Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Finantatoare    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? GipsyCock
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2011
Mesaje: 4
Buna dragele mele doamne si domnisoare.
Ma gandeam sa mai inversam rolurile:)

26ani bucuresti! in cautare de noi experiente caut doamne,domnisoare serioase si dornice de finantarea unui tanar bine equipat... Pe scurt.
Nu caut sex caut sa va ofer orgasm contracost... Doamnelor si domnisoarelor 18-35 ani.


06-12-2011 03:06:47
   
?? GipsyCock
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2011
Mesaje: 4
P.s Restul persoanelor de sex m,f & hybrid rog sa se abtina de la orice fel de interventie!!!

06-12-2011 03:07:34
   
stapana dura
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-11-2011
Mesaje: 46

GipsyCock a scris:

Buna dragele mele doamne si domnisoare.
Ma gandeam sa mai inversam rolurile:)

26ani bucuresti! in cautare de noi experiente caut doamne,domnisoare serioase si dornice de finantarea unui tanar bine equipat... Pe scurt.
Nu caut sex caut sa va ofer orgasm contracost... Doamnelor si domnisoarelor 18-35 ani.

stapana dura Vai ce oferta faci tu drelor si dnelor ne.ai dat pe spate ce sa zic dar te.ai intrebat oare ai ceva in pantaloni?ca sa faci asemenea oferte ?iti spun eu cum se numeste sculicica ta (APARAT DE PISAT)ca sa intelegi mai bine


07-12-2011 01:30:35
   
?? GipsyCock
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2011
Mesaje: 4

stapana dura a scris:


GipsyCock a scris:

Buna dragele mele doamne si domnisoare.
Ma gandeam sa mai inversam rolurile:)

26ani bucuresti! in cautare de noi experiente caut doamne,domnisoare serioase si dornice de finantarea unui tanar bine equipat... Pe scurt.
Nu caut sex caut sa va ofer orgasm contracost... Doamnelor si domnisoarelor 18-35 ani.

stapana dura Vai ce oferta faci tu drelor si dnelor ne.ai dat pe spate ce sa zic dar te.ai intrebat oare ai ceva in pantaloni?ca sa faci asemenea oferte ?iti spun eu cum se numeste sculicica ta (APARAT DE PISAT)ca sa intelegi mai bine

Mdaa... dar probabil ofer o cantitate buna de pisat:))


07-12-2011 12:09:19
   
?? GipsyCock
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2011
Mesaje: 4
De ce cauti sa denigrezi oferta mea?? Draga "stapana" Daca vroiam lapte praf te contactam! Pastreazati comm pentru tine! Nu esti pe placul meu Umm poate trebuia sa pun 18-30 :))

07-12-2011 12:12:30
   
Pagini: 1    
Mergeti la