Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Gustul....    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cred ca ai remarcat cei 3 i .......Adicalea un fel de nu te obosi-ii apropos de cu-rr !:D
CIUDATUL SA a scris:

nu te obosiii ...in general folosesc hartia igienica in plus sunt shi detzinator de bideu ....ala de-tzi bagi curu-n el ca sa te speli dupa ce te caci ! .....DACA TE MANANCA DE BALACAREALA , IO TE SERVESC !


06-06-2008 18:11:13
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sau obosii-i un fel de cu-r ?
CIUDATUL SA a scris:

Cred ca ai remarcat cei 3 i .......Adicalea un fel de nu te obosi-ii apropos de cu-rr !:D
CIUDATUL SA a scris:

nu te obosiii ...in general folosesc hartia igienica in plus sunt shi detzinator de bideu ....ala de-tzi bagi curu-n el ca sa te speli dupa ce te caci ! .....DACA TE MANANCA DE BALACAREALA , IO TE SERVESC !


06-06-2008 18:12:10
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
Pe unde o fi ono...cam lipseste in ultimul timp....dar poate ca ii este bine acolo unde este..a prins gustul placerii...=)

22-06-2008 12:00:26
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

martiela a scris:

Pe unde o fi ono...cam lipseste in ultimul timp....dar poate ca ii este bine acolo unde este..a prins gustul placerii...=)
  Ce gust o avea placerea? Placerea mea in viata e sa calatoresc,sa vad lumea,pamantul asta minunat(pacat ca e locuit) ,si nu in ultimul rand sa fac amor,recunosc ca imi place sa fac amor de orice fel,daca domnul e cu buzunarul bombat. Mi-a fost dor de voi,si sa stiti ca eu,ca un observator fin am vazut niste schimbari in postarile lui Sandie, parca nu e ea,parca ceeea ce scrie in ultimul timp...ma rog...parca nu e ea. Ea inainte semana in ceea ce gandea cu tine,martiela,parca ati fii fost surori,dar acum ea scrie niste chestii ciudate,de parca nu ar mai fii acea persoana citita pe care am indragito eu. Lasand asta la o parte,invatati-ma si pe mine sa vin pe situl ala pe care va duceti voi,de care spuneti pe aici. Martiela,extremul,peter-pan, sandie..  ce faceti vara asta? Nu ne vedem la o terasa ? Hai ca imi platesc apa plata,si nu beau cafea,alcool sau altceva,asa ca nu ma imbat sa va iau la bataie.

22-06-2008 22:49:39
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

onoyoko a scris:


martiela a scris:

Pe unde o fi ono...cam lipseste in ultimul timp....dar poate ca ii este bine acolo unde este..a prins gustul placerii...=)
  Ce gust o avea placerea? Placerea mea in viata e sa calatoresc,sa vad lumea,pamantul asta minunat(pacat ca e locuit) ,si nu in ultimul rand sa fac amor,recunosc ca imi place sa fac amor de orice fel,daca domnul e cu buzunarul bombat. Mi-a fost dor de voi,si sa stiti ca eu,ca un observator fin am vazut niste schimbari in postarile lui Sandie, parca nu e ea,parca ceeea ce scrie in ultimul timp...ma rog...parca nu e ea. Ea inainte semana in ceea ce gandea cu tine,martiela,parca ati fii fost surori,dar acum ea scrie niste chestii ciudate,de parca nu ar mai fii acea persoana citita pe care am indragito eu. Lasand asta la o parte,invatati-ma si pe mine sa vin pe situl ala pe care va duceti voi,de care spuneti pe aici. Martiela,extremul,peter-pan, sandie..  ce faceti vara asta? Nu ne vedem la o terasa ? Hai ca imi platesc apa plata,si nu beau cafea,alcool sau altceva,asa ca nu ma imbat sa va iau la bataie.

Cu draga inima mi-as dori sa te cunosc draga ono...eu am mai fost anul acesta in Bucuresti,m-am intalnit cu o seama dintre forumisti...dar asa in grupulete mici....ar fi de dorit insa s-o facem organizata intalnirea si evident in numar mai mare....
Am sa-ti las in privat numarul de telefon si mai vorbim...oricum in curand voi fi din nou in Bucuresti....


22-06-2008 22:58:23
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Contul meu nu imi permite sa citesc mesajele,ci-ca trebuie sa fac upgrade. Mai bine daca e sa stabilim ceva,sa stabilim aici. Oricum,pe mine ma poti gasi pe alinaalina3235, pe mess.

22-06-2008 23:37:26
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

onoyoko a scris:

Contul meu nu imi permite sa citesc mesajele,ci-ca trebuie sa fac upgrade. Mai bine daca e sa stabilim ceva,sa stabilim aici. Oricum,pe mine ma poti gasi pe alinaalina3235, pe mess.

ok...asa voi face..te anunt pe messenger...=)


23-06-2008 19:36:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pai baga un upgrade , adica marca banul ! :D

24-06-2008 10:56:15
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

CIUDATUL SA a scris:

Pai baga un upgrade , adica marca banul ! :D
Ei na, eu stiu doar sa primesc,nu sa si dau ! vrei sa ma dezmint,sa incep sa dau de pe acum? Lasa ca pe la 70 de ani ,daca nu fac upgrade si pun banii in banca,voi avea destul cat sa platesc pustanii care sa imi ofere companie de calitate,pai nu? Ca poate nu vor vrea sa vina cu mine daca nu le arat ce cont am in banca,asa ca trebuie sa strang banutul de pe acum.

24-06-2008 20:10:34
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

onoyoko a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pai baga un upgrade , adica marca banul ! :D
Ei na, eu stiu doar sa primesc,nu sa si dau ! vrei sa ma dezmint,sa incep sa dau de pe acum? Lasa ca pe la 70 de ani ,daca nu fac upgrade si pun banii in banca,voi avea destul cat sa platesc pustanii care sa imi ofere companie de calitate,pai nu? Ca poate nu vor vrea sa vina cu mine daca nu le arat ce cont am in banca,asa ca trebuie sa strang banutul de pe acum.

Isteata treaba...bravo ono!!!
ADUNA,ADUNA...CA CINE STIE CE VREMURI NE ASTEAPTA!;)


25-06-2008 07:34:57
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

martiela a scris:


onoyoko a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pai baga un upgrade , adica marca banul ! :D
Ei na, eu stiu doar sa primesc,nu sa si dau ! vrei sa ma dezmint,sa incep sa dau de pe acum? Lasa ca pe la 70 de ani ,daca nu fac upgrade si pun banii in banca,voi avea destul cat sa platesc pustanii care sa imi ofere companie de calitate,pai nu? Ca poate nu vor vrea sa vina cu mine daca nu le arat ce cont am in banca,asa ca trebuie sa strang banutul de pe acum.

Isteata treaba...bravo ono!!!
ADUNA,ADUNA...CA CINE STIE CE VREMURI NE ASTEAPTA!;)
Intr-o noapte m-am trezit zguduita de un cutremur,asta era daca nu ma insel acum vreo doi ani,bineinteles ca mi-a fost cam frica,dar mi-am dat seama ca daca muream se alegea praful de contul meu,aveam ceva bani "la ciorap" pe atunci. Ei bine,de atunci strang bani doar atat cat sa am pentru a calatorii,ador calatoriile, banii pe care reusesc sa ii pun "deoparte" pe asta se duc. O strangatoare nu am fost niciodata,ba dimpotriva,dar un moment in care iti dai seama ca poti muri oricand te face sa iti traiesti viata si mai din plin. Repet : aspir sa devin nomada! Dar ma sperie saracia si nespalarea,ma poticnesc la gandul ca la un moment dat cand nu voi mai avea bani va trebui sa dorm cine stie pe unde. Dar chiar si asa,sigur omul se poate adapta la orice situatie! Poate o sa radeti de mine,dar de la un timp ma fascineaza cei fara locuinta,"boschetarii" cum le spunem noi, ei au fericirea lor,neinteleasa de noi, ei nu se gandesc la faptul ca se afiseaza intretinerea,ca vine electrica de plata,ca e nevoie de o zugraveala noua. Ei au nevoi atat de simple,primordiale,mancare,apa,un loc sub soare! Cred ca avem de invatat de la ei !

26-06-2008 21:24:18
   
?? Lixandru
Cont Sters

Inregistat: 12-12-2006
Mesaje: 188

onoyoko a scris:


martiela a scris:


onoyoko a scris:

Ei na, eu stiu doar sa primesc,nu sa si dau ! vrei sa ma dezmint,sa incep sa dau de pe acum? Lasa ca pe la 70 de ani ,daca nu fac upgrade si pun banii in banca,voi avea destul cat sa platesc pustanii care sa imi ofere companie de calitate,pai nu? Ca poate nu vor vrea sa vina cu mine daca nu le arat ce cont am in banca,asa ca trebuie sa strang banutul de pe acum.

Isteata treaba...bravo ono!!!
ADUNA,ADUNA...CA CINE STIE CE VREMURI NE ASTEAPTA!;)
Intr-o noapte m-am trezit zguduita de un cutremur,asta era daca nu ma insel acum vreo doi ani,bineinteles ca mi-a fost cam frica,dar mi-am dat seama ca daca muream se alegea praful de contul meu,aveam ceva bani "la ciorap" pe atunci. Ei bine,de atunci strang bani doar atat cat sa am pentru a calatorii,ador calatoriile, banii pe care reusesc sa ii pun "deoparte" pe asta se duc. O strangatoare nu am fost niciodata,ba dimpotriva,dar un moment in care iti dai seama ca poti muri oricand te face sa iti traiesti viata si mai din plin. Repet : aspir sa devin nomada! Dar ma sperie saracia si nespalarea,ma poticnesc la gandul ca la un moment dat cand nu voi mai avea bani va trebui sa dorm cine stie pe unde. Dar chiar si asa,sigur omul se poate adapta la orice situatie! Poate o sa radeti de mine,dar de la un timp ma fascineaza cei fara locuinta,"boschetarii" cum le spunem noi, ei au fericirea lor,neinteleasa de noi, ei nu se gandesc la faptul ca se afiseaza intretinerea,ca vine electrica de plata,ca e nevoie de o zugraveala noua. Ei au nevoi atat de simple,primordiale,mancare,apa,un loc sub soare! Cred ca avem de invatat de la ei !

Ei, nu exagera...nici chiar sa invatam de la ei. Ceea ce apreciez eu la acesti oameni este faptul ca oricat de saraci ar fi, cand au un colt de paine il impart cu catzeii care se aciueaza pe linga ei, asta este intr-adevar un gest care ma impresioneaza de fiecare data cand il vad.Iar atunci le cumpar si eu cate ceva de mancare, chiar daca trebuie sa pierd putin timp in plus.
Pe partea cu "nomazii" ceva dreptate ai.....e frumos sa faci asta cand ai banuti....fara e un pic cam prea la voia intamplarii...si nu poti trai toata viata asa...parerea mea...


03-07-2008 13:51:21
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Chestia cu impartitul piini la catei are si o latura ...interesanta,oricit de amarit ai fi exista altii si mai amariti care intr-un fel vor jindui la bucatica ta...

04-07-2008 10:16:07
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Ati alege sa emigrati in America,neavand siguranta unui loc de munca sau a unui acoperis? Ci asa pur si simplu? Eu sigur as emigra,de fapt asa gandesc acum,am nevoie de ceva nou in viata mea,simt din ce in ce mai acut nevoia de nou in ultimul timp. Cum v-ati vedea in America? Sau respingeti din start acest gand?

04-07-2008 20:33:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:

Ati alege sa emigrati in America,neavand siguranta unui loc de munca sau a unui acoperis? Ci asa pur si simplu? Eu sigur as emigra,de fapt asa gandesc acum,am nevoie de ceva nou in viata mea,simt din ce in ce mai acut nevoia de nou in ultimul timp. Cum v-ati vedea in America? Sau respingeti din start acest gand?

Acum nu, n-as mai emigra (e o virsta optima si pentru chestia asta, din pacate - sau din fericire? :rolleyes: - n-o mai am).

In plus, chestii noi se pot intimpla si aici, in Absurdistania (mai ales ;)...)

Ultima modificare facuta de Xtremul (05-07-2008 00:56:50)


05-07-2008 00:56:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:D hehehe... interesant totusi de la ce-am plecat ("Cum se numesc barbatii care saruta femeia care tocmai ia facut oral si are sperma pe buze?" :rolleyes:) si unde s-a ajuns (la cutremure, vise, nomazi si emigrari) SI IN topicul asta !!! :(:D :(:D

Io nu i-as mai zice FORUM locului astuia, ci FAZAN :D, zau (jocul ala, stiti voi... :(:D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (05-07-2008 10:43:43)


05-07-2008 10:39:22
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:

:D hehehe... interesant totusi de la ce-am plecat ("Cum se numesc barbatii care saruta femeia care tocmai ia facut oral si are sperma pe buze?" :rolleyes:) si unde s-a ajuns (la cutremure, vise, nomazi si emigrari) SI IN topicul asta !!! :(:D :(:D

Io nu i-as mai zice FORUM locului astuia, ci FAZAN :D, zau (jocul ala, stiti voi... :(:D).
Sa zicem ca ma refeream tot la un gust. Gustul libertatii. Stiti ca cei fara adapost spun ca s-au obisnuit asa,liberi,sa nu dea socoteala nimanui? Am vazut asta intr-un documentar american.

05-07-2008 22:21:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mda, are si libertatea un gust, se pare... nu chiar asa dulce intotdeauna, insa. :rolleyes:

...Apropo insa, draga Onoyoko, ce zice pe tema asta amicul tau gynecologul ??? :D:D ... El mai are gust inca ?! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-07-2008 12:34:06)


07-07-2008 12:33:29
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:

Mda, are si libertatea un gust, se pare... nu chiar asa dulce intotdeauna, insa. :rolleyes:

...Apropo insa, draga Onoyoko, ce zice pe tema asta amicul tau gynecologul ??? :D:D ... El mai are gust inca ?! ;)
Nu stiu la cine te referi,dar daca e vreunul din lista mea de "prieteni" eu aprop prietenia oricui atata timp cat pentru asta dau doar un clic.

07-07-2008 17:11:05
   
?? joe tex
Cont Sters

Inregistat: 12-08-2007
Mesaje: 3
operatiunea se numeste "boule de neige - bulgare de zapada" = ea ii culege nectarul in gura, il transvazeaza in gura lui, iar el i-l implanteaza la piersicutza.
ati incercat?


13-07-2008 13:55:37
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Adicalea mai pe romaneshte :
1.el e.jaculeaza in gura ei
2.ea transfera s.perma din gura ei in gura lui
3.el transfera s.perma din gura lui in p.izda ei

Pai pun shi io o intrebare tampa :

NU ERA MAI SIMPLU DACA II BAGA P.ULA DIRECT IN PI.ZDA SHI EJACULA ACOLO ?

sau deh asa-i cu ejacularile shi sperma asta telenovelistica :

NA-TZI-O TZIE , DA-MI-O MIE !!!!!

:D:D:D

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (13-07-2008 15:06:22)


13-07-2008 15:05:40
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
hihihi NA-TZI-O TZIE, DA-MI-O M U IE
HIC!


18-07-2008 04:51:42
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la