Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Cei/cele mai cautati/ate matrimonialisti/izde - motive, opinii... :-)    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Gata, ies acum fiindca plec la Piatza Minish, sa cumpar cite ceva (versiune "oficiala" ;), fiindca de fapt ma-ntilnesc pe shest cu un informator calare pe-un catir, ca_curierii aia ai lu' Berladen !!! :D:D)

11-07-2008 17:05:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

A inventat omul roata breh Xtreme d-apoi o amarata de  mashina pentru legat fire !....oricum firele sunt legate vulpeshte ! :D:D:D

Pai daca nici matalutza nu stii alde d'astea, cine 'reaku' sa le mai stie, cumetre ?! :D:D
Sint de ex. convins ca, daca ai vrea, ai afla in citeva secunde ca-s acum acasa-n Titan si nu la servici in Baneasa... ;)
Dar nu mai vrei, ca deja "m-am spart" io singur !!! hihihi :D:D:D

Nu cred nici macar teoria ca Ben Laden nu poate fi gasit, serios... ;) chiar daca n-are mobil sau Internet.
Fiindca-s sigur ca macar catirii lui au telefon mobil !!! :D:D


11-07-2008 17:08:32
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ai grija cum treci strada ......volgile negre vin totdeauna din stanga ! :D:D:D

11-07-2008 17:09:23
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Hihihi .....bre Pitzigolimea matali, traji tari ca mai ai pana la 322
!!!!!!!!!!!!!


Cyudosule , ce-i cu cifra asta 322 ??ce se-ntampla daca ajung la 322 ? ca la 666 stiu ...


11-07-2008 18:45:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hihihi .....bre Pitzigolimea matali, traji tari ca mai ai pana la 322
!!!!!!!!!!!!!


Cyudosule , ce-i cu cifra asta 322 ??ce se-ntampla daca ajung la 322 ? ca la 666 stiu ...

Of, mai TIT, chiar asa paralela cu POLITICHIA esti ?! ;)
Aia 322 de-au vrut sa-l demita pe Baselu... :D


11-07-2008 18:47:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pe tine n-or sa vrea sa te demita ! :D

11-07-2008 18:49:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Ai grija cum treci strada ......volgile negre vin totdeauna din stanga ! :D:D:D

Asa-i, stangishtii naibii tot la nostalgia Volgilor au ramas (macar in mintea lor STANGACE dotata doar cu emisfera stinga :D)...

Nu degeaba expresia "sinistra" vine exact de la "stanga"... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 18:52:13)


11-07-2008 18:50:21
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hihihi .....bre Pitzigolimea matali, traji tari ca mai ai pana la 322
!!!!!!!!!!!!!


Cyudosule , ce-i cu cifra asta 322 ??ce se-ntampla daca ajung la 322 ? ca la 666 stiu ...

Of, mai TIT, chiar asa paralela cu POLITICHIA esti ?! ;)
Aia 322 de-au vrut sa-l demita pe Baselu... :D


Pai..Nenumitule , eu sunt paralela echidistanta rau , da' rau , cam cu tot ce se intampla pe lumea asta...in jurul meu...iti place cum suna o VIOARA STRADIVARIUS intr-un concert de Paganini ?
Asa am patit si cand l-au demis pe Base si s-a mers din nou la vot...numai eu nu stiam nimic...,ma intalnesc cu cineva si zice : mergi maine la vot ? zic : ce vot ? , zice : sa-l votezi pe Basescu , zic : "pai ce , nu l-am votat odata ?????" habar n-aveam...zice :"tu pe ce lume traiesti ?" , zic : nu stiu...sunt cam cu capu'-n nori...si daca-s sti , la ce mi-ar folosi ??


11-07-2008 18:53:24
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Absolut corecta si logica pozitia ta "paralela", pitzigoi !! :)

Desi ai fi fost "si mai paralela" :D daca:

1. Nu te duceai sa-l votezi pe Basescu
2. Credeai ca si-acu e Iliescu presedinte, din '89 incoace :D
3. Paralelism absolut: credeai (ca unii din virfu'muntelui) ca Ceausescu-i de fapt si-acu presedinte !!! :D:D


Ultima modificare facuta de Xtremul (12-07-2008 02:55:59)


12-07-2008 02:52:55
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi auzi : PITZIGOI PARALEL .....o noua specie ! :D

12-07-2008 03:18:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Poa'sa devina insa, prin evolutie, pitzigoi PARALELiPIPPIDIC, sa stii !!! :D:D (de fapt nu cred asta, fiindca la scrofulina Mungiu-Pippidi e vorba de-o involutie...;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-07-2008 18:25:59)


12-07-2008 18:25:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Care scrofulina ca-i scroafa de-a binelea tanti Mungioaica !

12-07-2008 20:44:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ontopic again: io cred ca cei mai cautatzi casatorialishti :D sint totusi, din pacate, pupincuristii notorii :D - evident, nu trebuie sa mai precizez (situatie identica vietzii reale ;)) ca aia la fel de gaunoshi ca si subiectele pupincuricismului lor frenetic. :D:D

Citesc de ex. "aprecieri" (copy/pastuite pe jdemii de profile feminine) ale unui ciumpalac abia coborit din copac :x care zic ceva de genul "estif.fromoasa. cu asea o frumosete as vrea ca sa mi traiesc veata" :x :D - la care, clar, "andrisanta" (evident urita ca Moartea), magulita si flatulata :D:D de-asea flatari cu flotari :D ii raspunde: "mersi de apreciere dragut esti situ si finca iesti zodia scorpion ca mine iti doresc tot cei mai frumos in viata" :x :D

Clar, ma-ntreb daca si altor personaje "scorpionice"-n zodie (parca si Jack Spintecatorul) le doreste tipa aceleasi succesuri :D:D, doar pe motiv de similitudine astrologica... :rolleyes:

Doaaaamne, chiar asa zoologica sa fie gradina ta ?!... :( :D
Nu mai vine odata 2012 ala ???!!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2008 19:19:04)


14-07-2008 19:09:12
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi iar e Xtremu-n verva ! ....

14-07-2008 19:50:13
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:

Ontopic again: io cred ca cei mai cautatzi casatorialishti :D sint totusi, din pacate, pupincuristii notorii :D - evident, nu trebuie sa mai precizez (situatie identica vietzii reale ;)) ca aia la fel de gaunoshi ca si subiectele pupincuricismului lor frenetic. :D:D

Citesc de ex. "aprecieri" (copy/pastuite pe jdemii de profile feminine) ale unui ciumpalac abia coborit din copac :x care zic ceva de genul "estif.fromoasa. cu asea o frumosete as vrea ca sa mi traiesc veata" :x :D - la care, clar, "andrisanta" (evident urita ca Moartea), magulita si flatulata :D:D de-asea flatari cu flotari :D ii raspunde: "mersi de apreciere dragut esti situ si finca iesti zodia scorpion ca mine iti doresc tot cei mai frumos in viata" :x :D

Clar, ma-ntreb daca si altor personaje "scorpionice"-n zodie (parca si Jack Spintecatorul) le doreste tipa aceleasi succesuri :D:D, doar pe motiv de similitudine astrologica... :rolleyes:

Doaaaamne, chiar asa zoologica sa fie gradina ta ?!... :( :D
Nu mai vine odata 2012 ala ???!!! :D

Lasa ,nu-l invoca...ca odata cu trecerea anilor ne trecem si noi...=)


14-07-2008 23:05:55
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ba iote ca va trecetzi voi ....io nu ma trec ....sunt tanar shi vinil (forma moale) ca la 20 de ani ! :D:D:D
sarabela a scris:


Xtremul a scris:

Ontopic again: io cred ca cei mai cautatzi casatorialishti :D sint totusi, din pacate, pupincuristii notorii :D - evident, nu trebuie sa mai precizez (situatie identica vietzii reale ;)) ca aia la fel de gaunoshi ca si subiectele pupincuricismului lor frenetic. :D:D

Citesc de ex. "aprecieri" (copy/pastuite pe jdemii de profile feminine) ale unui ciumpalac abia coborit din copac :x care zic ceva de genul "estif.fromoasa. cu asea o frumosete as vrea ca sa mi traiesc veata" :x :D - la care, clar, "andrisanta" (evident urita ca Moartea), magulita si flatulata :D:D de-asea flatari cu flotari :D ii raspunde: "mersi de apreciere dragut esti situ si finca iesti zodia scorpion ca mine iti doresc tot cei mai frumos in viata" :x :D

Clar, ma-ntreb daca si altor personaje "scorpionice"-n zodie (parca si Jack Spintecatorul) le doreste tipa aceleasi succesuri :D:D, doar pe motiv de similitudine astrologica... :rolleyes:

Doaaaamne, chiar asa zoologica sa fie gradina ta ?!... :( :D
Nu mai vine odata 2012 ala ???!!! :D

Lasa ,nu-l invoca...ca odata cu trecerea anilor ne trecem si noi...=)


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (14-07-2008 23:22:44)


14-07-2008 23:20:25
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Policlorura de vinil (vinil) cu numele prescurtat PVC este o substanţă din categoria materialelor termoplastice cu o structură amorfă. Sunt două forme de PVC, ā€žforma durăā€ şi ā€žforma moaleā€ la care s-au adăugat stabilizatori. Forma moale este mai răspĆ¢ndită fiind PVC-ul, adecvată prelucrărilor tehnice, este forma care care se aplică pe duşumea, sau Ć®n construcţii la conductele din material plastic.

Policlorura de vinil ia naştere prin polimerizarea (legarea) monomerelor de clorură de vinil (CH2 = CHCl)


14-07-2008 23:21:44
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

CIUDATUL SA a scris:

Ba iote ca va trecetzi voi ....io nu ma trec ....sunt tanar shi vinil (forma moale) ca la 20 de ani ! :D:D:D
sarabela a scris:


Xtremul a scris:

Ontopic again: io cred ca cei mai cautatzi casatorialishti :D sint totusi, din pacate, pupincuristii notorii :D - evident, nu trebuie sa mai precizez (situatie identica vietzii reale ;)) ca aia la fel de gaunoshi ca si subiectele pupincuricismului lor frenetic. :D:D

Citesc de ex. "aprecieri" (copy/pastuite pe jdemii de profile feminine) ale unui ciumpalac abia coborit din copac :x care zic ceva de genul "estif.fromoasa. cu asea o frumosete as vrea ca sa mi traiesc veata" :x :D - la care, clar, "andrisanta" (evident urita ca Moartea), magulita si flatulata :D:D de-asea flatari cu flotari :D ii raspunde: "mersi de apreciere dragut esti situ si finca iesti zodia scorpion ca mine iti doresc tot cei mai frumos in viata" :x :D

Clar, ma-ntreb daca si altor personaje "scorpionice"-n zodie (parca si Jack Spintecatorul) le doreste tipa aceleasi succesuri :D:D, doar pe motiv de similitudine astrologica... :rolleyes:

Doaaaamne, chiar asa zoologica sa fie gradina ta ?!... :( :D
Nu mai vine odata 2012 ala ???!!! :D

Lasa ,nu-l invoca...ca odata cu trecerea anilor ne trecem si noi...=)

Ferice de tine =)


15-07-2008 08:39:47
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

Ontopic again: io cred ca cei mai cautatzi casatorialishti :D sint totusi, din pacate, pupincuristii notorii :D - evident, nu trebuie sa mai precizez (situatie identica vietzii reale ;)) ca aia la fel de gaunoshi ca si subiectele pupincuricismului lor frenetic. :D:D

Citesc de ex. "aprecieri" (copy/pastuite pe jdemii de profile feminine) ale unui ciumpalac abia coborit din copac :x care zic ceva de genul "estif.fromoasa. cu asea o frumosete as vrea ca sa mi traiesc veata" :x :D - la care, clar, "andrisanta" (evident urita ca Moartea), magulita si flatulata :D:D de-asea flatari cu flotari :D ii raspunde: "mersi de apreciere dragut esti situ si finca iesti zodia scorpion ca mine iti doresc tot cei mai frumos in viata" :x :D

Clar, ma-ntreb daca si altor personaje "scorpionice"-n zodie (parca si Jack Spintecatorul) le doreste tipa aceleasi succesuri :D:D, doar pe motiv de similitudine astrologica... :rolleyes:

Doaaaamne, chiar asa zoologica sa fie gradina ta ?!... :( :D
Nu mai vine odata 2012 ala ???!!! :D


Esti nedrept, esti intolerant... (ca si mine!!!:D:D, na ca ti-am zis-o, desi nu sintem aceeasi zodie)... preopinenta rosteste doua adevaruri simple - 1. constatarea coincidentei si 2. urari politicoase de tipul buna ziua (e tot o urare, mai pregnanta insa in formul o zi buna)... crezi ca o scorpie ca moi e de preferat? (in fata unor complimente gratuite, formale cu adaosul "ma pasioneaza femeile mature care stiu ce vor de la viata" flateria prinde forma dinamica a flatulentei neuronale...si zau ca n-ai vrea sa fii uneori in pixelii convorbitorului...


15-07-2008 19:50:59
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

SandieShaw a scris:


Xtremul a scris:

Ontopic again: io cred ca cei mai cautatzi casatorialishti :D sint totusi, din pacate, pupincuristii notorii :D - evident, nu trebuie sa mai precizez (situatie identica vietzii reale ;)) ca aia la fel de gaunoshi ca si subiectele pupincuricismului lor frenetic. :D:D

Citesc de ex. "aprecieri" (copy/pastuite pe jdemii de profile feminine) ale unui ciumpalac abia coborit din copac :x care zic ceva de genul "estif.fromoasa. cu asea o frumosete as vrea ca sa mi traiesc veata" :x :D - la care, clar, "andrisanta" (evident urita ca Moartea), magulita si flatulata :D:D de-asea flatari cu flotari :D ii raspunde: "mersi de apreciere dragut esti situ si finca iesti zodia scorpion ca mine iti doresc tot cei mai frumos in viata" :x :D

Clar, ma-ntreb daca si altor personaje "scorpionice"-n zodie (parca si Jack Spintecatorul) le doreste tipa aceleasi succesuri :D:D, doar pe motiv de similitudine astrologica... :rolleyes:

Doaaaamne, chiar asa zoologica sa fie gradina ta ?!... :( :D
Nu mai vine odata 2012 ala ???!!! :D


Esti nedrept, esti intolerant... (ca si mine!!!:D:D, na ca ti-am zis-o, desi nu sintem aceeasi zodie)... preopinenta rosteste doua adevaruri simple - 1. constatarea coincidentei si 2. urari politicoase de tipul buna ziua (e tot o urare, mai pregnanta insa in formul o zi buna)... crezi ca o scorpie ca moi e de preferat? (in fata unor complimente gratuite, formale cu adaosul "ma pasioneaza femeile mature care stiu ce vor de la viata" flateria prinde forma dinamica a flatulentei neuronale...si zau ca n-ai vrea sa fii uneori in pixelii convorbitorului...

Sandie ,intr-o astfel de lume intalnim tot felul de oameni,nu-i de mirare ...


15-07-2008 20:51:04
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ce sa spun !!!!! moaaaaaaaaaaaaama ce deductzie logiga facushi !!!

15-07-2008 21:11:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Stiam, ma chere SS, ca-s asa... cam ca tine ;) de intolerant pe forum (dar cred ca-i o simpla refulare netizdica :D, fiindca-n real mi se reproseaza chiar c-as fi mai tolerant decit Maica Tereza :D).

Si DA, prefer totusi (tot in viata reala) politetzea - chiar daca usor ambigua - ca "interfatza de comunicare nonagresiv-uricioasa", in ciuda oricaror teorii despre necesitatea "adevarului pur"... :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 21:27:32)


15-07-2008 21:24:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Ce sa spun !!!!! moaaaaaaaaaaaaama ce deductzie logiga facushi !!!

Hihihi :D:D MERSI !!


15-07-2008 21:26:06
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

moebius a scris:


Xtremul a scris:

...  fiindca tind sa cred ca 'teligentzii ;) forumisti, spre deosebitre de retarzii chatijdi :D:D, nu prea au - pe nedrept, evident - prea mare "cautare")...;)


:D:D:D ...
Nu baga mana in foc pe chestia asta ... ;):D:D:D


suzcriu:)


21-07-2008 02:46:49
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Xtremul a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Ai grija cum treci strada ......volgile negre vin totdeauna din stanga ! :D:D:D

Asa-i, stangishtii naibii tot la nostalgia Volgilor au ramas (macar in mintea lor STANGACE dotata doar cu emisfera stinga :D)...

Nu degeaba expresia "sinistra" vine exact de la "stanga"... ;)


lejionarule,cand nu o sa mai poti misca fara baston sa vezi ce te dai de stanga :)

dreptacii sunt aia cu legea rechinului,daca-i sustii inseamna ca ori esti la fel,ori esti mai putin telectual :D


21-07-2008 02:50:18
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

stromboli a scris:


moebius a scris:


Xtremul a scris:

...  fiindca tind sa cred ca 'teligentzii ;) forumisti, spre deosebitre de retarzii chatijdi :D:D, nu prea au - pe nedrept, evident - prea mare "cautare")...;)


:D:D:D ...
Nu baga mana in foc pe chestia asta ... ;):D:D:D


suzcriu:)



Nea' vulcanule, comentariul meu ( vizavi de postarea Xtremului ) era o mica gluma, care se referea strict la afirmatia potrivit careia forumistii nu ar avea cautare ...

Asta ca sa lamurim acest aspect. Acu' ,  fair play ar fi sa ne lamuresti si tu ce vrea sa insemne chestia aia ( cuvant chiar nu am cum sa ii spun ) care are totusi un rol in a ne ajuta sa ne dam seama cam ce nivel au postarile tale ...

Ultima modificare facuta de moebius (21-07-2008 03:03:08)


21-07-2008 02:54:47
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

moebius a scris:

Nea' vulcanule, comentariul meu ( vizavi de postarea Xtremului ) era o mica gluma care se referea strict la afirmatia potrivit careia forumistii nu ar avea cautare ...


tot asa si eu,dar poate deranjez  fro idila? :D


21-07-2008 03:00:17
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

stromboli a scris:


moebius a scris:

Nea' vulcanule, comentariul meu ( vizavi de postarea Xtremului ) era o mica gluma care se referea strict la afirmatia potrivit careia forumistii nu ar avea cautare ...


tot asa si eu,dar poate deranjez  fro idila? :D


Tot asa si tu ... ce anume ?!? ... Ca eu unul nu suzcriu :rolleyes::rolleyes: nimic ...

Ultima modificare facuta de moebius (21-07-2008 03:05:31)


21-07-2008 03:04:30
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358
hm
mi se pare ciudat cu toata cantitatea de analiza care ai depus pe forumul asta sa nu intelegi ca suscriu la gluma ta , adica mai exact sunt de acord cu tine,adica.... mai vrei explicatii?

...si nu ma lua cu corectari si lb.romana ca ma rusinez...si nu ma mai controlez deloc :D

Ultima modificare facuta de stromboli (21-07-2008 03:14:11)


21-07-2008 03:07:33
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Pai, poate o sa ti se para mai putin ciudat faptul ca nu inteleg, daca am sa-ti spun ca nici suzcriu si nici suscriu nu reprezinta cuvinte ( ... in limba romana in nici un caz ) :rolleyes::rolleyes: ...

Ultima modificare facuta de moebius (21-07-2008 03:18:03)


21-07-2008 03:16:35
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358
he he ,pai mi se rupe daca ezista sau nu ;)
esti foaaarte previjibil  :D :D :D ... tot in "fair play" spirit ;)

moierili fac pasiuni MAAARI pt ajtia mai imprevizibili
ajtilaltii cu corecturile le streseaza...cu dureri de cap groaaaznice :D

Ultima modificare facuta de stromboli (21-07-2008 03:33:12)


21-07-2008 03:22:40
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Dom'le (?!?) , "discutia" asta duce spre ... nicaieri :(:(:( ... ( afara doar de cazul in care ne-am propune sa rescriem DEX-ul :rolleyes: , ceea ce deocamdata nu figureaza in intentiile mele :D ) , asa ca eu unul am plecat la somn ( ca sa ma mentin dealtfel in nota de previjibil :rolleyes: , ... pai nuu ?!? :D ... ) ...
Astfel, in aceeasi nota de fair play :rolleyes: ( in care a decurs intregul nostru dialog :D:D:D ) , iti voi da ocazia de a fi ... cel mai "tare" de pe forum ... ( ma rog, "zicerea" originala era cu parcare < in loc de forum > ... si avea si o continuare care ar fi valabila mai ales in acest caz < dupa ce plec si eu, pentru ca vad ca numai noi 2 mai suntem la ora asta > , dar astea sunt simple amanunte de care nu are cum sa se impiedice ... desavarsitul nostru fair play ,  ... este ?!? ... :rolleyes::D  ) ...

Ultima modificare facuta de moebius (21-07-2008 04:05:59)


21-07-2008 03:35:16
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

moebius a scris:

Dom'le (?!?) , "discutia" asta duce spre ... nicaieri :(:(:( ... ( afara doar de cazul in care ne-am propune sa rescriem DEX-ul :rolleyes: , ceea ce deocamdata nu figureaza in intentiile mele :D ) , asa ca eu unul am plecat la somn ( ca sa ma mentin dealtfel in nota de previjibil :rolleyes: , ... pai nuu ?!? :D ... ) ...


ups..asta chiar nu era prevazut (previzionat? :D)


21-07-2008 03:45:12
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

moebius a scris:

Dom'le (?!?) , "discutia" asta duce spre ... nicaieri :(:(:( ... ( afara doar de cazul in care ne-am propune sa rescriem DEX-ul :rolleyes: , ceea ce deocamdata nu figureaza in intentiile mele :D ) , asa ca eu unul am plecat la somn ( ca sa ma mentin dealtfel in nota de previjibil :rolleyes: , ... pai nuu ?!? :D ... ) ...
Astfel, in aceeasi nota de fair play :D:D:D in care a decurs intregul nostru dialog , iti voi da ocazia de a fi ... cel mai "tare" de pe forum ... ( ma rog, "zicerea" originala era cu parcare si avea si o continuare care ar fi valabila mai ales in acest caz , dar astea sunt simple amanunte de care nu are cum sa se impiedice covarsitorul nostru fair play,  ... este ?!? ... :D  ) ...


este

da chiar trebuie sa fie unu mai tare?tot timpul?perioada cocosheasca mi-a trecut din adolescentza :)


21-07-2008 03:48:03
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Xtremul a scris:

Ontopic (dar nu la capitolul "poze" ;) - cred c-ar fi distractiv (si poate chiar... util pt. unii/unele) sa comentam, pe linga cei mai agramatzi ori tembeli forumisti (gen ilie-palarie2000007 ori tigru ori...ori...) si pe cei mai CAUTATZI, doritzi si implicit POPULARI :rolleyes: membri ai acestei comunitati haotic-browniene :D:D care-i orice sit de casatoriale !!!!
Si care - subliniez - nu-s neaparat din rindurile forumishtilor !!! ;)

Fiindca, pur intimplator (din greseala de... eroare :D de fapt) am dat, surprinzator as putea zice, peste un profil masculin (sadrian ii zice, 40 de anishori, nene doctor se pare) Xtrem ;) de mult pupat in cur...sul serii :D:D:D de nenumarate forumizde (inclusiv, pina la un anumit punct, pina si de........ piztigoala "noastra", procuroarea bunkeristana TITMOUSE !!!!!!!! :)).

Ei, veniti si voi asadar cu exemple, dar (daca va duce si capu' al de sus, normal :D) eventual si cu ceva alambicate/imbirligate iespicatziuni psihanalitice (ori chiar... unele mai banal-populiste :rolleyes:) vizavi de CAUZA SI MOTIVUL atractivitatii unor asemenea hipercautatzi ciumpalaci/ace :D:D - nu de alta, dar unii pot invatza ponturi practice de-aici (ce poze false care sa-i reprezinte cica pe ei sa mai mangleasca/posteze de pe Internet, cum sa devina - chiar daca nu sint ;) - mai "INTERSANTZI" pe linga masini/motoare/peisaje exotice/hoteluri luxuriante si-n ce adunaturi ;) selecte sint ei, de unde s-ar vedea cit de genial-important-dezirabili ;) sint etc etc).


p.s. CRED TOTUSI CA TREbUIE "NASHIT" UN TOPIC SPECIAL PE TEMA ASTA !!!!!!!
...ceea ce si facui uite-asha, c-un copy/paste scurt ca si-un Oral pe Centura !!! :D:D:D
(titlul era mai lung si mai dragutz, da' n-a incaput tot si nu mai merge modificat, ata ete :))


Lasand la o parte materialistele(camuflate in femei serioase...sau nu),or fi si dajtia interesanti,amuzanti,destul de simtzitzi ca sa nu insulte,este?sau te-ai laudat dejaba? :D

Ultima modificare facuta de stromboli (21-07-2008 04:01:55)


21-07-2008 04:00:30
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
M-am tot intrebat daca nu cumva cei care isi cumpara masini de genul ferrari, lamborghini scuzata-mi fie pomenirea marcilor rspective, nu fac asta doar pentru a arata ca sint oameni de succes.banuiesc ca nu le cumpara doar pnetru a se plimba cu 20km la ora prin Bucurestiul supraaglomerat.
Mai degraba,zic eu, ar trebui sa isi ia limuzine de lux cu bar piscina si saunaeventual.
Vezi colo pe motociclistul JOJO cu motor de 650 cai si parca ai intelege ca este grabit sa nu intirzie la munca, daca o turuie de rupe locul dimineata ori dupaamiaza( poate vine de la munca).
Dar cum el trebuie sa fie diferit de  gigle cel cu motoscuter!
De ce ?
Pentru a arata sau macar mima succesul.
Succesul este precum picatura de miere.Este drept , mustele trag la tona de KKT, parca mai mult se dau in vint dupa picatura dulce.


23-07-2008 13:12:59
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Nu stiu daca conteazacine plateste facturile, cumparaturile, pilele, relatiile atita timp cit acestea sint platite. Este posibil ca in cele din urma toti si toate sa fim redusi la fiinte materialiste.Femeia care sta cu un barbat pe care nu il iubeste poate fi interesata, materialista si in acelas timp il poate respecta.

23-07-2008 13:21:28
   
P Pan
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 21
sa ma linga la floare xtremu si pan si ciudatu

23-07-2008 13:32:49
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Sunt unii barbati care isi doresc dar,din varii motive,n-au....
Bineinteles nu ma refer aici neaparat la unii barbati de pe forum...nu!!!!
Departe gandul!=)
Din dorinta de a trai totusi fericirea suprema macar virtual,si convinsi fiind ca vaicarelile lor vor avea ecou in urechi feminine,se pun pe treaba si elaboreaza povesti emancipate despre sex....
Apoi isi incruciseaza bratele pe piept in asteptare...
Si iacata cum se porneste corul de gaste care,la vederea cuvintelor explicite despre actul sexual,se incing,se infoaie si incep sa se jumuleasca intre ele pentru favorurile masculului doritor si infierbantat....=D=D
Ba unele dintre ele,dorind intaietate si aspirand la titlul de gasca dominanta,se apuca si-si gagaie iubirea,desigur,sub forma de iubire platonica,pentru ca sa nu bata la ochi....;)
In ograda e harmalaie mare si zboara fulgi stanga dreapta,pana cand masculul,obosit de atata galagie si probabil satisfacut ca a reusit sa starneasca macar fantezii de gasca,inchide pravalia si se duce la culcare.
....(orice asemanare cu personaje din viata reala sau virtuala e pur intamplatoare)


30-11-2008 10:08:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
THE END - KONIEC FILMA :D

Declar, din directia mea cel putin, :) topicul asta (devenit de mult timp un... monolog absurd :() INCHIS !!!

Doar e o vorba: io te-am facut, io te omor !!! :D:D
hihihi


10-09-2009 19:19:09
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633



:D:D:D... Am venit cu... "resuscitarea" ;):D:D

          Tocmai am recitit (si) aici cateva dintre postarile "academicianului" :rolleyes: (...doctor inginer, evident :rolleyes::rolleyes: ) Stromboli si am ajuns la concluzia ca ipochimenul s-ar putea inscrie fara probleme pe "lista" V.I.P.-urilor ;) ("promovate" :rolleyes: de acest topic ;):D) daca "perlele" din productia-i proprie (...care, din punct de vedere cantitativ ar putea "pune pe ganduri" chiar si cel mai mare banc de... meleagrina margaritifera :rolleyes: ) ar putea fi valorificate macar la nivelul unei fractiuni infime a pretului celor produse de scoicile tocmai amintite. :rolleyes::D

Ultima modificare facuta de traven (11-09-2009 09:51:02)


11-09-2009 09:33:05
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la