Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Lesbi / Hello all ! De ce iubim femeile ?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? Lez90
Cont Sters

Inregistat: 21-06-2013
Mesaje: 5
Pentru că ne privesc cu ochi de femeie şi pentru că VĂD în noi. Pentru că ştiu şi le place să măngâie, fără să se întrebe „oare cât mai durează până capăt o partidă de sex?!”. Pentru că iubesc şi-n somn şi nu dau drumul din braţe. Pentru că fac diferenţa între o rochie nouă şi una pe care o îmbraci pentru a o suta oară. Pentru că ştiu să facă manichiura. Pentru că dacă vorbim despre reumatismul mamei nu cască plictisite în timp ce chinuie telecomanda. Pentru că ştiu că sindromul premenstrual nu e o născocire ca să fii deprimată şi să nu vrei sex. Pentru că orice problemuţă a ta devine şi a lor şi găsesc cele mai neaşteptate soluţii ca să ieşi din bucluc. Pentru că iubindu-te, lumea lor pare să înceapă şi să se sfârşească cu tine. Pentru că fac DRAGOSTE. Pentru că nu renunţă uşor şi nu ajung să spună: “n-am ce-i face, e frigidă!”. Pentru că  te întreabă dacă ai mâncat ceva azi. Pentru că iţi iubesc sincer şi câinele sau pisica şi nu pândesc momentul propice ca să-i zboare un şut. Pentru că înteleg de ce e atât de important să vorbeşti cu plantele de pe balcon. Pentru că le interesează dramele pe care le trăieşti la job şi ajung să-l urască pe şefu’ odată cu tine. Pentru că dacă-şi pun ceva în cap nu se lasă până nu mută munţii din loc. Pentru că au curaj să intre în cel mai sângeros război,cu o lume întreagă, pentru tine. Pentru că tu eşti mai importantă şi decât fotbalul şi berea şi promovările şi banii. Pentru că atunci cand li se face dor de tine pun mâna pe telefon fără să se teamă că vor părea „slabe”. Pentru că se vor bucura sincer de vizita mamei tale fără să mârâie în barbă: „iar a dat năvală cotoroanţa asta bătrână!”. Pentru că duminica te trezesc zâmbind, cu micul dejun.Pentru că preludiul şi postludiul nu sunt un moft. Pentru că pielea lor e ireal de fină şi transpiră parfum. Pentru că orice clipă fără tine e un chin. Pentru că te ţin în braţe când se uită la televizor. Pentru că râd şi dacă spui prostii. Pentru că îţi fac masaj dacă te doare capul. Pentru că nu uită niciodată când e ziua ta sau a mamei tale sau a prietenei din copilarie. Pentru că nu aşteaptă o minune care să facă vasele să se spele singure. Pentru că îţi aduc flori fără să te fi înşelat înainte. Pentru că dacă închid ochii când fac dragoste folosesc tot numele tău. Pentru că sunt ghiduşe şi inventează cele mai năstruşnice lucruri în pat. Pentru că simt nevoia să te sărute şi după ce au avut orgasm. Pentru că dacă se îmbată ai parte de experienţe ameţitor de extravagante. Pentru că ştiu că tot corpul tău poate fi o zonă erogenă şi niciodată nu se plictisesc să-l exploreze. Pentru că sunt curioase. Pentru că dacă vorbesc „murdar” o fac cu incredibil de mult erotism. Pentru că descoperă aplicaţii practice pentru “voluptate” şi „senzual”. Pentru că sunt în stare să facă din îmbrăcat un întreg ritual...pervers! Pentru că imaginaţia lor funcţionează şi-n somn. Pentru că le place să danseze. Pentru că îşi leagă cu graţie şiretele la adidaşi. Pentru că până şi cea mai firavă poate deveni o tigroaică feroce. Pentru că nu sunt impasibile. Pentru că-ţi dăruiesc lucruri mărunte cu ochii strălucind. Pentru că bucuriile tale sunt cele mai importante. Pentru că merg în vârful picioarelor când dormi. Pentru că nimic nu e prea complicat, prea mult, prea greu, prea obositor. Pentru că iubesc cu frenezie. Pentru că sunt perfect lucide, nu duhnesc a alcool şi nu vor să te convingă să te culci cu ele atunci când îţi spun: „eşti jumatatea mea!”. Pentru că fac o artă din a mânca fără tacâmuri. Pentru că pentru ele nu există lucruri banale. Pentru că somnul lor e cu vise. Pentru că suferă dacă nu te văd o zi. Pentru că nimic în afara ta nu contează.
    Pentru că întâmplător, viaţă, dragoste, pasiune, îmbrăţişare, afecţiune, tandreţe, căldură, bucurie, graţie, grijă, sunt toate substantive la feminin...


21-06-2013 20:10:37
   
?? Lez90
Cont Sters

Inregistat: 21-06-2013
Mesaje: 5
Caut o femeie pentru o relatie serioasa . Cine vrea sa ma cunoasca sa imi lase o modalitate de contact !

21-06-2013 20:11:38
   
?? apolo
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2013
Mesaje: 25
esti atat de departe...

22-06-2013 08:58:11
   
?? Lez90
Cont Sters

Inregistat: 21-06-2013
Mesaje: 5
Ti-am lasat id`ul meu de mess pe privat :)

22-06-2013 15:03:01
   
?? apolo
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2013
Mesaje: 25
ingeras nu mai am credit,nu mi da voie sa fac nimic,ti am lasat id meu ,ma gasesti pe mess,te pup
Lez90 a scris:

Ti-am lasat id`ul meu de mess pe privat :)


23-06-2013 16:12:33
   
?? alexa91
Cont Sters

Inregistat: 23-06-2013
Mesaje: 5
buna lez90...madutz20 e id`ul meu...da`mi add te rog

23-06-2013 20:02:56
   
?? Lez90
Cont Sters

Inregistat: 21-06-2013
Mesaje: 5
Buna Alexa..  ti-am citit oarecum topicul facut de  tine.. si ... tu cauti experiente  noi :) ... eu nu sunt experiment pt nimeni :P

24-06-2013 01:43:31
   
?? alexa91
Cont Sters

Inregistat: 23-06-2013
Mesaje: 5
nu ma referam la sex neaparat...eu sunt din prahova....vreau sa vb cu o fata,sa impartasim bune,rele....ai inteles gresit...

25-06-2013 23:32:11
   
?? Cuplueabi
Cont Sters

Inregistat: 14-05-2013
Mesaje: 7
fetele curioasa, dar FETELE, va astept cu webcam la cuplueabi pe mess, sa ne cunoastem!

29-06-2013 18:26:17
   
?? Lez90
Cont Sters

Inregistat: 21-06-2013
Mesaje: 5
hello :D

22-07-2013 03:00:45
   
?? Susana
Cont Sters

Inregistat: 30-10-2016
Mesaje: 23

Lez90 a scris:

hello :D
buna eu iti las wattap
www.matrimoniale3x.ro


06-12-2016 15:42:04
   
Pagini: 1    
Mergeti la