Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / 2012 Doomsday - un simplu PARTZ :-) ori o perspectiva serioasa?!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 79
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Bueeeey NESANATOSHILOR :D:D, ce ne facem fara Ministru al Sanatatii Mintale, eiiiiiii ?????????? :D:D

06-06-2008 10:44:18
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
De numirea la Sanatate  lasa ca ma ocup io......aduc io tzicnita ! :D
Aurorooooooooooooooo  unde dreak umblii fi-tzi-ar neoroanili shi sinapsili tale ali naibi ?


06-06-2008 10:46:53
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu? ;)

1. IO :D - Capu'Trebilor.

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton ;))

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri :D etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ;)) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki :D

5. I se spune (inca) Aly ;) - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte :D

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum ;))

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului :D

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... ;))

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni ;))

10. Kamin (desi cont sters :D) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - ultima (dar numai... pe lista ;) - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe :D) - Ministru de Interne.

12. aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale ;)

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari :( (, kalinka - Sporturi Xtreme :D, Pelina - Agricultura/Pizdcicultura :D, Onoyoko - Carcerista-sefa ;), Niladam - Serif, ca tot ii place sa suga prin barul virtual pe la Tasha... ;)).

Asta-i lista completa (n-am Marele Sigiliu ;) la mine, da' considerati-o definitiva). Asteptam catindati la posturile vacante !!!

Plus estimari ale costurilor buncarului (+ dependintze ;)) din partea unora care au mai facut nazbitii din astea... :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 10:59:04)


06-06-2008 10:50:57
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu? ;)

1. IO :D - Capu'Trebilor.

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton ;))

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri :D etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ;)) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki :D

5. I se spune (inca) Aly ;) - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte :D

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum ;))

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului :D

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... ;))

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni ;))

10. Kamin (desi cont sters :D) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - ultima (dar numai... pe lista ;) - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe :D) - Ministru de Interne.

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari :( (aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale ;), kalinka - Sporturi Xtreme :D, Pelina - Agricultura/Pizdcicultura :D, Onoyoko - Carcerist-sef ;), Niladam - Serif).

Asta-i lista completa (n-am Marele Sigiliu ;) la mine, da' considerati-o definitiva). Asteptam catindati la posturile vacante !!!

Plus estimari ale costurilor buncarului (+ dependintze ;)) din partea unopra care au mai facut nazbitii din astea... :D



N-ai MARELE SIGILIU la tinee  !!!??? Da' unde-l tii ??

Ultima modificare facuta de titmouse (06-06-2008 10:53:42)


06-06-2008 10:52:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
In pantaloni :D:D, da-i demontabil.... si aseara am uitat sa mi-l pun la loc... :( :D:D

P.S. Draga tit, te rog io, mai blind cu cearsafuri d-astea de citari, ca nu ne mai intelegem om cu persoana pe urma... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 10:57:17)


06-06-2008 10:55:38
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209
unde dreak sa umblu...in mintzile imbirligate ale diavolilor...
CIUDATUL SA a scris:

De numirea la Sanatate  lasa ca ma ocup io......aduc io tzicnita ! :D
Aurorooooooooooooooo  unde dreak umblii fi-tzi-ar neoroanili shi sinapsili tale ali naibi ?


06-06-2008 10:55:42
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

P. Pan 63 a scris:


NJD a scris:

Pentru cine nu stie inca:
Bunkeriada is a happy game, a funny game, A fantasy, but a beautiful one. Join the game or get out of the way :)

Dreptate ai si tu, coane NJD, insa ideea din titlu nu-i taman o trimitere spre un joc amuzant ci, mai degraba, spre cum vedem lumea de dupa Doomsday. N-as vrea sa crezi ca  mi-s tocmai cel lipsit de spiritul shagai, ba-s chiar printre cei care adesea iau viata-n sine drept o gluma, insa daca tot s-a deschis tema asta de discutii, de ce sa n-o zicem p-a dreapta despre cum gandim ipoteza prezentata ?


Buna cumetre PPan, nu m-a refeream la tine, te stimez, stii ca esti febleta mea, ziceam si eu asa.
Dar nu conteaza ce spune titlul topicului, cateodata arata bine si ca o femeie, se transforma pe parcurs.
Aici cel putin transformarea e inpre bine/chat/fantezii cu multi voluntari, dar fara injuraturi lupte'n vorbe etc.
Atmosfera e placuta, al naibi de hazlie cateodata, ce daca ne distram macar pe virtual  interactiv ? Asta conteaza (na ca acum o sa ma ingras iara) :) 
Apropo de Bunkere, eu cred ca zona cea mai buna ar fi una muntoasa, prin calatoriile tale nu ai gasit ceva, retras de civilizatie si pericol, tocmai buna de un Bunker sau Popas ?
Sa stii ca eu fac o calatorie speciala in August sa testez terenu' si asa cum am vorbit, nu am uitat, daca vrei, Tu vei fi Calauza.


06-06-2008 10:56:37
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
xTREME VEZI C-A APARUT CANDIDADATA !.....da-i postul in primire .....

06-06-2008 10:59:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu? ;)

1. IO :D - Capu'Trebilor.

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton ;))

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri :D etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ;)) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki :D

5. I se spune (inca) Aly ;) - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte :D

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum ;))

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului :D

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... ;))

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni ;))

10. Kamin (desi cont sters :D) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - ultima (dar numai... pe lista ;) - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe :D) - Ministru de Interne.

12. Aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale ;)

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari :( (, kalinka - Sporturi Xtreme :D, Pelina - Agricultura/Pizdcicultura :D, Onoyoko - Carcerista-sefa ;), Niladam - Serif, ca tot ii place sa suga prin barul virtual pe la Tasha... ;)).

Asta-i lista completa (n-am Marele Sigiliu ;) la mine, da' considerati-o definitiva). Asteptam catindati la posturile vacante !!!

Plus estimari ale costurilor buncarului (+ dependintze ;)) din partea unora care au mai facut nazbitii din astea... :D

Doar io, ca Dictator Luminat (cu lanterna :D) ce mi-s, am dreptul la asemenea citari de-un hectar! ;)

Completat oricum lista cu al 12-lea Ministru (draga aurora36, sper ca accepti o asemenea fonctzie, ce neuronu'meu ?! ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 11:08:48)


06-06-2008 11:00:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
shi gaseshte naibii sigiliul ala !!!!!!.......ca io de azi dimineatza imi caut proteza shi ochelarii !

06-06-2008 11:00:54
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209
bre!asta de la tehno...nu-s popa!!!nu am nevoie sa-mi dea nimeni nimic..imi iau eu singurica...am invatat sa-mi folosesc minutza magica...
CIUDATUL SA a scris:

xTREME VEZI C-A APARUT CANDIDADATA !.....da-i postul in primire .....


06-06-2008 11:02:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

xTREME VEZI C-A APARUT CANDIDADATA !.....da-i postul in primire .....

Dat deja, cumetreSA...sper doar ca n-o sa jure, ca Vacaroiu:"o sa fac totul pentru prabushirea :rolleyes: Bunkeristaniei" :D:D (in loc de "propashire", evident ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 11:03:32)


06-06-2008 11:02:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

AURORA36 a scris:

bre!asta de la tehno...nu-s popa!!!nu am nevoie sa-mi dea nimeni nimic..imi iau eu singurica...am invatat sa-mi folosesc minutza magica...
CIUDATUL SA a scris:

xTREME VEZI C-A APARUT CANDIDADATA !.....da-i postul in primire .....


Vezi c-aici nu-i pe luate :D (ca leapsha), Unica Doamna Sanatoasa printre Dilii !!! :D:D

Noi te-am propus, noi stam la injectii cu Plegomazin :D:D, da'tot noi te matrashim din Guvernul Bunkeristanez daca nu ne faci sa visam frumos cu cite-o morfina, acolo, cind si cind macar... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 03:59:31)


06-06-2008 11:05:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Deja prevad o colaborare fructuasa inte "sanatatea mintala" shi "tehnic "....se mai folosesc tratamentele cu shocuri electrice ? :D

06-06-2008 11:08:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
imi bag pooooola-n ea tastatura !

06-06-2008 11:09:08
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

shi gaseshte naibii sigiliul ala !!!!!!.......ca io de azi dimineatza imi caut proteza shi ochelarii !


Marele Sigiliu ;) credeam, cum zisei, ca-i in pantaloni :D:D cumetreSA, da-i demontabil.... si aseara am uitat sa mi-l montez la loc... :( :D:D si ce ma fac, fiindca Coana Lenutza (femeia de servici devenita aici la firma secretara deja, dupa citeva teste edificatoare :D:D) pare sa vrea putina hirjoneala... :(

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 11:14:27)


06-06-2008 11:12:08
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

Xtremul a scris:


AURORA36 a scris:

bre!asta de la tehno...nu-s popa!!!nu am nevoie sa-mi dea nimeni nimic..imi iau eu singurica...am invatat sa-mi folosesc minutza magica...
CIUDATUL SA a scris:

xTREME VEZI C-A APARUT CANDIDADATA !.....da-i postul in primire .....


pe pariu ca sigiliul tau devine al meu...daca intra minutza in actiune..?Vezi c-aici nu-i pe luate :D (ca leapsha), Unica Doamna Sanatoasa printre Dilii !!! :D:D

Noi te-am propus, noi stam la injectii cu Plegomazin :D:D, da'tot noi te matrashim din Guvernul Bunkeristanez daca nu ne faci sa visam frumos cu cite-o morfina, acolo, cind si cind macar... ;)


06-06-2008 11:12:54
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
woooooooooooooooow

06-06-2008 11:12:56
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
doamna cu galeata ?........hihihi
CIUDATUL SA a scris:

woooooooooooooooow


06-06-2008 11:13:50
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
ma refeream la LENUTZA !

06-06-2008 11:15:11
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
<<ma refeream la LENUTZA !>>


Da-da-da, aia cu galeata... dar nu la purtatoare, cumetre SA !!! :D:D

Fiindca are de fapt un DEGETAR :D:D - altfel crezi ca avansa de la teu la secretariat ?! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 11:54:45)


06-06-2008 11:15:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

AURORA36 a scris:


Xtremul a scris:


AURORA36 a scris:

bre!asta de la tehno...nu-s popa!!!nu am nevoie sa-mi dea nimeni nimic..imi iau eu singurica...am invatat sa-mi folosesc minutza magica...


Vezi c-aici nu-i pe luate :D (ca leapsha), Unica Doamna Sanatoasa printre Dilii !!! :D:D

Noi te-am propus, noi stam la injectii cu Plegomazin :D:D, da'tot noi te matrashim din Guvernul Bunkeristanez daca nu ne faci sa visam frumos cu cite-o morfina, acolo, cind si cind macar... ;)

<<pe pariu ca sigiliul tau devine al meu...daca intra minutza in actiune..?>> (dezgropat replyul tau dupa indelungi sapaturi :D)

Ceva-mi spune, draga doamna ministra aurora36 ;) (ti-o bag asa, protocolar, sa nu se prinda fraierii, ca altfel o sa incerce sa ma suspende ca pe Base ;)) c-ai facut parte-n copilarie din cercurile subversiv-comuniste "Manutze Harnice"... :D:D

Nu-i rau deloc... decit s-o iau la picior :D, tot e mai bine cu minutza... ;) (nu a mea, evident :D)

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 11:20:04)


06-06-2008 11:16:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu? ;)


1. IO, Xtremul :D - Capu'Trebilor, Semidictator Iluminat (mai ales noaptea :D:D)).

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton ;))

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri :D etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ;)) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki :D

5. I se spune (inca) Aly ;) - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte :D

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum ;))

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului :D

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... ;))

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni ;))

10. Kamin (desi cont sters :D) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - penultima (dar numai... pe lista ;) - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe :D) - Ministru de Interne.

12. Aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale ;)

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari :( (, kalinka - Sporturi Xtreme :D, Pelina - Agricultura/Pizdcicultura :D, Onoyoko - Carcerista-sefa ;), Niladam - Serif, ca tot ii place sa suga prin barul virtual pe la Tasha... ;)).

Asta-i lista completa (n-am Marele Sigiliu ;) la mine, da' considerati-o definitiva). Asteptam catindati la posturile vacante !!!

Plus estimari ale costurilor buncarului (+ dependintze ;)) din partea unora care au mai facut nazbitii din astea... :D

Inca un hectar de citat, ca sa va reamintesc de responsabilitati, IRESPONSABILILOR !!! :D:D

"""Ministrii numiti pina acum au cam demonstrat, prin postari, ceva merite reale (de modestul de mine nu mai vorbim... :D:D); oricum, raminem la 1 (UN) buncar si... bun (cu destule anexe, evident - templu, sera, grajd, centrala termica, sala generatoarelor, atelier service deltaplane-triciclete, depozit conserve-gemuri, sala comunicatii, carcera, spital, bai, sauna, bucatarii, ospiciu :D etc) ;), indiferent de culoarea felinarelor :D:D

Apropo: veniti poate si cu propuneri de noi anexe, pe linga cele specificate pe scurt (hihihi :D) mai sus !!! :rolleyes:"""

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 12:01:38)


06-06-2008 11:23:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Gata io dispar vreo doua ore .....haides pa !

06-06-2008 11:29:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

NJD a scris:


P. Pan 63 a scris:


NJD a scris:

Pentru cine nu stie inca:
Bunkeriada is a happy game, a funny game, A fantasy, but a beautiful one. Join the game or get out of the way :)

Dreptate ai si tu, coane NJD, insa ideea din titlu nu-i taman o trimitere spre un joc amuzant ci, mai degraba, spre cum vedem lumea de dupa Doomsday. N-as vrea sa crezi ca  mi-s tocmai cel lipsit de spiritul shagai, ba-s chiar printre cei care adesea iau viata-n sine drept o gluma, insa daca tot s-a deschis tema asta de discutii, de ce sa n-o zicem p-a dreapta despre cum gandim ipoteza prezentata ?


Buna cumetre PPan, nu m-a refeream la tine, te stimez, stii ca esti febleta mea, ziceam si eu asa.
Dar nu conteaza ce spune titlul topicului, cateodata arata bine si ca o femeie, se transforma pe parcurs.
Aici cel putin transformarea e inpre bine/chat/fantezii cu multi voluntari, dar fara injuraturi lupte'n vorbe etc.
Atmosfera e placuta, al naibi de hazlie cateodata, ce daca ne distram macar pe virtual  interactiv ? Asta conteaza (na ca acum o sa ma ingras iara) :) 
Apropo de Bunkere, eu cred ca zona cea mai buna ar fi una muntoasa, prin calatoriile tale nu ai gasit ceva, retras de civilizatie si pericol, tocmai buna de un Bunker sau Popas ?
Sa stii ca eu fac o calatorie speciala in August sa testez terenu' si asa cum am vorbit, nu am uitat, daca vrei, Tu vei fi Calauza.

Eu (la modul... hai sa-i zic "semi-serios" ;)) deja mi-am gasit locatzia, coane NJD...
Daca se-ntimpla sa vii prin zona, nu-i exclus sa mai cautam insa si alte variante :rolleyes:, poate chiar impreuna cu unii din "membrii Guvernului Bunkeristan" :D, de ce nu?

Macar asa poate se-nfaptuieste, in fine, de mult preconizata Mare Intilnire a Forumistilor ?! :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:00:48)


06-06-2008 11:29:46
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

Xtremul a scris:


AURORA36 a scris:


Xtremul a scris:



Vezi c-aici nu-i pe luate :D (ca leapsha), Unica Doamna Sanatoasa printre Dilii !!! :D:D

Noi te-am propus, noi stam la injectii cu Plegomazin :D:D, da'tot noi te matrashim din Guvernul Bunkeristanez daca nu ne faci sa visam frumos cu cite-o morfina, acolo, cind si cind macar... ;)

<<pe pariu ca sigiliul tau devine al meu...daca intra minutza in actiune..?>> (dezgropat replyul tau dupa indelungi sapaturi :D)

vezi ca stii...?ti-ai facut temele,ca si mine...cit mai temeinic...Ceva-mi spune, draga doamna ministra aurora36 ;) (ti-o bag asa, protocolar, sa nu se prinda fraierii, ca altfel o sa incerce sa ma suspende ca pe Base ;)) c-ai facut parte-n copilarie din cercurile subversiv-comuniste "Manutze Harnice"... :D:D

Nu-i rau deloc... decit s-o iau la picior :D, tot e mai bine cu minutza... ;) (nu a mea, evident :D)


06-06-2008 11:31:08
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Alooo, Doamna Ministra, sper ca nu-ti facushi singura Plegomazinul ala ?! :D:D Sau morfina ??? :rolleyes:
(ca iar ai postat criptic, de nu-ti mai gaseam replica... ;))

Stii poate bancul ala: "De ce cainii isi fac singuri felatzie? - FIINDCA POT !!!" :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 11:43:45)


06-06-2008 11:35:49
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

Xtremul a scris:

Alooo, Doamna Ministra, sper ca nu-ti facushi singura Plegomazinul ala ?! :D:D
(ca iar ai postat criptic, de nu-ti mai gaseam replica... ;))

Stii poate bancul ala: "De ce cainii isi fac singuri felatzie? - FIINDCA POT !!!" :D:D

normal!ce nu incerc pe pielea mea..nu fac altora...


06-06-2008 11:43:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hihihi...tare mi-e frica sa nu fii chiar mai "nesanatoasa" decit noi, draga aurora36... ;)

Fug totusi si io acu' (ca CiudySA, dar nu impreuna cu el... :D) vreo doua ore (ori doua zile?!) - sa vad mai intai daca mi-oi mai gasi :( Marele Sigiliu... ca altfel sint mincat !!! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 11:49:39)


06-06-2008 11:47:46
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

Xtremul a scris:

Hihihi...tare mi-e frica sa nu fii chiar mai "nesanatoasa" decit noi, draga aurora36... ;)sint..sint..!!!dar tocmai de-asta ne intelegem asa complet...

Fug totusi si io acu' (ca CiudySA, dar nu impreuna cu el... :D) vreo doua ore (ori doua zile?!) - sa vad mai intai daca mi-oi mai gasi :( Marele Sigiliu... ca altfel sint mincat !!! :rolleyes:


06-06-2008 11:54:51
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Hihihi...tare mi-e frica sa nu fii chiar mai "nesanatoasa" decit noi, draga aurora36... ;)

Fug totusi si io acu' (ca CiudySA, dar nu impreuna cu el... :D) vreo doua ore (ori doua zile?!) - sa vad mai intai daca mi-oi mai gasi :( Marele Sigiliu... ca altfel sint mincat !!! :rolleyes:


Nu-i bai daca n-ai Marele Sigiliu la tine .
Nici eu nu-mi car statuia tot timpu' dupa mine...


06-06-2008 11:55:54
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

AURORA36 a scris:


Xtremul a scris:

Alooo, Doamna Ministra, sper ca nu-ti facushi singura Plegomazinul ala ?! :D:D
(ca iar ai postat criptic, de nu-ti mai gaseam replica... ;))

Stii poate bancul ala: "De ce cainii isi fac singuri felatzie? - FIINDCA POT !!!" :D:D

normal!ce nu incerc pe pielea mea..nu fac altora...


Doamna Doctora , eu , daca fac altora NUMAI ce nu incerc pe pielea mea , necesit tratament ?

Ultima modificare facuta de titmouse (06-06-2008 11:57:30)


06-06-2008 11:57:18
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

NJD a scris:


moebius a scris:


P.S.  Daca tot am amintit de reprezentantul mileniului XXI , ... viitorul pare destul de sumbru :(:( , tinand cont de rezultatul urmatoarelor 180 de secole de ... evolutie :rolleyes::rolleyes: ... Judecand dupa nivelul lui nea' omu', e clar ca s-a produs extinctia si reluarea de la inceput a procesului evolutiv :rolleyes::rolleyes::(:(


M-am exprimat gresit Nu "Gheisa" in sesul sau, am vrut sa ma refer la "Doamenle de companie" sau cele cu un job asemanator la imparatia Chineza.


Dom'le, nu stiu de ce ai ales sa citezi P.S.-ul ca punct de plecare in raspunsul dat ; s-ar putea intelege ca se referea la tine, cand de fapt acolo era vorba de ilie 20.007 ( amintit in cursul postarii ).

In ceea ce priveste interventiile tale, nu numai ca nu as avea de zis ceva de rau, chiar dimpotriva  ...

Ultima modificare facuta de moebius (06-06-2008 12:12:10)


06-06-2008 11:59:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Hihihi...tare mi-e frica sa nu fii chiar mai "nesanatoasa" decit noi, draga aurora36... ;)

Fug totusi si io acu' (ca CiudySA, dar nu impreuna cu el... :D) vreo doua ore (ori doua zile?!) - sa vad mai intai daca mi-oi mai gasi :( Marele Sigiliu... ca altfel sint mincat !!! :rolleyes:


Nu-i bai daca n-ai Marele Sigiliu la tine .
Nici eu nu-mi car statuia tot timpu' dupa mine...


N-auzishi, ma chere, ca-i demontabil si nu-l mai gasesc in paltaloni :D ?? Mi l-a cautat nimfomana de Lenutza pina si-n galeata :D:D si tot nu l-am gasit... :(

Ce ma fac io acu' fara Micul-Mare sigiliu ?! :rolleyes: (hai s-o recunoscu acu'... nu Marele ci Micul, dar Vioiul Sigiliu) :D:D

Ca-si pierde, Doamne feri, si stimata Dna Ministra ;) AURORA36 manualitatea, si p-orma ne face injectii in cap, nu in cur !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 12:09:20)


06-06-2008 12:05:14
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si-n plus, cu ce mai sigilez;) io din 2012 (sau 2009 chiar) documentele dragelor de bunkeriste, eiii ??? :D:D

Unde-ati mai vazutara voi Semidictator Iluminat (noaptea :D) fara Sigiliu ???

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 12:15:31)


06-06-2008 12:12:35
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

<<ma refeream la LENUTZA !>>


Da-da-da, aia cu galeata... dar nu la purtatoare, cumetre SA !!! :D:D

Fiindca are de fapt un DEGETAR :D:D - altfel crezi ca avansa de la teu la secretariat ?! :D:D:D


Ia uite...sa mai zica moebius_andronicus ca io-s mixtura de fratii grimm cu andersen...Faina secretara DEGETICA !


06-06-2008 12:14:04
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Si-n plus, cu ce mai sigilez;) io din 2012 (sau 2009 chiar) documentele dragelor de bunkeriste, eiii ??? :D:D

Unde-ati mai vazutara voi Semidictator Iluminat (noaptea :D) fara Sigiliu ???


Domnu' Tiramisu' , las' ca te descurci...


06-06-2008 12:16:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Lenutza a avansat exclusiv pe meritele ei si-ale DEGETZICAI sale ;), ce stii tu, inocento titmouse ?! :D:D

Stai un piiiiic... fiind si mai de la tzara tipa, cred c-o pun pe ea de fapt Ministra Agriculturii, Viticulturii si Pizdciculturii :D !!!! (daca n-apare Sulfina Pelina, evident, fiindca tot ea e preferata noastra).

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 12:20:45)


06-06-2008 12:18:39
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


NJD a scris:


P. Pan 63 a scris:


Dreptate ai si tu, coane NJD, insa ideea din titlu nu-i taman o trimitere spre un joc amuzant ci, mai degraba, spre cum vedem lumea de dupa Doomsday. N-as vrea sa crezi ca  mi-s tocmai cel lipsit de spiritul shagai, ba-s chiar printre cei care adesea iau viata-n sine drept o gluma, insa daca tot s-a deschis tema asta de discutii, de ce sa n-o zicem p-a dreapta despre cum gandim ipoteza prezentata ?


Buna cumetre PPan, nu m-a refeream la tine, te stimez, stii ca esti febleta mea, ziceam si eu asa.
Dar nu conteaza ce spune titlul topicului, cateodata arata bine si ca o femeie, se transforma pe parcurs.
Aici cel putin transformarea e inpre bine/chat/fantezii cu multi voluntari, dar fara injuraturi lupte'n vorbe etc.
Atmosfera e placuta, al naibi de hazlie cateodata, ce daca ne distram macar pe virtual  interactiv ? Asta conteaza (na ca acum o sa ma ingras iara) :) 
Apropo de Bunkere, eu cred ca zona cea mai buna ar fi una muntoasa, prin calatoriile tale nu ai gasit ceva, retras de civilizatie si pericol, tocmai buna de un Bunker sau Popas ?
Sa stii ca eu fac o calatorie speciala in August sa testez terenu' si asa cum am vorbit, nu am uitat, daca vrei, Tu vei fi Calauza.

Eu (la modul... hai sa-i zic "semi-serios" ;)) deja mi-am gasit locatzia, coane NJD...
Daca se-ntimpla sa vii prin zona, nu-i exclus sa mai cautam insa si alte variante :rolleyes:, poate chiar impreuna cu unii din "membrii Guvernului Bunkeristan" :D, de ce nu?

Macar asa poate se-nfaptuieste, in fine, de mult preconizata Mare Intilnire a Forumistilor ?! :)


Si eu am locatie , da'..nu poci s-o spui ca ceteste Securistu'...


06-06-2008 12:19:33
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Wow... in fine, cineva (tit) care citeste postarile atent ! ;)
Pe linga "okiu' si timpanu', evident...) :D
Gata, plec sa-mi caut Sigiliul, ca-n ritmul asta... crap nu doar de foame !! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 12:23:58)


06-06-2008 12:21:29
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Lenutza a avansat exclusiv pe meritele ei si-ale DEGETZICAI sale ;), ce stii tu, inocento titmouse ?! :D:D

Stai un piiiiic... fiind si mai de la tzara tipa, cred c-o pun pe ea de fapt Ministra Agriculturii, Viticulturii si Pizdciculturii :D !!!! (daca n-apare Sulfina Pelina, evident, fiindca tot ea e preferata noastra).


Corect. Si cu ocazia asta . imi mai aprobi si mie un subaltern...daca n-ai vrut sa-l numesti pe Evil MARE PREOT . Macar sa-l fii numit ceva asaaa.... Liderul Miscarii Perverse de Integrare in Absolut ! Mai primeam si noi cate-un imbold in lupta cu evolutia spirituala...
CA-MI INTERZICI ACCESUL LA SPIRITUALITATE , PREALUMINATE !

ps. Nu-i a buna cu mine , Domnu' Stapanu'Sigiliilor , tot la DRACU trag...

Ultima modificare facuta de titmouse (06-06-2008 12:26:21)


06-06-2008 12:24:09
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Vezi bine ca si Evil are totusi un shef... PE MINE !!! :D:D

06-06-2008 12:33:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Cred ca-i necesara totusi o recapitulare a functiilor din Guvernul Bunkeristaniei, nu? ;)


1. IO, Xtremul :D - Capu'Trebilor, Semidictator Iluminat (mai ales noaptea :D:D)) si, mai nou, Mare Duhovnic. ;)

2. Sandie Shaw - Prim Ministru (Doamna de Fier-beton ;))

3. Ciudatul_SA - Ministrul Stiintei si Tehnologiei (inclusiv 380V, ascultari-compromiteri :D etc).

3. Moebius - general, Ministrul Apararii, Seful Serviciilor Secrete SSB (in cirdasie cu Ciudy, evident ;)) si sef al FAB (Fortele Aeriene Bunkeristane), plus pilot-sef etc s.a.m.d.

4. PPan - Ministrul Justitiei... aia nelegata la oki :D

5. I se spune (inca) Aly ;) - Ministrul Educatiei (inclusiv sexuale) si a Invatarii de Minte :D

6. Titmouse - Procuroare-sefa (fara 1001 de subalterni, oricum ;))

7. Evil - Ministrul Comertzului si al Shpertzului :D

8. Unikaa - MARE PREOTEASA a Noii Religii (si-un pic matroana... ;))

9. Shawuska - Ministru de Externe (imbirligatoarea de reptilieni ;))

10. Kamin (desi cont sters :D) - Ministrul Turismului si Voyeurismului

11. Martiela - penultima (dar numai... pe lista ;) - vedeti voi pe dreaku daca-i intrati in ...catushe :D) - Ministru de Interne.

12. Aurora36 - Ministrul Sanatatii Mai Ales Mintale ;)

Alte posturi n-au fost inca aprobate, prin lipsa confirmarii acceptarii lor, din pacate respectivii-s, din pdv-ul meu, demisionari :( (, kalinka - Sporturi Xtreme :D, Pelina - Agricultura/Pizdcicultura :D, Onoyoko - Carcerista-sefa ;), Niladam - Serif, ca tot ii place sa suga prin barul virtual pe la Tasha... ;)).

Asta-i lista completa (n-am Marele Sigiliu ;) la mine, da' considerati-o definitiva). Asteptam catindati la posturile vacante !!!

Plus estimari ale costurilor buncarului (+ dependintze ;)) din partea unora care au mai facut nazbitii din astea... :D

Inca un hectar de citat, ca sa va reamintesc de responsabilitati, IRESPONSABILILOR !!! :D:D

"""Ministrii numiti pina acum au cam demonstrat, prin postari, ceva merite reale (de modestul de mine nu mai vorbim... :D:D); oricum, raminem la 1 (UN) buncar si... bun (cu destule anexe, evident - templu, sera, grajd, centrala termica, sala generatoarelor, atelier service deltaplane-triciclete, depozit conserve-gemuri, sala comunicatii, carcera, spital, bai, sauna, bucatarii, ospiciu :D etc) ;), indiferent de culoarea felinarelor :D:D

Apropo: veniti poate si cu propuneri de noi anexe, pe linga cele specificate pe scurt (hihihi :D) mai sus !!! :rolleyes:"""

Cind si cind, va mai agasez si cu reamintirea indatoririlor voastre, diliilor !!! :D:D

Chiar plec acum, da-n lipsa mea va rog - ba nu, va ordon :D - nu lasati sa moara (de foame mai ales ;)) generoasele Idei Bunkerineze !!!:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:02:35)


06-06-2008 12:35:04
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Vezi bine ca si Evil are totusi un shef... PE MINE !!! :D:D



Am gresit  Prea Luminate !(ce bec ai la lanterna aia , ca-mi scoate ochii !)
Am pacatuit cu gandu' si cu tastatura ! Da' stiu ca Tu esti mare in bunatatea si milostenia ta , ca la tine vin TOATE si de la tine pleaca TOATE catele sunt la buncar .
Ma caiesc (macaiesc??)..
POT SA MA DUC SA MA SPOVEDESC ????????????????????????

Ultima modificare facuta de titmouse (06-06-2008 12:40:54)


06-06-2008 12:39:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Vezi bine ca si Evil are totusi un shef... PE MINE !!! :D:D



Am gresit  Prea Luminate !(ce bec ai la lanterna aia , ca-mi scoate ochii !)
Am pacatuit cu gandu' si cu tastatura ! Da' stiu ca Tu esti mare in bunatatea si milostenia ta , ca la tine vin TOATE si de la tine pleaca TOATE catele sunt la buncar .
Ma caiesc (macaiesc??)..
POT SA MA DUC SA MA SPOVEDESC ????????????????????????


Vezi c-acu' ma sucesc si ma autonumesc SI MARE PREOT cu sutana... TANGA :D:D cu ispitele astea spoveditoare, mai tit !!! ;)

In plus, atentie - LENUTZA e cam geloasa deja, si are centura neagra in arte martziale cu galeata si teul !!! :D (unde ma pui c-ar fi capabila cred si sa ma muste de Sigiliu... :D:D)

P.S. Am lanterna d-aia veche, ELBA, da' cu bec nou, marca Luciferux-Fiat Lux ! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 12:47:40)


06-06-2008 12:42:21
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Vezi bine ca si Evil are totusi un shef... PE MINE !!! :D:D



Am gresit  Prea Luminate !(ce bec ai la lanterna aia , ca-mi scoate ochii !)
Am pacatuit cu gandu' si cu tastatura ! Da' stiu ca Tu esti mare in bunatatea si milostenia ta , ca la tine vin TOATE si de la tine pleaca TOATE catele sunt la buncar .
Ma caiesc (macaiesc??)..
POT SA MA DUC SA MA SPOVEDESC ????????????????????????


Vezi c-acu' ma sucesc si ma autonumesc SI MARE PREOT cu sutana... TANGA :D:D cu ispitele astea spoveditoare, mai tit !!! ;)

P.S. Am lanterna d-aia veche, ELBA, da' cu bec nou, marca Luciferux-Fiat Lux ! ;)



OK. propun DOMNU'CAPU'TREBII  SI  MARE DUHOVNIC ! SEF !

Ultima modificare facuta de titmouse (06-06-2008 12:47:25)


06-06-2008 12:47:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Accept :D (pardon, autoaccept ;), fiindca deja m-am autonumit MARE DUHOVNIC :D:D) - sper ca Unikaa n-o sa aiba nimic impotriva ?! ;)

Pe LENUTZA cred ca n-o mai iau totusi in bunker - e cam geloasa deja, si are centura neagra in arte martziale cu galeata si teul !!! :D (unde ma pui c-ar fi capabila cred si sa ma muste de Sigiliu... :D:D)

Gata, hai pa, o zi minunata tutulor !!! :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-06-2008 12:59:43)


06-06-2008 12:50:01
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
dada hai la bunicu' ca io tzi-s duhovnicul !
titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Vezi bine ca si Evil are totusi un shef... PE MINE !!! :D:D



Am gresit  Prea Luminate !(ce bec ai la lanterna aia , ca-mi scoate ochii !)
Am pacatuit cu gandu' si cu tastatura ! Da' stiu ca Tu esti mare in bunatatea si milostenia ta , ca la tine vin TOATE si de la tine pleaca TOATE catele sunt la buncar .
Ma caiesc (macaiesc??)..
POT SA MA DUC SA MA SPOVEDESC ????????????????????????


06-06-2008 12:53:03
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Lasatzi piztigoii sa vina la mine ! :D
CIUDATUL SA a scris:

dada hai la bunicu' ca io tzi-s duhovnicul !
titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Vezi bine ca si Evil are totusi un shef... PE MINE !!! :D:D



Am gresit  Prea Luminate !(ce bec ai la lanterna aia , ca-mi scoate ochii !)
Am pacatuit cu gandu' si cu tastatura ! Da' stiu ca Tu esti mare in bunatatea si milostenia ta , ca la tine vin TOATE si de la tine pleaca TOATE catele sunt la buncar .
Ma caiesc (macaiesc??)..
POT SA MA DUC SA MA SPOVEDESC ????????????????????????


06-06-2008 12:54:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

dada hai la bunicu' ca io tzi-s duhovnicul !
titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Vezi bine ca si Evil are totusi un shef... PE MINE !!! :D:D

Am gresit  Prea Luminate !(ce bec ai la lanterna aia , ca-mi scoate ochii !)
Am pacatuit cu gandu' si cu tastatura ! Da' stiu ca Tu esti mare in bunatatea si milostenia ta , ca la tine vin TOATE si de la tine pleaca TOATE catele sunt la buncar .
Ma caiesc (macaiesc??)..
POT SA MA DUC SA MA SPOVEDESC ????????????????????????


Hai, fiindca ne cunoastem de mult, ai voie sa fii Duhovnic Adjunct ;), cumetre SA...

Vezi insa ca tre'sa ai si tu un Sigiliu.. :D:D, NU DOAR PROTEZA...

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 04:04:36)


06-06-2008 12:58:23
   
Pagini: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 79    
Mergeti la