Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / ETYBAGIG sau fostul PULOVICI s-a intors    
Autor
Mesaje Pagini: 1
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11
Dragele mele doamne/ domnisoare din Craiova, vreau sa va avertizez ca cel care foloseste nick-ul ETYBAGIG nu este ceea ce vrea sa para...in 2009, l-am cunoscut aici, pe IULIAN ALBU, arhitect din Craiova, fostul nick era PULOVICI, cont inca existent, dar fara activitate. Am vb pe mess, ocazional, pana in primavara lui 2010, cand ne-am intalnit sa ne cunoastem, ajungand in scurt timp sa avem relatii intime. Dupa cea de-a doua intalnire, mi-au aparut cateva simptome care m-au pus pe ganduri...am fost la medic, normal, iar analizele au iesit pozitive pt TRICOMONAS....in plus, imi aparuse si un HERPES GENITAL. Este si greseala mea, pt ca nu am folosit prezervativ la una dintre "partide", dar nu m-am gandit ca ar putea fi bolnav, mai ales ca se jura ca-i singur si nu face sex cu alte femei.
Daca vreti sa ma credeti, e ok...daca nu, iar e ok, insa va spun sa aveti grija, este un mare, mare mincinos, de regula are conturi pe "n" site-uri de gen, reguleaza ce poate si ce pica, pt ca nu este chiar un barbat dotat, si nici fizic nu te da pe spate....nu stiu ce-a fost in capul meu cand m-am intalnit cu el, probabil singuratatea, bat-o vina. Greseala vietii mele! Intamplator am cunoscut o tipa care s-a intalnit cu el, insa doar atat, pt ca nu i-a placut si nu a dorit sa-l mai intalneasca, ba chiar l-a sters si din lista de mess, facandu-ma nebuna ca am avut curaj sa fac sex cu el, pt ca ei i s-a parut ca are o privire de om nebun, poate din cauza ochiului stang care este mult mai mare si mai dezvoltat decat dreptul. Pe vremea aceea folosea un alt id...acum foloseste Iulian Albu, numele lui...este usor sa va dati seama ca este el, chiar daca va folosi alt id de mess, ca doar nu-si va da si un nume fals....ceea ce nu ar fi exclus. Inca un amanunt este ca zdrangane la chitara, si se crede o vedeta rock. desi este la limita penibilului.
Iulian Albu, arhitect din Craiova, zis si PULOVICI sau ETYBAGIG, daca ai avut vreodata pe cineva care a avut sentimente pt tine, asa obscur cum esti, fii fericit si traieste din amintiri, pt ca femeile de pe acest site stiu ce vor si stiu ce cauta, nu un mincinos bolnav si lipsit de bun simt ca tine!

UPDATE. Mica este lumea! Zilele trecute, stand de vorba cu o buna amica, i-am povestit despre jigodia Albu Iulian. Cand a auzit ca este arhitect, si-a amintit ca mama ei i-a povestit despre o vecina din bloc, care se lauda ca fiica ei este in relatie cu un arhitect si era tare mandra. Am rugat-o sa afle amanunte, pe care vi le impartasesc si voua. Intr-adevar, este una dintre "amicele" lui. Tipa se numeste Rodica Anca Belu, este profesoara de lb engleza si are 30 ani. Nu pot sa nu ma intreb cat de disperata a fost, sau inca este, daca a acceptat asemenea jeg de om langa ea. Oricum, pe el nu-l iert, il voi haitui ca pe un animal salbatic, voi continua sa gasesc noutati despre el si cei cu care intra in contact. Pana cand nu-si va cere scuze pt tot ce mi-a facut, il voi discredita si ii voi face viata un calvar. In curand, alte noutati!

Ultima modificare facuta de MissBond (01-08-2012 19:34:29)


10-04-2012 23:26:49
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

MissBond a scris:

...vreau sa va avertizez ca cel care foloseste nick-ul ETYBAGIG nu este cea ce vrea sa para...



Nu stiu cine e individul infierat (...si, dealtfel, nici nu ma intereseaza!), insa, scopul marturisit al inregistrarii dvs. pe acest site, respectiv "Sa devedsc ca unii mambri nu sunt ceea ce par a fi", nu credeti ca pare cel putin ilar (...si nu ma refer acum la problemele pe care se pare ca le aveti cu... tastatura :rolleyes: ) in conditiile in care la profil inscrieti varsta de 35 ani si ochi albastri, iar in fotografia atasata apare o persoana foarte tanara, cu ochi caprui?!?

Ultima modificare facuta de traven (11-04-2012 10:50:50)


11-04-2012 10:42:10
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

traven a scris:


MissBond a scris:

...vreau sa va avertizez ca cel care foloseste nick-ul ETYBAGIG nu este cea ce vrea sa para...



Nu stiu cine e individul infierat (...si, dealtfel, nici nu ma intereseaza!), insa, scopul marturisit al inregistrarii dvs. pe acest site, respectiv "Sa devedsc ca unii mambri nu sunt ceea ce par a fi", nu credeti ca pare cel putin ilar (...si nu ma refer acum la problemele pe care se pare ca le aveti cu... tastatura :rolleyes: ) in conditiile in care la profil inscrieti varsta de 35 ani si ochi albastri, iar in fotografia atasata apare o persoana foarte tanara, cu ochi caprui?!?



Cred ca am o bila alba pt ca recunosc scopul acestui profil, si inca una pt ca am avut curaj sa povestesc. Daca persoana in cauza nu ma contacta, dupa atata timp, nestiind de altfel cine sunt, problema ramanea inchisa. Insa mi-am amintit prin ce am trecut atunci, de incercarile mele de a-l contacta dupa ce i-am comunicat cu ce minuni m-a pricopsit, de lasitatea de care a dat dovada si de perioada jenanta prin care am trecut.

Cat despre lipsa unei litere, nu cred ca este o problema, se poate intampla oricui....din graba sau neatentie. Voi adauga e-ul lipsa, asta doar pt a evita comentariile off-topic. Multam' de observatie!


11-04-2012 12:45:27
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
...De fapt, subliniam cu totul altceva si anume ca, in conditiile in care promovati o "cruciada" impotriva celor care "nu sunt ceea ce par a fi" (sau impotriva cuiva care "nu este ce vrea sa para"), e ridicol sa inscrieti la descriere varsta de 35 ani si ochi albastri, iar fotografia pe care ati atasat-o profilului sa prezinte o persoana foarte tanara, care are ochi caprui :rolleyes::rolleyes:... Suficient de clar, acum :rolleyes::rolleyes:?!?

Ultima modificare facuta de traven (12-04-2012 09:44:08)

12-04-2012 09:27:27
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

traven a scris:

... e ridicol sa inscrieti la descriere varsta de 35 ani si ochi albastri si sa atasati profilului o fotografie in care apare [b]o persoana foarte tanara, care are ochi caprui...


Acest lucru il puteati face printr-um comentariu pe pagina mea. Nu are absolut nimic in comun cu postarea (articol sau blog, cum le numiti p'aici) mea.
Persoana f tanara sunt chiar eu, in urma cu cativa ani buni , iar ochii sunt "negri", datorita unui capriciu numit "lentile de contact". Sper ca si eu am fost suficient de clara....pe viitor, daca mai aveti ceva de comentat referitor la poza mea, astept s-o faceti la profilul meu.

Numai bine si Paste fericit!

Ultima modificare facuta de MissBond (12-04-2012 10:02:40)


12-04-2012 09:49:30
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Aparitia comentariilor pe pagina e conditionata de capriciile cretinului de administrator al site-ului, dupa cum veti avea, foarte probabil, ocazia sa va convingeti.
In rest, nu mai comentez pentru a nu prelungi un dialog care are toate sansele sa devina (daca nu a si devenit deja) steril; ...iar in ceea ce priveste urarea pe care mi-ati adresat-o in final, multumesc si va doresc la fel.

Ultima modificare facuta de traven (12-04-2012 11:30:08)


12-04-2012 11:16:03
   
fedra
Femeie

Nou venit

Inregistat: 05-07-2009
Mesaje: 135
VA DORESC UN PASTE FERICIT CU MULTA BUCURIE IN SUFLET.....VA PUPA FEMEIA CU ALUNITZA PE SANUL STANG
MissBond a scris:

Dragele mele doamne/ domnisoare din Craiova, vreau sa va avertizez ca cel care foloseste nick-ul ETYBAGIG nu este ceea ce vrea sa para...in 2009, l-am cunoscut aici, pe IULIAN ALBU, arhitect din Craiova, fostul nick era PULOVICI, cont inca existent, dar fara activitate. Am vb pe mess, ocazional, pana in primavara lui 2010, cand ne-am intalnit sa ne cunoastem, ajungand in scurt timp sa avem relatii intime. Dupa cea de-a doua intalnire, mi-au aparut cateva simptome care m-au pus pe ganduri...am fost la medic, normal, iar analizele au iesit pozitive pt TRICOMONAS....in plus, imi aparuse si un HERPES GENITAL. Este si greseala mea, pt ca nu am folosit prezervativ la una dintre "partide", dar nu m-am gandit ca ar putea fi bolnav, mai ales ca se jura ca-i singur si nu face sex cu alte femei.
Daca vreti sa ma credeti, e ok...daca nu, iar e ok, insa va spun sa aveti grija, este un mare, mare mincinos, de regula are conturi pe "n" site-uri de gen, reguleaza ce poate si ce pica, pt ca nu este chiar un barbat dotat, si nici fizic nu te da pe spate....nu stiu ce-a fost in capul meu cand m-am intalnit cu el, probabil singuratatea, bat-o vina. Greseala vietii mele! Intamplator am cunoscut o tipa care s-a intalnit cu el, insa doar atat, pt ca nu i-a placut si nu a dorit sa-l mai intalneasca, ba chiar l-a sters si din lista de mess, facandu-ma nebuna ca am avut curaj sa fac sex cu el, pt ca ei i s-a parut ca are o privire de om nebun, poate din cauza ochiului stang care este mult mai mare si mai dezvoltat decat dreptul. Pe vremea aceea folosea un alt id...acum foloseste Iulian Albu, numele lui...este usor sa va dati seama ca este el, chiar daca va folosi alt id de mess, ca doar nu-si va da si un nume fals....ceea ce nu ar fi exclus. Inca un amanunt este ca zdrangane la chitara, si se crede o vedeta rock. desi este la limita penibilului.
Iulian Albu, arhitect din Craiova, zis si PULOVICI sau ETYBAGIG, daca ai avut vreodata pe cineva care a avut sentimente pt tine, asa obscur cum esti, fii fericit si traieste din amintiri, pt ca femeile de pe acest site stiu ce vor si stiu ce cauta, nu un mincinos bolnav si lipsit de bun simt ca tine!


13-04-2012 10:29:57
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Febra redivivus!... :rolleyes::D
Ce mai e nou pe la.... ambasada :rolleyes::rolleyes: ?!?

P.S. Intrabare: Ce face calul pe un camp cultivat cu canabis?!?...
Raspuns: Paste fericit!!!

Ultima modificare facuta de traven (15-04-2012 15:13:45)


13-04-2012 11:22:11
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8

MissBond a scris:

Dragele mele doamne/ domnisoare din Craiova, vreau sa va avertizez ca cel care foloseste nick-ul ETYBAGIG nu este ceea ce vrea sa para...in 2009, l-am cunoscut aici, pe IULIAN ALBU, arhitect din Craiova, fostul nick era PULOVICI, cont inca existent, dar fara activitate. Am vb pe mess, ocazional, pana in primavara lui 2010, cand ne-am intalnit sa ne cunoastem, ajungand in scurt timp sa avem relatii intime. Dupa cea de-a doua intalnire, mi-au aparut cateva simptome care m-au pus pe ganduri...am fost la medic, normal, iar analizele au iesit pozitive pt TRICOMONAS....in plus, imi aparuse si un HERPES GENITAL. Este si greseala mea, pt ca nu am folosit prezervativ la una dintre "partide", dar nu m-am gandit ca ar putea fi bolnav, mai ales ca se jura ca-i singur si nu face sex cu alte femei.
Daca vreti sa ma credeti, e ok...daca nu, iar e ok, insa va spun sa aveti grija, este un mare, mare mincinos, de regula are conturi pe "n" site-uri de gen, reguleaza ce poate si ce pica, pt ca nu este chiar un barbat dotat, si nici fizic nu te da pe spate....nu stiu ce-a fost in capul meu cand m-am intalnit cu el, probabil singuratatea, bat-o vina. Greseala vietii mele! Intamplator am cunoscut o tipa care s-a intalnit cu el, insa doar atat, pt ca nu i-a placut si nu a dorit sa-l mai intalneasca, ba chiar l-a sters si din lista de mess, facandu-ma nebuna ca am avut curaj sa fac sex cu el, pt ca ei i s-a parut ca are o privire de om nebun, poate din cauza ochiului stang care este mult mai mare si mai dezvoltat decat dreptul. Pe vremea aceea folosea un alt id...acum foloseste Iulian Albu, numele lui...este usor sa va dati seama ca este el, chiar daca va folosi alt id de mess, ca doar nu-si va da si un nume fals....ceea ce nu ar fi exclus. Inca un amanunt este ca zdrangane la chitara, si se crede o vedeta rock. desi este la limita penibilului.
Iulian Albu, arhitect din Craiova, zis si PULOVICI sau ETYBAGIG, daca ai avut vreodata pe cineva care a avut sentimente pt tine, asa obscur cum esti, fii fericit si traieste din amintiri, pt ca femeile de pe acest site stiu ce vor si stiu ce cauta, nu un mincinos bolnav si lipsit de bun simt ca tine!


15-04-2012 20:07:34
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8

MissBond a scris:

Dragele mele doamne/ domnisoare din Craiova, vreau sa va avertizez ca cel care foloseste nick-ul ETYBAGIG nu este ceea ce vrea sa para...in 2009, l-am cunoscut aici, pe IULIAN ALBU, arhitect din Craiova, fostul nick era PULOVICI, cont inca existent, dar fara activitate. Am vb pe mess, ocazional, pana in primavara lui 2010, cand ne-am intalnit sa ne cunoastem, ajungand in scurt timp sa avem relatii intime. Dupa cea de-a doua intalnire, mi-au aparut cateva simptome care m-au pus pe ganduri...am fost la medic, normal, iar analizele au iesit pozitive pt TRICOMONAS....in plus, imi aparuse si un HERPES GENITAL. Este si greseala mea, pt ca nu am folosit prezervativ la una dintre "partide", dar nu m-am gandit ca ar putea fi bolnav, mai ales ca se jura ca-i singur si nu face sex cu alte femei.
Daca vreti sa ma credeti, e ok...daca nu, iar e ok, insa va spun sa aveti grija, este un mare, mare mincinos, de regula are conturi pe "n" site-uri de gen, reguleaza ce poate si ce pica, pt ca nu este chiar un barbat dotat, si nici fizic nu te da pe spate....nu stiu ce-a fost in capul meu cand m-am intalnit cu el, probabil singuratatea, bat-o vina. Greseala vietii mele! Intamplator am cunoscut o tipa care s-a intalnit cu el, insa doar atat, pt ca nu i-a placut si nu a dorit sa-l mai intalneasca, ba chiar l-a sters si din lista de mess, facandu-ma nebuna ca am avut curaj sa fac sex cu el, pt ca ei i s-a parut ca are o privire de om nebun, poate din cauza ochiului stang care este mult mai mare si mai dezvoltat decat dreptul. Pe vremea aceea folosea un alt id...acum foloseste Iulian Albu, numele lui...este usor sa va dati seama ca este el, chiar daca va folosi alt id de mess, ca doar nu-si va da si un nume fals....ceea ce nu ar fi exclus. Inca un amanunt este ca zdrangane la chitara, si se crede o vedeta rock. desi este la limita penibilului.
Iulian Albu, arhitect din Craiova, zis si PULOVICI sau ETYBAGIG, daca ai avut vreodata pe cineva care a avut sentimente pt tine, asa obscur cum esti, fii fericit si traieste din amintiri, pt ca femeile de pe acest site stiu ce vor si stiu ce cauta, nu un mincinos bolnav si lipsit de bun simt ca tine!


15-04-2012 20:14:38
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8
HRISTOS A INVIAT SI UN PASTE FERICIT ,DRAGA MEA MISS as putea sa iti spun ca nu iti vad inregistrarea ta pe acest site  ca pe ceva bun,in primul rand faptul ca incerci sa atentionezi fetele de pe acest site despre asa zis MACHO ,nu faci altceva decit ca ceilalti decit sa te judece,sincera sa fiu eu pe tn te consider vinovata de cele intamplate,cum ai putut fii atat de naiva sa cedezi unuia pe care l.ai cunoscut pe un site matrimonial si mai mult de atat si neprotejat?VINOVATA ESTI TU iar ceea ce afirmii nu poate fii credibil asa ca intai invata sa te PROTEJEZI TU, nu astepta de la barbatii acest lucru,iar el daca se foloseste de femeile naive,nu are decit de cistigat.UN SFAT?NU CEDA ORICUI CA S.AR PUTEA SA REGRETI SI SA RAMAI DEZAMAGITA,iar boliile cu transmitere sexuala le poti combate prin a te proteja,apeleaza la cabinete de planificare familiara,si fa.ti o educatie sexuala.TE PUPIC SI AI GRIJE DE TN SI MULTA ATENTIE IN ALEGERILE PE CARE LE FACI

15-04-2012 20:34:49
   
?? musicman1969
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2011
Mesaje: 11
cine il cunoaste pe acest bolnav LEU ? vreau adresa .. telefonul lui .. sa il satur de injuraturi

15-04-2012 21:31:46
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8

musicman1969 a scris:

cine il cunoaste pe acest bolnav LEU ? vreau adresa .. telefonul lui .. sa il satur de injuraturi


15-04-2012 22:17:16
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8

STAPANA UNICA a scris:


musicman1969 a scris:

cine il cunoaste pe acest bolnav LEU ? vreau adresa .. telefonul lui .. sa il satur de injuraturi

tel lui il poti afla daca intri acum pe stapana.sorana ti.l dau eu


15-04-2012 22:18:09
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

STAPANA UNICA a scris:

HRISTOS A INVIAT SI UN PASTE FERICIT ,DRAGA MEA MISS

In primul rand, sa ma judece cei care nu au gresit niciodata in viata, cei care sunt puri si curati, care nu au dat credit si incredere nimanui, de teama unor suferinte ulterioare. Oricum, nu esti in masura sa-mi faci morala. Probabil esti o cunoastinta de-a lui sau poate esti chiar PULOVICI. Vad ca ai creat contul acum cateva ore, deci nu-i exclusa ultima varianta.
Te asigur ca greseti cand spui ca nu m-am protejat. Nu cunosti toate amanuntele si nici cat a durat relatia naostra. Mi se pare normal ca oamenii sa nu mai faca sex protejat dupa cateva luni de relatie, mai ales daca nu mai au alti partenri. Asa ca tine-ti parerile pt tine si scalvii tai...vezi, nu te judec pt modul tau de viata pt ca-mi este indiferent ce faci si cu cine o faci, bine ca gasesti prostanaci sa-ti satisfaca fanteziile.
Daca te-ai gandit ca luandu-i apararea tipului, il vei castiga de partea ta, sa stii ca te-ai obosit degeaba...si-a sters contul inainte sa scriu acest blog, imediat cum m-a contactat pe chat si i-am spus cu cine vorbeste. Dar, iti pot da nr de telefon, daca esti asa curioasa, poate vrei sa-i spui personal ca l-ai sustinut.
Sa nu dai niciodata sfaturi, decat daca ti se cer...eventual iti poti spune parerea, insa nu esti in masura sa dai sfaturi.

Rugamintea mea este sa nu mai faci comentarii off-topic la postarea asta. Daca doresti, scrie-ti singurica una, unde sa faci si sa primesti comentarii cate doresti.

Ai grija de tine si nu mai rade de altii, pt ca s-ar putea sa se intoarca roata intr-o buna zi si nu stii cu ce surprize te vei confrunta.

Ultima modificare facuta de MissBond (16-04-2012 03:32:46)


16-04-2012 02:58:25
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8

MissBond a scris:


STAPANA UNICA a scris:

HRISTOS A INVIAT SI UN PASTE FERICIT ,DRAGA MEA MISS

In primul rand, sa ma judece cei care nu au gresit niciodata in viata, cei care sunt puri si curati, care nu au dat credit si incredere nimanui, de teama unor suferinte ulterioare. Oricum, nu esti in masura sa-mi faci morala. Probabil esti o cunoastinta de-a lui sau poate esti chiar PULOVICI. Vad ca ai creat contul acum cateva ore, deci nu-i exclusa ultima varianta.
Te asigur ca greseti cand spui ca nu m-am protejat. Nu cunosti toate amanuntele si nici cat a durat relatia naostra. Mi se pare normal ca oamenii sa nu mai faca sex protejat dupa cateva luni de relatie, mai ales daca nu mai au alti partenri. Asa ca tine-ti parerile pt tine si scalvii tai...vezi, nu te judec pt modul tau de viata pt ca-mi este indiferent ce faci si cu cine o faci, bine ca gasesti prostanaci sa-ti satisfaca fanteziile.
Daca te-ai gandit ca luandu-i apararea tipului, il vei castiga de partea ta, sa stii ca te-ai obosit degeaba...si-a sters contul inainte sa scriu acest blog, imediat cum m-a contactat pe chat si i-am spus cu cine vorbeste. Dar, iti pot da nr de telefon, daca esti asa curioasa, poate vrei sa-i spui personal ca l-ai sustinut.
Sa nu dai niciodata sfaturi, decat daca ti se cer...eventual iti poti spune parerea, insa nu esti in masura sa dai sfaturi.

Rugamintea mea este sa nu mai faci comentarii off-topic la postarea asta. Daca doresti, scrie-ti singurica una, unde sa faci si sa primesti comentarii cate doresti.

Ai grija de tine si nu mai rade de altii, pt ca s-ar putea sa se intoarca roata intr-o buna zi si nu stii cu ce surprize te vei confrunta.


16-04-2012 10:37:40
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8

MissBond a scris:


STAPANA UNICA a scris:

HRISTOS A INVIAT SI UN PASTE FERICIT ,DRAGA MEA MISS

In primul rand, sa ma judece cei care nu au gresit niciodata in viata, cei care sunt puri si curati, care nu au dat credit si incredere nimanui, de teama unor suferinte ulterioare. Oricum, nu esti in masura sa-mi faci morala. Probabil esti o cunoastinta de-a lui sau poate esti chiar PULOVICI. Vad ca ai creat contul acum cateva ore, deci nu-i exclusa ultima varianta.
Te asigur ca greseti cand spui ca nu m-am protejat. Nu cunosti toate amanuntele si nici cat a durat relatia naostra. Mi se pare normal ca oamenii sa nu mai faca sex protejat dupa cateva luni de relatie, mai ales daca nu mai au alti partenri. Asa ca tine-ti parerile pt tine si scalvii tai...vezi, nu te judec pt modul tau de viata pt ca-mi este indiferent ce faci si cu cine o faci, bine ca gasesti prostanaci sa-ti satisfaca fanteziile.
Daca te-ai gandit ca luandu-i apararea tipului, il vei castiga de partea ta, sa stii ca te-ai obosit degeaba...si-a sters contul inainte sa scriu acest blog, imediat cum m-a contactat pe chat si i-am spus cu cine vorbeste. Dar, iti pot da nr de telefon, daca esti asa curioasa, poate vrei sa-i spui personal ca l-ai sustinut.
Sa nu dai niciodata sfaturi, decat daca ti se cer...eventual iti poti spune parerea, insa nu esti in masura sa dai sfaturi.

Rugamintea mea este sa nu mai faci comentarii off-topic la postarea asta. Daca doresti, scrie-ti singurica una, unde sa faci si sa primesti comentarii cate doresti.

Ai grija de tine si nu mai rade de altii, pt ca s-ar putea sa se intoarca roata intr-o buna zi si nu stii cu ce surprize te vei confrunta.


16-04-2012 10:39:17
   
STAPANA UNICA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2012
Mesaje: 8

STAPANA UNICA a scris:


MissBond a scris:


STAPANA UNICA a scris:

HRISTOS A INVIAT SI UN PASTE FERICIT ,DRAGA MEA MISS

In primul rand, sa ma judece cei care nu au gresit niciodata in viata, cei care sunt puri si curati, care nu au dat credit si incredere nimanui, de teama unor suferinte ulterioare. Oricum, nu esti in masura sa-mi faci morala. Probabil esti o cunoastinta de-a lui sau poate esti chiar PULOVICI. Vad ca ai creat contul acum cateva ore, deci nu-i exclusa ultima varianta.
Te asigur ca greseti cand spui ca nu m-am protejat. Nu cunosti toate amanuntele si nici cat a durat relatia naostra. Mi se pare normal ca oamenii sa nu mai faca sex protejat dupa cateva luni de relatie, mai ales daca nu mai au alti partenri. Asa ca tine-ti parerile pt tine si scalvii tai...vezi, nu te judec pt modul tau de viata pt ca-mi este indiferent ce faci si cu cine o faci, bine ca gasesti prostanaci sa-ti satisfaca fanteziile.
Daca te-ai gandit ca luandu-i apararea tipului, il vei castiga de partea ta, sa stii ca te-ai obosit degeaba...si-a sters contul inainte sa scriu acest blog, imediat cum m-a contactat pe chat si i-am spus cu cine vorbeste. Dar, iti pot da nr de telefon, daca esti asa curioasa, poate vrei sa-i spui personal ca l-ai sustinut.
Sa nu dai niciodata sfaturi, decat daca ti se cer...eventual iti poti spune parerea, insa nu esti in masura sa dai sfaturi. DRAGA MEA MISS BOND CE TE FACE SA CREZI CA NU AS FII IN MASURA SA DAU SFATURI?EU mi.a spus parerea mea personala,in ceea e priveste faptul ca esti vinovata de cele intamplate,  ca te  plingi pe acest forum nu faci altceva decit sa te faci de ras trebuie sa te stie o lume intreaga ca te.ai imbolnavit de la un cretin?poate ca nu ne intereseaza acest lucru este ceva prea intim sa faci public,iar daca vrei sa sti eu nu ofer sex sclavilor,eu ofer fantezie si nu exista posiblitatea de a lua bolii venerice ,in plus am educatia sexuala ,nu ca tn o naiva,care cedezi unuia care iti garanteaza ca este curat si fidel.


Rugamintea mea este sa nu mai faci comentarii off-topic la postarea asta. Daca doresti, scrie-ti singurica una, unde sa faci si sa primesti comentarii cate doresti.

Ai grija de tine si nu mai rade de altii, pt ca s-ar putea sa se intoarca roata intr-o buna zi si nu stii cu ce surprize te vei confrunta.


16-04-2012 10:51:06
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

STAPANA UNICA a scris:

DRAGA MEA MISS BOND CE TE FACE SA CREZI CA NU AS FII IN MASURA SA DAU SFATURI?EU mi.a spus parerea mea personala,in ceea e priveste faptul ca esti vinovata de cele intamplate,  ca te  plingi pe acest forum nu faci altceva decit sa te faci de ras trebuie sa te stie o lume intreaga ca te.ai imbolnavit de la un cretin?poate ca nu ne intereseaza acest lucru este ceva prea intim sa faci public,iar daca vrei sa sti eu nu ofer sex sclavilor,eu ofer fantezie si nu exista posiblitatea de a lua bolii venerice ,in plus am educatia sexuala ,nu ca tn o naiva,care cedezi unuia care iti garanteaza ca este curat si fidel.


Asa da, iti poti spune parerea, insa nu poti da sfaturi...vad ca nu pricepi! Sfaturi dai prietenilor apropiati, familiei, celor care au incredere in tine si te cunosc, care-ti permit acest lucru.
Daca citeai raspunsul meu cu atentie, ti-ai fi dat seama de unele lucruri: in primul rand nu m-am plans...am avertizat doar femeile, asa cum se procedeaza de obicei pe acest site, in caz ca nu ai observat.....in al doi-lea rand, problema mea este veche de doi ani, s-a prescris, sa zicem, insa reaparitia acestui individ pe site, mi-a amintit prin ce-am trecut....apoi, ma acuzi de naivitate, ca am facut-o cu un tip fara sa ma protejez...esti atata de pornita sa-mi demonstrezi ca am gresit, incat nu ai citit esentialul...ceea ce doream sa punctez, este faptul ca a fost duplicitar, ca a mintit, ca i-a placut sa insele, ca a dorit sa-si demonstreze ca poate, ca mereu a fost obsedat de sex, indiferent cum era femeia, pt el era o victorie...MINCIUNA este punctul lui forte, nu sexul....din punctul asta de vedere, e normal, nu este vreun armasar, sa faci pasiune pt el, doar ca este bun in pat....

Este fix problema ta ce faci, ce nu faci, cum isi castigi existenta...prea putin ma intereseaza ca te vinzi pe bani, nu esti prima, singura sau ultima....daca asta doresti sa se spuna despre tine cand mergi pe strada "uite-o p'aia care se reguleaza pe bani" este treaba ta....cu siguranta doar atata poti, altfel iti gaseai o meserie mai respectabila, sa fii tratata cu respect pt ca esti buna intr-o profesie onorabila, nicidecum sa fii respectata de unii dezaxati aflati sub tocul tau...adica primesti respect fortat.

Astea fiind spuse, consider incheiat acest subiect...ti-ai spus parerea, ok, apreciez. Nu mai da replay, pt ca nu doresc sa lungesc discutia aiurea, fara niciun rezultat. Pana la urma o sa cred ca de fapt asta a fost scopul crearii contului tau...sa porti acest dialog cu  mine, sa incerci discreditarea mea, pt ca de fapt esti el, sau o prietena de-a lui. Treaba voastra daca este asa, va meritati pe deplin. Bafta in ceea ce faci!

Ultima modificare facuta de MissBond (16-04-2012 20:45:58)


16-04-2012 20:22:14
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

STAPANA UNICA a scris:

ca te  plingi pe acest forum nu faci altceva decit sa te faci de ras trebuie sa te stie o lume intreaga ca te.ai imbolnavit de la un cretin?poate ca nu ne intereseaza acest lucru este ceva prea intim sa faci public,


Revin cu o precizare: judecand dupa numarul mare de msj private primite, nu consider ca m-am facut de ras...mi-au scris f multe femei, care nu au dorit sa comenteze public si sa spuna povestea lor, oarecum asemanatoare cu a mea....multe dintre ele au conversat cu IULIAN ALBU, au facut schimb de id-uri, ba chiar ar fi dorit sa-l cunoasca, insa si-au dat seama ca nu este de calitate inainte sa citeasca postarea mea...daca tu ai afla ca un individ este purtator al virusului HIV, sa zicem, iar tipul este la agatat pe un site de dating, cum ai proceda? Ai trece mai departe? Ai lasa femeile sa riste viata lor, doar pt ca nu vrei sa te implici? Dar daca ai fii in locul lor, ai vrea sa te avertizeze cineva?

Daca nu te intereseaza ce mi s-a intamplat, atunci de ce nu mergi mai departe, nu ocolesti postarea mea? Nu te-am obligat sa citesti, nici sa comentezi....Sunt multumita ca am primit f multe msj, ca am deschis un subiect pe care multe l-au ocolit, si de rusine nu au dorit sa scrie in public. Asta inseamna ca am facut ceva pt ele, ca le-am ajutat sa-si deschida sufletul si sa aibe curajul sa zica "si eu am trecut prin asta". Nu ma astept sa intelegi, pt tine toate sunt proaste si naive.


16-04-2012 20:41:45
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
doar_incet: tramplemeall    T464970 Barbat, 39 ani, Casatorit    Iasi, Romania
doar_incet: doar_incet: DA DESEORI TAVALESC BARBATII tramplemeall: Ai un stil anume? Eu ador sa fiu calcat, in special pe fata!! tramplemeall: ce incaltaminte folosesti? doar_incet: DE CASA .. JUST A GAME doar_incet: tramplemeall: this is not a game... doar_incet: E UN PRELUDIU .. O FANTEZIE tramplemeall: Aaa, imi place! doar_incet: AI WEB ? tramplemeall: iti place sa calci un barbat in picioare? tramplemeall: da doar_incet: ITI PLACE SA TE LOVESC PESTE FESIERI ? TIMP IN CARE SA TE PATRUND CU DILDO ?
doar_incet: doar_incet: DAR SA TE LEG DE GAT CU O LESA SI SA TE CALARESC ? tramplemeall: asta, da tramplemeall: un facesitting, un pussylicking...m doar_incet: CE-TI MAI PLACE ? tramplemeall: as vrea sa-ti ling sexul pe la spate doar_incet: AHA .. SI PALMELE PESTE FATA ITI PLAC ? SA TE APAS CU PZDA PE FIZIONOMIE ? tramplemeall: foarte mult doar_incet: CAT POTI SA LINGI ? CAT TIMP ? tramplemeall: cit doresti tramplemeall: ti-ar place sa ma calci pe fata? tramplemeall: imi place foarte mult sa-ti freci floare de gura mea, cit doresti doar_incet:
doar_incet: doar_incet: LIMBI tramplemeall: in cur iti place sa fii linsa? doar_incet: ADOR SA-MI DAI LIMBI IN CUR tramplemeall: cum iti place sa stai atunci cind esti linsa? doar_incet: ZICEAI CA AI WEB NU ? CE ID AI ? doar_incet: AI POZE CAND DAI LIMBI LA floare ? tramplemeall: date de *** tramplemeall: nu, nu am


16-04-2012 20:51:37
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
CE JEGURI BAAAAAAAAA DE LABAGII NEVAZUTI .. distrusi care nu au banghit pzda decat la tv .. o da lumea'n cardeala de fomisti in speranta ca poate poate le da cineva pzda .. bleahhhhhhhhh va'n gura de flegme ..

16-04-2012 21:05:09
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
missboland ce zici tu bah ? ca nu prea citesc orice labar cu profil de sparta ? baga si traducerea .. 10plm de gurist manar ca vad ca o arzi cu paru'n ceacarime ca emoneii ..

16-04-2012 21:18:40
   
?? CAM.us
Cont Sters

Inregistat: 02-01-2012
Mesaje: 5
Poate se domoleste lumea in absenta. Ce asteptari mari, de la joc! Evident nici doua, nici trei, nici....

16-04-2012 21:30:27
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
nici o laba sau ce manarel si tu ?

16-04-2012 22:11:59
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
ia baga tu o laba lina asa sa te domolesti molfaimeai lent lungimea pli in parametri maximi

17-04-2012 00:48:19
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
Mesaj primit

De la:    MissBond     Blocati
Subiect:    Re: buna     Reclamati
Mesaj:    doar atata poti, asa e? hahahahahaha

> besi in plm de jangina fomista   
>
> > esti ceea ce scoti pe gura...ieftin, vulgar, limitat, frustrat...genul de om caruia nu i se acorda atentie si inceraca sa atraga atentia asupra lui prin vulgaritate ieftina...pisa-te pe ma-ta, de refuzat ignorat si ignorant...daca stii ce inseamna, probabil d\\\'aia nu ai inteles msj meu, pt ca nu stii decat cateva cuvinte, pe care le tot repeti pe chat.....du-te incet, sa nu te-mpiedici, laba!
> >
> > > fa sculament dentar .. da\\\\\\\'te dreaq de fomista .. ca scot pla si ma pis pe tine din mers parapanta ieftina ..
> > >
> > > > nu stiu ce problema ai, cu cine te certi sau ce ai de impartit cu altii...am fost destul de coerenta si civilizata...nu-ti inteleg atitudinea si nici macar nu incerc, ar fi un efort mult prea mare sa ma cobor la un nivel mult inferior mie....seara buna!
> > > >
> > > > > banuiesc ca si tu esti un labarel ca multi altii de pe aici .. scz era sa omit .. si binenteles ca adminul .. ca si ala e un big labar .. poate nr 1
> > > > >
> > > > > > ai scris doua comentarii la postarea facuta de mine..adica, comentariile tale sunt facute la un blog care-mi apartine si nu au nicio legatura cu subiectul meu...daca vrei sa scrii despre toti labagii de pe site, scrie un blog care sa aibe ca titlu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"labagii de pe site\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" sau cum vrei tu...te rugam sa stergi comentariile facute la blogul meu...am scris administratorului, sa le sterga, daca tu refuzi...nu am nimic cu tine personal, insa nu vad ce legatura are subiectul propus de mine cu ce ai scris tu acolo.
> > > > > >
> > > > > > > ce zici ? ca nu inteleg ?
> > > > > > >
> > > > > > > > te rog frumos, nu mai face comentarii asa vulgare la postarea mea...deschide alta pagina si fa-ti un blog, daca ai ceva de spus, insa nu are nicio legatura cu ce-am scris eu acolo....multumesc!


Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul


17-04-2012 02:14:31
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
Mesaj primit

De la:    MissBond     Blocati
Subiect:    Re: buna     Reclamati
Mesaj:    doar atata poti, asa e? hahahahahaha

>nu intelegi fa ca nu iti dau la cioc nici cu prosopul ? te dreaq de vampa nasparlie care ai noroi in spartura .. mai baga dreaq furtunul cu apa peste tine ca moare si dihorul cand te simte .. /////////////////





































>iti stau la dispozitie cu sex oral asa cum am facuto anul trecut , dar promitemi ca nu-mi vei mai zice C,URVA , T,ARFA .. si nu vreau nici o plata compensatorie
ia zi fah panarama sculamentista ..
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
>iti fac o propunere sok ?


Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul


17-04-2012 02:24:27
   
?? SOK
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2011
Mesaje: 28
Mesaj primit

De la:    MissBond     Blocati
Subiect:    Re: buna     Reclamati
Mesaj:    doar atata poti, asa e? hahahahahaha

>nu intelegi fa ca nu iti dau la cioc nici cu prosopul ? te dreaq de vampa nasparlie care ai noroi in spartura .. mai baga dreaq furtunul cu apa peste tine ca moare si dihorul cand te simte .. /////////////////

>iti stau la dispozitie cu sex oral asa cum am facuto anul trecut , dar promitemi ca nu-mi vei mai zice C,URVA , T,ARFA .. si nu vreau nici o plata compensatorie
ia zi fah panarama sculamentista ..
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
>iti fac o propunere sok ?


Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul


17-04-2012 02:27:33
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

SOK a scris:

Mesaj primit

De la:    MissBond     Blocati
Subiect:    Re: buna     Reclamati
Mesaj:    doar atata poti, asa e? hahahahahaha


Daca ai impresia ca va crede cineva ce facaturi scrii tu aici, te inseli...esti o nulitate oricum, si nu te baga nimeni in seama....cearta-te singur, esti prea mic si lipsit de importanta ca sa-ti mai dau raspuns....

Ultima modificare facuta de MissBond (17-04-2012 02:30:27)


17-04-2012 02:29:43
   
?? papi_gabi
Cont Sters

Inregistat: 11-04-2012
Mesaje: 2
e  plina  lumea  de  ratati....o  sa  ajung  sa  nu  mai citesc  nimic  pe  forum:))

18-04-2012 00:03:23
   
aimee37
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-05-2007
Mesaje: 1
Draga MissBond
Te apreciez ca ai avut curajul sa faci aceste dezvaluiri, sincer si eu as fi facut la fel. Sa fii iubita!


08-05-2012 20:38:46
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

aimee37 a scris:

Draga MissBond
Te apreciez ca ai avut curajul sa faci aceste dezvaluiri, sincer si eu as fi facut la fel. Sa fii iubita!

Multumesc pt aprecieri! Numai bine si sanatate multa!


09-05-2012 00:29:02
   
sense9
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2011
Mesaje: 86
feriti-va de magarushI, ca de latrai ...ma feresc singura! :)))

16-05-2012 02:08:41
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

sense9 a scris:

feriti-va de magarushI, ca de latrai ...ma feresc singura! :)))

"tu,defapt,postai in "alta parte"! nu?"...acest citat iti apartine si consider ca se potriveste perfect in acest context.

Ultima modificare facuta de MissBond (17-05-2012 11:43:34)


17-05-2012 11:42:41
   
?? citizen thor
Cont Sters

Inregistat: 10-01-2012
Mesaje: 32
missbond. eu zic sa scoti din prezentarea ta cuvinte precum" taversam, crioveanca"... poate dupa aia, avand si un copil ,sa te intretina cineva. doar asta vrei, nu? in rest tot tiganca ramai...

17-05-2012 12:05:46
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

citizen thor a scris:

missbond. eu zic sa scoti din prezentarea ta cuvinte precum" taversam, crioveanca"... poate dupa aia, avand si un copil ,sa te intretina cineva. doar asta vrei, nu? in rest tot tiganca ramai...

Esti liber sa-ti exprimi parerea, desi nu inteleg de unde atata aversiune fata de mine. Nu ma jenez ca am facut o greseala in prezentare, nu este una majora, nu am tastat o litera...eh, se poate intampla oricui. Nu sunt singura careia ar trebui sa-i atragi atentia, insa nu ai niciun drept sa ma jignesti, sau sa discuti despre copilul meu..!

Nu sunt tiganca, probabil nici tu...totusi, caracterul te tradeaza.

Numai bine!

Ultima modificare facuta de MissBond (19-05-2012 15:14:44)


19-05-2012 15:12:17
   
?? SOKATU
Cont Sters

Inregistat: 19-11-2008
Mesaje: 2
mistret/boland dc nu'ti cardesti un par in fasssssssss .. creca te vei simti satisfacuta japito

20-05-2012 15:52:49
   
sense9
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2011
Mesaje: 86

MissBond a scris:


sense9 a scris:

feriti-va de magarushI, ca de latrai ...ma feresc singura! :)))

"tu,defapt,postai in "alta parte"! nu?"...acest citat iti apartine si consider ca se potriveste perfect in acest context.


raspuns: NU


04-06-2012 03:54:57
   
Ellynela
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-04-2012
Mesaje: 2
NissBond, ce mai faci? Nimic nou? Stii, am conversat cu acest tip pe mess, eu i-am dat link-ul catre acest blog. S-a suparat pe mine, m-a acuzat ca eu as fi cea care l-a scris! :)))
Oricum, te apreciez pt curaj, am citit cateva comentarii rautacioase facute aici. nu-i lua in seama, cei care stau ore intregi pe site nu au viata, se simt bine doar cand sunt ironici si vulgari, probabil in viata reala sunt slugile altora. pot paria ca niciunul/a, nu ar fi avut curajul tau. oamenii sunt josnici si ipocriti, lipsiti de simtul responsabilitatii. poti merge cu capul sus, nu te intereseaza parerea lor. nu-s mai buni ca tine, asta e de la sine inteles, atata timp cat pot faca glume proaste despre o problema atat de serioasa.

Mult noroc!


25-07-2012 22:37:02
   
sense9
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2011
Mesaje: 86

Ellynela a scris:

NissBond, ce mai faci? Nimic nou? Stii, am conversat cu acest tip pe mess, eu i-am dat link-ul catre acest blog. S-a suparat pe mine, m-a acuzat ca eu as fi cea care l-a scris! :)))
Oricum, te apreciez pt curaj, am citit cateva comentarii rautacioase facute aici. nu-i lua in seama, cei care stau ore intregi pe site nu au viata, se simt bine doar cand sunt ironici si vulgari, probabil in viata reala sunt slugile altora. pot paria ca niciunul/a, nu ar fi avut curajul tau. oamenii sunt josnici si ipocriti, lipsiti de simtul responsabilitatii. poti merge cu capul sus, nu te intereseaza parerea lor. nu-s mai buni ca tine, asta e de la sine inteles, atata timp cat pot faca glume proaste despre o problema atat de serioasa.

Mult noroc!


:))) lupus morabilis :)))


25-07-2012 23:52:30
   
Ellynela
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-04-2012
Mesaje: 2

sense9 a scris:



:))) lupus morabilis :)))

Tu esti doar lupus . Nasoala boala, mai grava decat cele despre care vb MissBond.
Vad ca-ti place sa-ti bagi nasul in discutiile tuturor...mai iesi la aer, fa o plimbare, oxigeneaza-ti creierii...traieste un pic, lasa ironiile...cand ai vazut ultima data o piesa de teatru? sau cand ai citit o carte? Mi-e mila e voi, cei care asteptati sa pice comentarii noi, doar ca sa aveti putina activitate...atarnatorilor!

"Cand cineva vorbeste urat dspre tine, nu-ti fa probleme; pt ca in realitate, nu spune nimic despre tine, ci spune totul despre el."


26-07-2012 14:53:39
   
sense9
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2011
Mesaje: 86

Ellynela a scris:


sense9 a scris:



:))) lupus morabilis :)))

Tu esti doar lupus . Nasoala boala, mai grava decat cele despre care vb MissBond.
Vad ca-ti place sa-ti bagi nasul in discutiile tuturor...mai iesi la aer, fa o plimbare, oxigeneaza-ti creierii...traieste un pic, lasa ironiile...cand ai vazut ultima data o piesa de teatru? sau cand ai citit o carte? Mi-e mila e voi, cei care asteptati sa pice comentarii noi, doar ca sa aveti putina activitate...atarnatorilor!

"Cand cineva vorbeste urat dspre tine, nu-ti fa probleme; pt ca in realitate, nu spune nimic despre tine, ci spune totul despre el."


looool. ai dreptate ! =)))

PS: place copy-paste-ul pseudofiloZofic de pe final =))) Ello! :)))


26-07-2012 18:28:33
   
MissBond
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 11

Ellynela a scris:

NissBond, ce mai faci? Nimic nou?
Mult noroc!


Ba sunt f multe noutati, insa prefer sa nu le mai fac publice. Rautatea si ignoranta unora m-au facut sa gasesc alte cai de informare, alte metode de a-l distruge pe acest nenorocit. Deja a ajuns subiect de discutie pe Craiova Forum, am postat si poze cu el in situatii indecente, a ajuns rasul vecinilor si al cunoscutilor. Cele care vor sa se compromita alaturi de el, sunt libere sa o faca.
Cat despre cei de aici , carora le lipseste caracterul si bunul simt, le doresc sa treaca inmiit prin suferinta mea, sa-si vada familia pe masa, cu lumanari la cap, asa cum mi-am avzut si eu sora rapusa de aceasta boala cumplita: cancerul! Sa le dea Dzeu dupa sufletul si inima lor "buna"...atat!

Daca doresti sa mai discutam, scrie-mi in privat si vom continua la tel sau pe mess. Sanatate!

Ultima modificare facuta de MissBond (01-08-2012 02:05:51)


27-07-2012 16:46:13
   
delllia52
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-03-2013
Mesaje: 3
eu am dat de unul care dorea sa limga sperma de la locul faptei lasata de un altul, ptiu, sunt o gramada de nebuni pe siteuri, cel de aici e nimic,

06-03-2013 16:21:18
   
delllia52
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-03-2013
Mesaje: 3
iar faptul ca v-ati ales cu herpes genital nu-i nimic, o prietena de la prietenul ei s-a ales cu herpesoral si ala nu trece , si se vede si saraca s rujeaza in asa fel incat sa mascheze dar tot se vde , are bube tot timpul la gura, doamne idioti sunt barbatii, daca vedeti ca aveti probleme genitale de ce puii nostrii castrati si malnutriti nu va duceti la medic ? nu va mananca si pe voi , exact acolo?

06-03-2013 16:23:39
   
Pagini: 1    
Mergeti la