Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / pt reptilieni cu coada mare    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? iubareata
Cont Sters

Inregistat: 24-05-2009
Mesaje: 233
daca esti un reptilian  vino sa ti-o trag sub coada,am un vibrator mare cat o zi de post,o sa il simti adanc si vibrand. semnat stapana ildiko.

02-08-2009 23:24:08
   
?? iubareata
Cont Sters

Inregistat: 24-05-2009
Mesaje: 233
inca mai credeti in mos craciun? eu sunt profesoara ta,educatoarea de la gradinita,meditatoarea care te cearta ,pot fii oricine ,tu fii cuminte si executa ceea ce iti cer sa faci,iar pentru inceput suna-ma la .....telefon. Cum care? inca nu ai inteles ? treci in genunchi cu mainile...in buzunar.

02-08-2009 23:31:35
   
?? iubareata
Cont Sters

Inregistat: 24-05-2009
Mesaje: 233
STAPANA ILDIKO, ofer dominare sclavilor supusi care ofera cunilingus pana la orgasmul stapanei, vino sa te umilesc si sa te bat la fundul gol, suna-ma sa te rezolv chiar si la telefon;     
www.matrimoniale3x.ro.429.277


03-08-2009 14:57:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

La recenta conferintza pe teme de EXOPOLITICA (Barcelona, sfirsitul lunii iulie) - la care au participat peste 1.000 de cercetatori, dar si ziaristi din media "serioasa" (apropo, ati vazut pe undeva la TV ori prin ziare vreo stire despre evenimentul asta ? :rolleyes: - nici n-o sa vedeti-auziti, garantat... :() au aparut noi dezvaluiri pe tema relatiilor ET/guverne/NASA/servicii secrete etc.
Impreuna cu noi imagini relevante "dosite" de NASA :x pina acum si prezentate de cunoscutul Bob Dean.
(NASA = Not A Straight Answer" :D:D)

Cea mai interesanta poate e marturisirea lui Henry Deacon (fizician atomist la Livermore Laboratories) care a recunoscut, in fine, raspicat, ca a fost de mai multe ori in bazele ET/pamintene de pe Marte !!! :) (cum se ajunge p-acolo, puteti insa afla si singuri... :D)

Uite ca te tin la curent ;), draga blondino - poate-asa imi faci si mie un discount... :D:D
Glumesc, normal, stiu ca tu de iubire, :rolleyes: deh, duci lipsa, nu de clientzi... ;)


04-08-2009 11:43:24
   
?? iubareata
Cont Sters

Inregistat: 24-05-2009
Mesaje: 233
Sa inteleg ca exista baze pamantene pe Marte? Pai se zice ca oamenii nu au ajuns nici macar pe luna,ca totul a fost o minciuna,iar acum tu zici ca au ajuns si pe Marte? Pai daca ei au ajuns acolo inseamna sa ma astept sa primesc si eu vizita unui alien? A,,,dar nu-l primesc ,ca astia nu au bani,ce sa-mi dea el mie,sa ma f,,, prin telepatie? Apropo,am fost in Capu Verde,,,vai daca ati vedea cata saracie e acolo,,,si ,,,desert cat vezi cu ochii,am vazut si mirajul,adica vedeam apa acolo unde nu era decat desert. Credeti-ma,am vazut cu ochii mei ! Hotelul era ok,dar in afara hotelului,,,salbaticie,era dezolant. Mult mai misto a fost cand am fost vara trecuta in Republica Dominicana.  Dar mie imi place sa vad cum traiesc si alti oameni,e interesant,am cate ceva de invatat din fiecare vacanta .

Ultima modificare facuta de iubareata (04-08-2009 19:07:09)


04-08-2009 19:04:27
   
Pagini: 1    
Mergeti la