Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Gay / Caut tipi din cta dotati versatili    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? Timidcta
Cont Sters

Inregistat: 27-12-2012
Mesaje: 3
Caut tipi versatili din constanta ff dotati

16-07-2013 14:32:17
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
angel_and_devil; ziceai ca-mi dai haine ? sau m-ai mintit ..:D

16-07-2013 19:41:02
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

NEW_ADYNA a scris:

angel_and_devil; ziceai ca-mi dai haine ? sau m-ai mintit ..:D



eu ce promit este datorie //////// daca treci pe la mine vei vedea ca sunt serioasa // dar nu mai consuma in exces ..este un obicei urat


16-07-2013 19:42:53
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
HAHAHA... TARANCA MUISTA SCROAFA  ... BOARFE SA-I DAI LU MATA  DE PE SLANINA TA INFECTA ...tigara CU KKT LA BOT...adina32: cresesc pe strazi pt o bucata de paine si o  marihoana ca ma parasit mosu si la lasat in curu gol pe strazi si acu sunt pomanagioaica cine vrea sa-si faca ponana cu mine si-l voi rasplati

16-07-2013 23:24:39
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
beahh nici aia de la  secanh-hand nu iau boiarfe  imbaxite si leproase de la tine scroafo dapai eu ....beahh....cersetoare  imputita de imbraci de la tomberonu de  gunoi si vrei sa-mi bagi mie leprele tale pe gat...numai manca kkt cu tona ca nu tine....mananca  kkt la bosorogul tau  care ti-a dat la tigara si te-a parasit abandon pe centura ...m,oartea fute la  suncoase ca tine

16-07-2013 23:27:26
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

angel_and_devil a scris:

beahh nici aia de la  secanh-hand nu iau boiarfe  imbaxite si leproase de la tine scroafo dapai eu ....beahh....cersetoare  imputita de imbraci de la tomberonu de  gunoi si vrei sa-mi bagi mie leprele tale pe gat...numai manca kkt cu tona ca nu tine....mananca  kkt la bosorogul tau  care ti-a dat la tigara si te-a parasit abandon pe centura ...m,oartea fute la  suncoase ca tine



cata rautate poti exprima in mesajul tau , pacat .. oameni pot fi si prieteni .


17-07-2013 00:00:03
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
vb alta scroafa fomista  care se da medic si se fute pe 2 lei ca duce lipsa...sa-ti fie vaca aia expodata prietena   si sa-ti doneze  boarfele leproase tie ca va potriviti la gabarit

17-07-2013 08:27:50
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

vb alta scroafa fomista  care se da medic si se fute pe 2 lei ca duce lipsa...sa-ti fie vaca aia expodata prietena   si sa-ti doneze  boarfele leproase tie ca va potriviti la gabarit


vezi ca a bagat vin la ''gostat''.. fuguta acolo ca ai nevoie


17-07-2013 13:21:02
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
de acolo iti iei tu doza zilnica si potol pt bagat la mate din pomena ai de 2 bani pe care o primesti de la bosorogii din cimitire pe unde-ti faci tu veacu....se vede de la o posta ca te-a bulit tactu mare  cand erai mica si de atunci ai ramas cu sehele  iti plac fosilele si mosi basinosii ca tactu ...beahhh mi se face sila numai de incer sa-mi imaginez ce ai putea sa faci tu o balena explodata cu o fosila de mos de 80 ani

17-07-2013 13:27:24
   
?? Tarany
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2013
Mesaje: 1
nu le intelegg pe cele care se coboara la nivelul unei scursuri precum  angel_and_devil si se apuca sa vorbeasca b cu ea pe forumuri si sa-i dea replici. este clar ca individa este o mahalagioaica de ultima speta cu caracter si limbaj infect. nu face decat sa cerseasca atentie si voi ii faceti pe plac. asemenea dejectii de femei nu trebui decat sa fie ignorate. lasati-o sa injure singura pana face clabuci la gura. este doar un parazit.

17-07-2013 13:58:19
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

Tarany a scris:

nu le intelegg pe cele care se coboara la nivelul unei scursuri precum  angel_and_devil si se apuca sa vorbeasca b cu ea pe forumuri si sa-i dea replici. este clar ca individa este o mahalagioaica de ultima speta cu caracter si limbaj infect. nu face decat sa cerseasca atentie si voi ii faceti pe plac. asemenea dejectii de femei nu trebui decat sa fie ignorate. lasati-o sa injure singura pana face clabuci la gura. este doar un parazit.


eu vreau decat sa o ajut .. i-am promis cateva seturi de haine sexy pt a etala poze mai de doamne ajuta . o cunosc .. stiu ca nu are posibilitati materiale ..


17-07-2013 14:08:41
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
parazit esti tu MORTACIUNE  flescaita  si borata la groapa cu kkt dintr-o posta in satra de ciori leproase ca de acolo provi ...fa inainte sa mananci aici kkt cu botul ala plin uitate dracu in oglinda sa-ti vezi ghoitul putrafac de babeta expirata de 56 ani ca atata ia fommisto  mai ai si magnet la  boraciuni  si salahorii sclavi ca tine ...beahhhh se vede ca nu te fut decat fomistii cu 2 clase  pt 2 lei clanta si  cur ala nespalat si bubos..veziti de viata ta de tot cacat si nu mai da cu nas-n cur ca puti .... cu zdrente fomiste ca tine si balenele esuate de pe site gen adinaadina  care a luat clanta  gratis 3 zile de la SOK care a facut-o carpa de sters pe jos sclava ...si gen  taranca fomista ce suge la fosile de 80 ani adina32 si NOW_ADYNA...asta care face  traseu intre cluj si timis ca na futut-o SOK...ca nu-i plac balenele suncoase explodate si buboase

17-07-2013 14:10:10
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
o cunosti vaco pe muista de mata ...mars pisamas pe natia ta de  balena explodata

17-07-2013 14:12:04
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

parazit esti tu MORTACIUNE  flescaita  si borata la groapa cu kkt dintr-o posta in satra de ciori leproase ca de acolo provi ...fa inainte sa mananci aici kkt cu botul ala plin uitate dracu in oglinda sa-ti vezi ghoitul putrafac de babeta expirata de 56 ani ca atata ia fommisto  mai ai si magnet la  boraciuni  si salahorii sclavi ca tine ...beahhhh se vede ca nu te fut decat fomistii cu 2 clase  pt 2 lei clanta si  cur ala nespalat si bubos..veziti de viata ta de tot cacat si nu mai da cu nas-n cur ca puti .... cu zdrente fomiste ca tine si balenele esuate de pe site gen adinaadina  care a luat clanta  gratis 3 zile de la SOK care a facut-o carpa de sters pe jos sclava ...si gen  taranca fomista ce suge la fosile de 80 ani adina32 si NOW_ADYNA...asta care face  traseu intre cluj si timis ca na futut-o SOK...ca nu-i plac balenele suncoase explodate si buboase


uitate,goitul,fommisto,veziti,= agramata


17-07-2013 14:31:38
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
eu am promis ceva .. pregatesc gentuta cu hainute .. la ora 17.30 intru pe usa casei ... te astept

17-07-2013 14:54:16
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
latra ca  proasta catea  cu boarfe slinose ...uite unde se afla profa muista de timis cu 2 clase vezi-ti muisto de greselile din  descrierea ta de kkt de la adina32 ca nu stau sa-ti etalex vomitaturile  ce  le-ai  borat acolo si numai fa pe atot stiutoarea limbi romane ca nu esti decat o boarfa de cimitir...latra pana crapi aici sau in chat-ul pirivat ca mi sa apkecat de atatea BALENE EXPLODATE SI EXPIRATE CE-MI DAU ZILNIC CU NASUL IN CUR ..NU STAU SA-MI FAC CLISMA ZILNIC SA VA DAU PORTIA DE KKT  CA SA NUMAI LATRATI

17-07-2013 14:59:18
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
adyna ignora astfel de analfabeti .. nu citii ineptiile lor ..

17-07-2013 15:00:03
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
TARATURILOR CA VOI 4 LE DAU PARU CU KKT  SI VOCABULAR DE SATRA  CA NU MERITATI ALTCEVA  FOMSITELOR...SUNT ALERGICA LA  PIZDE IMPUTITE SI LEPROASE ...sunt HETERO imi plac  BARBATI

17-07-2013 15:01:31
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

angel_and_devil a scris:

TARATURILOR CA VOI 4 LE DAU PARU CU KKT  SI VOCABULAR DE SATRA  CA NU MERITATI ALTCEVA  FOMSITELOR...SUNT ALERGICA LA  PIZDE IMPUTITE SI LEPROASE ...sunt HETERO imi plac  BARBATI



interensant mesajul tau.. precizeaza si suma .. reducere ?%


17-07-2013 15:30:36
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
are nevoie de ceva new.. hainute ..

17-07-2013 18:02:36
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
angel_and_debila meriti din plin viata pe care o traiesi

17-07-2013 20:44:45
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
UITE CINE VB VACA MUISTA CARE SUGE LA MORTACIUNI SI FOSILE CA TASU ....BEAHHH..ce custuri de cacat ai BALENO

18-07-2013 08:59:33
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
LA BALENE EXPIRATA ,FOMISTE ''NOW_ADYNA si adina32 una si aceeas  taranca zdreanta SI CIORI INFECTE CA BABACIUNEA AIA DE 56 ANI Tarany  NINFOMANA NESATULA VA  TRAG LA PULI INFECTE BOSCHETARII, LABAGII..TARNACOPISTIIi,TRACTORISTII SI DROGATII...PARAZITI  ca voi BLALENELOR

18-07-2013 09:33:34
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
BALENO SE VEDE CA TE BALBAI  SI IESE LA IVEALA ANALFABETA DIN TINE'''angel_and_debila meriti din plin viata pe care o traiesi''.... TRIESTI TU SI MUIATA DE MATA O VIATA DE CACAT PRIN CIMITIRE SA SUPT FOSILE LA 2 LEI MUIA SA BAGI LA MATE

18-07-2013 10:32:12
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
angel_and_debila = debilism .. un diagnostic tradus .. mai lasa vinul si vei gandi .. clientii te serveste iar tu naiva pui paharelul repejor jos gol binenteles .. ei platesc pret de rahat si te forteaza toata noaptea

18-07-2013 21:27:37
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
FA BALENO NUMAI INCERCA SA TE SCOITI CA BETIVA ESTI TU CU MUISTA DE MATA  CARE FRECVENTATI CIMITRELE DUPA FOSILE SI MUMII  DE BOSOROGII BASINOSI CU ZILE PUTINE SI PULI DE CAL  SA VA BAGE LA MATE SLOBOZ SA VA HRANEASCA MATELE DE BALENE EXPLODATE SI ESPIRATE CA INTRATI IN SEVRAJ SI DA-TI COLTU  DE LA LIPSA DE SLOBOZ BASINOS ,,,nu-ti mai plange de mila caci de aici iti iei doar tigara ggratis de la taranii fomisti care-ti da la  curu ala mare si bubos de BALENA EXPLODAT  FACI SPUME CA EU ARAT BINE SUNT SPORTIVA FAC MISCARE AM CORP SANATAOS SI SLIM PORT MASURI MICI LA HAINE 38-40  SI MA IMBRAC BINE ...NU CA TINE CARE RASCOLESTI TOMBEROANELE DUPA ZDRENTELE ALTOR BALENE CARE SI LE-AU ARUNCAT SA FEA DE POMANA LA VACI FOMISTE CA TINE...BEAHHH SE VEDE CA NIVCI MOARTEA NU SE UITA LA TINE DE  FRICA SA NO STROPESTI CU UNTURA  DE PE TINE INCINSA....HAHAHAHA... IMI PLACE CA INCERCI SA-MI  MA LINGI LA CUR ACI PE FORUM.... TE LAS SA MANANCI CACAT CU  BASCULANTA PANA TE SATURII...M-AM AMUZAT COPIOS CU TINE ZDREANTO SI CU CIOARA AIA BORATA DE Tarani  babeta flescaita si UZATA DE 56 ANI CE O SUGE LA BOSKETARII

19-07-2013 08:28:38
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
SUGI bani LA MORTII  SI CAINII BALENO ...beahhh esti NECROFILA ,ZOOFILA SI TOTI LABAGII DAU MA BUCI LA VACI  CA TINE Tarany  SI crinacrina  CA DOAR VOI 3 SUNTETI GRATIS si ati luat  tigara DE LA SOK CU  SLOBOZ  si decand sa insurat N-ATI MAI AVUT SI DE ACEEA FACETI SPUME PE SITE ...LA VOI FUT DOAR OBEZOFILI ...BEAHHH

19-07-2013 08:32:53
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

FA BALENO NUMAI INCERCA SA TE STOICI CA BETIVA ESTI TU CU MUISTA DE MATA  CARE FRECVENTATI CIMITRELE DUPA FOSILE SI MUMII  DE BOSOROGII BASINOSI CU ZILE PUTINE SI PULI DE CAL  SA VA BAGE LA MATE SLOBOZ SA VA HRANEASCA MATELE DE BALENE EXPLODATE SI ESPIRATE CA INTRATI IN SEVRAJ SI DA-TI COLTU  DE LA LIPSA DE SLOBOZ BASINOS ,,,nu-ti mai plange de mila caci de aici iti iei doar tigara g gratis de la taranii fomisti care-ti da la  curu ala mare si bubos de BALENA EXPLODAT  FACI SPUME CA EU ARAT BINE SUNT SPORTIVA FAC MISCARE AM CORP SANATAOS SI SLIM PORT MASURI MICI LA HAINE 38-40  SI MA IMBRAC BINE ...NU CA TINE CARE RASCOLESTI TOMBEROANELE DUPA ZDRENTELE ALTOR BALENE CARE SI LE-AU ARUNCAT SA FEEA DE POMANA LA VACI FOMISTE CA TINE...BEAHHH SE VEDE CA NIVCI MOARTEA NU SE UITA LA TINE DE  FRICA SA NO STROPESTI CU UNTURA  DE PE TINE INCINSA....HAHAHAHA... IMI PLACE CA INCERCI SA-MI  MA LINGI LA CUR ACI PE FORUM.... TE LAS SA MANANCI CACAT CU  BASCULANTA PANA TE SATURII...M-AM AMUZAT COPIOS CU TINE ZDREANTO SI CU CIOARA AIA BORATA DE Tarani  babeta flescaita si UZATA DE 56 ANI CE O SUGE LA BOSKETARII



STOICI ,ggratis,FEEA,NIVCI ,IMI PLACE CA INCERCI SA-MI  MA LINGI,,PANA TE SATURII....


CITESTE .. SUNT CUV. TALE .. DE CLS.2-A.. a n a l f  a b e t a


19-07-2013 20:53:41
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
ASA LINGE-MA SARACIE ...LINEGE-MI KKT  DE LA CLISMA ...baga la mate  fomisto  TARANCA BORATA

19-07-2013 21:35:37
   
Pagini: 1    
Mergeti la