea caisa (mandache), noi ti-am putea ingadui sa duci topicul si ,mai mult, intreg forumul mai departe in aceeasi cheie patologica pina in decembrie 2012 (Doomsday) :D:D
...dar nu cred ca ai pneuma suficienta pentru asta...

Ultima modificare facuta de SandieShaw (02-09-2010 19:36:24)


02-09-2010 19:31:12
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Uite ca io mai am ceva-ceva pneuma, ;) chere Sandie (evident ca doar pina la postarea cu nr. 6.666), asa c-o sa ma mai autocitez un pic (de pe alte forumuri, mai serioase fie si doar fiindca neinfestate de clone rudimentare ca asta). Care nu merita, evident, decit ignorarea deplina.
Citeva ginduri apropo de celebrul deja 2012, de pilda: :rolleyes:


"Impletirea evenimentelor trecute, prezente si prezumate din aria controversatei paradigme "2012" pare sa aiba totusi o logica ceva mai complexa decit o simpla "telenovela galactica". ;) Careia multi se grabesc sa-i scrie finalul in devans - unii, din simplul entuziasm naiv al sperantzei in definitiv general-umane a "salvarii venite de Sus" (carora le putem zice pozitivisti noncataclismici) si altii - hipercataclismici, de multe ori manipulati si chiar interesati in mod direct in scopul mentinerii unui climat global de frica.
Din 1001 motive, pe care n-are rost sa le mai puricam aici. Personal, prefer o pozitie mai putin transhanta in vreun sens. Si nu doar fiindca noi, oamenii, nu putem oricum pune vreo frina :D Soarelui.

Clar ca CME (Coronal Mass Ejections) sint de domeniul evidentzei, dar nimeni nu stie totusi cu precizie absoluta care va fi intensitatea urmatoarelor "convulsii solare".  Fiindca au mai fost prin 1850 unele babane, dar se stie ca pe vremea aia dependentza de electronica/electricitate a umanitatii era nula.

Tot ce stim in prezent e faptul ca Soarele acumuleaza un gen de "tensiune magnetica" imensa in cicluri de o durata inca imprecis definita (12-13.000 ani), din cauza defazarii miscarii de comutare a polilor magnetici (zona polara, unde miscarea de rotatie completa are loc la intervale de cca 36 zile) cu cea de rotatie propriu-zisa - mai lenta, de cca 25 zile la nivel ecuatorial-solar, din cauza influentzei momentului gravific al planetelor asupra Soarelui, dar si a compozitiei plasmatice a lui. In fine, ce-am scris aici e poate un pic simplificat, dar descrie totusi esentza fenomenului.

Inclin deci sa dau dreptate acelora care sustin ca momentul cind Terra nu mai poate sustine biosfera "de suprafata" vine ciclic si implacabil, dar nu iau totusi de bune datele precise, inca imposibil de prevazut. Stiintific cel putin, fiindca paranormal-RV o fi posibila si predictia asta.

Evident ca asta-i doar parerea mea, destul de  relativista  aparent, insa influentata si de diverse recente aparitii ciudate a unor imense... hai sa le zicem "OZN-uri solare", care ar putea reprezenta un gen de contramasuri galactice luate de entitati superioare pentru "imblinzirea" turbulentului Ra :rolleyes: - actiuni ale unor fortze ce n-ar fi exclus sa doreasca nu doar protejarea noastra, ci si a altor entitati banuite a vietzui pe alte planete din vecinatatea Terrei."

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-09-2010 02:41:31)


03-09-2010 02:28:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hai sa mai bag un copy-paste... propriu :) (fiindca, in criza actuala, care-i si de... timp, musai sa ma citez si pe mine-ma)
Deeeci - citeva opinii (repet - proprii, spre deosebire de ceea ce halucineaza unii neuroni singuratici :D de pe forumul asta) apropo de dezintegrarea de catre ET a unor rachete balistice in 1964 si "ipoteza OZN intraterestra" :rolleyes: post-cunoscuta deja "spirala norvegiana" din decembrie 2009:


"Am rezerve doar apropo de afirmatiile de tipul "o nava extraterestra" a facut si-a dres etc.
Fiindca, la fel ca-n cazul deja celebrei spirale norvegiene atit de dragutz "afisate" c-o zi inainte de primirea premiului Nobel de catre Obamache in Norvegia, inclin sa cred (fara sa fiu neaparat influentat de Hoagland) ca-i vorba de interventia unor cu totul alte forte. Ceva mai... intraterestre decit am putea crede.

Evident ca se pot construi 1001 ipoteze in lipsa unor date certe, dar stinjenitoarea pozitie post-spirala a americanilor si mai ales a rusilor (care n-au avut habar cine si cum le-a "spiralat" racheta realmente testata in zona) poate fi duplicata cumva si pentru evenimentul din 1964 - cind secretele... penibile se puteau mentine mai usor sub obroc, fara Internet si alte carari de comunicare actuale.

Interesant ar fi de gasit totusi o logica si-n lipsa totala a interventiilor ET la Hiroshima/Nagasaki in 1945, dar si in cazul nenumaratelor teste nucleare atmosferice, care ne-au otravit aproape 20 de ani mediul.  Sa aiba oare aceiasi banuiti aliati... intraterestri ai nazistilor - arienii (termen ce nu poate veni decit de la martzieni,  zic si eu - v. Aries = Marte) o legatura cu interventiile (sau non-interventiile) astea?

Nu stiu, dar om afla poate-n curind, mai ales daca s-ar confirma (Doamne fereste!) ipoteza liniei temporale... nu prea pozitive de la orizontul apropiat. Ipoteza care include accelerarea operatiilor de parasire a Terrei de catre numitii intraterestri.
Care pleaca poate la fiecare 26.000 (sau 60.000 de ani - doar Al de Sus stie) intr-o "vacantza" de citeva decenii sau secole pe Marte, ca sa revina doar cind parjolul fazei finale a fiecarei epoci Kali-Yuga dictate de implacabilele cicluri solare e domolit deja.
Iar o noua civilizatie "de suprafata" ar putea inflori din nou pe Terra. In cadrul unei "Golden Age"  sau nu - probabil ca doar de noi (reincarnatii sau poate si unii... salvati fizic) depinde si asta."

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-09-2010 13:12:53)


07-09-2010 12:56:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si o continuare - mai importanta decit s-ar putea crede... evident ca doar pentru cei capabili sa mai citeasca si "printre rinduri". ;)

"O idee schematica poate fi cred insa expusa si-aici, fie si doar din motivul ca dezintegrarea-surpriza a focoaselor nucleare face parte din tabloul mult mai complex al interventiilor multiple asupra evenimentelor istorice, desi putin sau deloc cunoscute, ale civilizatiilor ET si/sau preponderent IT-umanoide (sau poate a amindorura, in cooperare).

Uite parerea mea deci, pe scurt: pregatirile presupusului Exod par sa fi inceput acum citeva mii de anisori - in orice caz in vremuri post-diluviene, atunci cind cercul bine informat asupra "calendarului cataclismic solar" din conducerea presupusilor colonisti arieni / annunaki / nefilimi etc (care pot fi denumirile acelorasi entitati considerate ZEI) a decis ca-i cazul civilizarii intensive a vinatorilor-culegatorilor ("lulu amelu") pe care-i mai foloseau baietii si prin minele de aur-uraniu-lithiu-titan etc.

Findca am impresia ca EI aveau nevoie, in cadrul unui program pe termen lung, de mase de manevra nu tocmai inapoiat-primitive, mentinute insa intr-o stare de sclavie mai mult (acum) sau mai putin (pe vremuri) mascata. Fara de exploatarea carora scopul final - "mutarea" in subsolul lui Marte, zic eu, a unor cantitati enorme de echipamente/materiale - n-ar fi fost posibil de indeplinit ACUM.

Nu-i loc aici sa detaliez diversele faze ale planificairii ipoteticului Exod, dar pina si schimbarea cu semnificatii simbolice a numelui evreului german Mayer Armschel Bauer in Rothschild (nicio similaritate oare cu... culoarea rosie a planetei Marte?) spune multe. Evident ca doar coroborata cu doar aparenta legenda a descendentzei sumeriene a familiei evreiesti care avea sa finantzeze majoritatea evenimentelor planetare atent planificate din secolul XVI incoace... Simultan cu iesirea din negura Evului Mediu, urmata progresiv de accelerarea halucinanta a progresului tehnologic. Sa mai zic ceva despre Skull&Bones-322 si nenumarate alte... coincidentze deloc intimplatoare?!"


Intrebarea cea mai interesanta si la care s-au dat pina acum diverse raspunsuri ipotetice e insa cea privitoare la data prezumtiva a Exodului astuia. Io cred ca el deja a inceput, iar obstinatia cu care-i "vinat" de pilda Gary McKinnon din cauza dezvaluirii existentzei "flotei astrale US Navy" arata doar graba executantilor - fiindca nu doar eu mai cred ca unii (putinii humanoizi.... sa le zicem vampirici ) din nucleul puterii oculte (Arienii) comanda, iar altii, mai multi din PTB executa - asta insemnind si ca manglesc  cit pot din sudoarea pamintenilor (v. evidentele Black Projects).

In final, ca o... ramificatie logica a ipotezei - repet, doar schematic expuse -, mai cred ca executantii sint si ei impartiti in diverse caprarii - unii mai cu motz  care or s-o taie la momentul oportun de pe Terra impreuna cu Arienii  si altii care se vor crede protejati de efectele presupusului parjol Kali-Yuga in bunkerele enorme sapate tot pe banii, adica munca noastra.

Evident ca, in rastimpul asta, importante trebuie sa para pentru bizonii TV-tembelizati :x remanierile Bocului, :( lipsa bikinilor lui Britney Spears :D sau divortzul lui Tiger Woods.

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-09-2010 13:10:14)


07-09-2010 12:57:58
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Pacaliciul are ca tema de discutie, bikinii lui Britney . Asta da fetisism .Probabil ca sunt la el !?

07-09-2010 20:18:26
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

Xtremul a scris:

...

Findca am impresia ca EI aveau nevoie, in cadrul unui program pe termen lung, de mase de manevra nu tocmai inapoiat-primitive, mentinute insa intr-o stare de sclavie mai mult (acum) sau mai putin (pe vremuri) mascata. Fara de exploatarea carora scopul final - "mutarea" in subsolul lui Marte, zic eu, a unor cantitati enorme de echipamente/materiale - n-ar fi fost posibil de indeplinit ACUM.
..



Aici poti gresi, multi se lega de textele gasite de  W. Walace Brown, texte interpretate in lucrarea " The Algonquin Legends of New England" De Charles G. Leland.Amestecind totul dupa bunul lor simt din Adalbert Kohn creaza teorii SF pe banda rulanta .
"
Then was woman, long, long, ago
she came out off a hole
In it dead people where buried."

......................................

pina la :

"Far away behind the mountain.
He could see through everything."

Acest pasaj de text este la pagina 236

Ultima modificare facuta de whitesnow (09-09-2010 01:47:10)


09-09-2010 01:44:38
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
A trecut intai o boare
Pe deasupra viilor,
Si-a furat de prin ponoare
Puful papadiilor.

Cu acorduri lungi de lira
I-au raspuns fanetele.
Toate florile soptira,
Intorcandu-si fetele.

Un salcam privi spre munte
Mandru ca o flamura.
Solzii frunzelor marunte
S-au zburlit pe-o ramura.

Mai tarziu, o cotofana
Fara ocupatie
A adus o veste-n goana
Si-a facut senzatie:

Cica-n munte, la povarna,
Plopii si rasurile
Spun ca vine-un vant de iarna
Rascolind padurile.

Si-auzind din departare
Vocea lui tiranica,
Toti ciulinii pe carare
Fug cuprinsi de panica...

Zvonul prin livezi coboara.
Colo jos, pe mlastina.
S-a-ntalnit un pui de cioara
C-un batlan de bastina

Si din treacat ii arunca
Alta veste stranie,
C-au pornit-o peste lunca
Frunzele-n bejanie!

II

Intr-o clipa, alarmate,
Ies din santuri vrabiile.
Papura pe lac se zbate
Leganandu-si sabiile.

Un lastun, in frac, apare
Sus pe-un varf de trestie
Ca sa tie-o cuvantare
In aceasta chestie.

Dar broscoii din rastoaca
Il insulta-n pauze
Si din papura-l provoaca
Cu prelungi aplauze.

Lisitele-ncep sa strige
Ca de mama focului.
Cocostarci, pe catalige,
Vin la fata locului.

Un tantar, nervos si foarte
Slab de constitutie,
In zadar vrea sa ia parte
Si el la discutie.

Cand deodata un erete,
Politai din nastere,
Peste balta si boschete
Vine-n recunoastere

Cu porunca de la centru
Contra vinovatului,
Ca sa-l aresteze pentru
Siguranta statului...

De emotie, in surdina,
Sub un snop de bozie,
O pastaie de sulcina
A facut explozie.

III

Florile-n gradini s-agita.
Peste straturi, dalia,
Ca o doamna din elita
Isi indreapta talia.

Trei petunii subtirele,
Farmec dand regretelor,
Stau de vorba intre ele:
"Ce ne facem, fetelor?..."

Floarea-soarelui, batrana,
De pe-acum se sperie
C-au sa-i cada in tarana
Dintii, de mizerie.

Si cu galbena ei zdreanta
   Eu am scris aceasta poezie (sic) Dupa ce am citit  " Rapsodii de toamna"
Sa moara tata , daca va mint !

Ultima modificare facuta de marianmandache (05-10-2010 19:50:46)


05-10-2010 19:47:30
   
?? gheisa33
Cont Sters

Inregistat: 03-02-2011
Mesaje: 2
k

Ultima modificare facuta de gheisa33 (12-02-2011 00:55:38)


03-02-2011 23:46:27
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

Xtremul a scris:

Si o continuare - mai importanta decit s-ar putea crede... evident ca doar pentru cei capabili sa mai citeasca si "printre rinduri". ;)

"O idee schematica poate fi cred insa expusa si-aici, fie si doar din motivul ca dezintegrarea-surpriza a focoaselor nucleare face parte din tabloul mult mai complex al interventiilor multiple asupra evenimentelor istorice, desi putin sau deloc cunoscute, ale civilizatiilor ET si/sau preponderent IT-umanoide (sau poate a amindorura, in cooperare).

Uite parerea mea deci, pe scurt: pregatirile presupusului Exod par sa fi inceput acum citeva mii de anisori - in orice caz in vremuri post-diluviene, atunci cind cercul bine informat asupra "calendarului cataclismic solar" din conducerea presupusilor colonisti arieni / annunaki / nefilimi etc (care pot fi denumirile acelorasi entitati considerate ZEI) a decis ca-i cazul civilizarii intensive a vinatorilor-culegatorilor ("lulu amelu") pe care-i mai foloseau baietii si prin minele de aur-uraniu-lithiu-titan etc.

Findca am impresia ca EI aveau nevoie, in cadrul unui program pe termen lung, de mase de manevra nu tocmai inapoiat-primitive, mentinute insa intr-o stare de sclavie mai mult (acum) sau mai putin (pe vremuri) mascata. Fara de exploatarea carora scopul final - "mutarea" in subsolul lui Marte, zic eu, a unor cantitati enorme de echipamente/materiale - n-ar fi fost posibil de indeplinit ACUM.

Nu-i loc aici sa detaliez diversele faze ale planificairii ipoteticului Exod, dar pina si schimbarea cu semnificatii simbolice a numelui evreului german Mayer Armschel Bauer in Rothschild (nicio similaritate oare cu... culoarea rosie a planetei Marte?) spune multe. Evident ca doar coroborata cu doar aparenta legenda a descendentzei sumeriene a familiei evreiesti care avea sa finantzeze majoritatea evenimentelor planetare atent planificate din secolul XVI incoace... Simultan cu iesirea din negura Evului Mediu, urmata progresiv de accelerarea halucinanta a progresului tehnologic. Sa mai zic ceva despre Skull&Bones-322 si nenumarate alte... coincidentze deloc intimplatoare?!"


Intrebarea cea mai interesanta si la care s-au dat pina acum diverse raspunsuri ipotetice e insa cea privitoare la data prezumtiva a Exodului astuia. Io cred ca el deja a inceput, iar obstinatia cu care-i "vinat" de pilda Gary McKinnon din cauza dezvaluirii existentzei "flotei astrale US Navy" arata doar graba executantilor - fiindca nu doar eu mai cred ca unii (putinii humanoizi.... sa le zicem vampirici ) din nucleul puterii oculte (Arienii) comanda, iar altii, mai multi din PTB executa - asta insemnind si ca manglesc  cit pot din sudoarea pamintenilor (v. evidentele Black Projects).

In final, ca o... ramificatie logica a ipotezei - repet, doar schematic expuse -, mai cred ca executantii sint si ei impartiti in diverse caprarii - unii mai cu motz  care or s-o taie la momentul oportun de pe Terra impreuna cu Arienii  si altii care se vor crede protejati de efectele presupusului parjol Kali-Yuga in bunkerele enorme sapate tot pe banii, adica munca noastra.

Evident ca, in rastimpul asta, importante trebuie sa para pentru bizonii TV-tembelizati :x remanierile Bocului, :( lipsa bikinilor lui Britney Spears :D sau divortzul lui Tiger Woods .


Evident ;)


28 octombrie 2011 sau 21 decembrie 2012 ? :)

Meteorit?
Explozii solare?
Supervulcan?
Razboi nuclear?
Virusi mutanti?
Inversarea polilor magnetici, a sensului de rotatie?
Evolutia umanitatii in a 4 a si a 5 a dimensiune?
Extraterestri?..... nu poate fi vorba de creatorii nostrii reptilieni, Nibiru nu ajunge in sitemul nostru solar decat dupa anul 2300

Viitorul e plin de promisiuni D:

Ultima modificare facuta de Soryn (12-07-2011 04:00:35)


12-07-2011 03:58:28
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Dupa unii(Petrache Lupu), reptilienii au ajuns pe Terra inca din februarie, ora locala, si s-au stabilit in Vanju Mare; cica, vezi Doamne, acolo temperaturile sunt mai sczute.
Cativa arheologi, dupa unii 5 insi, au descoperit in spatele complexului Dragonul Rosu, din localitate, o Gaura Neagra. Primarul din localitate  a dat dispozitie satenilor sa astupe Gaura Neagra cu Busteni, Sinaia si Poiana Tapului. Pe perioada sejurului este interzis a se manca seminte de Bostan Elisabeta(regizoarea filmului - De-as fi Harap Alb)


12-07-2011 05:04:55
   
Pagini: 1 ... 76 77 78 79    
Mergeti la