Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Ati saruta-o dupa ce v-a facut un oral de cinste?    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Bula vine la scoala dupa o zi de absenta.
- Ce s-a intimplat, Bula, de ce n-ai venit ieri?
- Pai stiti... a murit bunicul.....
- Aoleu! Cum asa?
- A iesit pe balcon si a cazut balconul cu el.
- Vai, saracul! si asa a murit?
- Nu, a reusit sa se prinda de tocul de la geam, dar pe urma a alunecat si a
cazut iar.
- A, si a murit?
- Nu, a cazut in copacul din curte si de acolo a fost catapultat pe casa,
apoi a alunecat si a tras toata tigla dupa el.
- Si asa a murit?
- Nu, ca s-a prins de burlan. Dar burlanul s-a desprins.
- Si a murit?
- Nu, a reusit sa se balanseze si a intrat in casa prin geamul de la etaj,
apoi a inceput sa se rostogoleasca pe scari.
- Si asa a murit?
- Nu, in cadere a incercat sa se prinda de balustrada, dar balustrada s-a
rupt si el a cazut in gol pina la parter.
- Si asa a murit?
- Nu, dar l-am impuscat noi, ca daca nu, ne demola toata casa!.


02-07-2011 07:29:29
   
?? blondaweb
Cont Sters

Inregistat: 12-01-2011
Mesaje: 2
Da eu as faceo

03-07-2011 01:25:49
   
?? andy35
Cont Sters

Inregistat: 27-06-2011
Mesaje: 6

blondaweb a scris:

Da eu as faceo


Ok, eu o fac intotdeauna :) Si mi se pare senzual si placut, iar zambetul plin de multumire al partenerei face cat o mie de cuvinte.

Ultima modificare facuta de andy35 (04-07-2011 09:53:41)


04-07-2011 09:26:23
   
?? floryn_stefan
Cont Sters

Inregistat: 21-05-2011
Mesaje: 6

trist a scris:

ma-i intai trebuie sa o cinvingi sa faca sex oral



problema nu e ... adica nu mai e o nproblema in ziua de azi a sex-ului oral ... nu cred ca e vro femeie care sa-si fi inceput viata sexuala si sa nu o fi facut sex oral ... sa nu mai spun despe virgine dar artiste in arta sex-ului oral ... deci nu e o chestie de lamurire ca ea singura se duce ... acu daca tu ai intanlit vruna care-ti spune nu papusel eu nu fac asta... ma tem ca e prea artista si nu vrea sa se dea de gol sau a facut misto de tine ... cred ca e cea mai corecta varianta ....
eu am inteles ca nu e vb de un simplu sarut dupa o tigara ... eu am sarutato de multe ori ... era vb daca o saruti dupa ce a inghitit sperma sau in cel mai frumos caz are gura plina de sperma ... aci da ... sunt pers care nu o inghit ... si sunt multe ...

tot ce mor eu ... pe toti "smecheri" si tiristi ... app sunt tirist si stiu despre ce vb ... dar e un chiseu f inputit ... eu nu o sarut dupa ce-mi suge ... ca na cum sa o sarut ... hai sa mori tu ... dar a 2 zi nu-i iei limba in gura cu ea ... aaa nu ... bn cred ca e deja prea mult ... si plus dasta o saruti si inainte de a-ti oferi un oral ... care prin gura ei au mai trecut cateva p... daca nu zeci sau chiar sute ... asa cca ipocrizia nu-si are sensu ... si cum citeam si la inceput ... cred ca toata lumea e open mint ... numai ca nu toti stiu si ce insemna ... adik ptr cei mai baturi in cap ... cu toti suntem (din gura .. din vb) .,.. atat in rest ...

chiar sunt curios ... si astept raspunsuri la aceasta opinie ... idee care me se pare chiar una f corecta ... si reala si tot o data si cinstita ...

si asa ca sa inchei ... "eu nu sarut o tipa" sa mori tu .,.. pai o daia de km paote te cred si eu dar daca vb de una de lux ... cred ca se cam schimba situatia ... deci ...


18-07-2011 16:54:50
   
?? floryn_stefan
Cont Sters

Inregistat: 21-05-2011
Mesaje: 6

Seherezade. a scris:

Eu cred ca daca iti plac cu adevarat barbatii o sa-ti placa sa vezi si asta.



problema nu e ... adica nu mai e o nproblema in ziua de azi a sex-ului oral ... nu cred ca e vro femeie care sa-si fi inceput viata sexuala si sa nu o fi facut sex oral ... sa nu mai spun despe virgine dar artiste in arta sex-ului oral ... deci nu e o chestie de lamurire ca ea singura se duce ... acu daca tu ai intanlit vruna care-ti spune nu papusel eu nu fac asta... ma tem ca e prea artista si nu vrea sa se dea de gol sau a facut misto de tine ... cred ca e cea mai corecta varianta ....
eu am inteles ca nu e vb de un simplu sarut dupa o tigara ... eu am sarutato de multe ori ... era vb daca o saruti dupa ce a inghitit sperma sau in cel mai frumos caz are gura plina de sperma ... aci da ... sunt pers care nu o inghit ... si sunt multe ...

tot ce mor eu ... pe toti "smecheri" si tiristi ... app sunt tirist si stiu despre ce vb ... dar e un chiseu f inputit ... eu nu o sarut dupa ce-mi suge ... ca na cum sa o sarut ... hai sa mori tu ... dar a 2 zi nu-i iei limba in gura cu ea ... aaa nu ... bn cred ca e deja prea mult ... si plus dasta o saruti si inainte de a-ti oferi un oral ... care prin gura ei au mai trecut cateva p... daca nu zeci sau chiar sute ... asa cca ipocrizia nu-si are sensu ... si cum citeam si la inceput ... cred ca toata lumea e open mint ... numai ca nu toti stiu si ce insemna ... adik ptr cei mai baturi in cap ... cu toti suntem (din gura .. din vb) .,.. atat in rest ...

chiar sunt curios ... si astept raspunsuri la aceasta opinie ... idee care me se pare chiar una f corecta ... si reala si tot o data si cinstita ...

si asa ca sa inchei ... "eu nu sarut o tipa" sa mori tu .,.. pai o daia de km paote te cred si eu dar daca vb de una de lux ... cred ca se cam schimba situatia ... deci ...


18-07-2011 16:55:50
   
?? nuove
Cont Sters

Inregistat: 31-08-2010
Mesaje: 7
Mai studentu' lu' spanac...Fii mai coerent, mai tata,mai!

18-07-2011 21:39:47
   
?? Printing
Cont Sters

Inregistat: 31-08-2011
Mesaje: 21
Da normal,ca as saruta-o ,este ceva firesc chiar am si facut-o si este super bine,nu am murit sunt aici,exist si imi plac provocarile!

31-08-2011 19:35:49
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Bineinteles ca da! As saruta-o peste tot, inainte, dupa...placerea conteaza.

02-09-2011 10:30:01
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Dom'le, pentru mine treaba-i simpla:
- In mod evident relatie si felatie fac parte din aceeasi familie de cuvinte, cu tot ce decurge in mod logic de aici.
La fel de clar, relatie si cunilingus sunt tot de straini unul de altul, ca centurista de manastire.
Dincolo de aceasta demonstratie nu mai e nimic de spus.


20-09-2011 21:34:20
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204

PeterPan 63 a scris:

Dom'le, pentru mine treaba-i simpla:
- In mod evident relatie si felatie fac parte din aceeasi familie de cuvinte, cu tot ce decurge in mod logic de aici.
La fel de clar, relatie si cunilingus sunt tot de straini unul de altul, ca centurista de manastire.
Dincolo de aceasta demonstratie nu mai e nimic de spus.


Da. esti un filosof innascut!
Esti bun, dar nu esti cautat... si se si vede (citeste) de ce.


21-09-2011 09:13:33
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Lex a scris:


PeterPan 63 a scris:

Dom'le, pentru mine treaba-i simpla:
- In mod evident relatie si felatie fac parte din aceeasi familie de cuvinte, cu tot ce decurge in mod logic de aici.
La fel de clar, relatie si cunilingus sunt tot de straini unul de altul, ca centurista de manastire.
Dincolo de aceasta demonstratie nu mai e nimic de spus.


Da. esti un filosof innascut!
Esti bun, dar nu esti cautat... si se si vede (citeste) de ce.

Mda . Este evident ca ai 21 de ani .


21-09-2011 09:39:13
   
?? Ati86
Cont Sters

Inregistat: 10-10-2011
Mesaje: 1
Raspuns foarte sincer:) Normal :)

10-10-2011 00:39:26
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Ce, Tit, ce anume imi evidentiaza varsta?


titmouse a scris:


Lex a scris:


PeterPan 63 a scris:

Dom'le, pentru mine treaba-i simpla:
- In mod evident relatie si felatie fac parte din aceeasi familie de cuvinte, cu tot ce decurge in mod logic de aici.
La fel de clar, relatie si cunilingus sunt tot de straini unul de altul, ca centurista de manastire.
Dincolo de aceasta demonstratie nu mai e nimic de spus.


Da. esti un filosof innascut!
Esti bun, dar nu esti cautat... si se si vede (citeste) de ce.

Mda . Este evident ca ai 21 de ani .


10-10-2011 00:56:45
   
?? SORANA 36
Cont Sters

Inregistat: 16-09-2011
Mesaje: 96
buna dragii mei interesant este un lucru faceti un mare subiect din oralul asta este ceva normal se practica si in cuplu sot sotie ajuta mult la stimularea excitatiei firesc ar fii sa va sarutatii dupa deoarece este sperma voastra si nu tb sa va siliti de trupul vostru importanta este igiena si bunul simt adica epilati.va total in ambele cazuri cel mai placut este sa folositi oralul inaintea contactului propriu zis apoi nu uitati si de penetrare este mult mai importanta pentru finalizarea ambilor partenerii si vo barbatii lasati egoismul asteptatii intai orgasmul partenerei va fii multumita si in extaz apoi ea se va strimta daca vei continua penetrarea va ajunge la orgasm multiplu succes domnilor si lingeti pasarika inainte iar penisul va fii in erectie totala pup

21-10-2011 11:25:38
   
?? dj.costy
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2011
Mesaje: 7
mda.......

04-11-2011 13:31:39
   
?? ari32
Cont Sters

Inregistat: 23-05-2013
Mesaje: 3

seherezade a scris:

Multi, foarte multi de pe acest site scriu in descrierea din profil ca sunt openmind.
Realitatea nu sta chiar asa, din cateva intrebari e usor sa te convingi de asta. Culmea deschiderii la un barbat normal pe acest site e maxim un oral facut ei, limbile fiind considerate un fel de... nu gasesc cuvinte, de parca ar trebui sa faca femeie ceva ca sa le merite, in timp ce un barbat din start intreaba daca ea face oral, daca inghite, etc.
Doar o curiozitate, daca tot sunt p-aici asa de multi openminded barbati, cica fara vreo prejudecata, dupa ce ea inghite o sarutati pe gurita frumos?... doar ea v-a daruit acea placere, si e gustul vostru pe acele buze senzuale.
Si inca o remarca... openmind nu inseamna sa faci anumite lucurui, ci sa nu te inchizi in fata ideilor noi, curajul de a experimenta lucruri noi, de a nu spune la ceva nou ca nu-ti place pana cand macar odata nu incerci.

Cu siguranta. Si da,o fac tot timpul


06-09-2013 12:16:41
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
angel_and_debil_aaa .. vezi ca te cauta .SOK

08-09-2013 11:50:22
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
PE TINE  TINE SCROAFO....angel_and_devil: fa muista sok e futacul lu zdreanta de crina crina ... taranca muista de la c-tza...care se da catea de bucuresti cum te dai si tu traseista -... SOK ia dat la tigara lu zdreanta aia si a terfelito ca pe o carpa si culmea zdrentei fomiste ia placut ...JAVRA angel_and_devil: FUTACUL TAU E TACTU CATEA DE LA 10 ANI ITI DA LA tigara DE 20 DE ANI SUGI PULI CU KKT ...BEAHHHH SCROAFA MUISTA FOMISTA
razadesoare31: o sa-i scriu msj despre tine
razadesoare31: sa vezi ce iti face
razadesoare31: stiu eu ce sa-i scriu
razadesoare31: muuuuu
angel_and_devil: TE FUTE PE TINE-N BOT SI TOATE SCROAFELE INFECTE DE PE SITE.. VA DA tigara CU KKT
angel_and_devil: TARANCA INFECTA
angel_and_devil: tigara GRATIS CU 10 PREZERVATIVE DEODATA SA NU IA DRACU SCULAMENT SIFILIS SI LEPRA DE LA TINE SCROAFO
angel_and_devil::P))
angel_and_devil: MARS SI SUGETI INFECTI CA AU FACUT SIR LA USA


08-09-2013 12:05:46
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
razadesoare31=RAZA_DE_PULA _IN CUR  juliasweet-  sugi puli_cu .kkt dulci...taranca muista de prahova ce faci centura si autostrada ...mars si sugeti pulile infecte de taranii leprosi cu 2 clase ca tine  dr. pe centura  ...iei temperatura la  tarturi cu limba-n cur ...beahhhh mars ca puti infecto

08-09-2013 12:24:26
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

angel_and_devil a scris:

razadesoare31=RAZA_DE_PULA _IN CUR  juliasweet-  sugi puli_cu .kkt dulci...taranca muista de prahova ce faci centura si autostrada ...mars si sugeti pulile infecte de taranii leprosi cu 2 clase ca tine  dr. pe centura  ...iei temperatura la  tarturi cu limba-n cur ...beahhhh mars ca puti infecto


reciteste ce ai etalat . A N A L F A B E T I M


08-09-2013 12:58:09
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
agramata irecuperabila

08-09-2013 13:06:44
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
sok ! suna-ma urgent .vreau sa vb cu tine   :)

08-09-2013 13:09:35
   

evelina22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-04-2011
Mesaje: 19
ady nu accepta nimik de la sok , este amicul lui angelica

08-09-2013 13:42:41
   
?? nr1 babardeala
Cont Sters

Inregistat: 07-01-2013
Mesaje: 9
CINE CARE CARE ? ZI REPEDE CA AM CHEF DE'O POMPANGEALA ..  cine'i aia ? e bucaciune macar ?

corino suna'ma tu ca vad ca io te sun si nu bagi in seama !!!!!!!!! asta ca sa fie ceva modestie .. .......


08-09-2013 16:07:36
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
vaca aia muista crinacrina mugeste pe site ca duce lipsa de sloboz cu kkt ... face spume de 6 luni pe aici ca ai parasit-o ca te-ai insurat si numai vrei sa-i dai tigara  so faci carpa de sters pe jos si so dai la posta la pulosi ca la cat de mare-i SCROAFA  si  Curul nesatu...asta-i zdreanta ''doamna''din POVESTEA PULI a lui ION CREANGA...nu  vrea bani da  mananca puli cu kkt de la mic dejun pana la apus

08-09-2013 21:19:40
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
INVAZIE DE CIORI BORATE SI  CURVE DIN NEAM IN NEAM SCLAVE  LA TURCI SI ARABI.... de SCROAFE  MUISTE SI LEPROASE  TRASEISTE ...E UN KKT DE SITE DE 1 AN ..BANTUIE NUMAI GUNOAIE  SI TARATURI INFECTE DE CENTURA AU AFLET SI ELE CEI ALA UN SITE  ZCARBELE LEPROASE INFECTE ...DA-TI-MI CU NASU-N CUR CAND MA CAK  FOMISTELOR SA VA LUATI PORTIA  SA NU INTRATI DRACU IN SEVRAJ

08-09-2013 21:31:17
   

evelina22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-04-2011
Mesaje: 19

angel_and_devil a scris:

INVAZIE DE CIORI BORATE SI  CURVE DIN NEAM IN NEAM SCLAVE  LA TURCI SI ARABI.... de SCROAFE  MUISTE SI LEPROASE  TRASEISTE ...E UN KKT DE SITE DE 1 AN ..BANTUIE NUMAI GUNOAIE  SI TARATURI INFECTE DE CENTURA AU AFLET SI ELE CEI ALA UN SITE  ZCARBELE LEPROASE INFECTE ...DA-TI-MI CU NASU-N CUR CAND MA CAK  FOMISTELOR SA VA LUATI PORTIA  SA NU INTRATI DRACU IN SEVRAJ


AU AFLET SI ELE CEI  descatuseaza analfabetismul


08-09-2013 21:34:51
   
doar_incet
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-12-2012
Mesaje: 15
evelina nu te  lasa atrasa ,, este doar o ''nimeni'' uita-te cum isi expune fesele de elefant .. face pe moralista

08-09-2013 21:37:03
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
uite cine vb cioara infecta care-si arata  hoitul lepros  noroc  ca trag la tine dor cioroii , drogatii,labagii, retarzii, retardati si handicapatii... situ asta are  2  scroafe pe metru patrat si  3 ciori  ciori ..taranci fomiste retardate  traseiste   ce sug puli cu kkt   5 pe ora sa-si faca norma  de sloboz la  butoi ...w.c-urii infecte  sugative ...beahhh...cioaro ''nimeni '' esti tu cu satra ta de ciori infecte  pline de sculament,sida si sifilis...beahh vai de capu aluia care va da tigara  fara sa puna prezervativ .

09-09-2013 00:55:20
   
doar_incet
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-12-2012
Mesaje: 15

angel_and_devil a scris:

uite cine vb cioara infecta care-si arata  hoitul lepros  noroc  ca trag la tine dor cioroii , drogatii,labagii, retarzii, retardati si handicapatii... situ asta are  2  scroafe pe metru patrat si  3 ciori  ciori ..taranci fomiste retardate  traseiste   ce sug puli cu kkt   5 pe ora sa-si faca norma  de sloboz la  butoi ...w.c-urii infecte  sugative ...beahhh...cioaro ''nimeni '' esti tu cu satra ta de ciori infecte  pline de sculament,sida si sifilis...beahh vai de capu aluia care va da tigara  fara sa puna prezervativ .




retarzii, retardati


09-09-2013 10:47:03
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

uite cine vb cioara infecta care-si arata  hoitul lepros  noroc  ca trag la tine dor cioroii , drogatii,labagii, retarzii, retardati si handicapatii... situ asta are  2  scroafe pe metru patrat si  3 ciori  ciori ..taranci fomiste retardate  traseiste   ce sug puli cu kkt   5 pe ora sa-si faca norma  de sloboz la  butoi ...w.c-urii infecte  sugative ...beahhh...cioaro ''nimeni '' esti tu cu satra ta de ciori infecte  pline de sculament,sida si sifilis...beahh vai de capu aluia care va da tigara  fara sa puna prezervativ .




retarzii, retardati

metru patrat si  3 ciori  ciori

mega A N A L F A B E T A


09-09-2013 10:55:39
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
2 scroafe pe metru patrat  adica tu catea si raza de puli in cur ...adyna muista vaca scroafa + julia muista fomista ...butoaie cu kkt... extraveral  +  zeama de bani sa iei tu scroafo si ciorile de pe site cu care ai alianta ... sa nu va stea dracu pipotele  de ciuda si spume  ce aveti la bot ...catele turbate sa va ia dracu hingherii

09-09-2013 11:22:14
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

2 scroafe pe metru patrat  adica tu catea si raza de puli in cur ...adyna muista vaca scroafa + julia muista fomista ...butoaie cu kkt... extraveral  +  zeama de bani sa iei tu scroafo si ciorile de pe site cu care ai alianta ... sa nu va stea dracu pipotele  de ciuda si spume  ce aveti la bot ...catele turbate sa va ia dracu hingherii



mai femeie du-te la neurolog .... vezi ca ai grave probleme .. lasa netul si intemeiaza-ti o familie .. nu sta cu curul la expozitie , ai 35 de ani ce dumnezeu tu chiar bei in fiecare zi ? clienti tai te imbata zi si noapte si nu iti dai seama ca trec ani peste tine .. in plus uita-te putin in oglinda .. vei constata cu usurinta ca esti muma-padurii .. nu mai visa .. trezeste-te ce dumnezeu esti chiar buimaca non-stop ? altele la varsta ta au copii mari .. nu ai realizat nimik si nici sanse sa poti face ceva pe viitor nu vei avea .. kg tale .. varsta .. na .. stii cum este .. natura bato vina .. a fost cam zgarcita cu tine .. asa ca desteaptareaaaaaaa .. lasa netul i-al pe unul cum o fi si fa-ti  viata normala .. daca se mai poate numi normala .. dar incearca


09-09-2013 11:51:07
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
fa scroafo  tu sa  faci plozi zdreanta borata  ai 45 de ani te cauta moartea pe acasa si tu bantui   pe net ca cateaua aia lesinata dupa mortaciuni  ...mars dracu la SOCOLA  ca acoloi  locul tau si a scroafelor  retarde ca tine ...si nu te mai fute grija ce fac eu ..... boraciune infecta muista de 2 bani...veziti de viata ta de kkt  si de pulile tale infecte la care sugi  de la 15 ani ... betiva si drogata esti tu lepra ....sugi 10 puli/pe zi sa-ti faci norma de scroafa muista lesinata nesatula  ca la cat de mare esti  nu te sattura doar unu ..mars tracu la stana  la ciobanii pulosi ca eia o sa te sature  sigur sa numai latri ca proasta pe net ....mancatear cancerul de scroafa muista infecta boraciune pocita

09-09-2013 12:00:44
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
ADY  eu in locul sfatului i-as recomanda o clinica dezalcoolizare in prima faza , apoi sa prinda pe orice muncitor salariat si sa-si incerce norocul .. la varsta ei ce pretentie sa aiba ? care-i ala care ar acceptao? 35 de ani si cu un bogat palmares infractional in ale moravurilor usoare .. ea se prostituaza de ani buni de zile .. stie si tatal ei si sora ei .. ea locuieste in ap. tatalui ei pe care l-a  trimis la o casa batraneasca undeva langa bucuresti .. stie si tatal ei cu ce se ocupa ..

09-09-2013 12:02:17
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
dumnezeu a fost generos ti-a dat un butoi de 10 tone  si buloane de hipopotam  ..ai 100 de tone  BALAMA ESUTA PLINA DE  100 RANDURI DE SUNCI ...CELULITA SI  UNTURA TABACITA CU PARUL...BEAHHH...VAI DE ALA PE CARE-L CALARESTI ZILNIC II  SARE MATELE AFARA ...MARS DRACU SI  MICSOREAZA-TI BUTOIUL ALA PUTREFACT SI  TAIETI DIN SLANINILE  PUTREFACTE SA ARATI SI TU A OM CAT DE CAT  CA NICI FORME N-AI   AI NISTE TATOAIE LASATE  PE BURTIHANUL ALA MARE FLESCAITE BAEHHH...NUMAI OBEZOFILI FUT LA TINE SI MUMIILE ...2 LEI MUIA

09-09-2013 12:04:38
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
LA DEZALCOOLIZARE SA TE DUCI TU BALENO CA TU NUMAI PE CENTURA SI IN pivnita AI STAT  TOT ANU DAIA  ESTI CAT BALENA AIA INFECTA... SA-TI DE-A  ZDREANTA AIA BOARFELE EI SLINOASE  CIORDITE DIN TOMBEROANE...BEAHHH...BALENE ...BALENE.... MUISTE INFECTE SI CIORI LEPROASE...tigara LA TOATA ALIANTA VOASTRA DE KKT

09-09-2013 12:07:38
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
VA LAS DRACU SA MANCATI CACAT CU TONA CA TOT NU VA SATURATI ...PISAMAS PE VOI DE BALENE INFECTE SA VE DEZINFECTAI PUTIN ...retarde ,,fomiste , catele fomiste

09-09-2013 12:08:46
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
asa ai facut fa care raza de puli in cur ...l-ai dat pe tactu afara din casa si la bagat la azilu de mosi   uitati de lume... vai de capu tau te futi pt 2 lei muia cu toti tarnacopistii si salahorii.... ai bagat-o si pe sorta la supt puli prin cimitire cu balena de adyna .... neam de catele fomiste.....  curve fomiste

09-09-2013 12:14:54
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

dumnezeu a fost generos ti-a dat un butoi de 10 tone  si buloane de hipopotam  ..ai 100 de tone  BALAMA ESUTA PLINA DE  100 RANDURI DE SUNCI ...CELULITA SI  UNTURA TABACITA CU PARUL...BEAHHH...VAI DE ALA PE CARE-L CALARESTI ZILNIC II  SARE MATELE AFARA ...MARS DRACU SI  MICSOREAZA-TI BUTOIUL ALA PUTREFACT SI  TAIETI DIN SLANINILE  PUTREFACTE SA ARATI SI TU A OM CAT DE CAT  CA NICI FORME N-AI   AI NISTE TATOAIE LASATE  PE BURTIHANUL ALA MARE FLESCAITE BAEHHH...NUMAI OBEZOFILI FUT LA TINE SI MUMIILE ...2 LEI MUIA



buloane de hipopotam (bulane)

BALAMA ESUTA (balma?)


09-09-2013 12:17:08
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

angel_and_devil a scris:

asa ai facut fa care raza de puli in cur ...l-ai dat pe tactu afara din casa si la bagat la azilu de mosi   uitati de lume... vai de capu tau te futi pt 2 lei muia cu toti tarnacopistii si salahorii.... ai bagat-o si pe sorta la supt puli prin cimitire cu balena de adyna .... neam de catele fomiste.....  curve fomiste



www.***


09-09-2013 12:20:08
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
LATRA LATRA:-D:-D:- ca  CATEAUA LESINATA

09-09-2013 12:35:22
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
devoreaza-ti cacofonia

09-09-2013 12:53:58
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
AGRAMATA . ce pretentii sa avem

09-09-2013 12:56:09
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
ADYNA_BALENA_ESUATA:-D:-D:-D:-D....
LATRA LATRA:-D:-D:- ca  CATEAUA LESINATA


09-09-2013 12:57:10
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
ADYNA_BALENA_ESUATA:-D:-D:-D:-D....RAZA_DE_PULI_IN_CUR_INFIPTE
LATRA LATRA:-D:-D:- ca  CATEAUA LESINATA


09-09-2013 12:58:02
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
cacofonie .. agramata

09-09-2013 13:02:46
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
CACOFONIE  LA TINE-N BOT  si-n  CUR BALENA ESUATA

09-09-2013 13:07:48
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
angel_and_debila FACE SEX CU BUNASTIINTA TATALUI EI CU CLIENTI DE ULTIMA SPETA ..  ai place vinul cu apa minerala .. incercati baieti si veti vedea ca ea face sex total numai sub influenta alcool

09-09-2013 13:09:58
   

evelina22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-04-2011
Mesaje: 19

razadesoare31 a scris:

angel_and_debila FACE SEX CU BUNASTIINTA TATALUI EI CU CLIENTI DE ULTIMA SPETA ..  ai place vinul cu apa minerala .. incercati baieti si veti vedea ca ea face sex total numai sub influenta alcool



are un caracter mizerabil aceasta userita .. eu ce am spus ? ca nu merita bagata-n seama .. este la expozitie ca o vaca la targ .. 35 de ani are , halal femeie , provoaca greata acestui topic cu pozele ei  de MATUSE  batrinica


09-09-2013 13:21:36
   
Pagini:  1 2 3 4    
Mergeti la