Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / BUNKERISTANIA REDIVIVA :-) (sa moara dusmanii ca sobolanii... hihihi)    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 20
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:


Xtremul a scris:


ciudatul sa a scris:

In plus ma seaca raaaau disparitzia lui Moebius !!!!!!!!

O fi si omu-n vacantza, revine el sigur, imposibil sa nu !! :)

Ca altfel isi pierde si pensia de general :D, nu doar postul de Ministru... ;)

Una-doua il aruncam pe Niladam si-n lupte aeriene la o adica in lipsa lui Moebius, nu ???
CHiaR SI FARA PARASHUTA (telenovelista, evident :D)
200 de palinca si... tzup, in picaj pe circa reptilienilor cu bulanu' pe ei !!! :D:D hihihi


P.S. Nu "circa" ci "carca"... fiiindca CIRCA e de Militzie, nu ??? :D:D
In fine, tot de notziunea "bulane" (sau "pulane"? :rolleyes:) se leaga amindoua... ;) hihihi :D:D


E aproape inuman ce se-ntampla domnu' Cap al Trebii' ... Nu zic, sunt aerian la toate capitolele, dar sa ma lupt prin aer cu reptilieni zburatori shi anunnaki voiajori ... Tot io' ??? Shi-apoi cum sa merg io' "in patru labe = patrupedez" prin aer ?
S-a pierdut ultimul zero la palinca aia ... ca doar cu doua sute ... nici nu ma-ncalzesc... !
Ie'musai sa se-ntoarca generalissimu' ca prin aer ... nu ma descurc ! Peste puterile mele ... shi-asha limitate !
Iar in carca nu pot sa duc decat circa 5-6 reptilieni, doua ministerese, o procuroare, o preoteasa ... shi cu ce m-o mai incarca umila-mi slujba shi ... decretele sigilate !
Nu protestez (doamne fere' ... abia m-am angajat) da' .. trebe' sa le faq... chiar pe toate ? :D

:D:D hihihi, hai sa-ti zic ceva, Hipercoape :D (pe shest, evident, ramine intre noi):

Bravos, iti joci perfect rolul de agent secret Top Secret Crypto 26 !!!
(cel mai ridicat Security Level din Guvernul Mondial e TSC-28 - pt. cine nu stie ;))
-agent clar deghizat in meleztean mai prostovan ca aia din cele mai tembele bancuri  !!! :D:D

Ti-as mai da o medalie, dar ar bate la oki, asa ca preferi cred ca recompensa o vacantza de o luna... dar nu pe Luna,:D
ci pe una din navele alea de 50 km lungime din inelele lui Saturn (tema pe care-o s-o dezvolt cindva :rolleyes:)
unde, pe linga dat pe goarna la discretie palinca atomoforizata :D:D (stiu ca habar n-ai ce-i aia, da' fii fara grija ca-i fenomenala)
o sa te hibridizezi :D (ca sa nu zic ca mirlanu' f.utzi ;) - na c-am zis-o :D:D)
cu cele mai sexoase-tzitzoase-bulanoase intra- si extratereste din galaxiile cunoscute !!! ;)


Ultima modificare facuta de Xtremul (07-08-2008 22:52:02)


07-08-2008 22:34:03
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Xtremule lasa vrajelile, barfa shi medaliatziunile ca devii masonic ......baga comanda lu' sherifu' sa incalece martzoaga din dotare, s-o roiasca unde-o vedea cu ochii shi fara sheful de la deltaplane sa nu se intoarca !!!!!!!!

  :D:D:D

AM ZIS !......ce aparatul meu de facut pish, vulpea-l arde pe arici ??????.....ca acu ma fac Zeus, imi bag chishoarele in ele sarmi shi dau dupa voi cu fuljere de o sa saritzi caca'nguri !!!!!!

hihihi

Ultima modificare facuta de ciudatul sa (08-08-2008 01:37:35)


08-08-2008 01:19:52
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358
pe ce continent o fi bunkeristanul asta?par destul de shivilizati :)

08-08-2008 01:25:50
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Continentul celor dushi .....dar nu uita ca aparentzele totdeauna-s inshelatoare ! :D:D:D

08-08-2008 01:27:51
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

ciudatul sa a scris:

Xtremule lasa vrajelile, barfa shi medaliatziunile ca devii masonic ......baga comanda lu' sherifu' sa incalece martzoaga din dotare, s-o roiasca unde-o vedea cu ochii shi fara sheful de la deltaplane sa nu se intoarca !!!!!!!!

  :D:D:D

AM ZIS !......ce aparatul meu de facut pish, vulpea-l arde pe arici ??????.....ca acu ma fac Zeus, imi bag chishoarele in ele sarmi shi dau dupa voi cu fuljere de o sa saritzi caca'nguri !!!!!!

hihihi

Hooo,POTOLESTE-TE,NU FI ASA NARAVAS!;)


08-08-2008 19:40:14
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Pi dreaku, ashi vrea io sa mai fiu naravash shi sa mushc dar din pacate shi nemodificabil am ajuns la varsta cand doar latru ! :D:D:D

08-08-2008 21:39:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
...ca un adevarat Caine Roshu... :D:D ca nici aia nu prea mai au dintzi, saracii. hihihi :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-08-2008 21:49:14)


08-08-2008 21:49:02
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Matali vrei spurcat ?....nu-mi aduce aminte ca ma apuca capul !!!!!   :D:D:D

08-08-2008 21:58:15
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

ciudatul sa a scris:

Pi dreaku, ashi vrea io sa mai fiu naravash shi sa mushc dar din pacate shi nemodificabil am ajuns la varsta cand doar latru ! :D:D:D



Dracu' 3.14???? Ce cum unde?
Am eu o sugestie Tov. Ciudy dar necesita un suflator un pai si muuuuult curaj!
HIC!


08-08-2008 22:00:07
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Hmmmmmm io shtiu ca atunci cand avem : un suflator shi-un pai, neaparat trebuie sa belim o oaie, doua.....unsprezece shi daca mai punem un pic de curaj .....BELIM SHI CIOBANUL ! :D:D:D

08-08-2008 22:07:51
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Bre matale nu cumva ai incurcat oile? hihihi
HIC!


08-08-2008 22:13:18
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Nunu oile tot oi shi ciobanul tot cioban ramane !......doar MITICA DRAGOMIR se transforma !  :D:D:D

08-08-2008 22:16:12
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
hihihi Bre ori sint beat ori nescolit ca ma simt bagat in ceatza! :D :D
HIC!


08-08-2008 22:22:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Sa nu uit:
Ete, la cererea numerosului public feminin de pe chatul privat ;),
hipnotizat de farmecul luminos-inegalabil al aurei de bunkeristanez-sef, :D (sefia atrage nu doar oltencele, va zic io... :D)
in fine, o poza de-a mea:



Na c-a iesit de-a-n pixu' si asta :D:D, taman ce-mi aprindeam o mahoarca !!! hihihi :D:D


Ultima modificare facuta de Xtremul (08-08-2008 23:18:09)


08-08-2008 23:13:59
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

ciudatul sa a scris:

Nunu oile tot oi shi ciobanul tot cioban ramane !......doar MITICA DRAGOMIR se transforma !  :D:D:D

Daaaa,e mare PN-L-IST.....=)


08-08-2008 23:28:45
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Sa nu uit:
Ete, la cererea numerosului public feminin de pe chatul privat ;),
hipnotizat de farmecul luminos-inegalabil al aurei de bunkeristanez-sef, :D (sefia atrage nu doar oltencele, va zic io... :D)
in fine, o poza de-a mea:

http://xs330.xs.to/xs330/08325/rauchen398.jpg

Na c-a iesit de-a-n pixu' si asta :D:D, taman ce-mi aprindeam o mahoarca !!! hihihi :D:D

mai sa fie,dar ai slabit nu gluma!bravo!=)


08-08-2008 23:29:38
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
hihihi decit un par rar mai bine o chelie deasa :D :D

si ceva complet offtopic (nici macar Ciudatul nu e la curent cu asta)
:D :D un vechi proiect din tenebrele intunecate etc etc. se numea simplu :
Reckon
Overtake
Mean
Approach
New
Insane
Authority



HIC!


08-08-2008 23:31:10
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
.....proiectul cu
R
O
M
A
N
I
A
sculata ? ;)

hihihi

Ultima modificare facuta de ciudatul sa (08-08-2008 23:59:32)


08-08-2008 23:49:16
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Tashico iar o bagashi in porumbi .... a fost PRM-isto TRIBUNIST sh-acuma vrea sa se transforme in PD-L-isto BASIST ca deh, i-a ramas PROJECT-ul netermenat ! :D:D:D
tasha 1951 a scris:


ciudatul sa a scris:

Nunu oile tot oi shi ciobanul tot cioban ramane !......doar MITICA DRAGOMIR se transforma !  :D:D:D

Daaaa,e mare PN-L-IST.....=)


Ultima modificare facuta de ciudatul sa (08-08-2008 23:52:24)


08-08-2008 23:51:32
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

ciudatul sa a scris:

Tashico iar o bagashi in porumbi .... a fost PRM-isto TRIBUNIST sh-acuma vrea sa se transforme in PD-L-isto BASIST ca deh, i-a ramas PROJECT-ul netermenat ! :D:D:D
tasha 1951 a scris:


ciudatul sa a scris:

Nunu oile tot oi shi ciobanul tot cioban ramane !......doar MITICA DRAGOMIR se transforma !  :D:D:D

Daaaa,e mare PN-L-IST.....=)

Ba azi la stiri Vadim zicea ca a avut aceasta idee pentru ca il urmareau cu ceva dosare...;)


09-08-2008 00:00:12
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

Xtremul a scris:

Sa nu uit:
Ete, la cererea numerosului public feminin de pe chatul privat ;),
hipnotizat de farmecul luminos-inegalabil al aurei de bunkeristanez-sef, :D (sefia atrage nu doar oltencele, va zic io... :D)
in fine, o poza de-a mea:

http://xs330.xs.to/xs330/08325/rauchen398.jpg

Na c-a iesit de-a-n pixu' si asta :D:D, taman ce-mi aprindeam o mahoarca !!! hihihi :D:D


http://xs130.xs.to/xs130/08325/toutes_directions825.jpg
:D :D

Ultima modificare facuta de mihaela_f (09-08-2008 03:22:23)


09-08-2008 02:23:51
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Nu, ca imi dau demisia,mai ,voi nu mai calatoriti ,nu mai navigati (pe forum),pur si simplu dispareti instant......si eu cum dracu sa mai mentin un intreg minister,nu tu bilete,nu tu strazi,Xtremule ia fa prezenta omule,astia lucreaza exact ca in parlament,se duce totul de ripa....

09-08-2008 10:13:28
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Suntem in preajma unui colaps ,suntem in pericol a fi inghitzitzi de GAURILE NEGRE !!!!!

09-08-2008 11:14:09
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hipersherife, iti dau ALARMA DE GRAD ZERO !!! :D:D, avem o intrusa in juru' Bunkerului (MIHAELA-F), gaseste-o
si adu-o imediat la interogatoriu !!! Intzeles??? :rolleyes: Doar nu degeaba esti agent Top Secret Crypto-26 !!
Sa vedem pentru ce rasa reptiliana spioneaza... cred ca-s sherpilienii francofoni :D:D ("DEMERDEZ-VOUS" ;))
sPER CA STII CE-NSEAMNA EXPRESIA ASTA, NU, hIPERMELETZENE ?!
:rolleyes:

Si cauta-l in continuare si pe generalissimu' MOEBIUS,
ca D-evil te ia :D daca nu-l gasesti, in gaura de sarpe chiar de s-o fi ascuns !!!



Xtremul a scris:


niladam a scris:


Xtremul a scris:


O fi si omu-n vacantza, revine el sigur, imposibil sa nu !! :)

Ca altfel isi pierde si pensia de general :D, nu doar postul de Ministru... ;)

Una-doua il aruncam pe Niladam si-n lupte aeriene la o adica in lipsa lui Moebius, nu ???
CHiaR SI FARA PARASHUTA (telenovelista, evident :D)
200 de palinca si... tzup, in picaj pe circa reptilienilor cu bulanu' pe ei !!! :D:D hihihi


P.S. Nu "circa" ci "carca"... fiiindca CIRCA e de Militzie, nu ??? :D:D
In fine, tot de notziunea "bulane" (sau "pulane"? :rolleyes:) se leaga amindoua... ;) hihihi :D:D


E aproape inuman ce se-ntampla domnu' Cap al Trebii' ... Nu zic, sunt aerian la toate capitolele, dar sa ma lupt prin aer cu reptilieni zburatori shi anunnaki voiajori ... Tot io' ??? Shi-apoi cum sa merg io' "in patru labe = patrupedez" prin aer ?
S-a pierdut ultimul zero la palinca aia ... ca doar cu doua sute ... nici nu ma-ncalzesc... !
Ie'musai sa se-ntoarca generalissimu' ca prin aer ... nu ma descurc ! Peste puterile mele ... shi-asha limitate !
Iar in carca nu pot sa duc decat circa 5-6 reptilieni, doua ministerese, o procuroare, o preoteasa ... shi cu ce m-o mai incarca umila-mi slujba shi ... decretele sigilate !
Nu protestez (doamne fere' ... abia m-am angajat) da' .. trebe' sa le faq... chiar pe toate ? :D

:D:D hihihi, hai sa-ti zic ceva, Hipercoape :D (pe shest, evident, ramine intre noi):

Bravos, iti joci perfect rolul de agent secret Top Secret Crypto 26 !!!
(cel mai ridicat Security Level din Guvernul Mondial e TSC-28 - pt. cine nu stie ;))
-agent clar deghizat in meleztean mai prostovan ca aia din cele mai tembele bancuri  !!! :D:D

Ti-as mai da o medalie, dar ar bate la oki, asa ca preferi cred ca recompensa o vacantza de o luna... dar nu pe Luna,:D
ci pe una din navele alea de 50 km lungime din inelele lui Saturn (tema pe care-o s-o dezvolt cindva :rolleyes:)
unde, pe linga dat pe goarna la discretie palinca atomoforizata :D:D (stiu ca habar n-ai ce-i aia, da' fii fara grija ca-i fenomenala)
o sa te hibridizezi :D (ca sa nu zic ca mirlanu' f.utzi ;) - na c-am zis-o :D:D)
cu cele mai sexoase-tzitzoase-bulanoase intra- si extratereste din galaxiile cunoscute !!! ;)


Ultima modificare facuta de Xtremul (09-08-2008 13:00:22)


09-08-2008 12:54:33
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Cine-i de gradu' zero Luminate ? Alarma sau mihaela_f ? Stai fara grija ... am gasit-o deja (intrusa) ... Pai ...ce credeai, ca stau degeaba ? E undeva prin Francia ... da' shtii cum stau eu cu ...limbile :D:D:D ? Prost ... Faq insa tot posibilu' shi ...tzi-o aduc in dintzi (daca n-am limba...) !
Cat despre generalissim... poa'  sa ma ia shi mama D-evilului (sincer acu' ...fara sa se supere ...poate are totushi ... o sora, cumnata, verishoara ;) ), da' ... nu dau de el neam' ! Are, cred, aspiratzii/inspiratzii ...prea inalte ... da' mai caut, ca mi-e frica de...gaura :D !


09-08-2008 14:05:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:

Cine-i de gradu' zero Luminate ? Alarma sau mihaela_f ? Stai fara grija ... am gasit-o deja (intrusa) ... Pai ...ce credeai, ca stau degeaba ? E undeva prin Francia ... da' shtii cum stau eu cu ...limbile :D:D:D ? Prost ... Faq insa tot posibilu' shi ...tzi-o aduc in dintzi (daca n-am limba...) !
Cat despre generalissim... poa'  sa ma ia shi mama D-evilului (sincer acu' ...fara sa se supere ...poate are totushi ... o sora, cumnata, verishoara ;) ), da' ... nu dau de el neam' ! Are, cred, aspiratzii/inspiratzii ...prea inalte ... da' mai caut, ca mi-e frica de...gaura :D !

Pai bine zici, cumetre Nilasheriff :D sa-ti fie frica de GAURA neagra, doar stii ce-am patzit io cind m-a inghitzit nu de mult aia a Sarabelelei ! ;)

P.S. Si alarma, si mihaela_f sint ambele de GRAD 0 (zero) !!!
Io stiu ca tu te-mpaci doar cu licorile de la 40 de grade-n sus :D:D,
da' fa te rog un efort si adu-o la ancheta, ca-i periculoasa Mata Hari asta, serios !!! :D
Posibil chiar sa fie una din CLONELE recent improshcatoare de venin, sa stii... :rolleyes:

Banuiesc asta fiindc-am fost cu ea (intr-o pauza dintre multiplele mele existentze ;))
intr-o cripta la Sapintza, unde m-a extenuat cu poftele ei sexoase maladive si nesatzioase, :(
ca si-acu' ma mai dor oasele de-atita cotzaiala cu scheletu' ei !!! :D:D


Ultima modificare facuta de Xtremul (09-08-2008 20:02:21)


09-08-2008 14:18:12
   
?? ciudatul sa
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2008
Mesaje: 188
Auzi bre Xtreme, daca matali-tzi plac astea mai dolofane shi daca foto lu tanti MITZA_F este reala sa shtii ca io n-ashi face atatea nazuri daca ashi fi avut norocul sa am parte de-o ciocnire interosoasa ! :D:D:D

09-08-2008 14:36:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

ciudatul sa a scris:

Auzi bre Xtreme, daca matali-tzi plac astea mai dolofane shi daca foto lu tanti MITZA_F este reala sa shtii ca io n-ashi face atatea nazuri daca ashi fi avut norocul sa am parte de-o ciocnire interosoasa ! :D:D:D


Buna remarca, Sir Ciudy, da' nu uita ca nu arata acolo-n cripta ca-n poza din profil mihaela_f - din Alba cica !!!
(sanchi, si ea TOTtit :D din Alba, io cred ca din "trunchiul" BT mai degraba..... ;)),

Ambii amindoi :D:D eram oricum putzin mortzi :D pe atunci, in Cripta Orgiilor :D de la Sapintza, deci cu oasili la vedere !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-08-2008 19:38:37)


09-08-2008 14:45:58
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S.C.riptic :D: Sublinierea cu "color=blue" ;) poate avea legatura cu discutia noastra de ieri... hmmm :rolleyes:

HMMMM, de fapt !!! :D:D:D

Fiindca se aplica perfect teoria nonsimultaneitatzii ;) aici, coane SA !!!
Cind una ESTE, alta NU ESTE... :rolleyes:

Pare deci sa fie, logic-probabilistic, acelasi computer. :x


Ultima modificare facuta de Xtremul (09-08-2008 19:40:55)


09-08-2008 16:14:20
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

P.S.C.riptic :D: Sublinierea cu "color=blue" ;) poate avea legatura cu discutia noastra de ieri... hmmm :rolleyes:

HMMMM, de fapt !!! :D:D:D

Fiindca se aplica perfect teoria nonsimultaneitatzii ;) aici, coane SA !!!
Cind una ESTE, alta NU ESTE... :rolleyes:

Pare deci sa fie, logic-probabilistic, acelasi computer. :x


niladam a scris:

Cine-i de gradu' zero Luminate ? Alarma sau mihaela_f ? Stai fara grija ... am gasit-o deja (intrusa) ... Pai ...ce credeai, ca stau degeaba ? E undeva prin Francia ... da' shtii cum stau eu cu ...limbile :D:D:D ? Prost ... Faq insa tot posibilu' shi ...tzi-o aduc in dintzi (daca n-am limba...) !
Cat despre generalissim... poa'  sa ma ia shi mama D-evilului (sincer acu' ...fara sa se supere ...poate are totushi ... o sora, cumnata, verishoara ;) ), da' ... nu dau de el neam' ! Are, cred, aspiratzii/inspiratzii ...prea inalte ... da' mai caut, ca mi-e frica de...gaura :D !

Pai bine zici, cumetre Nilasheriff :D sa-ti fie frica de GAURA neagra, doar stii ce-am patzit io cind m-a inghitzit nu de mult aia a Sarabelelei ! ;)

P.S. Si alarma, si mihaela_f sint ambele de GRAD 0 (zero) !!!
Io stiu ca tu te-mpaci doar cu licorile de la 40 de grade-n sus :D:D,
da' fa te rog un efort si adu-o la ancheta, ca-i periculoasa Mata Hari asta, serios !!! :D
Posibil chiar sa fie una din CLONELE recent improshcatoare de venin, sa stii... :rolleyes:

Banuiesc asta fiindc-am fost cu ea (intr-o pauza dintre multiplele mele existentze ;))
intr-o cripta la Sapintza, unde m-a extenuat cu poftele ei sexoase maladive si nesatzioase, :(
ca si-acu' ma mai dor oasele de-atita cotzaiala cu scheletu' ei !!! :D:D




Incepe oricum sa semene un pic si c-un roman de Agatha Christie
(ori macar Rodica Ojog-Brasoveanu ;)) Bunkeriada noastra, se pare !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-08-2008 20:03:05)


09-08-2008 19:48:27
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
oups...iar se itzeste hysteria nick-urilor

09-08-2008 20:01:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:

oups...iar se itzeste hysteria nick-urilor

Io iert, da' NU UIT niciodata, ma chere... ;)
Doar am memorie d'Enfer :D
Iar dac-as uita, multe greseli le-as repeta,
Si asta baietu' chiar nu vrea !!! :D:D
Desi isteric niciodata nu era... ;)

(P.S. Asta-i doar un fragment din "Balada Xtremului" :D transmisa din viitor pe axa Timpului ;))

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-08-2008 20:32:01)


09-08-2008 20:04:01
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

Xtremul a scris:

Sa nu uit:
Ete, la cererea numerosului public feminin de pe chatul privat ;),
hipnotizat de farmecul luminos-inegalabil al aurei de bunkeristanez-sef, :D (sefia atrage nu doar oltencele, va zic io... :D)
in fine, o poza de-a mea:

http://xs330.xs.to/xs330/08325/rauchen398.jpg

Na c-a iesit de-a-n pixu' si asta :D:D, taman ce-mi aprindeam o mahoarca !!! hihihi :D:D


Nu vad eu bine sau ai pana la roata din fata :D
Iti recomand folosirea de camere vulcanizate...manual



09-08-2008 21:08:53
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

P.S.C.riptic :D: Sublinierea cu "color=blue" ;) poate avea legatura cu discutia noastra de ieri... hmmm :rolleyes:

HMMMM, de fapt !!! :D:D:D

Fiindca se aplica perfect teoria nonsimultaneitatzii ;) aici, coane SA !!!
Cind una ESTE, alta NU ESTE... :rolleyes:

Pare deci sa fie, logic-probabilistic, acelasi computer. :x

Daca nu te superi , Prea Luminosule , comentariul asta are vreo legatura cu mine... sau exista vreo aluzie la mine aici ?


09-08-2008 22:49:04
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Sclavilor care stiti sa luati bataie la fundul gol,treceti pe la mine sa va fut in cur si sa va sodomizez frumos ,am un penis cauciucat care abea asteapta sa va intre adanc in gaoz. Suna,muistule , 0733.741.676

09-08-2008 23:27:32
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
PreaLuminate ... am o vaga impresie ca esti in eroare, confundand (fara aluzii dosnice) Marea Procuroare cu f_mihaela ! Din cercetarile efectuate reiese clar ca este doua persoane diferite !
Ce sa-i faci ....Noaptea nu totzi shoriceii sunt din "Alba" !


10-08-2008 01:18:42
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

niladam a scris:

PreaLuminate ... am o vaga impresie ca esti in eroare, confundand (fara aluzii dosnice) Marea Procuroare cu f_mihaela ! Din cercetarile efectuate reiese clar ca este doua persoane diferite !
Ce sa-i faci ....Noaptea nu totzi shoriceii sunt din "Alba" !

Aha,cercetezi si procurorul?vezi nu face exces...sa nu avem probleme...;)


10-08-2008 10:25:25
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

niladam a scris:

PreaLuminate ... am o vaga impresie ca esti in eroare, confundand (fara aluzii dosnice) Marea Procuroare cu f_mihaela ! Din cercetarile efectuate reiese clar ca este doua persoane diferite !
Ce sa-i faci ....Noaptea nu totzi shoriceii sunt din "Alba" !


si se facu lumina! :)


10-08-2008 18:37:41
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

mihaela_f a scris:


niladam a scris:

PreaLuminate ... am o vaga impresie ca esti in eroare, confundand (fara aluzii dosnice) Marea Procuroare cu f_mihaela ! Din cercetarile efectuate reiese clar ca este doua persoane diferite !
Ce sa-i faci ....Noaptea nu totzi shoriceii sunt din "Alba" !


si se facu lumina! :)


Mihaelaaaaaa ! hai fata pe forum acu' cat sunt si eu , sa se vaza ca suntem doua...Hai c-avem totusi ceva in comun : greutatea...ca la inaltime nu prea-s "sclupturala" ca tine...is cam pistimoaca...

Ultima modificare facuta de titmouse (10-08-2008 22:24:07)


10-08-2008 22:23:47
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

titmouse a scris:


mihaela_f a scris:


niladam a scris:

PreaLuminate ... am o vaga impresie ca esti in eroare, confundand (fara aluzii dosnice) Marea Procuroare cu f_mihaela ! Din cercetarile efectuate reiese clar ca este doua persoane diferite !
Ce sa-i faci ....Noaptea nu totzi shoriceii sunt din "Alba" !


si se facu lumina! :)


Mihaelaaaaaa ! hai fata pe forum acu' cat sunt si eu , sa se vaza ca suntem doua...Hai c-avem totusi ceva in comun : greutatea...ca la inaltime nu prea-s "sclupturala" ca tine...is cam pistimoaca...

Pai cine sa creada ca ati fi una si aceeasi,nici vorba!Stilul total diferit!


10-08-2008 22:27:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
DA, de 3 ori da, M-AM INSELAT, SCUZE PENTRU ZILELE CONFUZE tuturora !!! :D:D

Tit e intr-adevar din Alba (oricum, de ce m-ar interesa/afecta pe mine de unde-o fi ?? :rolleyes:),
din directia Botoshani N-A postat niciodata vreo "clona veninoasa", ;)
Observator NU-I ;) de fapt o foaaarte veche forumizda, revenita mai nou sub un alt nick,
Sarabela clar ca NU ERA Tasha (hihihi :D:D) nici macar o clipa,
dadada, Pall Mall, Will.Tell si alte canalo-telenoveliste cu spume frustrate nici n-au existat :x,
iar looolita (sau lately onoyoko) sint chiar ELE alea care au postat invective de pe conturile lor !!! :D

In ritmu' asta, incep sa cred ca IO nu mai stiu de fapt cine sint !! :D:D
Desi... imi dati poate voi cite-o scatoalca dupa ceafa ca sa ma trezesc din haosul asta vreodata :D
-voi, cei care (destui ;)) imi stiti nume, ocupatie, loc de munca, e-mail si chiar nr. de telefon.
(Doaaaaamne, ciudat mai sint, se vede, fiind atit de... normal :( printre "clone/fantome" :rolleyes:)




Toate bune si la locul lor asadar, v-ati mai linistit sper... ;)
Putem deci, in fine, sa revenim ontopic ??? :rolleyes:
E rindul vostru oricum... io mai iau o mica pauza.:)

Nu de alta, da-s atitea chestii noi CONCRETE aparute la orizont...
(apropo de 2012, nu va ginditi la ceva neserioase lipeli-combinatzii etc ;),
fiindca aici pe site nimic nou promitzator in sensul "pescaresc":D - dupa JE, clar).




Ultima modificare facuta de Xtremul (11-08-2008 02:44:13)


10-08-2008 23:15:59
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

titmouse a scris:


mihaela_f a scris:


niladam a scris:

PreaLuminate ... am o vaga impresie ca esti in eroare, confundand (fara aluzii dosnice) Marea Procuroare cu f_mihaela ! Din cercetarile efectuate reiese clar ca este doua persoane diferite !
Ce sa-i faci ....Noaptea nu totzi shoriceii sunt din "Alba" !


si se facu lumina! :)


Mihaelaaaaaa ! hai fata pe forum acu' cat sunt si eu , sa se vaza ca suntem doua...Hai c-avem totusi ceva in comun : greutatea...ca la inaltime nu prea-s "sclupturala" ca tine...is cam pistimoaca...


Uite_maaaaaaaa, aici sunt fata, sa nu mai existe confuzii!!! si apoi stilul, asa cum zicea Tasha..., plus aia, aia si ailalta...N_am mai intrat de o vreme buna pe forum si e singurul meu nik. Nu sunt nici spion si nici vipera, cum zicea Xtremul. Nu cred ca am suparat pe cineva cu replicile mele, daca au fost mai acide, cer scuze destinatarilor...ca doar, in fond si la urma urmei, or fi ele , treburile , serioase da-i si mult amuzament si buna dispozitie :)


11-08-2008 00:44:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Precizare utila: A FOST mult amuzament si buna-dispozitie... ;)

11-08-2008 01:13:22
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197
A  fost odata...ca de n_ar fi fost.... Am vazut si elefanti mancati de leoaice, ce sa mai zic de o "umbra" de soricel !!!!:D :D

Ultima modificare facuta de mihaela_f (11-08-2008 02:31:00)


11-08-2008 02:30:36
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Precizare utila: A FOST mult amuzament si buna-dispozitie... ;)

DAR NU CA ODINIOARA....
Intrai de placere pe forum,pacat....=(


12-08-2008 09:38:44
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:


Xtremul a scris:

Precizare utila: A FOST mult amuzament si buna-dispozitie... ;)

DAR NU CA ODINIOARA....
Intrai de placere pe forum,pacat....=(

"A FOST" am zis in sensul ca N-O SA MAI FIE :D, draga Tasha !!!

Fiindca un forum, ca si o firma/intreprindere de fapt, inseamna in primul rind OAMENII care-l compun,
si nu doar pancarda/firma de la intrare, unde-i vopsit gardul !! ;)
Iar daca oamenii pleaca... :rolleyes: ramine leopardul. :D:D

Gata, am plecat si io, fiindca tot zicea Bety-cea-firoscoasa (si Xtrem :D de originala ea insasi, nu ??),
ca scriu numai prostii p-acilea :D - si deloc originale in plus; probabil ca se astepta sa inventez un nou alfabet, mai stii ?! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-08-2008 20:17:36)


12-08-2008 15:44:05
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:


Xtremul a scris:

Precizare utila: A FOST mult amuzament si buna-dispozitie... ;)

DAR NU CA ODINIOARA....
Intrai de placere pe forum,pacat....=(

"A FOST" am zis in sensul ca N-O SA MAI FIE :D, draga Tasha !!!

Fiindca un forum, ca si o firma/intreprindere de fapt, inseamna in primul rind OAMENII care-l compun,
si nu doar pancarda/firma de la intrare, unde-i vopsit gardul !! ;)
Iar daca oamenii pleaca... :rolleyes: ramine leopardul. :D:D

Gata, am plecat si io, fiindca tot zicea Bety-cea-firoscoasa (si Xtrem :D de originala ea insusi, nu ??),
ca scriu numai prostii p-acilea :D - si deloc originale in plus; probabil ca se astepta sa inventez un nou alfabet, mai stii ?! :D:D


O, ramai, ramai la/ pe... forum!!!! :D :D......
Shi .." ..ea insasi" ;)...

Ultima modificare facuta de mihaela_f (12-08-2008 15:57:36)


12-08-2008 15:54:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. ...lung :D, nu doar fiindca "vox populi" a vorbit prin gura simpaticei forumiste miha_f - zic simpatica din simplul motiv ca ai simtul umorului, draga miha, si n-ai fost suparacioasa nici macar dupa "povestea noastra de amor din cripta" :D:D:
deeeci: Sintem in cursul "repetitiilor finale" ale declansarii WW III si vad ca nimeni nu sesizeaza asta... :rolleyes:

Declansarea conflictului din Georgia de catre "marioneta USA-NATO" Saakasvili a fost prezisa de mai mult de un an, si data ca sigura de exact o luna (cind au inceput manevre georgiano-americano-israeliene, urmate imediat de manevre rusesti pregatitoare). ;).


Nu pot suferi imperialismul rusesc, :x dar in cazul asta raspunsul lor militar mi se pare perfect justificat. Interesant e ca mare parte din mass-media mondiala deturneaza adevarul intr-un mod extrem de pervers, scotind "ursul" rusesc tzap ispasitor in situatia actuala.

Problema, dupa mine (si nu doar ;)) e f. simpla: NATO (care, logic vorbind acum, trebuia sa se dizolve in momentul desfiintarii Tratatului de la Varsovia din 1990) s-a toooot extins in coasta rusilor (si chinezilor-iranienilor), cu scopul clar al construirii unui sistem de aparare anti-racheta care ar permite eventuala cistigare a unui razboi termonuclear. Chestie (ipotetica, evident) care a schimbat radical gindirea strategica militara a ultimului deceniu mai ales. Axa Washington-Londra-Tel Aviv actioneaza imprudent si oarecum disperat, dupa o tactica "clocita" in mod sigur de "marele vulpoi" Ian Brzezinski, pentru a pastra suprematia Occidentului anglo-saxon (si al Marii Finantze cu care-i "capushat" din plin) - suprematie pe cale de disparitie in conditiile ascensiunii rapide a Rusiei si Chinei (posibil si-a Indiei, in viitorul apropiat).

Io cred ca urmeaza acum blocada strimtorii Ormuz de catre americani (alea 4 portavioane se indreapta deja intr-acolo) si de-aici incolo, orice chestie (nasoala ;)) devine posibila. Inclusiv scufundarea intentionata (tip Pearl Harbor) a unuia dintre cele patru "cosciuge plutitoare" :D, care sa declanseze furia anti-iraniana, justificind "pisarea" lor ulterioara - nejustificata si asta, fiindca iranienii nu-s deloc axati pe fabricarea bombelor atomice: expertii rusi de la ei, veniti acolo odata cu tehnologia prelucrarii uraniului, tocmai asta controleaza, fiindca nici rusilor nu le-ar pica bine un Iran inarmat atomic...

Situatia e si mai stufoasa insa, in perspectiva lui 2012 si a DIVERSELOR aliantze cu DIFERITE civilizatii ET ale marilor puteri actuale - dar uite ca n-o dezvolt, fiindca Volgi negre inca mai exista destule... :D:D
Si nu doar Sir Ciudy calatoreste frecvent in Georgia... ;)

P.S. 2 : Avertizare criticilor bety-uricioshi :D: aici n-a fost nici macar un milimetru de copy-paste. :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-08-2008 20:32:22)


12-08-2008 15:57:48
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Buna Luminosule !
Am vazut saptamana trecuta pe unul din programele Discovery un reportaj despre oamenii care descopera , intamplator , la efectuarea unor radiografii ca ei sunt purtatori de "implanturi" . A vorbit si un medic care a operat o femeie si i-a extras unei femei din laba piciorului un asemenea implant . era un mic obiect in forma de "T" , supus analizelor s-a declarat ca era un metal de "origine necunoscuta" ; femeia nu avea stiinta ca "poarta"  asa ceva asupra ei . A fost un caz din sutele de cazuri de oameni "monitorizati" si vreau sa spun ca in acest reportaj s-au luat interviuri unor medici foarte serioasi...medicul care a operat-o a declarat ca in jurul micului obiect erau "crescute" ca sa zic asa ,ca nu stiu cum sa zic , celule nervoase care nu se regasesc in anatomia obsnuita a unui om si care reactionau ca un fel de stimuli ; ma rog , eu stiam oricum ca exista oameni care sunt "monitorizati" fara s-o stie nici ei si nici noi da' stii ce ma uimeste ???
Faptul ca lucrurile incep sa fie ADUSE LA CUNOSTINTA PUBLICULUI . Aceasta , dimpreuna cu declaratia Vaticanului prin care a recunoscut existenta fiintelor extraterestre ma duce pe mine cu gandul la faptul ca in cel mult 2-3 ani  lucrurile se vor da cu TOTUL pe fata si ei incep acuma sa ne pregateasca pentru marea recunoastere" IN FATA" a existentei extraterestrilor .
Ar fi de folos un studiu despre "tehnici de supravietuire mentala" in fata a ceea ce urmeaza sa vina asupra noastra pentru ca lupta se va da in PRIMUL RAND IN PLAN PSIHIC . Si tu stii asta ; ca jaba stiu io sa aprind focul daca importanta de sine ma face slaba , disponibila si disperata in dorinta mea de a obtine confirmari exterioare .
Si , Luminosule , ma intreb daca nu cumva am si eu vreun implant pe undeva si io n-am aflat inca .. si daca-l am, atunci UNDE ?ca zau asa , prea sunt posedata de duhul desfranarii de-un timp incoa' ! Am nevoie de-o scanare sa vaz io cu ochii mei...
In ceea ce priveste persoanele care te supara si dovedesc a avea probleme , nu te mai risipi , am sa-ti spun precum Cioran : "Sa nu ne insusim prerogativele lui Dumnezeu . Sa-i lasam in grija Lui ! " Pentru ca in toate care sunt deja randuite sa urmeze , vei raspunde si vei da socoteala numai pentru TINE ...duca-se pe pustii restul...

Ultima modificare facuta de titmouse (12-08-2008 19:21:05)


12-08-2008 19:01:59
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:


Nu pot suferi imperialismul rusesc, :x dar in cazul asta raspunsul lor militar mi se pare perfect justificat. Interesant e ca mass-media mondiala deturneaza adevarul intr-un mod extrem de pervers, scotind "ursul" rusesc tzap ispasitor in situatia actuala.

Nu chiar (partea bolduita)... Cine are ochi, vede, cine are minte, pricepe.



Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (12-08-2008 19:23:15)


12-08-2008 19:16:10
   
Pagini: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 20    
Mergeti la