Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Cei/cele mai cautati/ate matrimonialisti/izde - motive, opinii... :-)    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pai motivele expuse de tine, cumetre moebius, ma determina sa ma abtin de fapt si in a-i mai replica uneia ca dadada (fie doar si din motivul ca unicele ei 4 postari de pe forum sint replici "veninoase" fara motivatie - si, logic cumva, fara "reveniri" cu alte replici la "corectiile" ARGUMENTATE aplicate ulterior). :) - v. si topicul "filme".

Cit despre "dosarul TITmouse" :D:D (pe care cred io ca-l dramatizezi totusi excesiv ;)), e foarte posibil ca io, Prealuminatorul... sau nu Prea :D, sa-mi fi imaginat eronat limitele simtului umorului... un pic prea negru ;) (in ambele directii - si-al meu, si-al ei). Desi inclin sa cred ca TIT are suficiente resurse si in "digerarea" tipului asta de umor !!!

Fiindca altfel ar trebui sa-mi inchipui ca nu doar TIT, ci si (pe linga dadada, evident :D) EVERYBODY de pe forum a luat de fapt de buna "intzepatura amicala" exprimata prin cuvintzelul "nesatula" :D (utilizat nu doar de mine si oricum nu pentru prima oara, fara consecintze plingacioase :D:D din cite-am dedus).

Hai ca-mi trag si io mintenash 2-300 de prietene in 2-3 zile (no problem, crede-ma ;)) si asha ne-mpacam cu tontzii - si caprele, si verzele, si tzapii misoginishti !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-07-2008 01:16:52)


10-07-2008 00:48:40
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
LICHIDEZ COLECTIE DE BARBATI . Preturi promotionale !

10-07-2008 01:03:14
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Va rugam precizatzi : MASCULI sau BARBATZI ?
:D:D:D


10-07-2008 01:06:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Va rugam precizatzi : MASCULI sau BARBATZI ?
:D:D:D


Ma lasi ma , odata-n pace , ma....ca vin acuma la tine...maaaa...tre' sa ma pui tu la colt tot timpu'....


10-07-2008 01:10:20
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:

LICHIDEZ COLECTIE DE BARBATI . Preturi promotionale !

Sfint (sau scump, ori dulce ?!,... nu mai stiu bine ;)) e glontzul Patriei, care ma lichideaza... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-07-2008 01:15:28)


10-07-2008 01:14:06
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cojile de nuca unde-s ? :D:D:D

10-07-2008 01:14:09
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

CIUDATUL SA a scris:

Deoarece numitul Xtremul a fost demascat ca un periculos misogin shi denigrator al femelelor propun pedepsirea prin atentzionarea cu degetul :

http://xs229.xs.to/xs229/08283/bb883901 ... d84274.jpg

:D:D:D


Dom'le, fotografia e destul de "tare" ca sa merite un loc pe topicul cu imagini amuzante si imi aduce aminte de o faza petrecuta intr-un camin studentesc ( faza mi-a fost povestita, deci nu garantez pentru veridicitate, dar e destul de amuzanta pentru ca sa fie amintita apropo de aceasta fotografie ;) ) ...
Cica unui tip ii "pica" ziua de nastere chiar in timpul sesiunii si ca sa-i "omeneasca" pe colegi cu ceva cu ocazia evenimentului, bunica respectivului a adus " de la tzara" cate ceva de-ale gurii si niste palinca foarte "gradata" ;) . Tipul si-a adunat niste prieteni si ca sa o lase pe batrana sa se odihneasca, dupa ce au mancat cate ceva, au iesit pe hol ca sa "rezolve" palinca, numai ca palinca i-a "rezolvat" pe ei si la un moment dat au inceput sa cante diverse, cat ii tinea gura. Dupa un timp, data fiind si ora destul de nepotrivita pentru cantari ;), au aparut si reactiile verbale ale altor caministi ;), din care cea mai frecventa era ...
" M..IEEEEEE !!!!" ...
Ma rog, a trecut cumva si noaptea respectiva ; dimineata, batrana il intreaba  pe nepot ce inseamna cuvantul care se tot auzea strigat :D ... Evident ca tipul nu s-a apucat sa-i explice sensul exact, ci a aiurit o explicatie cum ca fiind sesiune, aia au aflat ca e ziua lui si ii urau un fel de bafta la examene. Batrana s-a multumit cu explicatia primita si incidentul a parut incheiat ...
Faza de ras delirant a fost atunci cand batrana, aflata in trenul care incepuse sa se puna in miscare, a strigat de la "geam" ( spre stupoarea initiala a tuturor celor din jur :D ) catre nepot si cei cativa prieteni ai acestuia care venisera sa o conduca la gara  :
" La revedere baietzi si m..ie la toti !!! " ... :D:D:D

Ultima modificare facuta de moebius (10-07-2008 01:27:24)


10-07-2008 01:17:31
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Tare faza asta cu baba, parol !!!:D:D

Pot oare sa-i urez si io TOT ASTA amicei mele virtuale dadada ??? :rolleyes: :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-07-2008 01:22:46)


10-07-2008 01:22:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Apropos ......mie personal nu-mi plac telenovelele deci implicit nu agreez nici imbarligaturile telenovelistice !!!!
Intzeleg ca fostul "grup de prietene" sunt incitate de catre o anumita persoana care se crede un fel de EMINENTZA CENUSHIE, ca periodic sa-i traga la cap lu' Xtremul ....ar fi foarte indicat shi o rog sa inceteze !
Daca nu se potoleshte dau copy paste la toata corespondentza ei pe aceasta tema cu celelalte doamne shi o postez aici :D:D:D
VEZI CA NU GLUMESC ! DACA NU TE POTOLESHTI TE FRIG !

In general sunt ciudat shi diliu .....ai grija sa nu devin dement shi serios !.....ca-mi bag pooooola-n telenovelele voastre !


10-07-2008 01:28:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Deoarece numitul Xtremul a fost demascat ca un periculos misogin shi denigrator al femelelor propun pedepsirea prin atentzionarea cu degetul :

http://xs229.xs.to/xs229/08283/bb883901 ... d84274.jpg

:D:D:D

Breh cumetre SA, de unde-ai facut tu rost chiar de poza Coanei Lenutza-69, eiii ??? :rolleyes:
(aici e pozata de SRI cred, chiar in momentul reactziei la retrogradarea din fonctzia de secretara inapoi la teu :D:D) Si observati ca n-are nici proteza "montata"... :D:D

Prinsa cu sau fara galeata din dotarea de serie in poza :D, m-ai convins definitiv ca ai resurse informative, nu gluma !!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-07-2008 01:38:04)


10-07-2008 01:28:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Chiar a inceput sa ma sece toata povestea asta shi toate parashutele astea nef.u.tute care tot se baga periodic in seama aici !
MA PISH PE VOI CU BOLTA PANARAMELOR SHI SA SHTITZI CA AM SHI SCULA CA SA POT FACE ACEST LUCRU !


10-07-2008 01:30:59
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Chiar a inceput sa ma sece toata povestea asta shi toate parashutele astea nef.u.tute care tot se baga periodic in seama aici !
MA PISH PE VOI CU BOLTA PANARAMELOR SHI SA SHTITZI CA AM SHI SCULA CA SA POT FACE ACEST LUCRU !


ASTA DA VESTE BUNA ! Am banuit io de la-nceput ca ai cu ce face...diverse lucruri..
URA !


10-07-2008 01:33:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Amice tzi-am spus ca sunt un tip ordonat shi meticulos care-shi tzine doasarele in ordine ! :D:D:D

10-07-2008 01:33:57
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Zaaaaaaat drac impielitzat !!!!!!!
titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Chiar a inceput sa ma sece toata povestea asta shi toate parashutele astea nef.u.tute care tot se baga periodic in seama aici !
MA PISH PE VOI CU BOLTA PANARAMELOR SHI SA SHTITZI CA AM SHI SCULA CA SA POT FACE ACEST LUCRU !


ASTA DA VESTE BUNA ! Am banuit io de la-nceput ca ai cu ce face...diverse lucruri..
URA !


10-07-2008 01:34:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Apropos ......mie personal nu-mi plac telenovelele deci implicit nu agreez nici imbarligaturile telenovelistice !!!!
Intzeleg ca fostul "grup de prietene" sunt incitate de catre o anumita persoana care se crede un fel de EMINENTZA CENUSHIE, ca periodic sa-i traga la cap lu' Xtremul ....ar fi foarte indicat shi o rog sa inceteze !
Daca nu se potoleshte dau copy paste la toata corespondentza ei pe aceasta tema cu celelalte doamne shi o postez aici :D:D:D
VEZI CA NU GLUMESC ! DACA NU TE POTOLESHTI TE FRIG !

In general sunt ciudat shi diliu .....ai grija sa nu devin dement shi serios !.....ca-mi bag pooooola-n telenovelele voastre !

Da-le-n belea, Sir Ciudy, pe ranchiunoasele astea !!! ;)
Le-oi fi lasat poate "eshapamentele" nesatisfacute si d-aia guitza prin zona, mai stii ?! :D:D


10-07-2008 01:34:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Tareeeeeee !!!!!! rad ashtia ai mei acum de se tavalesc !
moebius a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Deoarece numitul Xtremul a fost demascat ca un periculos misogin shi denigrator al femelelor propun pedepsirea prin atentzionarea cu degetul :

http://xs229.xs.to/xs229/08283/bb883901 ... d84274.jpg

:D:D:D


Dom'le, fotografia e destul de "tare" ca sa merite un loc pe topicul cu imagini amuzante si imi aduce aminte de o faza petrecuta intr-un camin studentesc ( faza mi-a fost povestita, deci nu garantez pentru veridicitate, dar e destul de amuzanta pentru ca sa fie amintita apropo de aceasta fotografie ;) ) ...
Cica unui tip ii "pica" ziua de nastere chiar in timpul sesiunii si ca sa-i "omeneasca" pe colegi cu ceva cu ocazia evenimentului, bunica respectivului a adus " de la tzara" cate ceva de-ale gurii si niste palinca foarte "gradata" ;) . Tipul si-a adunat niste prieteni si ca sa o lase pe batrana sa se odihneasca, dupa ce au mancat cate ceva, au iesit pe hol ca sa "rezolve" palinca, numai ca palinca i-a "rezolvat" pe ei si la un moment dat au inceput sa cante diverse, cat ii tinea gura. Dupa un timp, data fiind si ora destul de nepotrivita pentru cantari ;), au aparut si reactiile verbale ale altor caministi ;), din care cea mai frecventa era ...
" M..IEEEEEE !!!!" ...
Ma rog, a trecut cumva si noaptea respectiva ; dimineata, batrana il intreaba  pe nepot ce inseamna cuvantul care se tot auzea strigat :D ... Evident ca tipul nu s-a apucat sa-i explice sensul exact, ci a aiurit o explicatie cum ca fiind sesiune, aia au aflat ca e ziua lui si ii urau un fel de bafta la examene. Batrana s-a multumit cu explicatia primita si incidentul a parut incheiat ...
Faza de ras delirant a fost atunci cand batrana, aflata in trenul care incepuse sa se puna in miscare, a strigat de la "geam" ( spre stupoarea initiala a tuturor celor din jur :D ) catre nepot si cei cativa prieteni ai acestuia care venisera sa o conduca la gara  :
" La revedere baietzi si m..ie la toti !!! " ... :D:D:D


10-07-2008 01:37:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Deoarece numitul Xtremul a fost demascat ca un periculos misogin shi denigrator al femelelor propun pedepsirea prin atentzionarea cu degetul :

http://xs229.xs.to/xs229/08283/bb883901 ... d84274.jpg

:D:D:D

Breh cumetre SA, de unde-ai facut tu rost chiar de poza Coanei Lenutza-69, eiii ??? :rolleyes:
(aici e pozata de SRI cred, chiar in momentul reactziei la retrogradarea din fonctzia de secretara inapoi la teu :D:D) Si observati ca n-are nici proteza "montata"... :D

Prinsa cu sau fara galeata din dotarea de serie in poza :D, m-ai convins definitiv ca ai resurse informative, nu gluma !!! :D:D:D

Clar ca-mi ura calduros (si ea, nu doar "grupul de telenoveliste" ;) din fundal) "multa m.uie" !!! :D:D

Sincer sa fiu, nu-i o urare chiar atit de rea... ;) (io stind in picioare si ele-n jenunchi, clar).

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-07-2008 01:41:30)


10-07-2008 01:38:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Cu ocazia aniversarii a 2.900 de postari cu nickul asta Xtrem, promit solemn "grupului telenovelistelor de la Cluj" (nu-i doar o gluma, are oarece legatura si cu Clujul grupusculul asta, mi-a ciripit mie o pasardice ;)) ca la 3.000 de postari o sa iau o pauza destul de lunga... ;) sa le-ajunga :D (pentru "small-talkurile" lor amabil-birfitoare si atit de incitante ca-ti vine sa-ti dai cu tesla-n oo, in timp ce cashti in asa hal ca prinzi fara sa vrei nu doar mushtele, ci si toti tzantzarii din casa). :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 01:12:22)


10-07-2008 01:53:33
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Haides NB ca am terminat shi io munca .....o tai acasa !!!!!!!
(sper sa fie ascutzit cutzitul ca sa nu ma chinui !!!!!)
hihihi

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (10-07-2008 01:55:38)


10-07-2008 01:54:11
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Haides NB ca am terminat shi io munca .....o tai acasa !!!!!!!
(sper sa fie ascutzit citzitul ca sa nu ma chinui !!!!!)
hihihi

Noapte buna, cumetre SA, somn ushor si forumeala placuta... maine !!! :)


10-07-2008 01:55:14
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Haides NB ca am terminat shi io munca .....o tai acasa !!!!!!!
(sper sa fie ascutzit citzitul ca sa nu ma chinui !!!!!)
hihihi

Noapte buna, cumetre SA, somn ushor si forumeala placuta... maine !!! :)


Da' tu , Cyudatule , pana la ce ora stai la munca ?
Mi-am adus aminte de un om de afaceri pentru care am lucrat pentru scurt timp , vreo 2 saptamani ...cica vine tipu' la ora 12-1 noaptea sa ne adune pe toti ca atuncia s-a trezit muschiu' lui sa faca sedinta ( cre' ca n-avea somn ) si sa discutam probleme grave pentru firma ... eram mai multi adunati intr-un fel de sala , m-am ridicat in picioare sa plec , eram franta de oboseala si zice tipu' :"ce faceti , plecaaati ?????" . Eu zic :"Ma scuzati domnu' da' eu la ora asta nu pot sa stau la munca" . Zice :"de ceeeee ?" . Zic : "d-aia , domnu' , ca-mi dereglati viata sexuala , la ora asta daca vreti puteti sa-mi propuneti sa ne culcam , nu sa facem sedinta" . Si ZBAAAAANG !! s-a lasat o tacere de mormant , nu se auzea nici musca , toata lumea ii stia de frica , eu m-am ridicat , am salutat si-am plecat acasa . Apai...pe unde am muncit eu pentru altii , numa' prostii am facut...curios ca ma mai intalnesc cu ei ( cu ei , exploatatorii vreau sa zic) si ma plac...unii ma mai cheama inapoi....

Ultima modificare facuta de titmouse (10-07-2008 10:31:08)


10-07-2008 10:06:49
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Apropos ......mie personal nu-mi plac telenovelele deci implicit nu agreez nici imbarligaturile telenovelistice !!!!
Intzeleg ca fostul "grup de prietene" sunt incitate de catre o anumita persoana care se crede un fel de EMINENTZA CENUSHIE, ca periodic sa-i traga la cap lu' Xtremul ....ar fi foarte indicat shi o rog sa inceteze !
Daca nu se potoleshte dau copy paste la toata corespondentza ei pe aceasta tema cu celelalte doamne shi o postez aici :D:D:D
VEZI CA NU GLUMESC ! DACA NU TE POTOLESHTI TE FRIG !

In general sunt ciudat shi diliu .....ai grija sa nu devin dement shi serios !.....ca-mi bag pooooola-n telenovelele voastre !

Da-le-n belea, Sir Ciudy, pe ranchiunoasele astea !!! ;)
Le-oi fi lasat poate "eshapamentele" nesatisfacute si d-aia guitza prin zona, mai stii ?! :D:D


Cyudatule , da' tu cum ai acces la corespondenta lor ? vrei sa zici ca daca vrei , poti sa citesti corespondenta altora ? vai de mineeeeee.......!!!!!????????


10-07-2008 10:08:33
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

moebius a scris:

Dom'le, adevarul este ca pe undeva parca se cam aluneca pe panta aia cu "venin" si chestia nu e deloc OK .
Adica una e mishto-ul fin si ironia inteligenta si alta e cand aceeasi inteligentza se manifesta oarecum "rautacios" . Nu mai departe faza cu TITMOUSE :(:(:( ...
Dom'le, imi mai permit si eu cate o mica tachinerie ( din pacate cea din seara asta a fost interpretata gresit :(, poate si datorita fondului destul de aiurea pe care a aparut ) ... ca raspuns la "intepaturile" ei :) (de exemplu, in ultima eu eram ... radashca ;) ) , dar dupa cum vad, postarile la adresa ei au devenit chiar jignitoare si zau ca nu vad ca ea sa se fi facut vinovata cu ceva.
Deci coane Xtrem, la faza asta chiar nu te inteleg. Pur si simplu te-ai lansat intr-un atac asupra unei persoane care nu stia cum sa te mai maguleasca si cum sa-si arate mai bine admiratia si aprecierea fata de tine ... Pe cuvant ca treaba era atat de evidenta, incat ma abtineam cu greu sa nu o tachinez pe chestia asta ... Nu mai vorbesc de faptul ca a facut cu prisosintza dovada multor calitati ...
Oricum, in nici un caz nu sunt eu in masura sa te judec si recunosc faptul ca cele scrise acum ar fi fost mult mai nimerit sa fie spuse in particular , cu o sticla de vin in fatza ;) ... De aceea, in ceea ce ma priveste, nu mai insist, subiectul e inchis ...


Multumesc Moebius , esti foarte dragut . Nu , nu sunt suparata pe Extremu , pe mine una de cand sunt pe-aici chiar m-a cam rasfatat , sa-ti spun drept...mi-e greu sa-mi imaginez cum poate cineva sa se supere pe Extremu'...
Mda...e adevarat ca a izbucnit un pic rautacios la adresa lui s_adrian dar asta nu e treaba mea . Pana si Cyudatu' a fost mereu bun cu mine . Uite , eu de cateva ori  fiind noua pe forum , am intervenit si m-am bagat ca proasta postand comentarii indignate privind chestii pe care de fapt nu le cunosteam si Cyudatul s-a abtinut sa-mi scrie ceva de genul : "Taci fa-n mhortii mati ca nu stii despre ce-i vorba"...stii , in stilul lui caracteristic . M-a lasat in pace , in nestiinta mea... Cyudatule , UN SINGUR LUCRU ar fi putut sa ma supere ( din partea ta ) definitiv si sa ma faca sa te cataloghez drept un NESIMTIT...si sa ies definitiv de pe forum...n-ai facut-o...(nu-ti spun care..)
In ce te priveste pe tine , Moebius , crede-ma , nu ma pot abtine sa nu te intep , radascoiule !!
SI IN GENERAL VORBIND , EU NU MA ABTIN !!!
Sigur ca il apreciez si-l admir pe Extremu' . Tu nu ? Cine nu ?

Ultima modificare facuta de titmouse (10-07-2008 11:34:10)


10-07-2008 10:30:09
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284
CORECT.....ai dreptate Titmouse...il citesc si eu demult pe Xtremul...IMI PLACE!

10-07-2008 10:35:49
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Gelosu shi ofticosu ......hihihi !

hihihi :D repet: in anii astia, cred c-am dat click (ca pe urma sa dilesc rapid, :D:D, in urma unor scurte si implacabile ANALIZE ;)) cel putin 1001 de "catindate"... :D:D (initzial doar la statutul de "amice virtuale", natural).

P.S. Cata mai bine EXEMPLE (inclusiv de FEMELE :D), in loc sa-mi denaturezi nobilele intentzii !!! :D:D (desi, in cazul gagicilor, e clar ca in 99,99999999999999999999999999 % din cazuri doar "ambalajul" conteaza...

P.S. Lately, am decis sa limitez numarul de "amice virtuale" din casutza respectiva la maxim 15 , toate "DILIBILE" :D PERMANENT - cred ca asta-i de fapt limita superioara (a mea cel putin) de "prelucrare a datelor" ;) - batrinetzile, deh... :D:D

P.S. Sa nu uit: ce credeti voi despre aia/alea cu 2-300 (sau chiar 7-800 :rolleyes:) de "prieteni virtuali"?! Ca io cred ca-s "dushi" total - asa ceva mi se pare total incontrolabil si ilogic, fie si numai virtual... ;)


Prea Ocultule , sunt un  pasaric politicos , nu pot SA REFUZ PE NIMENI !


10-07-2008 10:40:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

kamin a scris:


Xtremul a scris:


kamin a scris:

Parca aici trebuia sa fie o confruntare de idei si nicidecum paruieli , platirea unor polite personale sau tot felul de intrigi si shushanele !!! Iacata ! barbatii transforma totul in ring de box , filme sf si xxx ...:D Mie imi liopseste cu desavarsire  enteresul...

Ura si la gara atunci, draga kamin !!! ;)

Nimeni nu-i obligat sa asculte, sa traga concluzii (poate utile...) :)

In plus, chiar la asta asistai tu acum: la o CONFRUNTARE DE IDEI !!! :D:D
(ata ete, tre'sa mai si traduc unele chestii din romana uneori, nu ?! ;))

P.S. Unde vezi tu invective si paruieli, eiiii ??? :rolleyes:
.....Sau "politze personale" ?! (ca pe coana dadadadadada n-o cunosc nici macar virtual, daramite in sensul ala biblic... :D:D



   Cata promptitudine !!! Dc era sa scrii ceva fromos si de bine cred ca-ti lua ceva mai mult timp ... Am observat aceasta schimbare la tine, oare chiar te marcheaza venirea anului 2012?!!! :D  Nu m-am referit  numai la aceasta postare, raspuns coanei dada, ci la majoritatea  postarilor din ultima vrerme  , nu numai ale tale...


Brotacel , si pe mine m-a trimis odata Extremu' la plimbare cu ceva de genul asta : "Ura si la gara , esti libera sa nu mai stai alaturi de noi daca nu-ti convine" si nu m-am suparat. Dupa aceea mi-am dat seama ca el avea dreptate si eu greseam. Dar nu asta este important , cine are dreptate si cine nu...mi se pare ca totusi VOI sunteti cei care ati devenit prea sensibili . Poate totusi exista un "ceva" care v-a determinat pe voi sa va schimbati , nu pe el .

Ultima modificare facuta de titmouse (10-07-2008 11:11:27)


10-07-2008 11:10:35
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

titmouse a scris:


moebius a scris:

Dom'le, adevarul este ca pe undeva parca se cam aluneca pe panta aia cu "venin" si chestia nu e deloc OK .
Adica una e mishto-ul fin si ironia inteligenta si alta e cand aceeasi inteligentza se manifesta oarecum "rautacios" . Nu mai departe faza cu TITMOUSE :(:(:( ...
Dom'le, imi mai permit si eu cate o mica tachinerie ( din pacate cea din seara asta a fost interpretata gresit :(, poate si datorita fondului destul de aiurea pe care a aparut ) ... ca raspuns la "intepaturile" ei :) (de exemplu, in ultima eu eram ... radashca ;) ) , dar dupa cum vad, postarile la adresa ei au devenit chiar jignitoare si zau ca nu vad ca ea sa se fi facut vinovata cu ceva.
Deci coane Xtrem, la faza asta chiar nu te inteleg. Pur si simplu te-ai lansat intr-un atac asupra unei persoane care nu stia cum sa te mai maguleasca si cum sa-si arate mai bine admiratia si aprecierea fata de tine ... Pe cuvant ca treaba era atat de evidenta, incat ma abtineam cu greu sa nu o tachinez pe chestia asta ... Nu mai vorbesc de faptul ca a facut cu prisosintza dovada multor calitati ...
Oricum, in nici un caz nu sunt eu in masura sa te judec si recunosc faptul ca cele scrise acum ar fi fost mult mai nimerit sa fie spuse in particular , cu o sticla de vin in fatza ;) ... De aceea, in ceea ce ma priveste, nu mai insist, subiectul e inchis ...



Stai tu linistit ca-i pregatesc Domnului Cap o "razbunare" de o mare frumusete...I-arat eu lui ce venin am in coada...nu-l amenint , doar il anunt...

Ultima modificare facuta de titmouse (10-07-2008 11:38:15)


10-07-2008 11:18:15
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Tu-tzi motzul tau din varful capului ( motzul ala de pitzigoi ) precum observaluiesc io matalutza ai nishte tendintzi razbunacioase !...de nu te corentez pana-tzi sar toate penele
hihihi


10-07-2008 12:12:39
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Vezi tu, Extremule, io intru p-aci cat sa mai citesc una-alta, sa schimb o vorba c-un om dashtept, sa dau cu tifla unui prost, chestii d-astea.
Cata vreme-s implinit si-ntr-ale amorului, si-ntr-ale cotarcelii, ma doare la basca de toate profilele, de toate comentariile (alea care nu-mi sunt adresate ! :x ), de toate piiizdele infatisate atat de clar, incat le poti numara floooocii fir cu fir, bashca pulili mai mult sau mai putin erecte.

Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (10-07-2008 13:16:01)


10-07-2008 12:50:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi asta-i ca in aia a lu' Caragiu cand vine bursucul, da bomba shi poc pica elefantului trompa !.........doar cu o mica variatziune, tema ramanand aceeashi : e vorba nu doar de 1 ilifant ci de o hoarda de mamutzi shi ma(i)mutze telectuale !!!!!!!
PREVAD O AVALANSHA DE REPLICI NORTODOXE .......:D:D:D


10-07-2008 12:59:43
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sper ca se intzelege cine este bursucul.....una pe aici ii spunea arici ! hihihi

10-07-2008 13:01:02
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Sa mai zic una :
- la vremea cand eu mi-am facut cont aici, nu atasasem nicio poza, taman in ideea de a nu da apa la moara invitatiilor de tot felul , ba la chat privat, ba la schimb de adrese messengeriste, alea-alea  (expresie menita sa evite "etc-ul"). Incepand sa-nsir una-alta prin forum, mi-a fost sa-nfrunt observatii cum c-as avea ceva de ascuns, ca mi-e jena, ca-s mosh, treburi d-astea. Na, poftim, c-am bagat si poze ! Recente, nelucrate-n photoshop, decente, realiste.
Vin si va-ntreb, cumetrilor : ce ziceti de userii care defileaza-n zona cu pozele altora ? Sau cu unele de la vremea primului buletin ? Ca pe aia (alea) care considera reprezentativ pentru ei (ele) doar imaginea sexului primplanat, nu-i bag in discutie (nu acum !).


10-07-2008 16:17:49
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Drept a spune cunoscand indeaproape lumea asta virtuala shi nebuna totdeauna am dat sfatul ca pe diverse site-uri sa nu postezi date personale (inclusiv poze).....este bine ca sita sa cearna mult timp pana o oarecare cunoshtintza sa acceseze e-mail-ul tau personal !!!
Asta este parerea mea ....aducetzi-va aminte acum cateva zile sub ce tir a stat Xtremul , tir pornit de la o fosta amica, culmea ca multa lume de pe aici o cunoashte drept un om cu ceva glagorie la cap .....dar ataete APARENTZELE INSHEALA !
Oricum la o viitoare bere sper sa fie mai curand ca m-a pocnit setea pot sa-tzi dau shi alte detalii asupra riscului care il are postarea datelor personale pe site-uri ! ...shi detaliile o si tzi le dau strict profesional ! ......HAI BA LA BERE "CACARAP" DE SETE !


10-07-2008 18:17:36
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Fratzie, io deja-s c-un picior in afara usii !
De la 7 ma gasesti pe terasa la De Mario... :D


10-07-2008 18:23:23
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nope ca mai am treaba pana pe la 3 dimineatza ....mai pe sambata duminica propuneam ceva !......acum e inceput de luna shi conform obiceiului meu rup carca-n primele zile ca sa fec prisoiul restul lunii....nu-i frumus dar e sanatos ....hihihi !

10-07-2008 18:32:41
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

CIUDATUL SA a scris:


Oricum la o viitoare bere sper sa fie mai curand ca m-a pocnit setea pot sa-tzi dau shi alte detalii asupra riscului care il are postarea datelor personale pe site-uri ! !

Ma doare la fix cinci metri-n fatza poolii, Ciudatule !
Io nu-s f'un VIP, nu-s persoana publica, nu lucrez in administratie, nu candidez pentru un loc in parlament (am prea mult bun-simtz ca s-o fac !) si ce-i pe mine, ie si-n valiza ! Plus ca orice critica, orice observatie, de oriunde ar veni, se-nsoteste cu hartia igienica si ia acelasi drum.


10-07-2008 22:44:19
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

PeterPan 63 a scris:

Sa mai zic una :
- la vremea cand eu mi-am facut cont aici, nu atasasem nicio poza, taman in ideea de a nu da apa la moara invitatiilor de tot felul , ba la chat privat, ba la schimb de adrese messengeriste, alea-alea  (expresie menita sa evite "etc-ul"). Incepand sa-nsir una-alta prin forum, mi-a fost sa-nfrunt observatii cum c-as avea ceva de ascuns, ca mi-e jena, ca-s mosh, treburi d-astea. Na, poftim, c-am bagat si poze ! Recente, nelucrate-n photoshop, decente, realiste.
Vin si va-ntreb, cumetrilor : ce ziceti de userii care defileaza-n zona cu pozele altora ? Sau cu unele de la vremea primului buletin ? Ca pe aia (alea) care considera reprezentativ pentru ei (ele) doar imaginea sexului primplanat, nu-i bag in discutie (nu acum !).

Traiectoria mea fu cumva inversionista :D, compadre; de la poza pusa am trecut la poza scoasa.

Iar despre ghertzoii cu pozili altora, cred io ca-i vorba de mai multe categorii: unii care vor exclusiv sa se distreze pe tema assta (Sir Ciudy e un igzemplu... adica fuse si se duse dragutza 'lui' poza ;)), altii care chiar sint impostori, si ailaltii care-s MITOMANI de-a dreptul (crezind pe bune ca ei ar fi chiar ca aia din poza manglita de pe net... sau AR MAI FI ca aia prinsi in pozna din bolentin. :D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 02:14:03)


11-07-2008 01:03:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

P.S. Cu ocazia aniversarii a 2.900 de postari cu nickul asta Xtrem, promit solemn "grupului telenovelistelor de la Cluj" (nu-i doar o gluma, are oarece legatura si cu Clujul grupusculul asta, mi-a ciripit mie o pasardice ;)) ca la 3.000 de postari o sa iau o pauza destul de lunga... ;) sa le-ajunga :D (pentru "small-talkurile" lor amabil-birfitoare si atit de incitante ca-ti vine sa-ti dai cu tesla-n oo, in timp ce cashti in asa hal ca prinzi fara sa vrei nu doar mushtele, ci si toti tzantzarii din casa). :D:D

M-am sucit... dar nu cu multe grade ;): la exact 3.333 de postari o sa ma opresc, din simplul motiv ca lucrurile se precipita pe mai multe planuri... chiar serioase :rolleyes: si nu forumu-mi rezolva anumite chestii acut de stringente. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 01:13:37)


11-07-2008 01:12:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


titmouse a scris:


moebius a scris:

Dom'le, adevarul este ...



Stai tu linistit ca-i pregatesc Domnului Cap o "razbunare" de o mare frumusete...I-arat eu lui ce venin am in coada...nu-l amenint , doar il anunt...


Asteptam cu enteres anuntzatul de pe mess :D:D


11-07-2008 01:29:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Sa mai zic una :
- la vremea cand eu mi-am facut cont aici, nu atasasem nicio poza, taman in ideea de a nu da apa la moara invitatiilor de tot felul , ba la chat privat, ba la schimb de adrese messengeriste, alea-alea  (expresie menita sa evite "etc-ul"). Incepand sa-nsir una-alta prin forum, mi-a fost sa-nfrunt observatii cum c-as avea ceva de ascuns, ca mi-e jena, ca-s mosh, treburi d-astea. Na, poftim, c-am bagat si poze ! Recente, nelucrate-n photoshop, decente, realiste.
Vin si va-ntreb, cumetrilor : ce ziceti de userii care defileaza-n zona cu pozele altora ? Sau cu unele de la vremea primului buletin ? Ca pe aia (alea) care considera reprezentativ pentru ei (ele) doar imaginea sexului primplanat, nu-i bag in discutie (nu acum !).

Traiectoria mea fu cumva inversionista :D, compadre; de la poza pusa am trecut la poza scoasa.

Iar despre ghertzoii cu pozili altora, cred io ca-i vorba de mai multe categorii: unii care vor exclusiv sa se distreze pe tema assta (Sir Ciudy e un igzemplu... adica fuse si se duse dragutza 'lui' poza ;)), altii care chiar sint impostori, si ailaltii care-s MITOMANI de-a dreptul (crezind pe bune ca ei ar fi chiar ca aia din poza manglita de pe net... sau AR MAI FI ca aia prinsi in pozna din bolentin. :D).


P.S. Pa mine ma mai distreaza si descrierile oligofrene ale unor "doamne" ;) netizdice, de tipul: "sint vopsita blond, am parul lung si-s bronzata"... :rolleyes:

Pai bine bre muierilor, ce relevantza au cuvintele astea scrise de-a surda, ei ??? Ca bronzu' se duce dreaku' cu prima "napirlire", maine poti sa te vopsesti bruneta, iar barbac-tu poate sa te tunda zero :D:D chiar azi (mai ales daca te prinde c-o arzi pe net in cautare de mataringi mai groase ca a lui :D:D) !!!

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 02:13:33)


11-07-2008 02:08:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Apropos ....ar fi foarte indicat shi o rog sa inceteze !
Daca nu se potoleshte dau copy paste la toata corespondentza ei pe aceasta tema cu celelalte doamne shi o postez aici :D:D:D

In general sunt ciudat shi diliu .....ai grija sa nu devin dement shi serios !.....ca-mi bag pooooola-n telenovelele voastre !

Da-le-n belea, Sir Ciudy, pe ranchiunoasele astea !!! ;)


Cyudatule , da' tu cum ai acces la corespondenta lor ? vrei sa zici ca daca vrei , poti sa citesti corespondenta altora ? vai de mineeeeee.......!!!!!????????

:D:D hehehehehe... uite, mai pitzigolash mic si inocent ;) lamuritoarea lamurire primita de la un a_mic informat din USA, scrisa intr-un e-mail mai demult - si clar ca interceptat de cine trebuie :D:D (lamurire inutila evident pentru cine shtie multe, dar inca-i viu ;)):


These people, an army in effect all over the world, many whom are absolutely programmed from birth, are cold-blooded, ruthless killers. They are highly trained in every aspect of militarization and control. Some are trained to be subtle and can draw into their confidence people from various walks of life, and then do a 180 on them without notice... very frightening folks, I can guarantee you.

They :x READ ALL OUR EMAILS :(, and know who is doing what, especially of folks like me. You cannot escape the tracing techniques they have in place, which are absolutely mind boggling. I have already been warned in the past about some of my emails.


Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 02:54:32)


11-07-2008 02:35:24
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Sa mai zic una :
- la vremea cand eu mi-am facut cont aici, nu atasasem nicio poza, taman in ideea de a nu da apa la moara invitatiilor de tot felul , ba la chat privat, ba la schimb de adrese messengeriste, alea-alea  (expresie menita sa evite "etc-ul"). Incepand sa-nsir una-alta prin forum, mi-a fost sa-nfrunt observatii cum c-as avea ceva de ascuns, ca mi-e jena, ca-s mosh, treburi d-astea. Na, poftim, c-am bagat si poze ! Recente, nelucrate-n photoshop, decente, realiste.
Vin si va-ntreb, cumetrilor : ce ziceti de userii care defileaza-n zona cu pozele altora ? Sau cu unele de la vremea primului buletin ? Ca pe aia (alea) care considera reprezentativ pentru ei (ele) doar imaginea sexului primplanat, nu-i bag in discutie (nu acum !).

Traiectoria mea fu cumva inversionista :D, compadre; de la poza pusa am trecut la poza scoasa.

Iar despre ghertzoii cu pozili altora, cred io ca-i vorba de mai multe categorii: unii care vor exclusiv sa se distreze pe tema assta (Sir Ciudy e un igzemplu... adica fuse si se duse dragutza 'lui' poza ;)), altii care chiar sint impostori, si ailaltii care-s MITOMANI de-a dreptul (crezind pe bune ca ei ar fi chiar ca aia din poza manglita de pe net... sau AR MAI FI ca aia prinsi in pozna din bolentin. :D).


P.S. Pa mine ma mai distreaza si descrierile oligofrene ale unor "doamne" ;) netizdice, de tipul: "sint vopsita blond, am parul lung si-s bronzata"... :rolleyes:

Pai bine bre muierilor, ce relevantza au cuvintele astea scrise de-a surda, ei ??? Ca bronzu' se duce dreaku' cu prima "napirlire", maine poti sa te vopsesti bruneta, iar barbac-tu poate sa te tunda zero :D:D chiar azi (mai ales daca te prinde c-o arzi pe net in cautare de mataringi mai groase ca a lui :D:D) !!!

Ai mare dreptate...=D=D


11-07-2008 08:48:57
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


Xtremul a scris:


Da-le-n belea, Sir Ciudy, pe ranchiunoasele astea !!! ;)


Cyudatule , da' tu cum ai acces la corespondenta lor ? vrei sa zici ca daca vrei , poti sa citesti corespondenta altora ? vai de mineeeeee.......!!!!!????????

:D:D hehehehehe... uite, mai pitzigolash mic si inocent ;) lamuritoarea lamurire primita de la un a_mic informat din USA, scrisa intr-un e-mail mai demult - si clar ca interceptat de cine trebuie :D:D (lamurire inutila evident pentru cine shtie multe, dar inca-i viu ;)):


These people, an army in effect all over the world, many whom are absolutely programmed from birth, are cold-blooded, ruthless killers. They are highly trained in every aspect of militarization and control. Some are trained to be subtle and can draw into their confidence people from various walks of life, and then do a 180 on them without notice... very frightening folks, I can guarantee you.

They :x READ ALL OUR EMAILS :(, and know who is doing what, especially of folks like me. You cannot escape the tracing techniques they have in place, which are absolutely mind boggling. I have already been warned in the past about some of my emails.


Zau , Capule , m-am trezit cu fundu-n sus , acuma la cafea trebuia sa-mi strici tu dimineata si mai rau...de ce-ar vrea cineva sa-mi citeasca mie suavitatile apolinico-sentimentale ? pai...io sunt miaua Domnului...MI-E TOTUNA...

Ultima modificare facuta de titmouse (11-07-2008 09:20:05)


11-07-2008 09:13:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Curiozitatea bat-o vina !!!!!!!! :D:D:D...cate nu potzi descoperii :
ca de fapt pozele nu-s a le personajului sau daca sunt atunci "e de cand era tanara, frumoasa shi pieptoasa !!!!!!
ca de fapt personajul nu-i femeie e barbat
ca de fapt personajul nu-i mare afacerez / afacereza ci un biet calic care-o arde prin salile de net-cafe
CA DE FAPT AFARA-I VOPSIT GARDUL INAUNTRU E MUTANTUL ! :D:D:D
IN concluzie e bune bre shi metodele astea securiste !......mai ales cand itzi dai seama ca unii din cei mai buni prieteni e bagabontzi shi te spurca ca pe albia de porci in spate !   :D:D:D

titmouse a scris:


Xtremul a scris:


titmouse a scris:



Cyudatule , da' tu cum ai acces la corespondenta lor ? vrei sa zici ca daca vrei , poti sa citesti corespondenta altora ? vai de mineeeeee.......!!!!!????????

:D:D hehehehehe... uite, mai pitzigolash mic si inocent ;) lamuritoarea lamurire primita de la un a_mic informat din USA, scrisa intr-un e-mail mai demult - si clar ca interceptat de cine trebuie :D:D (lamurire inutila evident pentru cine shtie multe, dar inca-i viu ;)):


These people, an army in effect all over the world, many whom are absolutely programmed from birth, are cold-blooded, ruthless killers. They are highly trained in every aspect of militarization and control. Some are trained to be subtle and can draw into their confidence people from various walks of life, and then do a 180 on them without notice... very frightening folks, I can guarantee you.

They :x READ ALL OUR EMAILS :(, and know who is doing what, especially of folks like me. You cannot escape the tracing techniques they have in place, which are absolutely mind boggling. I have already been warned in the past about some of my emails.


Zau , Capule , m-am trezit cu fundu-n sus , acuma la cafea trebuia sa-mi strici tu dimineata si mai rau...de ce-ar vrea cineva sa-mi citeasca mie suavitatile apolinico-sentimentale ? pai...io sunt miaua Domnului...MI-E TOTUNA...


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (11-07-2008 11:08:18)


11-07-2008 11:07:39
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

CIUDATUL SA a scris:

Curiozitatea bat-o vina !!!!!!!! :D:D:D...cate nu potzi descoperii :
ca de fapt pozele nu-s a le personajului sau daca sunt atunci "e de cand era tanara, frumoasa shi pieptoasa !!!!!!
ca de fapt personajul nu-i femeie e barbat
ca de fapt personajul nu-i mare afacerez / afacereza ci un biet calic care-o arde prin salile de net-cafe
CA DE FAPT AFARA-I VOPSIT GARDUL INAUNTRU E MUTANTUL ! :D:D:D
IN concluzie e bune bre shi metodele astea securiste !......mai ales cand itzi dai seama ca unii din cei mai buni prieteni e bagabontzi shi te spurca ca pe albia de porci in spate !   :D:D:D

titmouse a scris:


Xtremul a scris:


:D:D hehehehehe... uite, mai pitzigolash mic si inocent ;) lamuritoarea lamurire primita de la un a_mic informat din USA, scrisa intr-un e-mail mai demult - si clar ca interceptat de cine trebuie :D:D (lamurire inutila evident pentru cine shtie multe, dar inca-i viu ;)):


These people, an army in effect all over the world, many whom are absolutely programmed from birth, are cold-blooded, ruthless killers. They are highly trained in every aspect of militarization and control. Some are trained to be subtle and can draw into their confidence people from various walks of life, and then do a 180 on them without notice... very frightening folks, I can guarantee you.

They :x READ ALL OUR EMAILS :(, and know who is doing what, especially of folks like me. You cannot escape the tracing techniques they have in place, which are absolutely mind boggling. I have already been warned in the past about some of my emails.


Zau , Capule , m-am trezit cu fundu-n sus , acuma la cafea trebuia sa-mi strici tu dimineata si mai rau...de ce-ar vrea cineva sa-mi citeasca mie suavitatile apolinico-sentimentale ? pai...io sunt miaua Domnului...MI-E TOTUNA...
=D=D

11-07-2008 11:40:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mai dragi prieteni pitzigoi si ciudatzi :D, problema-i complexa si recunosc ca-i chiar necesar ca unora sa li se poata citi si mama mailurilor, fiindca-i clar ca trebuie prevenite anumite actiuni nashparlii pe diverse planuri (importante nu doar pentru sigurantza unor state, dar util-distractive chiar in domenii mai "personale" cum a fost poate si asta cu atacurile gratuite si perfide ;) de prin prin zona forumului astuia).

E f. sensibila insa tema "selectiei subiectelor", ca si cea a motivatiilor "ascultarilor" - care uneori nu-s cu nimic mai "nobile" ;) decit motivatiile actiunilor-comunicarilor dubioase ale "suspectilor ascultati".

P.S. Stai asadar listinita :D, draga pitzigoleza, ca nimeni (de la nivelul mai sus mentionat) nu-i interesat de biletzelele de amor pe care ti le trimit cei peste 201 (moaaaama....chiar ATITIA ?! :rolleyes: :D:D) de casatorialishti :D carora le-ai frint inima ;) !!!!

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 16:52:38)


11-07-2008 15:50:07
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi .....bre Pitzigolimea matali, traji tari ca mai ai pana la 322
!!!!!!!!!!!!!


11-07-2008 16:02:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Informatie utila (nu doar pentru "cititorii" mei ilegalishti :D, ci si pentru altii care nu vor sa fie "cititzi"): Yahoo-ul meu, dar si mailul "oficial" motorpresse de la servici stiu ca-s demult citite si rascitite, daaaaaaarrrr.... corespondentza intr-adevar importanta ;) o duc/tzin insa nu doar pe un alt cont de mail, ci si PE UN ALT COMPUTER "anonim" hihihi :D:D decit alea (doua, casa/redactzie) pe care imbin zi de zi utilul cu placutul...

Am respectat doar, atehnic-artistul de mine :D, unele sfaturi ale unui fost angajat, de pe vremea cind eram si io patron capitalist :D fara mare succes, evident, fiindca ma exploatau mai mult angajatii pe mine decit io pa ei :D:D:D (tipu-i un genial IT-ist/fizician, care lucreaza acum pentr AXA aia basesco-londoneza... ;)).

Natural, e posibil ca TOT SA FIU CITIT/ascultat, din simplul motiv ca pot fi... de fapt sigur sint :D:D si corespondentii mei supravegheati (unii persoane oarecum importante), chiar daca utilizez alt computer... :rolleyes: Doar ca-s ceva mai greu de "legat firele", poate... :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 16:54:53)


11-07-2008 16:34:48
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
A inventat omul roata breh Xtreme d-apoi o amarata de  mashina pentru legat fire !....oricum firele sunt legate vulpeshte ! :D:D:D

11-07-2008 16:52:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

A inventat omul roata breh Xtreme d-apoi o amarata de  mashina pentru legat fire !....oricum firele sunt legate vulpeshte ! :D:D:D

Pai daca nici matalutza nu stii alde d'astea, cine 'reaku' sa le mai stie, cumetre ?! :D:D
Sint de ex. convins ca, daca ai vrea, ai afla in citeva secunde ca-s acum acasa-n Titan si nu la servici in Baneasa... ;)
Dar nu mai vrei, ca deja "m-am spart" io singur !!! hihihi :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 17:08:17)


11-07-2008 16:56:49
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la