Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / limbile...    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? danie
Cont Sters

Inregistat: 16-04-2009
Mesaje: 1
stau si ma intreb daca voua, femeilor, nu va place cel mai mult sexul oral...de fapt si de drept asa e..ma refer la femeile alea care cand le zici ca daca ar vrea sa fie linse, zic "du`te ba de aici" sau una alta...eu cred ca tuturor femeilor le place sa fie linse pana la extaz, sa numai stie ce`i cu ea..sa tremure toata....

astept pareri....:):)


17-04-2009 13:32:40
   
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551
Hm, la sexul oral e excitata si partea cea mai sensibila a femeii, ceea ce la sexul normal nu prea se intampla, deci tremuratul e garantat :D

04-06-2009 16:40:42
   
?? Be_free
Cont Sters

Inregistat: 13-04-2009
Mesaje: 63

danie a scris:

stau si ma intreb daca voua, femeilor, nu va place cel mai mult sexul oral...de fapt si de drept asa e..ma refer la femeile alea care cand le zici ca daca ar vrea sa fie linse, zic "du`te ba de aici" sau una alta...eu cred ca tuturor femeilor le place sa fie linse pana la extaz, sa numai stie ce`i cu ea..sa tremure toata....

astept pareri....:):)




1."De fapt si de drept asa e" -De fapt si de drept nu prea e asa...asta v-ar anula nitel..vezi tu,orice mamifer e purtator de limba..dar noi vrem barbat..ca daca asta ne-ar fi placut cel mai mult...ne imperecheam intre noi...:))
2.Voi barbatii...aveti prostu obicei sa credeti ca,daca puneti botul....si-l puneti bine...noi nu mai stim ce e cu noi...vezi doamne...ne pirdem toate...gresit!
3.Mai aveti si naivitatea sa confundati sexul oral=preludiu...adica, ca o "limba" inlocuieste cu succes restul...Fals..
4.Cred ca nu ai pierdut nimic daca n-ai lins pe vreuna descrisa mai sus de tine ...Adica imi imaginez conversatia si mor de ras..".te ling?-pleaca ma de aici...:)))"


04-06-2009 18:38:26
   
Pagini: 1    
Mergeti la