Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / A fost odata un forum?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
metra
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-07-2010
Mesaje: 11
Sa nu-mi spuneti: "Citeste si-ai sa te convingi!" :)

14-10-2010 00:40:26
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
M-ai convins ! Vrei sa faci vechime , dar ai gresit topicul. Incearca pe ..."Lesbi"!

14-10-2010 07:41:35
   
?? aXiaL
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2010
Mesaje: 194
Nu e convins, e mai interesat de cele vechi, greseala costa, dar incercarea si straduinta aduc si de o parte, si de cealalta, noutati asezonate cu bucuria tipic romaneasca : ori dai peste bot, ori se pune cu botul pe labe!
   Nu e o referire la cele doua extremitati, si nici legenda insulei grecesti, doar motivatiile directei dezinteresari isi gasesc loc pentru toata lumea, asa, de gura lumii....
   Citeste, sa te convingi! S-ai sa vezi cine se convinge.


14-10-2010 21:23:34
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
A fost si ...a fost frumos....!!!!atat pot sa spun....am cunoscut aici oameni minunati si a fost minunat!Oamenii si-au pierdut insa in timp interesul fata de acest forum...unii au plecat departe,altii au preferat sa citeasca doar ce mai scriu altii...

06-01-2011 09:31:54
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

tasha 1951 a scris:

A fost si ...a fost frumos....!!!!atat pot sa spun....am cunoscut aici oameni minunati si a fost minunat!Oamenii si-au pierdut insa in timp interesul fata de acest forum...unii au plecat departe,altii au preferat sa citeasca doar ce mai scriu altii...

Cata dreptate ai......poate ca au ramas doar frustratii care isi arunca prostia si veninul pe acest forum.


06-01-2011 11:58:20
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

cami49 a scris:


tasha 1951 a scris:

A fost si ...a fost frumos....!!!!atat pot sa spun....am cunoscut aici oameni minunati si a fost minunat!Oamenii si-au pierdut insa in timp interesul fata de acest forum...unii au plecat departe,altii au preferat sa citeasca doar ce mai scriu altii...

Cata dreptate ai......poate ca au ramas doar frustratii care isi arunca prostia si veninul pe acest forum.

Cica gura pacatosului adevar graieste. :D
... al'minteri venisi sa le tii companie?

Bai, ce-mi placa cand ii vaz pe cate unii cum isi pun singuri piedica, cum isi trag dupaci peste ceafa sau suturi in coooaie (in cazul de fata e vorba de ovare, naturellement).


06-01-2011 14:38:13
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Mi-e dor de acele vremuri,orice s-ar spune ,mi-e dor de timpul cand intram in conferinta pe YM  aproape  toti,cand ne amuzam copios ca nimeni nu mai pricepea nimic la un moment dat...dar  eram prieteni...si era frumos!!!N-o sa le uit niciodata!:)

06-01-2011 21:53:38
   
?? aXiaL
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2010
Mesaje: 194
Si pacatosii dau din gura, asa, de gura lumii. Al'minteri, ce vine, unde sta, si zi-i! Astea vremuri.

06-01-2011 23:41:48
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

PeterPan 63 a scris:


cami49 a scris:


tasha 1951 a scris:

A fost si ...a fost frumos....!!!!atat pot sa spun....am cunoscut aici oameni minunati si a fost minunat!Oamenii si-au pierdut insa in timp interesul fata de acest forum...unii au plecat departe,altii au preferat sa citeasca doar ce mai scriu altii...

Cata dreptate ai......poate ca au ramas doar frustratii care isi arunca prostia si veninul pe acest forum.

Cica gura pacatosului adevar graieste. :D
... al'minteri venisi sa le tii companie?

Bai, ce-mi placa cand ii vaz pe cate unii cum isi pun singuri piedica, cum isi trag dupaci peste ceafa sau suturi in coooaie (in cazul de fata e vorba de ovare, naturellement).

Tot de cacat ai ramas.....asta asa ca de inceput de an.La multi ani !!!!!Poate ca nu ai inteles ca ma refeream la tine,dragul meu.....Tu traiesti din ura,pt.ca noi Da!! si tu Nu!!Multumesc pt.ca m-ai desconsiderat,caci si eu o fac de mult timp....era corect din partea mea sa-mi exprim sentimentele fata de tine,prin intermediul pretioaselor mele ovare.Poate ai uitat ca de nu erau ovarele noastre tu poate erai ceva pe langa gard.Te pup si ai grija de tine ca acum e iarna.....faci gripa usor si aluneci.....


07-01-2011 11:00:39
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ce-ar fi sa fim mai buni acum in  debutul acestui an?
O intrebare retorica... :(


07-01-2011 11:23:27
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

cami49 a scris:

era corect din partea mea sa-mi exprim sentimentele fata de tine,prin intermediul pretioaselor mele ovare.Poate ai uitat ca de nu erau ovarele noastre tu poate erai ceva pe langa gard.Te pup si ai grija de tine ca acum e iarna.....faci gripa usor si aluneci.....

Papusha, inteleg ca ovarele iti tin loc de creieri, nu-i nicio surpriza in sensul asta, da'  nu mai bate apropouri legate de rostul lor in reproducere, ca sexul, in cazul tau, se reduce la supt sh-atat, ori nici macar asa nu te incadrezi in randul fetelor bune, ca scuipi!  Fii blanda si inghite, poate reusesti sa te remarci. :D


07-01-2011 23:24:59
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

PeterPan 63 a scris:


cami49 a scris:

era corect din partea mea sa-mi exprim sentimentele fata de tine,prin intermediul pretioaselor mele ovare.Poate ai uitat ca de nu erau ovarele noastre tu poate erai ceva pe langa gard.Te pup si ai grija de tine ca acum e iarna.....faci gripa usor si aluneci.....

Papusha, inteleg ca ovarele iti tin loc de creieri, nu-i nicio surpriza in sensul asta, da'  nu mai bate apropouri legate de rostul lor in reproducere, ca sexul, in cazul tau, se reduce la supt sh-atat, ori nici macar asa nu te incadrezi in randul fetelor bune, ca scuipi!  Fii blanda si inghite, poate reusesti sa te remarci. :D

Iubitel,inteligenta si educatia ta cum deja se stie lasa de dorit.Eu cred ca din cauza anumitor lipsuri (multe la numar) cand esti prost devii violent si folosesti multe cuvinte triviale. Cunosc pe cineva care avea cancer si dintr-o persoana buna a devenit una ca tine,pt.ca ea nu mai avea mult de trait si noi da.Singura diferenta dintre voi 2 era ca ea nu manca cacat atat de mult ca tine,in rest identica......Eu inteleg sincer ceea ce te-a transformat intr-o hiena,dar ma repet,nu e vina noastra.Faptul ca te poti exprima doar in scris,multumeste lui Dzeu.si roaga-te sa ai multi prieteni,caci atunci cand iti ia una, incet incet iti ia totul,iar prietenul la nevoie se cunoaste.Eu nu o sa-ti fiu niciodata prietena, eventual pot trece cu masina peste tine si la dus si la intors. Ai ramas bun doar pe hartie si asta te dispera.Nu uita!!!! nu e vina noastra.


10-01-2011 15:43:57
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61
nu-i mai da apa la moara ....lasa-l sa graiasca singur de nebun pana-i va veni spumele la gura.

11-01-2011 19:53:43
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61
A fost odata un forum?     

a fost!......pacat ca nu mai este.


11-01-2011 19:54:56
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

cami49 a scris:

Tu traiesti din ura,pt.ca noi Da!! si tu Nu!!.

Fa, n-auzi, cand ie, ie - vorba lu' Shalom Alehem...
Tu esti proasta si eu nu, tu o sugi, eu iarasi nu, si-n aceeasi gama as putea canta o zi intreaga, da' ce rost are?
Zau ca pot trai cu ale mele, tu de ce nu-ncerci sa te obisnuiesti?


12-01-2011 00:50:17
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

PeterPan 63 a scris:


cami49 a scris:

Tu traiesti din ura,pt.ca noi Da!! si tu Nu!!.

Fa, n-auzi, cand ie, ie - vorba lu' Shalom Alehem...
Tu esti proasta si eu nu, tu o sugi, eu iarasi nu, si-n aceeasi gama as putea canta o zi intreaga, da' ce rost are?
Zau ca pot trai cu ale mele, tu de ce nu-ncerci sa te obisnuiesti?

Ba boule, dar ce ofticos esti......oricum eu pot mai multe decat tine......chiar imi faci greatza si mai ales mila. Poti scrie ce vrei, esti un mitocan de KK si nu-ti mai raspund,om de nimic si pe jumatate ce esti!!!!


12-01-2011 12:36:16
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

adeel a scris:

nu-i mai da apa la moara ....lasa-l sa graiasca singur de nebun pana-i va veni spumele la gura.

Ai mare dreptate,este cunoscut pe aici ca schizofrenic,asa ca duca-se pe......


12-01-2011 12:38:23
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

adeel a scris:

A fost odata un forum?     

a fost!......pacat ca nu mai este.

Regret si eu...crede-ma!
Dar asta este...voi intra si eu  din Paste in Craciun...ca asa se pare ca e cel mai bine.....!:)


12-01-2011 20:14:38
   
Pagini: 1    
Mergeti la