Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / caut amanta    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? alintatu27
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2010
Mesaje: 4
barbat casatorit 28 ani doresc o relatie intima cu o doamna sau domnisoara din bucuresti  fara obligatii financiare.
Id mess: alintatu27


15-04-2011 11:10:01
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Mana nu mai e de ajuns?

15-04-2011 12:46:54
   
?? BOGDY68
Cont Sters

Inregistat: 23-05-2010
Mesaje: 45

alintatu27 a scris:

barbat casatorit 28 ani doresc o relatie intima cu o doamna sau domnisoara din bucuresti  fara obligatii financiare.
Id mess: alintatu27

Palma nu te inseala niciodata. Palma e mereu alaturi de tine, cu exceptia cazului putin probabil ca te muti in Iran, furi si te prinde. Nimeni nu te cunoaste mai bine decit propria palma, fiindca te-a mingiiat de mic copil, ba te-a sters si la cur. Palma e ascultatoare, nu o ia prin balarii, din nou, exceptind filmul "The hand", de exemplu. Si cu siguranta palma ta nu s-a mai babardit cu altii, altfel chiar ar fi de belea. Cu palma nu te certi din te miri ce. Cu palma nu trebuie sa te temi de BTS, nici sa arunci banii pe antibebe si antishit. Palma NU are rival!!!! Si partea cea mai tare este ca ai DOUA PALME, deci practic sex cu gemene care te iubesc si pe care le iubesti si care iti sint fidele numai tie, TOATA VIATA..


15-04-2011 17:08:22
   

evelina22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-04-2011
Mesaje: 19
catcher: buna
catcher: vreau sa te intreb ceva
evelina22: ?
catcher: fara sa te ofensez,te-ar tenta sa si penetrezi un tip cu ceva?
evelina22:


17-04-2011 11:21:25
   

evelina22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-04-2011
Mesaje: 19
catcher: sa te vezi cu un tip,sa vorbiti,sa ascultati muzica,sa beti sampanie .el sa fie timid,sa il pui sa te sarute peste tot apoi sa-i spui ca vrei sa il penetrezi cu ceva
evelina22: adika?
catcher: cu gitul de la sticla de sampanie sau cu un castravete
catcher: sa-i spui ca vrei sa il faci si fetita
evelina22: dar cu o bani naturala nu vrei ?
catcher: dupa ce ma penetrezi tu prima,esti acasa?
evelina22: da sunt acasa
catcher: singura?vrei sa ma vezi gol pe mess si sa vorbim?
evelina22: ce sa vb ? si de ce sa te vad dezchilotat ?


17-04-2011 11:44:08
   

Sorina25
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-04-2011
Mesaje: 9
De la:    lick_urici     Blocati
Subiect:    Te rog, cacate, pisate si basestete in gura mea!     Reclamati
Mesaj:     As fi foarte onorat daca m-ai accepta ca pe propia ta toaleta,gura mea sta la dispozitiua curului si pizdei tale. Accept cu placere cacat si pisat de la tine, atat timp cat poti sa imi dai suficient pentru a ma indestula. Apoi vreau sa-ti sug si ling degetele de la picioare si talpile tale diafane. Limbile in cur si floare, cat si futaiurile nu sant excluse. Acestea sunt fanteziile mele. Ce zici, esti in masura sa mi le indeplinesti? Ador cacatul si pisatul femeilor, imi place un cacat care miroase, il mananc pe
nerasuflate, mai ales daca iese caldut, aburit,din anusul curul tau. Tare, moale, diarie, nu conteaza, este
bine primit, fie el de orice fel. Ce zici, ti-ar place sa te caci si pisi in gura mea ? Te rog sa nu iei acest lucru
drept o gluma, sunt foarte ineresat, considera-l ca pe un fetish, deci trateazal ca atare, la modul cel mai real. Doresc de asemenea sa ejaculezi la miune in gura, frumoaso !
Astept raspuns urgent ! Doresc sa stiu, cum si unde poti sa te contactez?



Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul


17-04-2011 12:09:31
   
?? BOGDY68
Cont Sters

Inregistat: 23-05-2010
Mesaje: 45
continuare:

catcher: daca ma vezi in tegumentul gol, asa o sa am curaj..
evelina22: ce curaj??
catcher: o sa ma vezi cum imi tai lama cu venele, in lungul lor..apoi imi voi sectiona sagital "scarbavnicul madular"..
evelina22: esti nebun..sigur asta..
catcher: indubitabil de iref-utabil ca sunt nebun..dupa tine!!
evelina22: ok, ne vedem la web..
(conexiunea cade ...)

Ultima modificare facuta de BOGDY68 (17-04-2011 12:26:08)


17-04-2011 12:15:42
   
m.elina4040
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-06-2010
Mesaje: 5
m.elina4040: citesc
m.elina4040: tu?
deny22: pe site ma plictisesc ca numai de nebuni dau si tu esti o dulce
m.elina4040: numai labagi cu diferite fantezi
deny22: asa e si tu ai dat peste ei???
m.elina4040: la greu
deny22: ce dulce esti
m.elina4040: ms
deny22: esti singura nu ai pe nimeni???
m.elina4040: la ce te referi
deny22: esti casatorita?
m.elina4040: nu mai sunt de 3 ani


17-04-2011 13:12:17
   
?? SOKATU_
Cont Sters

Inregistat: 04-01-2011
Mesaje: 6
deny22: da de ce nu
SOKATU_: cum facem ?
SOKATU_: cat vrei si unde te tavalesc ?
SOKATU_: scurt si obiectiv ca sa nu mai facem cardeaala ieftina pe aici
deny22:
SOKATU_: zi cum facem ca nu am timp ?
deny22:
SOKATU_: unde dau de tine ? cat vrei ? si unde te babardesc la tine sau la hotel ?
deny22: nu mai facem nimica
SOKATU_: nu stau sa butonez ca labari degeaba
SOKATU_: aaaaaa
SOKATU_: e clar esti labagiu cu profil de femeie
SOKATU_: cat vrei si unde te tavalesc ?
SOKATU_: scurt si obiectiv ca sa nu mai facem cardeaala ieftina pe aici
deny22:
SOKATU_: zi cum facem ca nu am timp ?
deny22:
SOKATU_: unde dau de tine ? cat vrei ? si unde te babardesc la tine sau la hotel ?
deny22: nu mai facem nimica
SOKATU_: nu stau sa butonez ca labari degeaba
SOKATU_: aaaaaa
SOKATU_: e clar esti labagiu cu profil de femeie
deny22: ce sa fiu inca nam mai auzit asa ceva
SOKATU_: mai da'te'n bani mea de sclavu draq


17-04-2011 14:15:37
   
m.elina4040
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-06-2010
Mesaje: 5
BOGDY68:
BOGDY68: popoul tau cel sexy...
BOGDY68: + id-ul tau cel secret...
m.elina4040: cred ca si tu esti cam labagiu
BOGDY68: cand imi vei vedea anaconda , atunci poti afirma asta...momentan, doar aberezi
BOGDY68: dar imi placi...
m.elina4040: ai fantezii de limbist si tu ma
BOGDY68: esti draguta..
BOGDY68: asa te vreau pisicuto...ai scris bine acum..''fantezii"..cu doi de i..nu ca in forum , ca o agramata...fugi si modifica ce ai scris
BOGDY68: eu te invat de bine..si tu te gandesti la cunilingus..doar nu esti obsedata dupa alintarea vulvei cu papilele gustative..?
BOGDY68: esti dependenta de limbutze ?
m.elina4040: corect este 2 ''ii'' .. nu 2 de ''ii'' ca nu se zice 2 de prosti mai profesore .. se zice 2 prosti .. dar in fine atata poti si tu ..
BOGDY68: esti demential de inteligenta....dar nu uita ca asa se precizeaza de care ''i''..ca putea sa fie i mare..
BOGDY68: si nu compara acordul unui cuvant cu literele din cuvant
m.elina4040: dap ai dreptate mai limbuta
BOGDY68: cānd foloseşti numere urmate de alte numere sau litere, se foloseşte prepoziţia "de" pentru evitarea confuziilor.
BOGDY68: cum ai scris tu "doi prosti" şi nu "doi de prosti", ce s-ar īnţelege dacă aş spune: "doi doi"? Sau "doi şapte"? Ce īnţelegi de aici? De aceea se spune "doi de doi", "doi de şapte", regulă extinsă şi pentru numere urmate de litere: "doi de a", "doi de i" şi nu "doi a", "doi i", etc...Presupun ca ai bagat la craniu pentru viitor..
m.elina4040: 2 septari mai limbuta
m.elina4040: nu 2 de septari
BOGDY68: adica, fluturas cu popou sexy?
BOGDY68: ti-am explicat...citeste mai sus


17-04-2011 14:46:59
   
?? BOGDY68
Cont Sters

Inregistat: 23-05-2010
Mesaje: 45
Puţină gramatică" (extras): * "(...) există īn romāneşte două categorii de cuvinte pentru care chiar numeralele mai mici de douăzeci sunt urmate de prepoziţia de: numele de cifre şi de litere. Se spune, de exemplu, de către toată lumea: doi de trei, doi de nouă, indiferent dacă profesorii de romānă aprobă sau nu aceste expresii. Şi e uşor de īnţeles de ce: doi trei ar fi echivoc, căci se poate īnţelege şi ca 2 – 3 (adică "doi sau trei"), nu numai ca "doi de cāte trei". Dacă punem la mijloc pe de, atunci se īnţelege perfect că e vorba de "doi de cāte trei" sau, cum se spune īn cazul acesta la ţară, doi de-alde trei. Īn afară de necesitatea clarităţii, ceea ce a mai sugerat īntrebuinţarea lui de īn acest caz a fost, desigur, şi prezenţa acestei prepoziţii la numeralele mai mari de nouăsprezece: douăzeci de cai etc. De aici s-a īntins şi la numele de litere. Doi a, doi t nu e destul de clar. Prin analogie cu doi de trei, s-a ajuns şi la doi de a, doi de t. E indiferent dacă din punct de vedere logic aceste expresii sunt corecte. Principalul este că ele servesc la evitarea unei confuzii şi că toată lumea le īntrebuinţează. (...)"

17-04-2011 15:42:14
   
?? BOGDY68
Cont Sters

Inregistat: 23-05-2010
Mesaje: 45
poate pricepe: Puţină gramatică" (extras): * "(...) există īn romāneşte două categorii de cuvinte pentru care chiar numeralele mai mici de douăzeci sunt urmate de prepoziţia de: numele de cifre şi de litere. Se spune, de exemplu, de către toată lumea: doi de trei, doi de nouă, indiferent dacă profesorii de romānă aprobă sau nu aceste expresii. Şi e uşor de īnţeles de ce: doi trei ar fi echivoc, căci se poate īnţelege şi ca 2 – 3 (adică "doi sau trei"), nu numai ca "doi de cāte trei". Dacă punem la mijloc pe de, atunci se īnţelege perfect că e vorba de "doi de cāte trei" sau, cum se spune īn cazul acesta la ţară, doi de-alde trei. Īn afară de necesitatea clarităţii, ceea ce a mai sugerat īntrebuinţarea lui de īn acest caz a fost, desigur, şi prezenţa acestei prepoziţii la numeralele mai mari de nouăsprezece: douăzeci de cai etc. De aici s-a īntins şi la numele de litere. Doi a, doi t nu e destul de clar. Prin analogie cu doi de trei, s-a ajuns şi la doi de a, doi de t. E indiferent dacă din punct de vedere logic aceste expresii sunt corecte. Principalul este că ele servesc la evitarea unei confuzii şi că toată lumea le īntrebuinţează. (...)"

Ultima modificare facuta de BOGDY68 (17-04-2011 16:00:21)


17-04-2011 15:55:20
   
?? alintatu27
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2010
Mesaje: 4
nimeni?

27-04-2011 12:22:54
   
eleonorra
Femeie

Nou venit

Inregistat: 08-04-2011
Mesaje: 10
mii de multumiri adminului ca a luat masurile care erau normale vizavi de acel nick-nam,"sok sok", multumesc anticipat si cred ca pe viitor sa se ia la fel de promt aceleasi masuri cu oricine sare calul si vorbeste trivial.

27-04-2011 19:03:50
   
?? black rose
Cont Sters

Inregistat: 13-11-2007
Mesaje: 16
criminali oamenii!!!:))

27-04-2011 23:18:03
   
?? SheebaDrina
Cont Sters

Inregistat: 30-04-2011
Mesaje: 11
sunati-ma  www.matrimoniale3x.ro

30-04-2011 00:45:18
   
?? alintatu27
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2010
Mesaje: 4
nimic?

06-06-2011 15:14:05
   
?? cayenne27
Cont Sters

Inregistat: 23-06-2011
Mesaje: 3

evelina22 a scris:

catcher: sa te vezi cu un tip,sa vorbiti,sa ascultati muzica,sa beti sampanie .el sa fie timid,sa il pui sa te sarute peste tot apoi sa-i spui ca vrei sa il penetrezi cu ceva
evelina22: adika?
catcher: cu gitul de la sticla de sampanie sau cu un castravete
catcher: sa-i spui ca vrei sa il faci si fetita
evelina22: dar cu o bani naturala nu vrei ?
catcher: dupa ce ma penetrezi tu prima,esti acasa?
evelina22: da sunt acasa
catcher: singura?vrei sa ma vezi gol pe mess si sa vorbim?
evelina22: ce sa vb ? si de ce sa te vad dezchilotat ?

Catcher vezi ca sunt si vibratoare daca te ajuta la ceva.


24-06-2011 17:23:50
   
Pagini: 1    
Mergeti la