Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / Reflectiile unui .....mitocan    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 ... 10
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Acum ,toata populatia romaniei stie ca ,in frunte cu Basescu ,suntem niste  alcoolici (!?!)
fara deosebire de sex,religie si statut social . Dar ,nu cred ca ,la intalniri de varf,politicienii nostri beau Trascau,Slibovitza sau stiu eu ce , ca pe forum .

Ultima modificare facuta de marianmandache (13-07-2010 16:50:01)


13-07-2010 08:24:32
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Numai oamenii cu adevarat importanti si inteligenti comit gafe !

13-07-2010 08:29:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

Numai oamenii cu adevarat importanti si inteligenti comit gafe !

Da-da, dupa tine (si altii ca Stromboli) doar idiotzii-s perfecti !!! :D:D


13-07-2010 15:13:30
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai ,Florine ! Ceilalti (ca noi) fac prostii .
Adica,unul ca mine sau ca tine ,cu putin noroc ,ar fi ajuns presedinte ?
Asta e rolul presei ,sa evidentieze gafele unor oameni importanti .Da bine !
Nu cred ca vrei ex ,pt ca le stii si mai mult ca sigur le-ai si publicat. Doar nu era sa publici prostiile mele,tale ,ale altora . La ei(oamenii importanti) se cheama gafe ,la noi,prostii .
Strompolii asta e un alt nick al ....al cui ?
Nu ca ,mi s-ar rupe  "priapismul" de el dar,il tot pomenesti.
Citesti mult si intelegi,mai putin mult .De ce vrei asa ? Smecherule !

Ultima modificare facuta de marianmandache (14-07-2010 00:52:06)


13-07-2010 16:42:18
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Am citit o postare ,interesanta ,zic eu, pe un topic ;Altul decat asta.
Mai degraba locul postarii ar fi fost pe acest topic.Ce ciudate pot fi ,uneori,reflectiile
"ce le trec prin cap",unora . Astept ,cu viu interes ,comentariul autorizat al moderatorului . A nu se citi STROMBOLI !


14-07-2010 01:00:26
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Coane MM, te rog sa mi te adresezi cu nick-name-ul - fiindca daca as fi vrut sa apar pe topic cu numele real, l-as fi mentionat, ca matalutza, in profil !!!! :x:x
Sau, mai bine, nu mi te mai adresa de loc - fii convins ca n-am sa sufar !!! :D:D
Faptul ca diversi (sau, mai precis, diversE) mincatoare de cacat :x (zic asa fiindca m-am saturat sa fiu blind-eufemistic cu birfitorii) ti-au spus cum ma cheama nu-i o scuza - ba chiar dimpotriva. :(


14-07-2010 03:26:55
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Imi pare rau ,daca cumva ,te-am necajit .Dar,sa stii ca nu avem cum sa ne evitam si asta ,nu pentru ca nu asi vrea ,dar asta e forumul .Oricum,voi tine cont, de rugaminte !
Subtilitati nu vor fi numai  pentru unii . Deci,va trebui sa tinem cont si de asta.


14-07-2010 09:23:09
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ne avand "coloana" ,mi te poti adresa oricum ....coane,cumetre, mitocane ,etc.
Cand "ranesti" in cotetze ,normal ca te murdaresti .
Una peste alta ,musai sa ne respectam .


14-07-2010 09:30:01
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
In spatele oricarui conflict sta un... tic...din ...Rin . Ei si ! Ne tavalim !

14-07-2010 09:38:15
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Dezlegare la limbi....! Fiecare scrie in limba si cu limba...  care ii face placere si cu  care s-a obisnuit .Cu cat mai multe limbi ,cu atat mai tare ...carcaletele .

14-07-2010 09:44:18
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
E unul care bate campii pe mai toate topicurile (are statut de ...vechi) .Ce ti-e si cu jurnalistica asta ,transpusa pe forum !
Fara limite, fara nici un Dumnezeu !Complexele naturii creeaza handicapuri umane !


14-07-2010 14:13:04
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
In spatele oricarui conflict sta o... tic...din ...Rin . Ei si ! Ne tavalim !

Ultima modificare facuta de marianmandache (14-07-2010 14:17:26)


14-07-2010 14:16:29
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Departe de mine gandul ca asi suferi de mania persecutiei .Dar,se poate obseva ca,postarile acestei VUVUZELE (se vor pline de subtilitate) creeaza mizerii !

14-07-2010 14:31:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

E unul care bate campii pe mai toate topicurile (are statut de ...vechi) .Ce ti-e si cu jurnalistica asta ,transpusa pe forum !
Fara limite, fara nici un Dumnezeu !Complexele naturii creeaza handicapuri umane !

Stai linistit, cumetre MM, ca ma retrag curind (la postarea nr. 6.666 - decizie definitiva deja) din zona asta si n-o sa mai ai motiv de panseuri haotice pe tema "JE". :D:D
In plus, datorita timpului astfel cistigat o sa te poti extinde si mai mult (ca raia :() pe toate topicurile din Galaxie !!! :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2010 14:41:18)


14-07-2010 14:40:35
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:


marianmandache a scris:

E unul care bate campii pe mai toate topicurile (are statut de ...vechi) .Ce ti-e si cu jurnalistica asta ,transpusa pe forum !
Fara limite, fara nici un Dumnezeu !Complexele naturii creeaza handicapuri umane !

Stai linistit, cumetre MM, ca ma retrag curind (la postarea nr. 6.666 - decizie definitiva deja) din zona asta si n-o sa mai ai motiv de panseuri haotice pe tema "JE". :D:D
In plus, datorita timpului astfel cistigat o sa te poti extinde si mai mult (ca raia :() pe toate topicurile din Galaxie !!! :D:D hihihi

Te pomenesti ca ,te vei retrage in vreo gaura neagra !!!


14-07-2010 15:36:47
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Asta ar insemna ....scazand din 6666 ( ce ambitie de om al.....glumesc acum) 6539 =
125 de postari pline de ...
Pe viatza mea, de fost interlop , daca doresc asa ceva . Chiar mi-ar pare rau .
Sa nu te gandesti la cele doua....! Cui le lasi ? Pune o vorba pt mine .


14-07-2010 15:45:36
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
125 de postari ! Daca frecventa postarilor va fi de una pe an....dar, daca te bagi pe la "Jocuri" se termina repede . Tu hotarasti !

14-07-2010 15:53:46
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
In spatele oricarui conflict sta o... tic...din ...Rin . Ei si ! Ne tavalim !

Ultima modificare facuta de marianmandache (Astazi 12:17:26)


14-07-2010 16:02:15
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Marele ...Xtrem tinde catre ...Xtrem de mic .
Ma opresc aici ...


14-07-2010 23:24:22
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Buna si asta cu....."facerea de bine  dar, nu prea s-a vazut ,insa continuarea ...o sti el ceva .
Ce mai,gandeste adanc !!!  Si se intelege cu VUVUZELA ...zici ca sunt amandoi din aceeasi  "gaura neagra " a Galaxiei forumului (e de la tine)


14-07-2010 23:43:23
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Intr-una din postarile lui PP ne trimitea ,pe mine si pe VUVUZELA ,intr-o camera cu un singur pat ,sa ne inmultim neuronii .Rau imi pare ca nu l-am ascultat .Nu cred ca s-ar fi inmultit neuronii ,dar sigur ne-am fi linistit . Barem sa ne-o fi spus in privat . Stia si el cat de delicata si simtitoare e VUVUZELA .

Ultima modificare facuta de marianmandache (14-07-2010 23:57:52)


14-07-2010 23:55:25
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
E suficient sa sufli o sigura data intr-o VUVUZELA si tot..."caras" ul   e ...intre picioarele ei !

Ultima modificare facuta de marianmandache (15-07-2010 09:47:33)


15-07-2010 09:45:09
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Astept urmatoarele postari ale lui ...."Fitzi ...Balas" !
Sa vezi caterinca,bascalie si ....TZEVI de eshapament .


15-07-2010 12:46:14
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Am luat de bun sfatul lui Traven ....bere ,seminte de bostan,floricele de porumb si...cu ochii la VUVUZELA ,astept "suspansul" .

15-07-2010 12:51:52
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Si eu bat campii dar, parca ale mele campii sunt mai manoase. Ale lui ,dupa ce ca sunt sterpe,sunt si pustii (cu sensul de nelocuite ) .

15-07-2010 20:18:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

Si eu bat campii dar, parca ale mele campii sunt mai manoase. Ale lui ,dupa ce ca sunt sterpe,sunt si pustii (cu sensul de nelocuite ) .

Nu pot sa ma abtin, coane M&M-IQ<80, serios - chiar ti-au murit deci toti laudatorii??? :D:D
Lasind la o parte haotismul postarilor tale fara cap si coada :x - si chiar fara vreun destinatar. :(
C-am dedus io (dupa indelungi deductii :rolleyes:) c-ar fi vorba de mine in aberatia scrisa de tine mai sus, asta-i alta poveste.

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2010 20:28:27)


15-07-2010 20:25:46
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
De la ....[ache]  am trecut la ...nici macar nu stiu sa reproduc ce ai scris .
Era o "reflectie a unui....mitocan " .


15-07-2010 20:31:56
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:


marianmandache a scris:

Si eu bat campii dar, parca ale mele campii sunt mai manoase. Ale lui ,dupa ce ca sunt sterpe,sunt si pustii (cu sensul de nelocuite ) .

Nu pot sa ma abtin, coane M&M-IQ<80, serios - chiar ti-au murit deci toti laudatorii??? :D:D
Lasind la o parte haotismul postarilor tale fara cap si coada :x - si chiar fara vreun destinatar. :(
C-am dedus io (dupa indelungi deductii :rolleyes:) c-ar fi vorba de mine in aberatia scrisa de tine mai sus, asta-i alta poveste.

La capitolul "deductii",fara suparare ,stai nasol;Tu la capitolul "fanfaron'' stai cel mai bine .


16-07-2010 13:12:53
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Se pare dca tu ai mult mai multe sinapse ,care nu leaga nimic si nu duc nicaieri.

16-07-2010 13:28:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Confesiunile unui anti-mitocan:
(psihanalitice, spre deosebire de mirlaniile aberante behaite agramat-trunchiat-dezlinat de catre... mitocan): :D

Golania, la tineretze, poate avea farmecul ei.
Golanii batrini - sau, mai precis, imbatriniti in rele :( - nu mai au insa niciun farmec.
Ba chiar provoaca greatza, :x cu stilul lor alunecos de colportare a diverse shmenuri-shuste-shushanele :D:D (scirboasa asociere de "sh"-uri, remarcati poate...)
Evident ca parte de vina in mentinerea "in forma" :rolleyes: a infectului lor caracter o au si "sursele de informare" cu caracter apropiat lor - inclusiv astea forumistice din prezent.;)

Placerea abjecta furnizata de operatiuni tip "Okiu' si timpanu'" e tot ce le-a mai ramas din fosta "glorie" :rolleyes: - ghilimelele-s inevitabile, fiindca tot ce i-a caracterizat odinioara (viclenie, birfa, jmecherie ieftina la intors portofele, specula, amagire, inshelare :x - a altora dar si a lor inshile - etc etc) le-a intrat in singe cumva si le-a blocat irevocabil accesul la evolutie.
Dar ei, inghetati prin definitie-n proiect, ramin tare fuduli :D in opacul lor intuneric interior.
Pacat, tare pacat... :(

Ultima modificare facuta de Xtremul (16-07-2010 20:18:31)


16-07-2010 17:23:30
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
MAI,  FANFARONULE !
    MAI,   ADJECTIVULE  !
Ce analiza psihanalitica sa faci tu ? Mai ,obositule !
Fanfaronada asta a ta reprezinta o malformatzie ce nu a putut fi depistata in timpul sarcinii ,iar acum ne confruntam cu un fanfaron care,prin prezenta lui obositoare,ca moderator pe acest forum,doreste sa devina legenda .


17-07-2010 08:07:08
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Am recunoscut si recunosc :la tineretze am fost GOLAN si nu FANFARON ; sunt GOLAN si nu FANFARON  si ,vreau sa cred ca voi muri GOLAN si nu FANFARON.
In schimb tu, asa te-ai nascut,ai crescut si ai imbatranit :FANFARON !
Golania nu provoaca greataza ,cel mult ,poate,dezgust . In schimb,fanfaronada provoaca ,greatza si repulsie.
       
     Pacat,tare pacat....


17-07-2010 08:23:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Confesiunile unui anti-mitocan:
(psihanalitice, spre deosebire de mirlaniile aberante behaite agramat-trunchiat-dezlinat de catre... mitocan): :D

Golania, la tineretze, poate avea farmecul ei.
Golanii batrini - sau, mai precis, imbatriniti in rele :( - nu mai au insa niciun farmec.
Ba chiar provoaca greatza, :x cu stilul lor alunecos de colportare a diverse shmenuri-shuste-shushanele :D:D (scirboasa asociere de "sh"-uri, remarcati poate...)
Evident ca parte de vina in mentinerea "in forma" :rolleyes: a infectului lor caracter o au si "sursele de informare" cu caracter apropiat lor - inclusiv astea forumistice din prezent.;)

Placerea abjecta furnizata de operatiuni tip "Okiu' si timpanu'" e tot ce le-a mai ramas din fosta "glorie" :rolleyes: - ghilimelele-s inevitabile, fiindca tot ce i-a caracterizat odinioara (viclenie, birfa, jmecherie ieftina la intors portofele, specula, amagire, inshelare :x - a altora dar si a lor inshile - etc etc) le-a intrat in singe cumva si le-a blocat irevocabil accesul la evolutie.
Dar ei, inghetati prin definitie-n proiect, ramin tare fuduli :D in opacul lor intuneric interior.
Pacat, tare pacat... :(

Psychanalytic Mambo Number Two: :D

1. Exista nenumarati indivizi in lumea asta a caror opinie (chiar daca-i din categoria "de bine") apropo de JE ma lasa rece. :rolleyes:
2. Tzopaia (la fel de trist) pe forumul asta cindva si-un anume Stromboli, al carui vid mintal vibra :rolleyes: totusi uneori si emana panseuri de tipul "daca-mi atragi atentzia sa nu mai fiu confuz-fiindca-incult-agramat-si-tzifnos-pe-deasupra, :D inseamna ca TU esti fanfaron" :D:D
Chiar daca observatiile erau facute elegant, adica subtil... ;) in primele faze ale schimburilor de replici macar (va amintiti discutiile despre importantza formei in comunicarea... fondului). :)

La asta se rezuma, din pacate, mecanismele gindirii unora. :(
Cu tot atitea subtilitatzi ca ale unui excavator defect. :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2010 12:53:53)


17-07-2010 12:39:13
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

marianmandache a scris:

Am recunoscut si recunosc :la tineretze am fost GOLAN si nu FANFARON ; sunt GOLAN si nu FANFARON  si ,vreau sa cred ca voi muri GOLAN si nu FANFARON.
In schimb tu, asa te-ai nascut,ai crescut si ai imbatranit :FANFARON !
Golania nu provoaca greataza ,cel mult ,poate,dezgust . In schimb,fanfaronada provoaca ,greatza si repulsie.
       
     Pacat,tare pacat....

In ce priveste " Okiu si timpanu' "  e o sintagma ce mi-a fost atribuita in mod gratuit si nu vreau s-o comentez .
Daca tu crezi ca ,viclenia, shmecheria, specula,etc. duc la blocarea accesului la EVOLUTIE e problema ta , gandirea ta. Dar,umilireacu buna stiinta ,cred,intr-o tara straina ,unde crezi ca nu te stie nimeni,cu scopul meschin de a obtzine "un pumn de tzechini " iar apoi , sa te reintorci si sa tii lectii de etica tot fanfaronada se cheama ,ba mai mult  esti culpabilizat si ca IPOCRIT . E RUSHINOS !
Iata ,un termen care tie iti este necunoscut .


17-07-2010 12:58:29
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Confesiunile unui anti-mitocan:
(psihanalitice, spre deosebire de mirlaniile aberante behaite agramat-trunchiat-dezlinat de catre... mitocan): :D

Golania, la tineretze, poate avea farmecul ei.
Golanii batrini - sau, mai precis, imbatriniti in rele :( - nu mai au insa niciun farmec.
Ba chiar provoaca greatza, :x cu stilul lor alunecos de colportare a diverse shmenuri-shuste-shushanele :D:D (scirboasa asociere de "sh"-uri, remarcati poate...)
Evident ca parte de vina in mentinerea "in forma" :rolleyes: a infectului lor caracter o au si "sursele de informare" cu caracter apropiat lor - inclusiv astea forumistice din prezent.;)

Placerea abjecta furnizata de operatiuni tip "Okiu' si timpanu'" e tot ce le-a mai ramas din fosta "glorie" :rolleyes: - ghilimelele-s inevitabile, fiindca tot ce i-a caracterizat odinioara (viclenie, birfa, jmecherie ieftina la intors portofele, specula, amagire, inshelare :x - a altora dar si a lor inshile - etc etc) le-a intrat in singe cumva si le-a blocat irevocabil accesul la evolutie.
Dar ei, inghetati prin definitie-n proiect, ramin tare fuduli :D in opacul lor intuneric interior.
Pacat, tare pacat... :(

Psychanalytic Mambo Number Two: :D

1. Exista nenumarati indivizi in lumea asta a caror opinie (chiar daca-i din categoria "de bine") apropo de JE ma lasa rece. :rolleyes:
2. Tzopaia (la fel de trist) pe forumul asta cindva si-un anume Stromboli, al carui vid mintal vibra :rolleyes: totusi uneori si emana panseuri de tipul "daca-mi atragi atentzia sa nu mai fiu confuz-fiindca-incult-agramat-si-tzifnos-pe-deasupra, :D inseamna ca TU esti fanfaron" :D:D
Chiar daca observatiile erau facute elegant, adica subtil... ;) in primele faze ale schimburilor de replici macar (va amintiti discutiile despre importantza formei in comunicarea... fondului). :)

La asta se rezuma, din pacate, mecanismele gindirii unora. :(
Cu tot atitea subtilitatzi ca ale unui excavator defect. :D:D hihihi


Hai ca,ai inceput s-o dai in tangou.
Acum vrei subtilitati ,mai JE... ?
Iar vrei sa fii cu....MOTZ .


17-07-2010 13:04:49
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Tu chiar vrei sa termini cele 6666 de postari in replici cu mine ? Vrei sa plictisim forumul ,cu tot cu forumisti ? Vrei sa fim trimisi in vreo gradina cu floci a... stii si tu cui?
Tu faci o mare confuzie ,nu ma mai mira nimic din ce vine de la tine (deductii si alte aiureli de fanfaron),MODERATOR =DESTEPT  . Nu este acelasi lucru,mai "JE..."


17-07-2010 13:14:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

Tu chiar vrei sa termini cele 6666 de postari in replici cu mine ? Vrei sa plictisim forumul ,cu tot cu forumisti ? Vrei sa fim trimisi in vreo gradina cu floci a... stii si tu cui?
Tu faci o mare confuzie ,nu ma mai mira nimic din ce vine de la tine (deductii si alte aiureli de fanfaron),MODERATOR =DESTEPT  . Nu este acelasi lucru,mai "JE..."

...Chiar crezi ca-mi pierd vremea vorbind cu tine, user M&M-IQ<80 ?! :rolleyes: :D

Bag doar si io "reflectii" p-aici - sau e interzis poate? ;) (Mea Culpa, aici am folosit si eu una din replicile tipice... prostilor care sint prosti) :D:D hihihi

Continui deci cu... DEFINITIA NESIMTITULUI :D (in forma prescurtata):

Nesimtitul devine pe zi ce trece o prezenta constanta, greu de evitat si imposibil de strunit: in tren sau la opera, in autobuz sau la biserica, in parc sau la teatru, in Parlament sau la bloc, reprezentantii acestei categorii fondeaza un cult volatil, fara agenda si fara orizont. Religia lor e doar sfidarea celorlalti.

Nesimtitul nu are un cod de reguli, dar se comporta ca si cum l-ar avea. E invaziv pana la ubicuitate, pisalog pana la nevroza si vociferant pana la delir. II vezi unde nu te astepti, il auzi peste tot, il adulmeci la fiecare colt de strada si pe fiecare culoar de vagon, insa nici macar el nu detine toate parghiile mestesugului.
E imperfect si are nevoie de indrumari.

Implicit, am sa fac un topic separat - fiindca, evident, chiar AI NEVOIE de oarece indrumari suplimentare... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-07-2010 15:31:12)


17-07-2010 14:30:39
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
User X cu cele 285884 de sinapse si un singur neuron .
Caz patologic . Singurul neuron - si ala increzut ,vezi Doamne ,e unic - alearga printre cele 285884 de sinapse ,pana devine incandescent .La nivelul asta ,eructiile tale ilogice
erup aidoma noxelor ...prin tzeava de esapament .Mai pe intelesul tau -poate asa ,nu vei mai apela la deductii - " Mult zgomot pentru nimic " .


17-07-2010 17:35:08
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Voi continua cu....DEFINITIA  FANFARONULUI  care esti ( in forma si mai prescurtata ,ca pentru inaltimea ta )
  Il gasesti pe mai toate topicele (Nu-i vorba de mine !) ,uneori ,chiar si pe motocicleta .
  Religia lui este :sa bata campii frizand absurdul - vezi postarile din "...Teorie de capul meu (!?!) si "Sa moara dusmanii ca shobolanii in BUNKERISTANIA " - si sa fie admirat de femei . Fara hihihi .


17-07-2010 17:45:07
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
El nu are un cod de reguli ,nici macar unul rutier. Sigurul lui cod care ii este familiar :
COD-ul ...oceanic .


17-07-2010 17:47:17
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ieftine, M[ache]... retrage-te in glorie, pina nu-ti "tremura miinile"... si retrage-ti si "topicele"... :D:D

Ultima modificare facuta de SandieShaw (17-07-2010 18:11:40)


17-07-2010 18:11:12
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ai uitat scumpa , S and ie ?
Subscriu, MM, si iti cer sa incetezi sa ma plictisesti.


17-07-2010 19:15:47
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Tu ,de ce ma plictisesti ?

17-07-2010 19:38:51
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
" mai alba ca M[achea]  "
Nu vrei sa-ti vezi de ...Sandi(li)o !
O luam de la ...unde am ramas ? Eu am timp: n-am de carca ,n-am de pensie ,n-am
nici un Dumnezeu ,n-am de nici unele...
Ba ,mai mult , sunt si grobian .


19-07-2010 12:49:37
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Astia fac cu schimbul ! Ma lasa unul ,ma ia altul in primire ;Mai bine m-ar ignora .
Fiecare cu... "gatul masii " .O alta sintagma de-a unui "compadre"


19-07-2010 12:56:58
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Sinistratii il vor pe dan diaconescu , PRESEDINTE !!! .  Are toate sanselesa ajunga PRESEDINTE intr-o tara plina de  "sinistrati" .

20-07-2010 07:09:56
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Sinistratii au ajuns la concluzia ,in urma cercetarilor efectuate de postul  TV -OTV ,Madalina Manole a fost omorata si apoi batuta de sotul ei care dormea intr-un dormitor !
                Alt loc nu si-a ales .


20-07-2010 07:16:50
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
In teleg sa promovezi muzica romaneasca -usoara, populara, lautareasca ,de petrecere etc-dar ,nu MANELE . De unde dracului a venit amestecatura asta de muzica ?
Unele posturi TV au realizat emisiuni moderate de manelisti . EXECRABIL !
Pana si celebra " aia grasa de la PRO-TV " ii invita ,intr-o veselie, pe manelisti .
Oare ce era asa de interesant si de educativ ?
  N-am nimic cu oameni respectivi,chiar apreciez calitatile lor vocale ,pe unii i-am cunoscut personal (alte vremuri) ; Muzica e cea care deranjeaza ,cel putin pe mine .


20-07-2010 07:33:24
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Eu stiu ce urmareste....sa ma faca de kk ,iar eu sa-i spun: "salu` mana SS ! Ai dreptate, ca intotdeauna! "
A gresit crezand ca-s latura'  si eu. Sa se duca in zoaiele ei !

Ultima modificare facuta de marianmandache (21-07-2010 13:11:25)


21-07-2010 13:04:00
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Sandi[lia]e urmareste sa faca  Show (!) . E problema ei . Nu ma intereseaza (?)

21-07-2010 16:29:51
   
Pagini:  1 2 3 4 5 ... 10    
Mergeti la