Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Amantul *a*, perfect*a*    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116

Hypnotic a scris:

Pai ... amanti, fideliatate, toata viata, scumpete, pupicei, oftica, iubire... toate se cam leaga cred eu asa in nemernicia mea de lup moralist :D

Lupule , intra si posteaza, hipnotizeaza-ma sa imi revizuiesc putin scopul:)


02-03-2005 01:41:40
   
?? cleanaway
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 120

Femeya2005 a scris:


cleanaway a scris:

Depinde amanta cui vrei sa fii, a sotuli sau a iubitului. In afara de aceasta trebuie sa stii unde sint limitele tale in privinta sexului. De acolo incepe totul.
eiii pai poate imi spui si mie limitele..acestea sexuale..daca stau sa ma gandesc a cui amanta vreau sa fiu..desigur ca si a sotului, ar fii pacat daca devin buna, sa il privez de unele delicii:)



Limitele tale la sex nu le stiu sau ne cunoastem :) , cred ca mai inteles gresit, eu vorbeam de limitele tale eu pe ale mele le cunosc.
Era vorba de felul in care provoci barbatul pentru al aduce intro stare de delir sexual.
Am ajuns la cuncluzia ca calitatea primeza cantitatii. In momentula in care (ca si preludiu) partenera fie ca prin gesturi, limbaj, mimica sau lenjerie intima in combinatie cu fantezia erotica pe care are o are te aduce aproape la punctul culminant nu mai exista granite si control, atunci trebuie sa gusti si sa simti totul. Restul cred ca puti sa til imaginezi  :)


02-03-2005 01:49:59
   
?? Hypnotic
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2005
Mesaje: 135

Femeya2005 a scris:


Hypnotic a scris:

Pai ... amanti, fideliatate, toata viata, scumpete, pupicei, oftica, iubire... toate se cam leaga cred eu asa in nemernicia mea de lup moralist :D

Lupule , intra si posteaza, hipnotizeaza-ma sa imi revizuiesc putin scopul:)


Pai nu am mai intrat aseara ca m-apucara si pe mine poftele alea trupesti si am fugit ingognito de acasa lasa-n-du-i un bilet romantios prietenei mele, am plecat la amanta mea, care sta pe scara de langa scara mea, pentru ca se planse-se la tanti Sita, baba aia nebuna de la noua pe care n-o cunoasteti voi, cum ca se simte neglijata si asa ca am sunat la usa ei de la etajul la care sta amanta mea numai cu pofte romantios de perverse in mintea mea care zbura nestingherita spre mulatrul ala superb pe care-l vazuse prietena mea in mall acum doua saptamani de vad usa amantei mele numai in rosu, sau ma gandeam la ce lenjerie avea ultima oara ea, in fine am deviat si ma gandeam romantios asa de felul meu cum ar fi sa-l trimit pe mulatrul ala in Somalia la el acolo unde Sile, un prieten de-al meu il vaneaza cu bomba atomica doar din simplul motiv ca prietena mea s-a uitat la el, dar amanta mea nu era acasa, eu care crezusem ca o sa fie, si m-am gandit sa ma duc la tanti de la noua s-o-ntreb unde e amanta mea si dupa ce am intrebat-o sa vezi grozavie ce-mi spuse mie baba aia nebuna, oare nu mai sunt locuri libere la azilul ala de unde imi dadura mie drumu' acu' ceva timp in urma cam acum cateva saptamani, grozavie ce-mi spuse ea cum ca amanta mea e la amantul mulatrului ala superb pe care vrea Sile sa-l prajeasca la vreun milion de grade celsius, asa ca ofticat de cum e viata asta am plecat acasa simtindu-ma cam aiurea, cand am simtit dulceata prajiturilor facute de tanti de la noua, caci eu o vroiam pe amanta dar acasa era prietena mea singurica care suspina indurerata la ultima telenovela de pe acasatv, si cum poftele pervers de romantioase nu-mi dadeau pace ma duse-i din nou acasa cu un pachet de tigari in mana sa zic ca am avut motiv sa dispar anuntat de langa prietena mea dar acasa sa vezi ce grozavie .... mulatrul ala nenorocit o calarea de zor pe prietena mea imbracata in lenjeria aia rosie cu care am avut eu vedenii mai inainte in fata usii amantei mele, si ea suspina si gemea si eu indurerat si cu ochii in lacrimi ca don fernando a parasit-o pe maria magdalena in telenovela aia care o sa castige cu siguranta oscarul, m-am dus in bucatarie si dupa ce am fumat o tigara, chiar daca nu fumez trebuia sa am o justificare de ce am plecat mai devreme de acasa, le-am pregatit o gustare bazata pe telina pentru mulatrul ala ce-si arata feminismul din el iubind toate femeile din oras cand amantul lui o calarea pe amanta mea si dupa ce am aranjat gustarea pe masa din sufragerie am inceput sa ma gandesc la cum o sa fie in Somalia dupa ce da Sile cu bomba si omoara toti negrii aia si moooaammmaaaa sa vezi ce de amante blondine si foarte bronzate o sa am eu acolo in Somalia dar sa nu le vina dreacu' ideea aia sa vina in Europa si sa-l caute pe Sile care de fapt e prietenul amantei mele iar atunci in seara aia cand prietena mea era cu mulatrul de fapt era cu Sile, io-te-al dreacu' nu-i ajunge doar amanta mea, care Sile fiind marinar era bronzat ca un negru in plina iarna si dupa cateva luni pe vapor la soare prin Pacific se saturase de colegii lui si acu' o iubea pe prietena mea, da' las' ca pleaca el din nou pe vapor la fundurile paroase ale marnarilor aia bronzati si sa vezi ce-o s-o mai iubesc si io pe amanta mea care este prietena lui :D

Cam asa vad eu trebuintele astea cu amanti si amante :D
Mai scriu? :D:D:D


02-03-2005 22:10:13
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
mai esti culmea...din tot site-ul acesta am dat chiar peste tine  cum norocul meu sunt asa de baftoasa?nici nu am inceput si na...imi si taiatzi craca de sub picioare si ma trimitetzi la sotzior..offf  dar bine le mai spui scumpule...mai spune ca am capatat drag..

02-03-2005 22:54:13
   
?? Eaa
Cont Sters

Inregistat: 31-01-2005
Mesaje: 384
Hypnotic...  esti... hipnotic :)))))
Cand te apuci sa scrii pentru reviste de femei? Ai face bani frumosi ... Meriti un pupic pe frunte! :)


02-03-2005 23:18:36
   
?? Hypnotic
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2005
Mesaje: 135
Femeia2005 eu sunt si mai nou ca tine aici ....si nu-ti tai creaca de sub picioare decat daca este amantul sub copac sa te prinda :D

Ultima modificare facuta de Hypnotic (02-03-2005 23:21:08)


02-03-2005 23:19:56
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
ei fii tu nou..pe aici..dar imi dai cu virgula binishor..hai sa vedem...ma convingi sa nu o fac sau sa o fac bine de tot...uhhh ca drag imi mai devii..

02-03-2005 23:50:44
   
?? Hypnotic
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2005
Mesaje: 135

Eaa a scris:

... Meriti un pupic pe frunte! :)

 
Eaa a scris:

...uhhh ca drag imi mai devii..

sar'nnnaaaaaaaaaaaaa :)


03-03-2005 16:33:01
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
Da esti dulce...dar eu ma las de postul de amanta.Nu prea merge, nu am timp sa ies , sa caut..si moralitatea asta ma doboara...raman la sotziorul meu..si...voi visa acolo cate ceva, poate cine stie..va fi sau nu...bine ca sunt tanara si am inca timp:)Este o chestie si cu ..amantii astia, dar eu am ametit pana sa incep.

04-03-2005 02:42:20
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Femeya2005 a scris:

Da esti dulce...dar eu ma las de postul de amanta.Nu prea merge, nu am timp sa ies , sa caut..si moralitatea asta ma doboara...raman la sotziorul meu..si...voi visa acolo cate ceva, poate cine stie..va fi sau nu...bine ca sunt tanara si am inca timp:)Este o chestie si cu ..amantii astia, dar eu am ametit pana sa incep.
Deci pana la urma nu ti-e frica sa-l inseli dar nici nu risti sa-l parasesti(si se mai plang femeile ca nu sant intelese) . . . . .mai bine tac. . . . .sa-mi spui cand sa-ti trimit banii de divort. . . . . . .

04-03-2005 03:57:11
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
waldan daca esti sponsor oficial...poti sa-mi trimiti si mie niste bani sa plec vreo luna in concediu? :)

04-03-2005 09:47:36
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
:)))))  mai Waldan, nici chiar asa.Eu vorbeam de amanti, aventuri insemnand pt. mine asta , ce divort? crezi ca , caut alta casatorie? ufff m-ati ametit de tot.Trebuia sa postati chestii cool, dragutze, incitante...din toate eu alegeam acolo ceva, care imi placea, imi faceam o idee, despre ce si cum..eu nu am nici amant si tu ma vezi si divortzata...eh, barbatii astia..tu asa faci? fiecare aventura. o noua casatorie?Ce parasit? haide ca ma luashi prea tare..

04-03-2005 17:53:09
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
:)))))  mai Waldan, nici chiar asa.Eu vorbeam de amanti, aventuri insemnand pt. mine asta , ce divort? crezi ca , caut alta casatorie? ufff m-ati ametit de tot.Trebuia sa postati chestii cool, dragutze, incitante...din toate eu alegeam acolo ceva, care imi placea, imi faceam o idee, despre ce si cum..eu nu am nici amant si tu ma vezi si divortzata...eh, barbatii astia..tu asa faci? fiecare aventura. o noua casatorie?Ce parasit? haide ca ma luashi prea tare..

04-03-2005 17:54:29
   
?? taco
Cont Sters

Inregistat: 06-01-2005
Mesaje: 16
femeya 2005 , dar vad ca esti inebunita sa stii cum este sa fii amanta.
cum arati de fapt.....poate nici nu meriti sa fii sau nici nu ai sa poti sa fii amanta vreodata... nu este lucru usor..sa stii ,hahaha
ce poate fi asa greu...


04-03-2005 17:59:21
   
?? Eaa
Cont Sters

Inregistat: 31-01-2005
Mesaje: 384
taco... cu ce ti-a gresit fata de esti asa rautacios?
Orice femeie poate sa fie frumoasa, numai sa doreasca!


04-03-2005 18:08:11
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
:)))))))) ia uite unul ma face urata, altul alunecoasa..altul nu mai stiu cum. Invata-ma sa imi pun o poza ca nu stiu cum se face...nu sunt eu rupta din stele dar frumushica foc tot sunt:P:)) Mai spuneti ca incep sa prind cate ceva...zau asa, nu este vorba de a fii greu..este vorba de a fii bun..apoi tu vad ca nu stii nimic.Esti mai ametit decat mine..am vazut o gramada de femei mai putin frumoase cu un succes innebunitor:)))

04-03-2005 18:14:53
   
?? Hypnotic
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2005
Mesaje: 135

Femeya2005 a scris:

:)))))))) ia uite unul ma face urata, altul alunecoasa..altul nu mai stiu cum.

Sa nu-i crezi pe raii astia...eu intotdeauna te-am vazut frumoasa...asa cum esti :)


04-03-2005 19:20:57
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116

Hypnotic a scris:


Femeya2005 a scris:

:)))))))) ia uite unul ma face urata, altul alunecoasa..altul nu mai stiu cum.

Sa nu-i crezi pe raii astia...eu intotdeauna te-am vazut frumoasa...asa cum esti :)

Aha...si altul si-a gasit un divertisment pe baza a zeea ce postez.Concluzia.Ma culc cu unul...spune *Merge dar e cam inceata* altul...*eh am avut si mai faine* altul *am luat-o prea repede trebuia sa fie mai inaccesibila* si altul*ma jucai frumos si cu scumpetea asta*:)))))))Poftim am ajuns sa invat cate ceva din postarile voastre:)


04-03-2005 20:25:51
   
?? JustMe:-)
Cont Sters

Inregistat: 04-02-2005
Mesaje: 15
:-)
Mi-a placut topic-ul acesta, m-a facut de multe ori sa zambesc :-).

Cum sa fii amanta perfecta? E simplu, dar cred ca si tu stii :-))

Fii amanta. Vrajeste-l. Lasa-l sa te vrajeasca. Ramaneti lucizi doar atat sa nu se duca de rapa vietile voastre, dar nu mai mult. Simtiti-va bine, nu stiti cat tine :-). Atunci nici nu te vei gandi daca esti amanta perfecta: te vei simti perfecta! Si vei avea dreptate ;-)

Sau gresesc? :-))


04-03-2005 20:52:38
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Femeya2005 a scris:

:)))))))) ia uite unul ma face urata, altul alunecoasa..altul nu mai stiu cum. Invata-ma sa imi pun o poza ca nu stiu cum se face...nu sunt eu rupta din stele dar frumushica foc tot sunt:P:)) Mai spuneti ca incep sa prind cate ceva...zau asa, nu este vorba de a fii greu..este vorba de a fii bun..apoi tu vad ca nu stii nimic.Esti mai ametit decat mine..am vazut o gramada de femei mai putin frumoase cu un succes innebunitor:)))
Bine bine esti frumoasa . . .lasa asta , nu mi-ai raspuns cand sa-ti trimit banii de divort sau te-ai emotionat ? (scrii mesajele de doua ori?)

04-03-2005 21:16:21
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116

JustMe:-) a scris:

:-)
Mi-a placut topic-ul acesta, m-a facut de multe ori sa zambesc :-).

Cum sa fii amanta perfecta? E simplu, dar cred ca si tu stii :-))

Fii amanta. Vrajeste-l. Lasa-l sa te vrajeasca. Ramaneti lucizi doar atat sa nu se duca de rapa vietile voastre, dar nu mai mult. Simtiti-va bine, nu stiti cat tine :-). Atunci nici nu te vei gandi daca esti amanta perfecta: te vei simti perfecta! Si vei avea dreptate ;-)

Sau gresesc? :-))

Ufff..o mai las pt. cativa ani...poate mai cresc ..:) apoi cine stie dintr-o ratusca urata oi devenii o gasca frumoasa:)dar ai spus-o bine:)


04-03-2005 21:19:00
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
Mai waldan..ce ma prinzi asa in topic?ia vezi..ca ma rushinai de tot.Imi iau jucariile si plec la sotz..

04-03-2005 21:25:56
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
deci gasca frumoasa da ar fi misto dar sa nu fie fara ,,frumoasa"

04-03-2005 21:26:46
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
oprestete in drum la posta sa nu faci doua drumuri!!

04-03-2005 21:27:36
   
?? JustMe:-)
Cont Sters

Inregistat: 04-02-2005
Mesaje: 15

Femeya2005 a scris:

Ufff..o mai las pt. cativa ani...poate mai cresc ..:) apoi cine stie dintr-o ratusca urata oi devenii o gasca frumoasa:)dar ai spus-o bine:)


Mai las-o pentru cativa ani... sau n-o lasa... :-). Dar nu fii chiar asa de rationala! Cand cunosti pe cineva si apoi noaptea il visezi, vrei sa-l vezi, sa-l auzi, sa-l "incerci" deja nu te mai gandesti la "planificarea" pe care ai facut-o pentru peste cativa ani :-). Relaxeaza-te, bucura-te de viata si lasa-te vrajita... in ce masura, tu decizi... da' decizi atunci si nu acum ;-)


04-03-2005 21:42:51
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Traducere (JustMe) Ia odata banii aia, divorteaza si da-mi numarul tau de tel ca sa nu mai visezi atata :D

04-03-2005 22:01:30
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116

JustMe:-) a scris:


Femeya2005 a scris:

Ufff..o mai las pt. cativa ani...poate mai cresc ..:) apoi cine stie dintr-o ratusca urata oi devenii o gasca frumoasa:)dar ai spus-o bine:)


Mai las-o pentru cativa ani... sau n-o lasa... :-). Dar nu fii chiar asa de rationala! Cand cunosti pe cineva si apoi noaptea il visezi, vrei sa-l vezi, sa-l auzi, sa-l "incerci" deja nu te mai gandesti la "planificarea" pe care ai facut-o pentru peste cativa ani :-). Relaxeaza-te, bucura-te de viata si lasa-te vrajita... in ce masura, tu decizi... da' decizi atunci si nu acum ;-)

:)


04-03-2005 23:22:23
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116

waldan a scris:

Traducere (JustMe) Ia odata banii aia, divorteaza si da-mi numarul tau de tel ca sa nu mai visezi atata :D

:)))) se vede ca esti *patron* Tie iti plac doar cele divortate? nu cele care ti-o trag bine si apoi se evaporeaza?oops..apoi, na..da..da..


04-03-2005 23:27:06
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Pai daca mi-o trag bine asta e le caut pana fac bis.Sa sti ca acum divortul nu dureaza mult. .  ..sa-ti trimit si un avocat???

05-03-2005 02:38:23
   
?? sincos
Cont Sters

Inregistat: 05-03-2005
Mesaje: 2
mmmmmmmmmmmmm

05-03-2005 03:51:21
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Femeya2005 a scris:


waldan a scris:

Traducere (JustMe) Ia odata banii aia, divorteaza si da-mi numarul tau de tel ca sa nu mai visezi atata :D

:)))) se vede ca esti *patron* Tie iti plac doar cele divortate? nu cele care ti-o trag bine si apoi se evaporeaza?oops..apoi, na..da..da..
Si eu care credeam ca chestia cu evaporatul e ceva tipic masculin.Dar daca te simti atata de bine incat cand ajungi acasa cu sotul il lasi atat de ,,in pace" ca-si face el bagajul singur :)

05-03-2005 04:23:13
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
waw..cum sa plece? pai acum incep sa pun in practica ce prind de pe aici:)apoi..daca tot o tii una si buna ca esti avut , sponsorizeaza-ne cu niste banutzi pt. o vacanta in doi..:)))

05-03-2005 19:12:44
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Femeya2005 a scris:

waw..cum sa plece? pai acum incep sa pun in practica ce prind de pe aici:)apoi..daca tot o tii una si buna ca esti avut , sponsorizeaza-ne cu niste banutzi pt. o vacanta in doi..:)))
Daca tu crezi ca dupa o partida de sex adevarat mai ai chef sa pui in practica ceva chiar si cu Tom Cruise inseamna ca nu ai facut niciodata asa ceva.Poate ai sa pui in practica un nou tip de <<lasa-ma iubi ca ma doare capul. .  .nu acum >>

05-03-2005 19:27:54
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
uffff  cu ce ti-am gresit de nu imi dai pace? pai cum sa nu fie sotziorul multumit, cand eu incerc sa devin amanta perfecta? pana imi voi gasi amantul...cautat Sotzul se bucura de tot ceea ce vreau sa fiu

05-03-2005 19:32:19
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
pt. ceea ce sunt, scuze..nu ce vreau sa fiu.:)

05-03-2005 19:37:16
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Probabil ca saracu mai are timp pana ajungi la posta. . . . Cum sa te las ma rautate inocenta . . . vrei sa-l inseli . . . pai daca mi-ar spune iubita mea ca se culca cu altii ca sa se perfectioneze as uita sa inchid gura vreo 2 zile(la propriu) Si cred ca in secunda doi as fi prezent la curve ca sa nu raman in urma . . .  .nu???

05-03-2005 20:05:08
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116

waldan a scris:

Probabil ca saracu mai are timp pana ajungi la posta. . . . Cum sa te las ma rautate inocenta . . . vrei sa-l inseli . . . pai daca mi-ar spune iubita mea ca se culca cu altii ca sa se perfectioneze as uita sa inchid gura vreo 2 zile(la propriu) Si cred ca in secunda doi as fi prezent la curve ca sa nu raman in urma . . .  .nu???

Cum sa devin ...mai puiule, ma perfectionez alaturi de el...ce nu intelegi?ufff daca o fi , o fi, cand, o fii, sa mai cresc..si voi vedea....na...ma roade curiozitatea..si?iti dai seama cate ii ofer datorita curiozitatzii mele de *rautate inocenta*?si na ma aburit unul ca nu il inshel, fac doar sex:)cica ar fii diferit.., distinct:)


05-03-2005 20:15:36
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Sigur ca da o sa fie atata de distinct ca ai sa auzi un sforait alaturi si ai sa te intrebi ce naiba cauti acolo.Afla de la mine un secret . . . foarte rar ai satisfactie cu un barbat de prima oara ca el termina cu viteza lumini si te in trebi cei aia,sau ce a fost. . ..

05-03-2005 20:21:05
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116

waldan a scris:

Sigur ca da o sa fie atata de distinct ca ai sa auzi un sforait alaturi si ai sa te intrebi ce naiba cauti acolo.Afla de la mine un secret . . . foarte rar ai satisfactie cu un barbat de prima oara ca el termina cu viteza lumini si te in trebi cei aia,sau ce a fost. . ..

Uite aici chiar mi-ai dat un sfat bun..serios , ma faci sa nu cred ca altul poate fii mai bun decat ce am acasa:)


05-03-2005 20:54:20
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Daca al iubesti sincer nu ai sa-l inseli,decat sa-l inseli mai bine il parasesti.De sex nu ai sa te plictisesti si nici monoton nu are cum sa devina daca nu abuzezi si daca ai dai atentia cuvenita.Daca ceva nu-ti place la el spunei-o ,vorbeste cu el si daca te iubeste te va asculta,nu cauta ceea ca ai acasa pe strada ,nu ai sa obti decat suferinte.

05-03-2005 21:07:28
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
:) da, din nou da:) si atat cu cautarea mea..:)

05-03-2005 23:07:57
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Femeya2005 a scris:

:) da, din nou da:) si atat cu cautarea mea..:)
Foarte bine . . . . .dar azi e sambata e ora 20 seara ci tu ce dreaq mai stai aici.Ia hai fuguta in . . . . .pat

05-03-2005 23:13:46
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
Eu fug repede dar sotziorul se cam lasa asteptat cica:)cine stie pe unde posteaza el acum

05-03-2005 23:18:49
   
?? Sharcky19
Cont Sters

Inregistat: 05-03-2005
Mesaje: 1
sal all

05-03-2005 23:29:10
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Femeya2005 a scris:

Eu fug repede dar sotziorul se cam lasa asteptat cica:)cine stie pe unde posteaza el acum
Ce ti-e si cu democratia asta. . . .faci ce vrei-fac ce vreau :)

05-03-2005 23:38:08
   
?? Femeya2005
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2005
Mesaje: 116
:))))) deocamdata mai mult am postat nu am facut nimic, draga....

05-03-2005 23:53:40
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Femeya2005 a scris:

:))))) deocamdata mai mult am postat nu am facut nimic, draga....
Pai nici el draga,nici el. . . . .deocamdata

06-03-2005 00:10:14
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Amanta pefecta? Sa fie frumoasa, sa fie desteapta, sa aibe bani si pt mine, sa nu puna intrebari stupide, sa aibe loc de intalnire(casa ei) sa fie perversa in pat si doamna in societate si sa nu afle nevasta sau iubita de ea niciodata.

06-03-2005 00:54:56
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Pai atunci nu mai bine o iei de nevasta pe amanta daca are toate calitatile astea?

06-03-2005 01:40:10
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Nu ca dupa aia ramane vacant postu

06-03-2005 02:46:36
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la