Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / interesata de cunilingus    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

limbutze a scris:

vreo femeie dornica de aventuri sexuale

este una ,isi zice sayyadina,dar se pare ca ea cauta EXTRATERESTRI...ca au p...verde...incearca la ea.........


20-02-2009 13:50:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:

Elev neastimparat ce esti, de ce vestejesti singurele intentii promitatoare si cu finalitate de pe acest site?

Ahhh, ohhhh, s-a finalizatara ceva deja si io nu stiu inca ??? :D:D


20-02-2009 14:37:00
   
?? marlboro_manlov
Cont Sters

Inregistat: 20-02-2009
Mesaje: 3
buna

20-02-2009 23:42:49
   
?? marlboro_manlov
Cont Sters

Inregistat: 20-02-2009
Mesaje: 3
va salut pe toti si sper sa gasim ceva femei interesate de cunilingus ... sunt ptr.1 data aici, dar ADOR SEXUL ORAL !

20-02-2009 23:43:51
   
?? marlboro_manlov
Cont Sters

Inregistat: 20-02-2009
Mesaje: 3
daca e vreo doamna interesata, sa-mi dea un semn de viata !

21-02-2009 00:01:59
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

marlboro_manlov a scris:

daca e vreo doamna interesata, sa-mi dea un semn de viata !

este una ,isi zice sayyadina,dar se pare ca ea cauta EXTRATERESTRI...ca au p...verde...incearca la ea.........


21-02-2009 08:02:20
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

enigma62 a scris:

[...]




Ia te uita pe unde se mai iteste... MARELE BARBAT!!! :rolleyes::x:x:x...
ALOOOOO, NEA CAISA!!!... Nu enigmele-s la tine in numar de 62, ci complexele/frustrarile care te-au marcat in asa hal incat incepi sa ai reactii de retardat.
E clar ca in cocina ta mentala, aruncatul cu "rahat" verbal este criteriul (necesar si suficient) de manifestare a barbatiei. Cu cat este mai bogat repertoriul de injuraturi, cu atat mai "macho" inseamna ca esti, nu?!?... Si daca o Femeie, din respect pentru propria-i persoana, ignora intai avansurile, iar mai apoi injuriile unui nimic ca tine (caruia balacitul in mocirla ii este principala distractie), atunci "reusesti" :rolleyes: sa impingi infantilismul idiot pana dincolo de granita de unde stupiditatea ta (initial enervanta si/sau ridicola) ajunge chiar de compatimit :(:(:(. Ce crezi ca dovedesti mai mult decat caracterul patologic al prostiei tale, manifestandu-te prin insiruirea de comentarii la profil si postarea de tot felul de "atacuri" :rolleyes: la un asemenea nivel incat starnesti mila. Ajung la concluzia ca ar fi o adevarata dovada de cruzime, din partea oricui, cotinuarea efortului de a te scoate din lumea ta imaginara (...unde bineinteles ca esti cel mai frumos, cel mai destept, cel mai spiritual, etc.), pentru ca, in momentul in care ai constientiza realitatea, ai fi nevoit sa te sinucizi :x. Foarte probabil insa ca nu vei pricepe nimic din ce am scris si vei continua in aceeasi maniera de copil tampit, care, nefiind lasat sa participe la "joaca" pentru ca nu intelege cum se desfasoara aceasta, gaseste de cuviinta sa se ascunda adanc in latrina si sa arunce proiectile "confectionate" :rolleyes: din singura "materie prima" :rolleyes: care ii este la indemana :x...

Ultima modificare facuta de traven (21-02-2009 19:51:13)


21-02-2009 18:36:39
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
hihi...dk traiai in alt secol. l-ai fi provocat la duel. cam rar vezi un barbat care apara o doamna. grozav.

21-02-2009 20:07:49
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:


enigma62 a scris:

[...]


http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
ia te uita unde se acsundea "avocatul boborului"...nea "Cireasha"...dar de ce nu te iei de ala ce vrea sa dea limbi? si pe tine te manca acolo unde o manca pe "clienta"ta de ..a mea??? Luati=va de mana si aruncati-va in vreo vagauna...veti fi in lume voastra.Mi se rupe mie de disertatiile tale "filozofice" si de smiorcaielile scheleticei alea.Asa ca nu te mai obosi sa iti scremi mintea ca e degeaba...considera ca eu NU inteleg limbajul tau...OK?? esti happy acuma??? fck off
Ia te uita pe unde se mai iteste... MARELE BARBAT!!! :rolleyes::x:x:x...
ALOOOOO, NEA CAISA!!!... Nu enigmele-s la tine in numar de 62, ci complexele/frustrarile care te-au marcat in asa hal incat incepi sa ai reactii de retardat.
E clar ca in cocina ta mentala, aruncatul cu "rahat" verbal este criteriul (necesar si suficient) de manifestare a barbatiei. Cu cat este mai bogat repertoriul de injuraturi, cu atat mai "macho" inseamna ca esti, nu?!?... Si daca o Femeie, din respect pentru propria-i persoana, ignora intai avansurile, iar mai apoi injuriile unui nimic ca tine (caruia balacitul in mocirla ii este principala distractie), atunci "reusesti" :rolleyes: sa impingi infantilismul idiot pana dincolo de granita de unde stupiditatea ta (initial enervanta si/sau ridicola) ajunge chiar de compatimit :(:(:(. Ce crezi ca dovedesti mai mult decat caracterul patologic al prostiei tale, manifestandu-te prin insiruirea de comentarii la profil si postarea de tot felul de "atacuri" :rolleyes: la un asemenea nivel incat starnesti mila. Ajung la concluzia ca ar fi o adevarata dovada de cruzime, din partea oricui, cotinuarea efortului de a te scoate din lumea ta imaginara (...unde bineinteles ca esti cel mai frumos, cel mai destept, cel mai spiritual, etc.), pentru ca, in momentul in care ai constientiza realitatea, ai fi nevoit sa te sinucizi :x. Foarte probabil insa ca nu vei pricepe nimic din ce am scris si vei continua in aceeasi maniera de copil tampit, care, nefiind lasat sa participe la "joaca" pentru ca nu intelege cum se desfasoara aceasta, gaseste de cuviinta sa se ascunda adanc in latrina si sa arunce proiectile "confectionate" :rolleyes: din singura "materie prima" :rolleyes: care ii este la indemana :x...


21-02-2009 20:36:54
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

hotbrain a scris:

hihi...dk traiai in alt secol. l-ai fi provocat la duel. cam rar vezi un barbat care apara o doamna. grozav.

da..."DACA"


dar acum e lesne si la indemana oricariu frustrat,bun doar de gura ,sa isi arunce laturile filosofoce pe forum....si esti sigura ca apara o "doamna"?te pooooooop .......stii chestia cu PETECUL.....


21-02-2009 20:39:08
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:


enigma62 a scris:

[...]


http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
parca ti-am zis ceva NEA CIREASHA..vad ca si tu ca si scheletika aia,,,nu pricepeti nimic,,,mai putin ideile voastre GENIALE///luati-va de mana si retrageti-va intr-o vagauna ca va veti simti bine impreuna,in mediul vostru..Pa si  poti continua...MI SE RUPE de laturile tale lingvisto-filosofice de talia "doamnei" careia ai iei apararae ca si "avocatul boborului" esti genial nd ma gandesc ca traiesti in Carpati.....uite ca GENIUL din CARPATI exista .... sa traiesti coane......la Pitesti.....
Ia te uita pe unde se mai iteste... MARELE BARBAT!!! :rolleyes::x:x:x...
ALOOOOO, NEA CAISA!!!... Nu enigmele-s la tine in numar de 62, ci complexele/frustrarile care te-au marcat in asa hal incat incepi sa ai reactii de retardat.
E clar ca in cocina ta mentala, aruncatul cu "rahat" verbal este criteriul (necesar si suficient) de manifestare a barbatiei. Cu cat este mai bogat repertoriul de injuraturi, cu atat mai "macho" inseamna ca esti, nu?!?... Si daca o Femeie, din respect pentru propria-i persoana, ignora intai avansurile, iar mai apoi injuriile unui nimic ca tine (caruia balacitul in mocirla ii este principala distractie), atunci "reusesti" :rolleyes: sa impingi infantilismul idiot pana dincolo de granita de unde stupiditatea ta (initial enervanta si/sau ridicola) ajunge chiar de compatimit :(:(:(. Ce crezi ca dovedesti mai mult decat caracterul patologic al prostiei tale, manifestandu-te prin insiruirea de comentarii la profil si postarea de tot felul de "atacuri" :rolleyes: la un asemenea nivel incat starnesti mila. Ajung la concluzia ca ar fi o adevarata dovada de cruzime, din partea oricui, cotinuarea efortului de a te scoate din lumea ta imaginara (...unde bineinteles ca esti cel mai frumos, cel mai destept, cel mai spiritual, etc.), pentru ca, in momentul in care ai constientiza realitatea, ai fi nevoit sa te sinucizi :x. Foarte probabil insa ca nu vei pricepe nimic din ce am scris si vei continua in aceeasi maniera de copil tampit, care, nefiind lasat sa participe la "joaca" pentru ca nu intelege cum se desfasoara aceasta, gaseste de cuviinta sa se ascunda adanc in latrina si sa arunce proiectile "confectionate" :rolleyes: din singura "materie prima" :rolleyes: care ii este la indemana :x...


21-02-2009 20:43:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
ia te uita unde se acsundea "avocatul boborului"...nea "Cireasha"...dar de ce nu te iei de ala ce vrea sa dea limbi? si pe tine te manca acolo unde o manca pe "clienta"ta de ..a mea??? Luati=va de mana si aruncati-va in vreo vagauna...veti fi in lume voastra.Mi se rupe mie de disertatiile tale "filozofice" si de smiorcaielile scheleticei alea.Asa ca nu te mai obosi sa iti scremi mintea ca e degeaba...considera ca eu NU inteleg limbajul tau...OK?? esti happy acuma??? fck off
Ia te uita pe unde se mai iteste... MARELE BARBAT!!! :rolleyes::x:x:x...

Asta-i de fapt replyul enigmei62, inclus (de doua ori consecutiv :rolleyes:) in citarea conului traven.

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-02-2009 21:09:56)


21-02-2009 21:04:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Postarea de mai sus e cu scopul de favorizare a continuarii "duelului" ;) (ca sa nu-i zic balacareala :D fara sens... si mai ales fara OBIECT :D:D)
Ete ca... chiar ma cred moderator, probabil m-au lovit ceva radiatii... :rolleyes: :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-02-2009 21:07:59)


21-02-2009 21:06:48
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

enigma62 a scris:


dar acum e lesne si la indemana oricariu frustrat,bun doar de gura ,sa isi arunce laturile filosofoce pe forum....si esti sigura ca apara o "doamna"?te pooooooop .......stii chestia cu PETECUL.....

Amice, folosirea de catre tine a termenului frustrat, aduce a referiri la funie in casa spanzuratului, zau asa.


21-02-2009 21:22:24
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


Nea caisa_62, iar ai intrat fara banderola care sa-ti tina urechile?!?...:D:D:D
Numai tu reusesti "sa ti le prinzi" aproape de fiecare data cand te grabesti sa "dai replica (cica!)" :rolleyes::D:D:D...
Sincer, incep sa te banuiesc de masochism, observand ca nu te opresti din a balacari, chiar daca stii ca dupa aceea urmeaza scatoalcele :D:D:D...
Coane, daca nu as fi fost fairplay, chestie care tu oricum nu stii "cu ce se mananca", as folosi chiar acum numarul ala de telefon pe care mi l-ai trimis, pentru a-ti juca niste renghiuri care te-ar aduce in pragul infarctului :D:D:D...
Deocamdata te avertizez sa ramai cuminte in groapa cu nisip si sa te joci frumos cu copiii de varsta ta (intelectuala :rolleyes:), cu galetusha si lopatica (...ca daca nu specific, poate iti da prin gand altceva :rolleyes::rolleyes:)...mai ales ca, in stupiditatea ta, tocmai mi-ai furnizat o "parghie" prin intermediul careia, daca vei continua cu obrazniciile, iti voi aplica niste corectii care te vor "ustura" mult mai zdravan decat te astepti :rolleyes::D:D:D...

P.S. Poti face cate "tumbe" vrei pe forum, nu esti genul care sa-mi atraga atentia; ...insa in momentul in care incepi sa lansezi "mizerii" spre cele cateva persoane de pe acest site pe care le respect, fii sigur ca voi avea ceva de zis (...si mai nou, nu numai de zis :D:D:D)...

Ultima modificare facuta de traven (21-02-2009 22:07:30)


21-02-2009 21:53:03
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

PeterPan 63 a scris:


enigma62 a scris:


dar acum e lesne si la indemana oricariu frustrat,bun doar de gura ,sa isi arunce laturile filosofoce pe forum....si esti sigura ca apara o "doamna"?te pooooooop .......stii chestia cu PETECUL.....

Amice, folosirea de catre tine a termenului frustrat, aduce a referiri la funie in casa spanzuratului, zau asa.

iti place sa te bagi in 'zeama"?????(A)mic nu poti fi cu mine....stii de ce???


21-02-2009 22:03:37
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
SERIOS?? CHIAR asa de intelighent te crezi???ca sa vezi....Foloseste "parghia" la "clienta"ta....sa vezi ce rezultate vei obtine///si am zis FCK OFF..intelegi ?? TRAIASCA MARIA SA...GENIUL DIN CARPATI.......(aplauze prelungi..urale.....etc..etc...etc)
Nea caisa_62, iar ai intrat fara banderola care sa-ti tina urechile?!?...:D:D:D
Numai tu reusesti "sa ti le prinzi" aproape de fiecare data cand te grabesti sa "dai replica (cica!)" :rolleyes::D:D:D...
Sincer, incep sa te banuiesc de masochism, observand ca nu te opresti din a balacari, chiar daca stii ca dupa aceea urmeaza scatoalcele :D:D:D...
Coane, daca nu as fi fost fairplay, chestie care tu oricum nu stii "cu ce se mananca", as fi folosit chiar acum numarul ala de telefon pe care mi l-ai trimis, pentru a-ti juca niste renghiuri care te-ar fi adus in pragul infarctului.
Deocamdata te avertizez sa ramai cuminte in groapa cu nisip si sa te joci frumos cu copiii de varsta ta (intelectuala :rolleyes:), cu galetusha si lopatica (...ca daca nu specific, poate iti da prin gand altceva :rolleyes::rolleyes:)...mai ales ca, in stupiditatea ta, tocmai mi-ai furnizat o "parghie" prin intermediul careia, daca vei continua cu obrazniciile, iti voi aplica niste corectii care te vor "ustura" mult mai zdravan decat te astepti :rolleyes::D:D:D...

P.S. Poti face cate "tumbe" vrei pe forum, nu esti genul care sa-mi atraga atentia; ...insa in momentul in care incepi sa lansezi "mizerii" spre cele cateva persoane de pe acest forum pe care le respect, fii sigur ca voi avea ceva de zis (...si mai nou, nu numai de zis :D:D:D)...


21-02-2009 22:08:24
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

enigma62 a scris:


traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
bufonule..nu realizezi ca TUMBELE le faci chiar tu....fara schiuri...hehehehe
SERIOS?? CHIAR asa de intelighent te crezi???ca sa vezi....Foloseste "parghia" la "clienta"ta....sa vezi ce rezultate vei obtine///si am zis FCK OFF..intelegi ?? TRAIASCA MARIA SA...GENIUL DIN CARPATI.......(aplauze prelungi..urale.....etc..etc...etc)
Nea caisa_62, iar ai intrat fara banderola care sa-ti tina urechile?!?...:D:D:D
Numai tu reusesti "sa ti le prinzi" aproape de fiecare data cand te grabesti sa "dai replica (cica!)" :rolleyes::D:D:D...
Sincer, incep sa te banuiesc de masochism, observand ca nu te opresti din a balacari, chiar daca stii ca dupa aceea urmeaza scatoalcele :D:D:D...
Coane, daca nu as fi fost fairplay, chestie care tu oricum nu stii "cu ce se mananca", as fi folosit chiar acum numarul ala de telefon pe care mi l-ai trimis, pentru a-ti juca niste renghiuri care te-ar fi adus in pragul infarctului.
Deocamdata te avertizez sa ramai cuminte in groapa cu nisip si sa te joci frumos cu copiii de varsta ta (intelectuala :rolleyes:), cu galetusha si lopatica (...ca daca nu specific, poate iti da prin gand altceva :rolleyes::rolleyes:)...mai ales ca, in stupiditatea ta, tocmai mi-ai furnizat o "parghie" prin intermediul careia, daca vei continua cu obrazniciile, iti voi aplica niste corectii care te vor "ustura" mult mai zdravan decat te astepti :rolleyes::D:D:D...

P.S. Poti face cate "tumbe" vrei pe forum, nu esti genul care sa-mi atraga atentia; ...insa in momentul in care incepi sa lansezi "mizerii" spre cele cateva persoane de pe acest forum pe care le respect, fii sigur ca voi avea ceva de zis (...si mai nou, nu numai de zis :D:D:D)...


21-02-2009 22:10:39
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

enigma62 a scris:


enigma62 a scris:


traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
din acest moment voi ignora toti tembelii,prostii si INTELIGHENTZII...asa ca..pa
bufonule..nu realizezi ca TUMBELE le faci chiar tu....fara schiuri...hehehehe
SERIOS?? CHIAR asa de intelighent te crezi???ca sa vezi....Foloseste "parghia" la "clienta"ta....sa vezi ce rezultate vei obtine///si am zis FCK OFF..intelegi ?? TRAIASCA MARIA SA...GENIUL DIN CARPATI.......(aplauze prelungi..urale.....etc..etc...etc)
Nea caisa_62, iar ai intrat fara banderola care sa-ti tina urechile?!?...:D:D:D
Numai tu reusesti "sa ti le prinzi" aproape de fiecare data cand te grabesti sa "dai replica (cica!)" :rolleyes::D:D:D...
Sincer, incep sa te banuiesc de masochism, observand ca nu te opresti din a balacari, chiar daca stii ca dupa aceea urmeaza scatoalcele :D:D:D...
Coane, daca nu as fi fost fairplay, chestie care tu oricum nu stii "cu ce se mananca", as fi folosit chiar acum numarul ala de telefon pe care mi l-ai trimis, pentru a-ti juca niste renghiuri care te-ar fi adus in pragul infarctului.
Deocamdata te avertizez sa ramai cuminte in groapa cu nisip si sa te joci frumos cu copiii de varsta ta (intelectuala :rolleyes:), cu galetusha si lopatica (...ca daca nu specific, poate iti da prin gand altceva :rolleyes::rolleyes:)...mai ales ca, in stupiditatea ta, tocmai mi-ai furnizat o "parghie" prin intermediul careia, daca vei continua cu obrazniciile, iti voi aplica niste corectii care te vor "ustura" mult mai zdravan decat te astepti :rolleyes::D:D:D...

P.S. Poti face cate "tumbe" vrei pe forum, nu esti genul care sa-mi atraga atentia; ...insa in momentul in care incepi sa lansezi "mizerii" spre cele cateva persoane de pe acest forum pe care le respect, fii sigur ca voi avea ceva de zis (...si mai nou, nu numai de zis :D:D:D)...


21-02-2009 22:22:53
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


HA,HA,HA!!! :D:D:D...
Nea caisa, postatul pe forum e dintre cele 62 enigme recunoscute "oficial" :rolleyes:, sau e suplimentara?!? :D:D:D...
Pai, daca mai "intri" de cateva ori fara banderola, chiar ca ramai fara pavilioane :D:D:D...
E clar cat esti de "bolovan" :rolleyes: (ca sa nu zic altceva :D), daca nici dupa 38 de postari nu ai reusit sa faci chestia asta in asa fel incat sa iei macar "punctul din oficiu" (pentru aspect), ...ca de continut, ce sa mai vorbim, e jale mare :rolleyes::(:(.
Ce zici, facem pariu ca unui copil cu un I.Q. mediu, in varsta de maxim 8 ani, ii este suficienta explicarea o data pentru a posta apoi fara probleme?!?...
Cat despre "si am zis FCK OFF..intelegi ?? TRAIASCA MARIA SA...GENIUL DIN CARPATI.......(aplauze prelungi..urale.....etc..etc...etc)" :D:D:D, pe cuvant ca denota un infantilism atat de acut, incat copilului (de care vorbeam adineauri) ai putea sa-i spui "nenea" (...da' nu si caisa, pentru ca ala esti tu, indubitabil :D:D:D).

P.S. FCK o fi editorul de texte 2.6.4 Beta released ?!?... :rolleyes::rolleyes::D:D

Ultima modificare facuta de traven (21-02-2009 23:26:07)


21-02-2009 23:03:22
   
?? limbutze
Cont Sters

Inregistat: 18-02-2009
Mesaje: 12
caut femeie sa o ling

22-02-2009 01:41:06
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

enigma62 a scris:

(A)mic nu poti fi cu mine....stii de ce???

Amice, amare, cum vrei s-o iei, treaba-i ca esti idiot.
Si asta nu de ieri sau de azi, ci de mai bine de un secol, din vremuri cand ma-ta mare nu era nici in stadiu de ovul. Inca de atunci Caragiale iti profetea aparitia intr-o anume schita.


23-02-2009 07:08:40
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

PeterPan 63 a scris:


enigma62 a scris:

(A)mic nu poti fi cu mine....stii de ce???

Amice, amare, cum vrei s-o iei, treaba-i ca esti idiot.
Si asta nu de ieri sau de azi, ci de mai bine de un secol, din vremuri cand ma-ta mare nu era nici in stadiu de ovul. Inca de atunci Caragiale iti profetea aparitia intr-o anume schita.

Daca tu crezi ca e adecvat acest mod de exprimare fata de un necunoscut,care NU TE-A JIGNIT,facandu-te idiot,eu nu pot decat sa remarc ca,esti putin deplasat, sa nu zic altfel.Apropos de "MA-TA"mare.....se vede treaba ca ai lacune in ce priveste limba romana,respectiv gramatica limbii romane....dar nu este vina ta,iar eu nu ma pot supara pe retardati,prosti,inculti si mai ales increzuti....Ca sa-l parafrazez pe un clasic,iti zic ca:....."muma ta mai bine mergea cu caprele decat sa stea capra la un bou, sa faca un magar ca tine".Cu asta te salut din mers si nu ma mai obosesc cu astfel de specimene..poti sa scriii ce iti trece prin bibilica aia mica si patrata.... ma lasa absolut rece laturile tale "intelectuale".....Pa.....


23-02-2009 08:24:00
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97
DA.Ai dreptate.esti un"copil intarziat",cam sur, fireste,probabil din cauza neuronilor care au explodat in cutiutza craniana."Sculativ" inclin sa cred ca sculamentul a lasat urme adanci in organismul tau,de pe vremea cand umblai si tu ,ca toti bulangii de Bucale ,la fetitze,pe centura,sau prin maghernitzele care va ofereau conditii ideale pt.experientele traumatizante pt.tine...sa ai un an bun ,aMICE,si cat mai SCULATIV.....

23-02-2009 08:30:49
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


"Copil intarziat" se refera la suflet, Sheherezadule, dar nu si in cazul tau unde e evident vorba de mental. In ceea ce priveste "sculativ"-ul, nu are rost sa ma agit, ar fi ca si cum as incerca sa-i explic unui orb din nastere cum sta treaba cu culorile ;):D... Iti "spun" chestiile astea chiar daca mr. Pan nu e deloc genul care sa aiba nevoie de intermediar pentru a te pune sa plangi, la coltz, pe coji de nuca :D:D:D.
In alta ordine de idei, nea Caisa, vad ca ai cablul (prin care esti racordat la internet ;)) destul de lung (pacat insa ca nu-l asociezi cu sapunul :rolleyes::x) ...pentru ca sa-ti ajunga pana in shifonier, fiindca acu' se vede treaba ca postezi intr-un climat mult mai familiar (...inclusiv in privinta beznei, la propriu dar si la figurat ;):D:D), reusind astfel sa nu te mai faci "de litera a treia" :rolleyes: (si) prin talmesh-balmesh-ul cu care ne-ai obisnuit pana acum :D:D:D... In rest, acelasi gogoman talamb care, daca e sa ne pastram in zona trimiterilor spre Caragiale (..."Amice, esti idiot!!!" ramanand totusi cea mai la obiect), asemenea in obraznicie si varsta intelectuala, lui... Ionel ;), gasesti normale (chiar si la 46 de ani :rolleyes::D) "batutul tobei" :rolleyes: din rasputeri (deranjand tot mai mult topice :x), spartul "portelanurilor" cu mingea mitocaniei :x si turnatul "dulcetzei" :x in incaltaminte (mai ales in cea a doamnelor :x:x:x).

SHEHEREZADULEEEE!!!... Maturizeaza-te!!! ...ca la cum arati :rolleyes: (si mai ales cum te porti :x), vine... Craciunul si nu mai apuci :rolleyes::rolleyes::D.

P.S. :D:D:D HA,HA,HA!!! ...ia uitati-va ce a scris nea Caisa despre sine : "...un tip rational,sufletist,romantic...". Mestere, trebuie sa recunosc faptul ca umor ai, chiar daca de-ala... involuntar ;):D:D...

Ultima modificare facuta de traven (23-02-2009 22:07:55)


23-02-2009 17:28:06
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
S.P...OK????
"Copil intarziat" se refera la suflet, Sheherezadule, dar nu si in cazul tau unde e evident vorba de mental. In ceea ce priveste "sculativ"-ul, nu are rost sa ma agit, ar fi ca si cum as incerca sa-i explic, unui orb din nastere, cum sta treaba cu culorile ;):D:D:D;... asta nu ca mr. Pan ar avea nevoie de intermediar pentru a te pune sa plangi, la coltz, pe coji de nuca.
In alta ordine de idei, nea Caisa, vad ca ai cablul (prin care esti racordat la internet ;)) destul de lung (..pacat insa ca nu-l asociezi cu sapunul :rolleyes::x) pentru ca sa-ti ajunga pana in shifonier, fiindca acu' se vede treaba ca postezi intr-un climat mult mai familiar (...inclusiv in privinta beznei, la propriu dar si la figurat ;):D:D), reusind astfel sa nu te mai faci "de litera a treia" :rolleyes: (si) prin talmesh-balmesh-ul cu care ne-ai obisnuit pana acum :D:D:D... In rest, acelasi gogoman talamb care, daca e sa ne pastram in zona trimiterilor spre Caragiale (..."Amice, esti idiot!!!" ramanand totusi cea mai la obiect), asemeni in obraznicie si varsta intelectuala, lui... Ionel ;), gasesti normale (chiar si la 46 de ani :rolleyes::D) "batutul tobei" :rolleyes: din rasputeri (deranjand tot mai mult topice :x), spartul "portelanurilor" cu mingea mitocaniei :x si turnatul "dulcetzei" :x in incaltaminte (mai ales in cea a doamnelor :x:x:x).

SHEHEREZADULEEEE!!!... Maturizeaza-te!!! ...ca la cum arati :rolleyes: (si mai ales cum te porti :x), vine... Craciunul si nu mai apuci :rolleyes::rolleyes::D.

P.S. :D:D:D HA,HA,HA!!! ...ia uitati-va ce a scris nea Caisa despre sine : "...un tip rational,sufletist,romantic...". Mestere, trebuie sa recunosc faptul ca umor ai, chiar daca de-ala... involuntar ;):D:D...


23-02-2009 18:16:17
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
  S.P.   acu nu mai o ai pe"DOAMNA" sa-i fii avocat si te angajashi la Petre Pana...ok...keep going ..nu vezi ca mi se rupe de tot ce debitezi??HAHAHAHAHAHA
"Copil intarziat" se refera la suflet, Sheherezadule, dar nu si in cazul tau unde e evident vorba de mental. In ceea ce priveste "sculativ"-ul, nu are rost sa ma agit, ar fi ca si cum as incerca sa-i explic, unui orb din nastere, cum sta treaba cu culorile ;):D:D:D;... asta nu ca mr. Pan ar avea nevoie de intermediar pentru a te pune sa plangi, la coltz, pe coji de nuca.
In alta ordine de idei, nea Caisa, vad ca ai cablul (prin care esti racordat la internet ;)) destul de lung (..pacat insa ca nu-l asociezi cu sapunul :rolleyes::x) pentru ca sa-ti ajunga pana in shifonier, fiindca acu' se vede treaba ca postezi intr-un climat mult mai familiar (...inclusiv in privinta beznei, la propriu dar si la figurat ;):D:D), reusind astfel sa nu te mai faci "de litera a treia" :rolleyes: (si) prin talmesh-balmesh-ul cu care ne-ai obisnuit pana acum :D:D:D... In rest, acelasi gogoman talamb care, daca e sa ne pastram in zona trimiterilor spre Caragiale (..."Amice, esti idiot!!!" ramanand totusi cea mai la obiect), asemeni in obraznicie si varsta intelectuala, lui... Ionel ;), gasesti normale (chiar si la 46 de ani :rolleyes::D) "batutul tobei" :rolleyes: din rasputeri (deranjand tot mai mult topice :x), spartul "portelanurilor" cu mingea mitocaniei :x si turnatul "dulcetzei" :x in incaltaminte (mai ales in cea a doamnelor :x:x:x).

SHEHEREZADULEEEE!!!... Maturizeaza-te!!! ...ca la cum arati :rolleyes: (si mai ales cum te porti :x), vine... Craciunul si nu mai apuci :rolleyes::rolleyes::D.

P.S. :D:D:D HA,HA,HA!!! ...ia uitati-va ce a scris nea Caisa despre sine : "...un tip rational,sufletist,romantic...". Mestere, trebuie sa recunosc faptul ca umor ai, chiar daca de-ala... involuntar ;):D:D...


23-02-2009 18:18:10
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97
S.P.  amandoi.......

23-02-2009 18:18:48
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

enigma62 a scris:

S.P.  amandoi.......





:D:D:D HA,HA,HA!!!... Prostovanul incepe "sa-si dea in petic" :rolleyes::x...
Ia sa ma citez ;), prezentand un fragment (in care faceam referire la el) ...dintr-o afirmatie facuta in data de 10 februarie a.c., intr-o postare din cadrul zonei "Discutii diverse", topicul " 'shpe utilizatori inregistrati,... (bla, bla,bla...)":

"Sincer, pentru mine nu ar fi asa o mare problema sa iti dau bobarnace "a la longue" stimulandu-te sa-ti continui rolul de "leapsha vesnic" :rolleyes:, dar ai devenit penibil ca un clovn trist care tot incearca un numar care nu-i "iese", in timp ce incaseaza huiduieli, rosii si oua stricate. In plus, apar semne clare ca nu mai e mult pana se va duce si spoiala ta de (asa zisa) educatie, moment in care adevaratul tau ego va iesi la suprafata improscand vulgaritati."

...Eh, maimutzoiul :D:D:D a si inceput, chiar daca simuleaza o ultima urma de decentza, nefiind (inca :rolleyes:) totalmente explicit :x. In plus, vad ca mai si iese din cand in cand din shifonier, pentru ca iar a inceput "sa-si dea cu stangu-n dreptu'" privitor la spatiul unde-si posteaza elucubratiile :rolleyes::D:D... 

P.S. Eh, nea Caisa_Sheherezadul, cum ti se pare hartzuiala :rolleyes:?!?... Parca nu mai e asa de amuzanta cand esti tu victima si nu agresorul, ce zici :rolleyes:?!?... :D:D:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (23-02-2009 20:30:52)


23-02-2009 18:37:51
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

enigma62 a scris:


traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
  S.P.   acu nu mai o ai pe"DOAMNA" sa-i fii avocat si te angajashi la Petre Pana...ok...keep going ..nu vezi ca mi se rupe de tot ce debitezi??HAHAHAHAHAHA
"Copil intarziat" se refera la suflet, Sheherezadule, dar nu si in cazul tau unde e evident vorba de mental. In ceea ce priveste "sculativ"-ul, nu are rost sa ma agit, ar fi ca si cum as incerca sa-i explic, unui orb din nastere, cum sta treaba cu culorile ;):D:D:D;... asta nu ca mr. Pan ar avea nevoie de intermediar pentru a te pune sa plangi, la coltz, pe coji de nuca.
In alta ordine de idei, nea Caisa, vad ca ai cablul (prin care esti racordat la internet ;)) destul de lung (..pacat insa ca nu-l asociezi cu sapunul :rolleyes::x) pentru ca sa-ti ajunga pana in shifonier, fiindca acu' se vede treaba ca postezi intr-un climat mult mai familiar (...inclusiv in privinta beznei, la propriu dar si la figurat ;):D:D), reusind astfel sa nu te mai faci "de litera a treia" :rolleyes: (si) prin talmesh-balmesh-ul cu care ne-ai obisnuit pana acum :D:D:D... In rest, acelasi gogoman talamb care, daca e sa ne pastram in zona trimiterilor spre Caragiale (..."Amice, esti idiot!!!" ramanand totusi cea mai la obiect), asemeni in obraznicie si varsta intelectuala, lui... Ionel ;), gasesti normale (chiar si la 46 de ani :rolleyes::D) "batutul tobei" :rolleyes: din rasputeri (deranjand tot mai mult topice :x), spartul "portelanurilor" cu mingea mitocaniei :x si turnatul "dulcetzei" :x in incaltaminte (mai ales in cea a doamnelor :x:x:x).

SHEHEREZADULEEEE!!!... Maturizeaza-te!!! ...ca la cum arati :rolleyes: (si mai ales cum te porti :x), vine... Craciunul si nu mai apuci :rolleyes::rolleyes::D.

P.S. :D:D:D HA,HA,HA!!! ...ia uitati-va ce a scris nea Caisa despre sine : "...un tip rational,sufletist,romantic...". Mestere, trebuie sa recunosc faptul ca umor ai, chiar daca de-ala... involuntar ;):D:D...





NEA CAISAAAAAA!!!...
Sa nu mai iesi din shifonier, pentru ca iar ai inceput "sa-ti dai cu stangu-n dreptu'" privitor la spatiul unde-ti postezi elucubratiile :rolleyes::D:D...
Uite, daca ma rogi frumos :rolleyes:, iti mai explic si eu odata, cum se intampla "miracolul" :rolleyes::D unei postari care nu demonstreaza din start cat esti de tont :(:(:(... Am sa incerc chiar sa ma apropiu cat mai mult de nivelul tau de comprehensiune (...eh, acu' nu am zis chiar la nivelul tau, pentru ca luand in considerare ideea general acceptata ca oceanul planetar ar fi nivelul 0, nu as fi prea inteligibil vorbind cu capul sub apa ;):D:D:D)... Ce zici?!?  Nu ti se pare ca asfel as dovedi ca sunt si eu "...un tip rational,sufletist,romantic,un bun amic... ", ehm?!? :rolleyes::D:D:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (23-02-2009 23:10:55)


23-02-2009 20:46:01
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:


enigma62 a scris:

S.P.  amandoi.......


MAIMUTZOAIA  si-a inchis contul...ai ramas TU, unicul si inegalabilul maimutzoi....poti singur????mai fa o "manuela" si poate te descatusezi,,nefericitule...e rau sa fii singur..fara una sa te pupe-n frunte.....
http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

:D:D:D HA,HA,HA!!!... Prostovanul incepe "sa-si dea in petic" :rolleyes::x...
Ia sa ma citez ;), prezentand un fragment (in care faceam referire la el) ...dintr-o afirmatie facuta in data de 10 februarie a.c., intr-o postare din cadrul zonei "Discutii diverse", topicul " 'shpe utilizatori inregistrati,... (bla, bla,bla...)":

"Sincer, pentru mine nu ar fi asa o mare problema sa iti dau bobarnace "a la longue" stimulandu-te sa-ti continui rolul de "leapsha vesnic" :rolleyes:, dar ai devenit penibil ca un clovn trist care tot incearca un numar care nu-i "iese", in timp ce incaseaza huiduieli, rosii si oua stricate. In plus, apar semne clare ca nu mai e mult pana se va duce si spoiala ta de (asa zisa) educatie, moment in care adevaratul tau ego va iesi la suprafata improscand vulgaritati."

...Eh, maimutzoiul :D:D:D a si inceput, chiar daca simuleaza o ultima urma de decentza, nefiind (inca :rolleyes:) totalmente explicit :x. In plus, vad ca mai si iese din cand in cand din shifonier, pentru ca iar a inceput "sa-si dea cu stangu-n dreptu'" privitor la spatiul unde-si posteaza elucubratiile :rolleyes::D:D... 

P.S. Eh, nea Caisa_Sheherezadul, cum ti se pare hartzuiala :rolleyes:?!?... Parca nu mai e asa de amuzanta cand esti tu victima si nu agresorul, ce zici :rolleyes:?!?... :D:D:D:D:D


23-02-2009 21:00:37
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:


enigma62 a scris:

S.P.  amandoi.......


MIAMUTZOAIA si-a inchis contul....ai ramas singurul maimutzoim,exceptand pe nea SURUL....
fa o "manuela" si poate te mai descatushezi de frustrarile tale...e rau,nu-i asa,fara o pitzipoanca care sa te pupe-n frunte....filozofule de doi bani....pacat ca a murit ceausescu.....precis te lua consilierul lui....PACAT......
http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

:D:D:D HA,HA,HA!!!... Prostovanul incepe "sa-si dea in petic" :rolleyes::x...
Ia sa ma citez ;), prezentand un fragment (in care faceam referire la el) ...dintr-o afirmatie facuta in data de 10 februarie a.c., intr-o postare din cadrul zonei "Discutii diverse", topicul " 'shpe utilizatori inregistrati,... (bla, bla,bla...)":

"Sincer, pentru mine nu ar fi asa o mare problema sa iti dau bobarnace "a la longue" stimulandu-te sa-ti continui rolul de "leapsha vesnic" :rolleyes:, dar ai devenit penibil ca un clovn trist care tot incearca un numar care nu-i "iese", in timp ce incaseaza huiduieli, rosii si oua stricate. In plus, apar semne clare ca nu mai e mult pana se va duce si spoiala ta de (asa zisa) educatie, moment in care adevaratul tau ego va iesi la suprafata improscand vulgaritati."

...Eh, maimutzoiul :D:D:D a si inceput, chiar daca simuleaza o ultima urma de decentza, nefiind (inca :rolleyes:) totalmente explicit :x. In plus, vad ca mai si iese din cand in cand din shifonier, pentru ca iar a inceput "sa-si dea cu stangu-n dreptu'" privitor la spatiul unde-si posteaza elucubratiile :rolleyes::D:D... 

P.S. Eh, nea Caisa_Sheherezadul, cum ti se pare hartzuiala :rolleyes:?!?... Parca nu mai e asa de amuzanta cand esti tu victima si nu agresorul, ce zici :rolleyes:?!?... :D:D:D:D:D


23-02-2009 21:05:40
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


He,he,he... :D:D:D
Pe langa faptul ca esti atat de netot incat continui sa faci "varza" postarile si ca forma (ceea ce dovedeste clar ca esti natarau, da' natarau rau... de tot :D:D:D), te mai si dai de gol privitor la "indeletnicirile" :rolleyes: tale de maimutzoi decrepit (hai, asa, fuga la DEX :D:D:D): "poti singur????mai fa o "manuela" si poate te descatusezi,,nefericitule...e rau sa fii singur..fara una sa te pupe-n frunte....." :D:D:D. Mai era unul, care vroia sa pupe picioare (...asta apropo de "descatusatul" la care te apuci sa faci referiri doar pentru ca talambenia ta n-are cum sa-ti permita vreo replica mai acatarii ); ...acu', tu vii si cu conditionari legate de pupatul pe  frunte?!? :D:D:D ...Vezi unde ajungi daca nu stii sa te porti cu femeile?!?:(:(:(... Si in contextul in care ai demarat, care-i treaba cu regretul dupa Ceausescu?!?... Atat de "statut" esti incat pana si cu ala aveai fantezii sexuale?!?:rolleyes::rolleyes::D:D:D
Seherezadule, chestii dintr-astea nu ni le impartasi, abtine-te, te rog... si-asa, ti-e destula mutra pentru a crea indigestie; iti dai seama ce s-ar intampla daca am mai afla si despre deviatiile tale, asa zisii "morti din... shifonier" ;):rolleyes::D:D:D?!?... Mai ai putin si ilustrezi un nou concept: greatza horror :D:D:D:D:D... Cum de mai poti respira de sub muntele de penibil sub care te vari tot mai adanc?!?... Norocul tau ca esti atat de saracutz cu duhu' incat nu realizezi deloc cam care e pozitia ta in aceasta "discutie" :rolleyes:, pentru ca daca ai incepe sa ai o cat de vaga idee, ai deveni brusc... EMO :D:D:D:D:D.

Ultima modificare facuta de traven (23-02-2009 22:03:03)


23-02-2009 21:59:29
   
?? doru1951
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2009
Mesaje: 15
sex,bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

27-02-2009 19:45:25
   
?? excitator
Cont Sters

Inregistat: 13-07-2005
Mesaje: 1850
sex pricep dar bbbbbb.... e cam eliptic pt mine :D

Ultima modificare facuta de excitator (28-02-2009 19:41:01)


28-02-2009 15:22:39
   
?? george2008
Cont Sters

Inregistat: 19-11-2008
Mesaje: 2
poate te-as linge dar cum arati...  nu tu o poza....

02-03-2009 17:41:41
   
dana6969
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-01-2009
Mesaje: 31
suna-ma daca vrei sa dai limbi pana la orgasm,www.matrimoniale3x.ro.726.126

05-03-2009 15:59:51
   
?? George_Alex
Cont Sters

Inregistat: 16-03-2009
Mesaje: 1
dana

16-03-2009 17:03:54
   
dana6969
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-01-2009
Mesaje: 31
Stapana sexy si rea doresc sclav supus si lingator pana la orgasm. putem face si sex total si 69,sau alte fantezii,www.matrimoniale3x.ro.726.126

20-03-2009 12:43:55
   
?? markiz
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2009
Mesaje: 1

dana6969 a scris:

suna-ma daca vrei sa dai limbi pana la orgasm,www.matrimoniale3x.ro.726.126

vai....da cate limbi ti as da!!!!!!!!


20-03-2009 12:54:07
   
?? valentino rossy
Cont Sters

Inregistat: 26-03-2009
Mesaje: 3

alina-buc a scris:

Stapana sexy si rea doresc sclav supus si lingator pana la orgasm. www.matrimoniale3x.ro.726.126

ok asa sa fie


10-04-2009 23:38:30
   
?? valentino rossy
Cont Sters

Inregistat: 26-03-2009
Mesaje: 3

dana6969 a scris:

Stapana sexy si rea doresc sclav supus si lingator pana la orgasm. putem face si sex total si 69,sau alte fantezii,www.matrimoniale3x.ro.726.126

pacat ca esti din buc


10-04-2009 23:41:38
   
?? pysi01
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2008
Mesaje: 1
exista o doamna care doreste un 69 pana la extaz?

11-04-2009 21:41:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

pysi01 a scris:

exista o doamna care doreste un 69 pana la extaz?

Cred ca Doamna cu Coasa !!! :D:D


13-04-2009 03:19:33
   
?? beatrice_bell
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2009
Mesaje: 1
chiar asa mai pysi?

13-04-2009 11:31:55
   
dana6969
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-01-2009
Mesaje: 31

pysi01 a scris:

exista o doamna care doreste un 69 pana la extaz?
sigur,,www.matrimoniale3x.ro.726.126 si visele tale devin realitate,,,dupa ce discutam pretul bineinteles.

15-04-2009 13:01:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

dana6969 a scris:


pysi01 a scris:

exista o doamna care doreste un 69 pana la extaz?
sigur,,www.matrimoniale3x.ro.726.126 si visele tale devin realitate,,,dupa ce discutam pretzul bineinteles.

...Cit oferi deci, Blondino??? ;)
Pentru 696 de epuroi :D, parc-as pune si io botu' la un 68, maxim 70 !!! :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-04-2009 15:54:53)


15-04-2009 15:16:49
   
dana6969
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-01-2009
Mesaje: 31

Xtremul a scris:


dana6969 a scris:


pysi01 a scris:

exista o doamna care doreste un 69 pana la extaz?
sigur,,www.matrimoniale3x.ro.726.126 si visele tale devin realitate,,,dupa ce discutam pretzul bineinteles.

...Cit oferi deci, Blondino??? ;)
Pentru 696 de epuroi :D, parc-as pune si io botu' la un 68, maxim 70 !!! :D:D hihihi

Zapacitule,mai esti suparat pe mine cu cafeaua aia sau deja s-a varsat?


17-04-2009 15:46:11
   
?? marian2536
Cont Sters

Inregistat: 12-05-2009
Mesaje: 1

alina-buc a scris:

Stapana sexy si rea doresc sclav supus si lingator pana la orgasm. www.matrimoniale3x.ro.726.126

esti sigura de ceeace vrei?vezi ca s-ar putea sa treci in nirvana......


12-05-2009 22:00:25
   
?? crazy ll
Cont Sters

Inregistat: 07-05-2009
Mesaje: 19
uhhhhhhhhhhhhhh

13-05-2009 01:18:25
   
Pagini:  1 2 3 4 5    
Mergeti la