Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / sex total femei care adora 69 din bucuresti...........    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? dany_kalutzu36
Cont Sters

Inregistat: 08-06-2014
Mesaje: 12
id<raducatalindaniel>rog seriozitate si igiena obligatorie......

23-06-2014 23:42:42
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27
sweetcurtezana: fa saracie lucie ...nu te uiti va expirato la tine sa vezii cum arati si dupa sa le comentezi altora priofilu?...fa belena expirata ...pe tine te mmai fute dect alcoolistul tau ''sot'' care te-a scos la mezat pe ulita satului ca numai aveti ce bea sdi baga la matele alea goale de taranii flamanzi dsi fomisti...balarlafdina obeza putreefacta ce esti mars in mortii mati de pe situl asta ca l-ai imbaxit cu izut latui de scroafa expirata putrefacta
sweetcurtezana: taranca muista de 2 bani


24-06-2014 13:29:15
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

noi2cuplu a scris:

sweetcurtezana: fa saracie lucie ...nu te uiti va expirato la tine sa vezii cum arati si dupa sa le comentezi altora priofilu?...fa belena expirata ...pe tine te mmai fute dect alcoolistul tau ''sot'' care te-a scos la mezat pe ulita satului ca numai aveti ce bea sdi baga la matele alea goale de taranii flamanzi dsi fomisti...balarlafdina obeza putreefacta ce esti mars in mortii mati de pe situl asta ca l-ai imbaxit cu izut latui de scroafa expirata putrefacta
sweetcurtezana: taranca muista de 2 bani

 

va expirato..priofilu?..mmai..dect ...mezat ..sdi..dsi...balarlafdina...putreefacta...izut..latui...


mda.. multa .. educatie..


24-06-2014 15:01:06
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27
sweetcurtezana: beata moarta esti tu taranca imputita leprosa...mars pisamas pe tine de saracie lucie
sweetcurtezana: TARTURA INFECTA CU 2 CLASE FACUTE LA CESRIT
sweetcurtezana: SCROAFA EXPIRATA DE 3 TONE...TE FUTE MOARTEA SI CAINII
sweetcurtezana: SA TE LINGA CANCERUL VIERMANOASA FOMSITA CE ESTI ...FA SARACIE INTRA LA OGLINDA SA-TRIO VEZI HOITUL PUTREFACT
sweetcurtezana: TE-A SCOS ALCOOLISTU LA PRODUS CA FLAMANZITI RAPANDULA PUTREFACTA
sweetcurtezana: TARANCA MUISTA DE 2 BANI


24-06-2014 16:02:03
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

noi2cuplu a scris:

sweetcurtezana: beata moarta esti tu taranca imputita leprosa...mars pisamas pe tine de saracie lucie
sweetcurtezana: TARTURA INFECTA CU 2 CLASE FACUTE LA CESRIT
sweetcurtezana: SCROAFA EXPIRATA DE 3 TONE...TE FUTE MOARTEA SI CAINII
sweetcurtezana: SA TE LINGA CANCERUL VIERMANOASA FOMSITA CE ESTI ...FA SARACIE INTRA LA OGLINDA SA-TRIO VEZI HOITUL PUTREFACT
sweetcurtezana: TE-A SCOS ALCOOLISTU LA PRODUS CA FLAMANZITI RAPANDULA PUTREFACTA
sweetcurtezana: TARANCA MUISTA DE 2 BANI




CESRIT.. SA-TRIO


24-06-2014 16:03:44
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
FA TARANCA CIOARA BORATA .....noi2cuplu    N545253
Femeie, 38 ani, Casatorita    Tulcea, Romania
Zodie:    Varsator
Culoare ochi:    Caprui
Culoare par:    Blond inchis
Constitutie:    Ceva kg in plus obeza 120 kg
Inaltime:    155cm - 169cm...am 150 cm
Consum de alcool:     Nu consum alcool
Fumatul:     Fumez zilnic (sug bani)
Mancarea:     Non Vegetarian
Ocupatia:     Alimentar
Educatia:     Liceu...3 clase facute la cersit
Limbi straine:    Engleza (Cit de cit)...nu leg o boaba
Sport...sug bani
Descriere proprie
suntem sot sotie SCROAFA SI PORK .. cuplu cat se poate de normal
.. casatoriti de 16 ani .. seriosi curati si f f
discreti .. ne iubim si ne simtim bine impreuna ..
ba chiar mai mult ca la inceput .. cautam altceva SA DAM  FATA LA bani
.. nu vrem decat placerea vieti sug bani gratis  inghit sperma  dupa ce am fost fututa-n cur  ling la  babe mature  sunt limbista swinger ..ma fut la orgii cu  oricemisca si are bani sau gaura
partenerii daca sunteti pe aceiasi lungime de unda
.. probabil nu veti intelege de ce accepta sotul
meu sa am un amant .. ei bine ,voi spune pe scurt
.. eu stau in romania iar el lucreaza in alta tara
, pe perioade lungi .. el mi-a acceptat acest
capriciu .. eu nu il mint .. fac sex cu cine imi
place .. binenteles il instiintez cu detalii ..

avem posibilitatea sa ne vedem pe camera web .. nu
vrem tineri sub 40 de ani .. daca nu ai poza si
motivezi ca nu ai camera web .. nu insista ..
traim in secolul 21 .. web au si la second-hand ,,

Ar dori:
un cuplu  ,, vedem poate o sa
acceptam chiar si un barbat .... binenteles serios
curat educat CU bani MARE  sunt  nessatula ninfomana .. peste 40 de ani


In cautare de
Barbat
Virsta 40 - 50 ani
   
Tipul relatiei preferate:
Orice
Prietenie
Relatie de lunga durata
SeX

,,,in concluzie esti O CIOARA BOPRATA DE LA COADA VACI  CARE E SCOASA LA MEZAT  CU TOATA SATRA SUGE-TI PULI CU KKT  NON -STOP SI AVETI GABARIT DEPASIT ...BEAHHHH!!!!!


25-06-2014 21:41:07
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
..noi2cuplu    N545253
Femeie, 38 ani, Casatorita    Tulcea, Romania
Zodie:    Varsator
Culoare ochi:    Caprui
Culoare par:    Blond inchis
Constitutie:    Ceva kg in plus obeza 120 kg
Inaltime:    155cm - 169cm...am 150 cm
Consum de alcool:     Nu consum alcool
Fumatul:     Fumez zilnic (sug bani)
Mancarea:     Non Vegetarian
Ocupatia:     Alimentar
Educatia:     Liceu...3 clase facute la cersit
Limbi straine:    Engleza (Cit de cit)...nu leg o boaba
Sport...sug  MACICA PANA O SEC  DE MUCII


25-06-2014 21:49:08
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
NOI2CUPLU ....CIOARA SI  CIOROI  LEPROS  PLECAT LA CIORDIT Descriere proprie
suntem sot sotie SCROAFA SI PORK .. cuplu cat se poate de normal OBEZI  LEPROSI
.. casatoriti de 16 ani ..
discreti .. ne iubim si ne simtim bine impreuna ..
ba chiar mai mult ca la inceput .. cautam altceva SA DAM  FATA LA PRODUS 
.. nu vrem decat placerea vieti sug MACIUCII gratis  inghit sperma (MUCI DE bani) dupa ce am fost fututa-n cur , ling la  babe mature  sunt limbista swinger ..ma fut la orgii cu  orice misca si are  MACIUCA  sau gaura
partenerii(BOSKETARII SI CIOROI ) daca sunteti pe aceiasi lungime de unda


25-06-2014 21:53:07
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

sweetcurtezana a scris:

FA TARANCA CIOARA BORATA .....noi2cuplu    N545253
Femeie, 38 ani, Casatorita    Tulcea, Romania
Zodie:    Varsator
Culoare ochi:    Caprui
Culoare par:    Blond inchis
Constitutie:    Ceva kg in plus obeza 120 kg
Inaltime:    155cm - 169cm...am 150 cm
Consum de alcool:     Nu consum alcool
Fumatul:     Fumez zilnic (sug bani)
Mancarea:     Non Vegetarian
Ocupatia:     Alimentar
Educatia:     Liceu...3 clase facute la cersit
Limbi straine:    Engleza (Cit de cit)...nu leg o boaba
Sport...sug bani
Descriere proprie
suntem sot sotie SCROAFA SI PORK .. cuplu cat se poate de normal
.. casatoriti de 16 ani .. seriosi curati si f f
discreti .. ne iubim si ne simtim bine impreuna ..
ba chiar mai mult ca la inceput .. cautam altceva SA DAM  FATA LA bani
.. nu vrem decat placerea vieti sug bani gratis  inghit sperma  dupa ce am fost fututa-n cur  ling la  babe mature  sunt limbista swinger ..ma fut la orgii cu  oricemisca si are bani sau gaura
partenerii daca sunteti pe aceiasi lungime de unda
.. probabil nu veti intelege de ce accepta sotul
meu sa am un amant .. ei bine ,voi spune pe scurt
.. eu stau in romania iar el lucreaza in alta tara
, pe perioade lungi .. el mi-a acceptat acest
capriciu .. eu nu il mint .. fac sex cu cine imi
place .. binenteles il instiintez cu detalii ..

avem posibilitatea sa ne vedem pe camera web .. nu
vrem tineri sub 40 de ani .. daca nu ai poza si
motivezi ca nu ai camera web .. nu insista ..
traim in secolul 21 .. web au si la second-hand ,,

Ar dori:
un cuplu  ,, vedem poate o sa
acceptam chiar si un barbat .... binenteles serios
curat educat CU bani MARE  sunt  nessatula ninfomana .. peste 40 de ani


In cautare de
Barbat
Virsta 40 - 50 ani
   
Tipul relatiei preferate:
Orice
Prietenie
Relatie de lunga durata
SeX

,,,in concluzie esti O CIOARA BOPRATA DE LA COADA VACI  CARE E SCOASA LA MEZAT  CU TOATA SATRA SUGE-TI PULI CU KKT  NON -STOP SI AVETI GABARIT DEPASIT ...BEAHHHH!!!!!









frustrata .. complexata ... analfabeta ..


25-06-2014 23:04:58
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
TE AUTO CARACTERIZEZI  TARATURA INFECTA ???...TARANCA...CIOARA LEPROASA....  SPALATOARE DE W.C-URII IN GRUP=ORGII... O SUGI GRATIS LA MORTII SI FOSILE EXPIRATE EXPLODATE  ...BEAHHH TE FUTE MOARTEA SI CANCERUL TE SUGE.... BEAHHHH CIOARA BORATA DE SATRA = ALCOOLISTUL TAU SOT  PORK  LEPROS E LA CIORDIT  SI TU LA  MEZAT   IN SATUL TAU DE  FOMISTI...te amuzi  CU ALCOOLISTI CARE-TI DAU tigara CU KKT  GRATIS...BAAHH W.C-U  PUBLIC  DA CE ZIC EU W.C - CACASTOARE ....HAHAHA ASA FA SPUME  BORACIUNE ...APROPO EU SUNT SPORTIVA TUI ESTI OBEZA SCROAFA LESIUNATA NESATULA  AI 150 SI 120 KG ....KIAR TU TE AUTO CARACTERTIZEZI IN MUIZERIA AIA DE SITE ...CATEA VEZI CA TI-AM FACUT CONT DE  SPALATOPARE   DE W.C IN TULCEA SA AI CLIENTEALA  DIN ORA IN ORA SA NUMAI PLANGI AICI PE SITE ...O SA-TI VINA DIRECT LA  POARTA CA USA N-AI . O  VOR SI PE FITA CA E  PROSPATURA  DA  FUTAI CU 2 CONDOMS  SA NU IA DRACU LEPRA , SIDA ,SCULAMENT SI SIFILIS !!!!!!!!!!!

26-06-2014 08:52:44
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

sweetcurtezana a scris:

TE AUTO CARACTERIZEZI  TARATURA INFECTA ???...TARANCA...CIOARA LEPROASA....  SPALATOARE DE W.C-URII IN GRUP=ORGII... O SUGI GRATIS LA MORTII SI FOSILE EXPIRATE EXPLODATE  ...BEAHHH TE FUTE MOARTEA SI CANCERUL TE SUGE.... BEAHHHH CIOARA BORATA DE SATRA = ALCOOLISTUL TAU SOT  PORK  LEPROS E LA CIORDIT  SI TU LA  MEZAT   IN SATUL TAU DE  FOMISTI...te amuzi  CU ALCOOLISTI CARE-TI DAU tigara CU KKT  GRATIS...BAAHH W.C-U  PUBLIC  DA CE ZIC EU W.C - CACASTOARE ....HAHAHA ASA FA SPUME  BORACIUNE ...APROPO EU SUNT SPORTIVA TUI ESTI OBEZA SCROAFA LESIUNATA NESATULA  AI 150 SI 120 KG ....KIAR TU TE AUTO CARACTERTIZEZI IN MUIZERIA AIA DE SITE ...CATEA VEZI CA TI-AM FACUT CONT DE  SPALATOPARE   DE W.C IN TULCEA SA AI CLIENTEALA  DIN ORA IN ORA SA NUMAI PLANGI AICI PE SITE ...O SA-TI VINA DIRECT LA  POARTA CA USA N-AI . O  VOR SI PE FITA CA E  PROSPATURA  DA  FUTAI CU 2 CONDOMS  SA NU IA DRACU LEPRA , SIDA ,SCULAMENT SI SIFILIS !!!!!!!!!!!



ai etalat ipocriziile tale... ceea ce eu fac este o practica sexuala... pt tine este greu de inteles .. nu ai sentimentul unei placeri ... te vinzi pe bani ... uff.. e greu ... stiu iti cunosc situstia .. trezeste-te .. ai 34 de ani ... clientii vor aspira catre alte fete tinere si aratoase .. .. dehh .. atata poti .. cam maine faci 40-50 de ani .. ..ok succes .. ps. nu mai bea .. clienti se folosesc de tine ... te turmenteaza si .. profita ...  asaza-te in viata .. daca intelegi sper ..


26-06-2014 10:08:52
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
ANALFABETA ESTI TU TARANCO .......'' stiu iti cunosc situstia''.... FA CATEA  EU MA MARIT CAND VREAU EU  TU DEJA AI 40  DE ANI SI ARATI DE 60   CA TEA SCOS    SOTU ''PORK'' LA PRODUS ....  TU PRODUCI GRATIS CA NICI DRACU NU  DA 1 LEU PE  TINE LA CAT DE EXPIRATA ,  FLESCAITA SI UZATA ESTI ....ATATA AI PUTUT TU  SA-TI IEI UN CIOROI  SA-I FACI UN PLOD O floare IN PLUS LA FUTUT  IN SATRA =ORGI CU CIORI  SI DROGATI...APROPO ALCOLISTA ESTI TU  BEI SA NU SIMTI CAND TE FUTE CALU  SA TE UMPLE DE MUCI ....BEAHHH SARACIE ....  SI MAI SPALATI HOITUL CU NISTE CIANURA CA PUTE DRACU SI SITUL ASTA  DE LA IZUL TAU  LEPROS DE CIOARA BORATA  ..AIA DIN SAT UMBLA CU MASTI PE MOACA SA NU INHALEZE

26-06-2014 10:32:46
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

sweetcurtezana a scris:

ANALFABETA ESTI TU TARANCO .......'' stiu iti cunosc situstia''.... FA CATEA  EU MA MARIT CAND VREAU EU  TU DEJA AI 40  DE ANI SI ARATI DE 60   CA TEA SCOS    SOTU ''PORK'' LA PRODUS ....  TU PRODUCI GRATIS CA NICI DRACU NU  DA 1 LEU PE  TINE LA CAT DE EXPIRATA ,  FLESCAITA SI UZATA ESTI ....ATATA AI PUTUT TU  SA-TI IEI UN CIOROI  SA-I FACI UN PLOD O floare IN PLUS LA FUTUT  IN SATRA =ORGI CU CIORI  SI DROGATI...APROPO ALCOLISTA ESTI TU  BEI SA NU SIMTI CAND TE FUTE CALU  SA TE UMPLE DE MUCI ....BEAHHH SARACIE ....  SI MAI SPALATI HOITUL CU NISTE CIANURA CA PUTE DRACU SI SITUL ASTA  DE LA IZUL TAU  LEPROS DE CIOARA BORATA  ..AIA DIN SAT UMBLA CU MASTI PE MOACA SA NU INHALEZE



stiu .. te mariti saptamanal ..  tea se scrie te-a ..se scrie orgii nu orgi ,, orgi sunt niste instrumente ..alcolista se scrie alcoolista .. cu 2 ''0''  spalati .. se scrie spala-ti ..  mda citeste .. analfabetism la 34 de ani .. era singura meserie pe care o puteai practica .. dar esti cam mare la propriu .. kg kg-me ..


26-06-2014 12:38:06
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
CIOARA BORATA NU TE MAI DA  PROFA CA NU ESTI DECAT LA W.C-URILE PE CARE LE LINGI   SI LE SPELI.....ANALFABETA ESTI TU CATEA AI 2 CLASE CIORILE   ...FAC SCOALA DECAT LA CIORDIT SI CERSIT  SI LA SUPT PULI CU KKT PRIN CIMITIRE.....noi2cuplu: vezi cate cauta un client .. spunea ca are vin la 2 litri .. so pe el ....''TRADU INFECTO ... '''vezi cate ''' =  vezi ca te ...so = sho  tu pe muista de ma-.ta si linge-o la curt de cacat  ca nu are  hartie sa se stearga

26-06-2014 13:38:28
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

sweetcurtezana a scris:

CIOARA BORATA NU TE MAI DA  PROFA CA NU ESTI DECAT LA W.C-URILE PE CARE LE LINGI   SI LE SPELI.....ANALFABETA ESTI TU CATEA AI 2 CLASE CIORILE   ...FAC SCOALA DECAT LA CIORDIT SI CERSIT  SI LA SUPT PULI CU KKT PRIN CIMITIRE.....noi2cuplu: vezi cate cauta un client .. spunea ca are vin la 2 litri .. so pe el ....''TRADU INFECTO ... '''vezi cate ''' =  vezi ca te ...so = sho  tu pe muista de ma-.ta si linge-o la curt de cacat  ca nu are  hartie sa se stearga



te compatimesc ... daca ar fi sa dai un extemporal sau o ''lucrare de control'' la gramatica .. nu cred ca ai lua mai mult de nota 3 .. sa fiu sincera copii de gimnaziu te-ar  lasa repetenta.. .. dar deh .. tu probabil ca nu ai claritatea neuro sa iti poti vedea agramarile .. atata poti .. ce sa vezi daca atata te duce ''doxa''  repet nu mai bea .. pune mana si citeste o carte .. cauta si schimba-ti viata .. caracterul .. esti penibila crede-ma .. iar daca vei gasi pe cineva, cu  care sa te cuplezi  nu ezita .. este cam tarziu .. ai o varsta .. pune mana pe indiferent cine iti vrea c.urul .. fa-i un copil .. incearca .. te vei trezi mai grasuna si mai batranica curand ..  lasa prostitutia .. este o veche meserie .. mizera ..


26-06-2014 14:19:18
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
mi sa aplecat de tine cioara biorata nu stii cat cacat sa mai mananci deja pute situl asta de la izul tau de  cioara leproasa ....ramai si latra ca  o catea fomista  pana dai in turbare caci doar leprele trag la lepre ca tine RAIOASE SI RAPANOASE.....LATRA LATRTA  CA DRACU MAI CITESTE CE CACAT MANANCI TU CU BOTUL ALA INFECT DE TARANCA LESINATA NEFUTUTA SI DISPERATA....MARS DRACU SI SPALATI PLODU LA CUR DE CACAT SI NUMAI BANTUI PE FORUM SI PE SITE CA NU TE FUT DECAT BOSKETARI SI TARANI FOMISTI CA TINE ...tigara GRATIS CU KKT !!!!...BEAHHHH

26-06-2014 18:24:32
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

sweetcurtezana a scris:

mi sa aplecat de tine cioara biorata nu stii cat cacat sa mai mananci deja pute situl asta de la izul tau de  cioara leproasa ....ramai si latra ca  o catea fomista  pana dai in turbare caci doar leprele trag la lepre ca tine RAIOASE SI RAPANOASE.....LATRA LATRTA  CA DRACU MAI CITESTE CE CACAT MANANCI TU CU BOTUL ALA INFECT DE TARANCA LESINATA NEFUTUTA SI DISPERATA....MARS DRACU SI SPALATI PLODU LA CUR DE CACAT SI NUMAI BANTUI PE FORUM SI PE SITE CA NU TE FUT DECAT BOSKETARI SI TARANI FOMISTI CA TINE ...tigara GRATIS CU KKT !!!!...BEAHHHH



iti repet .. citeste .. citind iti vei ocupa timpul .. probabil ca nu vei mai fi plictisita , sa te refugiezi in bautura .. + ca iti vei dezvolta si vocabularul actual de lumea-a3-a


26-06-2014 20:04:12
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Era  doua tiganci borata Omida si Piranda..pe una o durea tzatzele si pe una floare
Se duce Omida si ii zice la dr.
-Doctore,ma dor tzatzele
Dr.:Fa vorbeste frumos,pe limba romana,ma dor mamelele
Iese Omida si ii zice lu Piranda:
-Vezi cum vorbesti fa ,sa vorbesti frumos pe limba lor
Piranda: Doctore ma doare...ma doare...nu stiu cum sa va zic... pe romanaeste
Dr.: Hai fa nu stii ce te doara??
Piranda: Ma doare floare pe limba ta ...pe limba mea  ma doare  fleasca


27-06-2014 11:26:51
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Se duce tiganca la ginecolog. intra se aseaza pe masa se craceste si ii vine un miros in nas la dr de ii venea sa vomite si ii spune la tiganca :
- da bine fa tiganco de ce nu te speli si tu?
-ba mancatias da cine pune mana pe inputiciunea asta.....hahahah...beahhh


27-06-2014 11:31:41
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Merg 2 tiganci din Tulcea  la farmacie sa'si cumpere ceva impotriva herpesului vaginal.
Se decid sa intre doar una dintre ele. Intra piranda in farmacie si o intreaba pe farmacista:
-Doamna alifie de dat la floare ca sa scap de herpes aveti?
La care farmacista:
-Nesimtito nu ti'e rusine sa vorbesti aici ca la usa cortului? Iesi afara!
Iese tiganca si ii explica celeilalte ce a patit. Asa ca intra cealalta piranda si o intreaba pe farmacista:
-Doamna aveti vreun unguent pt herpesul vaginal?
-Avem, cam cat doriti?
-Pai da'mi manca'ti'as gura asa cam pt vreo doua pizde!


27-06-2014 11:38:00
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Tiganul si tiganca la divort.
Intreaba judecatorul care este motivul pt care se despart si raspunde piranda:
P - hapoi tiganu asta-i prost,domle judecator... ca sa va arat imi dati voie sa-i pun o intrebare?
j- DA...
P - mo tigane ....ce se hafla sub pat si incepe cu O?
T - nu stiu...
P - O PEREKE DE maciuci  -na vedeti ca-i prost?
J -da ..dar nu e destul,adica nu...si-l intrerupe din nou piranda
P -mai dati voie sa-i mai pun o intrebare?
J -da..
P - mo tigane...ce se afla sub pat si incepe cu D ?
T nu stiu...
P - DOUA PEREKI DE maciuci ,vedeti ca-i prost....?
la care tiganu ii cere judecatorului voie sa ii puna si el o intrebare pirandei si zice:
mo pirando......? ce se afla sub pat si incepe cu litera H...? tiganca zice k nu stie si tiganu o acuza ca si ea e proasta dupa care ii da raspunsul: HALALTA PEREKE DE macica


27-06-2014 11:42:33
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Merge un cioroi   la oras in Tulcea si trebuie sa treaca o trecere de pietoni cu semafor...atunci un politai il opreste si ii zice:
-stai ma tigane  ca te calca vreo masina,asteapta sa se faca verde!
-mai merge cioroi l si ajunge la o trecere de pietoni fara semafor si se opreste...
-toata lumea trecea numai cioroi  nu...atunci alt politai il intreaba:
-ce astepti mai tigane ?de ce nu traversezi?
-cioroiul:-astept sa se faca verde
:)):)):))


27-06-2014 11:46:11
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Era odata un rege si el cheama un roman un tigan si un chinez si le zice:
-Mai,cine sta cel mai mult in cocina cu porci ii dau jumatate din averea mea!
-Bine o sa stam!
Prima data intra romanul.El sta o zi sta doua sta o saptamana si iese afara ca nu mai suporta.
A doilea  intra chinezul.El sta o zi,o saptamana,o luna si iese afara si el ca nu mai suporta.
A treilea  intra tiganul.El sta o zi,o saptamana,o luna,un an si dupa aia  iase porcul:
-Oleu, oleu,oleleu !!! dar ce pute tiganu asta!!!....numai rezist  ma axfisiat  rau ....:P))))


27-06-2014 11:49:44
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Merge tiganu la doctor si zice:
-vai doctore dar ce ma mai dor selile, cocoasili
zice doctoru:
-dezbracate tigane
no se dezbraca tiganu pune mana la coie la bani se tine de iele si zice doctoru :
-domnule dar de ce te tii de ... chestile alea?
si zice tiganu:
pai asa mi-o zis si m-o invatat de acasa ca la doctor nu se vine cu mana goala!!!!
:)):))):)):))=))=));)


27-06-2014 11:52:15
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Merge smaranda si cu tiganu la divort.
Tiganu zice:
-Apai smaranda nu-i buna ca nu-i calda!
apoi zice smaranda:
-Pai mai boratura , futeo pe mata in gura , ca teo facut scurt la bani si na-jungi la caldura si cateau-ai nesatula
=))=)):)):)):)):)):p:p


27-06-2014 11:54:24
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
O tiganca din Tulcea  de la coada vaci  se duce la ginecologie.
Doctorul ii da o crema cu care trebuia sa se dea "acolo". pe jos
Doctorul ii spune sa se spele in prealabil, la care tiganca spune: Daca nu am prealabil , pot sa ma spal  cu cianura ca dezinfesteaza mai bine ??? :))::))


27-06-2014 11:57:53
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Bula Strula Si Tiganu din Tulcea  Se Duc La Cocina De Porci Sa Faca Un Concurs Care Sta Mai Mult.
Intra Bula Sta 2 3 4 5 min ...
Apoi iese ... pfuuuuu ma Inputit Porcu ....
Intra Strula Sta 2 3 4 5 6 7 8 min ...
Apoi iese ... pfuuuuu ma Inputit Porcu ....
Intra Tiganu Sta 2 3 min ...
In sfarsit iese porcu ... pfuuuuu ma da  imputit  mai  e Tiganu  asta :));));));));))... si-o  ferma de  200 de porci ar fi  axfisiati de Tiganu asta  infect pute mai  rau ca un hoit in Putrefactie!!!:)):)):)):)):))


27-06-2014 12:02:33
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Unei tiganci ii venise sa fete in intersectzie ...
Un politzai sa o ajute o incuraja:
"Hai ca potzi, impinge"...
Tiganca avea gemeni .
Scoate unu capu afara .... se uita intra la loc shi ii zice celuilalt:
"ba sa-mi bag bani hai prin spate ca pe aici sunt gabori":P:P:P:P)))...hahahaha::)::)::)::)::)


27-06-2014 12:05:32
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Era odata un tigan care se plimba cu magaru prin paris.Intra tiganu intr-un mol si sta 2 ore.Cand iese magaru a disparut si afara ploua.Cata tiganu suparat pana la ora 8 si se duce la un hotel intreband:
-Aveti o camera?
-Nu navem.
-Aideti varog k mi-am pierdut magaru si afara ploua.
-Bine dar la ora 12 vin 2 francezi si sa te bagi sub pat.
Se duce tiganu si la ora 12 aude clanta.
Se baga repede sub pat.
Francezul ii zicea frantuzoaici:
-Esti lumina ochilor mei si te iubesc foarte mult.
-Si eu te iubesc.
-In ochi tai vad tot parisu(zise francezu).
Dar tiganu de sub pat zice:
-Ba dar magarul meu il vezi??????????:)):)):));)):)):))


27-06-2014 12:11:48
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
un tigan merge prin africa si vede un african care zice ca da camila pe gratis fuge repede tiganu si sa urca pe ia si a plekat merge vreo 5 metri camila si se opreste
tziganul:Ce ai fah proasto
Camila:daca vrei sa merg dami o limba in cur
ii dai tziganu si mai merge inca 5 metri si iarasi:daca imi dai o limba in cur iar mai merg si tot asa sa intamplat pana nu a mai putut camila de picioare da camila ii zice:tziganee iama si pe mine tragema fa cumva nu ma lasa singura in mijlocul africei da tiganu:daca imi dai o limba in cur te trag :camila numai bah ca ma ustura limba ca iam dat lu negru ala de nu maipot iam supt is Maciuca, tziganuL: bn ma hai pa pa ramai singura si fuge tziganu de nu mai poate


27-06-2014 12:17:37
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
presedintele frantei ,al americii si al romaniei in tren.bush scoate o cutie de pepsi,o bea si apoi o arunca pe geam.ceilalti intreaba :mai dar de ce nu ne-ai dat si noua?bush zise :lasa ca avem destule in tara mea.dupa cateva minute presedintele frantei scoate o banana o mananca si o arunca pe geam. ceilalti intreaba:mai dar de ce nu ne-ai dat si noua?presedintele frantei zise:lasa ca avem destule in tara mea.dupa cateva minute basescu vede un tigan si il arunca pe geam .ceilalti intreaba:mai dar de ce l-ai aruncat ,saracul de el . basescu zise:lasa ca am destui in tara meamai ales in Tulcea!!!:P:)):)):)):)):))

27-06-2014 12:19:09
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Fiul tiganului: - Tataaa mie foamee!!!
Tiganul: - Bea o cana cu apa!
Bea copilu.....dupa 5 min iar
-Tata mie foameeee!!!!
Tiganu ii zice sa bea inca o cana cu apa.
Bea copilu.....dupa 5 min iar
- Tata mie foameeeee!!!!!
Tiganul ii zice relaxat :-Bea o cana cu apa!!
Fiul tiganului:- Da dupa ce sa beau apa ca n-am mancat nimic!!??
Tiganul: Iaca dupa usa o bei ;).:):):)::)::):))


27-06-2014 12:20:06
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Un avion porneste din America spre romania. In avion  erau Geore Bushh, Bill Clinton si un tigan care se intorcea de la cesrsit.
Trec 10 minute la care George Bushh zice ,, bah mi-au furat ceasu de aur cu diamante'' da doamne sa il gasesc.
Mai trec 10 minute la care Bill Clinton zice ,, baaah mi-a disparut telefonul de 1.000.000 de dolari ' da doamne sa il gasesc,
La scurt timp tiganu zice ,, da doamne sa nu ma prinda astia'' cam mierlito =)):)):)):))


27-06-2014 12:23:40
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Un Italian,Roman si tigan din Tulcea  trebe sa treaca granita..Se duce prima oara Italianul si se intalneste cu drq.Dracu ii pune mana pe umar si Italianul intreaba:-Cine esti?Drq:Dracu Drq:daca nu cazi in 5 min jos mori.Romanul tot ca si italianul si vine Tziganu...Se impiedica de italian si ii fura tot,se impiedica de roman si ii face la fel ajunge la drq ,ii pune drq mana pe umar si tiganu intreaba cine esti Drq:Dracu tiganu:phhh...ce am crezut cai politia!!!::)):)):)):))

27-06-2014 12:27:37
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Tingnu si tziganca la restaurant  la Tulcea.Vine ospatarul si intreaba pe tigan daca mai vrea ceva :Tiganu comanda:mici, carnatii, pizza etc.Tziganca nik .A 2 oara iar vine ospataru sil intreaba pe tzigan daca vrea ceva.Tziganu comanda:shaorma,pizza,hamburger,iar tiganca il intreaba pe ospatar -Ce aveti specialitatea casey? Iar ospatarul RAspunde:carne in sange:tziganca:ia uitete fane cum vb asta cu mine.Tiganu:asa se numaeste mancarea fa.A da atunci adu-mi niste mici in sloboz!:))))))):)):)):));));))

27-06-2014 12:30:24
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
era odata un tigan si un roman tiganu si romanu erau prieteni buni ei doreau sa urce in tren sa se duca in Spanea romanu avea bani sa intre in tren iar tiganu nu avea nici un leu in buzunar romanu hotara sa il bage pe tigan intr-un sac il baga si intra in tren soferul din tren il intreba:-ce ai in sac romanule? romanul ii raspunse un casetofon soferul da cu piceorul in sac si tiganu spuse:tra la lalalalalala mai da inco data si iar spuse tralalalalalala mai daduse odata si spuse tralalalalalala pi*da mati nu mai da ca mi-ai facut coaiele  terci :)):));));)):))

27-06-2014 12:32:36
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Moare tiganu din Tulcea
-La cimitir tiganca puradelului ii zise
-Draga predica si tu ceva despre taicatu
-Sta puradelu se gandeste.. si incepe
-Dragi vecini stimate sat
-Ce e viata,un cacat
-Luni f*tea pe mama in pat
-Marti era in crasma beat
-Joi era pe prispa casi
-Azi sa dus in pi*da masi
-Iar tu mama-n doleiata
-Da-l in pu*a mea de tata
-Ai uitat cand te-a batut
-Cand cu altu te-ai f*tut
-Eu acum il plang intruna
-A murit manca-ia-ti pu*a!!!;));));)):)):)):)):))


27-06-2014 12:40:18
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

sweetcurtezana a scris:

Era  doua tiganci borata Omida si Piranda..pe una o durea tzatzele si pe una floare
Se duce Omida si ii zice la dr.
-Doctore,ma dor tzatzele
Dr.:Fa vorbeste frumos,pe limba romana,ma dor mamelele
Iese Omida si ii zice lu Piranda:
-Vezi cum vorbesti fa ,sa vorbesti frumos pe limba lor
Piranda: Doctore ma doare...ma doare...nu stiu cum sa va zic... pe romanaeste
Dr.: Hai fa nu stii ce te doara??
Piranda: Ma doare floare pe limba ta ...pe limba mea  ma doare  fleasca


analfabeta .. dumnezeule mare .. mai femeie tu citesti ce tampenii etalezii .. nu iti este rusine ? sau stai numai beata si nu vezi ..


in textul de mai sus inca din prima fraza ti-as da noti ''1'' o sa-ti explic de ce ..

1). era sau erau ? sunt 2 tiganci .. ce e asa de greu ? ,, deci corect se scrie erau 2 tiganci ..
2). 2 tiganci borate .. nu borata ..

3) pe una o durea ? .. pe una o dureau .. ca sunt 2 tatze ,,

e greu stiu .. dar exerseaza .. vei invata .. esentialul este sa nu mai bei .. vei gandi limpede ..


27-06-2014 18:49:46
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
boraciune  corect se scrie  erau  doua tiganci = nu  ''erau 2 taganci ''.....asa se scrie in satra ta borata de taranca cioara leproasa ....fa  muisto  asa e bancvul ...da cioara tot cioara  ramane ....cra cra cra ....  zbori dracu de pe sita  catea ..ca nu te mai saturi de  SLOBOZ  ...gratis...APROPO TE-AM RECOMANDAT LA 2 FOMISTI SARACI CA TINE DE LA COADA VACILOR ....VEZITI DRACU DE  PISOARCA TA DE  BERE SI DE  TIGARILE DE DROGURI LA CARE SUGI ZILNIC  O SA TE FACI BALENA ESUATA 1000 TONE  BORACIUNE SI NU TE MAI FUTE NICI MOARTEA

27-06-2014 22:48:10
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

sweetcurtezana a scris:

boraciune  corect se scrie  erau  doua tiganci = nu  ''erau 2 taganci ''.....asa se scrie in satra ta borata de taranca cioara leproasa ....fa  muisto  asa e bancvul ...da cioara tot cioara  ramane ....cra cra cra ....  zbori dracu de pe sita  catea ..ca nu te mai saturi de  SLOBOZ  ...gratis...APROPO TE-AM RECOMANDAT LA 2 FOMISTI SARACI CA TINE DE LA COADA VACILOR ....VEZITI DRACU DE  PISOARCA TA DE  BERE SI DE  TIGARILE DE DROGURI LA CARE SUGI ZILNIC  O SA TE FACI BALENA ESUATA 1000 TONE  BORACIUNE SI NU TE MAI FUTE NICI MOARTEA



veziti..  vezi-ti ..


28-06-2014 12:58:04
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27
mai cur de vacuta .. baga-ti ochii in oglinda si vezi si tu bucile de baba .. e simplu .. motiv pt care nu ai clienti decat cei care iti ofera bautura ..

28-06-2014 19:31:50
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
sweetcurtezana: CIOROII!!!!!!
sweetcurtezana: TE RESPECTA CU PARUL!!!!
noi2cuplu: tu stai la expozitie .. daca vrea cineva sa eaculeze tu hap .. ia si iti da vin sa ai de baut
sweetcurtezana: SCLAVA IMPUTITA!!!!
noi2cuplu: KLARPELE
sweetcurtezana: ANALFABETO TRADU ''cineva sa eaculeze ''
sweetcurtezana: EJACULEAZA PE MOACA TA NEAGRA DE CIOARA BORATA POTE TE MAI ALBESTE
sweetcurtezana: DA FA KATRPELE ASTA-I PE LIMBA TA CIOARA KARPA ZDREANTA CATEA
sweetcurtezana: FA BOSOROGII TAI FOSILIZATI DE FAC BAIE IN APA TERMALA NU EJACULEAZA PE TINE... CI SE SLOBOZESC CA LA W.C
sweetcurtezana: PE TINE SI PE FITA ...AI CONCURENTA DE 15 ANI ..AIA BAREM ARE CARNEA TARE TU ESTI FLESCAITA , UZATA SI PLINA DE ISTORIE CA SIBERIA
sweetcurtezana: AI KM DE bani LA BOT , IN CUR SI-N PIZDOIUL ALA NEGRU CAT CANALU MANECII
sweetcurtezana: TE-AU FUTUT SI MAGARII CUM AU FUTUT-O CALU PE MARIA TEREZA CA NU O MAI SATURAU PULARAII....VACA ESTI TU FA   SCOATE-TI KARPELE DE PE TINE  SI  PUNETE IN FATA OGLINZI LA 5 M AI GRIJA DRACU SA NU SE SPARGA CAND ITI ETALEZI  SUNCILE NEGRE DE BALENA LEPROASA RAIOASA SI  DUPA SA FACI AFIRMATII MINCINOSE LA ADRESA MEA ... SARACIE LUCIE!!!. PE BAUTURA  SI TIGARII CARPATI  TE FUTI TU   TARANCO ...NU FACI CAT O CEAPA DEGERATA!!!....TI-AM VAZUT MOACA DE CIOARA LEPROASA  DE PUM TI-AI PUS HOITUL PE SITE ...ZDREANTA DRACU  BORACIUNE  NICI IN TOP  PE SIT NU ESTI...NICI DRACU NU  VOTEAZA HOITURI DE CIORI LEPRPOASE!!!!


28-06-2014 20:16:02
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27
sweetcurtezana: TE-AU FUTUT SI MAGARII CUM AU FUTUT-O CALU PE MARIA TEREZA CA NU O MAI SATURAU PULARAII


cum au FUTUTO  calu .. aoleuuuuuuuu cum o veni asta au FUTUTO  calu


28-06-2014 20:21:58
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27
sweetcurtezana: O SA ALBESTI DE ATATEA COMENTARII LA PROFIL ... CATEA CONTUL ASTA SE SI STERGE .. SI TU LATRI CA PROSTA PANA CRAPI...CECI HOITUL TAU RAMANE PE SITE CA DE DE UNDE DRACU SA IEI PULI DACA NU DE ACI SI NICI DE LA CIMITIR ..O SA IESI PE BALDA CA E SEZON LA PESCUIT VIN STRAINI LA O tigara PRIN PARCARE 3 CONDOMS PE LULA SA NU IA DRACU SCULAMENT SI SIFIILIS DE LA UNA CA TINE
noi2cuplu: PROSTA CECI  ACI  BALDA LULA


28-06-2014 20:29:08
   
noi2cuplu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-06-2014
Mesaje: 27

noi2cuplu a scris:

sweetcurtezana: O SA ALBESTI DE ATATEA COMENTARII LA PROFIL ... CATEA CONTUL ASTA SE SI STERGE .. SI TU LATRI CA PROSTA PANA CRAPI...CECI HOITUL TAU RAMANE PE SITE CA DE DE UNDE DRACU SA IEI PULI DACA NU DE ACI SI NICI DE LA CIMITIR ..O SA IESI PE BALDA CA E SEZON LA PESCUIT VIN STRAINI LA O tigara PRIN PARCARE 3 CONDOMS PE LULA SA NU IA DRACU SCULAMENT SI SIFIILIS DE LA UNA CA TINE
noi2cuplu: PROSTA CECI  ACI  BALDA LULA





tu-i mama ei de bautura ..


28-06-2014 20:30:00
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Statea unu beat rupt pe scaunu de gravide in troleu si la un moment dat se posteaza o taranca  langa el tinindu-se de bara de sus.Asta se uita in sus si-i vede taranci  boschetu de floci  de la subrat si nici una nici doua incepe:
− Sa moara mama,da ce balena  balerina esti!!!
− Esti un porc imputit ,zice asta mirata,dar de unde ti-ai dat seama?!!?
− Pai cum fa,altfel cum dracu stateai asa in spagat!!


29-06-2014 11:41:14
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
O romanca taranca de la Tulcea , la agatat  maciuci  in Italia, este acostata noaptea de un client in park.
El: – Cat costa sa ti-o trag  odata?
Ea: –  Gratis, eu nu i-au bani  eu o fac de placere .
O baga in masina, si o lasa sa-si  face treaba. A doua noapte, figura se repeta… a treia noapte la fel… In a patra noapte… taranca  se uita la el si il intreaba:
- Auzi ma, da tu de unde esti, ca parca te cunosc ?
El: – Din Romania.
Ea: – Ce coincidenta, si eu la fel! De unde din Romania?
El: – Din Tulcea
Ea: – Ce coincidenta, si eu la fel!
El: – Coincidenta s-o crezi tu… Mi-a dat tactu’ 300 de euro pentru tine, dar mi-a zis sa nu ti-i dau toti odata, ca-i cheltui pe droguri si  potol ...asa ca te fut si nu-ti dau nimic la cat de proasta  si nesatula esti .Chiar tu ai zis ca  o sugi Gratis!!!


29-06-2014 11:47:30
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Doua vecine se intalnesc intr-o dimineata.
- Ce-i cu tine, draga, esti bolnava?
- Nu, de ce intrebi?
- Am vazut azi-dimineata doctorul iesind din apartamentul tau.
- Si ce? De la tine au iesit trei cioroi . Te-am intrebat eu daca  ti-ai adus satra la oras?


29-06-2014 11:53:34
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Un sofer de tir intra intr-un bordel de pe traseu, pune 500 de lei  pe masa patroanei si spune:
- Ai aici 500 de leii, da-mi cea mai grasa, nesatula  si nasoala femeie pe care o ai si trimite-mi in camera si o portie din cea mai arsa, lipita si fara gust mincare de la bucatarie.
Patroana :..dar de banii astia iti dau cea mai misto femeie de pe aici, plus ca te hranesc 2 zile cu cele mai bune  mancaruri si bautura in valuri .
Soferul :
- Scumpo, am chef de sex, mi-e dor de casa de taranca  mea leproasa de la Tulcea


29-06-2014 11:57:43
   
?? sweetcurtezana
Cont Sters

Inregistat: 24-06-2014
Mesaje: 40
Alinuta taranca din Tulcea  se decide sa faca dragoste cu prietenul ei… Se duc in camera ei…
El:
- Vai, ce e asta?
- Gurita!
- Pot sa pup?
- Sigur!…
Merge mai jos…
- Vai, dar astia ce sunt?
- Sani!
- Pot sa pup?
- Sigur!…
Merge mai jos…
- Vai, dar asta ce e?
- Buric!
- Pot sa pup?
- Sigur!…
Merge si mai jos…
- Vai, dar asta ce e?
- O pasarica.
- Vai, dar e moarta de pute asa?!?


29-06-2014 11:59:29
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la