Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / SEX şi iar SEX    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? nikk6
Cont Sters

Inregistat: 08-03-2011
Mesaje: 5
BUNĂ şi mulţi PUPICI fetelor şi femeilor de pe acest site care vor să facă SEX . Şi apropo chiar nu există nici una care vrea să fie dusă pīnă la extaz ( pīnă la orgasm : 1 , 2 , 3 , . . .şi cāte vor mai urma ) prin sărutări cu LIMBA ? Şi restul ce urmează ? Chiar nu doreşte nimeni ? Ştiu că vă face o mare plăcere dar chiar nu aveţi CURAJUL să recunoaşteţi şi să ACCEPTAŢI o asemenea aventură ? Sīnt dispus şi pot să spun că īmi face o deosebită plăcere să am O RELAŢIE DISCRETĂ . Sīnt mai excitante şi mult mai frumoase asemenea relaţii . Aştept răspuns īn special de la doamne mai īn vīrstă . Sīnt mult mai PLĂCUTE . Ştiţi voi cum se spune : GĂINA BĂTRĪNĂ FACE ZEAMA BUNĂ . Atīta timp cāt are MORCOV BUN DE BĂGAT ĪN EA . < TA PUP PE TOATE , şi care vor şi le PLACE le PUP CU PLĂCERE ŞI MULT TIMP . . . JOS !

01-05-2011 13:55:37
   

Sorina25
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-04-2011
Mesaje: 9
Mesaj primit

De la:    lick_urici     Blocati
Subiect:    Te rog, cacate, pisate si basestete in gura mea!     Reclamati
Mesaj:     As fi foarte onorat daca m-ai accepta ca pe propia ta toaleta,gura mea sta la dispozitiua curului si pizdei tale. Accept cu placere cacat si pisat de la tine, atat timp cat poti sa imi dai suficient pentru a ma indestula. Apoi vreau sa-ti sug si ling degetele de la picioare si talpile tale diafane. Limbile in cur si floare, cat si futaiurile nu sant excluse. Acestea sunt fanteziile mele. Ce zici, esti in masura sa mi le indeplinesti? Ador cacatul si pisatul femeilor, imi place un cacat care miroase, il mananc pe
nerasuflate, mai ales daca iese caldut, aburit,din anusul curul tau. Tare, moale, diarie, nu conteaza, este
bine primit, fie el de orice fel. Ce zici, ti-ar place sa te caci si pisi in gura mea ? Te rog sa nu iei acest lucru
drept o gluma, sunt foarte ineresat, considera-l ca pe un fetish, deci trateazal ca atare, la modul cel mai real. Doresc de asemenea sa ejaculezi la miune in gura, frumoaso !
Astept raspuns urgent ! Doresc sa stiu, cum si unde poti sa te contactez?


01-05-2011 18:22:06
   
?? acerr
Cont Sters

Inregistat: 22-09-2010
Mesaje: 9
buna sant mihai din bucuresti 36 ani caut cupluri casatorite sau domne singure  pentru sex total  sunatima www.matrimoniale3x.ro

01-05-2011 18:38:50
   
?? acerr
Cont Sters

Inregistat: 22-09-2010
Mesaje: 9
eu mihai de 37 ani din bucuresti un domn ff serios caut cupluri sau domne  domnisore seriose pentru sex total care senu inplice costuri totul din placere va multumesc si astept sama sunati numai persone serioase www.matrimoniale3x.ro

02-05-2011 18:44:01
   
muraVerboten
Femeie

Nou venit

Inregistat: 25-09-2010
Mesaje: 62

acerr a scris:

eu mihai de 37 ani din bucuresti un domn ff serios caut cupluri sau domne  domnisore seriose pentru sex total care senu inplice costuri totul din placere va multumesc si astept sama sunati numai persone serioase www.matrimoniale3x.ro

Tu, domn serios... ma lasi? esti doar un pervers nenorocit care nici sa scrie nu stie...asta ca sa vezi ca mai sunt si alte pareri...


03-05-2011 08:45:10
   
?? black rose
Cont Sters

Inregistat: 13-11-2007
Mesaje: 16
sarut mina doamna mura!si aici,la fel de activa!

04-05-2011 21:39:40
   
Pagini: 1    
Mergeti la