Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / buna    
Autor
Mesaje Pagini: 1
zeitata
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-10-2015
Mesaje: 42
imi pare rau...seriozitatea lasa de dorit...primesti mesaj de la un user si pe urma te blocheaza, ok nici o problema...prea putim imi pasa..........

01-01-2016 21:44:41
   
zeitata
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-10-2015
Mesaje: 42
am o parere proasta despre barbatii de aici, sunt handicapati, iti scriu mesaj si te blokeaza clar handicapat, plus de asta au niste descrieri de te doare mintea, oare chiar asa fie barbatii nostrii romani , nu mai au romantism, au dat in rheumatism, discopatie etc...da,da,da, trist dar adevarat...in clasament barbatii romani , au ajuns pe ultimul ,loc, le fug nevestele cu italieni,,,ele stiu de ce...nu de bine iti fuge nevasta de acasa omule...ci din cauza ce esti un mare prost...romanul nu stie sa iubeasca, romanul doarme de beat cu capul pe masa, bine ca s-au inventat aceste sitteu-ri , sa se inscribe pe toate, gandindu-se ca da un noroc peste el...gresit frate roman...inclusive norocul se cumpara...da il cumperi iti faci credit...ca sa te simti bine o noapte, doua trei, maxim, si tot asa romane traiesti din credit in credit pentru ca in descriere scrii ca iti place sa iti traiesti viata...traieste romane la maxim...ca tot mamaligar ramai.

01-01-2016 22:02:26
   
?? Crysty39
Cont Sters

Inregistat: 07-09-2015
Mesaje: 1
Nu toti sunt la fel zeito:)

02-01-2016 00:30:11
   
Pagini: 1    
Mergeti la