Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / nu stiu ce sa fac    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? adryianac
Cont Sters

Inregistat: 26-08-2008
Mesaje: 3
am o problema. . de knd mi`am inceput viata sexuala..  nu am nicio atractie sa ma fut. .
adik .. sunt lenesa..nu`mi place sa`i ofer prietenului un orgasm maxim . .sa lucrez si eu in pat.. nush ce sa fac sa nu my am starea asta. .  mi`as dori sa nu my fiu asa:D


26-08-2008 01:48:15
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

adryianac a scris:

am o problema. . de knd mi`am inceput viata sexuala..  nu am nicio atractie sa ma fut. .
adik .. sunt lenesa..nu`mi place sa`i ofer prietenului un orgasm maxim . .sa lucrez si eu in pat.. nush ce sa fac sa nu my am starea asta. .  mi`as dori sa nu my fiu asa:D

Dorinta sau libidoul este foarte diferita de afectiunea durabila care-i leaga pe barbat si pe femeie: toata lumea stie ca putem simti o atractie fizica fata de o persoana fara sa fim indragostiti. De asemenea, putem sa ne iubim sincer partenerul fara sa simtim pe moment sau pentru o perioada mai indelungata- atractie sexuala fata de el....asa ca nu-ti face griji...poate nu-l iubesti indeajuns acum pentru ca sentimentul de iubire este cel care te excita...
Sau inca ceva pune-l sa-si schimbe parfumul,fa-i unul cadou la o ocazie anume unul care sa te incite pe tine...un dus si un parfum bun pot innebuni orice femeie!=)
Alte trucuri...??mai pot sa-ti dau daca vrei...;)


26-08-2008 17:36:09
   
?? salsaman
Cont Sters

Inregistat: 06-03-2007
Mesaje: 4

tasha 1951 a scris:


adryianac a scris:

am o problema. . de knd mi`am inceput viata sexuala..  nu am nicio atractie sa ma fut. .
adik .. sunt lenesa..nu`mi place sa`i ofer prietenului un orgasm maxim . .sa lucrez si eu in pat.. nush ce sa fac sa nu my am starea asta. .  mi`as dori sa nu my fiu asa:D

Dorinta sau libidoul este foarte diferita de afectiunea durabila care-i leaga pe barbat si pe femeie: toata lumea stie ca putem simti o atractie fizica fata de o persoana fara sa fim indragostiti. De asemenea, putem sa ne iubim sincer partenerul fara sa simtim pe moment sau pentru o perioada mai indelungata- atractie sexuala fata de el....asa ca nu-ti face griji...poate nu-l iubesti indeajuns acum pentru ca sentimentul de iubire este cel care te excita...
Sau inca ceva pune-l sa-si schimbe parfumul,fa-i unul cadou la o ocazie anume unul care sa te incite pe tine...un dus si un parfum bun pot innebuni orice femeie!=)
Alte trucuri...??mai pot sa-ti dau daca vrei...;)

se pare ca esti experta in asa ceva....fara nici un apropo.....pot sa te intreb ce sa fac sa gasesc si eu pe cineva?sa am si eu o partenera la bine si la rau?


26-08-2008 20:27:29
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

salsaman a scris:


tasha 1951 a scris:


adryianac a scris:

am o problema. . de knd mi`am inceput viata sexuala..  nu am nicio atractie sa ma fut. .
adik .. sunt lenesa..nu`mi place sa`i ofer prietenului un orgasm maxim . .sa lucrez si eu in pat.. nush ce sa fac sa nu my am starea asta. .  mi`as dori sa nu my fiu asa:D

Dorinta sau libidoul este foarte diferita de afectiunea durabila care-i leaga pe barbat si pe femeie: toata lumea stie ca putem simti o atractie fizica fata de o persoana fara sa fim indragostiti. De asemenea, putem sa ne iubim sincer partenerul fara sa simtim pe moment sau pentru o perioada mai indelungata- atractie sexuala fata de el....asa ca nu-ti face griji...poate nu-l iubesti indeajuns acum pentru ca sentimentul de iubire este cel care te excita...
Sau inca ceva pune-l sa-si schimbe parfumul,fa-i unul cadou la o ocazie anume unul care sa te incite pe tine...un dus si un parfum bun pot innebuni orice femeie!=)
Alte trucuri...??mai pot sa-ti dau daca vrei...;)

se pare ca esti experta in asa ceva....fara nici un apropo.....pot sa te intreb ce sa fac sa gasesc si eu pe cineva?sa am si eu o partenera la bine si la rau?

Se pare ca ti-ai sters contul inainte de a afla raspunsul la ce ai intrebat...;)


27-08-2008 07:19:18
   
?? adryianac
Cont Sters

Inregistat: 26-08-2008
Mesaje: 3
da tasha . . . my vreau :D

29-08-2008 03:40:05
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

adryianac a scris:

da tasha . . . my vreau :D

daca tot ti-ai facut cont nou promit sa-ti mai scriu...dar altadata acum sunt in graba pe forum...ok?


29-08-2008 07:03:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hai ca-ti scriu io una-alta rezumativ (totu-i de fapt atit de simplu... ;)) adryanac, fiindca am si ceva timp acum, nefiind o activa "biznisuaman" :D:D ca Tasha:

De vina in cazul tau e doar SFINTA LENE :D:D - cum ai vrea sa fii activa-n pat cind puturoshenia te-mpiedica pina si sa scrii ca oamenii, ei ??? :rolleyes:

Despre EGOISM/egocentrism nesimtzit ce predici :D sa-ti mai tzin, ca altruismu-i oricum o notiune straina
"generatiei voastre de teflon" ?! :D
(aia de care nu se prinde mai nimic :D:D) hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-08-2008 17:48:56)


29-08-2008 17:27:30
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Hai ca-ti scriu io una-alta rezumativ (totu-i de fapt atit de simplu... ;)) adryanac, fiindca am si ceva timp acum, nefiind o activa "biznisuaman" :D:D ca Tasha:

De vina in cazul tau e doar SFINTA LENE :D:D - cum ai vrea sa fii activa-n pat cind puturoshenia te-mpiedica pina si sa scrii ca oamenii, ei ??? :rolleyes:

Despre EGOISM/egocentrism nesimtzit ce predici :D sa-ti mai tzin, ca altruismu-i oricum o notiune straina
"generatiei voastre de teflon" ?! :D
(aia de care nu se prinde mai nimic :D:D) hihihi

Oare sa fie asta cauza?
Poate,poate ai si tu dreptate,dar nu era mai bine sa-i dai o solutie fetei decat sa o apostrofezi?
Oricum la vasta ta experienta...aveai ceva de spus...;)


29-08-2008 20:26:33
   
?? adryianac
Cont Sters

Inregistat: 26-08-2008
Mesaje: 3
bla bla bla :-@ xtremul . . ms tasha..nu`i nici o problema :*

30-08-2008 01:14:23
   
Pagini: 1    
Mergeti la