Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / cautam o femeie pentru dragoste in trei    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? spoilwoman
Cont Sters

Inregistat: 30-10-2008
Mesaje: 2
Suntem cuplu, eu ...el ...seriosi ...si cautam o femeie pentru dragoste in trei . NU ma intereseaza barbatii sau cuplurile. date de ***

30-10-2008 14:49:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
...Alt topic pe aceeasi tema, bre matale? :rolleyes:
Si vezi ca se scrie "spoiled-woman", by the way. :D


30-10-2008 14:55:11
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hai sa-ti bag si-aici totusi un "bruiaj" ;), fiindca am impresia ca asta-i motivul pentru care umpli forumul cu topicuri de-a-n pixu' :D:D
(cu ocazia asta sper sa se oftice si adminii ca le ushuiesc indirect clientzii ;) - prea multe magarii mi-au facut cu prelungirea contului :x si cu stergerea unor postari/comentarii :x)

Io zic ca cel mai bun e sexul in 666 !!! :x
Serios acum, om trai in asa-zisa epoca "libera", dar si io-s liber sa nu fiu de acord cu sexu-n turma. :D Punct.
Libertatea absoluta a sexului IN DOI (pe care nu doar o accept, dar o si promovez ;) in particular) e insa cu totul altceva decit promiscuitatea-n haita. :x

Ar trebui sa pierd o groaza de timp cu explicatii suplimentare, dar cred ca oricum ar fi inutile - mai ales pentru aia/alea care-si considera clar iubitii/iubitele (sau, si mai terifiant, sotii/sotiile) niste simple obiecte/unelte ale unor placeri rudimentare, si prin asta in definitiv deloc dezirabile. :( Ce sa mai zic ca se auto-degradeaza jalnic si pe ei - nu doar corporal... :(
Deja intru insa-n teritorii prea subtile pentru aparate de footut nu doar fara suflet, ci clar si cu creierii netezi ca patinoarul.:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-10-2008 15:20:40)


30-10-2008 15:01:22
   
?? NIMFOMANA-cur
Cont Sters

Inregistat: 30-10-2008
Mesaje: 1
www.matrimoniale3x.ro << telefonul meu .. imi place orice bani de barbat insurat..dar sa fie spermoasa

id de mess >> CARLYTA_15

suna-ma oricand


30-10-2008 19:55:12
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ca sa vezi: unde te mina etimologia...de la nimfa la nimfomana e-o cale atit de lunga (citat, nu evaluare a dimensiunii!!! :D:D )... si poate doar mediul apos e trasatura comuna... apos, apos acolo unde e nevoie, ca neuronul, si-ntr-un caz, si-ntraltul se zbate pe uscat, saracutul...

Ultima modificare facuta de SandieShaw (30-10-2008 20:33:33)


30-10-2008 20:32:04
   
?? Niko28
Cont Sters

Inregistat: 30-10-2008
Mesaje: 1
time out

Ultima modificare facuta de Niko28 (31-10-2008 14:09:50)


30-10-2008 23:13:20
   
?? bond
Cont Sters

Inregistat: 31-10-2008
Mesaje: 1
iubesc sexul,daca se gaseste o doanma sau domnisoara careia ii place cunilingusul sa ma caute,lasand nr de tel prin mesaj aici

31-10-2008 08:04:22
   
?? diorella
Cont Sters

Inregistat: 13-10-2008
Mesaje: 67

spoilwoman a scris:

Suntem cuplu, eu ...el ...seriosi ...si cautam o femeie pentru dragoste in trei . NU ma intereseaza barbatii sau cuplurile. date de ***


"Dragoste in trei"? :)) Stiam de una "din tei",  dar "in trei"...  poate-i tot acolo? Ori aia era "pupaza"? Ca nici nu mai stiu, tare incurcata e lumea asta, de la o  vreme! Pe timpuri era mult mai simplu: daca era dragoste, apai iereau... doi - asa, corect?), daca era pupaza, apai statea la locu'ei, in tei...

Oricum, succes! Cica... cine cauta gaseste... ;)


31-10-2008 20:37:57
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

diorella a scris:


spoilwoman a scris:

Suntem cuplu, eu ...el ...seriosi ...si cautam o femeie pentru dragoste in trei . NU ma intereseaza barbatii sau cuplurile. date de ***


"Dragoste in trei"? :)) Stiam de una "din tei",  dar "in trei"...  poate-i tot acolo? Ori aia era "pupaza"? Ca nici nu mai stiu, tare incurcata e lumea asta, de la o  vreme! Pe timpuri era mult mai simplu: daca era dragoste, apai iereau... doi - asa, corect?), daca era pupaza, apai statea la locu'ei, in tei...

Oricum, succes! Cica... cine cauta gaseste... ;)


Nuuuuuu , ai incurcat povestea ... daca e vorba de trei , atunci era cu capra .
Acu' nu stiu daca era vorba de mama iezilor , sau de ... pozitie :D:D ...
Oricum , cu glumele noastre de prost gust subminam nemeritat :rolleyes: acest topic creat de ... (asa cum insista sa ne convinga madam rasfatz in enuntz ) ... oameni seriosi  :rolleyes::D ... si care de fapt nu au nici un fel de vina , pentru ca nu fac altceva decat sa se supuna binecunoscutei reguli  :
CHERCHEZ LA FEMME  :rolleyes::rolleyes::D ...

Ultima modificare facuta de traven (02-11-2008 04:55:31)


02-11-2008 04:29:54
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

traven a scris:


diorella a scris:


spoilwoman a scris:

Suntem cuplu, eu ...el ...seriosi ...si cautam o femeie pentru dragoste in trei . NU ma intereseaza barbatii sau cuplurile. date de ***


"Dragoste in trei"? :)) Stiam de una "din tei",  dar "in trei"...  poate-i tot acolo? Ori aia era "pupaza"? Ca nici nu mai stiu, tare incurcata e lumea asta, de la o  vreme! Pe timpuri era mult mai simplu: daca era dragoste, apai iereau... doi - asa, corect?), daca era pupaza, apai statea la locu'ei, in tei...

Oricum, succes! Cica... cine cauta gaseste... ;)


Nuuuuuu , ai incurcat povestea ... daca e vorba de trei , atunci era cu capra .
Acu' nu stiu daca era vorba de mama iezilor , sau de ... pozitie :D:D ...
Oricum , cu glumele noastre de prost gust subminam nemeritat :rolleyes: acest topic creat de ... (asa cum insista sa ne convinga madam rasfatz in enuntz ) ... oameni seriosi  :rolleyes::D ... si care de fapt nu au nici un fel de vina , pentru ca nu fac altceva decat sa se supuna binecunoscutei reguli  :
CHERCHEZ LA FEMME  :rolleyes::rolleyes::D ...


Sau "Iedul cu (doua) trei capre" :rolleyes:


02-11-2008 16:33:22
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

mihaela_f a scris:


traven a scris:


diorella a scris:



"Dragoste in trei"? :)) Stiam de una "din tei",  dar "in trei"...  poate-i tot acolo? Ori aia era "pupaza"? Ca nici nu mai stiu, tare incurcata e lumea asta, de la o  vreme! Pe timpuri era mult mai simplu: daca era dragoste, apai iereau... doi - asa, corect?), daca era pupaza, apai statea la locu'ei, in tei...

Oricum, succes! Cica... cine cauta gaseste... ;)


Nuuuuuu , ai incurcat povestea ... daca e vorba de trei , atunci era cu capra .
Acu' nu stiu daca era vorba de mama iezilor , sau de ... pozitie :D:D ...
Oricum , cu glumele noastre de prost gust subminam nemeritat :rolleyes: acest topic creat de ... (asa cum insista sa ne convinga madam rasfatz in enuntz ) ... oameni seriosi  :rolleyes::D ... si care de fapt nu au nici un fel de vina , pentru ca nu fac altceva decat sa se supuna binecunoscutei reguli  :
CHERCHEZ LA FEMME  :rolleyes::rolleyes::D ...


Sau "Iedul cu (doua) trei capre" :rolleyes:

Nu , nu...la pozitie ii zice "tapu' sprijina copacu"...


02-11-2008 18:29:18
   
?? diorella
Cont Sters

Inregistat: 13-10-2008
Mesaje: 67
Asa, acum e mult mai clar (bine, unele lucruri mereu trebuie sa mai ramana de clarificat, asa e viata...) Multam, Tit, pentru informatia pretioasa (la fel si celorlalti care mi-au sarit in ajutor!). Deci, "tapu strijina copacu", adica teiul (nu conteaza daca e unul eminescian sau e celalalt, crengian), in tei sta pupaza sau capra (dar nu capra vecinului, ca aia e pe moarte, dupa cum a fost dorinta romanului), sau, dupa dorinta (a altor romani, de data asta), trei pupeze sau trei capre... Eventual, o capra se cheama Silvia (desi e din alta opera, dar e binevenita). Iezii nu au ce cauta aici, pentru ca e poveste pentru adulti (si iezii dorm, cumintei, la ora asta!)...

Si-am incalecat pe-o sea... Sper ca oamenii aia buni de cautau Femeia, au gasit-o: asta e poveste serioasa, spusa dupa regula Happy Ending-ului...

Da, si contine si Dragoste! :)

Ultima modificare facuta de diorella (02-11-2008 22:04:54)


02-11-2008 22:03:41
   
?? diorella
Cont Sters

Inregistat: 13-10-2008
Mesaje: 67

Xtremul a scris:

...Alt topic pe aceeasi tema, bre matale? :rolleyes:
Si vezi ca se scrie "spoiled-woman", by the way. :D


Cartonas rosu! Ala era despre sex, asta e de  d r a g o s t e!  Acolo se cauta o fata, aici o femeie...

Nu stiu cum sa va mai explic diferenta dintre dragoste si sex (despre diferenta dintre fete si femei nici nu mai are rost sa va spun). Sex e ala de nu conteaza de e capra ori pupaza. Dragoste e...  e atunci cand, din cauza unei amarate  de batiste pierdute, se lasa cu moarte de om (pardon, de femeie)! Sau alta comparatie (poate mai elocventa): sex e cu orgasm de calitate si multimplu, dragoste e, atunci cand, vorbind despre aceeasi istorioara shakespeariana, femeia  moare aproape virgina... E o diferenta, domnilor!

Ultima modificare facuta de diorella (02-11-2008 23:19:39)


02-11-2008 22:44:58
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

diorella a scris:


Xtremul a scris:

...Alt topic pe aceeasi tema, bre matale? :rolleyes:
Si vezi ca se scrie "spoiled-woman", by the way. :D


Cartonas rosu ! Ala era despre sex, asta e de  d r a g o s t e!  Acolo se cauta o fata, aici o femeie...

Nu stiu cum sa va mai explic diferenta dintre dragoste si sex (despre diferenta dintre fete si femei nici nu mai are rost sa va spun). Sex e ala de nu conteaza de e capra ori pupaza. Dragoste e...  e atunci cand, din cauza unei amarate  de batiste pierdute, se lasa cu moarte de om (pardon, de femeie)! Sau alta comparatie (poate mai elocventa): sex e cu orgasm de calitate si multiplu, dragoste e, atunci cand, vorbind despre aceeasi istorioara shakespeariana, femeia  moare aproape virgina... E o diferenta, domnilor!

1. Atentiune - te expui unui risc maxim, draga Dio: cind vad rosu, ma transform in taur !!! :D:D
(ca sa nu mai zic ca practici inversionism forumistic ;) - asta-i despre sex, alalalt topic era despre amor-de-mor)

2. Diferentza dintre dragoste si sex nu iegzista (parerea mea.... hic !!) decit in capu' febril ca gheatza :D al Sandrei Brown.

3. Cred ca citesti prea mult SF in ultima vreme. Ce-i aia "orgasm multiplu"? :rolleyes: De fapt: ce-i aia ORGASM ?? :D:D

4. Cum adicatelea "aproape virgina" ?? :rolleyes: Ar fi echivalentul lui "un pic gravida" !!! :D:D
Ori esti, ori nu (mai) esti...;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-11-2008 05:18:36)


03-11-2008 04:55:42
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


diorella a scris:


Xtremul a scris:

...Alt topic pe aceeasi tema, bre matale? :rolleyes:
Si vezi ca se scrie "spoiled-woman", by the way. :D


Cartonas rosu ! Ala era despre sex, asta e de  d r a g o s t e!  Acolo se cauta o fata, aici o femeie...

Nu stiu cum sa va mai explic diferenta dintre dragoste si sex (despre diferenta dintre fete si femei nici nu mai are rost sa va spun). Sex e ala de nu conteaza de e capra ori pupaza. Dragoste e...  e atunci cand, din cauza unei amarate  de batiste pierdute, se lasa cu moarte de om (pardon, de femeie)! Sau alta comparatie (poate mai elocventa): sex e cu orgasm de calitate si multiplu, dragoste e, atunci cand, vorbind despre aceeasi istorioara shakespeariana, femeia  moare aproape virgina... E o diferenta, domnilor!

1. Atentiune - te expui unui risc maxim, draga Dio: cind vad rosu, ma transform in taur !!! :D:D
(ca sa nu mai zic ca practici inversionism forumistic ;) - asta-i despre sex, alalalt topic era despre amor-de-mor)

2. Diferentza dintre dragoste si sex nu iegzista (parerea mea.... hic !!) decit in capu' febril ca gheatza :D al Sandrei Brown.

3. Cred ca citesti prea mult SF in ultima vreme. Ce-i aia "orgasm multiplu"? :rolleyes: De fapt: ce-i aia ORGASM ?? :D:D

4. Cum adicatelea "aproape virgina" ?? :rolleyes: Ar fi echivalentul lui "un pic gravida" !!! :D:D
Ori esti, ori nu (mai) esti...;)


Prea Mare...Extremisor !!!!!!!!!!!!!!???
Diferenta intre dragoste si sex iegzista ...iegzista , iegzista...iti spun eu...

orgasmu' multiplu e ceva asaaaa....asaaaaa...e...e orgasmu'-n cascada !!! ai sti dac-ai fi femeie...

"aproape virgina" e o tipa asupra careia tentativa de dezvirginare a esuat...cu himenus elasticus


03-11-2008 09:07:29
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

titmouse a scris:


Xtremul a scris:


diorella a scris:



Cartonas rosu ! Ala era despre sex, asta e de  d r a g o s t e!  Acolo se cauta o fata, aici o femeie...

Nu stiu cum sa va mai explic diferenta dintre dragoste si sex (despre diferenta dintre fete si femei nici nu mai are rost sa va spun). Sex e ala de nu conteaza de e capra ori pupaza. Dragoste e...  e atunci cand, din cauza unei amarate  de batiste pierdute, se lasa cu moarte de om (pardon, de femeie)! Sau alta comparatie (poate mai elocventa): sex e cu orgasm de calitate si multiplu, dragoste e, atunci cand, vorbind despre aceeasi istorioara shakespeariana, femeia  moare aproape virgina... E o diferenta, domnilor!

1. Atentiune - te expui unui risc maxim, draga Dio: cind vad rosu, ma transform in taur !!! :D:D
(ca sa nu mai zic ca practici inversionism forumistic ;) - asta-i despre sex, alalalt topic era despre amor-de-mor)

2. Diferentza dintre dragoste si sex nu iegzista (parerea mea.... hic !!) decit in capu' febril ca gheatza :D al Sandrei Brown.

3. Cred ca citesti prea mult SF in ultima vreme. Ce-i aia "orgasm multiplu"? :rolleyes: De fapt: ce-i aia ORGASM ?? :D:D

4. Cum adicatelea "aproape virgina" ?? :rolleyes: Ar fi echivalentul lui "un pic gravida" !!! :D:D
Ori esti, ori nu (mai) esti...;)


Prea Mare...Extremisor !!!!!!!!!!!!!!???
Diferenta intre dragoste si sex iegzista ...iegzista , iegzista...iti spun eu...si dac-o mai pomenesti pe Sandra Brown iti trantesc un comentariu despre mundaneitatea lumii de Heidegger de nu te-aduni !!!!!!!!!!!!!!!! Amoru' e un lucru foarte mare..daca vrei sa stii !!

Ah , Dio ! Te expui la RISC MAXIM ! Risca-te !
orgasmu' multiplu e ceva asaaaa....asaaaaa...e...e orgasmu'-n cascada !!! ai sti dac-ai fi femeie...

"aproape virgina" e o tipa asupra careia tentativa de dezvirginare a esuat...cu himenus elasticus


Ultima modificare facuta de titmouse (03-11-2008 09:12:36)


03-11-2008 09:10:19
   
?? diorella
Cont Sters

Inregistat: 13-10-2008
Mesaje: 67

Xtremul a scris:


1. Atentiune - te expui unui risc maxim, draga Dio: cind vad rosu, ma transform in taur !!! :D:D
(ca sa nu mai zic ca practici inversionism forumistic ;) - asta-i despre sex, alalalt topic era despre amor-de-mor)

2. Diferentza dintre dragoste si sex nu iegzista (parerea mea.... hic !!) decit in capu' febril ca gheatza :D al Sandrei Brown.

3. Cred ca citesti prea mult SF in ultima vreme. Ce-i aia "orgasm multiplu"? :rolleyes: De fapt: ce-i aia ORGASM ?? :D:D

4. Cum adicatelea "aproape virgina" ?? :rolleyes: Ar fi echivalentul lui "un pic gravida" !!! :D:D
Ori esti, ori nu (mai) esti...;)


1. Stiu, dar imi asum riscul (urmand si sfatul prietenos al lui Tit)... In plus, stiu ca esti un taur bland..! Sau... erai? :)
2. Vezi ca mai exista un risc, pentru barbatii naivi care nu stiu nimic despre diferenta dintre dragoste si sex: sa fie manipulati de femei care stiu. :)
3. Da, ai ghicit, citesc SF! Ca altfel, de unde as mai sti despre orgasmul in cascada (termenul folosit de Tit mi se pare mai sugestiv :) )?!
4. Partial, termenul despre care intrebi ti-a fost explicat, partial, de Tit. Ar mai fi detalii, dar ti le spun... cu alta ocazie. ;)

P.S. O alta virgina (sau, ma rog, poate semivirgina, Shakespeare nu da detalii prea multe, dar nu asta conteaza) care moare din dragoste, Julieta, ar trebui sa te convinga sa nu mai confunzi lucrurile in halul asta! Diferenta dintre sex si iubire are proportii tragice, dupa cum vezi... :)

Ultima modificare facuta de diorella (03-11-2008 10:16:11)


03-11-2008 09:52:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Stiti ce-mi place mie mai mult si mai mult pe forumul asta, fetele moshului atit de drage ?? :rolleyes: (sau... drace ?! :D)

Cind sint luat in serios !!! :D:D - ca-n postarea cu "ignorantza-mi" vizavi de orgasm ;). Normal ca voi le puteti avea si multiple, doar suprafata zonei corticale rezervate pomenitului fenomen ;) e de 4-5 ori mai mare la voi decit la masculi !!! (v-as putea-o si desena, culmea-i ca - serios - cuprinde si o zona numita a sistemului LIMBIC :D:D hihihi din amigdalele hipotalamice). Si are conexiuni pro_funde :D cu simtzul olfactiv. De unde poate si gradul surprinzator de sensibilitate feminina la mirosuri (placute sau nu), dar si memoria voastra olfactiva Xtrem de acuta. ;)

Cit despre sintagma "aproape virgine", clar ca problema-i doar formala, de interpretare - pe vremea cind credeam c-as fi predestinat medicinei am intilnit cazuri de tipe gravide (sau... putzin gravide doar ?! :D:D) APARENT virgine !!! De la punctul asta se poate incepe orice gen de ciorovaiala filosofica/etimologica, fiindca respectivele clar ca nu mai erau de fapt virgine, chiar daca... erau aparent !! ;)

Problematica asta poate avea de fapt si un alt aspect (d-aia cred c-o s-o bag la topicul dedicat - "EDUCATIE SUPRASEXUALA" :
Cum credeti voi, de ex, ca poate fi definita o tipa care practica-n draci sexul oral si/sau anal,  dar de fapt chiar e... VIRGINA in acceptiunea teoretica a expresiei?? :rolleyes: (cazuri concrete-s destule, nu va faceti griji in sensul asta...:D:D)

Dar, cum nu vreau sa fiu offtopic (locul remarcilor astora fiind sigur mai bun la "educatie suprasexuala" :D), pun punct aici deocamdata, sa nu ma ia vreo cascada de orgasme la vale... :D:D

P.S. Preiau - amplificindu-l, normal - indemnul titmousian :D: RISCATI-VA la JE, care aveti curaju'!! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-11-2008 14:24:53)


03-11-2008 13:59:00
   
?? diorella
Cont Sters

Inregistat: 13-10-2008
Mesaje: 67
Pai, normal ca te iau in serios, ca de ce a fost inventat acest forum? Nu ca sa scrie numai doctori academicieni aici? Despre orgasm si alte chestii, care dau navala, in cascade, de pe matrimoniale la vale...

Apropo de seriozitate, cum mi-ar sta mie sa declar public, serios, ca nu te iau in serios? As arata ca o golanca! :) Pe de alta parte, ar fi tare amuzant sa intru pe matrimoniale... ca la o conferinta stiintifica. Asa ca... voi pastra si de acum incolo acest stil "foarte serios", si fiecare va intelege cat va dori sa inteleaga din glumitele mele.  OK? :)

Cat despre virgine (partiale sau false), istoria cunoaste multe cazuri... de falsificare a virginitatii, mai ales pe timpurile in care aceasta era considerata o valoare indiscutabila. Acum lucrurile s-au mai schimbat, se mai discuta... :)

La intrebarea ta "albastra" voi raspunde ceva mai tarziu... cu o alta culoare.

Ultima modificare facuta de diorella (04-11-2008 00:03:01)


03-11-2008 23:01:10
   
?? vaics
Cont Sters

Inregistat: 13-07-2005
Mesaje: 1850
cui ii mai pasa de virginitate!?

04-11-2008 13:54:21
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

vaics a scris:

cui ii mai pasa de virginitate!?



:D:D:D ... punctul pe "ţ" ...


04-11-2008 19:53:16
   
?? vaics
Cont Sters

Inregistat: 13-07-2005
Mesaje: 1850
si eu care credeam ca am pus virgula la i :D

05-11-2008 13:12:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cam asta ar fi simbolul topicului astuia de fapt: l
                                                                   0l0

... x 3, normal :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (05-11-2008 13:34:49)


05-11-2008 13:32:28
   
Pagini: 1    
Mergeti la