Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / sex oral    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? tudor35
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2013
Mesaje: 1
Ceva fete pe aici pentru un oral ????

20-07-2013 15:43:07
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

tudor35 a scris:

Ceva fete pe aici pentru un oral ????



te costa o sticla de vin rosu la 2l., si ai sa beneficieyi de oral cat doresti .. se ofera numita angel_and-debil..


20-07-2013 16:30:26
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
dai sticla aia de vin de 2 bani lu balena explodata de  NOW_ADINA CA EA SI CU MUISTA DE MATA SUNT BETIVELE  NR 1 A JD TIMIS...SUG SI SE FUT TOT CE MISCA PT STICLA AIA DE VIN...BEAHHH ... vin sa-si potoleasca  setea  si slogos sa-si hraneasca HOITUL ...SCROAFO DA-MI CU NASU-N CUR   FOREVER  SE VEDE CA ESTI FLAMANDA...MAI DUTE DRACU SI SPALATE LA BOT CA ESTI PLINA DE KKT   SI MOARTEA SA SPERIAT CAND A VENIT SA-TI DE-A O tigara

20-07-2013 18:00:06
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

dai sticla aia de vin de 2 bani lu balena explodata de  NOW_ADINA CA EA SI CU MUISTA DE MATA SUNT BETIVELE  NR 1 A JD TIMIS...SUG SI SE FUT TOT CE MISCA PT STICLA AIA DE VIN...BEAHHH ... vin sa-si potoleasca  setea  si slogos sa-si hraneasca HOITUL ...SCROAFO DA-MI CU NASU-N CUR   FOREVER  SE VEDE CA ESTI FLAMANDA...MAI DUTE DRACU SI SPALATE LA BOT CA ESTI PLINA DE KKT   SI MOARTEA SA SPERIAT CAND A VENIT SA-TI DE-A O tigara


CA EA SI CU MUISTA DE MATA

.SUG SI SE FUT TOT CE MISCA

slogos sa-si hraneasca

DUTE DRACU SI SPALATE


20-07-2013 18:12:12
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
adyna nu cred ca este corect .. evita astfel de personaj .. sfatul meu este sa nu-i dai curs .. las-o in grija domnului .. si asa este ea cum este , daca o mai amarasti si tu .. nu faci decat sa ai creezi mai multe neplaceri

20-07-2013 18:17:01
   
?? Back
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8
OPAAA se cearta ..PETARDELE???? Vai de voi ....2 curve proaste care se cearta pe un site de matrimoniale....proaste mai sunteti..:)))

28-07-2013 15:02:14
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

Back a scris:

OPAAA se cearta ..PETARDELE???? Vai de voi ....2 curve proaste care se cearta pe un site de matrimoniale....proaste mai sunteti..:)))



petarda e aia pe care ai luato cu 20 ron .. sa o stapanesti sanatos tataie


28-07-2013 16:42:31
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
muista prosta ti-a dat 20 lei  la  tigara scurta beahhh...toti taranii fomisti iti dau tigara gratis nici 20 de bani gauriti nu meriti ...BALENO

28-07-2013 21:36:31
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
TARANOIULE tipa PROASTA-I M MATA CARE TE-A BORAT DINTR-O POSTA IN SATRA DE CIOROI LEPROSI... vezi-ti de fata ta borata aia slabanoaga de care tot te lipesti ba ca-i nevastata ba ca tie amanta ba ca ti-a dat ea tigara  si nu-i niciuna si nici na fost  a ta

28-07-2013 21:38:31
   
?? Back
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8

NEW_ADYNA a scris:


Back a scris:

OPAAA se cearta ..PETARDELE???? Vai de voi ....2 curve proaste care se cearta pe un site de matrimoniale....proaste mai sunteti..:)))



petarda e aia pe care ai luato cu 20 ron .. sa o stapanesti sanatos tataie

tipa GRASA si urita dute pe CENTUra...PROASTA PULII MELE ,,,nu te uiti la tine cita vaca de abator esti.....POCNITOAREO>.....vai de tine ...bleahh


29-07-2013 12:44:58
   
?? Back
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8

NEW_ADYNA a scris:


Back a scris:

OPAAA se cearta ..PETARDELE???? Vai de voi ....2 curve proaste care se cearta pe un site de matrimoniale....proaste mai sunteti..:)))



petarda e aia pe care ai luato cu 20 ron .. sa o stapanesti sanatos tataie

tipa GRASA si urita dute pe CENTUra...PROASTA PULII MELE ,,,nu te uiti la tine cita vaca de abator esti.....POCNITOAREO>.....vai de tine ...bleahh


29-07-2013 12:46:50
   
?? Back
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8

angel_and_devil a scris:

TARANOIULE tipa PROASTA-I M MATA CARE TE-A BORAT DINTR-O POSTA IN SATRA DE CIOROI LEPROSI... vezi-ti de fata ta borata aia slabanoaga de care tot te lipesti ba ca-i nevastata ba ca tie amanta ba ca ti-a dat ea tigara  si nu-i niciuna si nici na fost  a ta

Sa inteleg ca mi te adresai mie??


29-07-2013 12:58:50
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
NEW_ADYNA: hainute .. muuuuuuuuuu
angel_and_devil: ZDRENTE SCROAFO SA-I DAI LU MATA
angel_and_devil: IAR MUGESTI ...BEAHHHH CATA BAL;ENA CE POZE DE CACAT CU HOITUL EXPUS EXPLODAT ...BEAHH DACA ARATAM CA TINE MA SPANZURAM
angel_and_devil: MAI ALES SA MA EXPUNA ASA SLANINOASO....BEAHHH.... MANANCA MAI PUTIN SLOBOZ SI KKT DACA VREI ARATI BINE SLANINOASA UNSUROASA PLINA DE CELULITA SI BUBE...BEAHH DOR MORTII FUT LA TINE BORACIUNE
NEW_ADYNA: sunt de firma .. tu esti chinezarie
angel_and_devil: esti fata de centura si tomberon....beahhh..fa MUISTA FOMISTA OBEZA POTI SA TE DAI SI CU DRACI TOT SCROAFA EXPLODATA RAMAII...BEAHH SI JEGURILE ALAEA DE ZDRENTE DE FIRMA SUNT MADE IN TAILANDA ,CHINA...BEAHHH... DE LA GALBEJITI TE IMBRACI TU SARACIE...PE MINE SCRIE MADE IN ROMANIA


30-07-2013 22:57:33
   
?? Back
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8

NEW_ADYNA a scris:


Back a scris:

OPAAA se cearta ..PETARDELE???? Vai de voi ....2 curve proaste care se cearta pe un site de matrimoniale....proaste mai sunteti..:)))



petarda e aia pe care ai luato cu 20 ron .. sa o stapanesti sanatos tataie

daca ma uit mai bine se vede ca esti retardata de fapt esti la nivelul animalelor ...cu gindul la hranire si mai ales la inmultire...adica sex salbatic sa te inmultesti ca iepuroaica...ce sa cerem de la tine ....


31-07-2013 00:15:28
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

Back a scris:


NEW_ADYNA a scris:


Back a scris:

OPAAA se cearta ..PETARDELE???? Vai de voi ....2 curve proaste care se cearta pe un site de matrimoniale....proaste mai sunteti..:)))



petarda e aia pe care ai luato cu 20 ron .. sa o stapanesti sanatos tataie

daca ma uit mai bine se vede ca esti retardata de fapt esti la nivelul animalelor ...cu gindul la hranire si mai ales la inmultire...adica sex salbatic sa te inmultesti ca iepuroaica...ce sa cerem de la tine ....


tataie .. nu ai ce sa ceri tu .. esti vai steaua ta mai batranelule .. vezi ca ai vipera langa tine ... cea care ti-a acceptat zecile de ani de dragul unor marunti bani .. tu priveste catre biserica ,, ai o varsta .. lasa netul .. incearca sa te prefaci ca nu o vezi pe acea ''cap de cal ''


31-07-2013 10:20:38
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
angel_and_devil: LA CAT DE VACA SUMO ESTI NORMAL CA NU-TI GASESTI BOARFE DECAT DE LA TOMBERONUL GRASANELOR SINOASE XXXXXXL
angel_and_devil: ))))
angel_and_devil: NUMAI FA SPUME SCOAFO CA N-AI NR MEU 42 LA HAINE ...TI AI NR 150 LA BOARFE NBALENA EXPLODATA ...LA TINE FUT DOAR OBEZOFILII SI FOMISTI CE FREGVENTEAZA CENTURA
angel_and_devil: POTI SA-TI FACI 50 DE MII DE CONTURI CU POZE EXPUNANDU-TI HOITUL SUMO LEPROS SI BUBOS
NEW_ADYNA: sunt super finutza .. de firma ..
angel_and_devil: hahaha...ESTI DE KKT.. DIN TOMBERON SI GROABA DE KKT UNDE TE-A BORAT MATA BALENO


31-07-2013 11:09:30
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
BALENA ASTA ESUAT E UNA SI ACEASI SCROAFA SUMO FOMISTA CU adina32  nici ea nbumai stie de unde provine ca e  nomada face centurile de orase si autostraazile sa-si caute  boarfe XXXXXL in tomberoane SI SLOBOZ CA SA SATURAT DE BOSOROGUL ALA DE 80 ANI PE CARE-L SUGE DECAND IA DAT FLOCI LA CUR

31-07-2013 11:12:44
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

BALENA ASTA ESUAT E UNA SI ACEASI SCROAFA SUMO FOMISTA CU adina32  nici ea nbumai stie de unde provine ca e  nomada face centurile de orase si autostraazile sa-si caute  boarfe XXXXXL in tomberoane SI SLOBOZ CA SA SATURAT DE BOSOROGUL ALA DE 80 ANI PE CARE-L SUGE DECAND IA DAT FLOCI LA CUR



parol .. am in proprietate mai multe imobile .. atat in ro cat si in strainatate ..  ANGLIA , SPANIA AND FRANCE


31-07-2013 13:02:03
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

NEW_ADYNA a scris:


angel_and_devil a scris:

BALENA ASTA ESUAT E UNA SI ACEASI SCROAFA SUMO FOMISTA CU adina32  nici ea nbumai stie de unde provine ca e  nomada face centurile de orase si autostraazile sa-si caute  boarfe XXXXXL in tomberoane SI SLOBOZ CA SA SATURAT DE BOSOROGUL ALA DE 80 ANI PE CARE-L SUGE DECAND IA DAT FLOCI LA CUR



parol .. am in proprietate mai multe imobile .. atat in ro cat si in strainatate ..  ANGLIA , SPANIA AND FRANCE



ady nu merita atentie . crede-ma .. traiste in lumea ei .. nu incerca sa o redresezi .. vei munci in zadar ..


31-07-2013 14:14:25
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
ZISE ALTA SCROAFA EXPLODATA ....BEAHHH ADUNAREA BALENELOR SLINOASE SUMO SE VEDE CA SUFERITI rau dupa  bani  CA NU VA FUTE DECAT TARANII FOMISTI,TRACTORISTII SI BOSKETARII...2 LEI MUIA

31-07-2013 15:21:12
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29
angel_and_devil: ))))
angel_and_devil: NUMAI FA SPUME SCOAFO CA N-AI NR MEU 42 LA HAINE ...TI AI NR 150 LA BOARFE NBALENA EXPLODATA ...LA TINE FUT DOAR OBEZOFILII SI FOMISTI CE FREGVENTEAZA CENTURA
angel_and_devil: POTI SA-TI FACI 50 DE MII DE CONTURI CU POZE EXPUNANDU-TI HOITUL SUMO LEPROS SI BUBOS
NEW_ADYNA: sunt super finutza .. de firma ..
angel_and_devil: hahaha...ESTI DE KKT.. DIN TOMBERON SI GROABA DE KKT UNDE TE-A BORAT MATA BALENO
NEW_ADYNA: sictir la scoala
NEW_ADYNA: groaba = groapa CUMVA ?
NEW_ADYNA: ei, lasa ca oricum nu ai nevoie de scoala tu
angel_and_devil: AM DESTULA SCOALA CATEA FATA DE TINE CARE AI DOAR 2 CLASE LA SUPT PULI CU KKT DE LA MATA DIN CUR
angel_and_devil: BEAHHH BATA CATEA TE-A DAT DE MICA LA BOSOROGI FOSILIZATI SA-I LINGI LA COACIE CA SO FUTA IN CUR PE EA...BEAHHH..DAIA ESTI ASA MARE CAT MALU..BEAHHH
angel_and_devil: SE VEDE CATEA CA NU TE CAUTA NICI MOARTEA TOT INCERCI SAMI DAI CU NASU-N CUR DA EU NU STAU SA MA UMPLU DE BUBE DIN BOTU TAU INFECT DE SCROAFA EXPLODATA
angel_and_devil: FA BALENO NU MA MAI CAUTA CA NU-MI SCHIMB NICI MOARAT ORIENTAREA SEXUALA...SUNT ALERGICA LA PIZDE MAI ALES LA BALENE INFECTE CA TINE SLANINOASE UNSUROASE SLINOASE...BEAHH IAR ITI PUTE HOITUL PUTREFACT PE SITE


31-07-2013 23:02:55
   
?? Back
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8

NEW_ADYNA a scris:


Back a scris:


NEW_ADYNA a scris:




petarda e aia pe care ai luato cu 20 ron .. sa o stapanesti sanatos tataie

daca ma uit mai bine se vede ca esti retardata de fapt esti la nivelul animalelor ...cu gindul la hranire si mai ales la inmultire...adica sex salbatic sa te inmultesti ca iepuroaica...ce sa cerem de la tine ....


tataie .. nu ai ce sa ceri tu .. esti vai steaua ta mai batranelule .. vezi ca ai vipera langa tine ... cea care ti-a acceptat zecile de ani de dragul unor marunti bani .. tu priveste catre biserica ,, ai o varsta .. lasa netul .. incearca sa te prefaci ca nu o vezi pe acea ''cap de cal ''

Vaca batrina esti tu proasto ca am aceeasi virsta cu tine....si mai afla ca bani avem amindoi si eu si ea dar ce-ti explic eu tie ....o retardata care se fute ca atit o duce mintea ....Ia gata hai pa ca deja te dai mare pe acest site ca esti bagata in seama de mine....mars la cacat ca mincare ti-am dat!!!1

Ultima modificare facuta de Back (01-08-2013 15:01:36)


01-08-2013 15:00:55
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

Back a scris:


NEW_ADYNA a scris:


Back a scris:


daca ma uit mai bine se vede ca esti retardata de fapt esti la nivelul animalelor ...cu gindul la hranire si mai ales la inmultire...adica sex salbatic sa te inmultesti ca iepuroaica...ce sa cerem de la tine ....


tataie .. nu ai ce sa ceri tu .. esti vai steaua ta mai batranelule .. vezi ca ai vipera langa tine ... cea care ti-a acceptat zecile de ani de dragul unor marunti bani .. tu priveste catre biserica ,, ai o varsta .. lasa netul .. incearca sa te prefaci ca nu o vezi pe acea ''cap de cal ''

Vaca batrina esti tu proasto ca am aceeasi virsta cu tine....si mai afla ca bani avem amindoi si eu si ea dar ce-ti explic eu tie ....o retardata care se fute ca atit o duce mintea ....Ia gata hai pa ca deja te dai mare pe acest site ca esti bagata in seama de mine....mars la cacat ca mincare ti-am dat!!!1
ā

incearca o gloaba de varsta ta tataie .. IAPA   aleasa te+a luat ea nu tu pe ea .. ea oricum isi incaleca spinarea cu manzati naravasi


01-08-2013 19:25:43
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
la vaci sumo trag porci  flescaiti si batrani ...bahh se vede cine lauda vacile somo de pe site TOTI LABAGII SI RATARI CARE VOR POIZDA GRATIS SI SI LE DA O EXCURSIE LA MUNTE   DE 3 ZILE SI FUITAI LA GREU PT CAZARE SI POTOL...BEAHHH CATELE FOMISTE ..ESTI O AMARATA DE INFIRMIERA CE SPALA LA CURUL PLIN DE CACAT AL  BOSOROGII LEPROSI

01-08-2013 19:40:35
   
?? Tase1
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8

razadesoare31 a scris:


Back a scris:


NEW_ADYNA a scris:



tataie .. nu ai ce sa ceri tu .. esti vai steaua ta mai batranelule .. vezi ca ai vipera langa tine ... cea care ti-a acceptat zecile de ani de dragul unor marunti bani .. tu priveste catre biserica ,, ai o varsta .. lasa netul .. incearca sa te prefaci ca nu o vezi pe acea ''cap de cal ''

Vaca batrina esti tu proasto ca am aceeasi virsta cu tine....si mai afla ca bani avem amindoi si eu si ea dar ce-ti explic eu tie ....o retardata care se fute ca atit o duce mintea ....Ia gata hai pa ca deja te dai mare pe acest site ca esti bagata in seama de mine....mars la cacat ca mincare ti-am dat!!!1
ā

incearca o gloaba de varsta ta tataie .. IAPA   aleasa te+a luat ea nu tu pe ea .. ea oricum isi incaleca spinarea cu manzati naravasi

Dumneavoastra doamna va adresati cumva mie???


02-08-2013 14:52:55
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35
razadesoare31: schimba-ti macar vocabularul jalnic .. de tinuta stiu ca nu ai posibilitate financiara .. dar macar revino cu picioarele pe pamant
angel_and_devil: FA SCROAFA MUISTA FOMISTA VEZITI DRACU DE RATATI TAI LEPROSI SI LABAGI FOMISTI CXA TINE CU 2 CALSES SPALATOARE LA CUR DE KKT CU LIMBA AIA INFECTA PLINA DE AFTE...
angel_and_devil: POSIBILITATI FINANCIARE N-I TU ZDREANTA FOMISTA DE CENTURA BARAGLADINA MUISTA FOOMISTA DE 1000 TONE...MARS SI SUGE-L PE BOSOROGU DE TACTU SA-TI UMPLE MATELE ALEA DE BALENA EXPLODATA NEFUTUTA
angel_and_devil: MARS DRACU DIN RAZA MEA CATEA IMPUTITA BORATA LA TOMBERON


03-08-2013 09:49:40
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

razadesoare31 a scris:

razadesoare31: schimba-ti macar vocabularul jalnic .. de tinuta stiu ca nu ai posibilitate financiara .. dar macar revino cu picioarele pe pamant
angel_and_devil: FA SCROAFA MUISTA FOMISTA VEZITI DRACU DE RATATI TAI LEPROSI SI LABAGI FOMISTI CXA TINE CU 2 CALSES SPALATOARE LA CUR DE KKT CU LIMBA AIA INFECTA PLINA DE AFTE...
angel_and_devil: POSIBILITATI FINANCIARE N-I TU ZDREANTA FOMISTA DE CENTURA BARAGLADINA MUISTA FOOMISTA DE 1000 TONE...MARS SI SUGE-L PE BOSOROGU DE TACTU SA-TI UMPLE MATELE ALEA DE BALENA EXPLODATA NEFUTUTA
angel_and_devil: MARS DRACU DIN RAZA MEA CATEA IMPUTITA BORATA LA TOMBERON



cxa,,,,clases,,,spalatoare,,,,n-i,,,,foomista,,,, mda cls-2-a analfabeta


03-08-2013 09:58:29
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
fa scroafo veziti infectia de descriere analfabeta de la profiulu tau de kkt  ...adina32... SCROAFA  NOMADA CARE FREACA CENTURA  ORASELOR PT  BOARFE DIN toberoane si  tigara cu sloboz de la fosile si mortaciuni din bodegilesi cimitirele pe care le frecventezi...beahh  vaca suimo putrefacta slaninoasa si suncoasa ... 50 de randuri de suunci obeze ai scroafo  te fute moartea cancerul te suge ca are de unde si vacile sumo ca tine te lincg in  cur   spalaturi reciproce ce va dati voi zilnic ...beahhh daca nu cumva esti aceeas balena cu'''razade soare 31  infirmiera fomista

03-08-2013 17:17:35
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
adina32 ...si NOW_ADYNA....= aceeas BALENA EXPLODATA ESUATA adina32:...nimeni nuincearca...sa facibine.... cum ti-aidori ....darin...,nu itivede ....cinevaNu imi ...mereuSa....noi iarnivelul...uite baleno cat de ANALFABETA  esti ..pisamas pe hoitul tau putrefac sa ti-l dezinfectez sa nu murim dracu axfisiati aici

03-08-2013 17:22:26
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
dau tigara CU KKT LA PORCI SI SCROAFELE FOMISTE DE PE SITE care-mi dau cu nasu-n cur zilnic ...da n-am sa stau nici moarta ca-s alergica la infectiii si leprosii

03-08-2013 18:02:38
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

angel_and_devil a scris:

fa scroafo veziti infectia de descriere analfabeta de la profiulu tau de kkt  ...adina32... SCROAFA  NOMADA CARE FREACA CENTURA  ORASELOR PT  BOARFE DIN toberoane si  tigara cu sloboz de la fosile si mortaciuni din bodegilesi cimitirele pe care le frecventezi...beahh  vaca suimo putrefacta slaninoasa si suncoasa ... 50 de randuri de suunci obeze ai scroafo  te fute moartea cancerul te suge ca are de unde si vacile sumo ca tine te lincg in  cur   spalaturi reciproce ce va dați voi zilnic ...beahhh daca nu cumva esti aceeas balena cu'''razade soare 31  infirmiera fomista




veziti =?

bodegilesi =?

suunci=?

lincg =?

aceeas=?


                    A N A L F A B E T I S M


03-08-2013 19:29:22
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
man: tu esti cea mai perfecta dar vad ca nu te agreaza nimeni pe site nici fetele de aici uitate in oglinda si vb cu tine oare de ce nu ma sufera nimeni
angel_and_devil: BA BUTOI EXPLODAT CU CACAT ..DA SUNT PERFECTA UNICA ...MA PIS PE ZDRENTELE FOMISTE MUISTE SI SCROAFE BUBOASE CA TINE CATRE NU MA AGREAZA CA NU STAU SA MA LINGA-N CUR
angel_and_devil: NU DAU 2 BANI GAURIT PE TARATURILE INFECTE SI SCROAFELE BORATE SI PORKI LEPROSI CA TINE
angel_and_devil: MA PIS PE VOI ...NU TE FUTE GRIJA PE TINE CU CINE VB EU SI CINE MA AGREAZA PE MINE ...BORACIUNE INFECTA...VEZI-TI DRACU DE ZDRENTELE TALE IUNFECTE DE 2 BANI DE PE CENTURA SI DIN CIMITIRE SI NU-MI MAI DA CU NASU-N CUR CA N-AM SA STAU NICI MOARTA SA MA LINGI TU SI SA -MI UMPU CURU DE BUBE DE LA BOTU TAU INFECT DE PORK FOMIST SI FLESCAIT


04-08-2013 07:46:02
   
razadesoare31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-07-2013
Mesaje: 35

angel_and_devil a scris:

man: tu esti cea mai perfecta dar vad ca nu te agreaza nimeni pe site nici fetele de aici uitate in oglinda si vb cu tine oare de ce nu ma sufera nimeni
angel_and_devil: BA BUTOI EXPLODAT CU CACAT ..DA SUNT PERFECTA UNICA ...MA PIS PE ZDRENTELE FOMISTE MUISTE SI SCROAFE BUBOASE CA TINE CATRE NU MA AGREAZA CA NU STAU SA MA LINGA-N CUR
angel_and_devil: NU DAU 2 BANI GAURIT PE TARATURILE INFECTE SI SCROAFELE BORATE SI PORKI LEPROSI CA TINE
angel_and_devil: MA PIS PE VOI ...NU TE FUTE GRIJA PE TINE CU CINE VB EU SI CINE MA AGREAZA PE MINE ...BORACIUNE INFECTA...VEZI-TI DRACU DE ZDRENTELE TALE IUNFECTE DE 2 BANI DE PE CENTURA SI DIN CIMITIRE SI NU-MI MAI DA CU NASU-N CUR CA N-AM SA STAU NICI MOARTA SA MA LINGI TU SI SA -MI UMPU CURU DE BUBE DE LA BOTU TAU INFECT DE PORK FOMIST SI FLESCAIT



NA  ca iar te-a apucat .. te tine mult ?.. doare ?


04-08-2013 11:39:37
   
adyna_style
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2013
Mesaje: 18
greu cu aceasta userita angel_and_debil_a. .. are ce are cu toata lumea ..

04-08-2013 17:35:39
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
fa muista '' TOATA LUMEA''...NU O REPREZINT TUI SI CELE 10 CONTURI PE CARE LE AI...TI-AI IMPANZIT  BUTOIUL PUTREFACT  SI ITI DAI CU PRESUPUSUL SI COMENTEZI  INTRE CONTURILE TALE CONTRA MEA..MARS DRACU DIN RAZA MEA CATEA  SISUGE-TI PULILE DE FOSILE SI BOSKETARII CA SUFERI RAU CA ALTI NU TE VOR

05-08-2013 09:58:00
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
AI 10 CONTURII CATEA NU TE MAI SATUEI...NORMAL CA-S GRATIS POTI SA-TI FACI SI 1000...SE VEDE CA TRAIESTI DOAR IN CIMITIR SI PE NET ..VIATA DE KKT ...de taranca muista fomista migratoare in virtual

05-08-2013 09:58:58
   
adyna_style
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2013
Mesaje: 18

angel_and_devil a scris:

AI 10 CONTURII CATEA NU TE MAI SATUEI...NORMAL CA-S GRATIS POTI SA-TI FACI SI 1000...SE VEDE CA TRAIESTI DOAR IN CIMITIR SI PE NET ..VIATA DE KKT ...de taranca muista fomista migratoare in virtual


te-au bulversat noile poze cumva ? nu fi suparata iti dau hainute multe sa ai si tu o imagine mai sexy


05-08-2013 14:20:25
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
FA CATEA ZDRENTELE TALE SLINOASE TI-AM MAI SPUI SA I LE DAU LU MUIATA DE MATA SI CATELELOR SUMO DIN NEAMU TAU DE TARANCI LEPROASE SI FOMISTE ...PISAMAS PE NATIA TA DE ZDREANTA...moartii mati de cate  se vede ca ai fost  crescuta la   orfelinat ..tu nu sti cei aia mama  ai supt puliu cu kkt de bosorogi leprosii de la 15 ani daia esti asa obeza 100 tone...beahhh

05-08-2013 16:41:27
   
adyna_style
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2013
Mesaje: 18

angel_and_devil a scris:

FA CATEA ZDRENTELE TALE SLINOASE TI-AM MAI SPUI SA I LE DAU LU MUIATA DE MATA SI CATELELOR SUMO DIN NEAMU TAU DE TARANCI LEPROASE SI FOMISTE ...PISAMAS PE NATIA TA DE ZDREANTA...moartii mati de cate  se vede ca ai fost  crescuta la   orfelinat ..tu nu sti cei aia mama  ai supt puliu cu kkt de bosorogi leprosii de la 15 ani daia esti asa obeza 100 tone...beahhh



TI-AM MAI SPUI SA I LE ..

.moartii mati de cate  ...


ai supt puliu...

ce nota sa dam ? 3 ..  hmmmm nu meriti angel_and_debila..


06-08-2013 00:15:03
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
vaco nu-mi mai trimite invitati de prietenie  ca eu nu adaug lin  lista mea tarafe muist borate si scroafe lesitate ca tie ...sunt alergica la pizde ..sa  te futa moartea-n bot catea ..mai du-te la croapa cu cacat unde te-a borat mata si baga la mate ca esti flkamanda si ai turbat de la caldura de pe asfalt unde-ti faci veacu ...beahh HOITU DRACU PUTREFACT

07-08-2013 13:01:49
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
situl asta sa umplut de BALENE EXPPLODATE FOMISTE SI NEFUTUTE ,BABETE MUMIFICATE  BORATE SI FLESCAITE ,AUROLACI SI BOSKETARII HAMALII SI SALAHORII,TRACTORISTII CU 2 CLASE ... 10 % MAI GASESTI CEVA DE CALITATE  IN PARUREA DE  CIURUCURII EXPLOZIVE CARE AU 5 -10 CONTURI CA SUNT GRATI 2-3 LUNI

07-08-2013 17:16:54
   
adyna_style
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2013
Mesaje: 18

angel_and_devil a scris:

vaco nu-mi mai trimite invitati de prietenie  ca eu nu adaug lin  lista mea tarafe muist borate si scroafe lesitate ca tie ...sunt alergica la pizde ..sa  te futa moartea-n bot catea ..mai du-te la croapa cu cacat unde te-a borat mata si baga la mate ca esti flkamanda si ai turbat de la caldura de pe asfalt unde-ti faci veacu ...beahh HOITU DRACU PUTREFACT


lin lista mea tarafe muist...du-te la croapa ...esti flkamanda


mergi fuga la scoala


08-08-2013 14:15:50
   
adyna_style
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2013
Mesaje: 18

angel_and_devil a scris:

situl asta sa umplut de BALENE EXPPLODATE FOMISTE SI NEFUTUTE ,BABETE MUMIFICATE  BORATE SI FLESCAITE ,AUROLACI SI BOSKETARII HAMALII SI SALAHORII,TRACTORISTII CU 2 CLASE ... 10 % MAI GASESTI CEVA DE CALITATE  IN PARUREA DE  CIURUCURII EXPLOZIVE CARE AU 5 -10 CONTURI CA SUNT GRATI 2-3 LUNI



EXPPLODATE ,,


BOSKETARII,HAMALII SI SALAHORII,TRACTORISTII

IN PARUREA

GRATI



A N A L F A B E T I S M


08-08-2013 14:21:42
   
?? Tzaranul
Cont Sters

Inregistat: 22-07-2013
Mesaje: 8
Au aparut o gramada de curve batrine si grasane care umbla dupa bani si se vor remarcate......slabe sperante de 8 ani de cind sunt pe acest site nu am vazut atitea nefutute....dornice de bani ca scroafele de stiuleti....HUUUUOOOO CURVELOR GRASE SI MAI ALES NEFUTUTE!!!!!!

09-08-2013 16:12:53
   
adyna_style
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2013
Mesaje: 18
un batranel ignorat trecut ... tataita vezi ca ai vipera in casa ..

09-08-2013 18:04:08
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
babeta esti tu SCROAFA UMFLATA NEFUTUTA

09-08-2013 20:50:44
   
adyna_style
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2013
Mesaje: 18

angel_and_devil a scris:

babeta esti tu SCROAFA UMFLATA NEFUTUTA





o sa primesti colet cu hainute


09-08-2013 23:48:27
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
sa primeasca pomana ta cu zdrentele de le tomberon muista de mata  scroafa lesinata pisamas pe natia ta de balene obeze explodate expirate ...beahhh SA TE FUTA MOARTE-N BOT POSTE MAI SCAZI 1 TONA

10-08-2013 18:50:18
   
NEW_ADYNA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 16-07-2013
Mesaje: 29

angel_and_devil a scris:

sa primeasca pomana ta cu zdrentele de le tomberon muista de mata  scroafa lesinata pisamas pe natia ta de balene obeze explodate expirate ...beahhh SA TE FUTA MOARTE-N BOT POSTE MAI SCAZI 1 TONA


eu cred ca nu va veni retur coletul ... lasa orgoliu si intra in posesia hainutelor ,, iti vor prinde bine .. tot ceea ce ai acolo este numai de firma ..


10-08-2013 19:39:29
   
?? angel_and_devil
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2013
Mesaje: 108
va muisto numai fa spume ca nici moartea nu se inmbraca in zdrentele  tale colectate de la tomberon... MUISTO NICI MACAR NU AI ADRESA MEA...DA AI ADRESA LU MATA   TRIMITEI=LE EI SCARBA EXPIRATA  SLINOASA SI INFECTA ...BEAHHH HOITUL FACE SPUME

11-08-2013 07:44:17
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la