Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Masaj Erotic    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
Daria_love
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-02-2010
Mesaje: 1
Am auzit ca masajul erotic nu reprezinta o incalcare a bunurilor moravuri,ca de fapt se incepe cu masaj de relaxare,un masaj general,al intregului corp se continua cu body masaj,masaj realizat cu ajutorul corpului maseuzei nud peste corpul clientului si in final are loc acest masaj erotic,despre care se tot vorbeste,realizandu-se prin masarea zonei intime cu parti ale corpului maseuzei,fiind exclus sexul.Voi ce parere aveti?Ati vizitat vreodata un salon de masaj erotic?V-a placut sau ati iesit total dezamagit?Sa fie oare vorba doar de un simplu masaj nud menit sa trezeasca simturile sau include si o partida de sex?Si o ultima intrebare,iti inseli partenera/partenerul mergand la un astfel de salon?

22-02-2010 03:29:35
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Asteptam si reclama, acuma ca ne-ai fragezit...

22-02-2010 14:47:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nu-i doar fragezire, e si-un sondaj stimulativ al cur_iozitatii :D:D cred, draga Sandie - asa se racoleaza clientii pentru secs "cu fara" secs. :rolleyes:

Hai sa-i raspund io totusi:
- n-am fost vreodata la un salon d-asta, nici n-o sa merg vreodata, da' am o parere f.f. buna :rolleyes: despre secsul abstract :D - mai ales fiindca-s convins ca si plata acestui serviciu iluzoriu se poate face tot intr-o valuta iluzorie - mai precis, cu celebra moneda botswaneza (Powla :D:D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-02-2010 15:48:14)


22-02-2010 15:44:23
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Daria_love a scris:

Am auzit ca masajul erotic nu reprezinta o incalcare a bunurilor moravuri,ca de fapt se incepe cu masaj de relaxare,un masaj general,al intregului corp se continua cu body masaj,masaj realizat cu ajutorul corpului maseuzei nud peste corpul clientului si in final are loc acest masaj erotic,despre care se tot vorbeste,realizandu-se prin masarea zonei intime cu parti ale corpului maseuzei,fiind exclus sexul.Voi ce parere aveti?Ati vizitat vreodata un salon de masaj erotic?V-a placut sau ati iesit total dezamagit?Sa fie oare vorba doar de un simplu masaj nud menit sa trezeasca simturile sau include si o partida de sex?Si o ultima intrebare,iti inseli partenera/partenerul mergand la un astfel de salon?

Cand platesti ,nu este exclus nici sexul . Sa nu=mi spui tu mie ,ca ai refuza o haina de blana .


24-02-2010 21:21:32
   
Luissiana
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-02-2010
Mesaje: 1
Ce legatura are haina de blana???Da, unele saloane de masaj erotic ofera servicii "all inclusive", dar masajul erotic nu implica un act sexual, cel puztin asha ar fii trebuit sa fie..."masajul erotic" este un subiect destul de controversat din cate am vazut, shi numai cand se va legaliza prostitutia, tocmai atunci se va putea face diferentza dintre masaj erotic shi prositutzie.
Sunt foarte putine saloane care ofera strict servicii de masaj erotic...din pacate, o mare parte din ele, ofera servicii "all inclusive" ...si este indeajuns ca un singur domn care a vizitat un salon de genu', sa creada ca toate saloanele de masaj erotic sunt de fapt bordeluri.
Week'end placut shi un martzishor colorat !!!!


27-02-2010 00:30:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Discutia asta e similara parodiei :D de scuza gasita de Bill Clinton dupa ce i-a dat mooie Monicai Lewinski ("Nuuu, n-am facut secs cu ea" -  "decit" sex oral, evident...:D:D)
TOT SEX inseamna si masajul zis "erotic", fetele moshului !!!! ;)
(dar vad ca incercati p-acilea sa "aparati" :rolleyes: cumva o asa-zisa "puritate" :D a labarelii triste din saloanele asa-zise "de masaj").

Ce ma surprinde totusi e faptul ca prosteala voastra :( (clar practicante a labagismului astuia ieftin - evident ca de dragul banilor :x) prinde la tolomacii de masculi. In plus, ma mira cit de MULTE sinteti... :rolleyes: hmmm, traim clar vremile DIN URMA :rolleyes: - alea-n care coorva si hotzul stapinesc Pamintul... :(

Cita ipocrizie, Doamneeeee... si cite coorve de se mint singure !!! :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-02-2010 13:04:37)


27-02-2010 12:58:12
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Nenica, decat ca-mi pierd o ora la maj d-asta, mai bine mi-o suge; cred ca ies si mai ieftin, si mai linistit, si mai relaxat.
Voi, ceilalti masculi din zona, ce parere aveti?


04-03-2010 09:25:47
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

PeterPan 63 a scris:

Nenica, decat ca-mi pierd o ora la maj d-asta, mai bine mi-o suge; cred ca ies si mai ieftin, si mai linistit, si mai relaxat.
Voi, ceilalti masculi din zona, ce parere aveti?

Umbla zvonul ca esti "pricopsit" de la natura .Problema e,cine  urmeaza dupa tine la   "MAJ " ,il apuca revelionul pana ii vine randul

Ultima modificare facuta de marianmandache (05-03-2010 19:17:40)


04-03-2010 13:09:16
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Baieti , daca serviciile oferite de saloanele acestea curvasaresti de masaj erotic ar fi GRATUITE pentru toti barbatii sa ridice mana acela dintre voi caruia nu i-ar placea... care n-ar incerca macar odata ...macar din curiozitate .
Nimeni ? Bun . Deci este vorba de bani . De fapt asta este ceea ce va deranjeaza , va intriga si va ridica paru' maciuca-n cap de indignare .Ca trebuie sa platiti.
Mai baieti , mintea voastra catu-i ziulica de lunga sta numa' la SEX . SEX . SEX . SEX .
Mare Cap Al Trebii , tu sa nu ridici mana ca nu te cred, te stiu eu pe tine , tu esti primul care se dedulceste la sfarc !! Si dupa tine Peter Pan care vrea preludiul mai scurt , ca olteanu-i om al faptei !

ps. Ipocritilor !

Ultima modificare facuta de titmouse (15-03-2010 10:26:35)


15-03-2010 10:21:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:

Baieti , daca serviciile oferite de saloanele acestea curvasaresti de masaj erotic ar fi GRATUITE pentru toti barbatii sa ridice mana acela dintre voi caruia nu i-ar placea... care n-ar incerca macar odata ...macar din curiozitate .
Nimeni ? Bun . Deci este vorba de bani . De fapt asta este ceea ce va deranjeaza , va intriga si va ridica paru' maciuca-n cap de indignare .Ca trebuie sa platiti.
Mai baieti , mintea voastra catu-i ziulica de lunga sta numa' la SEX . SEX . SEX . SEX .
Mare Cap Al Trebii , tu sa nu ridici mana ca nu te cred, te stiu eu pe tine , tu esti primul care se dedulceste la sfarc !! Si dupa tine Peter Pan care vrea preludiul mai scurt , ca olteanu-i om al faptei !
ps. Ipocritilor !

* (raspuns 101% serios adicatelea ;)):

NU mi-ar placea nici dac-as fi platit EU !!! - si implicit RIDIC mina (altceva mi se ridica mai greu, deh :D) - motivul? Macar unul simplu...dintre multe altele, dear Tit:

Inevitabil, cu tipa/tipele (nu ride, ca si ultima-i o varianta... multipla, ca la Loto :D) cu care-s "combinat" :) la un moment dat al vietzii (si cu care clar ca-s incomparabil mai compatibil - probat in timp - decit cu vreo "parashuta erotica" :D) ajung indiscutabil la un grad muuuult mai profund-extins-necuprins ;) de "masaj erotic" decit in hulitele (nu degeaba) saloane :x - care oricum N-AR MAI EXISTA dac-ar fi MOCA!!! :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-03-2010 14:00:29)


15-03-2010 13:42:05
   
?? geticul
Cont Sters

Inregistat: 10-04-2010
Mesaje: 3
am intalnit saloane unde se putea face si secs, dar si altele in care fetele nu acceptau deloc.

unde se putea face secs nu imi convenea, ca pe langa pretul sedintei de masaj, mai plateai ceva si pentru partida de secs.


11-04-2010 12:11:30
   
?? Jejestf
Cont Sters

Inregistat: 07-04-2010
Mesaje: 39

titmouse a scris:

Baieti , daca serviciile oferite de saloanele acestea curvasaresti de masaj erotic ar fi GRATUITE pentru toti barbatii sa ridice mana acela dintre voi caruia nu i-ar placea... care n-ar incerca macar odata ...macar din curiozitate .
Nimeni ? Bun . Deci este vorba de bani . De fapt asta este ceea ce va deranjeaza , va intriga si va ridica paru' maciuca-n cap de indignare .Ca trebuie sa platiti.
Mai baieti , mintea voastra catu-i ziulica de lunga sta numa' la SEX . SEX . SEX . SEX .
Mare Cap Al Trebii , tu sa nu ridici mana ca nu te cred, te stiu eu pe tine , tu esti primul care se dedulceste la sfarc !! Si dupa tine Peter Pan care vrea preludiul mai scurt , ca olteanu-i om al faptei !

ps. Ipocritilor !


Nuuu dar ei nu fac una k asta doar sunt barbati adevarati:)

Merg des la salon recunosc 100ron masaj finalizare oral 150-200 total depinde de dispozitie locul sau cat de sociabila e fata si cat de dragut esti tu totul nu se rezuma la bani poti intalni fete kre nu vor nimic de la tine doar k nu te vezi cu ele la salon sau iesi mai ieftin la domiciliu cat despre ai barbati romantici de aici nu merg eu pun shalele in cap asa spune si popa k nu fura... platiti waiii k muncesc si ele dupa strigati dupa ele curve yax yax si ajung dau faliment pentru k din cauza voastra pun afacerea pe - k vreti gratis nu aveti iubite,soti? amanta,msj,prostituata = banii afara asa k ce spuneti voi aici k nu mai merge treaba pe garoafe si savarina din 98


11-04-2010 15:00:52
   
?? Jejestf
Cont Sters

Inregistat: 07-04-2010
Mesaje: 39
Intrebarea ar fi ce parere aveti despre msj erotic pentru femei mai nou practicat in romania :))

11-04-2010 15:07:44
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
da, si eu stiu fete care vor sa vorbesc cu tine, dar si altele care nu vor sa vorbesc cu tine....   am auzit ca si la PE se pune da un salon pentru masaj erotic  k...   k....   lkkk fgflfgfglj si tot asa... un ochi pe fata, unul pe dos  :D:D


Jejestf a scris:


titmouse a scris:

Baieti , daca serviciile oferite de saloanele acestea curvasaresti de masaj erotic ar fi GRATUITE pentru toti barbatii sa ridice mana acela dintre voi caruia nu i-ar placea... care n-ar incerca macar odata ...macar din curiozitate .
Nimeni ? Bun . Deci este vorba de bani . De fapt asta este ceea ce va deranjeaza , va intriga si va ridica paru' maciuca-n cap de indignare .Ca trebuie sa platiti.
Mai baieti , mintea voastra catu-i ziulica de lunga sta numa' la SEX . SEX . SEX . SEX .
Mare Cap Al Trebii , tu sa nu ridici mana ca nu te cred, te stiu eu pe tine , tu esti primul care se dedulceste la sfarc !! Si dupa tine Peter Pan care vrea preludiul mai scurt , ca olteanu-i om al faptei !

ps. Ipocritilor !


Nuuu dar ei nu fac una k asta doar sunt barbati adevarati:)

Merg des la salon recunosc 100ron masaj finalizare oral 150-200 total depinde de dispozitie locul sau cat de sociabila e fata si cat de dragut esti tu totul nu se rezuma la bani poti intalni fete kre nu vor nimic de la tine doar k nu te vezi cu ele la salon sau iesi mai ieftin la domiciliu cat despre ai barbati romantici de aici nu merg eu pun shalele in cap asa spune si popa k nu fura... platiti waiii k muncesc si ele dupa strigati dupa ele curve yax yax si ajung dau faliment pentru k din cauza voastra pun afacerea pe - k vreti gratis nu aveti iubite,soti? amanta,msj,prostituata = banii afara asa k ce spuneti voi aici k nu mai merge treaba pe garoafe si savarina din 98


11-04-2010 16:44:54
   
?? Jejestf
Cont Sters

Inregistat: 07-04-2010
Mesaje: 39
Cum spui tu :D

Ultima modificare facuta de Jejestf (11-04-2010 17:10:54)


11-04-2010 16:50:41
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Elenoooo, esti minunata!!! :D:D

11-04-2010 16:54:44
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163

SandieShaw a scris:

Asteptam si reclama, acuma ca ne-ai fragezit...




Bestiala esti ! Am ras maxim ...inocenta duduia de a postat mesajul ...acum iesita de pe bancile Manastirii fara de pacate !:)))


21-04-2010 04:13:51
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
Mai oameni buni, mie imi place sa mi se faca masaj! Dar sa platesc pe cineva sa mi faca ce mi-as face singura, nu ma incanta ( aici fac referire la partea rusinoasa a situatiunii:D:) !
Mai bine te duci la un masaj normal, de-ala de te zmotoceste o tanti zdravana de-ti pune toate oasele la loc. Si iesi relaxat si multumit pregatit sa o iei de la capat ...ca sa ai motiv sa revii la masaj !
Masaj eroic- NU !
Masaj -DA!
Hai ca nu fu 'asa complicat, fu'tare !
In modul asta cred ca i-am raspuns si prietenului Jeje, cu masajul pt femei...doar nu mi-a luat Doamne Doamne mintzile:))...se aplica ce am scris mai sus !
Scop terapeutic nenica, altfel nu se explica !
Va tzuc pe portofelele usurate de zgudu-zgudu manual :)))!!!!


21-04-2010 04:28:35
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ei, eu tot spun: chestie de CAEN... daca s-ar introduce bordelurile pe lista, cui naiba i-ar mai pasa sa faca o diferenta intre un penis si o spondiloza cervicala? :D:D

21-04-2010 22:58:08
   
?? maryannasro
Cont Sters

Inregistat: 09-12-2012
Mesaje: 1
Uite un salon la care merg eu si sunt foarte multumit de serviciile prestate:

www.127.0.0.1/masaj-erotic/30/masaj-ero ... resti.html


P.S.: Salonul se apla doar in Bucuresti

Ultima modificare facuta de maryannasro (09-12-2012 21:26:01)


09-12-2012 21:24:59
   
?? __LEUUUUU
Cont Sters

Inregistat: 24-12-2012
Mesaje: 14
http://www.***/watch?v=VUL15dxxImI

10-01-2013 14:53:49
   
?? milaN
Cont Sters

Inregistat: 27-12-2012
Mesaje: 4
Da! Si bineinteles celelalte condiitii> storuri trase, usa incuiata, epilat in urma cu doua zile, nevazut, necunoscut....
     Ceva cu feromoni, merge cu stanga< ceva fara feromoni, si iertati de pacate, foloseste dreapta!


23-01-2013 23:02:58
   
?? milaN
Cont Sters

Inregistat: 27-12-2012
Mesaje: 4
Ma intreaba cineva, ce face daca e inchis?   Raspuns> fa-o cu....ura!

23-01-2013 23:06:44
   
crinacrina
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-01-2013
Mesaje: 36
numai sex vor toti useri pe acest siteu ? dar socializare , amicitia , s.a.m.d . nu se aminteste ? oare in ce mileniu secol traim ? numai sexul este = viata ? dumnezeule asa criza de sex exista in romania ? eu sincera sa fiu nu inteleg ardorea .. chiar atata criza poate fi de sex incat sa se vb de placerea sexual pe un siteu ? astea sunt chestiuni intime .. sentimentale .. prezente la momenutul oportul in acel loc ''sacru'' numit pat etc .. nu in cuvinte pe un site .. cu intrebari retorice de nevazuti ..

26-01-2013 13:02:15
   
?? sokatu
Cont Sters

Inregistat: 23-09-2012
Mesaje: 74
CRINO CE DREAQ SMOTOCESTI ?  te iau maine la remorca prin comuna ?   ;)

26-01-2013 18:46:10
   
crinacrina
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-01-2013
Mesaje: 36
sokule cu tine in oras eu nu am sa ies nici o data ! asta ca sa nu mai insisti ! iar atunci cand ... stii tu .. a fost odata ca-n povesti a fost ca nici o data ..

26-01-2013 19:16:39
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
sok asta-i analfabeta nici sa scrie nu stie  Analfabeto  invata fa sa scrii poate vrei sa spui site  =in loc de ''siteu'' .....  m-am amuzat copios   zdreanat fomista cauta fosile  si toti vor sa i-o traga la cioc si ea nu stie ca  niciodata se scrie legat  la farfyuze futute acasa da banduitoare pe site dupa alata p... nici nu stie sa scrie ''crinacrina:
sokule cu tine in oras eu nu am sa
ies nici o data !'''...invata sa scri balena esuata


27-01-2013 14:45:57
   
crinacrina
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-01-2013
Mesaje: 36

angel_of_ice a scris:

sok asta-i analfabeta nici sa scrie nu stie  Analfabeto  invata fa sa scrii poate vrei sa spui site  =in loc de ''siteu'' .....  m-am amuzat copios   zdreanat fomista cauta fosile  si toti vor sa i-o traga la cioc si ea nu stie ca  niciodata se scrie legat  la farfyuze futute acasa da banduitoare pe site dupa alata p... nici nu stie sa scrie ''crinacrina:
sokule cu tine in oras eu nu am sa
ies nici o data !'''...invata sa scri balena esuata



ai mari probleme . .. nu refula aici .. tine acolo ceea ce ai aspirat .. este castigul tau femeie ce iti expui kg la vanzare precum carnea de carmangerie


27-01-2013 15:12:28
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
angel_of_ice: MARS SI FA SPUME LA bani AIA INFECTA LA CARE SUGI
angel_of_ice: HAI MARS
crinacrina: penibila
crinacrina: 31 de ani si te vinzi pe bani
angel_of_ice: ZDREANTA FOMISTA ...PENIBILA ESTI TU SI CATEA MATA CARE TE-A BORAT LA GROAPA CU KKT
angel_of_ice: NU MA FUT GRATIS CA TINE TARFE PROSTA SI OBEZA
crinacrina: oricum arat de zeci de ori mai bine ca tine
angel_of_ice: HAI SICTIR CATEA LATRA PANA LESINI
crinacrina: nu ma vand cum o faci tu
angel_of_ice: HAI SICTIR CATEA LATRA PANA LESININATA BALENA SUMO 100 TONE... LA TINE FUT FOSILELE SI TARNI SARACIE CA TINE
angel_of_ice: tigara GRATIS IEI LA GREU ...BEAHHHH


27-01-2013 15:32:13
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
Catea nu te mai crede asa'' O DOAMNA'' caci tu in  FATA LUI DUMNEZEU  esti cea mai MARE fata  PROSTA SI GRSTIS pe deasupra..eu sunt o LADY  ...tu sugi puli gratis la toti amariti si bosorogi fosilizati ca tactu mare ...beahhh saracie

27-01-2013 15:44:40
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
esti fata

27-01-2013 15:45:33
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
sugativa nesatula!!!!

27-01-2013 15:46:20
   
crinacrina
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-01-2013
Mesaje: 36

angel_of_ice a scris:

angel_of_ice: MARS SI FA SPUME LA bani AIA INFECTA LA CARE SUGI
angel_of_ice: HAI MARS
crinacrina: penibila
crinacrina: 31 de ani si te vinzi pe bani
angel_of_ice: ZDREANTA FOMISTA ...PENIBILA ESTI TU SI CATEA MATA CARE TE-A BORAT LA GROAPA CU KKT
angel_of_ice: NU MA FUT GRATIS CA TINE TARFE PROSTA SI OBEZA
crinacrina: oricum arat de zeci de ori mai bine ca tine
angel_of_ice: HAI SICTIR CATEA LATRA PANA LESINI
crinacrina: nu ma vand cum o faci tu
angel_of_ice: HAI SICTIR CATEA LATRA PANA LESININATA BALENA SUMO 100 TONE... LA TINE FUT FOSILELE SI TARNI SARACIE CA TINE
angel_of_ice: tigara GRATIS IEI LA GREU ...BEAHHHH


angel_of_ice:PENIBILA ESTI TU SI CATEA MATA

angel_of_ice:TINE TARFE PROSTA
angel_of_ice; LATRA PANA LESININATA
angel_of_ice;  FOSILELE SI TARNI


27-01-2013 15:51:58
   
crinacrina
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-01-2013
Mesaje: 36
iti inteleg starea sufleteasca ,, este greu si pt tine .. 31 de ani fara iubit copil sot familie .. offfffff

27-01-2013 15:57:06
   
?? buze_moi
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2013
Mesaje: 4
crina angel_of_ice este suparata pe propria ei viata .... motiv pt care se enerveaza refuland pe acest topic ... cand vede o tipa ca tine stie ca nu are de castigat pe un siteu ca asta .. .. acum te rog nu-i mai da curs cuvintelor ei cu dialect analfabetic .. las-o plata domnului

27-01-2013 16:17:40
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
CATEA AI SI COPI si stai ca lesinata dupa puli cu kkt   pe site ...BEAHHH ...ASA FAMILIE NU-MI DORESC IN VECI A TINE CATEA /...AIA NU-I FAMILIE SE VEDE CA ESTI TARATURA DE SATRA ...BAEHHH

27-01-2013 16:19:46
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
spalati puradei de kkt si boraciune si numai bantui ca SUGATIVA pe site dupa puli  de mosi labagii

27-01-2013 16:23:13
   
?? buze_moi
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2013
Mesaje: 4

angel_of_ice a scris:

CATEA AI SI COPI si stai ca lesinata dupa puli cu kkt   pe site ...BEAHHH ...ASA FAMILIE NU-MI DORESC IN VECI A TINE CATEA /...AIA NU-I FAMILIE SE VEDE CA ESTI TARATURA DE SATRA ...BAEHHH



angel_of_ice;COPI..angel_of_ice; IN VECI A TINE


27-01-2013 16:26:05
   
?? buze_moi
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2013
Mesaje: 4
frustrata , penibila si super agramata ce a intrecut orice imaginatie.. caracter de femeie traita in padure

27-01-2013 16:31:24
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
alta BARAGLADINA imputita ...veziti fa de  pulile cu kkt  la care sugi  si nu-mi  mai da cu  nasu in cur  ca nu vreau sa iau dracu vreo  boala de la tine LEPRA  mars si spalati HOITUL  TARATURA

27-01-2013 16:54:15
   

adina32
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-01-2013
Mesaje: 44

buze_moi a scris:

frustrata , penibila si super agramata ce a intrecut orice imaginatie.. caracter de femeie traita in padure


acelasi msj i-am transmis si eu lui angeica .. ..... si i-am donat si haine de frima , insa este orgolioasa si nu le-a vrut ! desii are mare nevoie pt a-si schimba un new look , macke up etc . putea avea sanse mai mari cu change garderoba


27-01-2013 16:54:48
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
BALENA ESUATA   ai intrat iar taranca unsuroasa si slaninosa si-si fluture SLANINELE  imputite iar esti nefututa  UMFLATA DRACU  ....MARS  BALENE CU CELULITA SI 100 DE RANDURI DE SUNCI  si sugeti-va pulile cu kkt infecte  si numai latrati ca lesinatele ca sunt destui bosorogii si labagii pe site pt voi catele flamande ....beahhh

27-01-2013 17:02:00
   

adina32
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-01-2013
Mesaje: 44

angel_of_ice a scris:

alta BARAGLADINA imputita ...veziti fa de  pulile cu kkt  la care sugi  si nu-mi  mai da cu  nasu in cur  ca nu vreau sa iau dracu vreo  boala de la tine LEPRA  mars si spalati HOITUL  TARATURA



angel_of_ice;veziti se scrie vezi-ti  ;)


27-01-2013 17:04:02
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
BARAGLADINA OBEZA FA  CARPELE TALE SLANINOSE sa i le donezi lu muista de mata ca ea poarta nr 100 ca tine ...eu abia port nr 42  asa ca stergete cu zdrentele tale la cur  saracie ....FACI SPUME SI CLABUCI  ca nu vor sa  te futa decat ratatii muist ca tine

27-01-2013 17:06:31
   

adina32
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-01-2013
Mesaje: 44

angel_of_ice a scris:

BARAGLADINA OBEZA FA  CARPELE TALE SLANINOSE sa i le donezi lu muista de mata ca ea poarta nr 100 ca tine ...eu abia port nr 42  asa ca stergete cu zdrentele tale la cur  saracie ....FACI SPUME SI CLABUCI  ca nu vor sa  te futa decat ratatii muist ca tine




angel_of_ice; stergete . se scrie sterge-te    ;)

angel_of_ice; ratatii muist


27-01-2013 17:09:44
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
a invatat BARAGLADINA GRAMATICA ...FA MUISTA VEZI-TI FA DE  CARACTERIZAREA TAde pe site unde  in mortii mati de  ANALFABETA  ai   greseli [sa facibine, asa cum ti-aidori sa,...darin
acele...cinevaNu]


27-01-2013 17:10:52
   

adina32
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-01-2013
Mesaje: 44
TE ASTEPT SA-TI DONEZ HAINUTE DE FIRMA  ! ca sa vezi ca sunt cat se poate de ajutatoare si stau pe portofelul meu :D

27-01-2013 17:27:20
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
LUX LA TINE INSEAMNA 10 TONE DE SLANINA SI UNSOARE SI NISTE CARPE CU NR 100 !!!:p))))

27-01-2013 17:27:33
   

adina32
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-01-2013
Mesaje: 44
binenteles ca iti mai explic si cateva secrete feminine de care nu ai cunostiinta .. ca sa ai succes ca imi este mila de tine ca sa zic asa pe sleau

27-01-2013 17:33:45
   
?? dorinteumbrite
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2012
Mesaje: 2
asa este adina angelica are comportament de ferentari

27-01-2013 17:41:51
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la